Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Inne

Notki

Inne To co nie pasuje do któregoś z działów a ma związek z Tibią trafia tutaj.

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 15-08-2007, 13:27   #1
Rameal
Użytkownik Forum
 
Rameal's Avatar
 
Data dołączenia: 30 07 2007

Posty: 34
Domyślny Lagi - neostrada.

Witam użytkowników neostrady tp . Innych prosze o nie wypowiadanie sie, gdyż zapewne powiedzą żebym zmienił dostawce interentu lub "jak Ci sie nie podoba, to nie graj" . Ja dotąd byłem ZAWSZE zadowolony z usług tp, więc takim panom dziękuje z góry .

No dobrze, przejdźmy do problemu. Nie wiem czy to ma znaczenie czy nie, ale po fali burz, które nawiedziły Polskę, neostrada zaczęła się "mulić". Transfer spadł nawet 3-4 krotnie. Wszystkie stronki (oprócz onetu ) otwierają się z opóźnieniem, tibia laguje że momentami nie da sie nawet po depo pobiegać. Więc apeluje do wszystkich użytkowników którzy doświadczyli podobnych problemów o dzwonienie na infolinie i truć im dupy, bo jak będziemy siedzieć cicho to oni sami z tym nic nie zrobią. O ile pamiętam kiedyś była podobna sytuacja (popsuł sie router czy coś w tym stylu). To chyba wszystko, dziękuję za uwage .
Rameal jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 15-08-2007, 14:45   #2
Vanhelsen
Użyszkodnik
 
Vanhelsen's Avatar
 
Data dołączenia: 05 02 2004
Lokacja: Festung Breslau
Wiek: 34

Posty: 4,597
Stan: Początkujący
Imię: Vanhelsen
Profesja: Druid
Gildia: Inner Circle
Świat: Auchindoun
Poziom: 80
Skille: LW/Skin
Poziom mag.: 2k
Vanhelsen ma numer GG 2690575
Domyślny

Cytuj:
Więc apeluje do wszystkich użytkowników którzy doświadczyli podobnych problemów o dzwonienie na infolinie i truć im dupy,
Po jakie genitalia?! A może sprawdź taką teorię, że to TY masz jakiś syf na kompie który ci kradnie neta... polecam zrobić obszerne skanowanie wieloma progsami a jak to nie pomoże, to formatkę i truć dupę net-providerowi dopiero jak formatka nie pomorze... -.-"

@down: Chcesz, abym szczerze odpowiedział na to pytanie?... -.-"
Swoją drogą, TP będzie ciebie miało głęboko w (_!_) ponieważ w umowie masz napisane, że gwarantują ci dostęp DO xyz kb/s...
__________________
Kłócenie się na forum jest jak uczestniczenie w paraolimpiadzie, może i wygrasz, ale nadal będziesz zacofanym -.-"



Ostatnio edytowany przez Vanhelsen - 15-08-2007 o 20:01.
Vanhelsen jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 15-08-2007, 19:43   #3
Rameal
Użytkownik Forum
 
Rameal's Avatar
 
Data dołączenia: 30 07 2007

Posty: 34
Domyślny

Czy ty naprawde myślisz że jestem idiotą i nie formatowałem kompa ? Takim panom "dziadzia mówi papa".
Rameal jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 15-08-2007, 20:02   #4
Patay
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 25 07 2007

Posty: 121
Domyślny

oooooooo tak wszysty razem !!! dzwonimy do tp ... walczmy !!
myślisz, że oni zrobią sobie coś z tego jak zadzwonisz do nich? Nie, pan po drgiej stronie powie, że sprawdzi czy coś się nie popsuło na centrali i finał, w najlepszym wypadku dowiesz się o tym, że twój komputer jest pełen wirusów itp ...
Patay jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 22:51.


Powered by vBulletin 3