Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Updates

Notki

Updates Forum zawiera wszelkie informacje o najnowszym update oraz pod fora z informacjami o byłych update.

Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 05-07-2007, 09:53   #1
JazzCaffe
Użytkownik forum
 
JazzCaffe's Avatar
 
Data dołączenia: 12 06 2007
Lokacja: Zielona Góra

Posty: 29
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Master Sorcerer
JazzCaffe ma numer GG 6780161
Domyślny Co do "pseudo balansacji postaci"

Mam dość czytać, że po update knight uzyskał za dużo, druid stracił więcej od sorca, 300 sorc wali tak jak 80 przed update. Zobaczcie sobie sami, mag ma stałą średnią hitów, gdzie na 300 lvlu (nie mam pojęcia ile wali z exori vis), zakładajmy, że wali średnie hity po 150 w potworki, i ma mniejsze exhaused(!), gdzie knightowi raz wleci dobry hit, raz nie, raz nie trafi, sami sprawdźcie, kto szybciej ubije dl'a knight, czy sorcerer? Druid wcale tak nie stracił, bo może sorcerer miał e wave, ue, ale druid ma bardzo tanie leczenie! Wali co prawda mniej z visa, ale wciąż tyle samo co sorc! To jest świat tibii ludzie! Albo sie wybiera maga, który ma potężne strzały, co prawda za jakimś kosztem, albo druida, który ma tanie leczenie, knigta (którym żeby mieć te hity 300+ trzeba mieć skille!!!!, co za tym idzie trzeba spędzić GODZINY na skillowaniu i wastowanu czasu, gdzie sorc wychodzi z rooka, idzie po darmową różdżkę i expi)
albo paladyna, który praktycznie nie ma shieldingu, ale jest niesamowity w walce na dystans! To przecież nie wina cipsoftu, że ktoś wybrał tego druida i mu nie odpowiada, bo nie ma takich hitów jak sorcerer...

Dam wam przykład na mojej osobie. Pierwszą postacią jaką zrobiłem był knight, wbijałem nim skille, wbiłem 33 lvl, skończyło się na tym, że wbiłem 33 lvl i na 33 lvlu miałem 80/80 skille! Później gdy chciałem na tym poexpić, i zobaczyłem jak sorcerer wali z wanda średnią hitów, która jest stała, po 70 w cyclopy, to zmieniłem profesję na sorca, którym wbiłem 53 lvl i 50mlvl! I po update opłaciły się te godziny skillowania, bo zwiększono knightom hity. Proste!

Mówicie, że udupili sorców i druidów. A czy ktoś z was, kto miał kiedykolwiek pacc, tracił czas PACC na stanie pod depo i trenowanie mlvl'a? Założe się, że 70% wypowiedzi (jak nie więcej), będzie przeciwnego zdania! Bo większość ludzi woli wbić lvl niż stać i robić runy... A patrzcie, że bez skillowania taki 100 sroc był potężny! Knightem trzeba stać i robić skille... ale tu się już powtarzam.

Przepraszam za błędy, proszę mnie poprawiać, czekam na Wasze wypowiedzi.

edit: przepraszam jeśli moje wypowiedzi, będą trochę opóźnione, ale jadę na trening i wracam około godziny 15:00. Jednak postaram się z wami połócić na wszystkie wasze zastrzeżenia, co do mojej wypowiedzi i postaram się odpowiedzieć na wszystkie pytania. Gwaratnuję wam, że mam takie argumenty, że nikt nie przebije mojej wypowiedzi. Pozdrawiam.

Ostatnio edytowany przez JazzCaffe - 05-07-2007 o 09:56.
JazzCaffe jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 05-07-2007, 11:36   #2
Niedozwolony
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 10 02 2007

Posty: 117
Domyślny

Właśnie... Ja swoim knightem gdy wbiłem skila po upie zauważyłem zmiane gdy mi spadł również... i to jest dobre. Denerwują mnie te tematy niektore.
Sorc zawsze zawali 50-70 a knight 0-0-100-29-50 Wprawdzie teraz knightem kłade mino na hit prawie zawsze i szybciej expie od druidki mojej koleżanki ale ja dostane od zerka 150 a czasem przez całą walke nawet 200 hp jak wściekły(zalezy czy padnie na 5 hitow czy na 2best to 2 hity) a ona wali go po 50 i traci 30 hp... też róznica...



Beznadziejne są te tematy niektóre
Niedozwolony jest offline  
stary 05-07-2007, 12:09   #3
Ghard Lage
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Ludzie! Ile wam trzeba mówić, że to nie jest update od balansacji profesji. Całkowita balansacja zakończy się za 1-3 updaty. I z każdym update postacie walczące bronią lub magiczne będą równiejsze. Ten update był zrekompensowaniem czasu kiedy oni byli jak szmaty. Pamiętajcie w szczególności paladyn zawsze dostawał po dupie! Najpierw gsy, potem łamiące się speary, antyluring system, soule na strzałki, czary od lvla no i teraz cipsoft zrekompensował wszystkim paladynom i przy okazji knightom te kiepskie czasy czyli ostatnie 2 lata. Wy magowie będziecie słabsi tylko przez pare miesięcy max rok bo cipsoft widząc odejścia magów od gry zacznie się martwić, że liczba pacców spadnie! Pewnie magowie dostaną troche silniejsze czary ofensywne nisz teraz ale słąbsze niż w tibii 7.92 pewnie sorcererzy dostaną jakieś 2 czary a druidzi pewnie cały arsenał czarów protectujących drużynę. Dobra mam nadzieję, że uspokoiłem całe grono beczących magów. A teraz proponuję przesiadkę na paladyna lub knighta
 
stary 05-07-2007, 13:24   #4
Krzysiekkrzysiek
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 15 04 2006
Lokacja: Płockowo City

Posty: 85
Profesja: Knight
Świat: Pacera
Poziom: 130
Skille: zmienne
Poziom mag.: 7
Domyślny

Na wstepie powiem , ze jestem knightem:
Moim zdaniem Cipsoft przesadził z osłabianiem siły magicznymch profesji. 200+ sorc bije 2 razy mniej z UE niz przed update? smieszne.
Mam nadziej , że za pół roku wzmocnią sorców i druidów, ale magiczni pamiętajcie - na drugi raz nie smiejcie się z knightów bo zawsze mozecie sie znalezc na ich miejscu..
__________________
by Tazaar
Krzysiekkrzysiek jest offline  
stary 05-07-2007, 15:23   #5
Problemaker
Użytkownik Forum
 
Problemaker's Avatar
 
Data dołączenia: 27 03 2007
Lokacja: Mój pokój

Posty: 203
Stan: Niegrający
Profesja: Master Sorcerer
Gildia: Brak :(
Świat: Refugia
Poziom: 88
Poziom mag.: 62
Domyślny

Jesli wy to nazywacie balansacja profesji to ja jestem krolowa Angli. Zaraz all napisze. Wiec po pierwsze:

Czary Knighta:
Dodali wam exori gran z którego hity wchodza po 500~ i używa sie go mając 320 many. wniosek- 150 knight walnie 1100 dmg zurzywajac 640 many przy czym 150 sorc walnie 900(max!) z ue urzywajac 1200 many, gdzie tu sens?

Hity knighta:
Zgadam sie ze powinni je podniesc ale to co widze to chyba lekka przesada. 60 knight wali tyle co 200 sorc i to za free! rozumiem ze czasem sie nie trafi wejdzie jakis lipny hit, ale badz co badz jest to uderzenie za darmoche, 50 knight soluje draga bsem(!) bez uha ani manasa, co teraz przez jaka kolwiek profesje magiczna nie jest mozliwe.. moge sie tak rozpisywac dalej na przykladach roznych potworkow itd ale po co? I tak bedzie Hurra! nnie ma juz sorcow! knight pwnd!

Skile:
Chlopcze, jak jestes taki madry i uwazasz ze trzeba sie tyle nameczyc zeby wbic 80 skila to stan pod depo i wbij 80 magiczny skoro tgeraz obrazenia sorcow zalerza od mlvl, czyli cos jak by skill tyle ze wchodzi nam 2x wolniej, ja przez 10h robienie runek wbijam 4% mlvl wiec pomysl troche zanim napiszesz ze skile sa do dupy

Rzekomy balans:
Do pallkow nie mam zadnych zastrzezen, nalezalo im sie podniesienie hitow itd. Knightom zreszta tez, nawet do obecnej postaci. Ale po kiego chuja bylo ruszac sorcow?

Za all bledy przepraszam, pisalem tego posta w pospiechu
__________________
Problemaker jest offline  
stary 05-07-2007, 16:01   #6
JazzCaffe
Użytkownik forum
 
JazzCaffe's Avatar
 
Data dołączenia: 12 06 2007
Lokacja: Zielona Góra

Posty: 29
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Master Sorcerer
JazzCaffe ma numer GG 6780161
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Problemaker Pokaż post
Skile:
Chlopcze, jak jestes taki madry i uwazasz ze trzeba sie tyle nameczyc zeby wbic 80 skila to stan pod depo i wbij 80 magiczny skoro tgeraz obrazenia sorcow zalerza od mlvl, czyli cos jak by skill tyle ze wchodzi nam 2x wolniej, ja przez 10h robienie runek wbijam 4% mlvl wiec pomysl troche zanim napiszesz ze skile sa do dupy

No właśnie tu nie masz racji. Mi chodzi o to, że wychodząc sorcererem z rooka bierzesz wanda, kupujesz jakieś ścierwiackie eq, za to co uzbierałeś na rooku, i bijesz sobie cyclopy z daleka, albo larvy/rotwormy. I hity w wanda nie zależą tak mocno od mlvla i są stałe, a co najważniejsze pancerz nie ma znaczenia w stosunku o czarów. Mówisz, że masz 80~ lvl i 60~ mlvl. Ja swoim sorcem grałem tak, że runy robiłem dosłownie raz kiedyś (łącznie zrobiłem MOŻE 8 bp różnych run) i mam 53lvl i 50 mlvl. Na 80~ lvl bym miał niewiele mniejszy a może nawet taki sam mlvl jak Ty bez stania pod depo i trzepania run, bo to się nie opłaca, skoro możesz kupic mf i na expieniu mlvl Ci szybciej rośnie. Po za tym, kiedyś taki sorc dawał sobie full defa, i tu dam ci przykład 100lvl knight nie mógł mnie ubić na 40 lvlu kiedy miałem meduse shield a zaatakował mnie w połowie drogi z ab'dendriel do carlin. I jeszcze coś, nie dość, że zwiałem ale zwastowałem tylko niecałe 2 bp mf... Gdy taki sorc bez skillowania mlvl'a przychodzi i ma mnie na UE albo na mort hura (co po update nie jest takie proste oczywiście). Rozumiesz różnice?

Teraz knight. Po wyjściu z rooka co robie? Expie na ratach i na wolfach, czy idę poskillować, żebym mógł bez problemów poexpić na takich rotwormach? No przepraszam, ale taki sorcerer czy druid po wyjściu z rooka może ubić cyclopa, crypt shamblera (bo wolno chodzi..), gdzie knight może po wyjściu z rooka o tym pomarzyć! Trzeba wbić tak z 50/50 żeby móc poexpić bez problemów na takich rotwormach itp. Wiesz, niektórzy grają w Tibie 4fun i nie każdemu chce się zwastować dnia czy dwóch na wbicie tych 50/50... Dlatego kiedyś się brało sorców, bo szybko się expiło, byli dobzi do pk itp. etc. Teraz CIP'ki dali coś knightom i pallom, a dlaczego zabrali sorcom? A no dlatego, że sorc i druid dalej byli by za dobzi. Teraz 100 knight z dobrym skillem i 100 sorc mają ze sobą w miare równe szanse. I o to tutaj CIP'om chodziło.

I nie mów mi, że nie mam racji, bo potwierdzki Ci to każdy sorc i każdy knight co tutaj napisałem.

BTW człowieku możesz troche mniej przeklinać? Pokaż chociaż Ty, że nie jesteś jakimś dzieciakiem nadużywającym przekleństw.

I jescze jedno, częstotliwość moich odpowiedzi może się trochę zwiększyć, bo forum strasznie długo mi się otwiera.

ZA WSZELKIE BŁĘDY I LITERÓWKI NAJMOCNIEJ PRZEPRASZAM.
JazzCaffe jest offline  
stary 05-07-2007, 17:16   #7
Artezz
Użytkownik Forum
 
Artezz's Avatar
 
Data dołączenia: 21 03 2005
Lokacja: NOWOGARD
Wiek: 34

Posty: 617
Stan: Niegrający
Profesja: Elite Knight
Gildia: Demons Army
Świat: Pacera
Poziom: 275
Skille: 93/87
Poziom mag.: 11
Artezz ma numer GG 7572390
Domyślny

@JazzCaffe
Zgadzam się z tobą
__________________
Artezz jest offline  
stary 05-07-2007, 19:46   #8
Rafals from hell
Użytkownik Forum
 
Rafals from hell's Avatar
 
Data dołączenia: 04 06 2004
Lokacja: Kraśnik
Wiek: 35
Wpisy bloga: 5

Posty: 290
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elite Knight
Świat: Hiberna
Poziom: 106
Rafals from hell ma numer GG 6467258
Domyślny

Po co ten temat. Było dołączyć się do rozmowy na innych. Robisz tylko kolejnyh niepotrzebny temat. Ja sam mam już tego doś, zwłaszcza, że walcze na 3 frontach (3 temty)z ludźmi którzy aby narzekają jak jest im źle... oczywiście są i ci co myślą pozytywnie, z czego połowa to postacie magiczne, które przecież zostały osłabione.
__________________
http://forum.tibia.pl/blog.php?b=260 - Mój Blog na tibia.pl

Wejdź, zobacz, oceń, skomentuj.

Z góry dziękuję.

Album of Solonius Jhee
Rafals from hell jest offline  
stary 06-07-2007, 10:41   #9
mago
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 19 03 2004
Wiek: 53

Posty: 281
Imię: Bolbochan
Profesja: Royal Paladin
Gildia: Moonblades
Świat: Refugia
Poziom: 136
Skille: 98/60
Poziom mag.: 22
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Problemaker Pokaż post
Jesli wy to nazywacie balansacja profesji to ja jestem krolowa Angli. Zaraz all napisze. Wiec po pierwsze:

Czary Knighta:
Dodali wam exori gran z którego hity wchodza po 500~ i używa sie go mając 320 many. wniosek- 150 knight walnie 1100 dmg zurzywajac 640 many przy czym 150 sorc walnie 900(max!) z ue urzywajac 1200 many, gdzie tu sens?

Hity knighta:
Zgadam sie ze powinni je podniesc ale to co widze to chyba lekka przesada. 60 knight wali tyle co 200 sorc i to za free! rozumiem ze czasem sie nie trafi wejdzie jakis lipny hit, ale badz co badz jest to uderzenie za darmoche, 50 knight soluje draga bsem(!) bez uha ani manasa, co teraz przez jaka kolwiek profesje magiczna nie jest mozliwe.. moge sie tak rozpisywac dalej na przykladach roznych potworkow itd ale po co? I tak bedzie Hurra! nnie ma juz sorcow! knight pwnd!

Skile:
Chlopcze, jak jestes taki madry i uwazasz ze trzeba sie tyle nameczyc zeby wbic 80 skila to stan pod depo i wbij 80 magiczny skoro tgeraz obrazenia sorcow zalerza od mlvl, czyli cos jak by skill tyle ze wchodzi nam 2x wolniej, ja przez 10h robienie runek wbijam 4% mlvl wiec pomysl troche zanim napiszesz ze skile sa do dupy

Rzekomy balans:
Do pallkow nie mam zadnych zastrzezen, nalezalo im sie podniesienie hitow itd. Knightom zreszta tez, nawet do obecnej postaci. Ale po kiego chuja bylo ruszac sorcow?

Za all bledy przepraszam, pisalem tego posta w pospiechu

1. Nie dodali exori gran - a raczej zmienili nazwe starego exori - kosztuje 340 many i hity 500 to ci wchodza naprawde na duzym levelu ja na 117ek mam 350-360 (w lapie ave sword 93) , zwykle exori raczej jest dodane slabsze o wiele od starego exori koszt 120 many.

2. Moze i 60 knight walnie wiecej jak 200 sorc ale zalezy z czego ;P Sorc ma caly arsenal hitow knight jest w tym ubogi i nie da sie tego porownac dodatkowo sorc moze dolozyc obrazenia z rozdzki.
A kto ci broni sorcem expic np z hmm - i leczyc sie bedziesz bardzo zadko , i bezpieczniej , a jak chcesz wiecej wrazen mozesz walic z visa takiego dla i zapewniam cie ze w 8 na 10 przypadkow ubijesz go szybciej niz knight.

3. Nie porownuj 80 mlvla z 80 skilem bo tego nie da sie porownac - skad wiesz ze 80 skil = 80 mlvl (jesli chodzi o wzrost sily?) , dodatkowo ty trenisz expiac juz od samego poczatku z rozdzka lub wandem potem z visem czy mortem , knight dupnie skiluje expiac musi swoje odstac.

4. Widzisz - balans polegal na trym by glowna role graly mlvl lub skile , i by w przyszlosci (co juz zaczynalo miec powoli miejsce nie powstal z tibii OTS - latajace 200+ levele bijace wszystko i wszedzie) Dlatego musieli zmniejszyc wplyw levela , oberwalo sie przy tym magicznym bo tylko im rosla sila wraz ze wzrostem levela. Do tej pory bylo tak ze : 100 sorc walnal (strzelam) za 200 , 100 ek za 100 (podaje srednie) , 200 ms za 300 200 ek za 100 , 300 ms za 400 300 ek za 100.
Mowie o podstawowych atakach nie exori czy np ue lub wave.
I tak sila mogla rosnac w nieskonczonosc az do granic takich ze "tibie dalo by sie przejsc w stylu chucka norrisa" . Nie tedy droga kiedys to musieli zrobic za co ich pochwalam. Teraz jest po rowno chociaz postacie magiczne dalej maja najpotezniejsze runy i czary.
__________________
21:15 Hilo Arap [27]: mam sprawe przyjol bys mnie do gildi 21:15 Hilo Arap [27]: za bp hmm na miesiondz
mago jest offline  
stary 06-07-2007, 11:22   #10
Krzysiekkrzysiek
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 15 04 2006
Lokacja: Płockowo City

Posty: 85
Profesja: Knight
Świat: Pacera
Poziom: 130
Skille: zmienne
Poziom mag.: 7
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Problemaker Pokaż post
Jesli wy to nazywacie balansacja profesji to ja jestem krolowa Angli.
Na wstępie - dzieńdobry królowo Anglii
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Problemaker Pokaż post
Czary Knighta:
Dodali wam exori gran z którego hity wchodza po 500~ i używa sie go mając 320 many. wniosek- 150 knight walnie 1100 dmg zurzywajac 640 many przy czym 150 sorc walnie 900(max!) z ue urzywajac 1200 many, gdzie tu sens?
sens jest taki ze swoim exori gran knight zabije max 8 stworkow i to jeszcze jak go bija z bliska a zanim te debile tak będą stac to ci połowe hp zabiora a sorc bije sobie UE na pół ekranu to zabija więcej. P.S. królowo - mogłabyś się lepiej polskiego nauczyć albo chociaż "urzywać" słownika
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Problemaker Pokaż post


60 knight wali tyle co 200 sorc i to za free! rozumiem ze czasem sie nie trafi wejdzie jakis lipny hit, ale badz co badz jest to uderzenie za darmoche, 50 knight soluje draga bsem(!) bez uha ani manasa, co teraz przez jaka kolwiek profesje magiczna nie jest mozliwe..
to sobie porównaj hity knighta na 60 i sorca na 200 (np sd) Sorc bije mocniej - płaci za hity, knight słabiej - ma darmowe - logiczne
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Problemaker Pokaż post

Skile:
Chlopcze, jak jestes taki madry i uwazasz ze trzeba sie tyle nameczyc zeby wbic 80 skila to stan pod depo i wbij 80 magiczny skoro tgeraz obrazenia sorcow zalerza od mlvl
Kiedy wam do tej mózgownicy trafi, ze 80 skil daje mniej niż 80 mlvl ?
__________________
by Tazaar
Krzysiekkrzysiek jest offline  
stary 06-07-2007, 11:29   #11
filobossek2
Użytkownik Forum
 
filobossek2's Avatar
 
Data dołączenia: 13 05 2006
Lokacja: Wrocław - WKS :D

Posty: 298
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Master Sorcerer
Gildia: ----
Świat: Askara
Poziom: 137
Skille: 32
Poziom mag.: 66
Domyślny

[quote=mago;1533503]1. Nie dodali exori gran - a raczej zmienili nazwe starego ex... blablabla

Odniosę się tylko do punktu czwartego..

Z Tibii to oni właśnie zrobili OTS... i teraz jest tak samo, że biegają i rozwalają wszystko i wszędzie, ale nie są to magowie/druidzi tylko knighci/paladyni. Mój dawny resp jest oblegany przez 3-4 knightów naraz ;o Zdarzył/y się dzień/dwa ,że 3 razy zostałem zaatakowny przez paladyna/knighta z czego jeden zakończył się glebą ...
__________________
P.S "Dzięki Internetowi dowiedziałem się jak wielu idiotów jest na świecie" - Stanisław Lem 1921-2006

Niektóre dziewczyny są dowodem na to, że Bóg wciąż kocha mężczyzn i chce by byli szczęśliwi :*
filobossek2 jest offline  
stary 06-07-2007, 11:50   #12
Duch Guardi
Użytkownik Forum
 
Duch Guardi's Avatar
 
Data dołączenia: 09 10 2005
Lokacja: Tarnowskie Góry Postów: 1002
Wiek: 32

Posty: 664
Profesja: Royal Paladin
Gildia: Saint
Świat: Guardia
Domyślny

Tu głównie po tej balansacji postaci chodzi o to że sorcem nie opłaca się grać ! koszty wbicia lvl w mf wzrosły prawie dwukrotnie. Poza tym wszystkie miejsca na terenie pacc na których sorc mógł swobodnie expić są zajęte przez knightów i palów.Również na faccu guardy które były jedynym miejscem gdzie sorc dobrze mógł expić są zapchane knightami , gdzie znalezienia kopalni bez knighta i wolnej graniczy z cudem. -.-'

Update rox ?
__________________
Duch Guardi jest offline  
stary 06-07-2007, 19:59   #13
mago
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 19 03 2004
Wiek: 53

Posty: 281
Imię: Bolbochan
Profesja: Royal Paladin
Gildia: Moonblades
Świat: Refugia
Poziom: 136
Skille: 98/60
Poziom mag.: 22
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Duch Guardi Pokaż post
Tu głównie po tej balansacji postaci chodzi o to że sorcem nie opłaca się grać ! koszty wbicia lvl w mf wzrosły prawie dwukrotnie. Poza tym wszystkie miejsca na terenie pacc na których sorc mógł swobodnie expić są zajęte przez knightów i palów.Również na faccu guardy które były jedynym miejscem gdzie sorc dobrze mógł expić są zapchane knightami , gdzie znalezienia kopalni bez knighta i wolnej graniczy z cudem. -.-'

Update rox ?

1. Kiedys guardy byly zarezerwowane tylko dla palkow i sorce se jakos bez tego radzily. I to nie tak dawno z 1,5 roku temu na Refugii mialem na vip liscie 5 palkow ktorzy ze mna kopalnie oblegali i zadnego sorca. Jak chcialem wiedziec czy kopalnie sa wolne sprawdzalem vip liste i sie pytalem.

2. Kiedys koszty wbicia lvl w mf byly tez dwukrotnie wieksze niz przed update i sorce nie narzekali.

3. Tak oczywiscie bnyly tereny gdzie tylko sorc mogl swobodnie expic teraz kazdy moze. Boli cie to? Knightowi maja pozostac syfy a sorc ma miec swoje miejscowki?

Co do Ots to powstalby jakby tego ruchu nie zrobili.
Juz sie stawala za pomoca sorcow czy druidow OTSem tibia. Ceny mpa glegow itp spadly na leb na szyje i to juz nawet nie na starych swioatach tylko - solowali se najlepsze potwory na kilka strzalow z sd? Czy tak miala wygladac tibia w przyszlosci? Bo ilosc highlevelowych sorcow czy drutow by sie stale powieszkala .

Teraz kupa prawda ze tibia to ots? A niby dlaczego? Ze teraz nie tylko postac magiczna ale i taki nedzny pal lub knight moga se bic z powodzeniem silne potworki? Ze na wrl nie mozesz se pochodzic ? Mozesz tylko ciezej o miejscowke - kiedys dzieliles tylko z innymi sorcami teraz z cala reszta?

Czy wg ciebie tibia miala byc otsem dla postaci magicznych a zwykla gra dla reszty?

Teraz tibia nie jest otsem dla nikogo bo zaden char przy zdrowych zmyslach nie pojdzie solo expic demkow - ceny juz rosna jak na drozdzach itemow z demonow.

Zastanow sie zanim napiszesz.
__________________
21:15 Hilo Arap [27]: mam sprawe przyjol bys mnie do gildi 21:15 Hilo Arap [27]: za bp hmm na miesiondz
mago jest offline  
stary 06-07-2007, 20:44   #14
Xeremon
Zbanowany
 
Data dołączenia: 12 02 2007
Lokacja: Wrocław
Wiek: 32

Posty: 101
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Xeremon
Profesja: Master Sorcerer
Gildia: Lost Riders
Świat: Candia
Poziom: 60
Skille: 24shld
Poziom mag.: 55
Xeremon ma numer GG 5480991
Domyślny

A to, że na cyclopolis na -1 biega kilku EK na 70+lvlach to dobrze? TO POWIEDZ MI IDIOTO GDZIE MAM K*RWA EXPIC, BO JUZ MI SIE SKONCZYLY POMYSLY!!!. TOMBóW TO TEZ DOTYCZY!
Xeremon jest offline  
stary 06-07-2007, 21:04   #15
Piotrek Marycha
Użytkownik Forum
 
Piotrek Marycha's Avatar
 
Data dołączenia: 16 02 2006
Lokacja: Legionowo
Wiek: 34

Posty: 1,529
Stan: Niegrający
Imię: Dobrzejszy
Profesja: Paladin
Gildia: ';..;'
Świat: Xerena
Poziom: 64
Skille: 81
Poziom mag.: 16
Piotrek Marycha ma numer GG 7952466
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Problemaker Pokaż post
Jesli wy to nazywacie balansacja profesji to ja jestem krolowa Angli. Zaraz all napisze. Wiec po pierwsze:
jesteś królowa Angli czy królową Anglii?

Cytuj:
Czary Knighta:
Dodali wam exori gran z którego hity wchodza po 500~ i używa sie go mając 320 many. wniosek- 150 knight walnie 1100 dmg zurzywajac 640 many
a 150 sorc walnie 6500 dmg za 640 many, gdzie tu sens?
Cytuj:
60 knight wali tyle co 200 sorc i to za free! rozumiem ze czasem sie nie trafi wejdzie jakis lipny hit, ale badz co badz jest to uderzenie za darmoche, 50 knight soluje draga bsem(!) bez uha ani manasa,
Fakt, bo knighta ma non stop best hity po 200+, double atack speed a uhy zbiera krzaczków jak malinki

Cytuj:
wbic 80 skila to stan pod depo i wbij 80 magiczny skoro tgeraz obrazenia sorcow zalerza od mlvl, czyli cos jak by skill tyle ze wchodzi nam 2x wolniej, ja przez 10h robienie runek wbijam 4% mlvl wiec pomysl troche zanim napiszesz ze skile sa do dupy
80 mlvl jest porównywalny z 105+ skilem a nie 80, kthxbye


Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Xeremon Pokaż post
A to, że na cyclopolis na -1 biega kilku EK na 70+lvlach to dobrze? TO POWIEDZ MI IDIOTO GDZIE MAM K*RWA EXPIC, BO JUZ MI SIE SKONCZYLY POMYSLY!!!. TOMBóW TO TEZ DOTYCZY!
70 Ek robi 20k/h... faktycznie, skandal!!!
__________________
"Istnieja dwie bezgraniczne rzeczy - wszechswiat i ludzka glupota. Chociaż co do wszechswiata nie jestem calkiem pewien... " (ALBERT EINSTEIN )
-------------------------------------------------------------------------------
Piotrek Marycha jest offline  
stary 07-07-2007, 01:00   #16
Pan_Luukas
Użytkownik Forum
 
Pan_Luukas's Avatar
 
Data dołączenia: 27 06 2007
Lokacja: Niemcy ( Hamburg )

Posty: 55
Stan: Aktywny Gracz
Imię: -
Profesja: Elite Knight
Świat: Harmonia
Poziom: -
Skille: 83/81
Poziom mag.: 6
Domyślny

Powiedzial bym cos do Moderatorow tego forum ale to niema sensu.. Jeszcze bym bana dostal.

Mowiac prosciej...
Ja gram paladinem od niepamietnych czasow.
Co kazde upade dostawalem tak w pie*** ze kur** juz niemoglem,
podczas gdy Druidzi i Sorcowie dostawali i dostawali...
W koncu Cip Soft zorietowal sie ze dostali troche za duzo i odebral
im troche i to co odebral dal palladynom i knightom.
Czy niejest wam wstyd do ku** nedzy pisac co 10 sek nowy temat
pt " Japi.. zje.. mi postac "? Czy przez te kilka lat paladyni i knighci robili tak wielkie afery jak wy teraz ? NIEEEE !!
Grali chodz bylo totrudne, Teraz wy sie pomeczcie. Non stop smialiscie sie z knighta i palla. Byl to dla was smiec. Macie za swoje! Teraz bedziecie stac pod depo irubcie runy, no i plakac jak to wam dupy skopali. Poczekajcie do zimy... Moze tez dostaniecie i skonczcie z tymi pojebanymi i s*****alymi tematami... Sory za przeklenstwa ale juz niemoge patrzec jak co 2 temat na forum to nazekanie na te upade...
Pan_Luukas jest offline  
stary 07-07-2007, 01:10   #17
ripper
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 01 08 2004
Wiek: 33

Posty: 3,349
Stan: Na emeryturze
ripper ma numer GG 3603576
Domyślny

Dzieci, ale wyście durne = ) Co takie dyskusje zmienią? Jest jak jest. Magowie niech otrą nosek w rękaw, jeśli ich to tak boli, a paladyni i knightci niech szczerzą zęby aż do czasu pełnego zbalansowania.
ripper jest offline  
stary 07-07-2007, 01:19   #18
JazzCaffe
Użytkownik forum
 
JazzCaffe's Avatar
 
Data dołączenia: 12 06 2007
Lokacja: Zielona Góra

Posty: 29
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Master Sorcerer
JazzCaffe ma numer GG 6780161
Domyślny

Chcę tylko zauważyc, że knightów jest tyle samo, co prze update (może więcej być palków, bo co prawda speary się nie łamią i skill szybko rośnie), po prostu powyłazili z żółwi, skończyli robić retired, inaczej wyszli z cienia, bo pozwoil im na to update! Mówicie, że nie macie, sorcowie serdeczni, gdzie expić? Na żółwiach to co jest? Co chwile kogoś mijam, co expa zabiera, bo tam w cale tak dużych cave nie ma. I jeszcze jakiś za przeproszeniem pedał zablokuje wszystkie wyspy, bo chce mieć je dla siebie noob charem na mc i już gdzie ja niby miałem przed update expić? Teraz rycerzyki idą na te cycki, dragi, tomby etc., bo im się to opłaca i tyle.

Co do skilli knighta i mlvla sorca jest tak samo jak ze skillami knighta i skillami pala. Pal na 80 dyscie nie walnie tyle co knight na 80 swordzie, ale za to pal ma lepsze przebicie. Przepraszam bardzo ale coś za coś.

Dla płaczących druidów mówię jeszcze raz! Wybierając tą profesję sami zdecydowaliście, że nie będziecie mieć takich hitów jak sorc. Jedna profesja ma coś czego inna nie ma i tak się luki uzupełniają, wszystko się w miare równoważy.

Co do itemów święta racja...

Tibia jest duża panowie! Lizardy, voodoomancery, cycki, tomby, i wiele miejsc, których nie znam a na pewno jest ich dużo. I te expowiska są potężne! Zobaczcie sobie na takie małpy, lizardy! Trzeba myśleć, a nie całe życie na tombach expić. Trzeba też odblokowywać nowe tereny, bo co wy chcecie tylko pg robić i tyle? Barbariany (o zgrozo), piraty... MYŚLCIE, bo ja po update swoim sorcem najmniejszych problemów nie mam z expieniem.

I ostatni raz proszę, nie płaczcie, bo CipSoft raz pomyślał i rzeczywiście ceny mpa itp rosną, sorcowie nie robia już takiego pg jak przedtem, a lvli nie skasują raczej... to musieli osłabić kogoś i tyle.
JazzCaffe jest offline  
stary 07-07-2007, 11:59   #19
bartii10
Użytkownik Forum
 
bartii10's Avatar
 
Data dołączenia: 06 05 2006
Lokacja: Kraków
Wiek: 36

Posty: 396
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Bartholdi
Profesja: Elder Druid
Świat: Astera
Poziom: 95
Skille: --/26
Poziom mag.: 64
Domyślny

lol.. co za nob temat i nob odpowiedzi ;P
bartii10 jest offline  
stary 07-07-2007, 12:53   #20
krzysheak
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 19 09 2006
Lokacja: Warszawa
Wpisy bloga: 2

Posty: 289
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Master Sorcerer
Gildia: Guildless
Świat: Xerena
Poziom: 140
Skille: 96/70
Poziom mag.: 21
Domyślny

Chcialem przedstawic kilka faktow:
-Na erig.net 95% ludu z top daily exp to knajci i pallkowie
-Wiekszosc sorcererow i drutow skonczylo grac lub przenioslo sie na pallka/knajta
-na 22 lvl przy skillach 63/63 wale tyle co 40-50 lvl sorc
-Koszty gry knajtem sa zerowe na malpach/scarabach/turtlach (na turtlach minimalne)
-Knajt/Pallek moga spokojnie expic na BB island bez waste (kumpel probowal)
-Gra sorckiem jest absolutnie bez sensu
-Update jest po to zeby cos poprawic do konca a nie z gory zakladac ze jest to
polsrodek, wiec widze pewna hipokryzje w zachowaniu cipsoftu
-Odwolywanie sie do tego ze knajt byl "udupiony" przez 1.5 roku i teraz sorc
musi cierpiec jest g*wno warte poniewaz to nie prawda a ja sam na loozie
wbijalem 80k/hr na poi dl swoim 105 ek (z d lance, bez waste)
-Skillowanie jest baaardzo proste i nie wymaga zadnego wysilku wystarczy ze raz na 15 minut ruszysz sie o jeden sqm (nie grozi to banem poniewaz afk nie jest zabronione)

No... i to by bylo na tyle.
krzysheak jest offline  
Zamkniety temat.


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 18:24.


Powered by vBulletin 3