Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Inne > O wszystkim i o niczym

Notki

O wszystkim i o niczym O tym wszystkim co nie pasuje gdziekolwiek indziej ;)

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 13-01-2008, 18:19   #161
Korektor
Zbanowany
 
Korektor's Avatar
 
Data dołączenia: 18 12 2006
Lokacja: Liberty City :P
Wiek: 38
Wpisy bloga: 5

Posty: 1,023
Domyślny

Ukryty tekst:


Ach ci paparazzi
Korektor jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 13-01-2008, 19:25   #162
Marcin24
Użytkownik Forum
 
Marcin24's Avatar
 
Data dołączenia: 25 08 2006
Lokacja: Kraków

Posty: 1,639
Stan: Na Emeryturze
Marcin24 ma numer GG 184833 Send a message via Skype™ to Marcin24
Domyślny

Jaki ładny, różowo-biały...
__________________

To pisałem ja, Marcin bez 24.
__________________
Grupa Rookgaard zaprasza! Rekrutacja chwilowo wstrzymana, jednak można składać podania! Napisz PM!
Marcin24 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 13-01-2008, 19:35   #163
Ojciec Dyrektor
Ojciec Dyrektor
 
Ojciec Dyrektor's Avatar
 
Data dołączenia: 18 03 2006
Lokacja: Nowy Sącz

Posty: 327
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elite Knight
Gildia: Anima
Send a message via Skype™ to Ojciec Dyrektor
Domyślny

Panie Premierze wnioskuję, iż Pan się o*******asz A co do autka nic nadzwyczajnego, po moim mieście jeżdzą dwa takie (Nowy Sącz, Pan Koral, tak tak ten od lodów)
__________________

PAMIĘTAJ !
Moja jest tylko racja, i to święta racja. Bo nawet jak jest twoja, to moja jest mojsza niż twojsza, że właśnie moja racja jest racją najmojszą !
Ojciec Dyrektor jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 13-01-2008, 20:29   #164
Patton
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

UP: ej a ta rezydencja na gorce jak sie do grybowa jedzie to jest korala?
  Odpowiedz z Cytatem
stary 13-01-2008, 21:43   #165
Korektor
Zbanowany
 
Korektor's Avatar
 
Data dołączenia: 18 12 2006
Lokacja: Liberty City :P
Wiek: 38
Wpisy bloga: 5

Posty: 1,023
Domyślny

@up,
To jego córek. Tam są 2 wielkie rezydencje.
Korektor jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 14-01-2008, 16:32   #166
Marcin24
Użytkownik Forum
 
Marcin24's Avatar
 
Data dołączenia: 25 08 2006
Lokacja: Kraków

Posty: 1,639
Stan: Na Emeryturze
Marcin24 ma numer GG 184833 Send a message via Skype™ to Marcin24
Domyślny

Czy Minister Administracji Forum mógłby łaskawie zajrzeć do skrzynki mailowej?
P.S. Szukam reporterów do gazety!
@down
Na chacie?
__________________

To pisałem ja, Marcin bez 24.
__________________
Grupa Rookgaard zaprasza! Rekrutacja chwilowo wstrzymana, jednak można składać podania! Napisz PM!

Ostatnio edytowany przez Marcin24 - 14-01-2008 o 17:44.
Marcin24 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 14-01-2008, 17:06   #167
Thor of heaven
Tibia.pl Support
 
Thor of heaven's Avatar
 
Data dołączenia: 31 07 2006
Lokacja: Sailent Hell
Wiek: 32

Posty: 350
Thor of heaven ma numer GG 726027 Send a message via Skype™ to Thor of heaven
Domyślny

Kolejne obrady dziś o 20.oo.

Zapraszam
__________________
Thor był uznawany za bliższego ludziom niż Odyn - jest równie gwałtowny, ale mniej tajemniczy. Podróżował rydwanem zaprzężonym w kozły.

Nie był tak przebiegły jak Odyn i zdarzało mu się wpaść w pułapkę (przykładem tego jest słynna przygoda Thora w gościnie u króla Utgardu, olbrzyma zwanego Lokim), ostatecznie jednak zawsze zwyciężał. Od jego imienia pochodzi nazwa czwartku :
(Torsdag, Thursday = 'dzień Thora').
Thor of heaven jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 14-01-2008, 17:08   #168
Gogar
Użytkownik Forum
 
Gogar's Avatar
 
Data dołączenia: 10 07 2007
Lokacja: padł mi mózg

Posty: 656
Imię: Tolek
Gildia: #;d
Świat: POLNet
Poziom: +o
Skille: Mrok
Gogar ma numer GG 6484638
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Marcin24 Pokaż post
Czy Minister Administracji Forum mógłby łaskawie zajrzeć do skrzynki mailowej?
P.S. Szukam reporterów do gazety!
NIE!!! ;o
<10>
Gogar jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 14-01-2008, 19:23   #169
Ojciec Dyrektor
Ojciec Dyrektor
 
Ojciec Dyrektor's Avatar
 
Data dołączenia: 18 03 2006
Lokacja: Nowy Sącz

Posty: 327
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elite Knight
Gildia: Anima
Send a message via Skype™ to Ojciec Dyrektor
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Thor of heaven Pokaż post
Kolejne obrady dziś o 20.oo.

Zapraszam
Przepraszam spóźnię się 20 min :/ Nie mogą być np. o 20:30 ??
__________________

PAMIĘTAJ !
Moja jest tylko racja, i to święta racja. Bo nawet jak jest twoja, to moja jest mojsza niż twojsza, że właśnie moja racja jest racją najmojszą !
Ojciec Dyrektor jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 15-01-2008, 17:12   #170
Marcin24
Użytkownik Forum
 
Marcin24's Avatar
 
Data dołączenia: 25 08 2006
Lokacja: Kraków

Posty: 1,639
Stan: Na Emeryturze
Marcin24 ma numer GG 184833 Send a message via Skype™ to Marcin24
Domyślny

Nadeszła chwila, na którą wszyscy czekali! Jedyna, niezależna gazeta Retalska - Rzeczniepospolita ruszyła! Tutaj link. Jednocześnie przypominam, że szukam jeszcze kilku osób na stanowisko reporterów!
__________________

To pisałem ja, Marcin bez 24.
__________________
Grupa Rookgaard zaprasza! Rekrutacja chwilowo wstrzymana, jednak można składać podania! Napisz PM!
Marcin24 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 15-01-2008, 17:17   #171
Thomisson
Użytkownik Forum
 
Thomisson's Avatar
 
Data dołączenia: 17 02 2005
Lokacja: Old Trafford
Wiek: 32

Posty: 682
Thomisson ma numer GG 7120620
Domyślny

Niestety dzisiaj, jeżeli są obrady, nie będę mógł być obecny.
Thomisson jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 15-01-2008, 20:04   #172
Badon
Użytkownik Forum
 
Badon's Avatar
 
Data dołączenia: 02 11 2007

Posty: 178
Stan: Usunięty
Imię: 666
Poziom: 666
Skille: 666
Poziom mag.: 66
Domyślny

Ja chce byc mestre w capoeirze ok ??
Badon jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 15-01-2008, 20:55   #173
Ojciec Dyrektor
Ojciec Dyrektor
 
Ojciec Dyrektor's Avatar
 
Data dołączenia: 18 03 2006
Lokacja: Nowy Sącz

Posty: 327
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elite Knight
Gildia: Anima
Send a message via Skype™ to Ojciec Dyrektor
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Marcin24 Pokaż post
Nadeszła chwila, na którą wszyscy czekali! Jedyna, niezależna gazeta Retalska - Rzeczniepospolita ruszyła! Tutaj link. Jednocześnie przypominam, że szukam jeszcze kilku osób na stanowisko reporterów!
eeeee ... krótko mówiąc popracuj nad wyglądem bloga oraz może jakieś fajne logo i baner u góry by ktoś zrobił ?
__________________

PAMIĘTAJ !
Moja jest tylko racja, i to święta racja. Bo nawet jak jest twoja, to moja jest mojsza niż twojsza, że właśnie moja racja jest racją najmojszą !
Ojciec Dyrektor jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 15-01-2008, 21:25   #174
Marcin24
Użytkownik Forum
 
Marcin24's Avatar
 
Data dołączenia: 25 08 2006
Lokacja: Kraków

Posty: 1,639
Stan: Na Emeryturze
Marcin24 ma numer GG 184833 Send a message via Skype™ to Marcin24
Domyślny

Cytuj:
krótko mówiąc popracuj nad wyglądem bloga oraz może jakieś fajne logo i baner u góry by ktoś zrobił ?
Sorry, ale na razie jestem sam w ekipie gazety, jak znajdę czas to spróbuje coś wypocić.
__________________

To pisałem ja, Marcin bez 24.
__________________
Grupa Rookgaard zaprasza! Rekrutacja chwilowo wstrzymana, jednak można składać podania! Napisz PM!
Marcin24 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 16-01-2008, 20:54   #175
Korektor
Zbanowany
 
Korektor's Avatar
 
Data dołączenia: 18 12 2006
Lokacja: Liberty City :P
Wiek: 38
Wpisy bloga: 5

Posty: 1,023
Domyślny

Witam,
Zostałem zmuszony do wprowadzenia kilku nowych zasad w sprawie obrad. Otóż będą się od teraz odbywać co 3 dni począwszy od 19.01.08r.
Godzina rozpoczęcia - 19:30. Proszę o obecność na jak największej liczbie posiedzeń parlamentu.
Nie toleruję ludzi tylko zajmujących swoje stanowiska. Więc jeśli owe posiadasz i nic nie robisz - odejdź teraz, oszczędź nam i sobie kłopotu.

Większość wykonuje dużo dobrej roboty. Komunikacja itp. są w dobrym stanie. Wszystkie ustawy i postanowienia są wprowadzane w życie w trybie natychmiastowym. Idziemy ciągle do przodu. Jednakże zaobserwowałem parę resortów, które są naszą kulą u nogi. Na razie ufam, że działanie to nie jest zamierzone, więc nie ujawniam kto co i jak. Mam nadzieję, że te osoby, które dostały polecenie a go nie wykonały na czas bądź należycie - wiedzą o tym i zmienią swoje nastawienie. Jestem perfekcjonistą, cieszę się z wydajności na poziomie 85%, ale jeśli można, to ją podwyższam. Więc na przeciw projektowi nie stanie żaden leser. Rozumiem różne powody opóźnień, ale nie rozumiem lenistwa. Nie chcę Was przepracować, ale można wszak usiąść na pół godziny dziennie i zrobić co do niego należy, skoro się posadę już przyjęło.

Z dniem dzisiejszym rozwiązuję grupę techniczną. Mamy w niej jedynie 3 bardzo aktywnych członków. Reszta nawet nie raczyła zgłosić swojej przynależności Gogarowi.

Na czele nowej grupy staną razem Gogar i Nikast i sami wybiorą sobie osoby do współpracy. Więc każdy kto byłby zainteresowany pracą typowo informatyczną, proszę o zgłaszanie się w tym temacie. Potrzebujemy na prawdę dobrych pracowników, znawców w swojej dziedzinie informatyki. Każdy specjalista bądź doradca oczywiście będzie miał ciekawe profity w grze. Najaktywniejsi mogą liczyć na bardzo wysokie posady, ze względu na moje zaufanie do ich pracy i rzetelności.

Przykładami takich osób przede wszystkim są: Marla, Thomisson, Gogar oraz Nikast. Udzielam im oficjalnej pochwały z wpisem do akt. Potrzebujemy pionierów, a oni nimi są.

Tak, więc mam nadzieję, że każdy zaangażowany mniej lub bardziej w projekt, weźmie sobie do serca moje dzisiejsze uwagi. Nie jest mi łatwo krytykować otwarcie własnych ludzi, ale nie możemy sobie pozwolić na miękką politykę.

WYBORY


Wybory prezydenckie odbędą się w ten weekend. Głosować może każdy kto zgłosi(ł) się do projektu. Głosy przesyłamy na specjalnie do tego stworzony mail:
[email protected]

Można głosować na każdego kto jest uczestnikiem projektu. Nie ma większych wymagań. Aby zachować możliwie największą dowolność dla każdego z nas, nie ma kandydatów. Powołanie dostanie ten, kto zbierze najwięcej głosów i zgodzi się na pełnienie powierzonej mu funkcji. Głosowanie jest tajne, a do konta mają dostęp już wszyscy najważniejsi Retalianie, aby nie było żadnych podejrzeń odnośnie fałszowania wyników. Życzę dobrego wyboru i proszę o zachowanie rozsądku. Przypominam, że prezydent musi być godny reprezentowania nas na arenie światowej.
Korektor jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 17-01-2008, 14:33   #176
Voon
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 26 07 2006

Posty: 1,303
Voon ma numer GG 1528304
Domyślny

Witam oraz na samym początku bardzo, bardzo przepraszam za doptychczasową nieobecność. Miałem taki zapiernicz że wieczorem nie wiedziałem jak sie nazywam. Mam pytanie co do wypowidzi pana Premiera: czy przed wyborami prezydenckimi nie powinniśmy uchwalić najpierw partii? Fakt, państwo posiada narazie rząd 'sztuczny' ale prezydent powinien posiadać partie. Uprzednio także powinna być lista osób kandydujących oraz każdy z członków powinien przedstawić swój plan (każdy chyba wie jak władza zmienia człowieka). Oraz czy podanie meila publicznie nie spotęguje spamu?
Dziękuje za wysłuchanie, na dzisiejszych obradach na 99% będe.
P.S gazeta bardzo ładnie funkcjonuje, czekamy na więcej.
Voon jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 17-01-2008, 16:22   #177
Ojciec Dyrektor
Ojciec Dyrektor
 
Ojciec Dyrektor's Avatar
 
Data dołączenia: 18 03 2006
Lokacja: Nowy Sącz

Posty: 327
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elite Knight
Gildia: Anima
Send a message via Skype™ to Ojciec Dyrektor
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Voon Arculin Pokaż post
Witam oraz na samym początku bardzo, bardzo przepraszam za doptychczasową nieobecność. Miałem taki zapiernicz że wieczorem nie wiedziałem jak sie nazywam. Mam pytanie co do wypowidzi pana Premiera: czy przed wyborami prezydenckimi nie powinniśmy uchwalić najpierw partii? Fakt, państwo posiada narazie rząd 'sztuczny' ale prezydent powinien posiadać partie. Uprzednio także powinna być lista osób kandydujących oraz każdy z członków powinien przedstawić swój plan (każdy chyba wie jak władza zmienia człowieka). Oraz czy podanie meila publicznie nie spotęguje spamu?
Dziękuje za wysłuchanie, na dzisiejszych obradach na 99% będe.
P.S gazeta bardzo ładnie funkcjonuje, czekamy na więcej.
Popieram ! Wg. mnie ten rząd powinien stworzyć solidne podstawy bez prezydenta, utworzyć ugrupowania polityczne, po czym powinniśmy rozwiązać parlament, przeprowadzić wybory zarówno prezydenckie jak i wybory parlamentarne.
__________________

PAMIĘTAJ !
Moja jest tylko racja, i to święta racja. Bo nawet jak jest twoja, to moja jest mojsza niż twojsza, że właśnie moja racja jest racją najmojszą !
Ojciec Dyrektor jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 17-01-2008, 16:33   #178
Korektor
Zbanowany
 
Korektor's Avatar
 
Data dołączenia: 18 12 2006
Lokacja: Liberty City :P
Wiek: 38
Wpisy bloga: 5

Posty: 1,023
Domyślny

@Wy dwaj up,
Prezydent ma wiele obowiązków, które spadły na mnie. Ja robię co mogę, ale przestaję się wyrabiać. Powołanie prezydenta mnie odciąży, co jednocześnie spowoduje zwiększenie tempa prac.

BTW. Jeśli macie ochotę, możecie założyć ugrupowanie polityczne. Proszę mi przedstawić projekt działalności, wspólne poglądy itp. Koniecznie podajcie nazwę. Do tego proszę o informację, kto będzie liderem oraz kto jaką funkcję będzie pełnił, jeśli zrobicie taki podział.
Wszyscy, którzy chcą, mogą założyć partię, zachowując powyższe zasady. Jeśli wszystko będzie ok, poinformuję o powstaniu nowej partii.
Korektor jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 17-01-2008, 18:01   #179
Voon
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 26 07 2006

Posty: 1,303
Voon ma numer GG 1528304
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Korektor Pokaż post
@Wy dwaj up,
Prezydent ma wiele obowiązków, które spadły na mnie. Ja robię co mogę, ale przestaję się wyrabiać. Powołanie prezydenta mnie odciąży, co jednocześnie spowoduje zwiększenie tempa prac.

BTW. Jeśli macie ochotę, możecie założyć ugrupowanie polityczne. Proszę mi przedstawić projekt działalności, wspólne poglądy itp. Koniecznie podajcie nazwę. Do tego proszę o informację, kto będzie liderem oraz kto jaką funkcję będzie pełnił, jeśli zrobicie taki podział.
Wszyscy, którzy chcą, mogą założyć partię, zachowując powyższe zasady. Jeśli wszystko będzie ok, poinformuję o powstaniu nowej partii.
O czym ty do mnie? : P
Możesz powołać osobe równą Tobe, która tak jak ty będzie pełniła podobne funkcje (o jakieś 30-40% to Cie odciąży) bądź też po prostu rozdzielić prace którą masz na poszczególne resorty.

Jest jeszcze jedna opcja. Warto by powołać osobe zaufaną, która narazie będzie tylko pełniła obowiązki prezydenta, później jak powiedział Vagraav samorozwiązanie i wybory.

P.S mam gotowy kawałek konstytucji o Partiach jakbyś chciał.
Voon jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 17-01-2008, 20:47   #180
Korektor
Zbanowany
 
Korektor's Avatar
 
Data dołączenia: 18 12 2006
Lokacja: Liberty City :P
Wiek: 38
Wpisy bloga: 5

Posty: 1,023
Domyślny

@up,
Konstytucja do Marli.
Właśnie zaufaną osobą o prawach i obowiązkach takich jakie ja mam, będzie prezydent. Musimy go mieć. Nie zmienię swojej decyzji, a resorty i tak są zarobione po łokcie z tego co widzę.
Korektor jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 02:25.


Powered by vBulletin 3