Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Inne > O wszystkim i o niczym

Notki

O wszystkim i o niczym O tym wszystkim co nie pasuje gdziekolwiek indziej ;)

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 16-12-2004, 21:56   #61
p.l
eX Moderator
 
p.l's Avatar
 
Data dołączenia: 10 09 2003
Lokacja: Fotel przed monitorem
Wiek: 36

Posty: 1,139
p.l ma numer GG koniec tego dobrego
Domyślny

1. Jest pogrzeb mężczyzny. Jego rodzina rozpacza. Na pogrzebie pojawia się nieznajomy meżczyzna, który od razu spodobał się jednej z córek zmarłego. Następnego dnia ta modruje siostrę? dlaczego?

2. fabuła (w okrojonej formie)
Była zima, strudzony wędrowiec trafił na burzę śnieżną ... i tak więc musiał przeczekać w domku jakiegoś pustelnika. Ten go ugościł, a kiedy wędrowiec położył się spać pustelnik zabił go z nieistotnych powodów i schował do schowka na pościel (w łóżku). Po niedługim czasie trafił się kolejny strudzony wędrowiec który zawitał w progi mordercy. Ten go ugościł, nakarmił i przenocował (na łóżku z trupem w środku). Jednak wędrowcowi coś niedawało zasnąć (temu żyjącemu ;p) ...

zagadka:
Dlaczego wędrowiec nie mógł zasnąć?

I tak: możecie zadawać pytania na które odpowiedź może być "tak" lub "nie" (ew. "nie gra to roli") ...

3. Gdzie w Bibli jest napisane o celibacie?
__________________





p.l jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 17-12-2004, 15:34   #62
Vegefa Ziom
Użytkownik Forum
 
Vegefa Ziom's Avatar
 
Data dołączenia: 11 08 2004
Lokacja: skąd? Z dużego pokoju
Wiek: 32

Posty: 348
Vegefa Ziom ma numer GG 6128566
Domyślny

@P.l
Zagadka 2:
Smród?
Vegefa Ziom jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 17-12-2004, 16:34   #63
$corcerer
Nieobecny.
 
$corcerer's Avatar
 
Data dołączenia: 22 09 2003
Lokacja: Gdzieś w Necie. Liczba postów: koło 1337. http://rtfm.killfile.pl
Wiek: 38

Posty: 1,628
Stan: Na Emeryturze
Imię: Scorcerer
Profesja: Sorcerer
Gildia: Dreamers
Świat: Secura
Poziom: 23
Skille: 23/22
Poziom mag.: 42
Wyślij wiadomość przez ICQ do $corcerer $corcerer ma numer GG Użyj Jabbera. $corcerer ma login Tlenu scorcerer@tlen.pl Adres Jabbera do $corcerer
Domyślny

@p.l

2. Fetor
3. Z tego co pamiętam (a mogę się mylić, Biblie zostawiłem w szkole) Nigdzie nie jest wprost napisane, natopmiast zasada celibatu wywodzi się z tego, że ani Chrystus, ani Apostołowie nie mieli żon.
__________________

Dżizas!

Ostatnio edytowany przez $corcerer - 17-12-2004 o 16:35. Powód: Źle ponumerowałem :P
$corcerer jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 17-12-2004, 17:23   #64
Mikae
Użytkownik Forum
 
Mikae's Avatar
 
Data dołączenia: 17 12 2004
Lokacja: Comics

Posty: 42
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Matheous
2.Wchodzisz do pokoju w ktorym jest ciemno. Baaardzo ciemno Masz lampe naftowa, swiece i pochodnie. Co zapalisz najpierw?(ha ha zamienilem przedmioty zeby wam ciezej bylo odgadnac!!!)

Zapałke ;>

Co do 2 by P.L.

Albo lóżko nie mogło się złożyć, albo po jedzeniu nie strawność niedawała mu spać ; P

Edit: P.L. nie ma to zdeka sensu ale może być tak, że dziewczyny nie znały meżczyzny który umarł. Były one curkami "zmarłego" a nie "mężczyzny".
Spodobał się jedenj "mężczyzna", bo była ( tu nie wiem, wymyslam) hmm...nekrofilem? Lubiła umarlaków, więc zabiła siore. LoL
__________________
Hello.

Ostatnio edytowany przez Mikae - 17-12-2004 o 19:02.
Mikae jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 17-12-2004, 17:39   #65
Chopkers
Użytkownik Forum
 
Chopkers's Avatar
 
Data dołączenia: 27 10 2004
Lokacja: Zgorzelec
Wiek: 34

Posty: 453
Stan: Na emeryturze
Chopkers ma numer GG 3987061
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez p.l
1. Jest pogrzeb mężczyzny. Jego rodzina rozpacza. Na pogrzebie pojawia się nieznajomy meżczyzna, który od razu spodobał się jednej z córek zmarłego. Następnego dnia ta modruje siostrę? dlaczego?
mam 2 propozycje:
1. nieznajomy byl hipnotyzerem i dlatego ze ta druga siostra chciala go odbic swojej siostrze, poprostu zmusil ta pierwsza do zabica druguej.
2. poniewaz byla zdolowana i zabila siostre bo chciala trafic do wiezienia

albo w koncu jaka role odgrywa w tej zagadce nieznajomy?
__________________
|||||||||.................... (Trwa ładowanie podpisu)
\m/,
Chopkers jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 17-12-2004, 18:52   #66
Matheous
Użytkownik Forum
 
Matheous's Avatar
 
Data dołączenia: 23 01 2004
Lokacja: Tam, gdzie... Cholera. Tam, gdzie... -Dobranoc.-Powiedzial diabel.
Wiek: 33

Posty: 1,402
Matheous ma numer GG 2872460 Matheous ma login Tlenu emcid@tlen.pl
Domyślny

@Mikae-no jasne
A, odpowiedz do zagadki 1(minelo 48 godzin): wlaczamy 2 lampy, po pewnym czasie JEDNA wylaczamy i idziemy do pokoju-jedna zarowa bedzie zimna, druga ciepla a trzecia zapalona
@p.l-Zagadki sa nieco bez sensu, bo znowu mozna snuc na ich temat przypuszczenia przez 20 i wiecej stron tematu... Np w jedynce nieznajomy mogl byc hipnotyzerem, siorka mogla byc psychiczna, siorka mogla nakryc nieznajomego w lozku z druga siorka, ktora z tego powodu zabila, i wiele innych.
W dwojce mogl mu przeszkadzac fetor, pustelnik mogl mu sie wydac podejrzanym, lozko bylo niewygodne, zauwazyl wystajaca ze schowka reke trupa itd.
__________________
I was the perfect warrior, cold and ruthless! I lived by my strength alone, uninhibited by foolish emotions!
Matheous jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-12-2004, 13:35   #67
Hanibal
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 17 11 2004

Posty: 32
Domyślny

@Matheous Zmusiłes mnie żebym sie zalogował. Pomysl wcześniej zanim bedziesz pewny swej racjii Nie chce mi sie pisac , wiec taki bubel tylko w Twojej odpowiedzi znalazlem ; dwie żarówki bedą cieple??? !!!. Skoro wlaczyles dwie ,to skad załozenie ze jedna bedzie zimna a jedna ciepla. Zastanów sie nad moja wczesniejsza odpowiedzia .Jak nadal nie kumasz to ci wyjasnie w nastepnym poscie. Pozdrawiam .Uśnmiechnij sie.

@up min pozniej: Ok masz racje ,. Sorry ale moja odpowiedz jest również prawidłowa ,wiec nie jest zle. A jesli tlumaczysz , ze moja jest zle bo korytarz ma 5000 metrów to do twojej dziala tak samo. Przyznaje ze Twoja jest bardziej bleskotliwa. Przepraszam. Zagadka jest przednia.

Ostatnio edytowany przez Hanibal - 18-12-2004 o 13:48.
Hanibal jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-12-2004, 13:49   #68
Matheous
Użytkownik Forum
 
Matheous's Avatar
 
Data dołączenia: 23 01 2004
Lokacja: Tam, gdzie... Cholera. Tam, gdzie... -Dobranoc.-Powiedzial diabel.
Wiek: 33

Posty: 1,402
Matheous ma numer GG 2872460 Matheous ma login Tlenu emcid@tlen.pl
Domyślny

Hanibal:
Nie zrozumiales plx?
Patrz: Jest wlacznik 1, wlacznik 2 no i wlacznik 3.
Wlaczamy wlaczniki() 2 i 3.
Po jakims czasie wylaczamy wlacznik 2.
Idziemy do pokoju.
Zarowka, ktora sie wlacza wlacznikiem 1, jest zgaszona i zimna.
Zarowka, ktora sie wlacza wlacznikiem 2, jest zgaszona i ciepla.
Zarowka, ktora sie wlacza wlacznikiem 3, jest zapalona.
Cos jeszcze?

Moze i twoja tez jest dobra, ale... No, taka odpowiedz ja znalem;P I wg mnie ta jest eee... Poprawniejsza No bo jak sie zapali 2 zarowki to chyba sie nagrzeja szybciej, niz sie ozimnieja po zgaszeniu Ale prymusem z fizyki zarowkowej nie jestem wiec wam nie powiem
__________________
I was the perfect warrior, cold and ruthless! I lived by my strength alone, uninhibited by foolish emotions!

Ostatnio edytowany przez Matheous - 18-12-2004 o 13:51.
Matheous jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-12-2004, 14:25   #69
Hanibal
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 17 11 2004

Posty: 32
Domyślny

Przyznaje, ze mnie zagiołeś teraz. Kupuje zagadke Fakt jest nie zaprzeczalny ,ze nagrzewa sie bardzo szybko a stygnie dłużej. Twoja jest prawidłowa. Zeby nie zasmiecac to jeszcze odpowiem na zagadke z zagarem,bo tez minelo 48 godzin: wskazówki (min i sekundowa) sa do siebie prostopadle 2 razy na minute czyli 120 razy na godzine 120 *24= 2880 (chyba) ?

Odpowiadam na zagadke1. @p.l Chce go znowu zobaczyc na pogrzebie.
zagadka 2 :nie wiem taz powiedziałbym , ze smród.
zagadka 3 : nigdzie. Celibat został ustanowiony,. Nnie jestem pewien .

Ostatnio edytowany przez Hanibal - 18-12-2004 o 14:53.
Hanibal jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 07:32.


Powered by vBulletin 3