Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Dla początkujących > Tajemnice Rookgaardu

Notki

Tajemnice Rookgaardu Wyspa początkujacych. Każdy tutaj zaczyna...

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 11-09-2007, 18:04   #21
kuba1324
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 22 05 2005
Lokacja: wygodna
Wiek: 34

Posty: 207
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Rookstayer
Świat: Aldora
Poziom: 50
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Vantage Pokaż post
Wg mojej opinii informacje o bocie mogły zostać wyciągnięte jedynie ze stron pskonejottowskich, ew. wpadek ze zdjęciami.
[...]
Nawiązując do wstępu Maffex był (jest) absolutnie czysty jeżeli chodzi o jakieś cheaty.
Nie zaprzeczysz jednak, że Maffex wiedział o twoich 'czarnych czynach' już od samego początku waszej znajomości.
Skąd te przypuszczenia?
po 1. Jesteście kumplami, to normalne, że uzasadniłeś mu powód, dlaczego np. nie odpowiadasz od razu na jego pytania(to tylko przypuszczenie).
po 2. Z tego co pamiętam, to tuż po 'wpadce z wisienkami' Maffex napisał posta w stylu(nie pamiętam dokładnie) "Austin fajna kolekcja wisienek, ale masz na zdjęciu tibiaauto", który po kilku minutach zmienił na "Austin fajna kolekcja wisienek, ale miałeś mi dać studded legs'y"(Oczywiście napisał to inaczej, oddaję tylko sens jego słów). Zapewne zmienił szybko tekst po konsultacji z tobą, ale nie ma się czego czepiać, w końcu jesteście kumplami...

Dlaczego o tym wspominam? Ponieważ nie mogę sie zgodzić ze stwierdzeniem, iż jest on zupełnie czysty. W końcu milczenie na temat przestępstwa uznawane jest za współudział.

Pozdrawiam!
kuba1324 jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 11-09-2007, 18:20   #22
Pholtus
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 08 08 2006
Lokacja: Mieszkam w domu.

Posty: 317
Stan: Na Emeryturze
Imię: Pholtus
Profesja: Rookstayer
Świat: Aurea
Poziom: 46
Skille: 22/29
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Milan ognia Pokaż post
Oczywiście nie oskarżajcie kogoś o sharing (itp) jeżeli nie jesteście pewni (jak np. temat Aqua Pala o Austinie). Znając życie wcześniej czy później i tak dowiemy się o tym pocztą pantoflową ale spróbować można.
@Milan
Musisz poprawić regulamin w Plotkach i Ploteczkach XD!
__________________
13:34 You see a dead human (Vol:10).
You recognize Niepokonany Knight. He was killed by a troll.
Pholtus jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 11-09-2007, 18:59   #23
Marcin24
Użytkownik Forum
 
Marcin24's Avatar
 
Data dołączenia: 25 08 2006
Lokacja: Kraków

Posty: 1,639
Stan: Na Emeryturze
Marcin24 ma numer GG 184833 Send a message via Skype™ to Marcin24
Domyślny

Postać idzie "na śmieci"? Czy wykorzystasz ją w kolejnym niecnym celu?
__________________

To pisałem ja, Marcin bez 24.
__________________
Grupa Rookgaard zaprasza! Rekrutacja chwilowo wstrzymana, jednak można składać podania! Napisz PM!
Marcin24 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 11-09-2007, 19:01   #24
MetiuII
Zbanowany
 
MetiuII's Avatar
 
Data dołączenia: 05 07 2005

Posty: 297
Domyślny

A wiecie co jest najzabawniejsze, a zarazem niesamowicie odważne ?:> To, że skoro Maffex rzekomo nie używał botów (teraz już mu nie wierze xD sami rozumiecie dlaczego) to wtopił ten cały czas robienia 40 lvla na rooku, bo on również wyszedł na maina ;d Jako druid ^^ Jest kilka wyjśc. Albo Austin ma gaykeya na kompie i logował się Maffex'em i nie chce się do tego przyznać, albo Maffex sam wpadł, albo poprostu chciał być "lojalny" chociaż nie widzę tutaj sensu, i sam wyszedł na main.
MetiuII jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 11-09-2007, 20:17   #25
Andain
Użytkownik Forum
 
Andain's Avatar
 
Data dołączenia: 09 04 2007
Lokacja: Poland, Bydgoszcz

Posty: 87
Stan: Na Emeryturze
Imię: Calandriun
Profesja: Rookstayer
Świat: Iridia
Poziom: 51
Skille: 22/29
Król Ahhh... Ci Oni :)

Po pierwsze,
Alessandro Del Piero - Pisze sie "Tibii".

No to lecim z tym weglem. Austin Vantage i Maffex zarowno moi jak i wielu inncyh postaci koledzy lub przyjaciele. Nie mozna zabiespieczyc swojego komputera przez hack'erami - zlamia wszystkie zabezpieczenia, nawet M.S (Microsoft dla zainteresowanych) wiec, to nie jest wina zadnego z nich, poprostu znalezli sie w nieodpowiednim miejscu i czasie w sieci.
Kielek (Belin on Rook) masz racje, bedzie tego wszystkiego brak, mh, wt i wiele inncyh rzeczy. Ale przeciez to tylko gra, swiat sie nie konczy na jakiejs tam grze MMORPG - Tibia. Chcialbym zeby zaczeli grac od poczatku, lecz to jest ich sprawa czy beda czy nie. (ZACZNIJCIE xD)
Co do bot'ow to sie nie wypowiadam, bo moj kolega na 114ek i wybotowal juz z 50lvl na nich, to zalezy od GM'ow czy ktos bot'uje czy nie, bo naprzyklad na Iridii GM jest raz na Ruski rok. I to mnie boli, ze ludzie "oszukujacy" te gre poprzez wspomagacze, ktore maja nawet opcje "GM Safe" ktora umozliwia zastosowanie "udawanego kick'u" gdy GM sie zaloguje, postac zatrzymuje sie i GM uwaza, ze owa postac ma lagi lub kick'i. Wedogl mnie jedyna wina ponosza GM'owie, ze instnieje cos takiego jak bot,erstwo jak i programisci, hack'erzy, ktorzy to napisali. Radze sie zabezpieczyc, bo hack'erzy potrafia wgrac wirusa, worms'a itp nawet do myszki - mikroprocesor. Osobscie polecam oprogramowania firmy "McaFee" - juz do 3 lat zyje w zgodnosci z ich produktami. Zycze milej gry i nie dajcie sie "wykorzystac" hack'era.
Andain jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 11-09-2007, 21:25   #26
Aqua
Użytkownik Forum
 
Aqua's Avatar
 
Data dołączenia: 18 08 2005

Posty: 37
Imię: Aqua pal
Świat: Aurea
Poziom: 56
Skille: 23/31
Poziom mag.: xx
Domyślny

Też miałem randke z Oracle

Achh... te kobiety, one to potrafią udupic człowieka xd
__________________
-= Power of water =-
Aqua jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 11-09-2007, 21:46   #27
Peter of Refugia
Użytkownik Forum
 
Peter of Refugia's Avatar
 
Data dołączenia: 11 06 2006
Lokacja: Sochaczew...
Wiek: 31

Posty: 431
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Royal Paladin
Świat: Morgana
Peter of Refugia ma numer GG 7613577
Domyślny

Milo, ze powiedzial co mu na sercu ; ) Anyway Grotz [bot nie bot, 72 lvl byl, czy nie? : ) ]
__________________
Peter of Refugia jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 12-09-2007, 14:02   #28
Scobel
Redaktor
 
Scobel's Avatar
 
Data dołączenia: 07 01 2007
Lokacja: IR/PL

Posty: 754
Stan: Początkujący
Imię: Nenagh
Profesja: Rookstayer
Gildia: AoR
Świat: Nerana
Poziom: 57~
Skille: XX/YY
Poziom mag.: 0o
Domyślny

A w tym wszystkim najlepsze jest to: http://forum.tibia.pl/showthread.php?t=123549

I komenty w tym temacie zawarte, np:
"Heyah

Gosc ma poukladane w glowie, a to rzadkosc =]

Brawa za szczerosc

PeZet Dr. =]
______________"

lub

"Wywiad ciekawy. Podziwiam Austina, za przyznanie się do używania botów. Mimo wszystko sądze, że to nie były Caveboty, tylko TBI itp."
__________________

To napisał Scobel z Altaron Team.
Scobel jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 12-09-2007, 15:54   #29
Dindsuk
Użytkownik Forum
 
Dindsuk's Avatar
 
Data dołączenia: 24 07 2007
Lokacja: Piekne miasto na Mazurach

Posty: 339
Stan: Niegrający
Profesja: Rookstayer
Świat: Kyra
Poziom mag.: O
Domyślny

Chciałbym wiedzieć co teraz stanie się ze słynnym Austinem. Co zrobisz z tą postacią? Skasujesz, zrookujesz, będziesz dalej grał, zmienisz płeć?
Dindsuk jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 12-09-2007, 21:55   #30
Drexado
Użytkownik Forum
 
Drexado's Avatar
 
Data dołączenia: 29 12 2006
Lokacja: Opole

Posty: 57
Stan: Na Emeryturze
Świat: Nebula
Domyślny

Troche głupio tak robić na bocie te kilkadziesiąt lvli, ja bym tam wolał prędzej kilku ownerów, no a hacki się coraz częściej zdarzają, jednak ja się nie boje bo mam takiego wolnego neta i jest dużo dziur w transferze, że żaden keyloger itp. mi nie zagrożą
Drexado jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 13-09-2007, 18:22   #31
MediaTecz
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Vantage , a powiesz chociaż jaki to był bot ?
  Odpowiedz z Cytatem
stary 13-09-2007, 18:28   #32
MR_DAVID
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 10 02 2007

Posty: 27
Stan: Aktywny Gracz
Świat: Premia
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez MediaTecz Pokaż post
Vantage , a powiesz chociaż jaki to był bot ?
Moze jeszcze konfiguracje ma podać, żebys sobie mógł poużywać? ;>
MR_DAVID jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 13-09-2007, 18:31   #33
Piterownik
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Zapewne BlackD, ale na rooku da się dobrze bocić nawet na NG.
  Odpowiedz z Cytatem
stary 14-09-2007, 16:37   #34
Adventurer
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 06 07 2007

Posty: 14
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Andain Pokaż post
Po pierwsze,
Alessandro Del Piero - Pisze sie "Tibii".

No to lecim z tym weglem. Austin Vantage i Maffex zarowno moi jak i wielu inncyh postaci koledzy lub przyjaciele. Nie mozna zabiespieczyc swojego komputera przez hack'erami - zlamia wszystkie zabezpieczenia, nawet M.S (Microsoft dla zainteresowanych) wiec, to nie jest wina zadnego z nich, poprostu znalezli sie w nieodpowiednim miejscu i czasie w sieci.
Kielek (Belin on Rook) masz racje, bedzie tego wszystkiego brak, mh, wt i wiele inncyh rzeczy. Ale przeciez to tylko gra, swiat sie nie konczy na jakiejs tam grze MMORPG - Tibia. Chcialbym zeby zaczeli grac od poczatku, lecz to jest ich sprawa czy beda czy nie. (ZACZNIJCIE xD)
Co do bot'ow to sie nie wypowiadam, bo moj kolega na 114ek i wybotowal juz z 50lvl na nich, to zalezy od GM'ow czy ktos bot'uje czy nie, bo naprzyklad na Iridii GM jest raz na Ruski rok. I to mnie boli, ze ludzie "oszukujacy" te gre poprzez wspomagacze, ktore maja nawet opcje "GM Safe" ktora umozliwia zastosowanie "udawanego kick'u" gdy GM sie zaloguje, postac zatrzymuje sie i GM uwaza, ze owa postac ma lagi lub kick'i. Wedogl mnie jedyna wina ponosza GM'owie, ze instnieje cos takiego jak bot,erstwo jak i programisci, hack'erzy, ktorzy to napisali. Radze sie zabezpieczyc, bo hack'erzy potrafia wgrac wirusa, worms'a itp nawet do myszki - mikroprocesor. Osobscie polecam oprogramowania firmy "McaFee" - juz do 3 lat zyje w zgodnosci z ich produktami. Zycze milej gry i nie dajcie sie "wykorzystac" hack'era.

"Dlaczego widzisz drzazgę w oku brata swego, a belki w oku własnym nie dostrzegasz?"

Bledow w twojej wypowiedzi jest tak duzo, ze az mi sie nie chce ich tobie wytykac. Mam nadzieje, ze dobrze zinterpretujesz podany przeze mnie fragment pisma św.

Ostatnio edytowany przez Adventurer - 14-09-2007 o 16:40.
Adventurer jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 15-09-2007, 00:18   #35
Soldier of Harlen
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

@Vantage
Mam do ciebie wielki szacunek i respekt za to co zrobiłeś. Szkoda tylko ze w tak dziecinny sposób daleś sobie shackować postać bo pewnie wyprzedzilbys sunrise i ostatecznie przypieczętował wyzszosc boterow nad uczciwymi graczami.
  Odpowiedz z Cytatem
stary 16-09-2007, 22:15   #36
Gunsllinger
Użytkownik forum
 
Gunsllinger's Avatar
 
Data dołączenia: 15 09 2007
Lokacja: Opole
Wiek: 34

Posty: 11
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Rookstayer
Świat: Askara
Poziom: 15
Skille: 22/27
Gunsllinger ma numer GG 4326497
Domyślny

Vantage chyle przed tobą czoła...
Jesteś, byłeś i mam nadzieje, że bedziesz wielkim graczem.
Od zawsze uważałem Cię za swojego guru i nadal będe uważał...

P.S Serdecznie zapraszam na Askare. Myśle, że możemy stworzyć zgrany duet...

Pozdrawiam

Gunsllinger
Gunsllinger jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 16-09-2007, 23:37   #37
Uther92
Użytkownik Forum
 
Uther92's Avatar
 
Data dołączenia: 19 05 2006
Lokacja: Za górami, za lasami....
Wpisy bloga: 1

Posty: 1,388
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Rookstayer
Domyślny

Jeszcze pół roku temu miałbym ci to za złe, teraz cię rozumiem...Tylko, że tobie przyświecały odmienne cele. Tobie, o ile dobrze zrozumiałem, chodziło o pokazanie, że jesteś w stanie przełamać system który został stworzony i, że pomimo tego co robisz możesz pozostać niezauważony...Ja mam nieco szerzej idące plany i tym razem nie zawini czynnik ludzki...
__________________
***
† Jarosław Krasuski (1974-2007)
***
Może wstawisz mi notkę ?
***
Masz problem z keyloggerem ? Nie jesteś pewien co do swojego bezpieczeństwa ? Chętnie ci pomogę
Uther92 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 17-09-2007, 12:19   #38
Scobel
Redaktor
 
Scobel's Avatar
 
Data dołączenia: 07 01 2007
Lokacja: IR/PL

Posty: 754
Stan: Początkujący
Imię: Nenagh
Profesja: Rookstayer
Gildia: AoR
Świat: Nerana
Poziom: 57~
Skille: XX/YY
Poziom mag.: 0o
Domyślny

Ludzie co on mial udowadniac ?? Ze Boter i Boty sa lepsze niz czlowiek ?? Hmm no dobra wbil ten swoj lev Botem, ale jak widzicie Czlowiek wygral gdyz zostal shackowany. Czy pokazal wyzszosc Bota nad Czlowiekiem ?? Tak pokazal. Ale czy aby udowodnil to w 100% ... ?? Nie wieze by zalanczal Bota i szedl sobie od kompa na 8 h np do szkoly. Czyli co mi ten Bot daje skoro i tak podczas jego uzycia musze siedziec blisko kompa lub w zasiegu glosnosci glosnikow by uslyszec alarm. Rookgaard na niektorych serverav swieci pustkami na pac arenie, i mozna bardzo latwo wbijac spokojnie lev botem, warunek jest jeden trza miec glowe na karku i umiec skonfogurowac bota.

Bo co wszystkim zalerzy by dzieki botowi szybciej wbic lev... ale co to daje na rooku ?? Chyba nic, ja wole sie meczyc wtedy kiedy chce i mam na to ochote bynajmniej mam z tego 100% zatysfakcji i 0 zaklamania.
__________________

To napisał Scobel z Altaron Team.
Scobel jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-09-2007, 17:19   #39
Gunsllinger
Użytkownik forum
 
Gunsllinger's Avatar
 
Data dołączenia: 15 09 2007
Lokacja: Opole
Wiek: 34

Posty: 11
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Rookstayer
Świat: Askara
Poziom: 15
Skille: 22/27
Gunsllinger ma numer GG 4326497
Domyślny

Scobell - Tibia Auto robi swoje, a na Rooku tak apropo po co mi jakies sygnałki dźwiekowe , jak i tak GM do mnie sie nie telepnie??

Pozdrawiam

Gunsllinger
Gunsllinger jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-09-2007, 17:24   #40
Orinoko
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

I ten incydent uświęca moje przekonanie że Game Masterów nie obchodzą Botterzy na Rookgaardzie.
A w ogóle to po co botować ? Przecież powinno się grać po to żeby mieć przyjemność z gry a nie z tego że ma sie 71 lev który wbił za nas jakiś tam program...
  Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 06:28.


Powered by vBulletin 3