Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Dla początkujących > Profesje

Notki

Profesje Rycerz, paladyn, czarodziej czy może druid? Wszelkie wywody na temat profesji znajdziesz w tym dziale.

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 27-08-2007, 00:13   #141
ZenonRozbojnik
Użytkownik Forum
 
ZenonRozbojnik's Avatar
 
Data dołączenia: 26 08 2007

Posty: 122
Świat: Galana
Domyślny

ja mam 2 chary na 40 lvlach, najcika i sora i bede gral sorcem. Ten up jest zyebany ostro rycerz stal sie jakos taki nieklimatyczny, zbyt prosty yyh szkoda tibia staje sie coraz gorsza przez te updaty ostatnie, nie wiem jak te cipy myslą...Moim zdaniem wystarczyloby dac knightom jakiegos questa od okolo 200 lva z broniami ~65atk. A tak to natlok nubskich kinajts bo im hity zwiekszyli. Nie mowiac juz co teraz wyprawiaja palki ze swoimi spirami. A tak to smierdzi otsowym klimatem. niema gdzie expic i wogle żałóść

Ostatnio edytowany przez ZenonRozbojnik - 27-08-2007 o 00:51.
ZenonRozbojnik jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 27-08-2007, 21:03   #142
AveDeath
Użytkownik forum
 
AveDeath's Avatar
 
Data dołączenia: 06 05 2007

Posty: 20
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Paladin
Poziom: 37
Skille: 6*/5*
Poziom mag.: 13
Domyślny

@palek-przepakowali palka i tyle... może expic gdzie chce sam i zawsze jest na +.

@sork i drut-no więc skończyło się rumakowanie i tyle -.- sad but true

@knight-przed update to był lekki śmiec jak sie nie umiało grac... teraz bardziej ''przyjazny" dla graczy ;]
AveDeath jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-08-2007, 21:18   #143
xoz
Użytkownik Forum
 
xoz's Avatar
 
Data dołączenia: 11 06 2007
Lokacja: ustka

Posty: 644
Stan: Niegrający
Domyślny

Cytuj:
@sork i drut-no więc skończyło się rumakowanie i tyle -.- sad but true
robienie masowo run skonczylo sie na tibi 76 albo 75 razem z soulami

Wiekszosc z was nie rozumie ze problemem sorca nie są słabe hity z visa, ale praktycznie ciągle waste na wszystkim. Co z tego ze walne 300~ w 2s. skoro zabule za to 22gp + leczenie
no thx bye
__________________
W blasku mojej zajebistości można piec ciasteczka.
xoz jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-08-2007, 09:36   #144
X3R3
Zbanowany
 
X3R3's Avatar
 
Data dołączenia: 10 08 2007
Lokacja: Wrocław

Posty: 148
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Xeremon
Profesja: Master Sorcerer
Gildia: Ever Dream
Świat: Candia
Poziom: 112
Skille: 27
Poziom mag.: 68
Domyślny

Cytuj:
chciwe gnidy
Leże

Co do update? Żaden oldschoolowy "knajt", który nigdy nie grał sorkiem, nie będzie mi tutaj p*erdolił głupot, co jest dla maga dobre, a co nie. W dupe se wsadźcie te wasze texty, jaki ten "BELENSING" jest znakomity i wogóle. Co to ma być, że moim 25knightem ze skillami 55/50, sciągam cyca na 2 hity z crystal sworda, a taka Tripida nie może go z WOIA sciągnąć na 3 nawet. ŻAAAAL.PL (nie nie BR j*bani rasiści. PL, bo PL to dopiero ŻAL).
X3R3 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-08-2007, 09:47   #145
Warro13
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 27 08 2007
Lokacja: PTB

Posty: 35
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Master Sorcerer
Gildia: LF/LW
Świat: Harmonia
Poziom: xxx
Poziom mag.: 99
Domyślny

wiecie co zal. mi was przeciez po nowym update albo za rok udupia palów i knightów co wy przezywacie pozyjemy zobaczymy
Warro13 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-08-2007, 10:19   #146
Dragon-Rook
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 30 06 2007

Posty: 46
Domyślny

Przed updatek sutuacja: AT, dragi 1 knight 2 sorcow. Teraz: 1 knght 2 pallow -.-, przynajmnije cyclo czyste od knightow ale palle gonia..Boże..
__________________
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez DrakoOsek Pokaż post
Ehh=P cHłoff!ekoOo $Chybk! I!e$teś =)=] JoOo$ch z m!en$!ąć gra=)=]=)=]
No Comment.

Cytuj:
12:05 Alvin Heshel [25]: buy DSM, MMS, BOH msg me venore
Allegro ROX -.-
Dragon-Rook jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-08-2007, 12:49   #147
wrogonastawiony
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 22 07 2006
Lokacja: miast0 FxP

Posty: 1,014
Stan: Na Emeryturze
Imię: Namsto
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez X3R3 Pokaż post
Leże

Co do update? Żaden oldschoolowy "knajt", który nigdy nie grał sorkiem, nie będzie mi tutaj p*erdolił głupot, co jest dla maga dobre, a co nie. W dupe se wsadźcie te wasze texty, jaki ten "BELENSING" jest znakomity i wogóle. Co to ma być, że moim 25knightem ze skillami 55/50, sciągam cyca na 2 hity z crystal sworda, a taka Tripida nie może go z WOIA sciągnąć na 3 nawet. ŻAAAAL.PL (nie nie BR j*bani rasiści. PL, bo PL to dopiero ŻAL).
Leże
Co do update ? Żaden oldschoolowy "sorek", który troche pograł knightem nie bedzie mowil ze sciaga cyca na 2 hity na skillach 50/50. Niech doda jeszcze ze raz mu sie udalo sciagnac cyca na 2 hity, ale nadal jest pelno hitow po 10-30, raz sciagasz cyca na 2 hity a raz na 5-6 czasem zdarzy sie puff i spark =] Leże rowniez jak slysze tych zalacych sie sorkow, bo jakiemus knightowi udalo sie jebnac za 250 w draga i napisal mu na priv, ale k0rwa nie dodal ze oprocz hitu 250 nadal czesto uderza za mniej niz 100, pff'y i sparki.


Cytuj:
Wiekszosc z was nie rozumie ze problemem sorca nie są słabe hity z visa, ale praktycznie ciągle waste na wszystkim.
No k....a, trzymajcie mnie. Przed update jakos sorcererzy jarali dupki ze wszedzie zarabiaja i wogule ze sa zajebisci.. a teraz nagle maja mega waste ? I to z powodu tego TROCHE oslabionego visa ? To skad to waste sie wzielo ? Nie powiecie mi chyba ze nagle potwory maja wiecej hp czy cos ? Wytlumaczcie mi bo niewiem jak do tego doszlo, przed uptem super zarabialiscie, a teraz przy ciut slabszym VISie nagle macie takie mega waste.
Ja rozumiem ze taki MDW czy TD naprawde odczuli update, ale wiekszosc osob ktorzy tu pisza to zapewne mniej niz 100 lvl a robia najwiecej krzyku.
__________________
~ Founder of the Ufs.pl ~

Ostatnio edytowany przez wrogonastawiony - 28-08-2007 o 12:53.
wrogonastawiony jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-08-2007, 13:50   #148
Duch Niespokojny
Moderator
 
Duch Niespokojny's Avatar
 
Data dołączenia: 10 09 2005

Posty: 2,348
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez wrogonastawiony Pokaż post
No k....a, trzymajcie mnie. Przed update jakos sorcererzy jarali dupki ze wszedzie zarabiaja i wogule ze sa zajebisci.. a teraz nagle maja mega waste ?
"Wszędzie" czyli w każdym tombie? Bo gdzie indziej (no, może oprócz jeszcze smoków) to i przed updatem sorcom się rzadko kiedy zwracało.
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez wrogonastawiony Pokaż post
I to z powodu tego TROCHE oslabionego visa ?
"Trochę", czyli ok. 1/3 w moim przypadku.
Duch Niespokojny jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-08-2007, 14:34   #149
Tao16
Użytkownik Forum
 
Tao16's Avatar
 
Data dołączenia: 13 08 2007
Lokacja: Chorzów
Wiek: 33

Posty: 361
Profesja: Knight
Świat: Saphira
Domyślny

Czy Wy qwa jestescie z domu dziecka ?Czy wymacie po 7-10lat ? Naprawde. Wypowiedzie NIKETORYCH garczy sa az zenujace. Tak to prawda ze CiP obnizl sile magom i druida ale to chyba dobrze. Kiedys knight zapieprzal 4miechy ze skilowaniem zeby moc w maire niezle expic a sorc po 4 miechach mial juz 70 lvl bo tylko z expem napieprzał. Wyobraz sobie ze przed uptem 120 Ek ma zabic solo Demona ? hahaha chyba z 5 bp uh \ 1 demon. A jak ci zle to nie graj ! Zrob sobie Pala poskilujz miesiac do 80 i idz expic prosze ! Kto ci broni ? Sam mialem 47 RP z 81 distem i sie przezucilem na Ed i to teraz bo sadze ze Druid ciekawszy jest. A to nie jest zle jak ja na 21 ED z 25 Mlvl wale z visa po 65+. Jestem wrecz zaskoczony sobie nie wyobrazam co bylo przed uptem. Tak jak mowilem nie podoba sie ? To WYJAZD Reszte pozdrawiam papa.
__________________
Yap.
Tao16 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-08-2007, 14:37   #150
wrogonastawiony
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 22 07 2006
Lokacja: miast0 FxP

Posty: 1,014
Stan: Na Emeryturze
Imię: Namsto
Domyślny

@ Duch
Masz na myśli swojego 87 MS'a ?

Zalozmy ze ktos stracil 1/3 mocy VIS'a, zalozmy tez ze expi na dragach i w takim obrocie sprawy na kazdego draga musi uderzyc raz lud dwa razy wiecej z tego visa. To powoduje ten gigantyczny waste ? ;o
__________________
~ Founder of the Ufs.pl ~

Ostatnio edytowany przez wrogonastawiony - 28-08-2007 o 14:42.
wrogonastawiony jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-08-2007, 15:52   #151
Duch Niespokojny
Moderator
 
Duch Niespokojny's Avatar
 
Data dołączenia: 10 09 2005

Posty: 2,348
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez wrogonastawiony Pokaż post
Zalozmy ze ktos stracil 1/3 mocy VIS'a, zalozmy tez ze expi na dragach i w takim obrocie sprawy na kazdego draga musi uderzyc raz lud dwa razy wiecej z tego visa. To powoduje ten gigantyczny waste ? ;o
Szczerze mówiąc, to nie mam pojęcia, bo ja nawet przed updatem na nadmiar gotówki nie narzekałem. A teraz rzecz jasna jest jeszcze gorzej.
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Tao16 Pokaż post
Wyobraz sobie ze przed uptem 120 Ek ma zabic solo Demona ? hahaha chyba z 5 bp uh \ 1 demon.
Wyobraź sobie, że ta gra nie polega wyłącznie na zabijaniu demonów solo.
A tak przy okazji, czy sorc (teraz lub nawet przed updatem) na 120 poziomie to sobie idzie solo na demony zarabiać?
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Tao16 Pokaż post
Jestem wrecz zaskoczony sobie nie wyobrazam co bylo przed uptem.
Przed updatem zadawałbyś pewnie mniejsze obrażenia (teraz głównie zależą od poziomu magicznego).
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Tao16 Pokaż post
Tak jak mowilem nie podoba sie ? To WYJAZD
Nie podoba ci się temat? To wyjazd! Tak się składa, że forum służy do dyskusji i wypowiadania swoich opinii, nawet jeśli, o dziwo, nie zgadzają się one z twoimi, a nie tylko do śpiewania peanów na cześć update'u.

Ostatnio edytowany przez Duch Niespokojny - 28-08-2007 o 16:20.
Duch Niespokojny jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-08-2007, 20:36   #152
ZenonRozbojnik
Użytkownik Forum
 
ZenonRozbojnik's Avatar
 
Data dołączenia: 26 08 2007

Posty: 122
Świat: Galana
Domyślny

Jak powiedzial Gremlin
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Gremlin Pokaż post
A czary spontaniczne atakujace sa wyliczane na podstawie 1/2*lvl + 4*mlvl
wiec na stare zasady masz 117% mocy, na nowe 110% btw przy takiej sile czarow ciezko walnac 65+ z viska

Ostatnio edytowany przez ZenonRozbojnik - 28-08-2007 o 20:40.
ZenonRozbojnik jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-08-2007, 23:03   #153
Deena
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny .

A ja się cieszę knighci wcześniej mieli straszną sytuację a nie narzekali =p
dla mnie knight zawsze był , jest i bedzie najlepszą profesją i dobrze .,że Cipsoft ulepszył go w tym update ;]

Deena
  Odpowiedz z Cytatem
stary 29-08-2007, 00:09   #154
Krwiopusz
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 28 08 2007

Posty: 3
Domyślny

Czemu do cholery narzekacie? Kiedys knight mial gorzej byl w gownianej sytuacji.
A teraz mam jedno zdanie do tych, ktorzy narzekaja: Kiedys knight byl ciotą, a teraz gdy sorcowie troche oslabli to wy narzekacie jak stare jadzki, ktore maja reumatyzm , wedlug mnie teraz wyszlo oblicze tych, ktorzy teraz narzekaja, kiedys im sie gralo dobrze (sorcom), a teraz gdy troche oslabli to sie zachowuja jak cioty.

Do roboty chłopy a nie narzekacie!!!
Sorry ale nie chcialo mi sie pisac ą, ę, ś, itp.
Krwiopusz jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 29-08-2007, 02:47   #155
Salarigoth
Zbanowany
 
Data dołączenia: 10 04 2007

Posty: 607
Stan: Niegrający
Domyślny

Ja tylko 1 nie rozumiem ... Czy oni poprostu nie mogli obnizyc sile magą a zostawic w spokoju knightow i palladynów?

Cytuj:
--------------------------------------------------------------------------------

Czemu do cholery narzekacie? Kiedys knight mial gorzej byl w gownianej sytuacji.
A teraz mam jedno zdanie do tych, ktorzy narzekaja: Kiedys knight byl ciotą, a teraz gdy sorcowie troche oslabli to wy narzekacie jak stare jadzki, ktore maja reumatyzm , wedlug mnie teraz wyszlo oblicze tych, ktorzy teraz narzekaja, kiedys im sie gralo dobrze (sorcom), a teraz gdy troche oslabli to sie zachowuja jak cioty.

Do roboty chłopy a nie narzekacie!!!
Sorry ale nie chcialo mi sie pisac ą, ę, ś, itp.
Stoje w depo ank patrze biegnie Tras Lowe 220 ed wychodzi przed depo i walnol sd za 260 220 240 w 70 ek troche pogorszyli postracie magiczne?
1,5k hp na 100 lvl Rzeczywiscie ciota.

Ostatnio edytowany przez Salarigoth - 29-08-2007 o 02:50.
Salarigoth jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 29-08-2007, 09:38   #156
aktus
Użytkownik Forum
 
aktus's Avatar
 
Data dołączenia: 04 06 2004
Lokacja: Bezdomny z Gor Krańca Swiata
Wiek: 42

Posty: 392
aktus ma numer GG 6005132
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Duch Niespokojny Pokaż post
Wyobraź sobie, że ta gra nie polega wyłącznie na zabijaniu demonów solo.
A tak przy okazji, czy sorc (teraz lub nawet przed updatem) na 120 poziomie to sobie idzie solo na demony zarabiać?
zarabiac nie. ale solo bez wiekszych problemow ubic mogl. knight raczej nie.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Duch Niespokojny Pokaż post
Przed updatem zadawałbyś pewnie mniejsze obrażenia (teraz głównie zależą od poziomu magicznego).
przed update taki sorc/druid walil po troszke wiecej z visa chociazby

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Duch Niespokojny Pokaż post
Nie podoba ci się temat? To wyjazd! Tak się składa, że forum służy do dyskusji i wypowiadania swoich opinii, nawet jeśli, o dziwo, nie zgadzają się one z twoimi, a nie tylko do śpiewania peanów na cześć update'u.
a pisal o czym? o kwiatkach na lace?
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez ZenonRozbojnik Pokaż post
Jak powiedzial Gremlin

wiec na stare zasady masz 117% mocy, na nowe 110% btw przy takiej sile czarow ciezko walnac 65+ z viska
swoim druidem mam 64 lvl i 66 mlvl. zle nie jest...
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Salarigoth Pokaż post
Ja tylko 1 nie rozumiem ... Czy oni poprostu nie mogli obnizyc sile magą a zostawic w spokoju knightow i palladynów?
to by oznaczalo, ze update z wprowadzeniem manasow pol-darmowych byl nietrafiony. poza tym to by bylo nie fair, jesli by powrocili do poprzedniej idei manasa za 100 gp, z tego prozaicznego powodu, ze w ciagu tego roku czy poltora ludzie natrzaskali dzieki temu po 200 leveli. ktos kto by teraz zalozyl postac nie mial by takiego boosta jaki mieli sorcowie/druidzi przez ten czas... sorry vinetou, ale moze byc juz tylko gorzej ( czytaj - kolejne updaty beda oznaczaly coraz to wieksze obrazenia -> powoli zaczyna sie robic ots... )

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Salarigoth Pokaż post
Stoje w depo ank patrze biegnie Tras Lowe 220 ed wychodzi przed depo i walnol sd za 260 220 240 w 70 ek troche pogorszyli postracie magiczne?
1,5k hp na 100 lvl Rzeczywiscie ciota.
a niech teraz ten knight zabije tego druta przy pomocy broni. wez 2 przypadki - przed i po update. przed update knight mogl takiego ed "cmoknac w pompe", a teraz juz jest troche bardziej wyrownana walka ( za wyjatkiem tej roznicy w lvl'ach ). poza tym obrazenia sd sa obrazeniami fizycznymi, wiec im lepsza zbroja, tym mniejsze hity.
__________________
I feel like 11 years old nOOb...
Nie jestem podrecznym manualem. Moje gadu-gadu nie sluzy do spamowania mnie.



aktus jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 29-08-2007, 09:51   #157
X3R3
Zbanowany
 
X3R3's Avatar
 
Data dołączenia: 10 08 2007
Lokacja: Wrocław

Posty: 148
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Xeremon
Profesja: Master Sorcerer
Gildia: Ever Dream
Świat: Candia
Poziom: 112
Skille: 27
Poziom mag.: 68
Domyślny

Cytuj:
obrazenia sd sa obrazeniami fizycznymi, wiec im lepsza zbroja, tym mniejsze hity.
Obrażenia zadawane runami, nie są zależne od zbroi ani skilli

Ostatnio edytowany przez Ashlon - 02-09-2007 o 01:19.
X3R3 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 29-08-2007, 10:24   #158
aktus
Użytkownik Forum
 
aktus's Avatar
 
Data dołączenia: 04 06 2004
Lokacja: Bezdomny z Gor Krańca Swiata
Wiek: 42

Posty: 392
aktus ma numer GG 6005132
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez X3R3 Pokaż post
Obrażenia zadawane runami, nie są zależne od zbroi ani skilli młotku
za mlotka powinienes dostac w pysk. obrazenia od sd sa modyfikowane o pancerz. ja to sprawdzalem. ty znajac zycie nie.
__________________
I feel like 11 years old nOOb...
Nie jestem podrecznym manualem. Moje gadu-gadu nie sluzy do spamowania mnie.



aktus jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 29-08-2007, 10:53   #159
Duch Niespokojny
Moderator
 
Duch Niespokojny's Avatar
 
Data dołączenia: 10 09 2005

Posty: 2,348
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez aktus Pokaż post
zarabiac nie. ale solo bez wiekszych problemow ubic mogl. knight raczej nie.
I tu się mylisz. Rycerz i na sporo niższym poziomie mógł ubić demona przy użyciu burst arrows i kto wie czy nie wydałby przy tym mniej kasy niż sorc.
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez aktus Pokaż post
a pisal o czym? o kwiatkach na lace?
Pisał o czym pisał, ale nie spodobał mi się ton jego wypowiedzi (czytaj: "jeśli nie zgadzasz się z moją opinią to wypier...").
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez aktus Pokaż post
to by oznaczalo, ze update z wprowadzeniem manasow pol-darmowych byl nietrafiony
A nie był?
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez aktus Pokaż post
poza tym to by bylo nie fair, jesli by powrocili do poprzedniej idei manasa za 100 gp, z tego prozaicznego powodu, ze w ciagu tego roku czy poltora ludzie natrzaskali dzieki temu po 200 leveli. ktos kto by teraz zalozyl postac nie mial by takiego boosta jaki mieli sorcowie/druidzi przez ten czas...
Przecież teraz właśnie tak jest. O ile nie dysponujesz kosmicznymi zapasami gotówki nie masz szans zrównać się szybkością zdobywania poziomów z sorcami i druidami sprzed update'u.
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez aktus Pokaż post
za mlotka powinienes dostac w pysk. obrazenia od sd sa modyfikowane o pancerz. ja to sprawdzalem. ty znajac zycie nie.
Jeśli ktoś w to nie wierzy odsyłam do oficjalnego opisu czaru sudden death na www.tibia.com.
Duch Niespokojny jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 29-08-2007, 11:43   #160
Krwiopusz
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 28 08 2007

Posty: 3
Domyślny

Salarigoth a gdy knight był do dupy to było dobrze? i czemu patrzysz na innych pilnuj własnej dupy!

Ostatnio edytowany przez Krwiopusz - 29-08-2007 o 11:47.
Krwiopusz jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 11:12.


Powered by vBulletin 3