Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Wydarzenia ze światów > Furora

Notki

Furora Wydarzenia ze świata Furora Moderowanie nowych tematów na tym forum zostało włączone. Proszę pilnie czekać na akceptację tematu. Moderowanie postów w niektórych tematach zostanie włączone.

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 13-03-2008, 09:46   #5321
spowalniacz
Użytkownik Forum
 
spowalniacz's Avatar
 
Data dołączenia: 01 01 2008

Posty: 120
Cool

Glaca w porownianiu do tych glimpow i slovikow pisze spoko posty! Wiecej takich na pl !!!!!


kup pacc Grimp
spowalniacz jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 13-03-2008, 09:58   #5322
Voyphox
Użytkownik Forum
 
Voyphox's Avatar
 
Data dołączenia: 04 10 2007
Lokacja: W-wa

Posty: 542
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Infamia
Profesja: Master Sorcerer
Gildia: Vision
Świat: Furora
Poziom: 218
Poziom mag.: 82
Domyślny

Glaca to Zwidek, kiedyś na forum poproszono go by udowodnił że jest prawdziwym Zwidkiem i wpisał do profilu na tibia.com "glaca". Poza tym chyba jest lepiej poinformowany od "glimpow i slovikow"
Voyphox jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 13-03-2008, 10:33   #5323
klimek1990
Użytkownik Forum
 
klimek1990's Avatar
 
Data dołączenia: 07 04 2006
Lokacja: Sulechów
Wiek: 34

Posty: 73
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elder Druid
Gildia: Duskiness
Świat: Furora
Send a message via Skype™ to klimek1990
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Glaca Pokaż post
Heh niby"Zwidku" chcesz być taki jak ja ? Nigdy taki nie będziesz więc Kerstonie Karasiu czy nie wiem kto sie pode mnie podszywa skończ robić farse dzieciaku.

Chciałem przyznać racje Slovikowi.. Tak tą wojne wypowiedzieliśmy WRA dlatego, że Draco powiedział, że jego ludzie będą ściągać tyle bohów ile będą chcieli.. Jak to draco powiedział "Katrila lubi expić my lubimy ściągać bohy". Nie wspominam o Schemacie co niby sprzedawał pacce i teraz nie chce oddać 6 kk XD. A co do tych red skulli co niby mówicie, że mamy je dlatego, że pa robiliśmy to jesteście smieszni mamy je dlatego, że chodziliśmy ciągle na jakieś śmieszne akcje ich noob charów i wbijaliśmy unjusty. Proste. A WRA sie bało . Draco wielki bohater. Kiedys moze nim byles teraz jestes tylko pionkiem w grze.



Wasz,
Glaca.
Teraz my pozbieramy Boszki z kornika .. Ostatnio mu jedna para spadla zostaly jeszcze jakies 22 ^.^..

A co do draca on zawsze dla mnie byl jak dzi*ka bo co chwile sprzedawal sie innej stronie po to zeby sobie pograc i zawsze obchodzila go tylko jego dupa ^.^ a ze korniki i reszta ass licków za nim szla to w taki sposob zbieral sobie armie. Ile razy bylo ze byl Aberratio>vision>dusk>vision>i teraz znowu przeciwko ^.- wiec jakim on byl bohaterem? Poprostu "Lew z malym przyrodzeniem musi glosno ryczec" a on sie wozil po to zeby ludzie uwazali go za kogos i sie go bali

Pojazdy plx plx plx!
__________________
Doon'Juan (Furora) 108 EK 7mgLvL <Hacked (Rooked)>
Neanon (Furora) 95 MS 65mgLvL <Hacked (Rooked)>


Dla Ziomów Szacunek, Dla Frajerów Pogarde!

_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/
_/Duskiness Forever _/
_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/

Sign3d,
KLimEK

Ostatnio edytowany przez klimek1990 - 13-03-2008 o 14:54.
klimek1990 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 13-03-2008, 10:55   #5324
Fallathanu
Użytkownik Forum
 
Fallathanu's Avatar
 
Data dołączenia: 23 04 2006
Lokacja: W domu

Posty: 275
Stan: Na Emeryturze
Imię: Fallathanu
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Furora
Poziom: 110
Poziom mag.: 65
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez klimek1990 Pokaż post
Teraz my pozbieramy Boszki z kornika .. Ostatnio mu jedna para spadla zostaly jeszcze jakies 22 ^.^..

A co do draca on zawsze dla mnie byl jak dzi*ka bo co chwile sprzedawal sie innej stronie po to zeby sobie pograc i zawsze obchodzila go tylko jego dupa ^.^ a ze korniki i reszta ass licków za nim szla to w taki sposob zbieral sobie armie. Ile razy bylo ze byl Aberratio>vision>dusk>vision>i teraz znowu przeciwko ^.- wiec jakim on byl bochaterem? Poprostu "Lew z malym przyrodzeniem musi glosno ryczec" a on sie wozil po to zeby ludzie uwazali go za kogos i sie go bali

Pojazdy plx plx plx!
Uzywaj firefoxa albo slownika, bo takie bledy to sie robi w Szkole Podstawowej, nie zebym Ci ublizal, to tylko taka mala rada =)
__________________
Never gonna change...
Fallathanu jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 13-03-2008, 12:05   #5325
Proszewas
Użytkownik Forum
 
Proszewas's Avatar
 
Data dołączenia: 16 07 2007
Lokacja: Gdynia
Wiek: 24

Posty: 282
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Master Sorcerer
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Voyphox Pokaż post
Poza tym chyba jest lepiej poinformowany od "glimpow i slovikow"
a co by było jak by był gorzej?...
__________________
Si vis pacem, para bellum

Wojna domowa... Hurra! W imię narodu wybijemy samych siebie

Najlepszym wojownikiem jest ten, kto zdoła wroga przemienić w przyjaciela
Proszewas jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 13-03-2008, 12:11   #5326
lisekvl
Użytkownik Forum
 
lisekvl's Avatar
 
Data dołączenia: 22 01 2008
Lokacja: Braniewo _/

Posty: 197
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elite Knight
Gildia: Duskiness
Świat: Furora
Poziom: 143
Skille: 92/87
Poziom mag.: 8~
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Fallathanu Pokaż post
Uzywaj firefoxa albo slownika, bo takie bledy to sie robi w Szkole Podstawowej, nie zebym Ci ublizal, to tylko taka mala rada =)

Jezeli juz czepiasz sie to czemu napisales "Szkole Podstawowej" z wielkich liter ? Przeciez takie bledy to sie w przedszkolu robi..pff
__________________
NO KEAL!
lisekvl jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 13-03-2008, 12:41   #5327
LaRrYxX
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 14 01 2007

Posty: 352
Domyślny

zaraz ktoś wyskoczy ze żłobkiem czy jak to sie nazywa XD
LaRrYxX jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 13-03-2008, 13:00   #5328
Reloop
Użytkownik Forum
 
Reloop's Avatar
 
Data dołączenia: 17 12 2006
Lokacja: Tychy
Wiek: 37

Posty: 328
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez klimek1990 Pokaż post
Teraz my pozbieramy Boszki z kornika .. Ostatnio mu jedna para spadla zostaly jeszcze jakies 22 ^.^..

A co do draca on zawsze dla mnie byl jak dzi*ka bo co chwile sprzedawal sie innej stronie po to zeby sobie pograc i zawsze obchodzila go tylko jego dupa ^.^ a ze korniki i reszta ass licków za nim szla to w taki sposob zbieral sobie armie. Ile razy bylo ze byl Aberratio>vision>dusk>vision>i teraz znowu przeciwko ^.- wiec jakim on byl bochaterem? Poprostu "Lew z malym przyrodzeniem musi glosno ryczec" a on sie wozil po to zeby ludzie uwazali go za kogos i sie go bali

Pojazdy plx plx plx!
Taka jest prawda ze jestes/jestescie takie same dziwki jak oni bo to Wy sie z nimi polaczyliscie jak zostali wyjebani z Vision. Dzieki tym dziwką teraz gracie. Tego sie juz nie pamieta co ? Ty mowisz tu cos o lojalnosci n/c; ]]
Reloop jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 13-03-2008, 13:06   #5329
Reloop
Użytkownik Forum
 
Reloop's Avatar
 
Data dołączenia: 17 12 2006
Lokacja: Tychy
Wiek: 37

Posty: 328
Domyślny

(...)double(...)
Reloop jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 13-03-2008, 13:08   #5330
Masmix
Użytkownik Forum
 
Masmix's Avatar
 
Data dołączenia: 29 05 2005

Posty: 208
Stan: Na Emeryturze
Świat: Furora/ Saphira
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez klimek1990 Pokaż post
Teraz my pozbieramy Boszki z kornika .. Ostatnio mu jedna para spadla zostaly jeszcze jakies 22 ^.^..

A co do draca on zawsze dla mnie byl jak dzi*ka bo co chwile sprzedawal sie innej stronie po to zeby sobie pograc i zawsze obchodzila go tylko jego dupa ^.^ a ze korniki i reszta ass licków za nim szla to w taki sposob zbieral sobie armie. Ile razy bylo ze byl Aberratio>vision>dusk>vision>i teraz znowu przeciwko ^.- wiec jakim on byl bochaterem? Poprostu "Lew z malym przyrodzeniem musi glosno ryczec" a on sie wozil po to zeby ludzie uwazali go za kogos i sie go bali

Pojazdy plx plx plx!
Prosze bardzo.
Teraz uwazasz go za dziwke, dlaczego nie powiedziales mu tego prosto w twarz? Miales tyle okazji... Kilka dobrych miesiecy spedziliscie na jednym vencie i jakos zabraklo ci odwagi.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Fallathanu
Uzywaj firefoxa albo slownika, bo takie bledy to sie robi w Szkole Podstawowej, nie zebym Ci ublizal, to tylko taka mala rada =)
Klimek doszedl tylko do gimnazjum. Takie to troche niezyciowe, co roku nowi, mlodsi koledzy. ;O
__________________
Masmix jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 13-03-2008, 13:22   #5331
neotheo
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 25 12 2007

Posty: 76
Domyślny

Prawda jest taka ze dla nich najgorsze kurwy to ci przeciwko ktorym walcza. Jak walczyli przeciwko Vision to Vision to byly szmaty dziwki etc., teraz jak sa razem to juz tacy ladni piekni cacy, za to Pasterz to juz najgorsza menda i lajza. I kto tu mowi o honorze/lojalnosci...
neotheo jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 13-03-2008, 13:29   #5332
Zwidek
Użytkownik Forum
 
Zwidek's Avatar
 
Data dołączenia: 27 12 2006
Lokacja: Gdańsk

Posty: 129
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Glaca Pokaż post
Heh niby"Zwidku" chcesz być taki jak ja ? Nigdy taki nie będziesz więc Kerstonie Karasiu czy nie wiem kto sie pode mnie podszywa skończ robić farse dzieciaku.

Nie kłam Chamie bez matury _/

Wasz,
Zwidek
__________________
WIESZ CO SIE LICZY ? SZACUNEK LUDZI ULICY !
Zwidek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 13-03-2008, 13:32   #5333
LaRrYxX
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 14 01 2007

Posty: 352
Domyślny

ja jestem zwidek a nie wy !!!!!11oneone
LaRrYxX jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 13-03-2008, 13:47   #5334
lisekvl
Użytkownik Forum
 
lisekvl's Avatar
 
Data dołączenia: 22 01 2008
Lokacja: Braniewo _/

Posty: 197
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elite Knight
Gildia: Duskiness
Świat: Furora
Poziom: 143
Skille: 92/87
Poziom mag.: 8~
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Reloop Pokaż post
Taka jest prawda ze jestes/jestescie takie same dziwki jak oni bo to Wy sie z nimi polaczyliscie jak zostali wyjebani z Vision. Dzieki tym dziwką teraz gracie. Tego sie juz nie pamieta co ? Ty mowisz tu cos o lojalnosci n/c; ]]
Taka prawda ze gowno wiesz o tym swiecie masz tu 50 ed czy juz nawet nizej ktorym nie grales jakies 10 miechow~
__________________
NO KEAL!
lisekvl jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 13-03-2008, 14:09   #5335
Grimp
Użytkownik Forum
 
Grimp's Avatar
 
Data dołączenia: 30 01 2005
Lokacja: Kraków

Posty: 102
Świat: Na emeryturze
Domyślny

@Glaca

Drogi Michale/Łukaszu/Jacek? (Nie znam dokładnie imienia waszego ojca) jak sam dobrze wiesz dzieckiem dla mnie jesteś Ty, nie będę brudów wyciągał na forum publiczne, ale wspomnij tylko jak się do mnie hmm "podlizywałeś" smsami o 4.30, i co 15 minut pisałeś, a niektóre były treści "jestem spocony" tego już nie pamiętasz? A na moje drobne sugestie że śpię i nie odpisywanie napływało ich coraz więcej. Szkoda że to zapomniałeś...

Szkoda też, że skoro mówisz o PA, nie spojrzysz do innego tematu "Największy PA na Furorze" i zobacz sobie wyniki. I zapytaj Bukiego czy kogo tam chcesz jaki był stosunek Inshon do PA. Jak to sam kiedyś ujął
"na ch** wam przeszkadza że robią PA, jak nie na waszych RLach".

Jeśli sądzisz że jestem słabo poinformowany o tym co się dzieje, bo nie lansuje się na forum rzucając od czasu do czasu jakimś pikantnym tekstem to jesteś w błędzie. Zauważyłeś że jeszcze nigdzie nie napisaliśmy dokładnie dlaczego wyszliśmy z Vision? Powód? Nie potrzebna nam rzesza fanów.

Wiem o tym że czujesz się lekko nie dowartościowany w RL life i starasz się nadrobić to na forum pisząc posty sławiące Twoją wielkość, które potem chwalą ludzie z Twojej własnej gildii (Patrz Youen, który zrobił posta dla Xespoza za 150 i podpisał od razu youenem, ralkerusem, khazulem, karolem pogromca smokuf i karolem pogromca jurgenautow <przepraszam za niedokładność nicków>)

Ciekawi mnie że nie odnosisz się do zarzutów o te 10kk co Imargam sobie przywłaszczył, ale cóż możesz napisać? Że dostaliście Teddy beara od Sivina w prezencie i wasz RL potem kupił chara i przestał nim grac po 1 tyg?

Nie upadłem tak nisko żeby sie pod Ciebie podszywać, nie widzę w tym nic nobilitującego.

PS. Jak wyszliśmy z Vision nazywaliście nas psami, żydami, kur** etc bo jesteśmy z Duskiness, to jak sami siebie teraz nazwiecie?
__________________
.....jak zaczynasz grać w Tibie to określ czy chcesz byc najlepszy czy słaby innej opcji nie ma...
Grimp jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 13-03-2008, 14:19   #5336
spowalniacz
Użytkownik Forum
 
spowalniacz's Avatar
 
Data dołączenia: 01 01 2008

Posty: 120
Domyślny

@grimp


Slyszalem ze jestes cieply, ale myslalem ze to sciema.
@btw
wyjebali was w dupe na 10kk a wy gowno zrobiliscie w tej sprawie i pgowaliscie sie do wojny... i kto tu jest zerem, wyjebali was jak kundle ^^


Nie wiem co zrobi Vision i Duskiness po wojnie, ale napewno wiem co planuje kornik:



Kornik
Kiedy juz was wyjebiemy z servera
Kornik
Nie bedzie dnia
Kornik
ani takiego miejsca
Kornik
gdzie ja nie pojde zdejmowac eq
Kornik
wprowadze pa
Kornik
Kazdy napotkany osobnik odda mi to co
Kornik
do mnie nalezy


Kto wie kto to kornik to wie wszystko
Pozdro dla kumatych
spowalniacz jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 13-03-2008, 14:19   #5337
Rester
Zbanowany
 
Data dołączenia: 06 10 2007

Posty: 348
Imię: Rester
Profesja: Elite Knight
Gildia: Duskiness
Świat: Furora
Poziom: 205
Skille: 97/93
Poziom mag.: 9
Domyślny

Dajcie sobie juz siana z ta lojalnoscia, na tym serverze i tak jeszcze nie raz sie fronty zmienia, i nie ma sensu wyzywac kazdego z innego frontu od psa itd.
Rester jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 13-03-2008, 14:32   #5338
Grimp
Użytkownik Forum
 
Grimp's Avatar
 
Data dołączenia: 30 01 2005
Lokacja: Kraków

Posty: 102
Świat: Na emeryturze
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez spowalniacz Pokaż post
@grimp
wyjebali was w dupe na 10kk a wy gowno zrobiliscie w tej sprawie i pgowaliscie sie do wojny... i kto tu jest zerem, wyjebali was jak kundle
Widzę iż nie jesteś "kumaty" jak sam piszesz, z ogólnego sensu wychodzi iż jesteś sercem za Vision, a teraz im pojechałeś bardzo mocno, gdyż Imargam okradł całe Vision a nie nas, czytaj tych co teraz tam są tez, widzisz Andi "a wy gowno zrobiliscie w tej sprawie i pgowaliscie sie do wojny... i kto tu jest zerem, wyjebali was jak kundle"

Te 10kk ściągnął na lewo z paymentów, ech jak czytam takie posty to dziękuje Bogu za wprowadzenie na maturze testu z czytania ze zrozumieniem..
__________________
.....jak zaczynasz grać w Tibie to określ czy chcesz byc najlepszy czy słaby innej opcji nie ma...
Grimp jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 13-03-2008, 14:35   #5339
spowalniacz
Użytkownik Forum
 
spowalniacz's Avatar
 
Data dołączenia: 01 01 2008

Posty: 120
Domyślny

Daj dowody ze pieniadze zostaly skradzione!


Yeetro mowi ze pieniadze z paymentow poszly na blessy.
Winda,desert i cos jeszcze zjadly wiekszosc kasy gildiowej, do tego oplaty za wasz komunikator do rozmow.
spowalniacz jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 13-03-2008, 14:37   #5340
Glaca
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 19 10 2007

Posty: 109
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Grimp Pokaż post
@Glaca

Drogi Michale/Łukaszu/Jacek? (Nie znam dokładnie imienia waszego ojca) jak sam dobrze wiesz dzieckiem dla mnie jesteś Ty, nie będę brudów wyciągał na forum publiczne, ale wspomnij tylko jak się do mnie hmm "podlizywałeś" smsami o 4.30, i co 15 minut pisałeś, a niektóre były treści "jestem spocony" tego już nie pamiętasz? A na moje drobne sugestie że śpię i nie odpisywanie napływało ich coraz więcej. Szkoda że to zapomniałeś...

Szkoda też, że skoro mówisz o PA, nie spojrzysz do innego tematu "Największy PA na Furorze" i zobacz sobie wyniki. I zapytaj Bukiego czy kogo tam chcesz jaki był stosunek Inshon do PA. Jak to sam kiedyś ujął
"na ch** wam przeszkadza że robią PA, jak nie na waszych RLach".

Jeśli sądzisz że jestem słabo poinformowany o tym co się dzieje, bo nie lansuje się na forum rzucając od czasu do czasu jakimś pikantnym tekstem to jesteś w błędzie. Zauważyłeś że jeszcze nigdzie nie napisaliśmy dokładnie dlaczego wyszliśmy z Vision? Powód? Nie potrzebna nam rzesza fanów.

Wiem o tym że czujesz się lekko nie dowartościowany w RL life i starasz się nadrobić to na forum pisząc posty sławiące Twoją wielkość, które potem chwalą ludzie z Twojej własnej gildii (Patrz Youen, który zrobił posta dla Xespoza za 150 i podpisał od razu youenem, ralkerusem, khazulem, karolem pogromca smokuf i karolem pogromca jurgenautow <przepraszam za niedokładność nicków>)

Ciekawi mnie że nie odnosisz się do zarzutów o te 10kk co Imargam sobie przywłaszczył, ale cóż możesz napisać? Że dostaliście Teddy beara od Sivina w prezencie i wasz RL potem kupił chara i przestał nim grac po 1 tyg?

Nie upadłem tak nisko żeby sie pod Ciebie podszywać, nie widzę w tym nic nobilitującego.

PS. Jak wyszliśmy z Vision nazywaliście nas psami, żydami, kur** etc bo jesteśmy z Duskiness, to jak sami siebie teraz nazwiecie?
To, że pisałem do Ciebie sms'y to pamiętam, ale coś w stylu ze jestem spocony czy coś ? To widze jakis pedał z Ciebie i sobie dopowiadasz co nie co. Co do tego, że chce sie dowartościować to jesteś w błędzie. Ta nazywaliśmy was psami, ale powiem Ci szczerze, że myślałem, że tacy ludzie jak orzech, szymon, buki, suchy, lisek, dinox, ghost są inni. Teraz kiedy ich poznałem mam o nich inne zdanie. To z tymi smsami jeżeli myslisz ze mnie osmieszysz to jestes w bledzie, ale jezeli chcesz sie nimi dowartosciowac ze pisał do Ciebie "wielki Zwidek" to spoko możesz sie pochwalić na forum. Tyle miałem do powiedzenia. Ty niejaki "Zwidku" Prawdziwy Zwidson stawia kropke po Wasz, Zwidson. A ty o tym zapomniałeś. Co do tych pieniędzy co niby Imargam wzial rób propagande dalej.



Wasz,
Glaca.
__________________
Szacunek i zasady są tutaj najważniejsze..

Ostatnio edytowany przez Glaca - 13-03-2008 o 14:39.
Glaca jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 12:55.


Powered by vBulletin 3