Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Dla początkujących > Profesje

Notki

Profesje Rycerz, paladyn, czarodziej czy może druid? Wszelkie wywody na temat profesji znajdziesz w tym dziale.

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 09-06-2007, 22:12   #1
Vrith
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 11 12 2005

Posty: 114
Imię: Muel Lan
Profesja: Elite Knight
Gildia: Inferno
Świat: Xerena
Poziom: 96
Skille: 88/84
Poziom mag.: 7
Domyślny Nowe swiaty + prof

Razem z update wyjda prawdopodobnie nowy swiaty pvp ( moze swiadczyc o tym sonda "czy lubimy pvp" ). I zastanawiam sie nad wyborem profesji , co prawda umiem grac kazda profesja , ale lubie miec trudniej , przed pojawianiem sie informacji o balansacji profesji mialem w planach knight lub palka , ale nie sadzicie ze teraz bedzie pelno palkow i knightow , a bedzie brakowalo np druidow?

Uhm , wiec co myslicie o druidku na nowym swiecie ?


@down
hmm myslisz ze nie ma co robic tylko cale zycie uhy robic?
__________________
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Krystian-Wielki-Owner Pokaż post
Czytając Wasze wszystkie wypowiedzi, doszedłem do wniosku, że to axe są lepsze. Na pierwszych stronach pisze, że to swordy góruja. Nie mogłem spać dziś w nocy, bo mam knighta na axe ze skilami 59/59 i miałem zacząć skilować sworda.
Pozdro dla fanów knighta.

Ostatnio edytowany przez Vrith - 09-06-2007 o 22:25.
Vrith jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 09-06-2007, 22:16   #2
Kejmilo
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 17 05 2007
Wiek: 32

Posty: 307
Stan: Niegrający
Domyślny

Zrób Druida... Po upie ceny bp uh drastycznie wzrosną, bo będzie mało drutów a duże zapotrzebowanie na uhy. Wbijesz sobie mlevelek i będziesz potężny
__________________
Podpis? Nie mam pomysłu ;<
Kejmilo jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 09-06-2007, 22:25   #3
Samethus
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 16 03 2007
Lokacja: Rzeszów
Wiek: 33

Posty: 14
Stan: Na Emeryturze
Imię: Samethus
Profesja: Druid
Gildia: Brak
Świat: Hiberna
Poziom: 18
Skille: --
Poziom mag.: 47
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Vrith Pokaż post
Razem z update wyjda prawdopodobnie nowy swiaty pvp ( moze swiadczyc o tym sonda "czy lubimy pvp" ). I zastanawiam sie nad wyborem profesji , co prawda umiem grac kazda profesja , ale lubie miec trudniej , przed pojawianiem sie informacji o balansacji profesji mialem w planach knight lub palka , ale nie sadzicie ze teraz bedzie pelno palkow i knightow , a bedzie brakowalo np druidow?

Uhm , wiec co myslicie o druidku na nowym swiecie ?


Rób Druidaa Wedlug mnie jest bardzo fajny na PVP. Np. Bedziesz dużo zarabiał na runkach UH. Podczas walk z kims bedziesz używał Exura Sio, bedziesz miał Czarne Kule zagłady ( SD ). Według mnie lepszy Druid od Sorka. Jezeli bedziesz z nim walczył popatrz. On huknie w Ciebie z UE, i straci wiecej many niz Ty. Ue zabiera 1200 many ? a zabierze tobie z 300. Czyli na ataku na tobie traci. Ale mniejsza z tym, Druidem można przyjemnie expic
Samethus jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 09-06-2007, 23:05   #4
Ricalone
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 12 07 2006

Posty: 35
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Kejmilo Pokaż post
Zrób Druida... Po upie ceny bp uh drastycznie wzrosną, bo będzie mało drutów a duże zapotrzebowanie na uhy. Wbijesz sobie mlevelek i będziesz potężny
blefujesz bo bp uh u npc kosztuje 3,5k
Ricalone jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 09-06-2007, 23:08   #5
Sir szofer
Użytkownik Forum
 
Sir szofer's Avatar
 
Data dołączenia: 19 06 2006
Lokacja: Legionowo
Wiek: 33

Posty: 372
Stan: Na Emeryturze
Imię: Terius
Profesja: Elite Knight
Świat: Refugia
Poziom: 120
Skille: 85/83
Poziom mag.: 8
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Kejmilo Pokaż post
Zrób Druida... Po upie ceny bp uh drastycznie wzrosną, bo będzie mało drutów a duże zapotrzebowanie na uhy. Wbijesz sobie mlevelek i będziesz potężny
chyba zapomniałeś ,że uhy można kupić w sklepie magicznym ,więc jak maja zdrożeć?
__________________
LVL: MLVL:
10 [x] 1 [x]
15 [x] 2 [x]
20 [x] 3 [x]
30 [x] 4 [x]
40 [x] 5 [x]
50 [x] 6 [x]
75 [x] 7 [x]
85 [x] 8 [x]
100 [x]
Sir szofer jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 09-06-2007, 23:40   #6
Vil
eX Moderator
 
Vil's Avatar
 
Data dołączenia: 13 11 2004
Lokacja: Helsinki
Wiek: 39

Posty: 4,623
Vil ma numer GG 3989309
Domyślny

NPCe przyjma dowolne zapotrzebowanie serwera na runy, rob to czym najbardziej lubisz grac.
__________________
Vil jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 09-06-2007, 23:47   #7
=Pekin=
Użytkownik Forum
 
=Pekin='s Avatar
 
Data dołączenia: 29 01 2006
Lokacja: South Park

Posty: 410
Profesja: Master Sorcerer
Poziom: 70+
=Pekin= ma numer GG 7778722
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Kejmilo Pokaż post
Zrób Druida... Po upie ceny bp uh drastycznie wzrosną, bo będzie mało drutów a duże zapotrzebowanie na uhy. Wbijesz sobie mlevelek i będziesz potężny
TAK TAK twoj pomysl jest b. masakryczny ;O bedziesz mial pelno siana.
Pomyslales ze jedyna profesja ktora CZASEM uzywa uh (raczej najty tera na of i dragach exura jada ... ) to knight ... a Knighci na poczatku serwera skiluja do 60/60 MIN i potem expia na zasranych rotach czy dwarfach i NA PEWNO nie uzywaja uhow.. twoich uhow tym bardziej ;s
__________________
Dont call me fat ass, Im big bones !

Screw you guys, Im going home.

Suck my balls Kyle.

Jak tu nie lubic Cartmana :>

http://www.youtube.com/watch?v=1uVA7iEtPss
Cartman- Screw you guys, Im going home.
Stan- But cartman we try..
Cartman-no, no, no Screw you guys > Home

Byhahahahahhahaaha
=Pekin= jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 11-06-2007, 02:13   #8
PiscemNatareDoces
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 06 01 2007

Posty: 46
Profesja: Elder Druid
Świat: w8 for new serv
PiscemNatareDoces ma numer GG 8445297
Domyślny

Elo Mule, troche cie znam bo dawno dawno temu gralem na xerenie, widywalem cie w carlin doswiadczenie w tibi mam, nawet niemale.
tez ide na nowy serv, jutro ide zakupic pacca ktory bedzie spokojnie czekac (ofcours przed firme drom).
ja juz podjolem decyzje - biore druida, bo bedzie plaga najtow i palkow ktorzy wcale nie beda lepsi od druida po upie, a sorc? UE i mort, uzywaj tego a zlapiesz hunta ;D a z sio i uh masz duzoo kasy = wiecej manasow = szybszy exp
pozatym teraz liczy sie w 90% mlvl (wnioskuje po postach CM'a), wiec magiczne profesje beda staly pod depo i robily runy (ew. expic), pozatym jak masz szkole mozesz sie uczyc i robic UHY :d duzoo kaski to jak cos bedziemy razem druidkami w carlin chyba ze masz inne plany to spoko
jak coś to napisz mi PM co o tym myslisz Muel =D co prawda moj max lvl to 75ale mysle ze duzo postaci na dobrych lvlach sprawiaja ze mam doswiadczenie i zawsze moge ci doradzic ;P
PiscemNatareDoces jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 11-06-2007, 19:24   #9
Piotrek Marycha
Użytkownik Forum
 
Piotrek Marycha's Avatar
 
Data dołączenia: 16 02 2006
Lokacja: Legionowo
Wiek: 34

Posty: 1,529
Stan: Niegrający
Imię: Dobrzejszy
Profesja: Paladin
Gildia: ';..;'
Świat: Xerena
Poziom: 64
Skille: 81
Poziom mag.: 16
Piotrek Marycha ma numer GG 7952466
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Samethus Pokaż post
Rób Druidaa Wedlug mnie jest bardzo fajny na PVP. Np. Bedziesz dużo zarabiał na runkach UH. Podczas walk z kims bedziesz używał Exura Sio, bedziesz miał Czarne Kule zagłady ( SD ). Według mnie lepszy Druid od Sorka. Jezeli bedziesz z nim walczył popatrz. On huknie w Ciebie z UE, i straci wiecej many niz Ty. Ue zabiera 1200 many ? a zabierze tobie z 300. Czyli na ataku na tobie traci. Ale mniejsza z tym, Druidem można przyjemnie expic
Po pierwsze - słowo "zarabianie" i "Uhy" nie powinno wystepowac w jednym zdaniu..
po drugie - nie odzywaj sie jezeli nie jestes w temacie, bo tibia to nie jest widocznie Twój temat ( bez urazy ale trzeba wiedziec gdzie sie nie pchac)
Gwoli wyjasnienia - pvp 1v1 w tibii N*I*E I*S*T*N*I*E*J*E, a UE uzywasz tylko wtedy gdy jest chociaz minimalna szansa na czyiś zgon
__________________
"Istnieja dwie bezgraniczne rzeczy - wszechswiat i ludzka glupota. Chociaż co do wszechswiata nie jestem calkiem pewien... " (ALBERT EINSTEIN )
-------------------------------------------------------------------------------
Piotrek Marycha jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 11-06-2007, 19:32   #10
Midarth
Użytkownik Forum
 
Midarth's Avatar
 
Data dołączenia: 26 05 2004

Posty: 613
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Samethus Pokaż post
Rób Druidaa Wedlug mnie jest bardzo fajny na PVP. Np. Bedziesz dużo zarabiał na runkach UH. Podczas walk z kims bedziesz używał Exura Sio, bedziesz miał Czarne Kule zagłady ( SD ). Według mnie lepszy Druid od Sorka. Jezeli bedziesz z nim walczył popatrz. On huknie w Ciebie z UE, i straci wiecej many niz Ty. Ue zabiera 1200 many ? a zabierze tobie z 300. Czyli na ataku na tobie traci. Ale mniejsza z tym, Druidem można przyjemnie expic
HAHAHAHAHAHAHA, nie no kurwa logika porażająca, to coś w stylu: solując demona 40 msem, będzie opłacalniej używać exura gran zamiast manashielda.
__________________


Buy k-legs!
Midarth jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 16-06-2007, 11:36   #11
Kill_Bill
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 02 06 2007
Lokacja: Ab'dendriel

Posty: 32
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Sorcerer
Gildia: Punk team
Świat: Valoria
Poziom: 16
Skille: none/18
Poziom mag.: 12
Wyślij wiadomość przez ICQ do Kill_Bill Kill_Bill ma numer GG 1890185
Domyślny

zależy co wolisz : kaske = druid, lepszą obrone przed pk = sorc,(chociaż druid może uhy ),czyli jeśli masz pacc to druid,facc to lepiej sorc(wg.mnie)
__________________
Nie udowadniaj ludziom swojej wartości bo jeśli okaże ona się zbyt duża, będą ci zazdrościć
-------
Dzisiaj, 00:46
Kerston
Ta wiadomość została usunięta przez Wald_Kerius. Powód: Wypier...!! Yyyy..., odejdź w pokoju.
Kill_Bill jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 16-06-2007, 11:48   #12
Cenarius
Użytkownik Forum
 
Cenarius's Avatar
 
Data dołączenia: 07 09 2006
Lokacja: nie chcesz wiedzieć

Posty: 236
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Druid
Gildia: Ni ma :<
Poziom: 96
Skille: 18/25
Poziom mag.: 66
Pergamin

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Kill_Bill Pokaż post
masz pacc to druid,facc to lepiej sorc(wg.mnie)
LoL! Sorc i druid to postacie nastawione na granie do 30-40 lvla bez pacca i albo kupujesz albo gra będzie nudna i do kitu.
PACC : Sorc/Druid
FACC : Knight/Palek
Cytuj:
lepszą obrone przed pk = sorc
W erze sd-spamów i hotkeyów nie można mówić o jakiejkolwiek skutecznej metodzie obrony a jeśli już to knight ma zdecydownie wiecej życia i uhając się pożyje dłużej...
__________________
Carpe Jugulum
Cenarius jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 16-06-2007, 12:35   #13
KrEmAs KAc
Użytkownik Forum
 
KrEmAs KAc's Avatar
 
Data dołączenia: 29 05 2005
Lokacja: Nowe Miasto Lubawskie 53° 25' N 19° 35' E
Wiek: 43

Posty: 1,215
Stan: Niegrający
Świat: ¶♪&#
Poziom: 666
Skille: ↕
Poziom mag.: §§
KrEmAs KAc ma numer GG 8372892
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Cenarius Pokaż post
FACC : Knight...
Chyba nie grałeś nigdy knightem na faccu to on może sobie tylko skillować i bloczyć GSy na PACCu to możesz przynajmniej normalnie poexpić
KrEmAs KAc jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 16-06-2007, 12:43   #14
Cenarius
Użytkownik Forum
 
Cenarius's Avatar
 
Data dołączenia: 07 09 2006
Lokacja: nie chcesz wiedzieć

Posty: 236
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Druid
Gildia: Ni ma :<
Poziom: 96
Skille: 18/25
Poziom mag.: 66
Pergamin

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez KrEmAs KAc Pokaż post
Chyba nie grałeś nigdy knightem na faccu to on może sobie tylko skillować i bloczyć GSy na PACCu to możesz przynajmniej normalnie poexpić
grałem zrobiłem 56 lvl i mi się znudziło a skoro ty nie umiesz wykorzystać knighta na FACC'u to już nie mój problem
__________________
Carpe Jugulum
Cenarius jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 16-06-2007, 14:26   #15
Kapsztad
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Ja bym brał palla. Czemu? Kilka naście nowych broni/amunicji, mocniejsze hity, bronie nie upadają na ziemię, nie trzeba używać bota do podnoszenia
Tyle!
Knajt? Na początku najtrudniej jest wbić dobry skill i lvl, bo broni dobrej na 8-15 lvl nie ma.
Sorc? Nie jest zły. do 50 lvl nie odczujesz update. Btw. na teście 75 sorc wali w draga z vis'a za 110. 151 rp walnął z sd w tego sorca za 80. Ofensywa magiczna spada drastycznie.
  Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 19:09.


Powered by vBulletin 3