Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Multimedia > Zdjęcia

Notki

Zdjęcia Podziel się z innymi wszystkimi swoimi najlepszymi momentami z Tibii.

Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 27-06-2007, 23:35   #41
Yoomek
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 17 04 2007
Wiek: 35

Posty: 38
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Yoomek
Profesja: Master Sorcerer
Gildia: Dark Saints
Świat: Harmonia
Poziom: 120
Poziom mag.: 67
Domyślny

po prostu swietnie!!!! pier ta tibei bo mam sorc i nie wyobrazam sobei grac dalej w takich warunkach. wole pograc na ots juz na straszych wersjach, tych takich fajnych ktore pamietam z przed 4 lat...
Yoomek jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 27-06-2007, 23:42   #42
Mazur199
Użytkownik Forum
 
Mazur199's Avatar
 
Data dołączenia: 03 07 2005
Lokacja: krk

Posty: 1,221
Stan: Zbanowany
Profesja: Royal Paladin
Adres Jabbera do Mazur199
Domyślny

takie same hity jak te co widnieją na ssach to waliłem przed update,teraz najsłabszy hit z visa to 98 co jest kurwa żalem cipsoftu,teraz max z visa 158 przed updatem lajtowo za kazdym razem miedzy 160-165

@All mistrzowie co sie jarają ze dobrze iz udupiono sorców a takze do szanowengo cipsoftu

Sorc przed update 70lvl z 55 mag, max hit z visa około 168
Sorc po update na 70lvl z 55 mag, max hit z visa 150-158, z czego zanim jebnie te 158 to musi spalić około 200 many na hity od 100 do 140

PALL PO UPDATE NA 70 LVL ZE SKILEM CHOCIAŻBY 70 JEBIE PO 200!

Wiec kurwa nie pierdolcie ze sorc jest nadal najlepsza profesja,najt to tzw maszynka do wycinania, ma na 70lvl ok. 1,5k hp,pizga po 200+ i jest nie do zabicia,bo kto ma go teraz "skombować" sorc z sd po 150?

Tak teraz piszcie że jestem dzieckiem i "cry me a river".

Nie myślcie wcale ze sorc zawsze byl ulepszany. Runy podniesiono mu do wyższych lvl, sd zamiast od 25 mlvl jak to było w tibi 7.5( hail!) są od 45lvl, na dodatek runy można kupować w sklepie więc trudniej jets je komuś sprzedać , nie myślcie również że sorc idzie na hunta i wbija 90k/h bez waste. Z takiego hunta sorc wychodzi 5k- a najt może klepać sobie spokojnie 90k/ 2h na żółwiach tracąc 3bp mf na exurki i wynosząc 10k+ w loocie. Na tibi 7.5 i starszych sorc/drut musiał za*******ać z bronią w ręku na skilu 17~ i expić na rotach z war hammerow. Wprowadzili wandy/rody to krzywda się najtom dzieje :< .
__________________
http://datingsidorsingel.com/

Ostatnio edytowany przez Mazur199 - 27-06-2007 o 23:54.
Mazur199 jest offline  
stary 27-06-2007, 23:46   #43
Dzagi7
Użytkownik Forum
 
Dzagi7's Avatar
 
Data dołączenia: 05 11 2005
Lokacja: Obojetnie
Wiek: 33

Posty: 35
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Paladin
Świat: Selena
Dzagi7 ma numer GG 142705
Cool

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Avallach Pokaż post
pomyslcie ze tylko 6 miesiecy i bedziemy miec update dla sorka/druta
Gram w tibie od dawna jeszce pamietam jak skill bary wprowadzali i jakk na all serwerach bylo full po 850 osob nie powiodlo mi sie do tego stopnia by uzyskac 230 lvl,ale jak bym mial to po takiej drastycznej zmianie bym sie tez tak w*****l.Mam nadzieje ze ci przejdzie i zdazysz sie przyzwyczic
Jak powstwaly uptade,ludzie tak samo przezywali ze to i tamto,ale po jakims czasie wszystko sie uspokoilo i potem znowu.Przez 10 lat knght byl do blokowania tracenia uh no ale czas plynie i musi sie cos zmienic...Moim zdaniem zbyt drastycznie zrobili ten spadek hitow poniewaz ludzie sie jush zdazyli przyzwyczic do starych
Znajac zycie teraz w uptade bedzie wprowadzona jakas nowa grafika bo tak jak dobrze pamietam jest tak co 2 uptade
Dzagi7 jest offline  
stary 27-06-2007, 23:48   #44
Prepok
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 25 06 2007
Lokacja: Polska

Posty: 80
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Smoly Pokaż post
I BARDZO DOBRZE.PRZEZ 1 UPDATE SORC TO BYŁA MACHINA.TERAZ NIECH KNIGHT I PALL MAJĄ TO,CO POPRZEDNI UPDATE IM ODZYSKAŁ-MOC,a SORCE NIECH TERAZ SOBIE EXPIĄ I SIĘ POCZUJĄ JAK KNIGHT I PALL.
Jak bys palo gral Sorcem , to bys inaczej gadal >.>

Moim zdaniem , zwalili... mogli zostawic sorca, druida w spokoju , a zwiekszyc sile knight'ow i Pall'kow... Tak jak koledzy i kolezanki up powiedzieli ze sorc mial zawsze waste.... i teraz taki 200+ lvl , to .... zal? kolega grajac 79 ed wali tak samo z visa jak 225+ "zalezy od mlvla" ble ble ble? to co 220+ ma miec 300 magiczny? Moim zdaniem ten update jest najgorszym Update jaki moze byc...

Btw. Gram palkiem i knightem sorcem tez.... wiec wiem jak pokrzywdzeni sa Magiczne Profesje... a jeszcze jedno... Kolega ktory przyjechal do mnie na pare dni z daleka , wlogowal sie odrazu po update owym 79 ed , poszedl zabic draga i powiedzial wszystko jest o.k ale zobaczyl 40 ek ze ktory wali non stop 150-200+ to mu szczeka odbadla i sie w*****l , ja go rozumiem... Tez jestem tym zbulwersowany.... Najlepsza Tibia byla , gdy nie bylo zadnych "Rozdzek" Fast mana leciala itp... Teraz to TIBIA TO OTS ,A NIE :/

Aaa... nie jestem jakis pro evul gammerem.. mam swoj swiat... Gram w Tibie dla przyjemnosci... Prosze nie wyjezdzac z komentarzami typu "A srala bana palek i knight rox..." szczerze? jak byscie grali sorcem , druidem inaczej byscie gadali >.>


Your's Prepo~

Good night.
__________________
18:56 Maccox [19]: Someon speak french??
19:00 Swordsmann [32]: tak

19:03 Skumek [12]: teraz pokazują na jasnej gorze ta "Radio maryja"
19:03 Skumek [12]: nawet kaczyński byl
19:03 Bemper [103]: slyszałem ;P
19:03 Bemper [103]: oni to jedna mafia ^^
Wszystkie Dzieci to znaczy śmieci nasze są
:****

Your's Prepo~ x)
Prepok jest offline  
stary 27-06-2007, 23:53   #45
Andrewas
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 15 02 2007
Lokacja: ELBLAG
Wiek: 34

Posty: 7
Stan: Początkujący
Imię: Andrevas
Profesja: Elite Knight
Gildia: Polish Power
Świat: Pacera
Skille: 61 Fist
Poziom mag.: 7
Domyślny

Sabu tibia to tylko tibia
cipom nie zalezy na tym zeby 50~ najlepszych ms gralo dalej
oni wola zeby 5000~ nowych knightow wzamian kupilo pacca i cieszylo sie ze tibia coraz bardziej przypomina jakis dosc kiepski ots
Dzieki tibii mozna poznac wyjatkowych ludzi.
na 100% nigdy w zyciu niezapomne przynajmniej 7 osob ktore tu poznalem
wiesz dobrze ze na 100% nigdy niezapomne miedzy innymi Ciebie
Chociarz nigdy nie bylem w to dobry
zakonczylem (a moze dopiero rozpoczelem tak naprawde) tibie na 87 lvlu z myslami ze kiedys bede wielki
Teraz nawet niechce byc wielki. Czym jest wielkosc? Tym ze każdy za Toba lata i truje Ci dupe o pomoc? Czy ze masz szacunek u ludzi którzy nigdy w niczym Ci się nie przydadza?
Taka moja opinia
Ale nigdy nie bede zalowal ze gralem, czesto zamulalem od 5 rano, czesto zamulalem do 4 w nocy ale tak juz sie stalo, to tibia.
Tibia to przyjaciele
Andrewas jest offline  
stary 27-06-2007, 23:54   #46
EdwardMatiz
Użytkownik Forum
 
EdwardMatiz's Avatar
 
Data dołączenia: 19 05 2007
Lokacja: 3miasto, Gram: Soldat tibia.pl klan!
Wpisy bloga: 5

Posty: 662
Stan: Niegrający
Profesja: Elite Knight
Świat: Pacera
Poziom: 63
Skille: 75/72
Poziom mag.: 5
EdwardMatiz ma numer GG 5507601
Domyślny D;

To prawda co to za zbalansowanie jak mi wiadomo każda profa miała być równa
a nie ...? co ten cipusoft robi? W poprzednim uptade zwiększyli siłę sorców i drutexów i co tera..? full osób zrobiło sobie drutów i sorców powbijali lvl i tera ich zjebali bez sensu... full osób odejdzie CIPY stracą na tym i to dużo

A tak to ja się nie martwie mam na koncie kine,palla,druta i sorca i rookslayera do wyboru do koloru :}
EdwardMatiz jest offline  
stary 27-06-2007, 23:57   #47
EdwardMatiz
Użytkownik Forum
 
EdwardMatiz's Avatar
 
Data dołączenia: 19 05 2007
Lokacja: 3miasto, Gram: Soldat tibia.pl klan!
Wpisy bloga: 5

Posty: 662
Stan: Niegrający
Profesja: Elite Knight
Świat: Pacera
Poziom: 63
Skille: 75/72
Poziom mag.: 5
EdwardMatiz ma numer GG 5507601
Domyślny

sry za doublet post

Sabu zawsze możesz sie zrokować :} na roku nic nie zmienili :}
EdwardMatiz jest offline  
stary 28-06-2007, 00:00   #48
Dzagi7
Użytkownik Forum
 
Dzagi7's Avatar
 
Data dołączenia: 05 11 2005
Lokacja: Obojetnie
Wiek: 33

Posty: 35
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Paladin
Świat: Selena
Dzagi7 ma numer GG 142705
Domyślny

twoj kolega akurat byl przy tym jak ten 40 ek wchodzil w draga jak w maslo
cipsoft nie jest na tyle glupi zeby knight wjezdzal w potwory jak z sd...ale knightem zeby dojsc do tego trzeba jeszce dlugo skilowac...powiedz ze lepiej bylo jak po 2-3 sorcow wchodzilo i walilo z sd w typow a oni padali odrazu znam takie przypadki jest to bardzo w*****ajace,bo nie masz zadnych szans
Wczesniej jak grales knightem bylo to powolne i monotonne skilowanie,zajebiscie bylo jak guardy dopiero sie walilo ze skilami od 75+ jeszce do tego waste jak huj nie no lajt,wiesz ile trzeba skilowac zeby to osiagnac jeszce pewnie...
Z palem to pale przegieli spirki sie nie nisza zwiekoszone hity jeszce do tego nowe bronie typu hunting spear nie no zajebiscie wystarczy tylko pozbierac spirki i isc na poh poexpic
Sory ze pisze tak chaotycznie
Dzagi7 jest offline  
stary 28-06-2007, 00:00   #49
Mynd
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 11 04 2006

Posty: 673
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Refugia
Poziom: 214
Domyślny

A myslalem, ze gracie dla przyjemnosci Teraz sie mozecie wykazac ze potraficie cos wyexpic w takich warunkach btw nie zapominajmy ze to tyko gra ;p Moze niektorzy z nas biora ja zbyt na serio?;]
Mynd jest offline  
stary 28-06-2007, 00:00   #50
TaJemniczy
Użytkownik Forum
 
TaJemniczy's Avatar
 
Data dołączenia: 24 09 2005
Wiek: 35

Posty: 309
Stan: Niegrający
Profesja: Elite Knight
Poziom: 152
Skille: 92/84
Poziom mag.: 8
Domyślny

choć jestem ryckiem, to naprawde szkoda mi magów i drutów.....
udupili, udupili i jeszcze raz udupili
Spieram was duchowo( i mego brata bo gra druidem)
__________________
Tyle teorii,tak mało dróg, jeszcze mniej rozwiązań...
TaJemniczy jest offline  
stary 28-06-2007, 00:01   #51
Klusek
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 29 05 2005
Wiek: 34

Posty: 5
Domyślny

Troche przesadzacie kolo wstawil kilka swoich najslabszych hitow porownal je do najlepszych hitow knightow 2x lvl mniejszych od siebi i robicie panike. Czemu nie wstawiles swoich najlepszych hitow tak dla orientacji bo widzialem 150 druta iczyzby wiecej walil od ciebie z sd ?
Klusek jest offline  
stary 28-06-2007, 00:02   #52
Dzagi7
Użytkownik Forum
 
Dzagi7's Avatar
 
Data dołączenia: 05 11 2005
Lokacja: Obojetnie
Wiek: 33

Posty: 35
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Paladin
Świat: Selena
Dzagi7 ma numer GG 142705
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Mynd Pokaż post
A myslalem, ze gracie dla przyjemnosci Teraz sie mozecie wykazac ze potraficie cos wyexpic w takich warunkach btw nie zapominajmy ze to tyko gra ;p Moze niektorzy z nas biora ja zbyt na serio?;]
Zeby kazdy mial takie podejscie to kurwa co 2 osoba by nie powtarzala ze sorc i drut spadl na psy
Dzagi7 jest offline  
stary 28-06-2007, 00:09   #53
r4mz3s
Użytkownik Forum
 
r4mz3s's Avatar
 
Data dołączenia: 10 02 2007
Lokacja: Płock

Posty: 207
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elder Druid
Świat: Secura
r4mz3s ma numer GG 5949543
Domyślny

A mi sorcow ani drutow nie szkoda .. niech sie pomecza z mlv Ile knajt spedzal nieprzespanych nocy zeby wbic marne kilka % ?? Teraz wy robcie to samo... Nikt was tu nie trzyma na sile Jesli gracie dla cyferek to mowie bb noobs
r4mz3s jest offline  
stary 28-06-2007, 00:12   #54
Mazur199
Użytkownik Forum
 
Mazur199's Avatar
 
Data dołączenia: 03 07 2005
Lokacja: krk

Posty: 1,221
Stan: Zbanowany
Profesja: Royal Paladin
Adres Jabbera do Mazur199
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez r4mz3s Pokaż post
A mi sorcow ani drutow nie szkoda .. niech sie pomecza z mlv Ile knajt spedzal nieprzespanych nocy zeby wbic marne kilka % ?? Teraz wy robcie to samo... Nikt was tu nie trzyma na sile Jesli gracie dla cyferek to mowie bb noobs
o jejq a teraz wypad na larvy? ile nieprzespanych nocy? maniak? bijesz mame krzesłem? treniłem najtem po 2-3h dziennie + troche expiąc i do 50lvl miałem skile po 80 wiec nie gadaj bullszitUw k?
__________________
http://datingsidorsingel.com/
Mazur199 jest offline  
stary 28-06-2007, 00:14   #55
Solari
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 23 08 2006

Posty: 13
Stan: Niegrający
Imię: Solarins
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Kyra
Domyślny

Niech se wsadza to udpade gleboko w dupsko. Mialem zamiar robic Annihilatora i sobie zrobilem .Niech lepiej dadza bramke levelowa dla sorcow i drutow od 250+levelka bo na mniejszym i tak nie ma sie raczej szans-.- .Tibia jebie teraz kalem przed udpade czesto wastowalem chyba ze mialem jakies dragi itp <pracuje> wiec trudno bylo o dobrego expa a teraz tak hitujac pierdole i nie gram gp na allegro nie mam zamiaru kupowac. Moze jak przestaniemy expic i kupowac pacce cipy przejza na oczy i przywroca dawna moc magow bo teraz totalny żal.
ps; Moze chca zeby bubble byla znowu nr 1.........

RETIRED
Solari jest offline  
stary 28-06-2007, 00:17   #56
Karbid
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez adrianeczeqq Pokaż post
co racja to racja mogliby obnizyc te hity o 10% a ni o 30%, ale knajci i tak dalej nie mogą sobie bezkarnie na 60 levelu solowac gsów lub dli, bo to że raz zabiłem draga na 6 hitów a potem 10 kolejnych ja na 2x więcej o czyms swiadczy, z gsa walnolem 3 chmurki pod rzad w guarda mimo ze tak polepszyli hity, ale i tak przesrane graj sabu kto na pacerze będzie królował jak nie ty rotlf
Omg nie mogą gsów ani dli huncic na 60 lvl?
Człowieku ja z p setem i gsem to gsa na 1-2 uhach
Dla nie próbowałem
 
stary 28-06-2007, 00:18   #57
Flush
Użytkownik Forum
 
Flush's Avatar
 
Data dołączenia: 01 10 2006

Posty: 71
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Elite Knight
Domyślny

No prawda, że te hity są teraz o wiele gorsze ale to nie znaczy żeby rozpaczać ... Jak kina i pall co każdy update nic nie dostawał to było super, nie? -.- Musicie się z tym pogodzić a myślę, że pallowi i knightowi należy się coś w końcu ;p A z czasem przyzwyczaicie się do takich hitów.
__________________
'Nie wszystko można kupić bo nie wszystko ma cenę'
Flush jest offline  
stary 28-06-2007, 00:23   #58
Krzysiekkrzysiek
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 15 04 2006
Lokacja: Płockowo City

Posty: 85
Profesja: Knight
Świat: Pacera
Poziom: 130
Skille: zmienne
Poziom mag.: 7
Domyślny

Wiem magowie ze wam trudn oteraz przywyknąć ale jakos bedzie trzeba
Minie miesiąc-dwa , wszyscy sie przyzwyczają i się panika skonczy : tak to przewiduje bo tak samo bylo z soulami i rozpadającymi sie spearami
__________________
by Tazaar
Krzysiekkrzysiek jest offline  
stary 28-06-2007, 00:25   #59
Marakus
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 06 12 2005
Lokacja: Nowa Sól
Wiek: 36

Posty: 26
Stan: Aktywny gracz
Imię: Marakus
Profesja: Elite Knight
Świat: Harmonia
Poziom: 70
Skille: 84/82
Poziom mag.: 6
Domyślny

A pomyslcie troszke....... co by bylo jak by magowie i druidzi od samego poczatku byli tacy (silni) jak od tego update, nikt by nic nie mowil. A ze teraz wam zmniejszyli sile to wielkie halo robicie. Rycerz ledwie wyciagali 50kexp/h na of'ie a magowie po 150kexp/h na quarach. I co to bylo za porownanie. Moim zdaniem wkoncu Cip'y wziely sie za wyrownanie profesji.
__________________
~ I am what I am ~
Marakus jest offline  
stary 28-06-2007, 00:30   #60
Dzagi7
Użytkownik Forum
 
Dzagi7's Avatar
 
Data dołączenia: 05 11 2005
Lokacja: Obojetnie
Wiek: 33

Posty: 35
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Paladin
Świat: Selena
Dzagi7 ma numer GG 142705
Domyślny

Zauwazyliscie Ze Co Druga Wypowiedz Jest Tego Samego Typu?Jeszce niech ktos to napisze ladne podsomowanie i bedzie koniec tematu,nie wiem czy nie popelnilem bledu wpisowni ale h** w to
__________________

My niiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiigdy nie poddamy sie
MLEXER

Ostatnio edytowany przez Dzagi7 - 28-06-2007 o 00:34.
Dzagi7 jest offline  
Zamkniety temat.


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 05:36.


Powered by vBulletin 3