Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Multimedia > Zdjęcia

Notki

Zdjęcia Podziel się z innymi wszystkimi swoimi najlepszymi momentami z Tibii.

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 15-10-2004, 15:35   #21
Vizzstodwa
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 19 06 2004

Posty: 24
Pytanie Skrzynka

Na której wyspie lodowej jest ta skrzynka.Tez se chce popekować do redskulla w przypadku dobrego lootu latwiej jest wyslac bo moze wypasc .
Pozdro
Vizzstodwa jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 15-10-2004, 22:24   #22
Pawel_1990
Użytkownik forum
 
Pawel_1990's Avatar
 
Data dołączenia: 07 08 2004
Lokacja: Śrem
Wiek: 33

Posty: 12
Pawel_1990 ma numer GG 6218006
LOL Musze sie z wami zgodzic

Musze sie z wami zgodzic jednak tez w koncu jak bede konczyl grac w tibie bede pewnie pkowac wiem ze to jest dobre rozladowanie emocji a apropo wojny to na wojnie 2 razy zginolem Pol vs Swe hehe bo zabilem jednego Szweda ale mniejsza z tym szkoa ze pkujecie na Danubi bo przypadkiem mozecie mnie pknac wiecie po kolezensku z forum kumpla nie pkujcie a teraz powaznie jednak zmienilem zdanie pkujcie ja moim starym charem na innym serwie tez zaczolem pkowac
Pawel_1990 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 15-10-2004, 23:00   #23
Fifi Master
Użytkownik forum
 
Fifi Master's Avatar
 
Data dołączenia: 11 08 2004
Lokacja: Bełchatów / Carlin
Wiek: 32

Posty: 14
Domyślny

Taa :| Fifi master ahahah

Ostatnio edytowany przez Fifi Master - 23-06-2008 o 01:53.
Fifi Master jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 16-10-2004, 08:21   #24
Sillent Assasin
Użytkownik Forum
 
Sillent Assasin's Avatar
 
Data dołączenia: 17 07 2004

Posty: 89
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Fifi Master
Ejjj :> , Zaczynam grac od poaczatku na Danbóbi ( znudzil mi sie siwat non-pvp - Harmonia 20 sork,41ml) Dali bysta cos bo ja biedny mam 7 lvl (prawie 8) i wiecie :> Jakies rzeczy plxx ( niewyzywac mnie od N00bow - jestem tylko malym żulem )

Ja, Haba Master, Mudzin, Tolben i jeszczepare kumpli (glownie z reala) zaczynalismy grac w Tibi wlasnie na DaNOOBi. bylismy kompletnymi noob (wtedy pamietam jeszcze niewiedzialem co to znaczy noob i sie pytalem kumpla). Ledwo wyszedlem na maina (pierwsza postacia-niku nie zdradzam) i jak mnie przywital ten swiat? Padlem prawie od razu od pekowaca i biegalem z 7 lvl. Do czego zmierzam: otoz nie radze ci grac bez zadnej wprawy w pvp na DaNOOBi bo bedzie ci naprawde ciezko. Idz sobie moze na Eternia, Valorie czy Aldore. To sa w miare spokojne swiaty. A co do naszego pekowania to podaj nik Pawel to cie ominiemy . A jaka jest przyczyna mojego pekowania - jak mnie przywitali na tym swiecie tak ja go zegnam.

~~~~~~~~~POZDRO~~~~~~
Sillent Assasin jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 16-10-2004, 15:08   #25
tomo
Użytkownik Forum
 
tomo's Avatar
 
Data dołączenia: 27 03 2004
Lokacja: Pradawne miasto 'Ssij'

Posty: 298
tomo ma numer GG 1414152
Domyślny

Ja jestem chory, wiec moze sobie popkujemy
Tylko musicie zalatwic mi jakies runy... Bo ostatnio padlem.. 21lvl mam teraz -.- Ale nvm, pkin rulez

Marcin, jak milo cie znow widziec (czytac)

Ehhh, a odnosnie pkingu..

Xelede, tak sie wzburzasz, a gdybys mial wastechara pewnie bys mordowal..
A nasza gildia, wiele ucierpiala, bylo wiele hackow, tragedii (prywatnych rowniez... Niektorzy cos o tym wiedza, np ja -.- ) wiec nasza gildia teraz sklada sie z niewyzytych czerwonych dude'ow ktorzy maja widly i od nich yebie siarka (zainspirowal mnie post kaldricka) a w ich oczach bucha nienawisc do swaita... Az sie milo na sercu robi jak ktos krzyczy "no, please! Please! Oh, no! I pay!", a po smierci sie dostaje "U MUTHER FACKER SISTER BRATHER KILL HAUNDED MY FIRND IS STAHATET!"... Naprawde to jest niesamowite Albo jak ktos sie pyta "why??" czujesz sie jak morderca prawdziwy..



I czyz nie mial racji pewien madry czlowiek, mowiac ze w kazdym z nas jest morderca?
__________________
OWNED

user:Inactive jak chuj.


tomo jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 16-10-2004, 15:22   #26
Glamri
Krzyżak
 
Glamri's Avatar
 
Data dołączenia: 15 07 2004
Lokacja: Zewsząd!!! /m/ Liczba postów: Nie powiem Głupie pomysły: Za dużo Imię: Krzysio
Wiek: 34

Posty: 816
Stan: Na Emeryturze
Imię: Glamri
Profesja: Knight
Gildia: -
Świat: Hiberna
Poziom: 23
Skille: 75/75
Poziom mag.: 4
Glamri ma numer GG 2728942 Glamri ma login Tlenu glamri@tlen.pl Send a message via Skype™ to Glamri
Domyślny

Niezły PK session na Foldzie
__________________
/
Glamri jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 16-10-2004, 15:47   #27
Fifi Master
Użytkownik forum
 
Fifi Master's Avatar
 
Data dołączenia: 11 08 2004
Lokacja: Bełchatów / Carlin
Wiek: 32

Posty: 14
Domyślny

11 08 2004 _/

Ostatnio edytowany przez Fifi Master - 23-06-2008 o 01:54.
Fifi Master jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 16-10-2004, 18:29   #28
Xelede
Użytkownik Forum
 
Xelede's Avatar
 
Data dołączenia: 31 07 2004
Lokacja: Gdansk/Jasien
Wiek: 33

Posty: 263
Domyślny

to ze mam dyslekcje i z zdenerwowania zle pisze to nieznaczy ze musisz wysmiewac. a na PKowanie nie ma nic innego jak wybic ich wszystkich..
Xelede jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 16-10-2004, 19:14   #29
tomo
Użytkownik Forum
 
tomo's Avatar
 
Data dołączenia: 27 03 2004
Lokacja: Pradawne miasto 'Ssij'

Posty: 298
tomo ma numer GG 1414152
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Xelede
to ze mam dyslekcje i z zdenerwowania zle pisze to nieznaczy ze musisz wysmiewac. a na PKowanie nie ma nic innego jak wybic ich wszystkich..
Rotfl, masz dyslekcje? Nie przejmuj sie, jedno masz, a drugie nie (nvm)...

Nie chodzilo mi tu ani troche o nasmiewanie sie z twych bledow... Po prostu kazdy noob polaczek cwaniaczy "A bo ja znam karwe!" i mysli ze jest chojrak.. Karwa fajny gosc, ale ***ie mnie ze mnie zabije, skoro to wastechar A nooby zawsze strasza, i nie rozumieja ze na tym swiecie moga mi co najwyzej ...
Pospamowac
__________________
OWNED

user:Inactive jak chuj.



Ostatnio edytowany przez tomo - 16-10-2004 o 19:15. Powód: troche zmienilem "ostrosc"
tomo jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 16-10-2004, 19:36   #30
Zaknafenian Do'Urden
Użytkownik Forum
 
Zaknafenian Do'Urden's Avatar
 
Data dołączenia: 14 10 2004
Lokacja: Warszawa
Wiek: 35

Posty: 147
Zaknafenian Do'Urden ma numer GG 3088437
Domyślny

Pk to Pk i uwazem zescie z som *****y... wy konczycie "zabawe" a ludziom odbieracie cala przyjemnosc z grania...***ane kabany jestescie ot -co!
__________________
Z pamietnika GM-a:
Q:"Why was my IQ Number bannished????"
http://tibianews.net/section.asp?Ids=6&Id=67

Samera-->Knajt-->19lvl
Zaknafenian Do'Urden jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 16-10-2004, 19:40   #31
tomo
Użytkownik Forum
 
tomo's Avatar
 
Data dołączenia: 27 03 2004
Lokacja: Pradawne miasto 'Ssij'

Posty: 298
tomo ma numer GG 1414152
Domyślny

Cytuj:
Pk to Pk i uwazem zescie z som *****y... wy konczycie "zabawe" a ludziom odbieracie cala przyjemnosc z grania...***ane kabany jestescie ot -co!
Co prawda to prawda, ot -co!
__________________
OWNED

user:Inactive jak chuj.


tomo jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 16-10-2004, 20:06   #32
Xelede
Użytkownik Forum
 
Xelede's Avatar
 
Data dołączenia: 31 07 2004
Lokacja: Gdansk/Jasien
Wiek: 33

Posty: 263
Domyślny

Eeeee Sorki czy ja w ktoryms z postow wspomnailem ze znam Karwe?
Nie wiem co mi tutaj z tym wyjezdzasz .. a pozatym to forum jest publiczne i kazdy mzoe miec swoje zdanie niepodoba Ci sie to ok ale poczekamy mzoe Ciebie zabije jakis typek bo mu sie znudzil aktualny swiat na jakim grasz i stracisz cos na co pracowales dlugi czas.. ciekawe czy bedziesz sie smial tak samo jak teraz..
A tak BTV chaki sie ma jak sie komus da chaslo albo sie uzywa cheatow wiec sam sobie winny jestes..

Ostatnio edytowany przez Xelede - 16-10-2004 o 20:09.
Xelede jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 16-10-2004, 20:36   #33
Sillent Assasin
Użytkownik Forum
 
Sillent Assasin's Avatar
 
Data dołączenia: 17 07 2004

Posty: 89
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Fifi Master
1. Moj name to : Fifi pallek ( wiem ze mnei juz zabijecie )


2. To jak Dacie mi cos ? bo biedny jezdem a jak widze wy jestecie jak robin hoody ( bijecie 12lvl a dajcie 8 lvl )


btw. Na dan00bi mam juz 8lvl i niehce mi sie robic na innym sercie (chociaz dan00bie robilem 6,5godziny )

2 btw. Mozesz przelac domnie parcelem all ( co tam chcesz dac )
fifi pallek
carlin


Powiem tylko tyle: SHUT UP! I tak ci nic nie dam bo rzeczy wykorzystam do kolejnego pekowania.


@Tomo z ktoregos tam wyzej posta : Z tego ostatniego loota moge ci dac wsumie bedziesz mial na jakies hmmki albo na mana fluidy i postawisz 2 archery i tez bedzie niezle


@Xelede: A pomysl napewno zabiles kogos co mial missclicka i cos ci wypadlo. Czy to nieporownywalne -.-.

Ostatnio edytowany przez Sillent Assasin - 16-10-2004 o 20:37.
Sillent Assasin jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 17-10-2004, 03:08   #34
Acid Drink
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 17 03 2004

Posty: 104
Domyślny

PKowanie zarowno odbiera innym zabawe jak i drogim daje, ale pomyslcie jaki ten swiat byl by nudny bez takich jak my, chodzac w pewne miejsca ze potwor cie niezaje... mozesz pasc od takich jak my, to dodaje klimatu
wlasnie ide se zabic paru ludzi tak dla zabawy, moze padne a moze nie
ok, lece mordowac i penetrowac
Acid Drink jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 17-10-2004, 06:44   #35
Vazus
Użytkownik forum
 
Vazus's Avatar
 
Data dołączenia: 16 10 2004
Wiek: 32

Posty: 14
Vazus ma numer GG 4382996
Cool Niezle fotki........ :)

Super lubie zdjecia jak PKuja bo zawsze sie posmiac mozna z loli ktorzy krzycza "PLZ STOP" "HELP" i.t.p

Gratuluje "RED SKULL'A"
Vazus jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 17-10-2004, 08:36   #36
Trzciniak
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 14 04 2004

Posty: 255
Trzciniak ma numer GG 8451284 Adres Jabbera do Trzciniak
Domyślny

11. I pozdrowienia



Hehe, a chwile później ja się zalogowałem na foldzie jak mi czache zdjeli, wchodze na góre pogadać a Ty żeś uciekł. Chyba żeś zapomnieł z kim pkowałeś miesiąc temu na tej samej wyspie, ja grałem tym druidkiem na lev 31.

Albatros mówił mi wczoraj że bedzie jeszcze jakieś pkowanie wileki, jak coś to wpadnij .

Aaaa, i robota całkiem niezła, pozdro.


@Acid, ty to chyba troche wczoraj za dużo wipiłeś bo niektóre słowa żeś przekręcił, ale dzięki pkerom przynajmniej nie jest nudno, tani ekwip i wogóle.

Btw, jak ktoś chce Blue Robe to msg do Awatar of Woe
__________________
Gimohev>>>Sorcerer>>>Aurea

Ostatnio edytowany przez Trzciniak - 17-10-2004 o 08:39.
Trzciniak jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 17-10-2004, 09:06   #37
Sillent Assasin
Użytkownik Forum
 
Sillent Assasin's Avatar
 
Data dołączenia: 17 07 2004

Posty: 89
Szczęśliwy

Ahh ja myslalem ze idziesz mnie ubic zobaczylem tylko ze 31 lvl druid idzie w moim kierunku to troche zwatpilem (wkoncu mam tylko plate seta i k axe). Ale wsumie moglem troche poczekac ale trudno.


~~~~~~~POZDRO DO ALL KOOMPLI Z DANOOBI~~~~~~~~
Sillent Assasin jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 17-10-2004, 09:18   #38
Ponury
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 27 05 2004

Posty: 74
Stan: Niegrający
Evul A ja to co?

ej ja też chce z wami pkować! Mam kumpli z kturymi pkuje ale oni cos sie pokłucili i jeden drugiego zabił-.-.Ale mam jeszcze innych i chcialbym sie z wami zakumplowac. Pkuje dlatego że tak odchodze z dan00bi jak mnie przywitali . Mam nawet własno chatke do pokazywania lootów . To byscie mnie wzieli???
Ponury jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 17-10-2004, 11:48   #39
Trzciniak
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 14 04 2004

Posty: 255
Trzciniak ma numer GG 8451284 Adres Jabbera do Trzciniak
Evul

@Silenet. Na początku to wsumie mialem zamiar bo zobaczyłem red skulla, więc pewnie bym Cię nawet i sdekiem przywitał zanim skojażyłem że skąś Ciebie znam. Ale jazda to dopoero będzie, podobno w ekipie jest nawet kilku kolesi na 40 + lev, jak nem wyskoczą znowu jacyś na 60 lev to już tak łatwo im nie pójdzie .

@Ponury, a podaj nick swoich postaci to może coś z tego będzie. Ja mam jeszcze dwa inne chary i bede w tygodni pkował .

Bójcie sie 8 levelowcy
__________________
Gimohev>>>Sorcerer>>>Aurea
Trzciniak jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 17-10-2004, 11:53   #40
Ithelios
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 25 08 2003
Wiek: 37

Posty: 386
Ithelios ma numer GG 1869980
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Ponury
ej ja też chce z wami pkować! Mam kumpli z kturymi pkuje ale oni cos sie pokłucili i jeden drugiego zabił-.-.Ale mam jeszcze innych i chcialbym sie z wami zakumplowac. Pkuje dlatego że tak odchodze z dan00bi jak mnie przywitali . Mam nawet własno chatke do pokazywania lootów . To byscie mnie wzieli???
Can we be friands plxor?!!?!?

A tak na poważnie to cierpie ostatnio na brak charów do PKowania(tzn.na Infernie skończyły mi się runy,a na Isarze red skulle).Byłbym chętny się z wami wybrać,o ile dobrze zrozumiałem,że macie chary na zbyciu.
Ithelios jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 11:14.


Powered by vBulletin 3