Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Magia

Notki

Magia Magiczne zaklęcia, runy, potężni magowie. Tutaj wszystko o magii w Tibii

Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 18-10-2004, 18:21   #21
Ignus
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 27 09 2004

Posty: 7
Domyślny

jak dobrze ze istnieja jeszcze tacy ludzie jak Kraus bo bym normalnie umarl ze smiechu na tym forum , podam wam pare prostych zasad i uwag na temat tibii:
1.w tej grze (jak to zostalo powiedziane) jedynym ograniczeniem jest czas i chec na zdobycie np. lvlu, skilli, mlvlu
2.jezeli komus sie wydaje ze najwiecej kasy u jednej soby to 3 miliony to sie gleboko MYLI!!!!!! tyle (jezeli nie o wiele wiecej) kosztuja itemy typu sov (ceny nieznam ale napewno wieksza niz to)
3.juz troche czasu temu bylo pisane ze bubble ma ten 11mlvl i dziwi mnie to ze przez ten czas jej tak zmlal (a swoja droga zobaczcie na kalkulatorku jakby ona z sd walila na 15mlvl)

nierozumiem jednego, niema juz licznika postow ani czegos takiego a jednak kazdy uparcie chce napisac co mu sie wydaje :/ nawet jezeli to brzmi tak "w tibii knight niemoze uzyskac wiecej niz 6 mlvl bo niema dalej czarow":/ plz ludzie
Ignus jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 18-10-2004, 18:46   #22
Mati Crusher
Użytkownik Forum
 
Mati Crusher's Avatar
 
Data dołączenia: 06 06 2004
Lokacja: Daleeko...
Wiek: 33

Posty: 178
Mati Crusher ma numer GG 4702679
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Ignus
[...]nawet jezeli to brzmi tak "w tibii knight niemoze uzyskac wiecej niz 6 mlvl bo niema dalej czarow":/ plz ludzie
to by znaczylo ze sorc nie moglby osiagnac mlvla wiekszego niz 40 :d LOL
__________________
Znów jestem sam i smutno mi....
Mati Crusher jest offline  
stary 22-10-2004, 17:01   #23
aktus
Użytkownik Forum
 
aktus's Avatar
 
Data dołączenia: 04 06 2004
Lokacja: Bezdomny z Gor Krańca Swiata
Wiek: 41

Posty: 392
aktus ma numer GG 6005132
Cool

heh u najta nie ma sensu sztucznie podwyzszac mleva bo tego nie wykorzysta... i tak juz to jest najbardziej kaleka postac jezeli chodzi o czary... hlevel najt uha sie najwyzej do 1/3 swojej ilosci hp. to jest tak samo jak bysmy chcieli trenowac sorcem/drutem do 30+/30+ bo wtedy bedzie hit troszeczke wiekszy... <sciana> da sie uzyskac, ale wiecej stracimy na treningu niz na expieniu...
__________________
I feel like 11 years old nOOb...
Nie jestem podrecznym manualem. Moje gadu-gadu nie sluzy do spamowania mnie.



aktus jest offline  
stary 22-10-2004, 19:49   #24
Gremlin
Buuuuu
 
Gremlin's Avatar
 
Data dołączenia: 06 10 2003
Lokacja: Edron

Posty: 1,637
Stan: Niegrający
Imię: Sir Grali
Profesja: Elder Druid
Gildia: Dreamers
Świat: Secura
Domyślny

Cytuj:
zbieraj zbieraj...z tego co wiem to teraźniejszy budżet Cachero (164 master) nie przekracza 3M...czyli 3000000 gp
Wiekszosc high lvl jest stosunkowo biedna, najbogatsi sa ludzie ktozy zajmuja sie zawodowo handlem i maja 50-100 lvl, PG na ogol ma troche kasy ale wiekszosci wydaje na runy.

Cytuj:
A wiadomo jaki najwyzszy mlvl zostal osiagniety kiedykolwiek knightem?
Na pewno 8, niektozy mowia ze kiedys by na Antica knight z 9 ale zginal i go stracil, Bubble na 99% nie ma wyzszego niz 8.

Cytuj:
wiec teoretycznie mozesz miec knightem 100 m lev
Tibia jest pisana w C, wiec biorac pod uwage pojemnosc najwiekszej standartowej zmiennej to raczej zeby knight wyszedl ponad 20 mlvl potrzeba by bylo przepisac kod Tibi.

Cytuj:
Jezeli macie BRADZO DUZO gp, kilka miesiecy czasu na wypicie mf i czarowaniu to prosze bardzo sprobujcie sobie zrobic 15mlvl knightem... ale i tak wam sie to nie uda... -.-
Z samego 14 na 15 mlvl trzeba by siedziec i regenerowac mane przez ~1700 lat... ew pic mana fluidy co 2 sekundy (exhoust) non stop przez 5 lat i 8 miesiecy.

Cytuj:
PO PIERWSZE NIE BEDE SIE SPRZECZAL O MLVL BUBBLE,LECZ KIEDYS BYLO GLOSNO ZE AWANSOWALA NA 11 MLVL,TERAZ MA CHYBA 12,ONA CALA KASE NA MFY WYDAJE I NA UHY EXPLO I TAKIE TAM
1. Nie pisz samymi duzymi literami.
2. W normalny sposob (mana fluidy/ladowanie many) nie jest mozliwe zdobycie takiego mlvl przez rycerza.
3. Kazdy high lvl wydaje kase na runy i mana fluidy

Cytuj:
juz troche czasu temu bylo pisane ze bubble ma ten 11mlvl i dziwi mnie to ze przez ten czas jej tak zmlal
Wypowiadala sie sama Bubble, ktos znany czy koles na 15 lvl, a moze ktos dal screena pod tytulem buble_fake0001.jpg? (mile widziany link do tematu na tibia.com/tibia.de gdzie to bylo obwieszczone)
__________________
To juz koniec i nie bedzie wiecej.
Gremlin jest offline  
stary 22-10-2004, 22:39   #25
Ignus
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 27 09 2004

Posty: 7
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Gremlin
Wypowiadala sie sama Bubble, ktos znany czy koles na 15 lvl, a moze ktos dal screena pod tytulem buble_fake0001.jpg? (mile widziany link do tematu na tibia.com/tibia.de gdzie to bylo obwieszczone)
tak sie sklada ze ten temat byl na tibii.pl ale juz bardzo dawno temu i jestem pewien ze nawet brales w tej dyskusjii udzial tak wiec twoja postawa ironicznego widza sie w pelni niesprawdzila a pytal sie gosciu ktoremu odpowiedzialo sporo ludzi i z tego co pamietam najwiarygodniejszym byl typ ktory mowil wlasnie o tym mlvlu
Ignus jest offline  
stary 24-10-2004, 21:30   #26
Randagast z Isary
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 15 10 2004
Lokacja: Wieś Zadupie;10 mieszkancow
Wiek: 34

Posty: 12
Randagast z Isary ma numer GG 7751901
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Brave
A wiadomo jaki najwyższy mlvl został osiągnięty kiedykolwiek knightem?

Na Isarce najwyzszy mlvl miala slynna Hya'Ite bo az 9!!!. Lecz niestety zginela i mlvl spadl jej do 6 wiec sie lekko zdenerwowala
Randagast z Isary jest offline  
stary 24-10-2004, 22:58   #27
Gremlin
Buuuuu
 
Gremlin's Avatar
 
Data dołączenia: 06 10 2003
Lokacja: Edron

Posty: 1,637
Stan: Niegrający
Imię: Sir Grali
Profesja: Elder Druid
Gildia: Dreamers
Świat: Secura
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Ignus
tak sie sklada ze ten temat byl na tibii.pl ale juz bardzo dawno temu i jestem pewien ze nawet brales w tej dyskusjii udzial tak wiec twoja postawa ironicznego widza sie w pelni niesprawdzila a pytal sie gosciu ktoremu odpowiedzialo sporo ludzi i z tego co pamietam najwiarygodniejszym byl typ ktory mowil wlasnie o tym mlvlu
Nawet jesli bralem udzial to mowilem to samo co tutaj:
NIE mozliwe jest zdobycie 15 mlvl rycerzem w normalny sposob (siedzenie z mana i mana fluidy), nawet zakladajac ze od powstania Tibi non-stop ktos by zlopal mana fluidy.
__________________
To juz koniec i nie bedzie wiecej.
Gremlin jest offline  
stary 25-10-2004, 08:03   #28
roland
Użytkownik Forum
 
roland's Avatar
 
Data dołączenia: 04 06 2004
Lokacja: Z nienacka:P

Posty: 486
roland ma numer GG 2839234
Domyślny Jest

Gremlin, napisałeś coś głupiego Oczywiście, że jest to możliwe...
Szukam sponsorów, bo nie mam 30 milionów K, gram na hibernie, i jeśli zbiorę tyle forsy to kupie m fluidy i zrobię 15 mlvl!!!
__________________
"Los dzielący ludzkie byty,
na zabójców i zabitych,
zmieści Cię w rubryce szerszej,
tak w tej pierwszej..."
roland jest offline  
stary 25-10-2004, 09:09   #29
Palmir
Użytkownik Forum
 
Palmir's Avatar
 
Data dołączenia: 17 07 2004
Wiek: 37

Posty: 70
Domyślny

Ten post pisze stalmir tylko niemoglem sie wlogowac na swoje konto bo zapomnialem hasla :/. No wiec tak moze sie to wydac glupie ale co to byl ten wielki restart tibii?? :O? Prosze o wyrozumialosc w tibie gram od wakacji wiec wszystkiego niewiem.
__________________
"Prawda nie jest ukryta w jednym snie lecz w wielu..."


The best...
Palmir jest offline  
stary 25-10-2004, 10:27   #30
ponczus
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 19 10 2003
Lokacja: Spod Budki z Piwem
Wiek: 40

Posty: 566
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Bahzell
Świat: Chromaggus
Poziom: 80
Skille: 400/400
Domyślny

@Roland czytałeś co napisał Gremlin?? Żeby używając mfów awansować z 14 na 15 potrzeba prawie 6 lat do tego dodajmy pewnie jeszcze z 30 albo i więcej żeby awansować na ten 14, po drodze z dwa hacki postaci, z 10 restartów tibii, i cholera wie co jeszcze.

Piszecie że któryś tam knight miał 9 mlvl. Z tego co wiem na Antice był jeden knight który awansował na 8 mlvl ale zginął i już go nigdy nie odzyskał. Natomiast na Eternii była inna rzecz. Stoję sobie kiedyć pod depotem w ab na Eternii, wpada rycek 30 lvlowy i krzyczy Utevo res "demon, Utevo res "demon. Niby nic specjalnego a jednak zsumonował dwa demony. Wtedy to się dopiero działo.

P.S. Tak wiem dlaczego tak się stało i co się później stało Zobaczymy ilu ludzi pojedzie mnie od tego że jest to niemożliwe i że jestem głupi.
ponczus jest offline  
stary 25-10-2004, 16:39   #31
Ratko
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 29 05 2004

Posty: 14
Domyślny

hmmm.... demonow summonowac nie mozna xD tym bardziej knightem xD oczywiscie uznaje to za zart moze nOOby sie nabiora
Ratko jest offline  
stary 25-10-2004, 17:38   #32
ponczus
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 19 10 2003
Lokacja: Spod Budki z Piwem
Wiek: 40

Posty: 566
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Bahzell
Świat: Chromaggus
Poziom: 80
Skille: 400/400
Domyślny

up

No to nie jest żart. Zdarzyło się tak naprawdę, ale się wtedy działo ohoho.
ponczus jest offline  
stary 25-10-2004, 20:20   #33
Piomos
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 28 02 2004
Lokacja: UK

Posty: 77
Imię: Piomos
Profesja: Royal Paladin
Świat: Antica
Poziom: 170
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Kraus
:>;PXD
PO PIERWSZE NIE BEDE SIE SPRZECZAL O MLVL BUBBLE,LECZ KIEDYS BYLO GLOSNO ZE AWANSOWALA NA 11 MLVL,TERAZ MA CHYBA 12,ONA CALA KASE NA MFY WYDAJE I NA UHY EXPLO I TAKIE TAM
Boże chłopie, ty sam nie wiesz co piszesz. Domniemam, że w ogóle nie masz pojęcia o Antice, a o Bubble słyszałeś tylko z opowieści. Tak sie składa, że jestem w gildii z Wurzelem (184 lvl elite knight - dla nie wiedzących) i mówił mi o paru rzeczach. Sam niedawno ogłosił, że awansował na 8 magic lvl. Na Antice jest kilka osób posiadających 8-9 magic lvl. Więc jak czytam, że Bubble miała 11, a teraz chyba 12 m lvl, to nie moge się opanować od śmiechu

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Kraus
PS:NIE WYPOWIADAC SIE NA TEMATY O KTORYCH NIE MACIE POJECIA
Święta racja !
__________________
[bCouncil of Eldest of Friends of Honour
Proud Supporter of the Manchester United.[/b]
Antica
Piomos jest offline  
stary 25-10-2004, 20:27   #34
olmk
Użytkownik Forum
 
olmk's Avatar
 
Data dołączenia: 29 04 2004

Posty: 116
Domyślny

życze szczęścia - jak przejde na emeryture to zadryndam do ciebie i powiesz mi czy sie udało
olmk jest offline  
stary 25-10-2004, 21:56   #35
krzykul
Użytkownik Forum
 
krzykul's Avatar
 
Data dołączenia: 24 07 2004
Lokacja: ja nie mieszkam ja bije lvle :P
Wiek: 33

Posty: 49
krzykul ma numer GG 3987061
Domyślny

Tak mi sie wydaje że sposoby na 15 mlvl u knighta są takie:
1.siedzenie i spalanie many pod depo
- nie mozliwe bo:
nie jestes niesmiertelny
nawet 1000000 bp life ringow by ci nie starczyło
i to chyba wszystko
2.Manafluidy
-niemozliwe bo:
(tylko mi nie mow ze masz jakies 100000000 na zbyciu )
kopm by ci sie zjarał od tych paru lat siedzenia na kompie
3.łapówka dla GMa
-niemozliwe bo:
nie masz kontaktów z gmami
4.Bug
-teoretycznie mozliwe bo:
nie wiadomo czy nie ma takiej jednej pojedynczej kratki gdzie ci sie zycie i mana nie konczy (chodzi mi tu o to ze jak poszczasz takiego utevoluxa to ci mana nie znika a swiatlo sie pali)
A pozatym jak by taki bug byl i bys go znalazl prawdopodobnie trzaskal bys te utevo luxy, a ja bym pomyslał i zgłosil gieemkowi ze taki bug istnieje i prosil bym za odkrycie go 20 mlvl i jakiegos moze MLS-a
__________________
EVERYBODY KOMBINERKI
krzykul jest offline  
stary 25-10-2004, 22:04   #36
Madi
Użytkownik Forum
 
Madi's Avatar
 
Data dołączenia: 22 09 2003

Posty: 32
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez krzykul
A pozatym jak by taki bug byl i bys go znalazl prawdopodobnie trzaskal bys te utevo luxy, a ja bym pomyslał i zgłosil gieemkowi ze taki bug istnieje i prosil bym za odkrycie go 20 mlvl i jakiegos moze MLS-a
Za wykrycie takiego buga dostałbyś Shield of Honor
Madi jest offline  
stary 26-10-2004, 11:40   #37
ponczus
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 19 10 2003
Lokacja: Spod Budki z Piwem
Wiek: 40

Posty: 566
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Bahzell
Świat: Chromaggus
Poziom: 80
Skille: 400/400
Domyślny

Cytuj:
Powinienes dodac ze pozniej wszystkie servery i strona tibia.com byly wylaczone na 2 tygodnie a po dwuch tygodniach wszyscy dostali nowe hasla (zainteresowanych odsylam do przejrzenia starych tematow w dziale Niusy)
A co ja będę dodawał NIech poszukają
ponczus jest offline  
stary 27-10-2004, 20:03   #38
CentyBoy
Użytkownik Forum
 
CentyBoy's Avatar
 
Data dołączenia: 12 05 2004
Lokacja: przed monitorem
Wiek: 38

Posty: 74
CentyBoy ma numer GG 5718649
Domyślny

Co do Bubble i jej mlv, to slyszalem kiedys chora plotke ze jej swego czasu jej maz, jak wiadomo gm, dal jej z jakiejs tam okazji 15 mlv na pare godzin. I teraz pytania: czy gm moze zrobic cos takiego i czy ktokolwiek oprocz mnie slyszal te bzdury, lub co gorsza uwaza ze moze je potwierdzic?
__________________
Semi-Retired. Pogrywam sobie albo nie pogrywam

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez nygga
sd to takie niebieskie?
CentyBoy jest offline  
stary 27-10-2004, 21:01   #39
Radek 666
Użytkownik Forum
 
Radek 666's Avatar
 
Data dołączenia: 14 08 2004
Lokacja: Neverwinter
Wiek: 31

Posty: 1,186
Radek 666 ma numer GG 9619721 Radek 666 ma login Tlenu radek12345@tlen.pl
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez CentyBoy
Co do Bubble i jej mlv, to slyszalem kiedys chora plotke ze jej swego czasu jej maz, jak wiadomo gm, dal jej z jakiejs tam okazji 15 mlv na pare godzin. I teraz pytania: czy gm moze zrobic cos takiego i czy ktokolwiek oprocz mnie slyszal te bzdury, lub co gorsza uwaza ze moze je potwierdzic?
Ja też o tym słyszałem... ale nie sądze by to była prawda. Gm nie może dawać niczego "za darmo" bo by go "wyrzucili" ze stanowiska, a tego to by raczej nie chciał .
__________________

In the memory you’ll find me
Eyes burning up
The darkness holding me tightly
Until the sun rises up
Radek 666 jest offline  
Zamkniety temat.


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 14:06.


Powered by vBulletin 3