Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Inne

Notki

Inne To co nie pasuje do któregoś z działów a ma związek z Tibią trafia tutaj.

Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 03-02-2008, 01:15   #101
Lynx
Zbanowany
 
Data dołączenia: 12 09 2006
Lokacja: Zabrze
Wiek: 34

Posty: 979
Stan: Początkujący
Imię: Leo Eloon
Profesja: Elite Knight
Gildia: Equimanthorn
Świat: Nebula
Lynx ma numer GG 2022284
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Light-r Pokaż post
To w takim razie osoba starsza jest mądrzejsza od młodszej????
A twoim zdaniem twoja mama/twój tata są mądrzejsi od Ciebie bo tacy się urodzili??
Lynx jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 03-02-2008, 01:15   #102
Weczer
Użytkownik Forum
 
Weczer's Avatar
 
Data dołączenia: 14 11 2005
Wiek: 33

Posty: 51
Stan: Niegrający
Imię: Weczer
Profesja: Knight
Świat: Askara
Domyślny

@Light-r
Po części się z tobą zgadzam, ale niestety wśród tych 13-sto latków jest bardzo mały % tych, którzy są inteligentniejsi, ale właśnie ta cała reszta wyrobiła takie zdanie o 13-sto latkach.

P.S. Po takich tematach stwierdzam, że dobrze się stało, że za mej "młodości" internet nie był tak rozpowszechniony, pewnie zrobiłbym z siebie gdzieś kretyna i teraz bym się wstydził (chociaż nawet teraz potrawie zrobic z siebie kretyna :[ )
__________________
Odpowiedzi na wszystkie pytania znajdziesz TUTAJ



Weczer jest offline  
stary 03-02-2008, 01:16   #103
Light-r
Zbanowany
 
Data dołączenia: 12 01 2008
Lokacja: Siemianowice

Posty: 144
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

@do wszystkich

Ja chce wreszcie skończyć tą bezsensowną kłótnie ale wytłumaczcie mi dlaczego starsza osoba musi byc mądrzejsza od młodszej
Light-r jest offline  
stary 03-02-2008, 01:16   #104
psajdak123
Zbanowany
 
Data dołączenia: 16 11 2007

Posty: 45
Domyślny

<kasuje konto, zakladam nowe>

@up
bo z wiekiem czlowiek nabywa doswiadczenia
jeszcze duuuzo razy zycie da ci kopa w dupe a w tedy sobie usiadziesz... pomyslisz nad tym i zrozumiesz co zrobiles zle
wtedy mozesz pisac na forum i tlumaczyc to innym hehe... a pozatym strasznie naduzywasz slowa 'Madry'
no bb

aha bym zapomnial, twoj opis...
eh, no co? do mysl sie i to zmien

@down
dokladnie, tak
o tym samym pisalem i chyba kazdy ci to powie

Ostatnio edytowany przez psajdak123 - 03-02-2008 o 01:20.
psajdak123 jest offline  
stary 03-02-2008, 01:18   #105
Lynx
Zbanowany
 
Data dołączenia: 12 09 2006
Lokacja: Zabrze
Wiek: 34

Posty: 979
Stan: Początkujący
Imię: Leo Eloon
Profesja: Elite Knight
Gildia: Equimanthorn
Świat: Nebula
Lynx ma numer GG 2022284
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Light-r Pokaż post
@do wszystkich

Ja chce wreszcie skończyć tą bezsensowną kłótnie ale wytłumaczcie mi dlaczego starsza osoba musi byc mądrzejsza od młodszej
bo rzyje dłużej na tym sfiecie
Lynx jest offline  
stary 03-02-2008, 01:22   #106
Light-r
Zbanowany
 
Data dołączenia: 12 01 2008
Lokacja: Siemianowice

Posty: 144
Stan: Na Emeryturze
Domyślny Wyjaśniam

Jestem mądry........założyłem ten temat żeby wreszcie się skończyła ta odwieczna potyczka między 13 latkami a 17+ latkami.Akurat mnie wnerwiało posty typu "Chłopczyku który masz XX lat'itp.

Niesprawiedliwość żeby tak traktować ludzi

Wiec chciałem to skończyć ale coś mi nie wyszło
Oto mi chodzi a wy non stop przedłużacie to...Chce jasnej mądrej odpowiedzi i chcę aby to się wreszcie skończyło żeby skończyłą sie krytyka 13-latków...mam swoje prawo do wypowiedzi i do sprzeciwu

Kapisi wam to juz wreszcie
Light-r jest offline  
stary 03-02-2008, 01:24   #107
Weczer
Użytkownik Forum
 
Weczer's Avatar
 
Data dołączenia: 14 11 2005
Wiek: 33

Posty: 51
Stan: Niegrający
Imię: Weczer
Profesja: Knight
Świat: Askara
Domyślny

@Up
Napiszę jeszcze raz, niestety wśród tych 13-sto latków jest bardzo mały % tych, którzy są inteligentniejsi, ale właśnie ta cała reszta wyrobiła takie zdanie o 13-sto latkach.
__________________
Odpowiedzi na wszystkie pytania znajdziesz TUTAJ



Weczer jest offline  
stary 03-02-2008, 01:28   #108
Zawaxer
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 01 12 2007

Posty: 15
Domyślny

Light-r nie jesteś ani mądry ani skromny. Jak chcesz żeby starsi przestali się chwalić tym, że życie bardziej im dało po pysku niż tobie do tej pory, to nic nie zrobisz. Ludzie po prostu tacy są i już. Zapewne ty też w ich wieku taki będziesz, a pojawi sie taki "twój następca", z którego będziesz się śmiał.

PS. Ma ktoś "moc" zamknięcia tego tematu? Jeśli ma dość many i też uważa to za słuszne to proszę go aby nie zwlekał
Zawaxer jest offline  
stary 03-02-2008, 01:28   #109
Light-r
Zbanowany
 
Data dołączenia: 12 01 2008
Lokacja: Siemianowice

Posty: 144
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Dobra skoro tak to temat ogłaszam za ZAMKNIĘTY

Ino teraz nie krytykujcie młodych 13-latków którzy mają mądrą wypowiedź a nic nie bedzie.Aha niedługo daje moje poradniki i nowe tematy które uprzyjemnią pracę na forum

Na priv psajdak,Wieczer i Marcin bedziecie mi pisac oc i jak mam robić żeby nie wyjść na głupka

I to tyle narazie....zamykamy oficjalnie temat
Myśle że to poskutkowało
Light-r jest offline  
stary 03-02-2008, 01:36   #110
psajdak123
Zbanowany
 
Data dołączenia: 16 11 2007

Posty: 45
Domyślny

@up

Em... przykro mi ale nie...
z tego konta juz niebede korzystal jest to moj ostatni post
a pozatym jak juz wspomnialem poszukaj coto znaczy 'byc madrym' w wikipedi

Dlatego wlasnie niemysl ze 'kazdy kto napisze cos madrego' ... ;p
cos madrego dla kazdego oznacza co innego

haha... ale rym xP

przeciez niemyslisz ze bede twoim 'tutorem' i bede ci mowil co masz pisac a ty bedziesz wklejal moje slowa...
dla mnie Madry NIE JESTES, moze to dlatego ze cie wogule nieznam a i z twoich postow nic wydobyc niemoge
dlatego... zyj sobie zyj kiedys to wszystko zrozumiesz jak to jest... najlepej o tym wszystkim porozmawiaj z rodzicami moze to ci pomoze?
Nie, niepowiedzialem ze jakis jestes glupi... rozumiesz wszystko na swoj sposob tak jak ja... czesto o czyms mysle.. za czesto mysle o tym o czym moge pomyslec nastepnie i ciagle konczy sie tym samym glowa mnie nieboli lecz niemam pojecia czy to choroba czy cos hehe, zart zartami ;p

to byl moj ostatni post! pozdrawiam

Ostatnio edytowany przez psajdak123 - 03-02-2008 o 01:40.
psajdak123 jest offline  
stary 03-02-2008, 01:53   #111
Pomocny Murzyn
Użytkownik Forum
 
Pomocny Murzyn's Avatar
 
Data dołączenia: 09 04 2006

Posty: 810
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elder Druid
Domyślny

@Autor
Ciągle się chwalisz jaki to jesteś "mądry", i dlatego wszyscy uważają cię za idiotę. Mówisz, że nie grasz w tibie?? To kto ostatnio zrobił temat "jak to niesłusznie dostałeś namelocka"??
__________________
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Gazonik Pokaż post
Mój tata ( 56 lat) gra w tibie( 44 pallek-Candia).Czasami mnie denerwuje bo mnie woła i pokazuje jaki loot. -.-
Pomocny Murzyn jest offline  
stary 03-02-2008, 02:20   #112
Rybzor
CS Tibia.pl Team
 
Rybzor's Avatar
 
Data dołączenia: 06 09 1970
Lokacja: Gliwice
Wiek: 33
Wpisy bloga: 1

Posty: 8,452
Stan: Początkujący
Adres Jabbera do Rybzor
Domyślny

Szczerze mówiąc nie chce mi się czytać 8 stron postów (po przeczytaniu 3 zwątpiłem)

Dam taką rade życiową autorowi tematu; jak chcesz być elo, zacznij od zmiany podpisu.

No i druga rada, podchodź z dystansem do forum, tutaj trzeba mieć 90% rzeczy gdzieś, wtedy będziesz miał milsze życie, a nic nie stracisz.

Aha i z tego co widze, Light-r, nie potrzebnie ciągnąłeś tak te kłótnie, pisząc coś co 3-4 posty.

EDIT8
Im więcej czytam ten temat tym wyraźniejsza wydaje mi się twoja głupota, Light-r.

Ostatnio edytowany przez Rybzor - 03-02-2008 o 02:45.
Rybzor jest offline  
stary 03-02-2008, 04:31   #113
Gangrel
Fallen Angel
 
Gangrel's Avatar
 
Data dołączenia: 26 01 2004
Lokacja: At the end of Rainbow.
Wiek: 34

Posty: 3,001
Stan: Na Emeryturze
Imię: Va'esse
Profesja: Elite Knight
Gildia: Dreamers
Świat: Secura
Poziom: 48
Gangrel ma numer GG 1366254 Gangrel ma login Tlenu gangrel_6@tlen.pl
Domyślny

Przyznam się na miejscu, że nie czytałem nic poza pierwszym postem. O tej godzinie i przy liczbe postów czekających na mnie jest to cokolwiek karkołomne.

Otóż, Light-r, odpierając zarzuty:
-Człowiek piszący mądrze, na temat i na dodatek poprawnie nie będzie wyśmiany. Powiem więcej, nie dopuścimy do bezkarnych ataków na userów, którzy nijak sobie nie zasłużyli(o ile oczywiście zostanie nam fakt takiego ataku zgłoszony, nikt z nas nie może przecież czytać wszystkich tematów). Tym niemniej, nie ma się co dziwić, że ludzie są atakowani i wyśmiewani, bo mimo zawartości merytorycznej piszą w sposób, który bardziej przypomina jakiś kod przestawny niż język polski. Nie ważne jak post jest mądry, jeśli od czytania oczy bolą i zęby szczękają.
-Jeśli są głupi, to tacy są. Stwierdzenie faktu nie jest obrazą. Wskaż mi jakąś nieuzasadnioną inwektywę ze strony członka naszego teamu.
-My już w znakomitej większości jesteśmy dorośli, poza bodaj jednym Parysem. A przynajmniej pełnoletni. Gdzieś połowa już zapomniała co piła na swoich 20-stych urodzinach, i tu akurat jestem wyjątkiem. Zakochać już się paru już też zdążyło, jeden nawet ożeniony, bez dzieci narazie się obyło, ale nie jest mi wiadomym, aby którykolwiek z nas musiał pracować "wysiłkowo", co by to nie znaczyło.
Cytuj:
Więc zapamiętajcie cieszcie się że jesteście nadal dziećmi a ten który tak nie uważa jest głupkiem.
-Jestem głupkiem, i dobrze mi z tym. Dobrze że mam Ciebie na forum, bo inaczej bym się nie dowiedział, jak jest mi dobrze.
-Mało który moderator gra. Większość już haseł pozapominała.
-Jeśli Tibia Ci nic nie daje, to co jeszcze robisz na tym forum? Resocjalizujesz tych, którzy czerpią zniej radość?
Cytuj:
To by było na tyle z mojej strony. I teraz Ci co się będą wyśmiewać od razu mówię że jesteście uzależnionymi, przestawionymi psychicznie głupkami którzy nic nie umią zrozumieć. Bo jeśli tak będziecie postępować jak teraz to te forum jak i sama Tibia wiginie.
Poznasz 13-latka dojrzałego po kulturze jego.

Jeśli chcesz dalej dyskutować, zapraszam na PW. Temat zamykam.

P.S. Znaczna większość mojego posta jest odpowiedzią z perspektywy teamu. Userem już dość długo nie jestem, więc ciężko mi się wypowiadać z jego perspektywy. Wszystkie przytyczki dla Twojej dojrzałości możesz traktować jako moją osobistą inwencję, całkowicie bezstronną.
__________________
Va'esse deireadh aep eigean...

Gangrel jest offline  
Zamkniety temat.


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 16:44.


Powered by vBulletin 3