Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Dla początkujących > Tajemnice Rookgaardu

Notki

Tajemnice Rookgaardu Wyspa początkujacych. Każdy tutaj zaczyna...

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 06-12-2007, 16:41   #2541
Qert
Użytkownik Forum
 
Qert's Avatar
 
Data dołączenia: 18 11 2007
Lokacja: Wrocław

Posty: 18
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Rookstayer
Świat: Inferno
Domyślny żal !!!!!!

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Dando Pokaż post
Witam.

Specjalnie zarejerstrowałęm się, by wam powiedzieć, że wiem jak zdobyć SS (Spike Sword) .Najpier treba zrobic zeby spike zniknol zapewne wiecie jak to zrobic potem trzeba zebrac odpowiednie przedmioty ulozyc je w odpowiednich miejscach i w odpowiedniej kolejnosci. jezeli juz to zrobimy uzywamy life fluid na jeden z tych przedmiotow i dostajemy kluczyk zloty do komnaty z mino magiem zabijamy go i idziemy dalej dzwiami wchodzimy do tp i idziemy prosto pred siebie az dojdziemy do skrzynki z SSQ wchodzimy w tp obok i jestesmy spowrotem w mino hell
po 1.Przypomnijcie mi ile razy ten temat był poruszany bo ja straciłem rachubę .

po 2.Najpierw poczytaj sobie w tym temacie czy to nie było już poruszane bo spamujesz!!

po 3.Napisz list do admina tej strony z prośbą o usunięcia konta Dando i nie wracaj już na to forum bo robisz z siebie pośmiewisko

Żal mi takich Ludzi ehhhh..... Brak słów

Ostatnio edytowany przez Qert - 06-12-2007 o 19:45.
Qert jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 06-12-2007, 18:44   #2542
Vermilion
Użytkownik Forum
 
Vermilion's Avatar
 
Data dołączenia: 05 11 2007
Lokacja: s piekua

Posty: 180
Stan: Na Emeryturze
Pergamin

Co do tej wyprawy 14 pierwszolevelowcow do mino hellu to wydaje mi sie ze chociaz w micie sa owce to za nie w tibii robia wolfy.
Vermilion jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 06-12-2007, 20:25   #2543
Kubalamix
Użytkownik forum
 
Kubalamix's Avatar
 
Data dołączenia: 05 12 2007

Posty: 6
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Yokomo
Profesja: Knight
Świat: Celesta
Poziom: 44
Poziom mag.: 6
Smutny

..............

Ostatnio edytowany przez Kubalamix - 31-12-2010 o 13:12.
Kubalamix jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 06-12-2007, 20:36   #2544
Like_Shadow
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Było już wieeeele teorii na temat spike sworda i mino maga na rooku,ta jest po prostu kolejna z nich,jednak dobrze mi sie to czytało
  Odpowiedz z Cytatem
stary 06-12-2007, 21:13   #2545
Qert
Użytkownik Forum
 
Qert's Avatar
 
Data dołączenia: 18 11 2007
Lokacja: Wrocław

Posty: 18
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Rookstayer
Świat: Inferno
Domyślny

Czytało?? Człowieku mi sie chce rzygać jak widzę ten tema znowu poruszany .....
__________________




Nastała Era Wiedźminów czas zdobyć Sword of Fury.
Qert jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 06-12-2007, 22:41   #2546
Andain
Użytkownik Forum
 
Andain's Avatar
 
Data dołączenia: 09 04 2007
Lokacja: Poland, Bydgoszcz

Posty: 87
Stan: Na Emeryturze
Imię: Calandriun
Profesja: Rookstayer
Świat: Iridia
Poziom: 51
Skille: 22/29
Król

Ile razy bedzie walkowana historia rex'a czy jak on tam mial -.-

to byl OTS ! nauczcie sie (nooby).

ostatnio ziomek do mnie na Iridii, ze jego rl kolega z furory 54lvl wykonal "ssq" i widzial wszystko doskladnie, i chcial za to 50k zal dla takich noobow, a potem, ze nie pamieta tylko jak sie mowi do all'dee -.^

Ale tyle sie szukalo, ze juz chyba nie warto =/
__________________
Należy tylko wierzyć, aby coś mieć...
Andain jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 07-12-2007, 14:47   #2547
Hicony
Guest
 

Posty: n/a
Problem

zgadzam sie z Andainem już czytam to forum i ciągle widzę ze ktoś pisze o tym rexie ... przecież widać ze po polsku jest zrobione a chyba nie ma tibii w polskiej wersji (a i jeszcze jedno na tym forum tyle jest błędów ze hoho )
  Odpowiedz z Cytatem
stary 07-12-2007, 18:10   #2548
Marcin24
Użytkownik Forum
 
Marcin24's Avatar
 
Data dołączenia: 25 08 2006
Lokacja: Kraków

Posty: 1,639
Stan: Na Emeryturze
Marcin24 ma numer GG 184833 Send a message via Skype™ to Marcin24
Domyślny

Cytuj:
Co do tej wyprawy 14 pierwszolevelowcow do mino hellu to wydaje mi sie ze chociaz w micie sa owce to za nie w tibii robia wolfy.
Jakby w Tibii owiec nie było.
Cytuj:
Żal takich jak ty hmmm dziwne Stonoga wogóle się nie odzywa =/ Stonoga!!!!
Pisz do użytkownika Tom The Tanner.
Ktoś tu wspomniał, że Hyacinth boi się szczurów. Czy to czasem nie jest pomyłka? Bo niejaki Loui panicznie boi się królików.
P.S. Jak widzę, to tylko Valderod tutaj próbuje coś pomóc.
__________________

To pisałem ja, Marcin bez 24.
__________________
Grupa Rookgaard zaprasza! Rekrutacja chwilowo wstrzymana, jednak można składać podania! Napisz PM!
Marcin24 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-12-2007, 00:16   #2549
Andain
Użytkownik Forum
 
Andain's Avatar
 
Data dołączenia: 09 04 2007
Lokacja: Poland, Bydgoszcz

Posty: 87
Stan: Na Emeryturze
Imię: Calandriun
Profesja: Rookstayer
Świat: Iridia
Poziom: 51
Skille: 22/29
Król

Cytuj:
22:55 Calandriun [51]: Hello Loui !
22:55 Loui: BEWARE! Beware of that hole!
22:55 Calandriun [51]: Hole
22:55 Loui: While looking for herbs I found that hole. I went down though I had no torch. And then I heard THEM! There must be dozens!
22:57 Calandriun [51]: Rabbit
22:57 Loui: So it must have been some magic wielding beasts using creature illusion. Good thing you escaped.
22:56 Calandriun [51]: Life Fluid
22:56 Loui: The gods blessed Tibia with abundant forms of life.
22:58 Loui: STAY AWAY FROM THAT HOLE!
Chyba kazdy zna ang wiec nie tlumacze.

Trudno z tego cos wywnioskowac tak naprawde, on mowi zebysmy uwazali na ta dziure.

Ja nic z niego wiecej nie wyciagne=/ moze Wy umiecie
__________________
Należy tylko wierzyć, aby coś mieć...

Ostatnio edytowany przez Andain - 08-12-2007 o 00:22.
Andain jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-12-2007, 12:31   #2550
Marcin24
Użytkownik Forum
 
Marcin24's Avatar
 
Data dołączenia: 25 08 2006
Lokacja: Kraków

Posty: 1,639
Stan: Na Emeryturze
Marcin24 ma numer GG 184833 Send a message via Skype™ to Marcin24
Domyślny

Cytuj:
22:57 Loui: So it must have been some magic wielding beasts using creature illusion. Good thing you escaped.
No, to chyba potwierdza, że boi się królików.
__________________

To pisałem ja, Marcin bez 24.
__________________
Grupa Rookgaard zaprasza! Rekrutacja chwilowo wstrzymana, jednak można składać podania! Napisz PM!
Marcin24 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-12-2007, 14:00   #2551
Andain
Użytkownik Forum
 
Andain's Avatar
 
Data dołączenia: 09 04 2007
Lokacja: Poland, Bydgoszcz

Posty: 87
Stan: Na Emeryturze
Imię: Calandriun
Profesja: Rookstayer
Świat: Iridia
Poziom: 51
Skille: 22/29
Król

Czy Loui uzyl slowa "rabbit" ?. Nie. Ale mozna z tego tez to wywnioskowac. Jak by tak przystopowac i z nim pogadac na dluzsza chwile to moze cos sie da rozwiazac.
__________________
Należy tylko wierzyć, aby coś mieć...
Andain jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-12-2007, 16:38   #2552
nairdan1994
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 19 10 2007

Posty: 46
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Knight
Świat: Celesta
Poziom: 18
Skille: 54/53
Poziom mag.: 3
Domyślny

Ja tam uważam, że trzeba wyjść 1lvl za miasto i pogadać z jakimś npc. On da nam key czy tam spike sworda czy tam jeszcze cos innego i git.

Dzisiaj dedlem 1 levelem na mino hell xD.
__________________
Marze o tym żebym mógł na widok nooba odetchnąć z ulgą i pomyśleć że jestem bezpieczny.
nairdan1994 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-12-2007, 17:16   #2553
Patton
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

No jasne wyjsc 1 lvl za miasto i mamy ss albo golden keya
Swietnie,swietnie!
  Odpowiedz z Cytatem
stary 08-12-2007, 18:44   #2554
Marcin24
Użytkownik Forum
 
Marcin24's Avatar
 
Data dołączenia: 25 08 2006
Lokacja: Kraków

Posty: 1,639
Stan: Na Emeryturze
Marcin24 ma numer GG 184833 Send a message via Skype™ to Marcin24
Domyślny

Cytuj:
Czy Loui uzyl slowa "rabbit" ?. Nie. Ale mozna z tego tez to wywnioskowac. Jak by tak przystopowac i z nim pogadac na dluzsza chwile to moze cos sie da rozwiazac.
Nie, nie używa, ale jest to odpowiedź na twoje słowo, które akurat brzmi "rabbit".
__________________

To pisałem ja, Marcin bez 24.
__________________
Grupa Rookgaard zaprasza! Rekrutacja chwilowo wstrzymana, jednak można składać podania! Napisz PM!
Marcin24 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-12-2007, 18:57   #2555
ysiu22
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 03 12 2007

Posty: 6
Domyślny :)

Elo chcialem powiedziec jedna rzecz,nie to ze zle szukacie czy cos w tym stylu tylko ze czytalem w jakims wywiadzie chyba ze Knighmitare czy jakos tak powiedzial ze zgadki na Rook da sie odkryc ale ludzie za daleko szukaja wiec moze opowiedz na wszystkie pytania sa pod nosem ale ten wywiad byl stary wiec moze nic z tego
ysiu22 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-12-2007, 19:04   #2556
Morderff
Użytkownik Forum
 
Morderff's Avatar
 
Data dołączenia: 03 11 2006
Lokacja: Myślenice

Posty: 430
Stan: Niegrający
Imię: Morderff
Profesja: Sorcerer
Świat: Harmonia
Poziom: 69
Domyślny

@up
Po pierwsze: To już znamy.
Po drugie: Nie koniecznie Knightmare mówił prawdę więc...
Morderff jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-12-2007, 19:31   #2557
Marcin24
Użytkownik Forum
 
Marcin24's Avatar
 
Data dołączenia: 25 08 2006
Lokacja: Kraków

Posty: 1,639
Stan: Na Emeryturze
Marcin24 ma numer GG 184833 Send a message via Skype™ to Marcin24
Domyślny

Cytuj:
Po drugie: Nie koniecznie Knightmare mówił prawdę więc...
Może nie, że nie mówił prawdy, tylko nie mówił dokładnie tj. żeby nie brać jego słów dosłownie.
__________________

To pisałem ja, Marcin bez 24.
__________________
Grupa Rookgaard zaprasza! Rekrutacja chwilowo wstrzymana, jednak można składać podania! Napisz PM!
Marcin24 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-12-2007, 20:37   #2558
FISHU123
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Stonoga Pokaż post
UWAGA UWAGA!
Chciałbym spokojnie oznajmic ze wiem skad sie wziool i co robi minomag w minohell oraz skad spike sword. Oczywiscie nieweim jak sie tam dostac bo to by bylo WYDARZENIE NA SKALE SWIATOWA! 1000 playerow z tibi waliloby drzwiami i oknami aby sie dowiedziec. Ja chcialem tylko wyjasnic skad te wszystkie rzeczy na rooko - moze to pomoze wyjasnic jakas zagadke (spx nie bedzie to post w stylu: ''Wiem jak zdobyc spike trzeba tylko zucic tam 100k i samo przeniesie...'' - bo jak widze takie cos to krew we mnie sie gotuje!) Powiem co i jak tylko ze prosze nie pisac glupot. Jeśli jestes noobem nawet tego nieczytaj! A dla niedowiarkow co kilka zdan bede pisal akapit ze znakiem: ''Niewierzysz sam sie mozesz przekonac''. No dobra za kilka minut bedzie napisana historia minomaga i minohell. Napisalem to zeby was zachecic abyscie nieuciekali z fora spac tylko zebyscie mi pomogli cos rozwiazac!!! Czekajcie zaraz zrobie edita z wiecie czym!



edit:no to zaczynamy

MINOHELL I POSIŁKI

Dawno temu potwory wladaly rookiem. W koncu udalo sie ich wypedzic, minotaury poprosily o posilki z maina(z Mitwalin - tu chodzi o ten teleport za komnata MinoMaga, pelinl on role komunikatora i tedy przybywala pomoc). Jak widzicie w minohell bylo bardzo duzo minosow ale ani 1 orka (tylko wyzej jako straz poniewaz orkow uwazano za glupie istoty). To nie koniec poczynan minosow - wyslali oni widomosc do (przez tibijczykow tak nazywanego) Bearroomu czy jakos tak, a chodzilo w tej wiadomosci o to ze minosy potrzebowaly uzbrojenia do walki z ludzmi ktozy byli coraz liczebniejsi. Orkowie pod wodza 1 minosa z bearqestu przygotowali uzbrojenie i zamkneli w pokoiku a na strazy postawili niedzwiedzia. Czekali na minosow ktorzy odbiora uzbrojenie i broń. Jednak dlugo nienadchodzili poniewarz w poblizu krecilo sie zbyt duzo ludzi. Minos zakopal klucz do pokoiku z eq pod ziemia - i słusznie bo wkrotce zaatakowali ludzie (CipSoft przewidzial ze ludzie tu dotra i zabija orkow).

Nie wierzysz sam sie morzesz przekonac!
Jesli nie wierzysz w te informacje to przeczytaj:
+Genesis Tibii
+Ksiazki i listy z Minohell
+Ksiazki i listy z Bearroom
+Klucz zakopany przez minosa w Bearroom
+Teleport w Minohell
+inne zrodla

Zaraz dopisze czesc i minomagu. Ocena PLXPLXPLX!!! Dopisze reszte jesli ktos to oceni bo jesli ja sie napracuje a nikt nawet nie sproboje mi pomoc...


MINOMAG

Pewnie na to czekaliscie!

Ludzie wdarli sie do labiryntu, straże nic już niepomogą, śmierć, śmierć, straciliśmy łączność z Mitwalin...<nierozumialem o co chodzi w tym fragmencie> ...a czarownik(tu chodzi o MinoMaga) zamknal sie w swojej komnacie i nikogo niewpuszcza, ach biada nam, śmierć, śmierc, to już koniec... - taki fragment mozna preczytac w księdze-pamiętniku (?) w minohell. Mowil on o ostatnich chwilach jednego z minosow. Inna ksiega mowila ze Bearoom padł - nikt nieprzeżył... Były też listy w niezrozumiałym języku. Pomieszany orkowy z angielskim i jezykiem minosow. Kolega ktory expi w Mitwalin przyniusł mi księgi i widomości o tym ze mitwalin niemoze juz wspomagac Minohell itp. A wiec Minomag to po prostu czarodziej z Mitwalin ktory mnial pomo minosom ale stchórzył albo z jakiegos innego powodu schowal sie w swoim pomiszczeniu. A teraz uwaga! Było coś o drzwiach do MinoMaga ze nieda sie ich otworzyc zadnym z kluczów wytopionych w blasku ksiezyca krainy elfow lub ciemnosciach kopalni krasnoludow.. - cos takiego. Było ze magia je stworzyła i magia moze otworzyc (ciekawie to sobie ten MinoMag wymyslil bo na rooko nie ma magii - nieliczac runek i lifefluidow jesli to tak nazwac... albo manadrain szkieletow). W kazdym razie bylem blisko rozwiazania ale nic ale absolutnie NIC nieznalazlem, koledzy szukali nawet na Edron... Znalazlem tez cos o spike swordzie ale to zaraz na razie ocencie!

Nie wierzysz sam sie mozesz przekonac!!!

+ksiegi i listy w Minohell
+magiczne ''prady' i fire za drzwiami komnaty minomaga
+drzwi bez(?) klucza
+kartka z Mitwalin
+pamietnik samotnego minosa czy opuszczonego .


UWAGA NIEKTORE NIEPRZETLUMACZONE WYRAZY MOGA SIE TROCHE ROZNIC OD PRAWDZIWYCH BO NIEKTORYCH WYRAZOW ANGIELSKICH NIEZNAM!!! naprzyklad opuszczony albo samotny albo drzwi moga byc magiczne albo ''silne'' czy tak jakos.


OCENCIE PLXPLXPXLXPLX

A i jescze jedno! Troche mnie dziwi ze MItwalin rozmawialo sobie z minohell bo czytalem ze mitwalin bylo opuszczone przez tysiace lat! Czyżby minosy z minohell zajely mitwalin???? A bede jutro i napisze o spike swordzie. IDe spac. PLZ nie kasujcie tego modki! Jutro napisze co wiem o Spike
WOW szybki jestes trudne bardzo wejsc na mino hell skopiowac ksiaki i na translatora
  Odpowiedz z Cytatem
stary 08-12-2007, 20:57   #2559
Marcin24
Użytkownik Forum
 
Marcin24's Avatar
 
Data dołączenia: 25 08 2006
Lokacja: Kraków

Posty: 1,639
Stan: Na Emeryturze
Marcin24 ma numer GG 184833 Send a message via Skype™ to Marcin24
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez FISHU123 Pokaż post
WOW szybki jestes trudne bardzo wejsc na mino hell skopiowac ksiaki i na translatora
My tu się głowimy nad zagadkami, ale przyszedł, ostatni sprawiedliwy tego forum, w świetle chwały i szacunku, i powiedział o te słowa. My, zwykli grzesznicy padnijmy na kolana, bo on nam pokaże drogę do lepszego świata. Ale jestem głupi...
__________________

To pisałem ja, Marcin bez 24.
__________________
Grupa Rookgaard zaprasza! Rekrutacja chwilowo wstrzymana, jednak można składać podania! Napisz PM!
Marcin24 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-12-2007, 21:04   #2560
Andain
Użytkownik Forum
 
Andain's Avatar
 
Data dołączenia: 09 04 2007
Lokacja: Poland, Bydgoszcz

Posty: 87
Stan: Na Emeryturze
Imię: Calandriun
Profesja: Rookstayer
Świat: Iridia
Poziom: 51
Skille: 22/29
Król

Knightmare nigdy by nie powiedział całej prawdy, tzn calego rozwiazania. Po to sa "quest'y" zeby je odkrywac. Napewno niektorzy Rooksatayer'zy odkryli cos, ale nie powiedza (to chyba logiczne) u kazdy npc skrywa jakas zagadke. Wystarczy sie do tego przylozyc
__________________
Należy tylko wierzyć, aby coś mieć...
Andain jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 10:30.


Powered by vBulletin 3