Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Multimedia > Zdjęcia

Notki

Zdjęcia Podziel się z innymi wszystkimi swoimi najlepszymi momentami z Tibii.

Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 28-06-2007, 00:34   #61
Merbul
Użytkownik forum
 
Merbul's Avatar
 
Data dołączenia: 21 02 2007
Lokacja: Białystok

Posty: 14
Stan: Na Emeryturze
Świat: Berylia
Domyślny

Moim zdaniem powinni jeszcze troszke pallów polepszyc i bedzie git. Ale fakt mogli zostawic w spokoju moc drutow i magów ale tylko polepszyc pallow i najtów.

Ostatnio edytowany przez Merbul - 28-06-2007 o 00:44.
Merbul jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 28-06-2007, 00:45   #62
Kieras
Użytkownik Forum
 
Kieras's Avatar
 
Data dołączenia: 03 10 2006
Lokacja: Legnica
Wiek: 35

Posty: 32
Stan: Na Emeryturze
Kieras ma numer GG 1920856
Domyślny pfff

Panowie to jest kwestia przyzwyczajenia...
Jakby wcześniej Madzy byli jak po update a Knighci tacy jak teraz to by nikt nie narzekał bo taka gra a jeżeli teraz sie to odwróciło to czemu jest zle?
Knight wczesniej nie narzekał że jest taki słaby i Sorc 180lvl~ bral takiego 40-60 lvla na hita z ue+ sd...
Pozdro
__________________
"Jeśli coś kochasz - puść to wolno... Jeśli do Ciebie wróci jest Twoje... Jeśli Nie ... Nigdy Twoje nie było..."
Kieras jest offline  
stary 28-06-2007, 00:56   #63
lycha_ziom
Użytkownik Forum
 
lycha_ziom's Avatar
 
Data dołączenia: 18 08 2005
Lokacja: Szydłowiec

Posty: 154
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Knight
Świat: Harmonia
Poziom: 5*
Skille: 7*/7*
Poziom mag.: 6
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Misiuuu Pokaż post
Jak dla mnie jak już mówiłem z różnych tematach, Tibia umarła wraz z wprowadzeniem szybkiej many... może mi niektórzy powiedzą że wtedy nie dało się grać sorciem ale byli ludzie którzy chcieli nimi grać i byli wysoko w czołówce, było ich kilku bo expienie nie było takie szybkie jak teraz, ale knighty też jak wszyscy wiedzą wolno expiły więc nikt nie narzekał... Dla ciebie "stara dobra tibia" to tibia gdzie można wbijać po 14 mln expa w jeden dzień, a sorc ma wszystkich w dupie i tu jest błąd. W prawdzie najwyższy lvl jakim grałem to 70~ przyznam się niezbyt uczciwie zdobyty, nigdy nie osiągne tak jak ty 230~ lecz wg mnie ja prezentuje leszą postawę wobec tibii bo dla Ciebie liczy się jak najwięcej expa na liczniku i hity jakie zadajesz, a dla mnie ludzie, team play i dobra zabawa... I tak niektórzy mnie zjadą że jestem kozak czy inne hujstwo ale moja postawa jest taka i nic jej nie zmieni. Przejżyj na oczy, grałeć w Tibie żeby sie zrelaksować, czy przesiadywałeś każdą noc przed monitorem dla kilku białych literek "You advanced...." Mimo wszystko ciesze sie że jestes retried nie dla tego że "nie mam konkurenta" ale datego że wrócisz do prawdziwego życia, i nie będziesz musiał go poświęcać dla gry. Post zostanie zalany pewnie bezsensownym spamem ale wyrzuciłem w nim z siebie wszystko co myśle o ludziach takich jak autor tematu.

GL w RL




ZGADZAM SIE Z TOBA W 100% . JAK NIE BYLO RUN W SKLEPIE I MANA ROSLA WOLNIEJ BYLO LEPIEJ!
1.nie bylo w huj h lvli
2.wbijajac 60 lvl byla jakim prof byles juz dobry a teraz jestes nikim bo mozna to zrobic w 2-3 tyg...
3.nikt nie bil po 10 mln expa dziennie.
4.byla fajniejsza atmosfera i ludzi sie cenili nie tylko za lvl a teraz jak ktos wbije szybciej lvl to mniejszego lvl juz nie zna bo jest boss.


ja chcem stara tibie bo tego czegos nie moge nazwac tibia

mam 93 ed i bije wolniej draga i z wiekszym waste niz moj rl 75ek-.-
__________________
Tibia .. ssie Twoja dusze gdy biegniesz po lvl i
loot.
Zaslania Ci oczy na swiat, otworzy dopiero gdy stracisz kogos bardzo bliskiego.
Nie u¿ywaj tych slów . bo naprawde Go zranisz , a potem zatracisz samego siebie.





Wracasz do niej bo jest rozrywka ale co jest jej celem ? 100 lat zycze Wam ! bo przez Tibie tracisz dziecinstwo.
lycha_ziom jest offline  
stary 28-06-2007, 01:00   #64
Prepok
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 25 06 2007
Lokacja: Polska

Posty: 80
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Won Z Update Xp
__________________
18:56 Maccox [19]: Someon speak french??
19:00 Swordsmann [32]: tak

19:03 Skumek [12]: teraz pokazują na jasnej gorze ta "Radio maryja"
19:03 Skumek [12]: nawet kaczyński byl
19:03 Bemper [103]: slyszałem ;P
19:03 Bemper [103]: oni to jedna mafia ^^
Wszystkie Dzieci to znaczy śmieci nasze są
:****

Your's Prepo~ x)
Prepok jest offline  
stary 28-06-2007, 01:02   #65
Dzagi7
Użytkownik Forum
 
Dzagi7's Avatar
 
Data dołączenia: 05 11 2005
Lokacja: Obojetnie
Wiek: 32

Posty: 35
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Paladin
Świat: Selena
Dzagi7 ma numer GG 142705
Domyślny

Kto traci ten traci dziecinstwo ja jakos gram te pare lat ale nie przeszkodzilo mi to w trenowaniu pilke nozna lub wylazenie na podworko...
TEN TRACI CO JEST NALOGOWYM GRACZEM KTORY ZA WSZELKA CENE MUSI ZOBACZYC NA EKRANIE YOU ADVENCED...JAK TO KTOS POWIEDZIAL PARE KOMENTOW TEMU
__________________

My niiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiigdy nie poddamy sie
MLEXER
Dzagi7 jest offline  
stary 28-06-2007, 01:29   #66
Psycho-Tata
Użytkownik Forum
 
Psycho-Tata's Avatar
 
Data dołączenia: 20 02 2007
Lokacja: Chodzież

Posty: 158
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Kams
Profesja: Elite Knight
Gildia: Inshon
Świat: Furora
Psycho-Tata ma numer GG 5660601
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Sabulus Pokaż post
"druidzi/magowie ulepszani , rozdzkami haha"
Tylko rozdzki? no nie wiem... manasy kosztowaly 2k bp... teraz 1,1k... mana rosla w huj wolno... nikt nie expil wtedy visem... lecz only runy... zobacz jak sie expilo wtedy magiem... bylo o wiele gorzej niz jest teraz... rzeczywiscie troche przesadzili z tym "balansowaniem profesji" bo pall/knight bija praktycznie tak samo jak magowie nie tracac przy tym pieniedzy jakie traci sorc/druid.... mam nadzieje ze jednak szybko poprawia blad i zrobia wiekszy dmg dla sorca/druida... ale smiesza mnie niektore komentarze 100 sorcow... "omfg teraz nie bede mogl solo dl bo za malo z visa bije jaki bezsens" knighci i palkowie dostawali w dupe w ostatnich updatach a jednak nikt tak sie nie skarzyl jak teraz te sorci/druidzi
__________________
Konopia Alkohol Mikrofon Sex
Psycho-Tata jest offline  
stary 28-06-2007, 01:38   #67
szymon287
Użytkownik Forum
 
szymon287's Avatar
 
Data dołączenia: 16 08 2005
Wiek: 33

Posty: 915
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Plotek
Profesja: Royal Paladin
Świat: Harmonia
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Mazur199 Pokaż post
Nie myślcie wcale ze sorc zawsze byl ulepszany. Runy podniesiono mu do wyższych lvl, sd zamiast od 25 mlvl jak to było w tibi 7.5( hail!) są od 45lvl, na dodatek runy można kupować w sklepie więc trudniej jets je komuś sprzedać , nie myślcie również że sorc idzie na hunta i wbija 90k/h bez waste. Z takiego hunta sorc wychodzi 5k- a najt może klepać sobie spokojnie 90k/ 2h na żółwiach tracąc 3bp mf na exurki i wynosząc 10k+ w loocie. Na tibi 7.5 i starszych sorc/drut musiał za*******ać z bronią w ręku na skilu 17~ i expić na rotach z war hammerow. Wprowadzili wandy/rody to krzywda się najtom dzieje :< .
To, ze runy podniesiono to naprawde duze udupienie -.-, kina przed upem idac na zolwie wyciagal max 45k/h (jak byly wolne)+nudy na maxa, bo nic innego procz gp nie wypada (no chyba ze w uj wyjebany wh-.-), a postac magiczna co? Poszla na gs island i wyciagala duzo wiecej k/h expa+ lot znacznie wiekszy (w sumie nie tylko na gs island, ale na prawie wszystkim mogla expic z zarobkiem duzo wiekszym nic kina>.<)

@do obecnego upka:
Mogli kina zostawic w swietym spokoju, a postacie magiczne obnizyc (tak o 50% xD) wtedy, by sie huncilo jak kiedys (w grupach) lot byly bardziej rzadki, ceny by gwaltownie wzrastaly i bylo by git, a teraz gra kina zajebista...(mf/mf/mf/exori gran/uh/mf/mf/mf/exori gran... nawet jako kina mowie NC
__________________
Kiedys Royal Blon, dzisiaj Plotek
szymon287 jest offline  
stary 28-06-2007, 01:40   #68
_Roly_
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

ciekawe wojny beda teraz

PS
moj mateuszek sie po updacie poplakal i mowil ze nie gra =( ale powiedzialem ze wezniemy pareset torniustrow sd i pojdziemy na demony zeby wbil 15kk expa i troche sie ucieszyl. el000 =))

Ostatnio edytowany przez _Roly_ - 28-06-2007 o 01:42.
 
stary 28-06-2007, 01:55   #69
Palladyn von hellgate
Użytkownik Forum
 
Palladyn von hellgate's Avatar
 
Data dołączenia: 23 01 2006
Lokacja: Łódz

Posty: 953
Stan: Początkujący
Profesja: Sorcerer
Świat: Guardia
Poziom: 145
Skille: 27
Poziom mag.: 71
Domyślny

Teraz to troche ze tak powiem odjeb-ali kiedys na tibi 7.3 jak gralem mialo sie sorca na 15 lv karzdy sie go bal bo mogl miec sd ale expil zajebiscie wolno bo z run lub walil z broni .. wiec kto chcial szybko expic wybieral knighta lub pala a sorcem sie explio szybko ale na wyrzszym lv a nie tak jak teraz wychodze sorcem z rooka 2 dni i mam 30 lv .. wescie ludzie nie gadajcie ze bylo zle mogli zostawic hity sorcowi lub zmniejszy o balo a nie teraz idzie sie knightem na bele co i niedosc ze ma duzo hp,capa to jescze wali ostro. Niech sie nie wypowiadaj ludzie ktorzy zaczli grac po wprowadzeniu wandow.. bo gowno wiedza jak sie kiedys expilo.. wandy to byl najgorszy pomysl cipow .. a tego roczy updeate dobil sorcow, bo sorc ma waste na huntach zawyczaj a jak teraz bedzie bic mniej to juz nigdzie nie bedzie mozna isc expic .. chyba ze na trole.


Sabulus dobra miejscowka na expa takim lv to raty pod thais XD nie ma waste
__________________



Cave me, Domine, ab amico ab inimico vero me ipse cavebo
Palladyn von hellgate jest offline  
stary 28-06-2007, 02:08   #70
SkateElement
Użytkownik Forum
 
SkateElement's Avatar
 
Data dołączenia: 27 09 2005
Lokacja: Wolsztyn
Wiek: 33

Posty: 740
Domyślny

To już jest naprawdę przesada. 400+ z sd by 230MS omg. MDW i reszta zbankrutują na runach, tylko vis?
__________________
SkateElement jest offline  
stary 28-06-2007, 02:32   #71
Woreq
Zbanowany
 
Woreq's Avatar
 
Data dołączenia: 01 03 2006
Lokacja: Kalisz

Posty: 54
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Rzygoslav
Profesja: Elder Druid
Gildia: Holy Angels
Świat: Trimera
Poziom: 127
Skille: 19/27
Poziom mag.: 71
Domyślny

Moim zdaniem jest to najgorszy update. Wyrównali postacie? Knight wali tyle co postacie magiczne nie uzywając czarów (czas na skillowanie - wiekszość pewnie na afku i bocie). Knight ma o wiele wiecej życia i capa. Zawsze było , że postacie magiczne walą wiecej dlatego sam wybrałem gre druidem a nie np. knightem wiec zmienianie całego systemu gry na takim poziomie moim zdaniem jest głupotą. Gdyby tak było od poczatku jak to niektorzy powiedzieli to bym nie wybrał druida - to chyba proste... Takie zmiany nie powinny być dokonywane po 10 latach gry. Chcieli wyrównac to prosze bardzo , mogli podnieść troszke siłe melee i obniżyć troszke siłe run. Na wszystko potrzebny jest umiar.

Prosze Was , zacznijcie korzystać ze słowników ortograficznych lub przynajmniej postarajcie sie pisać estetycznie , używajać osobnych linijek , odstepów , dużych /małych liter... Spodziewam sie zaraz fali krytyki jak każdy , który napisze coś po prostu po polsku ale cóż to jest tylko forum o Tibi , nie spodziewam sie niczego inteligetnego.


Bless
Woreq jest offline  
stary 28-06-2007, 02:47   #72
Tracker
Użytkownik forum
 
Tracker's Avatar
 
Data dołączenia: 06 03 2007

Posty: 4
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elder Druid
Świat: Isara
Poziom: 55
Poziom mag.: 50
Domyślny

To update zrobilo z naszej Tibii OTSa. Knight jebie po 300-400 z lapy<hlvl> a taki sorc czy drut musi wyjebac 7k na bp sd i wali nieduzo wiecej...
istny zal
Tracker jest offline  
stary 28-06-2007, 03:05   #73
Halny
Użytkownik Forum
 
Halny's Avatar
 
Data dołączenia: 02 11 2006
Wiek: 32

Posty: 301
Stan: Na Emeryturze
Imię: Halny
Profesja: Elder Druid
Gildia: Sanatio
Świat: Secura
Poziom: 113
Skille: n/c
Poziom mag.: 70
Halny ma numer GG 3323097
Problem

No to ja powiem tak Sabu~ zgadzam sie z Toba w 100% poniewaz:
Gram w Tibie od tibi 7.5 pamietam jak to bylo, ze sie z fsem biegalo na skelety na ghostlandzie o.O mimo to nigdy nie wybralem knighta bo lubie postacie magiczne.Od ponad 1,5 roku gram druidem zdobylem nim poziom 102 i zeby bic po 220 z exori vis musial przezuc bardzo duzo. Byly przerwy padalo sie ale jakos doszedlem do tego upragnionego 100lvla i z dnia na dzien kochany Cipsoft zmniejszyl mi hity o 60 (z 221 do 178) chyba co snie tak ??

Moim zdaniem update by sie udal gdyby postacia magicznym nie zabrali mocy z przed update .

Tak btw. to update sux i nie wiem jak ja tera bede gral i gdzie ja mam expic wszedzie na minus
__________________

Ostatnio edytowany przez Halny - 28-06-2007 o 03:06.
Halny jest offline  
stary 28-06-2007, 07:18   #74
Bartasek
Użytkownik Forum
 
Bartasek's Avatar
 
Data dołączenia: 18 11 2006
Lokacja: Osiek

Posty: 145
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Druid
Świat: Pacera
Poziom: 32
Skille: xx/xx
Poziom mag.: 36
Bartasek ma numer GG 9619371
Domyślny

Może wam sie nie podoba bo gracie sorcami/druidami a jak w 2005r. był upade dla sorców/drutów to jakos nikt sie nie buntował a teraz jakeś wielkie halo...

PSowiedziałem tylko swoje zdanie.....
__________________
Lord Who ;s

Bartasek jest offline  
stary 28-06-2007, 07:51   #75
Krzysiekkrzysiek
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 15 04 2006
Lokacja: Płockowo City

Posty: 85
Profesja: Knight
Świat: Pacera
Poziom: 130
Skille: zmienne
Poziom mag.: 7
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Woreq Pokaż post
Moim zdaniem jest to najgorszy update. Wyrównali postacie? Knight wali tyle co postacie magiczne nie uzywając czarów (czas na skillowanie - wiekszość pewnie na afku i bocie).

1. knight bije z bliska a sorc moze sobie bic demony z sd ;] a z visa i tak ma większa srednią hitow niz knight to i z bliska szybciej zabije stwory
2. Knight wali tyle co magiczne ? lol
3. Skilowanie na afku i bocie - może ty, ale ja np siedzialem godzinami czekając na glupi napis



a i jeszcze wasze hity za 400+ - w mojej gildii jeden knight walnął hita za 400 (401 chyba) tylk oze on mial 170 lvl . Czy sorce na 170 lvlu nie biją przypadkiem mocniej niz 400 ;p?
__________________
by Tazaar

Ostatnio edytowany przez Krzysiekkrzysiek - 28-06-2007 o 07:53.
Krzysiekkrzysiek jest offline  
stary 28-06-2007, 08:01   #76
Kavi_Dratrumil
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 11 04 2007
Lokacja: Białystok
Wiek: 32

Posty: 156
Stan: Niegrający
Profesja: Royal Paladin
Świat: Refugia
Poziom: 91
Skille: 91
Poziom mag.: 19
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Bartasek Pokaż post
Może wam sie nie podoba bo gracie sorcami/druidami a jak w 2005r. był upade dla sorców/drutów to jakos nikt sie nie buntował a teraz jakeś wielkie halo...

PSowiedziałem tylko swoje zdanie.....
racja ^



Akurat ten hit z explo to zawsze taki nie jest. A tylko pokazałeś ten niski, bo pewnie walisz z nich ~300. Hity z explo zawsze takie były

Moim zdaniem, to ten update dobrze zrobił, bo co mieli mówić kiedyś palkowie i knajci...


P.S Sorc/Druid i tak ma większą średnią hitów nic pal/knight, więc nie narzekaj.

Ostatnio edytowany przez Kavi_Dratrumil - 28-06-2007 o 08:04.
Kavi_Dratrumil jest offline  
stary 28-06-2007, 08:27   #77
Adamsik
Użytkownik Forum
 
Adamsik's Avatar
 
Data dołączenia: 04 02 2004
Lokacja: Stalowa Wola
Wiek: 33

Posty: 743
Stan: Początkujący
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Harmonia
Domyślny

No to moze na mnie kolej.
Ktos tam wczesniej napisał ze wszystkie upy byly dla sorców, zgodze sie ale... my o nie nie prosilismy. Powiecie mi ze nie wiem jak sie gra knightem? Otóż wiem. Sam grałem moim knighto-sorcem do 50 lvla bijąc TYLKO z bsa. Grałem jeszcze przed wprowadzeniem rożdżek i tej całej many. Zrobienie takiego lvla jak mam teraz było dla mnie nie lada wyzwaniem. Mozolnie wbijałem level za levelem zeby miec takie obrazenia jakie mialem. Co mi z tego pozostało?
Zreszta, obnizenie dmg było dla mnie nielogiczne. Czy kiedys dmg został zwiekszony zeby teraz go obnizac? Zawsze bilismy tyle samo i nikomu to specjalnie nieprzeszkadzało.

Cytuj:
a i jeszcze wasze hity za 400+ - w mojej gildii jeden knight walnął hita za 400 (401 chyba) tylk oze on mial 170 lvl . Czy sorce na 170 lvlu nie biją przypadkiem mocniej niz 400 ;p?
A i owszem! Z sd....

Ostatnio edytowany przez Adamsik - 28-06-2007 o 08:32.
Adamsik jest offline  
stary 28-06-2007, 08:29   #78
EdwardMatiz
Użytkownik Forum
 
EdwardMatiz's Avatar
 
Data dołączenia: 19 05 2007
Lokacja: 3miasto, Gram: Soldat tibia.pl klan!
Wpisy bloga: 5

Posty: 662
Stan: Niegrający
Profesja: Elite Knight
Świat: Pacera
Poziom: 63
Skille: 75/72
Poziom mag.: 5
EdwardMatiz ma numer GG 5507601
Domyślny fakt

Sabu czujesz się pokrzywdzony i ciebie rozumiem

Walisz z mas visa po 1K hp knight nigdy tylke nie walnie NADAL SORC JEST DOBRĄ PROFĄ ALE TRZEBA NIM DOBRZE GRAĆ A NIE KUPIĆ BP RUN I ZABIJAĆ WSZYSTKO CO SIĘ POJAWI..!
EdwardMatiz jest offline  
stary 28-06-2007, 09:13   #79
Rim'Krill
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny Lol..

zal..
Tylko że knighci(ludzie grajacy knightami) byli tak w*****eni przed tym updatem ze w chuj dlugo expia ze teraz tak sie podniecaja ze nie wiedza co to gra sorckiem -.-..
Sd kosztuje... Hit 400 tego 170 lvla nie...
"Większa średnia .."
blebleble ale sorcom i drutom stworki tez bija .. jak z tego visa jebanego sie bije -.-
 
stary 28-06-2007, 09:19   #80
Funosek
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 27 06 2006

Posty: 457
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez josse Pokaż post
przesadzasz na 80 ek skil ~85 na dl walac ok 2 exori gran (5-8mf) schodzi 2-5 uh
To ty przesadzasz... Kumpel 97ek i 85 skila bije z SoVem dla na exurce :>
Funosek jest offline  
Zamkniety temat.


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 15:56.


Powered by vBulletin 3