Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Multimedia > Filmy

Notki

Filmy Gdy zdjęcia to za mało do akcji wkraczają filmy.

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 22-09-2007, 17:03   #21
hide
Użytkownik Forum
 
hide's Avatar
 
Data dołączenia: 31 07 2004
Wiek: 37

Posty: 878
Imię: Hidetaka
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Secura
Poziom: 130
Poziom mag.: 74
Domyślny

Nie za dużo utworów jak na jeden film?
__________________

hide jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 22-09-2007, 17:21   #22
Urael'
Użytkownik forum
 
Urael''s Avatar
 
Data dołączenia: 19 07 2006
Lokacja: Wasteland

Posty: 25
Stan: Niegrający
Profesja: Royal Paladin
Świat: Kyra
Poziom: 94
Skille: 92
Poziom mag.: 19
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Midarth Pokaż post
Jezu toż to jakaś marna kopia Toxic Fire, z kwiatkami typu "strong then before", zrobiona w windows movie makerze... Wylaczylem po 1 minucie.
dokładnie, nie każdemu musi się podobać, pierwszy negatywny komentarz aha i widze że nie wiesz co to jest kopia, mój film musiałby być prawie taki sam z taką samą muzyką i motywem, uzasadnij swoją biedną wypowiedż dzieciaku : )

Ostatnio edytowany przez Urael' - 22-09-2007 o 17:23.
Urael' jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 22-09-2007, 17:53   #23
Couranger
Użytkownik Forum
 
Couranger's Avatar
 
Data dołączenia: 01 05 2007

Posty: 756
Stan: Aktywny Gracz
Imię: nie powiem
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Berylia
Poziom: 90+
Skille: -.-
Poziom mag.: 63
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Urael' Pokaż post
dokładnie, nie każdemu musi się podobać, pierwszy negatywny komentarz aha i widze że nie wiesz co to jest kopia, mój film musiałby być prawie taki sam z taką samą muzyką i motywem, uzasadnij swoją biedną wypowiedż dzieciaku : )
dal negatywny komentarz i odrazu dzieciaku ? ...
__________________
TibiaCam T.V. The ONLY way to watch movies.
Rec = Never Gonna Happen

Cytuj:
19:50 Lord Geremini [12]: KTO MI ZROBI KARTE PRAC Z MATMY Z ULAMKOW za 60k?
Couranger jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 22-09-2007, 19:29   #24
Midarth
Użytkownik Forum
 
Midarth's Avatar
 
Data dołączenia: 26 05 2004

Posty: 613
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Urael' Pokaż post
dokładnie, nie każdemu musi się podobać, pierwszy negatywny komentarz aha i widze że nie wiesz co to jest kopia, mój film musiałby być prawie taki sam z taką samą muzyką i motywem, uzasadnij swoją biedną wypowiedż dzieciaku : )
Oczywiście, pierwsza piosenka wogóle nie pojawiła się w Toxic Fire [dalej nie dotrwałem], "smarter/faster/stronger then before" też nie pochodzi z Toxic Fire, marna imitacja liczenia fragów też nie pochodzi z Toxic Fire, a już "This is how we do productions" nie ma nic wspólnego z "Unit productions". Nazywasz mnie dzieciakiem, a znając życie sam nie jesteś pełnoletni, ale co tam wbijam w to.
__________________


Buy k-legs!
Midarth jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 22-09-2007, 22:31   #25
Urael'
Użytkownik forum
 
Urael''s Avatar
 
Data dołączenia: 19 07 2006
Lokacja: Wasteland

Posty: 25
Stan: Niegrający
Profesja: Royal Paladin
Świat: Kyra
Poziom: 94
Skille: 92
Poziom mag.: 19
Domyślny

pierwszą piosenke miałem zanim widziałem toxic fire, ale zastosowałem podobny motyw, stranger itp spodobało mi się więc umiściłem, fragi z toxic nie pochodzą oo to całkiem co innego, tym że krytykujesz film, mówiąc że zrobiony w wmm co chcesz udowodnić ?
Urael' jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 23-09-2007, 00:00   #26
Midarth
Użytkownik Forum
 
Midarth's Avatar
 
Data dołączenia: 26 05 2004

Posty: 613
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Urael' Pokaż post
pierwszą piosenke miałem zanim widziałem toxic fire, ale zastosowałem podobny motyw, stranger itp spodobało mi się więc umiściłem, fragi z toxic nie pochodzą oo to całkiem co innego, tym że krytykujesz film, mówiąc że zrobiony w wmm co chcesz udowodnić ?
Chce Ci udowodnić, że kopiowanie pomysłu z filmu, który dla wielu jest najlepszym tibijskim wmv i kaleczenie go w gównianym WMM jest dnem totalnym, bo owy WMM nie posiada nawet najprostszych efektów jakie znajdują się w Vegasie. Motyw "stranger/faster/smarter then before" jest tutaj totalnie bez sensu, bo to była 1sza 'wojna' TIHWD [Unitu któraś z kolei] i te napisy nijak się mają do rzeczywistej sytuacji, ale pochodzą z Toxic Fire, a wszystko co z Toxic Fire jak widać pro. Co do muzyki to większośc utworów, które słyszałem na tibijskich filmach znałem już wcześniej, ale tu chodzi o kwestie odkrywczości i niepowtarzalności ścieżki dźwiękowej. A co do tego, że fragi nie pochodzą z Toxic Fire: "Q FUCKIN' RLY?!".
__________________


Buy k-legs!
Midarth jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 23-09-2007, 00:11   #27
Urael'
Użytkownik forum
 
Urael''s Avatar
 
Data dołączenia: 19 07 2006
Lokacja: Wasteland

Posty: 25
Stan: Niegrający
Profesja: Royal Paladin
Świat: Kyra
Poziom: 94
Skille: 92
Poziom mag.: 19
Domyślny

oceniasz film po początku który przyznaje że zgapiłem, bo nie miałem pomysłu jak zacząć, i naprawde wisi mi to że są skopiowane motywy od toxic, nie gram w tą gre, zrobiłem to dla relasku, myśle że kłótnia jest zbędna bo wiem co chcesz mi przekazać, że jesteś lepszy, wiesz więcej, widziałeś więcej, nie pisz więcej w tym wątku, napisz mi na priv jeżeli nadal masz jakąś udręke,
Urael' jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 23-09-2007, 00:40   #28
Tristo
Użytkownik Forum
 
Tristo's Avatar
 
Data dołączenia: 10 10 2006
Lokacja: Katowice
Wiek: 33

Posty: 306
Imię: Klevis
Profesja: Royal Paladin
Gildia: Wings
Świat: Furora
Tristo ma numer GG 1310050
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez hide Pokaż post
Nie za dużo utworów jak na jeden film?
im wiecej tym ciekawszy film;]

@Midarth
oj juz sie tak nie czepiaj o szczególy..
__________________

Snowboard is my whole world!
Tristo jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 23-09-2007, 00:52   #29
Midarth
Użytkownik Forum
 
Midarth's Avatar
 
Data dołączenia: 26 05 2004

Posty: 613
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Urael' Pokaż post
aha i widze że nie wiesz co to jest kopia, mój film musiałby być prawie taki sam z taką samą muzyką i motywem
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Urael' Pokaż post
oceniasz film po początku który przyznaje że zgapiłem, bo nie miałem pomysłu jak zacząć,
Nie wiem jak Ci przekazać żebyś zrozumiał, że to żałosne xeroboystwo i pisanie w nazwie tematu "Warty obejrzenia..." to jeszcze niewiarygodny przejaw skromności. Moją jedyną udręką jest to, że jak już wyraże swoją opinię + argumenty na poparcie jej to odcinasz się niechęcią robienia kłótni, co jak dla mnie oznacza brak argumentów. No i jeszcze to, że wystawiasz filmik na publiczne forum na którym jest wystarczająco dużo różnego syfu i mój komentarz kwitujesz nazywając mnie "dzieciakiem".

@Tristo
Jeżeli dla Ciebie zerżnięcie głównego motywu filmu i schrzanienie go przez badziewny montaż to życzę szczęścia.
__________________


Buy k-legs!
Midarth jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 23-09-2007, 01:06   #30
Urael'
Użytkownik forum
 
Urael''s Avatar
 
Data dołączenia: 19 07 2006
Lokacja: Wasteland

Posty: 25
Stan: Niegrający
Profesja: Royal Paladin
Świat: Kyra
Poziom: 94
Skille: 92
Poziom mag.: 19
Domyślny

myślisz że pisząc to urazisz mnie ? Albo że się tym przejme ? Mam to już tak w dupie że sobie tego nie wyobrażasz, mówiłem ci że jeżeli chcesz pisać nadal jakieś badziewie to napisz to na pw, ale widze że musisz sie popisać publicznie, sram na to co piszesz i kłóć się z kim innym, nie brakuje mi argumentów ale nie zrobiłem wątku żeby ktoś mi tutaj bazgrał, napisałeś swoje żegnam
Urael' jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 23-09-2007, 10:47   #31
Hugo
Użytkownik Forum
 
Hugo's Avatar
 
Data dołączenia: 05 12 2005
Lokacja: Tarnów
Wiek: 32

Posty: 433
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Elder Druid
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Urael' Pokaż post
pierwszą piosenke miałem zanim widziałem toxic fire, ale zastosowałem podobny motyw, stranger itp spodobało mi się więc umiściłem, fragi z toxic nie pochodzą oo to całkiem co innego, tym że krytykujesz film, mówiąc że zrobiony w wmm co chcesz udowodnić ?
I "Feuer Frei" też się tam przypadkowo pojawiło?
Filmik mi nie przypadł do gustu ze względu na to, że jest imitacją Toxic Fire.
Dawałeś tam te same utwory, te same napisy...
Powiem tak:
Gdybym nie widział Toxic Fire i myślałbym, że to twój własny pomysł na filmik to byłby fajny .
Hugo jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 23-09-2007, 12:53   #32
Midarth
Użytkownik Forum
 
Midarth's Avatar
 
Data dołączenia: 26 05 2004

Posty: 613
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Urael' Pokaż post
myślisz że pisząc to urazisz mnie ? Albo że się tym przejme ? Mam to już tak w dupie że sobie tego nie wyobrażasz, mówiłem ci że jeżeli chcesz pisać nadal jakieś badziewie to napisz to na pw, ale widze że musisz sie popisać publicznie, sram na to co piszesz i kłóć się z kim innym, nie brakuje mi argumentów ale nie zrobiłem wątku żeby ktoś mi tutaj bazgrał, napisałeś swoje żegnam
Ty chyba nadal nie rozumiesz, że wystawiając filmik na publicznym forum powinieneś się liczyć ze wszystkimi komentarzami, ale oczywiście dla Ciebie negatywny komentarz poparty faktami to: "jakieś badziewie", bo nie dociera do Ciebie konstruktywna krytyka.
__________________


Buy k-legs!
Midarth jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 23-09-2007, 14:49   #33
Urael'
Użytkownik forum
 
Urael''s Avatar
 
Data dołączenia: 19 07 2006
Lokacja: Wasteland

Posty: 25
Stan: Niegrający
Profesja: Royal Paladin
Świat: Kyra
Poziom: 94
Skille: 92
Poziom mag.: 19
Domyślny

dotarło do mnie, ale piszesz do mnie na złość mimo że wszystko co trzeba przekazałeś, widze że tibia ci przyćmiła umysł i zadziornie jej bronisz
Urael' jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 23-09-2007, 17:15   #34
Hett
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 15 08 2007
Lokacja: Bydgoszcz City

Posty: 9
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Hettian
Profesja: Elite Knight
Świat: Refugia
Poziom: 75
Skille: 83/81
Poziom mag.: 6
Domyślny

@Midarth
Twoja krytyka nie jest do konca trafna i jeszcze Twoja wypowiedz "wylaczylem po 1 min" zebys mogl skrytykowac powinienes obejrzec caly material . 3/7 piosenek to piosenki z "Toxic Fire" ,a takie napisy pojawiaja sie prawie w kazdym war movie ) Wiec nie widze , az takiej wielkiej kopi.

Uwielbiam "Toxic Fire" i uwazam ,ze to jeden z najlepszych wmv jakie widzialem , ale "This Is How We Do" nie uwazam za podrobe Toxica
Filmy maja 2 rozne klimaty , jeden pokazuje sile , zgranie , pvp Unitow na starszej tibi ,a 2 kogo mozna zabic medium lvl'ami z cipbotem Wiec nie mowcie ,ze imitacja ,bo tak nie jest.

Btw. moze Cie w dupie strzyka ,ze wy na filmiku pokazaliscie jak zabijacie tylko jednego hlvl'a Lord Oshea :<? A oni tam wybijali najmniejsze 90 :<?
A, i Twoj filmik to tez imitacja gdzies slyszalem ta muzyke w srodku filmu chyba w starym filmie Isary gdzie Del'toro ownuja przeciwnikow na cyclo~:> i w czym robiles tej marnej jakosci napisy na poczatku filmu :/?
"we never anyone without reason on lands of Aldora" <- ładny bullshit Mnie Zuraw of Aldora ubil without reason na kopalniach jak robilem SD makera Tzn. jego reason byl "Myslalem ,ze Ty ktos inny. Moj informator sie pomylil"
Hett jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 23-09-2007, 20:56   #35
Midarth
Użytkownik Forum
 
Midarth's Avatar
 
Data dołączenia: 26 05 2004

Posty: 613
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Hett Pokaż post
@Midarth
Twoja krytyka nie jest do konca trafna i jeszcze Twoja wypowiedz "wylaczylem po 1 min" zebys mogl skrytykowac powinienes obejrzec caly material . 3/7 piosenek to piosenki z "Toxic Fire" ,a takie napisy pojawiaja sie prawie w kazdym war movie ) Wiec nie widze , az takiej wielkiej kopi.

Uwielbiam "Toxic Fire" i uwazam ,ze to jeden z najlepszych wmv jakie widzialem , ale "This Is How We Do" nie uwazam za podrobe Toxica
Filmy maja 2 rozne klimaty , jeden pokazuje sile , zgranie , pvp Unitow na starszej tibi ,a 2 kogo mozna zabic medium lvl'ami z cipbotem Wiec nie mowcie ,ze imitacja ,bo tak nie jest.

Btw. moze Cie w dupie strzyka ,ze wy na filmiku pokazaliscie jak zabijacie tylko jednego hlvl'a Lord Oshea :<? A oni tam wybijali najmniejsze 90 :<?
A, i Twoj filmik to tez imitacja gdzies slyszalem ta muzyke w srodku filmu chyba w starym filmie Isary gdzie Del'toro ownuja przeciwnikow na cyclo~:> i w czym robiles tej marnej jakosci napisy na poczatku filmu :/?
"we never anyone without reason on lands of Aldora" <- ładny bullshit Mnie Zuraw of Aldora ubil without reason na kopalniach jak robilem SD makera Tzn. jego reason byl "Myslalem ,ze Ty ktos inny. Moj informator sie pomylil"
Oczywiste, że napisy "Stronger then before" etc. są w każdym filmie, ba mają je wprowadzić do klienta podczas każdego logowania w kolejnym upie. Czytając twoją wypowiedź nie wiem czy ty w ogólne oglądałeś Toxic Fire, bo cały początek jest zerżnięty z tego filmu, ale o tym już dość pisałem. Co do twojego komentarzu na temat mojego filmu to powiem tylko: "hahaha". Po pierwsze autor filmu o TIHWD zaznaczył, że filmy NIE SĄ JEGO I GO NA NICH NIE MA i nie porównuj filmu gdzie 4 osoby zabijają 1 gdzie ta jedna osoba ma szansę uciec albo sama wpada w trapa do filmu w którym 30 osób zabija 1 na combo sd i dają loga. Co do muzyki to nie zrozumiałeś, że odnosi się to do całego Toxic Fire, tak samo utwór Linkin Park "In the End" był wykorzystany wuchtę razy, ale nie był plagiatem, bo nie wpisywał się w cały motyw filmu, a stał się nudny. Aha i byłem na jednej akcji z THIWD, sami zresztą nas poprosili o pomoc, ale doszedłem do wniosku, że z massloga na którym miało być 40 osob, a zostało może 10 nie mogę tego określić jakimś wyrafinowanym zgraniem. Napisy z filmu robiłem w Vegasie i są o niebo lepsze, a dotyczące treści filmu prawdziwe. I chuj mnie boli za co Cię Zuraw ubił, ja sam mam na ten miesiąc 2 ostatnie unjusty, a połowa gildii nie może już nikogo bić, ale to nie jest temat żeby o tym rozmawiać.


Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Urael'
dotarło do mnie, ale piszesz do mnie na złość mimo że wszystko co trzeba przekazałeś, widze że tibia ci przyćmiła umysł i zadziornie jej bronisz
Ty wogóle rozumiesz co piszesz? W którym momencie jakiejkolwiek mojej wypowiedzi w tym temacie broniłem Tibii? Wszystkie moje wypowiedzi dotyczą twojego filmu i tego, że to marna kopia Toxic Fire, której nie warto oglądać. Over and out

PS. Jeszcze do tych fragów co byś się źle nie czuł, zabiliśmy 164 ms'a [Ron Montegro] w 4 x 40 sorców, potrafisz lepiej?
__________________


Buy k-legs!
Midarth jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 23-09-2007, 21:57   #36
Urael'
Użytkownik forum
 
Urael''s Avatar
 
Data dołączenia: 19 07 2006
Lokacja: Wasteland

Posty: 25
Stan: Niegrający
Profesja: Royal Paladin
Świat: Kyra
Poziom: 94
Skille: 92
Poziom mag.: 19
Domyślny

'ułomny człowieku' bez obrazy dla ułomnych, poczytaj co piszesz, powtarzasz się ciągle, obejrzałeś minute i oceniasz film, to jakby zobaczyć ubikacje w 10 pokojowym domu i go kupić bo ci się strasznie podoba, żegnam cię, napisałeś swoje zapraszam do łomocenia pierdół na priva, i idż dalej grać w tibie, wiem że pewnie znowu zaraz napiszesz komentarz w którym pewnie też się potwórzysz, ale przyjemnie mi się tutaj z tego śmieje, ; ))))))))

@aha jeszcze napisałeś czemu w tytule jest warty obejrzenia' , ponieważ wszystkim kumplom z tibii jaki i z prawdziwego życia się podobał, tutaj na forum też się większości podoba, (nie mówie że jest nie wiadomo jaki etc,) ale tylko ty masz kompleksy i myślisz że tu świecisz

Ostatnio edytowany przez Urael' - 23-09-2007 o 22:34.
Urael' jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 19:16.


Powered by vBulletin 3