Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Wydarzenia ze światów > Nebula

Notki

Nebula Wydarzenia ze świata Nebula

Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 18-05-2008, 18:05   #1681
Sunze
Użytkownik Forum
 
Sunze's Avatar
 
Data dołączenia: 11 08 2006
Lokacja: Białystok

Posty: 97
Stan: Zbanowany
Imię: Sunze
Profesja: Master Sorcerer
Gildia: Victum Omnis
Świat: Nebula
Poziom: 171
Poziom mag.: 70
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Mukatan Pokaż post
Zapadam Ty zapewne podjął byś walkę. Wychodził byś na openy 60 vs 30 [+ 20 kmiotów którzy to niby z nami przyszli ale to wam pomagają (i huj wie z skąd sie wzięli)]. Waflu jesteś na tyle śmieszny, że nawet nie chce mi się pisać. invitujecie każdego ciula który może walnąć z sd'a, i jebiesz spama na forum, że my sramy się wyjść.
Btw; jak jesteś po tygodniu gry w tibie to wstań ze stołka ( żeby ci dupsko sie nie zrosło ), a potem zabierz się do pisania czegokolwiek.
Sami wiedzieliscie na co sie piszecie. teraz to widzicie z wlasnej perspektywy jak my walczylismy z wami jako last hope. No a jezeli mnie pameic nie myli to polowa twoich guild mates spamowala forum glupimy tekscikami lub ustawiala nie madre commenty na tibia.com.

Cytuje SILVER CHAN LVL 158 ELITE KNIGHT "Grales kiedys w szachy? to wiesz ze samymi pionkami nie wygrasz" chlopak zapomnial chyba ze pion moze dojsc do ostatniego pola na szachownicy, albo te jego drugie powiedzenie ze zna pojecia których my nie znamy bo on chce sie bic a my s*******amy. (teraz role sie odmienily i to on speirdala)
one word "PATHETIC" OK??????????????////
__________________
:-)

Ostatnio edytowany przez Sunze - 18-05-2008 o 18:09.
Sunze jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 18-05-2008, 18:22   #1682
Sck
Użytkownik Forum
 
Sck's Avatar
 
Data dołączenia: 08 01 2007

Posty: 163
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Mitzak
Profesja: Elder Druid
Gildia: :(
Świat: Nebula
Poziom: 6
Skille: 13/15
Poziom mag.: 4
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Mukatan Pokaż post
Zapadam Ty zapewne podjął byś walkę. Wychodził byś na openy 60 vs 30 [+ 20 kmiotów którzy to niby z nami przyszli ale to wam pomagają (i huj wie z skąd sie wzięli)]. Waflu jesteś na tyle śmieszny, że nawet nie chce mi się pisać. invitujecie każdego ciula który może walnąć z sd'a, i jebiesz spama na forum, że my sramy się wyjść.
Btw; jak jesteś po tygodniu gry w tibie to wstań ze stołka ( żeby ci dupsko sie nie zrosło ), a potem zabierz się do pisania czegokolwiek.

przypomniec ci mam jeszcze raz wasza dzika radosc z powodu nadchodzacej wojny? super wrzaski odwaznych wojownikow za czasow last hope? zreszta, macie sfoqsa ktory jak to stwierdzil 'ma jedno z lepszych pvp na nebuli', wiec powinno wam wystarczyc
na desercie tez strapowani byliscie jak idioci bo nas bylo 500, wiem wiem...

powiedz mi jeszcze jedno, czy twoim zdaniem przewaga liczebna oznacza od razu wygrana?

Ostatnio edytowany przez Sck - 18-05-2008 o 18:26.
Sck jest offline  
stary 18-05-2008, 18:31   #1683
TheDwarf
Użytkownik Forum
 
TheDwarf's Avatar
 
Data dołączenia: 03 02 2006

Posty: 305
Stan: Początkujący
Profesja: Royal Paladin
Świat: Arcania
Poziom: 142
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Mukatan Pokaż post
Zapadam Ty zapewne podjął byś walkę. Wychodził byś na openy 60 vs 30 [+ 20 kmiotów którzy to niby z nami przyszli ale to wam pomagają (i huj wie z skąd sie wzięli)]. Waflu jesteś na tyle śmieszny, że nawet nie chce mi się pisać. invitujecie każdego ciula który może walnąć z sd'a, i jebiesz spama na forum, że my sramy się wyjść.
Btw; jak jesteś po tygodniu gry w tibie to wstań ze stołka ( żeby ci dupsko sie nie zrosło ), a potem zabierz się do pisania czegokolwiek.
Może zacznijmy od tego, dlaczego po waszej stronie jest 30 osób, a po przeciwnej 60. Zauwaz, ze swiadczy to o polityce prowadzonej przed wojna - gdyby Viribus organizowalo eventy, walke z PA etc. to ZAPEWNIAM CIE, ze byloby ich conajmniej tyle co jest teraz VO. Zauwaz, ze Sck, Mengirt, Vixz, Finix, Boytano pomogli paru osobom z bylego LH normalnie grac, po tym jak sie wyplacili (np. Virazowi) i nie zabijali nikogo kto zaplacil, wiec to bylo raczej rzecza oczywista, ze w "godzinie zero" to oni beda miec wiecej sojusznikow niz VU. Natomiast jesli chodzi o VU obecne - to pomoc rzeczywiscie byla swietna np. Wachu obiecal dętkę mi i Vicce, pare osob obiecalo detke Xaemowi jak sie wypłaci itd. Kolejna rzecza jest to, ze moment rozpoczecia wojny zalezal od was i nikt wam nie kazal na Ank wtedy ich zabijac. Co do skladow, to normalne jest, ze ani jedna ani druga gildia nie sklada sie w 100% z legend serwera, bo przeciez takich Hidkow czy Thegich to 30 na Nebuli niestety nie ma.

Mam nadzieje, ze teraz po 3 latach istnienia serva ludzie dostrzega, ze reputacja gildii takze jest wazna - pamietajmy ze to Phy~ bylo znienawidzone i przegralo. Ze to Ordo bylo znienawidzone i przegralo.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Sunze
chlopak zapomnial chyba ze pion moze dojsc do ostatniego pola na szachownicy,
To ja wymyśliłem, dawno temu xD

Pozdrawiam, Hidek.
__________________
MÓJ BLOG

"Od kiedy straciłem rachubę czasu, wiedziałem już, że jedynym sposobem, aby osiągnąć życie wieczne jest wbicie 200 levela bądź 100 shieldingu"

Tomasz z Akwinu

Ostatnio edytowany przez TheDwarf - 18-05-2008 o 18:32.
TheDwarf jest offline  
stary 18-05-2008, 18:55   #1684
Mukatan
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 21 04 2008

Posty: 53
Domyślny

Oke może co niektóre osoby mnie źle zrozumiały. cała spinka była głownie do scka bo to on pierdoli ze my nie wychodzimy z pzta, że my mamy porównywalne combo do vo i ze to my ogólnie mamy takie same szanse jak vo tylko tego nie wykorzystujemy. Każdy kto logicznie myśli wie że tak nie jest, bo to wy zbieracie wszystkich 60+ przydupasów, bo to wy ściągacie na openy 30 noob harów i to wy używacie combo sd które zgasza każdego ;> wiec nie pierdolcie że jest inaczej. Co do Hidka to weś nie rób z siebie legendy nebuli bo ty tylko dużo pierdolić umiesz A co do alvaro to też nie pierdol bo dobrze pamiętam jak ci Chorzów dupe nieraz ratował.
A co do PA to każdy dobrze wie że kto rządzi robi PA. Sami to preferujecie tylko nie piszecie o tym ofen i nazywacie to "robieniem porządku na serwerze"
Mukatan jest offline  
stary 18-05-2008, 19:06   #1685
Sck
Użytkownik Forum
 
Sck's Avatar
 
Data dołączenia: 08 01 2007

Posty: 163
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Mitzak
Profesja: Elder Druid
Gildia: :(
Świat: Nebula
Poziom: 6
Skille: 13/15
Poziom mag.: 4
Domyślny

Ok nie macie szans i chuj z toba
lepiej sie czujesz?
xD
Sck jest offline  
stary 18-05-2008, 19:07   #1686
Sunze
Użytkownik Forum
 
Sunze's Avatar
 
Data dołączenia: 11 08 2006
Lokacja: Białystok

Posty: 97
Stan: Zbanowany
Imię: Sunze
Profesja: Master Sorcerer
Gildia: Victum Omnis
Świat: Nebula
Poziom: 171
Poziom mag.: 70
Domyślny

mukatan wyjdz i trzasnij OK???////////
gadasz takie smuty ze mi jest Ciebie szkoda. NA OPENA WYCHODZI 30 NOOBÓW!
tak tak mamy zawsze 30 noobów po swojej stronie zorganiozowane i gotowe do wypychania, jak zreszta mozesz sam zobaczyc na jedynym openie o godzinie 10 rano(dnia 6 maja) nie bylo moze ogolem 30 noobów(no ale zapewne wszystkie byly nasze bo mamy na vencie 100 osob o 10 rano w dzien powszedni) a co do 60+ sorców, czy widziales chodz raz u nas wszystkich knigtów online na openach czy jakichkolwiek walkach? nasi knighci nie sa tak leniwi jak wasi (zobacz Tert Clawint czy Vixz) kazdy z naszych knigtów robi 60+ sorca zeby sie przydac a nie trapowac swoich nawzajem. Byliscie zbyt pewni siebie kiedy zaczynaliscie wojne (SKAZANI NA SUKCES COOOOO???).
__________________
:-)
Sunze jest offline  
stary 18-05-2008, 20:03   #1687
Mietek919
Użytkownik Forum
 
Mietek919's Avatar
 
Data dołączenia: 11 07 2007
Lokacja: Zgorzelec
Wpisy bloga: 1

Posty: 155
Imię: -------
Profesja: Elite Knight
Świat: Nebula
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Mukatan Pokaż post
bo to wy zbieracie wszystkich 60+ przydupasów, bo to wy ściągacie na openy 30 noob harów i to wy używacie combo sd które zgasza
Już było powiedziane ze lepszy 60+ ms niż Heiks skumaj to.
__________________

Mietek919 jest offline  
stary 18-05-2008, 20:45   #1688
Alvaro89
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 12 05 2008

Posty: 118
Domyślny

@Efax wyjasnie ci cos.Prosze niemow mi ze sie odwrocilem bo od poczatku mowilem ''nie bede pomagal vu'' i dredzi zreszta wiedza nie bede sie zreszta rospisywal na ten temat bo po co ale co bylo przed wojna ? (vu zabija skin arno akcja na port hope) vane dare elvas arel po 30k dla maledrusa za zabicie pekera gharn evas o ile dobze pamietam tez cos placil a teraz sam widzisz...

Chudaszq sory no ale coz... ) chudy przed wojna zdradzil mi ze chyba wojna bedzie ze chudy z nami czyli ch-ow i bukowa i finix olecko vs vu.odparlem na to ''zajebiscie mi pasuje'' no i czekalem a tu bam patrze a chudy zaczol marudzic ze on niechce z zydami w gildi itp (rozumiem go w 100% bo wiem jakie on ma podejscie do ''zydow'') no i doszedl do vu...


Mukatan proponuje ci herbate na uspokojenie lub dafke cocainy bys sie uspokoil i zrelaksowal troszke.Naprawde rozumiem twoja depresje cale twoje zycie wszystko o co walczyles upadlo ((((( gdzie wyslac kwiatki wspolczucia xDDD???




Ja jestem chory na zlosliwosc wzroku jestem wysuszonym leszczem i niemam kory mozgowej ale zyje nadal (((( wy juz chyba nie ]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]] POOOOZDROOOOO ZIOOOOOM

Ostatnio edytowany przez Alvaro89 - 18-05-2008 o 20:48.
Alvaro89 jest offline  
stary 18-05-2008, 21:36   #1689
lycha_ziom
Użytkownik Forum
 
lycha_ziom's Avatar
 
Data dołączenia: 18 08 2005
Lokacja: Szydłowiec

Posty: 154
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Knight
Świat: Harmonia
Poziom: 5*
Skille: 7*/7*
Poziom mag.: 6
Domyślny

czyzby nerwy po nie wykonaniu VU seal na POI?
__________________
Tibia .. ssie Twoja dusze gdy biegniesz po lvl i
loot.
Zaslania Ci oczy na swiat, otworzy dopiero gdy stracisz kogos bardzo bliskiego.
Nie u¿ywaj tych slów . bo naprawde Go zranisz , a potem zatracisz samego siebie.





Wracasz do niej bo jest rozrywka ale co jest jej celem ? 100 lat zycze Wam ! bo przez Tibie tracisz dziecinstwo.
lycha_ziom jest offline  
stary 18-05-2008, 21:46   #1690
Alvaro89
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 12 05 2008

Posty: 118
Domyślny

Lycha jesli mnie pytasz to odpowiem ze nie
Alvaro89 jest offline  
stary 18-05-2008, 22:34   #1691
TheDwarf
Użytkownik Forum
 
TheDwarf's Avatar
 
Data dołączenia: 03 02 2006

Posty: 305
Stan: Początkujący
Profesja: Royal Paladin
Świat: Arcania
Poziom: 142
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Mukatan Pokaż post
Oke może co niektóre osoby mnie źle zrozumiały. cała spinka była głownie do scka bo to on pierdoli ze my nie wychodzimy z pzta, że my mamy porównywalne combo do vo i ze to my ogólnie mamy takie same szanse jak vo tylko tego nie wykorzystujemy. Każdy kto logicznie myśli wie że tak nie jest, bo to wy zbieracie wszystkich 60+ przydupasów, bo to wy ściągacie na openy 30 noob harów i to wy używacie combo sd które zgasza każdego ;> wiec nie pierdolcie że jest inaczej. Co do Hidka to weś nie rób z siebie legendy nebuli bo ty tylko dużo pierdolić umiesz A co do alvaro to też nie pierdol bo dobrze pamiętam jak ci Chorzów dupe nieraz ratował.
A co do PA to każdy dobrze wie że kto rządzi robi PA. Sami to preferujecie tylko nie piszecie o tym ofen i nazywacie to "robieniem porządku na serwerze"
Jezeli chodzi o tych przydupasów, to nazywaj to jak chcesz, ale dla mnie to sa po prostu zorganizowane gildie (Fraternitas + Espectro + LH + Olecko), a nie ludzie z przypadku. Ja bym tu nikogo przydupasami nie nazywal, jest ich po prostu wiecej i jest to ich plus. Co do noob charów, to zawsze na kazdym servie, jedna strona flamuje druga, ze uzywa noobow, a prawda jest taka, ze przychodza tam zupelne randomy spod depotu w Carlin. Co do combo SD, to przepraszam, czy mam Ci przypomniec "="? A co do mej skromnej osoby, to byl taki maly zart z ta legenda, ale mimo wszystko dzieki za docenienie mojej plodnosci. A jesli chodzi o PA to przypomnij sobie Rebirth - robili ogromne PA? Nawet, zachecali ludzie do gry na servie, dajac p-sety za friko.
__________________
MÓJ BLOG

"Od kiedy straciłem rachubę czasu, wiedziałem już, że jedynym sposobem, aby osiągnąć życie wieczne jest wbicie 200 levela bądź 100 shieldingu"

Tomasz z Akwinu
TheDwarf jest offline  
stary 18-05-2008, 22:38   #1692
Squrewski
Użytkownik Forum
 
Squrewski's Avatar
 
Data dołączenia: 07 04 2008

Posty: 31
Stan: Na Emeryturze
Świat: Nebula
Poziom: 85~
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez TheDwarf Pokaż post
Reputacja gildii takze jest wazna - pamietajmy ze to Phy~ bylo znienawidzone i przegralo. Ze to Ordo bylo znienawidzone i przegralo.
Może kurwa VO każdy lubi?
Squrewski jest offline  
stary 18-05-2008, 22:51   #1693
TheDwarf
Użytkownik Forum
 
TheDwarf's Avatar
 
Data dołączenia: 03 02 2006

Posty: 305
Stan: Początkujący
Profesja: Royal Paladin
Świat: Arcania
Poziom: 142
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Squrewski Pokaż post
Może kurwa VO każdy lubi?
Tego nie powiedzialem, ale wydaje mi sie ze maja lepsza reputacje niz VU.
__________________
MÓJ BLOG

"Od kiedy straciłem rachubę czasu, wiedziałem już, że jedynym sposobem, aby osiągnąć życie wieczne jest wbicie 200 levela bądź 100 shieldingu"

Tomasz z Akwinu
TheDwarf jest offline  
stary 18-05-2008, 22:55   #1694
Alvaro89
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 12 05 2008

Posty: 118
Domyślny

Up potwierdzam
Alvaro89 jest offline  
stary 18-05-2008, 22:55   #1695
Maksym89
Użytkownik Forum
 
Maksym89's Avatar
 
Data dołączenia: 07 02 2007
Lokacja: Olecko

Posty: 55
Stan: Początkujący
Profesja: Sorcerer
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez lycha_ziom Pokaż post
czyzby nerwy po nie wykonaniu VU seal na POI?

Mam 13kk w domku , nie narzekam a o nerwach nie wspomne. Kurwa wyrywam sobie włosy z głowy, co ja zrobie z taka iloscia kasy
Maksym89 jest offline  
stary 18-05-2008, 23:26   #1696
Sunze
Użytkownik Forum
 
Sunze's Avatar
 
Data dołączenia: 11 08 2006
Lokacja: Białystok

Posty: 97
Stan: Zbanowany
Imię: Sunze
Profesja: Master Sorcerer
Gildia: Victum Omnis
Świat: Nebula
Poziom: 171
Poziom mag.: 70
Domyślny

szykuj na pajmenta bo xanoxin zapowiedzial zwyciestwo wojny coooo?!1+!1+"?
__________________
:-)
Sunze jest offline  
stary 18-05-2008, 23:42   #1697
Safe
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 25 03 2007
Lokacja: Szczecin

Posty: 207
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Master Sorcerer
Gildia: VO
Świat: Nebula
Poziom: 140
Skille: oO/Oo
Poziom mag.: 70
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Sunze Pokaż post
szykuj na pajmenta bo xanoxin zapowiedzial zwyciestwo wojny coooo?!1+!1+"?
Ja juz nawet Darifa okradlem. Teraz czekam na paymenty, ewentualnie porzycze od kogos. Celandia, Mengirt, Finix padli, ja 2 razy, nie ma sensu juz ta wojna, przegralismy.
__________________
People says: Only god can judge me. They are wrong, I can judge them.
Safe jest offline  
stary 18-05-2008, 23:52   #1698
August
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 26 06 2005
Wiek: 33

Posty: 294
August ma numer GG 4786311
Domyślny

Z całym szacunkiem dla naszych i dla wrogów. Skonczcie już to gadanie.
@Sck
Jakbysmy się bali itp to byśmy wygrywali we fragach, bo niepodejmowali bysmy zadnej walki poza openami (oczywiscie fragami sie wojny niewygrywa)
@wszyscy Ci co gadaja o zydach
jebac to, jedni na jednych gadaj drudzy na drugich i chuj z tego.
Ja jestem grubaaaaaaaaas i co? Powrzucajcie mi od grubasow moze wam przejdzie
Marek pluje jak sie zezlosci xD i co? Powrzucajcie mu uhuuuuu bedzie super
Xaem jest starszy i co? Powrzucajcie od dziadow itp moze wam ulzy
Hespios mial jakies tam zdjecie i co? Powrzucajcie mu od malpek bedzie super zabawa i moze wam ulzy -.-

Ogarnijcie sie, mowie to do obu stron.
Wojna to wojna od poczatku bylo wiadomo, ze to bedzie wojna, a nie zabawa tak jak vs LH (z calym szacunkiem do wroga)

p.s. powrzucajcie mi jak chcecie bedzie swietna zabawa
p.s.2 co do klotni ze VU jest takie, a VO takie kazda strona ma swoich zwolennikow, niemowie ze Vu ma wiecej bo wiadomo jak jest , ale my jestesmy mniej wiecej w tej samej ekipe od poczatku, a duzo osob ktore najbardziej po sobie jechalo jest razem. (wiem ze zaraz napiszecie ze heiks z nami, ze jerphyn, ale jak niewiecie kto na tych harach gra to niekomentujcie)
ps.3. zacznijcie sie traktowac jak wrogow z jako takim szacunkiem, a nie jak jakies szmaty to tylko gra.

GL 4 ALL <-- jestem trendi?

/Hans
August jest offline  
stary 19-05-2008, 00:36   #1699
TheDwarf
Użytkownik Forum
 
TheDwarf's Avatar
 
Data dołączenia: 03 02 2006

Posty: 305
Stan: Początkujący
Profesja: Royal Paladin
Świat: Arcania
Poziom: 142
Domyślny

August, masz sporo racji, ale jak skończymy to "gadanie" to temat umrze. O czyms pisac trzeba.
__________________
MÓJ BLOG

"Od kiedy straciłem rachubę czasu, wiedziałem już, że jedynym sposobem, aby osiągnąć życie wieczne jest wbicie 200 levela bądź 100 shieldingu"

Tomasz z Akwinu
TheDwarf jest offline  
stary 19-05-2008, 04:04   #1700
JaSprite
Zbanowany
 
Data dołączenia: 10 01 2008
Lokacja: Białystok
Wiek: 34

Posty: 105
Stan: Aktywny Gracz
Imię: He'nryk
Profesja: Master Sorcerer
Gildia: Zajazd
Świat: Nebula
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez August Pokaż post
Ja jestem grubaaaaaaaaas i co? Powrzucajcie mi od grubasow moze wam przejdzie
Ty grubiasie :OO

btw. ma ktos fajny serverek do csa?? :
JaSprite jest offline  
Zamkniety temat.


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 21:47.


Powered by vBulletin 3