Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Wydarzenia ze światów > Azura

Notki

Azura Wydarzenia ze świata Azura

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 30-09-2007, 17:04   #581
zeus1985
Użytkownik Forum
 
zeus1985's Avatar
 
Data dołączenia: 22 09 2003
Lokacja: Opole
Wiek: 38

Posty: 555
Stan: Na Emeryturze
Imię: Yavimava
Profesja: Elite Knight
Świat: Azura
Poziom: 131
Skille: 98/97
Poziom mag.: 8
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Ise~ Pokaż post
Mówisz - masz.

Pozdrawiam ...
12:09 Drazharm [176]: now i`m back to business to take care of you, noobs
__________________
I was Playing in memory of old times.
I was Playing in memory of old friends.
I was Playing in memory of old memories.
Retired.
zeus1985 jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 30-09-2007, 17:21   #582
abarth
Użytkownik Forum
 
abarth's Avatar
 
Data dołączenia: 28 04 2007
Lokacja: Mazuren

Posty: 86
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Xerena
Poziom: 57
Poziom mag.: 50
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez zeus1985 Pokaż post
12:09 Drazharm [176]: now i`m back to business to take care of you, noobs
Z tego co wiem to Aleksy był lekko w szoku jak zobaczył update 8.0

Powinien zmienić opis na tibia.com bo "let sds do the talking" to już przeszłość
__________________
17:06 Lanner Elwi [18]: Polowa dzieci w tibi ginie z powodu pk.Podziel się UHem..

Hail _/
abarth jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 30-09-2007, 18:10   #583
tajemniczy111
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 26 02 2006
Lokacja: W domu

Posty: 387
Stan: Usunięty
Imię: Sirkiks
Profesja: Elite Knight
Gildia: W*A*N*T*E*D
Świat: Premia
Poziom: 262
Skille: 99/98
Poziom mag.: 11
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Raul de Azura Pokaż post
ale nie musisz nam okazywac twojej odmiennej orientacji seksualnej lol?

btw. Ake sie splacil. kto nastepny?
Ake sie splacil, poniewaz nie lubi walczyc jak juz wspomnail Sigu.
Ale zaplacil zarowno Punisherom jak i Wanted, wiec nie rob krypto-reklamy.

@Ciri
Kupiles tego chara z pozycja senior tutor, wiec nie gadaj glupot >.>
I gadanie ze kazdy w wanted uzywa bota jest przesada, ja nigdy nie uzywalem bota i nie mam zamiaru uzywac. Nie twierdze, ze wanted jest czysciutke bo to ich wybor/ryzyko uzywania bota, ale nie ktorzy od was tez uzywaja wiec dlaczego o tym nie piszesz ?
Co do OB to dostaliscie baty i tyle, i tlumaczenie sie ze nas bylo wiecej/mniej jest idiotyczne -.- sami chcieliscie tej openki . Fragi, fragi; kazdy nasz frag byl wypracowany, ladny trap i szybkie odliczenie.
P.S.
A najbardziej mi sie podoba lista fragow na tibia.com, jezeli Punishersi kogos zabija to frag znajduje sie w 30 min ;p a jak my wygralismy openke to do tej pory nie dodali
__________________
Hail Wanted !
Hail PA !
Loyal to the end
tajemniczy111 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 30-09-2007, 18:20   #584
Ciri the Witcher
Zbanowany
 
Ciri the Witcher's Avatar
 
Data dołączenia: 19 06 2006

Posty: 356
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Kamyxx
Profesja: Elder Druid
Gildia: Nephilims
Świat: Azura
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez tajemniczy111 Pokaż post
Ake sie splacil, poniewaz nie lubi walczyc jak juz wspomnail Sigu.
Ale zaplacil zarowno Punisherom jak i Wanted, wiec nie rob krypto-reklamy.

@Ciri
Kupiles tego chara z pozycja senior tutor, wiec nie gadaj glupot >.>
I gadanie ze kazdy w wanted uzywa bota jest przesada, ja nigdy nie uzywalem bota i nie mam zamiaru uzywac. Nie twierdze, ze wanted jest czysciutke bo to ich wybor/ryzyko uzywania bota, ale nie ktorzy od was tez uzywaja wiec dlaczego o tym nie piszesz ?
Co do OB to dostaliscie baty i tyle, i tlumaczenie sie ze nas bylo wiecej/mniej jest idiotyczne -.- sami chcieliscie tej openki . Fragi, fragi; kazdy nasz frag byl wypracowany, ladny trap i szybkie odliczenie.
P.S.
A najbardziej mi sie podoba lista fragow na tibia.com, jezeli Punishersi kogos zabija to frag znajduje sie w 30 min ;p a jak my wygralismy openke to do tej pory nie dodali
Ty jak cos pierdolniesz to drżyjcie narody. xD

Zadnego chara nie kupilem, a senior tutor to moja zasluga. Szybkie odliczanie Ecrushera ahahhaha xD. Zawsze pierwszy sd lecial Ecrushera, w biegu na*******aliscie tak jakbysmy byli w trapie. Dziwne, nie? A co do typa od fragow to koles po prostu pracuje i nie zawsze ma czas zeby wpisac. Z Aleksym czy bez dostaniecie oklep ^^.
Ciri the Witcher jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 30-09-2007, 18:32   #585
Marihuans
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 16 12 2006
Lokacja: ZG

Posty: 121
Imię: Voramon
Świat: Azura
Domyślny

fea ma racje mowiac ze pierwsze sd lecialy od ecrushera itd ale mimo tego ze byl bot i tak wiekszosc padla w trapach ;] A sd w locie lecialy kilka razy przez cale ob ;]
W falzera , xajakiego i minavanda i tam jeszcze kogos chyba
Marihuans jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 30-09-2007, 18:39   #586
Siggurdius
Użytkownik Forum
 
Siggurdius's Avatar
 
Data dołączenia: 18 02 2006

Posty: 269
Profesja: Elite Knight
Gildia: Wanted
Świat: Azura
Domyślny

poki co to wy dostajecie oklep, a co bedzie pozniej to sie okaze.

rzeczywiscie ciri the witcher nie kupil tego chara, poniewaz dostal go od sandry lub hega, kiedy ci wykupili 3/4 dofu. z tego co pamietam to stary owner zrobil tutora, wiec nie kozacz tutaj swoim nouledzem o tibii, bo gowno wiesz, czego oznaka jest twoje i falzera plakanie na gm boardzie. skoro jestes tutorem, to powinienes wiedziec ze filmy, zdjecia itp nie mgoa byc dowodami. a jesli to ty sam zrobiles tego tutora, to cie wlasnie uswiadamiam.

swoja droga polecam gm board, warto sie posmiac z glupkow pokroju Falzera i z ich placzu widac jak bardzo sa zdesperowani, 2 bitwy w dupe i siema, afera. szkoda ze gildia sie nie rozpadla, jak to bylo w przypadku poprzedniej gildi szwedow, kkthxbye. padlo dwoch od nich, pata dal loga podczas akcji i siema.

Ostatnio edytowany przez Siggurdius - 30-09-2007 o 18:40.
Siggurdius jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 30-09-2007, 19:08   #587
_Tegax_
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 27 09 2007
Lokacja: Wrocław

Posty: 86
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Siggurdius Pokaż post
poki co to wy dostajecie oklep, a co bedzie pozniej to sie okaze.

rzeczywiscie ciri the witcher nie kupil tego chara, poniewaz dostal go od sandry lub hega, kiedy ci wykupili 3/4 dofu. z tego co pamietam to stary owner zrobil tutora, wiec nie kozacz tutaj swoim nouledzem o tibii, bo gowno wiesz, czego oznaka jest twoje i falzera plakanie na gm boardzie. skoro jestes tutorem, to powinienes wiedziec ze filmy, zdjecia itp nie mgoa byc dowodami. a jesli to ty sam zrobiles tego tutora, to cie wlasnie uswiadamiam.

swoja droga polecam gm board, warto sie posmiac z glupkow pokroju Falzera i z ich placzu widac jak bardzo sa zdesperowani, 2 bitwy w dupe i siema, afera. szkoda ze gildia sie nie rozpadla, jak to bylo w przypadku poprzedniej gildi szwedow, kkthxbye. padlo dwoch od nich, pata dal loga podczas akcji i siema.

ty za to jestes poinformowany hahaha ! chyba nie czytasz postow na tibia.com jzu dawno pisali ze od tamtej chwili kazdy film rec oczywiscie z rl tibi moze sluzyc jako dowod . wielki kozak -.- sam jestem Senior Tutorem i wiem nieco wiecej od Ciebie.
_Tegax_ jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 30-09-2007, 19:25   #588
Siggurdius
Użytkownik Forum
 
Siggurdius's Avatar
 
Data dołączenia: 18 02 2006

Posty: 269
Profesja: Elite Knight
Gildia: Wanted
Świat: Azura
Domyślny

dobra, a jak udowodnisz ze film jest z real tibii a nie z otsa? to co napisales jest nonsensem

down:
Co do Fea Umartha, to Ciri dostal go od starego ownera a nie od Hega - tu sie pomylilem. A na Azurze gram ponad 1,5 roku.

jesli ten tegax to ten, ktorego mialem okazje poznac na behemoth quescie, to pozdrowienia dla Ciebie

Ostatnio edytowany przez Siggurdius - 30-09-2007 o 19:52.
Siggurdius jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 30-09-2007, 19:27   #589
Sierput
Użytkownik Forum
 
Sierput's Avatar
 
Data dołączenia: 20 11 2004

Posty: 99
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Siggurdius Pokaż post
poki co to wy dostajecie oklep, a co bedzie pozniej to sie okaze.

rzeczywiscie ciri the witcher nie kupil tego chara, poniewaz dostal go od sandry lub hega, kiedy ci wykupili 3/4 dofu. z tego co pamietam to stary owner zrobil tutora, wiec nie kozacz tutaj swoim nouledzem o tibii, bo gowno wiesz, czego oznaka jest twoje i falzera plakanie na gm boardzie. skoro jestes tutorem, to powinienes wiedziec ze filmy, zdjecia itp nie mgoa byc dowodami. a jesli to ty sam zrobiles tego tutora, to cie wlasnie uswiadamiam.

swoja droga polecam gm board, warto sie posmiac z glupkow pokroju Falzera i z ich placzu widac jak bardzo sa zdesperowani, 2 bitwy w dupe i siema, afera. szkoda ze gildia sie nie rozpadla, jak to bylo w przypadku poprzedniej gildi szwedow, kkthxbye. padlo dwoch od nich, pata dal loga podczas akcji i siema.
Nie grałem na Azurze od dawna, wpadlem tu zobaczyc co sie dzieje. Przeczytalem kilka twoich postow i dawno nie widzialem podobnych glupot. Wydaje ci sie ze wiesz wiele na temat tej gry,a w rzeczywistosci twoja wiedza jest zalosna. Mam pytanie skad ty sie wziales? Nie kojarze twojego nicka a gralem tu od poczatku.
__________________
12:37 Wycaz: gazetka tibijska why is she hunting?
Sierput jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 30-09-2007, 19:51   #590
Alwarek
Użytkownik forum
 
Alwarek's Avatar
 
Data dołączenia: 01 01 2007
Lokacja: Olsztyn

Posty: 9
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elite Knight
Gildia: Wanted
Świat: Azura
Domyślny

@Sierput

Niby jakie glupoty masz na mysli? Sigg dobrze gada, bo niby jak udowodnisz ze film jest z rl tibii a nie z otsa?
A co do Ciriego to dostal chara z tutorem i piszac na helpie "please dont spam in help chanell" dostal seniora ^^

Ostatnio edytowany przez Alwarek - 30-09-2007 o 19:53.
Alwarek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 30-09-2007, 21:30   #591
Qual
Użytkownik Forum
 
Qual's Avatar
 
Data dołączenia: 21 09 2003
Lokacja: Stalowa Wola

Posty: 124
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Azura
Poziom: 81
Poziom mag.: 64
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Siggurdius Pokaż post
poki co to wy dostajecie oklep, a co bedzie pozniej to sie okaze.

rzeczywiscie ciri the witcher nie kupil tego chara, poniewaz dostal go od sandry lub hega, kiedy ci wykupili 3/4 dofu. z tego co pamietam to stary owner zrobil tutora, wiec nie kozacz tutaj swoim nouledzem o tibii, bo gowno wiesz, czego oznaka jest twoje i falzera plakanie na gm boardzie. skoro jestes tutorem, to powinienes wiedziec ze filmy, zdjecia itp nie mgoa byc dowodami. a jesli to ty sam zrobiles tego tutora, to cie wlasnie uswiadamiam.

swoja droga polecam gm board, warto sie posmiac z glupkow pokroju Falzera i z ich placzu widac jak bardzo sa zdesperowani, 2 bitwy w dupe i siema, afera. szkoda ze gildia sie nie rozpadla, jak to bylo w przypadku poprzedniej gildi szwedow, kkthxbye. padlo dwoch od nich, pata dal loga podczas akcji i siema.
Troche bredzisz chlopie na temat DoFu i ich charow ale nevermind. Zdesperowani to wy jestescie skoro musieliscie sobie zalatwic bota, zeby lepiej walczyc
__________________
Our last march, let it be.
Qual jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 30-09-2007, 21:32   #592
Ciri the Witcher
Zbanowany
 
Ciri the Witcher's Avatar
 
Data dołączenia: 19 06 2006

Posty: 356
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Kamyxx
Profesja: Elder Druid
Gildia: Nephilims
Świat: Azura
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Alwarek Pokaż post
@Sierput

Niby jakie glupoty masz na mysli? Sigg dobrze gada, bo niby jak udowodnisz ze film jest z rl tibii a nie z otsa?
A co do Ciriego to dostal chara z tutorem i piszac na helpie "please dont spam in help chanell" dostal seniora ^^
Ja mam takie pytanko...
Ilu ty masz ownerow na forum xD?

Z tego co pamietam z Alwarem mialem zawsze bardzo dobry kontakt, nigdy do siebie nie powiedzielismy "debilu" "zgredzie" etc. Po co chcesz mi teraz "dosrac"?
Pozatym jakbys byl taki madry to za pisanie "please dont sapm in help chanell" nie dostaje sie senior tutora, tylko za aktywnosc na help channelu, reportowanie bugow etc, przez pewien okres czasu. Wiec jezeli chcesz pierdolic to najpierw dowiec sie troche wiecej o tym, i dopiero zacznij sapanie.

@Mexe
Oni wiedza wiecej niz wiemy my! Tak bylo, jest i bedzie.
Ciri the Witcher jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 30-09-2007, 22:17   #593
_Tegax_
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 27 09 2007
Lokacja: Wrocław

Posty: 86
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Siggurdius Pokaż post
dobra, a jak udowodnisz ze film jest z real tibii a nie z otsa? to co napisales jest nonsensem

down:
Co do Fea Umartha, to Ciri dostal go od starego ownera a nie od Hega - tu sie pomylilem. A na Azurze gram ponad 1,5 roku.

jesli ten tegax to ten, ktorego mialem okazje poznac na behemoth quescie, to pozdrowienia dla Ciebie
Tak to te nsam Tegax ; ) Marcin : ) gdy byles neutralny byles naprawde wporzo chłopak, ale odkad wszedles w ekipe Wanted to udzieliło Ci sie od nich sporo.
and btw tegaxik wrocil na azurke ;D non pvp mi sie znudziło ;P
_Tegax_ jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 30-09-2007, 22:20   #594
Bananinio
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Ciri the Witcher Pokaż post
Ja mam takie pytanko...
Ilu ty masz ownerow na forum xD?

Z tego co pamietam z Alwarem mialem zawsze bardzo dobry kontakt, nigdy do siebie nie powiedzielismy "debilu" "zgredzie" etc. Po co chcesz mi teraz "dosrac"?
Pozatym jakbys byl taki madry to za pisanie "please dont sapm in help chanell" nie dostaje sie senior tutora, tylko za aktywnosc na help channelu, reportowanie bugow etc, przez pewien okres czasu. Wiec jezeli chcesz pierdolic to najpierw dowiec sie troche wiecej o tym, i dopiero zacznij sapanie.

@Mexe
Oni wiedza wiecej niz wiemy my! Tak bylo, jest i bedzie.
tekst "please dont spam in help chanell" to byl sarkazm ^^, moze ludzie sie zmieniaja?:> albo uraziles go w jednym ze swoich licznych postow
  Odpowiedz z Cytatem
stary 30-09-2007, 22:28   #595
Alwarek
Użytkownik forum
 
Alwarek's Avatar
 
Data dołączenia: 01 01 2007
Lokacja: Olsztyn

Posty: 9
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elite Knight
Gildia: Wanted
Świat: Azura
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Ciri the Witcher Pokaż post
Ja mam takie pytanko...
Ilu ty masz ownerow na forum xD?

Z tego co pamietam z Alwarem mialem zawsze bardzo dobry kontakt, nigdy do siebie nie powiedzielismy "debilu" "zgredzie" etc. Po co chcesz mi teraz "dosrac"?
Pozatym jakbys byl taki madry to za pisanie "please dont sapm in help chanell" nie dostaje sie senior tutora, tylko za aktywnosc na help channelu, reportowanie bugow etc, przez pewien okres czasu. Wiec jezeli chcesz pierdolic to najpierw dowiec sie troche wiecej o tym, i dopiero zacznij sapanie.

@Mexe
Oni wiedza wiecej niz wiemy my! Tak bylo, jest i bedzie.
ownerow na forum? haha, dobre
znam cie b dlugo, zawsze cie lubilem i mam nadzieje ze dalej bedziemy mieli ze soba dobry kontakt
Alwarek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 30-09-2007, 22:59   #596
Marihuans
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 16 12 2006
Lokacja: ZG

Posty: 121
Imię: Voramon
Świat: Azura
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez _Tegax_ Pokaż post
Tak to te nsam Tegax ; ) Marcin : ) gdy byles neutralny byles naprawde wporzo chłopak, ale odkad wszedles w ekipe Wanted to udzieliło Ci sie od nich sporo.
and btw tegaxik wrocil na azurke ;D non pvp mi sie znudziło ;P
to napisz mi passy na priv ;p;p;p;p
Marihuans jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 30-09-2007, 23:05   #597
Raul de Azura
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 24 09 2005
Lokacja: Sulechów

Posty: 194
Profesja: Elder Druid
Świat: Azura
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Siggurdius Pokaż post
. A na Azurze gram ponad 1,5 roku.
hahaha smiech 1.5 roku to jest czas w ktorym dof siedzial w pz wiec nie masz sie czym chwalic. ponownie udowodniles ze jestes GLUPI jak but tak jak to pisalem ze 2 strony wstecz.
__________________
Loyal until the end
Raul de Azura jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 30-09-2007, 23:13   #598
zeus1985
Użytkownik Forum
 
zeus1985's Avatar
 
Data dołączenia: 22 09 2003
Lokacja: Opole
Wiek: 38

Posty: 555
Stan: Na Emeryturze
Imię: Yavimava
Profesja: Elite Knight
Świat: Azura
Poziom: 131
Skille: 98/97
Poziom mag.: 8
Domyślny

Istnieje możliwość udowodnienia, że film jest prawdziwy, i to bardzo prosta. Teraz jedynie zależy od GMów czy chcą poświęcić 30-60 minut na sprawdzenie. Jeżeli nie, to niech się pier****

Wystarczy sprawdzić różnicę w czasie śmierci odpowiednich postaci na www.tibia.com w community, a następnie odpalić film pod TibiCam i sprawdzić różnicę w czasie podczas filmu Niemożliwością jest stworzenie filmu, który by imitował prawdziwą walkę z identycznym czasem śmierci.
__________________
I was Playing in memory of old times.
I was Playing in memory of old friends.
I was Playing in memory of old memories.
Retired.
zeus1985 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 30-09-2007, 23:39   #599
tajemniczy111
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 26 02 2006
Lokacja: W domu

Posty: 387
Stan: Usunięty
Imię: Sirkiks
Profesja: Elite Knight
Gildia: W*A*N*T*E*D
Świat: Premia
Poziom: 262
Skille: 99/98
Poziom mag.: 11
Domyślny

@up
A mi sie zawsze wydawalo ze czas pokazujacy sie na filmiku jest taki sam jak w chwili, w ktorej go ogladasz?
__________________
Hail Wanted !
Hail PA !
Loyal to the end
tajemniczy111 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 30-09-2007, 23:43   #600
Qual
Użytkownik Forum
 
Qual's Avatar
 
Data dołączenia: 21 09 2003
Lokacja: Stalowa Wola

Posty: 124
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Azura
Poziom: 81
Poziom mag.: 64
Domyślny

@up
Czytaj ze zrozumieniem
__________________
Our last march, let it be.
Qual jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 12:20.


Powered by vBulletin 3