Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Wydarzenia ze światów > Furora

Notki

Furora Wydarzenia ze świata Furora Moderowanie nowych tematów na tym forum zostało włączone. Proszę pilnie czekać na akceptację tematu. Moderowanie postów w niektórych tematach zostanie włączone.

Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 20-03-2007, 18:59   #5261
Cyrillus
Użytkownik Forum
 
Cyrillus's Avatar
 
Data dołączenia: 05 02 2007
Lokacja: Pomorze

Posty: 255
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Master Sorcerer
Gildia: Bound
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Khazul Pokaż post
Ponoć nawet po roku koleś może wycofać kasę jak Ci pacc kupował, więc najlepiej samemu kupować :/
to by bylo bez sensu ; p kupuje pacca po dwoch miechach poklocilem sie z typem a on mi bana funduje... ale o ile mi sie zdaje to na wycofanie masz tylko kilka dni... z moich zrodel...
__________________
"Każdy człowiek żyje końcem jakiejś drogi. To tylko szczegół jak żył i jak umarł, który rozróżnia człowieka od innych ludzi" - Ernest Hemingway

Ostatnio edytowany przez Cyrillus - 20-03-2007 o 19:01.
Cyrillus jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 20-03-2007, 19:05   #5262
Milten
Użytkownik Forum
 
Milten's Avatar
 
Data dołączenia: 28 12 2006

Posty: 363
Stan: Na Emeryturze
Świat: RL
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Novacainee Pokaż post
@Milten

Po co zabijać solo... Guild war to praca całej gildi nie pojedyńczej osoby widać, że jesteś newbie w guild war

Pozdro
Wiem że to jest praca całej gildii, ale nie chcę mi się po raz kolejny tłumaczyć o co mi chodzi... a i sry że nie jestem w pvp taki dobry jak Ty i Twój 64rp
Milten jest offline  
stary 20-03-2007, 19:21   #5263
Atahun
Zbanowany
 
Atahun's Avatar
 
Data dołączenia: 05 11 2006
Lokacja: w krainie gdzie ŁKS GINIE !!!
Wiek: 33

Posty: 136
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Master Sorcerer
Gildia: nie ma
Świat: nie ma
Poziom: 1
Skille: 10/10
Domyślny

Tak to jest jak sie chce oszczedzic 10zl na paccu
Atahun jest offline  
stary 20-03-2007, 19:38   #5264
Widzialem_Bota_Cien
Użytkownik Forum
 
Widzialem_Bota_Cien's Avatar
 
Data dołączenia: 15 03 2007

Posty: 46
Domyślny

no jakis hak na vision jest i GZ
jak dla mnie james ma twarda psychikę bo ja za "rumuna" dawno bym użył cofnięcia paccy <jaki ja zły>
Widzialem_Bota_Cien jest offline  
stary 20-03-2007, 19:56   #5265
Elisabett
Użytkownik Forum
 
Elisabett's Avatar
 
Data dołączenia: 27 07 2006
Wiek: 33

Posty: 150
Stan: Niegrający
Świat: Furora
Domyślny

Z tego co mi wiadomo Pacca można wycofać do dwóch tygodni.
__________________
Odmienny stan świadomości.
Elisabett jest offline  
stary 20-03-2007, 19:57   #5266
MarS
Użytkownik Forum
 
MarS's Avatar
 
Data dołączenia: 11 09 2004
Lokacja: Wodzisław Śląski

Posty: 162
Stan: Aktywny Gracz
Imię: ?
Gildia: Vision
Świat: Furora
Poziom: ?
Skille: ?
Poziom mag.: ?
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Widzialem_Bota_Cien Pokaż post
no jakis hak na vision jest i GZ
jak dla mnie james ma twarda psychikę bo ja za "rumuna" dawno bym użył cofnięcia paccy <jaki ja zły>
zadna twarda psyhika do "rumuna" widocznie sie juz na rl przyzwyczail

a tak btw.

nie widze komentarzy w stylu

"Burn byl pingowany" co sie stao ? oO
MarS jest offline  
stary 20-03-2007, 20:01   #5267
Rodri
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 28 09 2006
Lokacja: Chełm

Posty: 221
Profesja: Elite Knight
Świat: Furora
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Milten Pokaż post
20:55 Qel [104]: bez bota tyram
20:55 Qel [104]: xD

Hmmhmmmm?
Czyli normalnie "tyrasz" na bocie? : >

Co do tego dawno mówiłem że jadą na bocie ale wszyscy z Vision mówili że to nie prawda, i jeszcze banda noobow naskoczyła na mnie że jak mogę obrażać pvp Vision

Co do deda Burn Abl to mówicie że padł bo Taifun z ue a dlaczego miał nie bić z ue? a po drugie Taifun zabił go solo nie tak jak Vision Czipsa czy każdego innego

Jeszcze jedno kiedyś ktoś z Vision powiedział: skoro Duskiness ma świetnie zgranie to czemu jak ktoś z nich pada to zaraz nie ma ekipy bo przecież wtedy oni(Vision) mają 15min pz, jak widać wy też tego zgrania nie macie skoro nie było ekipy na Taifunie, aa pewnie nikogo online nie było =)
Co do pierwszego akapitu: Nie mamy bota

Co do drugiego akapitu: Mogl bic z czego chcial nic do tego nie mam, ale podawanie zabicia czipsu to zly przyklad bo Taifun vs Burn = 280 ms vs 105 rp a Czipsu jest szybszy od calego Vision i tylko dzieki paralizom Qel padl

Co do trzeciego akapitu: Szczerze nie moge Ci odpowiedziec, bo nie bylo mnie na vent juz
Rodri jest offline  
stary 20-03-2007, 20:13   #5268
Smerfu
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 15 02 2006
Lokacja: Bielsko-Biała
Wiek: 39

Posty: 188
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elder Druid
Gildia: Sunblade
Świat: Furora
Poziom: 147
Poziom mag.: 74
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Yiubhurden Pokaż post
Ja nie kupowalem chara na allegro ;] Poprostu nudzilo mi sie to go wyciagnolem w góre;]. Ale my możemy expic a ty nie o to chodzi mlonie ;]Wyjdz to sie przekonasz tylko o to mi chodzi .
To znaczy ze ja expic nie moge?

19:06 You advanced from Level 94 to Level 95.

No to masz, moj najcik z Dusk sobie spokojnie expi w srodku dnia gdy od was 14 osob online i strasznie sie boje:< Nic ze ledwo wszedlem do dusk i wbilem nim juz ~4lvle od tego czasu a za bardzo nie mam kiedy grac, zapewne majac 3 ownerkow jak np Imargam wbil bym juz 10lvli i co mi zrobisz? moze mnie solniesz tym swoim palkiem.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez bielskoyeye Pokaż post
Za 3 dni koniec Vision 70% otrzyma bana za invalid payment. Kazdy kto kiedys kupil pacc od James Carosa niech uwaza bo prawdopodobnie wy tez dostaniecie bana.


Mozna wycofac wszystkie pacci do 12 miesiecy ale wiaze sie to z kosztami wiec wkrotce bedzie ciekawsza niespodzianka dla panow z Vision


Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Widzialem_Bota_Cien Pokaż post
no jakis hak na vision jest i GZ
jak dla mnie james ma twarda psychikę bo ja za "rumuna" dawno bym użył cofnięcia paccy <jaki ja zły>
jeszcze nie jest ze mna tak zle zeby sie przejmowac tekstami jakiegos szczeniaka z blokowiska. Moze kiedys zarobia jakas kase i sobie ufunduja wakacje/solarium to tez nabiora rumiencow xD. A to jak na mnie mowia generalnie mi wisi, takimi tekstami na publicznym forum i tak tylko z siebie robia kretynow wiec co najwyzej jest mi ich zal ale nie wymagam od nich za duzo, jeszcze niedawno wysylalem co poniektorym kase na kino bo cos kiepsko z ich funduszami wiec proponuje sie zajac rl bo siedzac po 12h przed kompem ta gra skutecznie was oglupia.

Ostatnio edytowany przez Smerfu - 20-03-2007 o 20:20.
Smerfu jest offline  
stary 20-03-2007, 20:22   #5269
Elisabett
Użytkownik Forum
 
Elisabett's Avatar
 
Data dołączenia: 27 07 2006
Wiek: 33

Posty: 150
Stan: Niegrający
Świat: Furora
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Smerfu Pokaż post
(...)Mozna wycofac wszystkie pacci do 12 miesiecy ale wiaze sie to z kosztami wiec wkrotce bedzie ciekawsza niespodzianka dla panow z Vision (...)
A więc mój bład, zwracam honor.
__________________
Odmienny stan świadomości.
Elisabett jest offline  
stary 20-03-2007, 20:37   #5270
Widzialem_Bota_Cien
Użytkownik Forum
 
Widzialem_Bota_Cien's Avatar
 
Data dołączenia: 15 03 2007

Posty: 46
Domyślny

a on tak racja... james, dzieci neo nie ma co sie denerwować o anonimowych obszczekiwaczy z bloku

powiem tak "make IM big KUKU"
Widzialem_Bota_Cien jest offline  
stary 20-03-2007, 20:47   #5271
Lord Terus
Zbanowany
 
Lord Terus's Avatar
 
Data dołączenia: 25 01 2006
Lokacja: Brzeg
Wiek: 35

Posty: 352
Stan: Niegrający
Profesja: Royal Paladin
Świat: Candia
Poziom: 120
Skille: 95
Poziom mag.: 21
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Smerfu Pokaż post
Mozna wycofac wszystkie pacci do 12 miesiecy ale wiaze sie to z kosztami wiec wkrotce bedzie ciekawsza niespodzianka dla panow z Vision
"4. Right of Withdrawal
Payments may be revoked within 14 days after receipt unless the corresponding Premium Account has already been used. The revocation must be announced via email to "[email protected]". Revoked payments will be refunded to the payer. Any costs resulting from refunding the payment must be borne by the payer."

Extended Tibia Service Agreement punkt 4.

Po polsku:
"Płatności mogą zostać unieważnione w przeciągu 14 dni po otrzymaniu ich, Chyba że premium account jest już używany. Unieważnienie musi zostać zgłoszone mailowo: [email protected].
Unieważnione płatności zostaną zwrócone płatnikowi. Jakikolwiek koszt zwrotu pieniędzy zostanie pokryty przez płacącego "

Czyli osoba która zakupiła pacc ma prawo zwrotu pieniędzy do 14 dni od otrzymania przez cipsoft wpłaty.

@down
Wątpie żeby nie wykupili sobie po takim czymś nowych pacców

Ostatnio edytowany przez Lord Terus - 20-03-2007 o 20:56.
Lord Terus jest offline  
stary 20-03-2007, 20:51   #5272
Smerfu
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 15 02 2006
Lokacja: Bielsko-Biała
Wiek: 39

Posty: 188
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elder Druid
Gildia: Sunblade
Świat: Furora
Poziom: 147
Poziom mag.: 74
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Lord Terus Pokaż post
"4. Right of Withdrawal
Payments may be revoked within 14 days after receipt unless the corresponding Premium Account has already been used. The revocation must be announced via email to "[email protected]". Revoked payments will be refunded to the payer. Any costs resulting from refunding the payment must be borne by the payer."

Extended Tibia Service Agreement punkt 4.
Nie mowie o takim wycofaniu mozna zglosic kradziez karty/nie kontrolowane zakupy przez internet ktore rowniez zostana wycofanie, szczegol tkwi w tym ze wtedy zostana wycofane wszystkie tranzakcje a paccow zalozylem sporo w tym dla znajomych dlatego przygotowana jest ciekawsza niespodzianka
Smerfu jest offline  
stary 20-03-2007, 20:52   #5273
Mazurxx
Zbanowany
 
Data dołączenia: 15 09 2006
Lokacja: Ino

Posty: 147
Stan: Na Emeryturze
Imię: Zili Zelin
Profesja: Elite Knight
Gildia: Cze
Domyślny

Burn zostal zpingowany, mial lagi , kicki co minute , mama wylaczyla mu kompa ,
zaspamili go itp. itd. etc.

A tak na serio to wreszcie dusk odwazyli sie na jakas akcje która nie tylko zakonczyla sie efektownie ale także efektywnie : )
I chociaż jestem za Vision to i tak Gz fraga : ) gl&hf
Mazurxx jest offline  
stary 20-03-2007, 21:30   #5274
Direne
Użytkownik forum
 
Direne's Avatar
 
Data dołączenia: 17 03 2007
Lokacja: Wrocław

Posty: 27
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Mazurxx Pokaż post
Burn zostal zpingowany, mial lagi , kicki co minute , mama wylaczyla mu kompa ,
zaspamili go itp. itd. etc.

A tak na serio to wreszcie dusk odwazyli sie na jakas akcje która nie tylko zakonczyla sie efektownie ale także efektywnie : )
I chociaż jestem za Vision to i tak Gz fraga : ) gl&hf
Yyyyyy Wyjdz -.-'
Direne jest offline  
stary 20-03-2007, 21:35   #5275
Mazurxx
Zbanowany
 
Data dołączenia: 15 09 2006
Lokacja: Ino

Posty: 147
Stan: Na Emeryturze
Imię: Zili Zelin
Profesja: Elite Knight
Gildia: Cze
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Direne Pokaż post
Yyyyyy Wyjdz -.-'
or? rofl'n'lol
Mazurxx jest offline  
stary 20-03-2007, 21:39   #5276
Pall_Mall
Użytkownik Forum
 
Pall_Mall's Avatar
 
Data dołączenia: 26 12 2006

Posty: 153
Stan: Usunięty
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Furora
Poziom: 56
Poziom mag.: 52
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Smerfu Pokaż post
Nie mowie o takim wycofaniu mozna zglosic kradziez karty/nie kontrolowane zakupy przez internet ktore rowniez zostana wycofanie, szczegol tkwi w tym ze wtedy zostana wycofane wszystkie tranzakcje a paccow zalozylem sporo w tym dla znajomych dlatego przygotowana jest ciekawsza niespodzianka
No jak narazie duzo gadania a efektow nie widac tak wiec czekamy na twoje niespodzianki jak beda jakies oczywiscie
__________________

Cytuj:
Profesor Miodek na podstawie tego tematu moglby stworzyc podrecznik "interesujace i oryginalne sposoby wyzywania sie" . Przyznam ze podziwiam wasza inwencje tworcza w wyzywaniu sie, ach te epitety, metafory...
Pall_Mall jest offline  
stary 20-03-2007, 21:52   #5277
bielskoyeye
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Smerfu Pokaż post
Nie mowie o takim wycofaniu mozna zglosic kradziez karty/nie kontrolowane zakupy przez internet ktore rowniez zostana wycofanie, szczegol tkwi w tym ze wtedy zostana wycofane wszystkie tranzakcje a paccow zalozylem sporo w tym dla znajomych dlatego przygotowana jest ciekawsza niespodzianka


Zamknij jape rumunie , dla takich jak ty zero respektu na rl jestes smieciem na tibi jestes smieciem faktycznie jest tak ze ty i bartek pasujecie do siebie , tylko moje pytanie brzmi ... KTO W TYM ZWIAZKU ROBI ZA KOBIETE??
 
stary 20-03-2007, 21:56   #5278
Cyrillus
Użytkownik Forum
 
Cyrillus's Avatar
 
Data dołączenia: 05 02 2007
Lokacja: Pomorze

Posty: 255
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Master Sorcerer
Gildia: Bound
Domyślny

@smerfu

nie wyjdzie Ci to... ;] bo 1. musisz zglosic kradziez ; ] 2. zostana cofniete(zablokowane) wszystkie transkajce od momentu zgłoszenia kradziezy i wtedy jest invalid payment ;] jak by bylo tak jak mowisz to by byly ladne przekrety ;] wiec vision moze spac spokojnie ^^ chyba ;p

np kupuje super wypas kompa na allegro potem zglaszam kradziez karty a kompika mam ...
__________________
"Każdy człowiek żyje końcem jakiejś drogi. To tylko szczegół jak żył i jak umarł, który rozróżnia człowieka od innych ludzi" - Ernest Hemingway

Ostatnio edytowany przez Cyrillus - 20-03-2007 o 22:14.
Cyrillus jest offline  
stary 20-03-2007, 22:05   #5279
Elisabett
Użytkownik Forum
 
Elisabett's Avatar
 
Data dołączenia: 27 07 2006
Wiek: 33

Posty: 150
Stan: Niegrający
Świat: Furora
Domyślny

Nie wiem czy już to tutaj było ale zapraszam do udziału w Loterii do wygrania Demon Helmet.
http://forum.tibia.com/forum/?action...readid=1584424
__________________
Odmienny stan świadomości.
Elisabett jest offline  
stary 20-03-2007, 22:07   #5280
sallceson
Użytkownik Forum
 
sallceson's Avatar
 
Data dołączenia: 11 01 2007
Lokacja: Łowicz

Posty: 446
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez smerfu
Mozna wycofac wszystkie pacci do 12 miesiecy ale wiaze sie to z kosztami wiec wkrotce bedzie ciekawsza niespodzianka dla panow z Vision
czy moglbys podac na jakiej podstawie to stwierdzasz?
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez smerfu
Nie mowie o takim wycofaniu mozna zglosic kradziez karty/nie kontrolowane zakupy przez internet ktore rowniez zostana wycofanie, szczegol tkwi w tym ze wtedy zostana wycofane wszystkie tranzakcje a paccow zalozylem sporo w tym dla znajomych dlatego przygotowana jest ciekawsza niespodzianka
czyli zglosisz 'kradziez' karty kilka miesiecy/tygodni po 'kradziezy' i co od razy wszystko zostanei wycofane? lacznei z innymi zakupami internetowymi? a tak wogole... warto? poswiecac tyle dla Tibii ktora jest TYLKO gra i to w dodatku MARNOTRAWSTWEM czasu - tak sobie spojrzalem na pskonejott.com i zauwazylem ze byles online ~2400 godzin od marca '06 do marca '07 co oznacza ze spedziles 100/365 dni z ostatneigo roku nad Tibia! (srednio ~6.5 h dziennie)
warto? jakby malo bylo straconego czasu to teraz jeszcze wycofywanie paccow

to samo tyczy sie innych osob ktor spedzaja tyle czasu nad tibia.. zastanowcie sie
WARTO?
__________________

Ostatnio edytowany przez sallceson - 20-03-2007 o 22:09.
sallceson jest offline  
Zamkniety temat.


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 17:32.


Powered by vBulletin 3