Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Wydarzenia ze światów > Kyra

Notki

Kyra Wydarzenia ze świata Kyra

Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 20-03-2007, 23:19   #2561
Dwik
Użytkownik Forum
 
Dwik's Avatar
 
Data dołączenia: 01 08 2004
Lokacja: Hrubieszów
Wiek: 35

Posty: 588
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez .:Boixos:. Pokaż post
to ze ktos solo w*******a sie solo w szeregi wroga nie znaczy ze jest zajebisty extra super mastah-znaczy to tylko tyle ze jest debilem or sth like this :S


Kazdy kto ma jakas sile robi PA,wiec przyklad z Pa jets conajmniej glupi
Gratuluje znajomosci sztuki wojennej. Wg ciebie wychodzi na to ze kazdy kto walczy jest glupi albo sth like this. Bo przeciez bezpieczniej stac w pz... Przyklad wbicia sie w szeregi nie pokazuje sily i potegi ale odwage. Zauwaz ze NF trzyma sie w kupie i boi sie wychylic chocby 1 sqm za winka byleby nie dostac mwala za plecy bo inaczej kaplica.

Nie kazdy kto ma sile robi PA. PA robia ludzie z kompleksami, ktorzy lubia wyladowac swoje emocje i ponizanie z RL zycia poprzez glupia gre. Dodatkowo jest to o tyle nieuczciwe ze 90% z nich do swojego lvla nie doszlo uczciwie - sharing. A glupi jest nie przyklad ale ty.
__________________
"Catch me if you can" Dwiks~ 2004-2008 A.D.
Dwik jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 20-03-2007, 23:32   #2562
.:Boixos:.
Użytkownik Forum
 
.:Boixos:.'s Avatar
 
Data dołączenia: 18 01 2005
Lokacja: Gdańsk

Posty: 388
Świat: Obsidia
Domyślny

myslisz pojecia to nei jest odwaga
to ,ze nf 3ma sie razem to chyab dobrze nie?
przypomnij mi jakei byly wyniki OB?
zapewniam cie,ze sztuke wojenna znam lepiej niz ty,duzo lepiej.
pozatym ty sam nei wiesz co mowisz:

"Przyklad wbicia sie w szeregi nie pokazuje sily i potegi ale odwage. "-czyli najlepiej gra ten kto jest najodwazniejszy czy jak to jest?

Kazdy,kto moze,ten PA'uje.ty tez gdybys mogl pewnie bys to robil,ale nei mozesz,dlatego sie tak frustrujesz
__________________
Trójmiasto jest Nasze,
Trójmiasto do Nas należy.
Nie damy nikomu, nikomu nie damy
Trójmiasto do Lechii należy!!
.:Boixos:. jest offline  
stary 20-03-2007, 23:40   #2563
Exodus
Użytkownik Forum
 
Exodus's Avatar
 
Data dołączenia: 14 02 2005
Lokacja: Bolesławiec
Wiek: 35

Posty: 1,577
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez .:Boixos:. Pokaż post
myslisz pojecia to nei jest odwaga
to ,ze nf 3ma sie razem to chyab dobrze nie?
przypomnij mi jakei byly wyniki OB?
zapewniam cie,ze sztuke wojenna znam lepiej niz ty,duzo lepiej.
pozatym ty sam nei wiesz co mowisz:

"Przyklad wbicia sie w szeregi nie pokazuje sily i potegi ale odwage. "-czyli najlepiej gra ten kto jest najodwazniejszy czy jak to jest?

Kazdy,kto moze,ten PA'uje.ty tez gdybys mogl pewnie bys to robil,ale nei mozesz,dlatego sie tak frustrujesz
Nie kazdy i sa rozne rodzaje PA jeden tylko wywali z respa kogos gdy jest niejasna sytuacja a 2 zabija kogo popadnie za nic . Chyba widac roznice nie?

I co do Dwika to mogl Paowac na Kyrze ale jakos tego nie robil , wiec kto tu sie nie zna i frustruje?


Dzisiaj spokojny dzien na Kyrze , liczylem ze jakies battle bedzie x(

Ostatnio edytowany przez Exodus - 20-03-2007 o 23:41.
Exodus jest offline  
stary 20-03-2007, 23:41   #2564
Pawlos II
Użytkownik Forum
 
Pawlos II's Avatar
 
Data dołączenia: 14 07 2005
Lokacja: Gdańsk/Jasień

Posty: 192
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Kyra
Pawlos II ma numer GG 6793058
Domyślny

Popieram Boixosa
mowicie, ze ten caly Herineey to zaje#### gracz a co on takiego robi najkmneij go widac na kazdym OB Rhu inferno to inna sprawa gra lepiej.
Btw dwik gdybys mial wogle jakas sile na kyrze zaloze sie ze bys palowal...
i nie mow ze nie -..-
Pawlos II jest offline  
stary 20-03-2007, 23:58   #2565
Rohad
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 26 12 2006

Posty: 102
Profesja: Sorcerer
Świat: Kyra
Domyślny

I o to właśnie chodzi, za bardzo go nie widać ale fragi zdobywa. A co do tego, że trzymają się w kupie to zobacz ostatnią sytuację z Arystosem. Brak im zgrania?
Rohad jest offline  
stary 21-03-2007, 00:20   #2566
.:Boixos:.
Użytkownik Forum
 
.:Boixos:.'s Avatar
 
Data dołączenia: 18 01 2005
Lokacja: Gdańsk

Posty: 388
Świat: Obsidia
Domyślny

"Nie kazdy i sa rozne rodzaje PA jeden tylko wywali z respa kogos gdy jest niejasna sytuacja a 2 zabija kogo popadnie za nic . Chyba widac roznice nie?"
Tutaj sie z Toba zgadzam.

nie wiem kto to ten caly dwewik czy jak mu tam,ale nie trudno byloby znalezc osobe ktora byla przez niego zPAowana.KAZDY robi PA.

Powtarzam ci ,ze o sprawach wojny wiem wiecej niz on i niz ty nawet razem wzieci.

Nie frustruje sie,bo Kyre mam gleboko w dupie.
W*****a mnie tlyko to ze polaczki* robia jakies akcje przeciwko swe i tym,ktorzy im pomagaja,a jako ze przegrywaja opowiadaja niestworzone historie na forum.Chociaz do tych,ktorzy walcza(czy tez sa blisko wojny) mam szacunek.
Reszta wykrzykuje jakies hasla "heriney rox xolo sux wiw pl yeye nf swe buuu fuck swe hail pl" ,ablo rozpisuje sie tu na forum jakim kozakiem jest heriney bo sie w*******a w stado nf.

i zapewniam wam ze wiw chcialoby miec takie zgranie jak nf
__________________
Trójmiasto jest Nasze,
Trójmiasto do Nas należy.
Nie damy nikomu, nikomu nie damy
Trójmiasto do Lechii należy!!
.:Boixos:. jest offline  
stary 21-03-2007, 00:28   #2567
Rohad
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 26 12 2006

Posty: 102
Profesja: Sorcerer
Świat: Kyra
Domyślny

Zgranie NF nie jest perfekcyjne, a podczas niektórych akcji WiW potrafi sie zgrać lepiej niż NF.
Rohad jest offline  
stary 21-03-2007, 00:46   #2568
Jovere'xik
Użytkownik Forum
 
Jovere'xik's Avatar
 
Data dołączenia: 23 01 2007

Posty: 200
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez .:Boixos:. Pokaż post
Powtarzam ci ,ze o sprawach wojny wiem wiecej niz on i niz ty nawet razem wzieci.

Nie frustruje sie,bo Kyre mam gleboko w dupie.
W*****a mnie tlyko to ze polaczki* robia jakies akcje przeciwko swe i tym,ktorzy im pomagaja,a jako ze przegrywaja opowiadaja niestworzone historie na forum.Chociaz do tych,ktorzy walcza(czy tez sa blisko wojny) mam szacunek.
Reszta wykrzykuje jakies hasla "heriney rox xolo sux wiw pl yeye nf swe buuu fuck swe hail pl" ,ablo rozpisuje sie tu na forum jakim kozakiem jest heriney bo sie w*******a w stado nf.

i zapewniam wam ze wiw chcialoby miec takie zgranie jak nf


Dobra, spójrz na to drugiej strony. Czy Szwedzi nie piszą takich bzdur? "swe rox pl sux xolo rox" Tez mnie to w*****a ale nie można nic zrobić. Uważasz się za jakiegoś mistrza którym nie jesteś. I jeżeli kyrę masz w dupie to wyjdź z tego forum.

"zapewniam wam ze wiw chcialoby miec takie zgranie jak nf "
:-)
__________________
Yes I'm Tha Best, And No I Ain't Positive--I'm Definite
I Know Tha Game Like I'm Reffin' It
This Is Tha Carter--Tha Carter Iii, Tha New Testiments
And I'm A God, And This Is What I Bless em' wit
Bitch
Jovere'xik jest offline  
stary 21-03-2007, 01:59   #2569
E.hame
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 14 03 2007

Posty: 19
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Keonek Pokaż post
jaki film o.O

@down
100% prawda z solo gedd vs. mooth gdy to "niby" solo sie zaczelo nagle nf przybieglo z obu stron.. i komu tu wierzyc mozna? to nie wiw chcialo zrobic trapa na geddzie. Tak jak Rhu robi Herineey w*******a sie miedzy nf i jeszcze ani razu nie padl i mimo to oczywiscie we forum spamerzy piszecie ze i tak najlepszy jest gedd... Moze po stronie nf ale zobaczcie co w czasie gdy xolorian was tak podnieca robi herineey czy rhu ktorzy wibegaja miedzy was a wy ich nawet zabic nie mozecie... ani razu nie widzialem zeby jakis chojraczek z nf wbiegl sobie beztrosko w srodek wiw po czym ucieklby... co najwyzej moblgby sie wtedy obudzic w temple

Szkoda ze Rhu padl juz 4x a Xolorian jeszcze nigdy : \
a pamietacie sytuacje z ob gdzie bylo chyba 4:2 dla wiw ?
wtedy to rhu inferno dzielnie wbiegl w szeregi wroga (padl jeszcze przed battle)

kolega ktory napisal "muwie"

to jest wlasne inteligencja naszego narodu zapewne chodzisz teraz 5 rok do gimnazjum ? 6?
E.hame jest offline  
stary 21-03-2007, 08:46   #2570
Walle
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 15 03 2007
Lokacja: Wrocław

Posty: 41
Stan: Niegrający
Profesja: Elite Knight
Świat: Kyra
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Rohad Pokaż post
Zgranie NF nie jest perfekcyjne, a podczas niektórych akcji WiW potrafi sie zgrać lepiej niż NF.
Zgranie WIW będzie lepsze z bitwy na bitwę pamiętajcie ze WIW to nie jest LAST STAND to w większości nowi ludzie i musza trochę ze sobą pograć, chodzi o to ze w NF każdy za każdego odpowiada i to nie jest tak ze oni sie trzymają np za abo tylko razem ze sobą, to przychodzi z czasem a co do Herineeya to jest najlepszym graczem na tej wojnie nie padł ani razu a naprawdę zrobił dużo i przestańcie pierdolić ze jest głupi, bo wpada w NF, wpada, bo wie ze umie uciec i zawsze mu sie to udaje i jakieś paralize m walle go nie zatrzymują, bo on zawsze umie za siebie rzucić m walla czy zmienić stone skina, a co do geda to nic specjalnego nie pokazał oprócz dużej liczby stone skinow, która naprawdę ratowała mu dupę
Walle jest offline  
stary 21-03-2007, 10:19   #2571
Eabbol
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 20 03 2007

Posty: 57
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Walle Pokaż post
Zgranie WIW będzie lepsze z bitwy na bitwę pamiętajcie ze WIW to nie jest LAST STAND to w większości nowi ludzie i musza trochę ze sobą pograć, chodzi o to ze w NF każdy za każdego odpowiada i to nie jest tak ze oni sie trzymają np za abo tylko razem ze sobą, to przychodzi z czasem a co do Herineeya to jest najlepszym graczem na tej wojnie nie padł ani razu a naprawdę zrobił dużo i przestańcie pierdolić ze jest głupi, bo wpada w NF, wpada, bo wie ze umie uciec i zawsze mu sie to udaje i jakieś paralize m walle go nie zatrzymują, bo on zawsze umie za siebie rzucić m walla czy zmienić stone skina, a co do geda to nic specjalnego nie pokazał oprócz dużej liczby stone skinow, która naprawdę ratowała mu dupę
Herineey umie tylko "uciekać" nic więcej, jak jeszcze trwa open i NF wygrywa on jest już very far~ zamiast pomóc swojej drużynie.
I nie piszcie, że on jest najlepszy deda nie zaliczył, ale fragami też nie swieci.
A co do taktyki WIW i NF, WIW jak przegrywa nie potrafi się wycofać razem i stanąć w jakimś miejscu gdzie spokojnie można dać loga, tylko zawsze sie rozbiega, że łatwo ich fragnąć.
Eabbol jest offline  
stary 21-03-2007, 10:57   #2572
Rodi
Użytkownik Forum
 
Rodi's Avatar
 
Data dołączenia: 22 06 2005
Wiek: 33

Posty: 159
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elite Knight
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Rohad Pokaż post
Zgranie NF nie jest perfekcyjne, a podczas niektórych akcji WiW potrafi sie zgrać lepiej niż NF.
Ty chyba nie widziałeś zgrania innych gild na innych servach...

Ja bym tego nei nazwał perf. tylko takie średniawe

/Kiedy Olik doda staty ?;s
__________________
Rodi jest offline  
stary 21-03-2007, 12:03   #2573
Keonek
Użytkownik Forum
 
Keonek's Avatar
 
Data dołączenia: 12 02 2007

Posty: 117
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Eabbol Pokaż post
Herineey umie tylko "uciekać" nic więcej, jak jeszcze trwa open i NF wygrywa on jest już very far~ zamiast pomóc swojej drużynie.
I nie piszcie, że on jest najlepszy deda nie zaliczył, ale fragami też nie swieci.
A co do taktyki WIW i NF, WIW jak przegrywa nie potrafi się wycofać razem i stanąć w jakimś miejscu gdzie spokojnie można dać loga, tylko zawsze sie rozbiega, że łatwo ich fragnąć.
hehe zauwaz ze zdobyc fraga na ob to jest szczescie, zalezy to od tego kiedy wejdzie twoj sd.. do tego co tak sie chwali ze jak to on zna sztuke wojenna..
mowisz ze kazdy robi pa? dam przyklad, najwyzszy knight na kyrze od poczatku serva w czolowce pod wzgledem expa, daje to ponad rok bezkarnosci w przypadku zPAowania kogos i przez ten rok z tego co mi wiadomo ani razu nigdy nikogo tak nie potraktowal. Kazdy robi PA? mylisz sie.. Przypominam sobie slowa abo gdy padl na steinerze na dragu...
" I wanna go and kill somebody cuz i am sad" <<< to jest normalne?
rhu padl 4x.. racja jasne xolo nie padl ani razu... wiesz czemu? moze dlatego ze niby ged i jego wielkie pvp a najczesciej bylo go widac jak uciekal i tylko patrzyl zeby zmieniac ssa
Keonek jest offline  
stary 21-03-2007, 12:28   #2574
Vankel
Użytkownik Forum
 
Vankel's Avatar
 
Data dołączenia: 06 01 2007
Lokacja: Bielsk Podlaski

Posty: 32
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Vankel
Profesja: Elder Druid
Świat: Nerana
Poziom: 155
Domyślny <old player>

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Keonek Pokaż post
rhu padl 4x.. racja jasne xolo nie padl ani razu... wiesz czemu? moze dlatego ze niby ged i jego wielkie pvp a najczesciej bylo go widac jak uciekal i tylko patrzyl zeby zmieniac ssa
bo Xolo~ nie jest pojebany tak zeby wbiegac w tłum wroga... i huj ze ma tyle ssa .. zazdroscisz mu? jak nie to se kup.. a jeśli nie to wbiegaj w tlum dostaniesz Paralyze i pozniej masz tego konsekwencje.
Pozdro.
Vankel jest offline  
stary 21-03-2007, 12:33   #2575
Nygga789
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

keonek mozesz podac swoj nick na kyrze? bo widze ze udzielasz sie caly czas a nie wiadomo co sam robisz dla wiw
 
stary 21-03-2007, 12:39   #2576
Keonek
Użytkownik Forum
 
Keonek's Avatar
 
Data dołączenia: 12 02 2007

Posty: 117
Domyślny

nie wazne jaki mam nick nie wazne kim jestem... staram sie pisac to co w moich oczach jest prawda, wystarczy zebys wiedzial ze jestem w wojnie w 100% za wiw
Keonek jest offline  
stary 21-03-2007, 12:42   #2577
Nygga789
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

uczestniczysz w wojnie i na*******asz swoje sdki w abo czy kibicujesz apotem ogladasz filmiki piszesz to co zobaczyles
 
stary 21-03-2007, 12:47   #2578
Dwik
Użytkownik Forum
 
Dwik's Avatar
 
Data dołączenia: 01 08 2004
Lokacja: Hrubieszów
Wiek: 35

Posty: 588
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Nygga789 Pokaż post
uczestniczysz w wojnie i na*******asz swoje sdki w abo czy kibicujesz apotem ogladasz filmiki piszesz to co zobaczyles
Jaka to roznica. Ma pelne prawo wypowiadac sie na tym forum, bo nie wiem czy zauwazyles ale to forum publiczne czyli dostepne dla wszystkich. Z tego co pamietam to chlopak walczy w wojnie i w odroznieniu od niektorych nie jest jebanym dupowlazem.
__________________
"Catch me if you can" Dwiks~ 2004-2008 A.D.

Ostatnio edytowany przez Dwik - 21-03-2007 o 13:33.
Dwik jest offline  
stary 21-03-2007, 12:49   #2579
Prawdziwek
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 14 03 2007

Posty: 8
Domyślny

WiW NF
Moothonost 192.................................... Pablofon 166
Garlerdon 170................................... Abo Tagteamz 156
Rhu Inferno 157........................................Xoloria n 146
Herineey 153 ......................................... Juffs 138
Luca Inviss 149 ....................................... Patteh 131
Tetro Aurelius 148...................................Steiner the Slayer 126
Sairus'ek 140 ...................................... Masoj Hunett 125
Zerio of Zygus 138 ................................... Geo Aldarion 123
Nonix Dark 128 ........................................ Quel Metu 119(ale od niedawna)
Dark'Modoor 126 ..................................... Rhara 115 ( tylko na 1 ob byl)
Kataruso 121 ............................................ Elfhame 113
Lykontorna 120 ......................................... Og'Thun 113
Solarins 118 .......................................... Eon Aldarion 112
Rysio The Sorcerer 118 ............................Asteph 101
Ravin te'Be 116
Dety Phoenix 111
Xarantiel 110
Hanas The Vampire 108
Laven Erila 103
Foriuss 102


Keonki itd, rozumiesz czemu dla Nf starata 2 sorcow to bardzo duzo?
Nie dosc ze maja ich o 6 mniej (mowie o 100+, nf 14 , wiw 20) to o znacznie nizszych lvlelach, wiec sie tak nie podniecaj bo nie ma czym, Rhu ma pecha ale lvl ma bardzo dobre, a Herineey to pizda ktora ucieka.
Keonek to 1 z ownerow Arystosa o ile sie nie myle.

Ja nie jestem za Nf, ich nie lubie nawet, ale to co robia jest zajebiste. Maja mniejszy sd power znacznie, lvlami ustepuja WiW u duzo a to oni expia a WiW boi dupy tylko jak ich jest wiecej wychodza. Wiesz moge ci znowu wypisac kto byl na ob jak nie wierzysz ale nf bylo 29~a wiw kolo 45, wiec wyciagnij se wnioski i sie zastanow.

Ostatnio edytowany przez Prawdziwek - 21-03-2007 o 12:53.
Prawdziwek jest offline  
stary 21-03-2007, 13:16   #2580
Keonek
Użytkownik Forum
 
Keonek's Avatar
 
Data dołączenia: 12 02 2007

Posty: 117
Domyślny

bardzo fajne porownanie z tymi sorcami. Widzisz moze na tym ob byla nasza przewaga liczebna ale zazwyczaj oni nei wychodza gdy jest ich mniej ja rozumiem ze wtedy im to niweczy taktyke i moge przegrac ale w koncu to tylko gra i mysle ze warto byloby sprobowac wyjsc powiedzmy na ank gdzie teren jest rowny mniej wiecej rowny dla obu stron. Co do tego sd damage...
na ostatnim open mieli moze okolo 500 damage mniej prawda jest taka ze 500hp na open nie znaczy wiele bo wystarczy ze mooth zostanie w tyle i jest juz rowno, wcale nie sa zajebisci jesli chcesz zobaczyc na prawde zajebiste akcje to poszperaj sobie na stronie tibicam nie tylko pod tego klienta tibii i wtedy bedziesz wiedzial co to jest zgranie, dobre pvp itd.
ovner arystosa? skad sie taki pomysl wzial
co do nyggasa przyjmijmy ze kibicuje, tylko wiem sporo o kyrze
@down
czemu tak myslales? pisze glupoty? a moze jesten noobem?

Ostatnio edytowany przez Keonek - 21-03-2007 o 13:37.
Keonek jest offline  
Zamkniety temat.


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 14:56.


Powered by vBulletin 3