Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Dla początkujących > Tajemnice Rookgaardu

Notki

Tajemnice Rookgaardu Wyspa początkujacych. Każdy tutaj zaczyna...

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 17-02-2007, 00:31   #1
Quadres
Użytkownik Forum
 
Quadres's Avatar
 
Data dołączenia: 05 01 2007

Posty: 27
Stan: Aktywny Gracz
Domyślny Chamstwo na Rookgardzie

Apeluje do wszystkich ludzi które przebywają na Rooku... Opanujcie się ludzie rook i jego mieszkańcy schodzą na psy. Ostatnio zrobiłem nową postać i oczywiście musiałem przebrnąć przez tą wyspę i co tam się działo w centrum jakiś koleś ciągle spamowal tak że nie widziałem sam siebie schodzę do kanałów a tam jakis noob zamyka most nie dając przejść zdenerwowanym już graczom. Expiłem sobie spokojnie na szkieletach i uradowany z pokaźnego lotbaga prawie wyszedłem z podziemi ale jakiś kolo mi go gwizdnął i co się okazało nie wziął jej zawartości (goniłem go i nie robił postojów) zabrał mi go tylko po to żeby wrzucić za postion fieldy no luuuudu czy nie którzy maja chodź trochę mózgu pod czaszką. Koleś wejdzie z red hp i trucizna do centrum to zamiast mu dać meat to oni go blokują( parę osób przeżyło dzięki moim racja żywnościowym ). Zbierasz drużynę na Questa i wszyscy odważnie idą ale jak przychodzi co do czego to nikt minosa nie chce blokować, a jak zaczniesz blokować to musisz uważać żeby tamci Ciebie nie zablokowali! Opanujcie się i spróbujcie żyć w zgodzie z innymi. Nie rób drugiemu co tobie nie miłe jeżeli każdy będzie wyznawał tą zasadę to nikt nie będzie wyrywał sobie włosów przed monitorem
__________________
Cała polska Tępi noobków. Przyłącz się do akcji i bluzgaj analfabetów i frajerów. Musimy stłumić tą epidemie w zarodku
Quadres jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 17-02-2007, 00:35   #2
Jackal
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Spokojnie... wdech... wydech... wdech... wydech...wdech...wydech... wszystko będzie dobrze... MEDYK! DAJ MU 120 mlilitrów siarczku potasu. nie musisz się dzielić z nami swoim opowiadaniem, wyłącz tibie i w nią nie graj a na ook uzawsze będą n00by bo to początkujący gracze
  Odpowiedz z Cytatem
stary 17-02-2007, 00:43   #3
Alcadieas Lord of Spirits
Użytkownik Forum
 
Alcadieas Lord of Spirits's Avatar
 
Data dołączenia: 06 05 2006
Lokacja: Gdańsk

Posty: 37
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Paladin
Gildia: All Stars
Świat: Zanera
Poziom: 80
Skille: 91/62
Poziom mag.: 9
Domyślny

Do mnie co chwile podchodzi jakiś brazol i chce wcisnac slime. Szlag trafia. Dlatego z rooka wychodze w 3 godziny, zeby nie patrzec na ta holote. Zreszta na mainie jest to samo, nie mozna distanse trenic, bo przyjdzie idiota na 10 levelu i zawinie ci speary. Straszne.
__________________
Grom Hellscream
Refugia
See you in Tibia

Alcadieas Lord of Spirits jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 17-02-2007, 00:51   #4
Quadres
Użytkownik Forum
 
Quadres's Avatar
 
Data dołączenia: 05 01 2007

Posty: 27
Stan: Aktywny Gracz
Domyślny

Na temat obcokrajowców to ja wolę się nie wypowiadać... Podchodzi do Ciebie brazol i zaczyna świergotać po swojemu piszesz mu po angielsku że nie rozumiesz, a on dalej swoje odchodzisz, a on za tobą i dalej swoje... Niektórzy są naprawdę ograniczeni
__________________
Cała polska Tępi noobków. Przyłącz się do akcji i bluzgaj analfabetów i frajerów. Musimy stłumić tą epidemie w zarodku
Quadres jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 17-02-2007, 02:17   #5
Kaniek
Użytkownik Forum
 
Kaniek's Avatar
 
Data dołączenia: 05 10 2006

Posty: 171
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Rookstayer
Świat: Azura
Poziom: 23
Skille: 2/4
Kaniek ma numer GG 1347829
Domyślny

@quadres
Polskie nooby są gorsze od tych z Brazylii..
__________________
Jeżeli coś napisze to nie musicie mnie bluzgać bo to nic nie da, chyba że to sprawia wam ulgę,radość itp.

Ukryty tekst:
i am noob
Kaniek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 17-02-2007, 09:04   #6
Maldoryz
Użytkownik Forum
 
Maldoryz's Avatar
 
Data dołączenia: 31 05 2006
Lokacja: Belchatow

Posty: 364
Stan: Początkujący
Imię: -
Profesja: Knight
Gildia: -
Świat: Morgana
Poziom: -
Skille: -
Poziom mag.: -
Maldoryz ma numer GG 1329083
Domyślny

Up@
Zdodze się z tobą. - Ile razy jakiś debil podszedł ci podczas skillowania i zabił potwory? S potem się jak nigdy nic zapytał- PL? ;/

Zazwyczaj, to w tibii panuja polacy (a raczej polaczki), którzy co chwile się kłócą, bluzgają, itp.
Maldoryz jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 17-02-2007, 13:51   #7
Quadres
Użytkownik Forum
 
Quadres's Avatar
 
Data dołączenia: 05 01 2007

Posty: 27
Stan: Aktywny Gracz
Domyślny

Wiem wiem nie ma to jak polski noob. Polskie noobki można łatwo rozpoznać po nickach takich jak... Zdzisio Kanapeczka, Benek penetrator odbytu, Wielkie Męskie Jajo, Kononowicz, Alfred Siusiak itp itd. Patrze na nick i już wiem że koleś ma może z 10 lat i nie umie dopasować się do klimatu gry co za tym idzię nie umie grać
__________________
Cała polska Tępi noobków. Przyłącz się do akcji i bluzgaj analfabetów i frajerów. Musimy stłumić tą epidemie w zarodku
Quadres jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 17-02-2007, 15:54   #8
Argothel
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 07 11 2006
Lokacja: w Venore

Posty: 17
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Argothel
Profesja: Druid
Gildia: Nie mam.
Świat: Celesta
Poziom: 15
Skille: 16/19
Poziom mag.: 10
Domyślny

No, zależy na jaki serwer się trafi. Ja swego czasu słabszym charem poszedłem z ekipą ok. 10-cio osobową (!) na Mino hell, wchodzę na dół, a reszta zwiewa -.-
Argothel jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 17-02-2007, 15:58   #9
nosane
Użytkownik Forum
 
nosane's Avatar
 
Data dołączenia: 08 06 2006

Posty: 96
Domyślny

Heh, no pewnie, na Rooku jest mnóstwo różnego rodzaju dzieciarni, które podniecają się samym denerwowaniem, spamowaniem, kradzieżą czy też rozwalaniem wszystkich boxów w Mino Hell które tylko zobaczą, ale nic na to nie poradzisz. Po prostu czują się tu bezkarnie, tak samo by było na świecie gdyby nie było np. policji i prawa ;).
Co do durnych imion... Też tego nienawidzę, gdy ktoś zrobi sobie nick "I love Hitler" czy "Gówno w przeręblu", co świadczy o niskim "levelu umysłowym" jego właściciela. Najgorzej jednak jest, gdy jest tym strasznie podniecony i dumny z siebie i chwali się np. w temacie "Najśmieszniejsze nicki"... (np. pisze, że widział nick "Twoja stara to ..." i to jest strasznie śmieszne, a tak w ogóle to jego nick albo jego kolegi. Bez komentarza.)
Nie wiem dlaczego np. Szwedzi są zupełnie inni? Wydaje mi się po prostu, że Szwedzi grający w Tibię są starsi. Nigdy nie spotkałem Szweda w wieku mniejszym niż jakieś 15 lat. A większość (a przynajmniej większa część) polskich graczy jest w wieku 10-13 lat... A wtedy ludzie najwyraźniej nie są jeszcze gotowi na życie w społeczeństwie :<.
Ogólnie jednak uważam, że temat jest bez sensu bo nic nie wniesie, tylko użalanie się nad sobą i (znając to forum) pewnie doprowadzi do jakiejś kłótni ;). Postanowiłem jednak nie reportować, zobaczymy jak się rozwinie sytuacja :P.

Ps. "Cała polska Tępi noobków.".. Jakby to zdanie zobaczyła Twoja nauczycielka od polskiego, pewnie by się załamała ;). Dlaczego "Polska" nie jest zaczęta wielką literą? Bądź co bądź, jest to nazwa własna państwa. A z jakiej paki natomiast "tępi" jest zaczęta wielką? Jak to mawia Entobed, "Dziwnym nie jest" ;).

Regards, Nosane.

@down:
Wydawało mi się, że widziałem, że masz 12 lat.. Może się mylę, ale jeśli nie, to straszna różnica. A patrząc na Twoje zachowanie/posty na forum i nick Twojej postaci to... tak. Tak właśnie sugeruję i tak uważam. I też myślę, że to mądre ;).
__________________
11:52 Oscarius Niveus [38]: you are like a little wood nymph or a rich hobbit
18:36 Gatao-brother [12]: main hunted
12:37 Gamemaster: Hamburger joppie is banished


Ostatnio edytowany przez nosane - 17-02-2007 o 17:30. Powód: znowu te *** emotki... :S
nosane jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 17-02-2007, 17:21   #10
BeNcHaKeR
Użytkownik Forum
 
BeNcHaKeR's Avatar
 
Data dołączenia: 25 10 2006

Posty: 140
Domyślny

1.aha czyli sugerujesz że jeśli mam postać o name (bo mam) [char]Dwururowy Dupochlast[/char] to mam dziesięć lat i jestem noobem?.Mądre
2.Co chciałeś osiągnąć tym tematem?"tak niechaj wszyscy gracze z całego świata a zwłaszcza z polski usłyszą o tobie i twoim temacie i mają się zmienić"
3.Wyjdz.Narzekanie jest na tibia.com
__________________
Gangrel tu był.
BeNcHaKeR jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 17-02-2007, 17:54   #11
Verious
Użytkownik Forum
 
Verious's Avatar
 
Data dołączenia: 27 01 2007
Lokacja: Kostrzyn Wielkopolski

Posty: 94
Profesja: Rookstayer
Domyślny Co to za link w tytule?-.-

Człowieku, na rooku były, są i będą nooby. To jest powszechne na każdym serwerze. Uznaję to za spam.
__________________
22 grudnia będę już 3 lata na forum!

Mój fake pt. Harth

Daj notkę!
Verious jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 17-02-2007, 19:17   #12
Ciufcia
Użytkownik Forum
 
Ciufcia's Avatar
 
Data dołączenia: 22 01 2006
Lokacja: KrainaNibyNiby

Posty: 252
Profesja: Rookstayer
Świat: Eternia
Skille: 26 fist
Strzałka

..........
__________________







Ostatnio edytowany przez Ciufcia - 06-02-2009 o 01:29.
Ciufcia jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 17-02-2007, 20:02   #13
Tebiator
Użytkownik Forum
 
Tebiator's Avatar
 
Data dołączenia: 15 09 2006
Lokacja: Tarnów

Posty: 73
Stan: Na Emeryturze
Imię: Tebiator
Profesja: Rookstayer
Świat: Pandoria
Poziom: 34
Tebiator ma numer GG 6666188 Tebiator ma login Tlenu power_metal@tlen.pl Send a message via Skype™ to Tebiator
Evul

no tak sa bezkarni jakby tak wprowadzono PKowanie na rooku polowa noobow by dawno skonczyla przygode z tibia

ale z drugiej strony jakby bylo PKowanie:

- nowi gracze bez szansy na rozwiniecie
- wieksze noobiarstwo bossow PKowania
- zniechecenie do gry

trzeba zyc z noobami pzdr jak co TRAPP i po sprawie jesli sie uda
__________________
Zbyt duzy podpis
Tebiator jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 17-02-2007, 21:10   #14
$uki
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Hmm sa jeszcze trapy ;] a przynajmniej ja tak robie ^^
  Odpowiedz z Cytatem
stary 17-02-2007, 21:29   #15
Neviczek
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 16 02 2007
Lokacja: Szczecin
Wiek: 32

Posty: 11
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Puhabe
Profesja: Royal Paladin
Świat: Kyra
Poziom: 59
Skille: 84/71
Poziom mag.: 15
Neviczek ma numer GG 9564239 Send a message via Skype™ to Neviczek
Domyślny

Ja sobie myśle nad tym po co jest ten temat...

Ale wkońcu dochodze do wniosku ,że takie tamaty są potrzebne. A choćby datego żeby taki jeden z drugim mógł się wyżalic. Ale jakby na to nie spojrzeć to na Rooku zawsze Będą nooby, a mianowicie sam miałem kumpla który nie grał w tibie tylko sie logował po to żeby sobie ludzi powyzywać, albo napisać "Tibia ma wyje**ną grafike". Więc piszcie wszystko co wam się podoba (oczywiście co jest zgodne z tematem), od tego jest forum ,żeby na nim pisać. Nie pomyślcie tylko ,że karze wam spamować. xD


P.S.
Cytuj:
Ogólnie jednak uważam, że temat jest bez sensu bo nic nie wniesie, tylko użalanie się nad sobą i (znając to forum) pewnie doprowadzi do jakiejś kłótni . Postanowiłem jednak nie reportować, zobaczymy jak się rozwinie sytuacja .
Wiesz co ci powiem?
"Jeb**ęci Konfidenci"
I nie mów mi tylko Czemu "Konfidenci" z dużej. Bo ci odpowiem ,że to jest nazwa własna takich jak ty i podobnych

Ostatnio edytowany przez Neviczek - 17-02-2007 o 21:36.
Neviczek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 17-02-2007, 22:33   #16
MasterMapet
Użytkownik Forum
 
MasterMapet's Avatar
 
Data dołączenia: 07 02 2007

Posty: 73
Profesja: Rookstayer
Świat: Eternia
Poziom: 44
Skille: 10+/10+
Domyślny

Są takie noobki na rooku.
Jeżeli ktoś spamuje to najlepiej mu ignora dac
Lootbaga jak ktoż zobaczy to od razu zażyna żeby ci go zabrać , po prostu dlatego bo wolą sobie prace zaoszczędzić.Lepiej go schowac pod drzewem ,wziąć tyle ile capa starczy ,sprzedać i znowu tak samo aż all bedzie sprzedane.
Często zabierają też exp ,ale niektórzy robia to bo są nowi i nic jeszcze nie wiedzą ,a niektórzy robia to ponieważ chcą zrobić komuś nazłość.
Najgorzej to wkuża Rookstayerów.
Skoro chcesz iść na maina to już tam nie spotkasz tylu noobków ilu jest na rooku.
Niestety tak jest z tymi noobami.Zawsze bedą

Ostatnio edytowany przez MasterMapet - 17-02-2007 o 22:35.
MasterMapet jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-02-2007, 11:13   #17
Argothel
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 07 11 2006
Lokacja: w Venore

Posty: 17
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Argothel
Profesja: Druid
Gildia: Nie mam.
Świat: Celesta
Poziom: 15
Skille: 16/19
Poziom mag.: 10
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez nosane Pokaż post
Heh, no pewnie, na Rooku jest mnóstwo różnego rodzaju dzieciarni, .
Ej no, nie dyskryminuj innych ze względu na wiek. To prawda, większość noobów jest młoda, ale np. ja mam prawie 12 lat, a noobsko się nie zachowuję.

PS:You advanced from Level 20 to Level 21.
Argothel jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-02-2007, 12:30   #18
Pancho_1991
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Quadres Pokaż post
Wiem wiem nie ma to jak polski noob. Polskie noobki można łatwo rozpoznać po nickach takich jak... Zdzisio Kanapeczka, Benek penetrator odbytu, Wielkie Męskie Jajo, Kononowicz, Alfred Siusiak itp itd. Patrze na nick i już wiem że koleś ma może z 10 lat i nie umie dopasować się do klimatu gry co za tym idzię nie umie grać
to znaczy ze ja tez mam 10 lat ? ? ? ? ? ?
  Odpowiedz z Cytatem
stary 18-02-2007, 13:07   #19
kukaki
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 27 09 2006

Posty: 44
Domyślny

gdy mi koles zrobi cos na zlosc tzn .(abije mojego potwora lub zarabie lootbaga)
i nie prezprosi tylko jeszcze bedzie sie smial to go BLOKNE a to samo sziala na mainie gram na non-pvp ofcrz , zawsze staram sie pomoc jak tylko moge ale jak trachie na naprawde evvvvul goscia to go blocze
kukaki jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-02-2007, 21:16   #20
Trollowiec
Użytkownik Forum
 
Trollowiec's Avatar
 
Data dołączenia: 11 07 2006

Posty: 24
Stan: Rookstayer
Profesja: Brak (Rookgaard)
Świat: Julera
Poziom: 12
Domyślny

ostatnio byłem z br i swe na minohell. o wiele lepiej niż polacy i można sie było z nimi dogadać po angielsku
__________________
ale mam głupi podpis... jeśli masz pomysł na ten podpis pw do mnie
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAME!*

*Za DARMO!
Trollowiec jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 02:07.


Powered by vBulletin 3