Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Multimedia > Fake'i

Notki

Fake'i Zdjęcia troche inne od normalnych... przerobione mniej lub bardziej. Tutaj je znajdziesz.

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 01-03-2007, 17:26   #1
Avager
Użytkownik Forum
 
Avager's Avatar
 
Data dołączenia: 11 11 2004
Lokacja: Opole
Wiek: 34

Posty: 2,396
Avager ma numer GG 1611291
Domyślny Humans Doom - Fallen Earth

No , w końcu wydaję tą część ... .




Pierw Mała historia świata.


Bliska przyszłość, przyniosła wiele konfliktow, od Iraqu, do wojny Miedzy Ameryka a Chinami, do ktorych dolaczyla sie Rosja, oraz mniejsze, sasiednie kraje, pod grozba wypowiedzenia im wojny.
Posypal sie grad Atomowych glowic na Ameryka Polnocna i Poludniowa, pierw terrorystyczne ataki na Strategiczne punkty, nastepnie oficjalne wystrzelenie rakiet. Ameryka oficjalnie przestala istniec (2013r), Swiat zza Oceanu, ktory wczesniej nazywal sie Ameryka, zaczal przybierac rozne nazwy... Najczesciej jednak nazywano go Gruzami Imperium ... .
Tym, ktorym udalo sie uciec, zanim deszcz smiercionosnych rakiet, dosiegnal ziemie... Przybyli do Wielkiej Brytanii.

Wielka Brytania i wszelkie narody Europejskie, zalozyli organizacje zwana "Niebieska Tarcza"(2014), Byla to koalicja militarna przeciwko Rosji i Chinom, ktora miala za zadanie zniszczyc Tyranow tego swiata i uwolnic zniewiolone kraje, ktore mialy walczyc mimo swej woli... .

NT (Niebieska Tarcza) wyslala wieksza ilosc swych wojsk na Rosje (2014), w kierunku Rosji. Armia przedarla sie pod Terytoria Moskwy. Walka w Moskwie trwala dosc krotko, okolo 3 dni. NT zaczelo okupacje Moskwy, trwajaca okolo 5 miesiecy... Okupacja Rosji zakonczyla sie strata znacznej czesci wojsk NT oraz opustoszeniem Moskwy + jej calkowitym zniszczeniem - Rosja i Chiny zdecydowaly sie na uzycie broni jadrowej(poczatek 2015). Zginelo 4 milony cywilow, Rosja i Chiny, ukrywaly ten fakt, iz to NT poswiecilo swe wojska, by zniszczyc Moskwe, ukrywajac prawde.

Rosja i Chiny + Japonia (pod, ktora zlamala sie pod grozbami Rosji i Chin, ktore nalozyly calkowite Embargo Handlowe oraz, niszczyly Wszelkie transporty wychodzace po za Azje, Tylko ze Japonia oddala calkowite prawa rzadowe oraz wszelkie inne pod wladze Chin... Chiny wlaczyly Japonie w swoje terytoria - Japoniap rzestala istniec) zawarly Calkowite przymierze Militarne zwane "Armia Prawdy" (AP) (2016) .

AP Oficjalnie przejelo rzady nad mniejszymi (mniej znaczacymi - zniewolonymi) krajami azjatyckimi oraz krajami bliskiego wschodu, (koniec 2016).

Inwazja na Australie (ktora opustszala po zniszczeniu Ameryki), Calkowite odciecie jej od swiata, wybicie ludnosci, zniewolenie waznych osobistosci, zawladniecie surowcami, zapasami i jednostkami militarnymi (ktore pozostaly po ataku AP), oraz wlaczenie Austaralii w AP - (2017).

NT zorganizowalo tajna misje, ktora miala na celu usmiercenie Prezydenta Rosji (Sergiusz Arkieniwicz), Nie powiodlo sie. Osoba wyznaczona na to zadanie, nie przeszla nawet przez granice NT-AP. Kraje w AP zyskaly na Wierze w sile swej obrony - wiecej mlodych ludzi zaciagnelo sie do armii , Armia AP zyskala na sile.(2019)

Szwecja (bedaca w NT) dolaczyla do AP, przekonana do jej sily Militarnej oraz spolecznej - Ludnosc Szwecji odetchnela spokojnie, natomiast kraje w NT byly zaszokowane. Przedstawiciele NT bali sie o reszte czlonkow, by nie stracic swej sily, zaczeta organizacje wielkiego ataku na rosje od strony Ukrainy (bedacej w AP). (2020)

Armia NT, przedzierajaca sie przez terytoria AP, dotarla do Kazahstanu, nie bylo wiekszego oporu ze strony AP. (koniec 2020)

Po wejsciu wojsk NT do Kazahstanu, AP wyslalo swa armie, ktora natychmiastowo zatrzymala wojska najezdzcow... (koniec 2020)

Front Wojny zostal ustalony na granicach Starej Rosji-Kazahstanu... Wojna trwa... W NT zaczela sie masowa mobilizacja ... . (poczatek 2021)...

AP odparlo atak NT, Wojska NT w znacznej czesci powrocily przegrane do Europy... (koniec 2021)

Wojska AP zostaly wyslane zza granice Starej Rosji, mialy za zadanie dotarcie do Paryza... (poczatek 2022)

AP zajelo Wschodnia i Poludniowa czesc Polski (2022)

AP dotarlo do Granic Niemieckich, Polska pod kolejnymi zaborami... (koniec 2022)

NT Wyslalo wiekszosc swych wojsk by odeprzec atak AP... (poczatek 2023...)

Nowy front Wojenny ... Granica Niemiecko-Polska (2023).... Wojna trwa.... .





Spis Treści:

(COMING SOON)


Odcinki:

1)


2)


3)


4)


5)


6)


7)


8)


9)


10)


11)



(POPRAWIONY BLAD z OBRAZKAMI)

Ostatnio edytowany przez Avager - 01-03-2007 o 17:32.
Avager jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 01-03-2007, 17:28   #2
Ghand
Zbanowany
 
Ghand's Avatar
 
Data dołączenia: 30 09 2006
Lokacja: Gdynia

Posty: 625
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Druid
Świat: Celesta
Poziom: 20
Skille: ._.
Poziom mag.: 14
Domyślny

Cud, miód i orzeszki!
Boskie
Błędy?? Nie....xD
@offtop
Myślałem, że się wypaliłeś (myliłem się ;p)
Ghand jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-03-2007, 17:31   #3
.Matrik.
Użytkownik Forum
 
.Matrik.'s Avatar
 
Data dołączenia: 24 01 2007

Posty: 1,438
Domyślny

Wykonanie świetne, fabuła narazie nie jasna... Tylko nie pasuje mi "radioed" i to, że umieściłeś dwa obrazki o tej samej treści (obrazek 4 i 5). Z oceną poczekam na więcej, zapowiada się świetnie.

edit: No, teraz jest dobrze
__________________
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Mystlich Pokaż post
Tomek poszedł do centrum po upragnioną wódkę gdy nagle wpadł do zapaści

Ostatnio edytowany przez .Matrik. - 01-03-2007 o 18:02.
.Matrik. jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-03-2007, 17:31   #4
Lordos
Użytkownik Forum
 
Lordos's Avatar
 
Data dołączenia: 27 02 2007
Lokacja: Venore xD

Posty: 69
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elder Druid
Świat: Unitera
Lordos ma numer GG 5116909
Domyślny xd

Jak Helikopterek Własnej Roboty To Spoko A Reszta To Taka Przeciętna/dobra

7,5/10
__________________
Lordos jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-03-2007, 17:32   #5
Avager
Użytkownik Forum
 
Avager's Avatar
 
Data dołączenia: 11 11 2004
Lokacja: Opole
Wiek: 34

Posty: 2,396
Avager ma numer GG 1611291
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez .Matrik. Pokaż post
Wykonanie świetne, fabuła narazie nie jasna... Tylko nie pasuje mi "radioed" i to, że umieściłeś dwa obrazki o tej samej treści (obrazek 4 i 5). Z oceną poczekam na więcej, zapowiada się świetnie.

Wiem, Poprawione.
Brakowalo jednego obrazka, jest teraz na miejscu 2.
Avager jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-03-2007, 17:34   #6
Racon
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 13 08 2004

Posty: 653
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Fajne, grafika mi sie podoba, troche mało ackji w tym ep.
Racon jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-03-2007, 17:52   #7
Michalinho
Użytkownik Forum
 
Michalinho's Avatar
 
Data dołączenia: 31 08 2006
Lokacja: Warszawa

Posty: 97
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Rookstayer
Domyślny

Fajny fake ale mało akcji opowiadanko bardziej zaciekawiło xD ale i tak jak przywyksliśmy przy fake avagera 11/10
__________________
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Dariusz Szpakowski
Przy piłce Jankulovski, konkretnie Cristiano Ronaldo.
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Dariusz Szpakowski
Rooney już atakowany przez wracających partnerów
You see a dead troll (Vol:7).
It weighs 666.00 oz.

Ktoś tu się musi odchudzać?

fake.xad.pl
Michalinho jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-03-2007, 17:58   #8
LolnY
Użytkownik Forum
 
LolnY's Avatar
 
Data dołączenia: 15 11 2005
Lokacja: Przemyśl
Wiek: 30

Posty: 993
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Knight
Świat: Celesta
Poziom: 22
Skille: 65/65
Poziom mag.: 4
LolnY ma numer GG 9277178
Domyślny

Za sam tytuł dam 10/10... Za samego autora... Na fake nie starczy skali...



@2 Down

Seria "Humans Doom" jest według mnie najlepsza na tym forum.

@Edit

Zauważyłem, że to chyba najszybciej komentowany fake na forum. Do tego przyjżałem się logu. Przepiękne!

Ostatnio edytowany przez LolnY - 01-03-2007 o 18:29.
LolnY jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-03-2007, 18:00   #9
Kolos89
Użytkownik Forum
 
Kolos89's Avatar
 
Data dołączenia: 19 03 2005
Lokacja: Kąty Wrocławskie
Wiek: 34

Posty: 292
Stan: Niegrający
Świat: Astera
Kolos89 ma numer GG 2162428 Kolos89 ma login Tlenu kolos_1989@tlen.pl
Domyślny

Parę błędów składniowych w historii świata.
Fabuła dość oryginalna, wymyśliłeś własną historie przyszłego świata.
Efekty nie są jakoś super skomplikowane. Wykonanie- dużo tu nie widać, ale ten helikopter(chyba) fajnie wygląda. Jedziesz z następnym odcinkiem. Jestem ciekaw jak szybko zakończysz tego fake....
__________________



Kliknij ilekroć zawahasz się jak napisać dany wyraz...
Kolos89 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-03-2007, 18:18   #10
Misza
Użytkownik Forum
 
Misza's Avatar
 
Data dołączenia: 30 06 2005
Lokacja: -+*≡☼SZWECJA☼≡*+-
Wpisy bloga: 3

Posty: 1,324
Domyślny

Ech... klimaty przyszłości nie pasują do Tibii, a skoro już się tak do nich rwiecie, to nie lepiej zrobić komiks netowy, z normalną grafiką? Poza tym mało akcji, i ogólnie dość nieciekawe. Avager się kończy. Ja bym jednak wolał Forumię.
__________________
HELIUM~
Misza jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-03-2007, 18:20   #11
Turok_666
Użytkownik Forum
 
Turok_666's Avatar
 
Data dołączenia: 03 08 2005
Lokacja: W domu
Wiek: 32

Posty: 495
Stan: Niegrający
Turok_666 ma numer GG 6840481 Turok_666 ma login Tlenu turok_666@tlen.pl Send a message via Skype™ to Turok_666
Domyślny

Hmmmm Avager powraca czyli fajnie ;D Glaves wkoncu przestanie być wychwalany (tak jak był)Nastepna cześć pewnie za miesiąc no jak zawsze ładnie tak Ciemno czy mi sie wydaje czy ty zawsze popisujesz sie efektami swietlnymi no i wybuch pocisku artylerii piekny ;D
Turok_666 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-03-2007, 18:28   #12
Nadrill
Użytkownik Forum
 
Nadrill's Avatar
 
Data dołączenia: 25 10 2005

Posty: 1,442
Nadrill ma numer GG 3764880
Domyślny

Nie podoba mi się. Mam takie samo zdanie jak Misza, grafika Tibii do takich fake'ów po prostu się nie nadaje. Poza tym, przez tyle czasu zrobiłeś 10 zdjęć? Niewiele. Kolejny minus za przepych na obrazkach. Za dużo efektów, wybuchów, i innych pierdół. Nie wygląda to za fajnie, szczególnie na 8 obrazku.
Jednak największa wada to ortografia. Człowieku, sprawdź 5 razy tekst, zanim coś puścisz, szczególnie do fake'a. Żeby walnąć tyle byków do swojego dzieła...
Nadrill jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-03-2007, 18:50   #13
Rayza
Użytkownik Forum
 
Rayza's Avatar
 
Data dołączenia: 16 10 2006
Wiek: 32

Posty: 3,057
Domyślny

Tytuł..Logo..Opis
10/10
Fake/9/10
__________________
Zapraszam na mego bloga naukowo-wszystkowego.
(Oj tam że nie ma takiego słowa, Shakespeare też bawił się w Neologizmy!)
Ostatnia notka jest o czymś w miarę... no właśnie, w miarę jaka?
Przekonajcie się sami.
Rayza jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-03-2007, 18:55   #14
Shuki
Użytkownik Forum
 
Shuki's Avatar
 
Data dołączenia: 30 10 2006
Lokacja: Daleko od rzeczywistości...
Wiek: 86

Posty: 436
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Druid
Shuki ma numer GG 8014050
Domyślny Joke??

Tak długo 11 obrazków + logo robiłeś?? Graficzki boskie. Powinieneś kontynuować "Potworki za zamówienie by Avager". Sam fake jest the best. Efekty mi się podobają. Znalazłem jeden błąd, ale szczególik taki. Co do historii to mnie bardzo wciągnęła. Z niecierpliwością czekam na next part. 9/10 bo mało.

@Down

Ponieważ mam takie same problemy jak ty zmieniam ocene. Między innymi dlatego ja też zwlekałem z next part. 5% tego co zrobiłeś?? Czyli masz jeszcze asa w rękawie.

Ostatnio edytowany przez Shuki - 01-03-2007 o 19:28.
Shuki jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-03-2007, 19:01   #15
Avager
Użytkownik Forum
 
Avager's Avatar
 
Data dołączenia: 11 11 2004
Lokacja: Opole
Wiek: 34

Posty: 2,396
Avager ma numer GG 1611291
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Nadrill Pokaż post
Nie podoba mi się. Mam takie samo zdanie jak Misza, grafika Tibii do takich fake'ów po prostu się nie nadaje. Poza tym, przez tyle czasu zrobiłeś 10 zdjęć? Niewiele. Kolejny minus za przepych na obrazkach. Za dużo efektów, wybuchów, i innych pierdół. Nie wygląda to za fajnie, szczególnie na 8 obrazku.
Jednak największa wada to ortografia. Człowieku, sprawdź 5 razy tekst, zanim coś puścisz, szczególnie do fake'a. Żeby walnąć tyle byków do swojego dzieła...

Nie, Nie wiem czy wiesz, ale na poczatku byla calkowicie inna koncepcja HD:FE, mianowicie:
-Swiat okupowany przez obcych, wykorzystywany do wydobycia specjalnego surowca niedaleko jadra planety - A'ka "Bitwa o Ziemie", tylko ze ludzie nie brali tu udzialo jako zakladnicy - tania sila robocza, tylko jako pasozyty do wybicia.
-rok ok. 2100
-Inne jednostki - futurystyczne, tutaj masz realne, one istnieja w dzisiejszych czasach. Np. Ten Helikopter to MH-53J Pave Low III, Helikopter uzywany przez Marynarke stanow Zjednoczonych.


Czemu tak dlugo ?
Bo:
a) To co tu widzicie to jakies 5% tego co zrobilem, oprocz tego jest jeszcze Miasto (narazie ma 15 budynkow, z czego 6 w gruzach- nie pelnych, bardzo zniszczonych ), Jednostki takie jak KA-50 (Kamov - Rosyjski Helikopter szturmowy,), Jednostki Piechoty NT (Uzywaja stroju* USA) jaki AP (Uzywaja Stroju* Rosyjskiego) *- Kamuflaz, Baza - 9 poziomow, To co widzicie to czesc szpitalna-02 (00,01,02), w 45% procentach
b) istnieje cos takiego jak szkola...nie wiem czy wiesz - jak bys chodzil, to bys wiedzial ze to duzo czasu zjada... .
c) Inne rzeczy... (wyjscie na miasto, wizytka u babki, itp itd)
d) dziewczyna...


Co do bykow, nie mam czasu na sprawdzanie, pisze tak jak sie nauczylem, jesli jestes na tyle inteligetny i widzisz ze popelnilem blad, to chyba tego nie zapamietasz - by sam tego uzywac. Co za tym idzie, nie zrobilem nic zlego - Czemu nie mam czasu ? Bo mam wiele innych rzeczy do roboty, takich jak np. Powtorzyc caly rok z Matmy, nauczyc sie na Historie, na Bilogie, przepisac 15 stron z PO + nauczyc sie, i pare innych rzeczy .

Co do efektow specjalnych, masz tam 2-3 efekty specjalne na 11 fotek... nie jest to duzo... . Rozumiem jakby te wszystkie 3 efekty zajmowaly caly "ekran", ale tak nie jest.

Co do Bledow skladniowych w historii, Tak, bardzo mozliwe, ze sa, czesto sie zdazalo , ze jak pisalem to albo wracalem do wczesniejszego punktu by cos dopisac, itp itd... co z tym szlo, czesto bledy powstawaly, ale i tak jest lepiej niz na poczatku, ze wzgledu na to, iz poprawilem wiekszosc, na reszte nie mam czasu. Teraz musze sprawdzic pare kart sieciowych czy dzialaja prawidlowo.

To czy grafiki pasuja czy tez nie, to nalezy do nastawienia do danego gatunku opowiadania(?) .
Jesli lubisz Sci-Fiction, to nedzna grafika Tibijska ci nie przeszkodzi.
Jesli maniaczysz MMORPG'i by mordowac w swiecie Fantasy hordy zlowrogich kupek cyferek (czyt. potworkow) ... no coz... nie moja wina, ze istnieje mala ilosc gierek MMO w Sci-Fiction albo Nowozytnosci.... i to ze przywykles do tego, iz wszelkie twory na kompie, to sa Fantasy, Sredniowiecze.. badz tez inne pierdolki.


Co do tego czy jest ciemno czy nie...
Ja tam noc lubie.
Avager jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-03-2007, 19:38   #16
Misza
Użytkownik Forum
 
Misza's Avatar
 
Data dołączenia: 30 06 2005
Lokacja: -+*≡☼SZWECJA☼≡*+-
Wpisy bloga: 3

Posty: 1,324
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Avager
Nie, Nie wiem czy wiesz, ale na poczatku byla calkowicie inna koncepcja HD:FE, mianowicie:
-Swiat okupowany przez obcych, wykorzystywany do wydobycia specjalnego surowca niedaleko jadra planety - A'ka "Bitwa o Ziemie", tylko ze ludzie nie brali tu udzialo jako zakladnicy - tania sila robocza, tylko jako pasozyty do wybicia.
-rok ok. 2100
-Inne jednostki - futurystyczne, tutaj masz realne, one istnieja w dzisiejszych czasach. Np. Ten Helikopter to MH-53J Pave Low III, Helikopter uzywany przez Marynarke stanow Zjednoczonych.
Nie rozumiem, czemu to piszesz. Co to ma do postu mojego lub Nadrilla? Oprócz tego, że zaznaczyłeś, że to nie przyszłość?
Cytuj:
Co do efektow specjalnych, masz tam 2-3 efekty specjalne na 11 fotek... nie jest to duzo... . Rozumiem jakby te wszystkie 3 efekty zajmowaly caly "ekran", ale tak nie jest.
Inna sprawa, że te efekty są dość tandeciarskie. Niby wielki wybuch, niby popis światłami, a już np. drzewa i postacie nie rzucają cieni.
Cytuj:
To czy grafiki pasuja czy tez nie, to nalezy do nastawienia do danego gatunku opowiadania(?) .
Jesli lubisz Sci-Fiction, to nedzna grafika Tibijska ci nie przeszkodzi.
Jesli maniaczysz MMORPG'i by mordowac w swiecie Fantasy hordy zlowrogich kupek cyferek (czyt. potworkow) ... no coz... nie moja wina, ze istnieje mala ilosc gierek MMO w Sci-Fiction albo Nowozytnosci.... i to ze przywykles do tego, iz wszelkie twory na kompie, to sa Fantasy, Sredniowiecze.. badz tez inne pierdolki.
Ale Tibia z założenia jest fantasy, prawda? Żeby mieć sci-fi, musisz zrobić nowe sprity. A jak robisz wszystkie grafiki od zera, to już lepiej będzie chyba zrobić właśnie komiks internetowy. A dlaczego nie zrobisz komiksu, a? Bo komiks z taką fabułą i w takich klimatach będzie bardzo miałki, wszyscy będą na nim wieszać psy. Za to tutaj, na forum takiej, bądź co bądź, niszowej gierki, jak Tibia, ludzie mają mniejsze wymagania (IMHO ogólny poziom fejków jest bardzo niski), więc cię okrzykną 'królem fejków'.

Aha, coś jeszcze - zabijanie potworów w uniwersach fantasy to maniactwo, ale wszelkie Ogame'y itp. są normalne, hę?
__________________
HELIUM~
Misza jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-03-2007, 19:43   #17
Str4t0s
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 18 12 2004
Lokacja: Gdzies tam no niewiem gdzie
Wpisy bloga: 1

Posty: 855
Profesja: Elite Knight
Świat: Bubel i caherer
Poziom: Lol
Skille: 9999/99
Poziom mag.: -1
Domyślny

+niezla fabula
+ładna grafika
-troche krotkie
-szkoda ze zmieniles plany i nie jest we flashu
89/100 wg twojej skali.
PS : Kiedy bede w fake?Czy nie będe?
__________________
Pwning noobs since '04.
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Przetłumaczenie przez google szóstego teasera
...Wisps rozwijać od wyrobów spirytusowych w tych biednych stypendystów, że zmarł w bagnach. Oni nie są złe z natury, lecz działa jak sleepwalkers nieświadomi swoich działań. Niemniej jednak, ich dotykać kanalizacji życia życie żywych stworzeń, które czyni je perilous wrogów.
Str4t0s jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-03-2007, 19:55   #18
Avager
Użytkownik Forum
 
Avager's Avatar
 
Data dołączenia: 11 11 2004
Lokacja: Opole
Wiek: 34

Posty: 2,396
Avager ma numer GG 1611291
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Misza Pokaż post
Nie rozumiem, czemu to piszesz. Co to ma do postu mojego lub Nadrilla? Oprócz tego, że zaznaczyłeś, że to nie przyszłość?

Inna sprawa, że te efekty są dość tandeciarskie. Niby wielki wybuch, niby popis światłami, a już np. drzewa i postacie nie rzucają cieni.

Ale Tibia z założenia jest fantasy, prawda? Żeby mieć sci-fi, musisz zrobić nowe sprity. A jak robisz wszystkie grafiki od zera, to już lepiej będzie chyba zrobić właśnie komiks internetowy. A dlaczego nie zrobisz komiksu, a? Bo komiks z taką fabułą i w takich klimatach będzie bardzo miałki, wszyscy będą na nim wieszać psy. Za to tutaj, na forum takiej, bądź co bądź, niszowej gierki, jak Tibia, ludzie mają mniejsze wymagania (IMHO ogólny poziom fejków jest bardzo niski), więc cię okrzykną 'królem fejków'.

Aha, coś jeszcze - zabijanie potworów w uniwersach fantasy to maniactwo, ale wszelkie Ogame'y itp. są normalne, hę?

Co to ma do postu Nadrilla ?
Pomysl logicznie, jesli na poczatku koncepcja fake'a byla zupelnie inna, to i grafiki i inne rzeczy byly robione specjalnie w daleka i odmienna przyszlosc - nie nadaja sie wogole ! Bo co ? Ruscy beda jezdzic czolgami z wyrytymi, krystalicznymi runami na lewitujacych czolgach ? Chyba Cie pogielo... czolgow zrobilem chyba 3 + 4 pojazdy latajace, Akcesoria obcych, ich jednostki i wiele innych...to jak myslisz ?


A czy ja mowie o grach Via www , jakim jest ogame ?

Moze pogadajmy o Eve ? o PlanetSide ? o Anarchy Online ? o Fallen Earth ?(jest taka gra) o Face of Mankind ?


Co do komiksu...

Daj mi tablet to zrobie, myslisz ze chce mi sie rysowac myszka, uwzgledniajac szczegolowe rysy twarzy dla kazdej osoby ? NIE !!!!!!
Rysuj sobie myszka jak jestes taki madry, to dowiesz sie czemu !

Co do Efektow i Cieni, jak chcesz robic fake z cieniami, to mozesz go robic, ale albo bedziesz musial siedziec 3-4 godzinki dziennie, by wydac go, albo 1 godzinka dziennie i wydasz 1 odcinek raz na rok. Efekty ? A czy sa jakies tu bardziej wymagajace rzeczy w tym odcinku ? Wybuch z pocisku artyleryjskiego ... to ma byc pewnie eksplozja wywolujaca erupcje ziemi, jadro ziemskie powiekszylo sie tak, ze magma wylewa sie hektrolitrami, Drzewa zamieniaja sie w swiecaca krystaliczne COSIE, Spada desz meteorytow ?

Chyba cie pogielo ... To nie magia , to zwykla eksplozja z artylerii malego konta (czyli malego zasiegu, takowa jest wlasnie M119A1 105mm) ...

No coz sie mozna spodziewac od osob, ktore nie widza czego chca.


@Str4t0s:
We flashu by nie wypalilo to zbytnio
Krotkie ? Bo to taki troche wstep, wprowadzenie bohatera/bohaterow, i wydane na polecenie kogos, bo juz mnie meczyl.
Kiedy bedziesz ? Zobaczysz ^^ .
Avager jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-03-2007, 19:59   #19
draqo
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

7/10 hmmm...może być ;]

Ostatnio edytowany przez draqo - 01-03-2007 o 20:06.
  Odpowiedz z Cytatem
stary 01-03-2007, 20:14   #20
ARESS15
Użytkownik Forum
 
ARESS15's Avatar
 
Data dołączenia: 28 01 2007
Lokacja: Śrem
Wiek: 31

Posty: 175
Profesja: Elite Knight
ARESS15 ma numer GG 7533350
Domyślny

piekne, piekne, piekne... Zrobisz rekrutacje?
__________________


ARESS15 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 11:10.


Powered by vBulletin 3