Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Inne > O wszystkim i o niczym

Notki

O wszystkim i o niczym O tym wszystkim co nie pasuje gdziekolwiek indziej ;)

Pokaż wyniki sondy: Już śniłem świadomie i uważam, że:
Świadomy Sen daje lepszy efekt niż jakikolwiek narkotyk. 105 44.68%
Narkotyk jest lepszy od Świadomego Snu. 27 11.49%
Nie brałem, nie mam porównania (możesz nie zaznaczać nic). 103 43.83%
Głosujących: 235. Nie możesz głosować w tej ankiecie

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 24-05-2008, 22:00   #201
Athelas
Użytkownik Forum
 
Athelas's Avatar
 
Data dołączenia: 31 10 2007
Lokacja: Kraków

Posty: 286
Stan: Niegrający
Athelas ma numer GG 8978189
Domyślny

@up lepiej wizualizować.
__________________
Raz jestem, raz mnie nie ma, różnie to bywa
Masz o mnie zdanie? Nie lubisz mnie? Lubisz? Notka! KLIK!!!
A może masz jakiś problem? Nie krępuj się! Pisz na PW! PW!!!
Może przed wpisaniem notki chcesz przejrzeć "stopień inteligencji" moich postów? Przejżyj je! POSTY!!!
Cytuj:
87% osób niepełnoletnich na tym forum zachowuje się jak debile. Jeśli uważasz, że należysz do tych 13%, Przemyśl to jeszcze 3 razy...
Mam 13 lat.
Athelas jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 25-05-2008, 07:21   #202
--Cienius--
Użytkownik Forum
 
--Cienius--'s Avatar
 
Data dołączenia: 07 01 2007
Lokacja: u ciebie

Posty: 1,150
Stan: Zbanowany
Profesja: Elite Knight
Domyślny

Musze sie pochwalic ! Wytworzylem 3 LD tym razem w 90% kontrolowane i to co chcialem zrobic i juz wiem na czym to polega... Chcialem "pobawic sie w swoj swiat" wiem ze to smieszne jest ale fajnie bylo mozna , chodzic po scianach itp . Tylko jak juz sie uswiadomilem (sama sila woli! nie zadnymi TR) to chcialem wejsc w swoj swiat zaczeloi mnie wyrzucac zaczalem krzyczec OSTROSC x 100 x10000000 x100000000000 POmoglo rzeczywiscie! Wszedlem do swojego snu i bylo zajebiscie... A i jak chcialem chodzic po scianach nie moglem sobie tylko powiedziec "chce chodzic po scianach" musialem sobie to wyobrazic a sen wzmacnial to jakbym na prawde to robil


@Athelas

dzieki za pomoc


PS
zeby zrobic pelne LD zajelo mi to ponad 2 tyg wiec nie przejmujcie sie i cwiczcie(moglo mi to zajac duuuuzo wiecej gdby nie moja sila woli- po prostu sam sie uswiadiam)!
__________________
Zarejestruj sie tutaj! PAcc za fasole! Setki osob juz dostalo !!/
Cytuj:
jestem strasznie wkużony stracilem z 8cc
wszystko kupilem co trzeba cały komplet parcela napisałem na góże nick a na dole miasto wlozylem kase i zucilem parcel do skrzynki niestety parrcel leżał
na skrzynce i szybko koles mi zakosil niewiem oco chodzi ale naprawcie mi to blagam 10cc to niejest malo (a tamten koleś mi nieodda wienc jestem tak wkużony że zaraz wyżuce komp przez okno
Co ta tibia robi z dziecmi...
--Cienius-- jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 25-05-2008, 11:14   #203
Athelas
Użytkownik Forum
 
Athelas's Avatar
 
Data dołączenia: 31 10 2007
Lokacja: Kraków

Posty: 286
Stan: Niegrający
Athelas ma numer GG 8978189
Domyślny

@up a to częste zjawisko, że bez RT. Ja też tak mam, tyle, że dobrze potem zrobić RT, by być w 100% pewnym snu.

@topic Ja to się rozkręcam ^^ 6 LD miałem, dzisiaj trochę inaczej wytworzone. Obudziłem się o 6-7 rano, myślałem sobie o moich 4 snach (jak zawsze zapamiętane). Nagle uczucie "kurwa, a LD? opuszczam się!" I wizualizuje sobie co bym robił w LD. I tak rozmyślając o LD, usnąłem ;> Skutek łatwy do przewidzenia, LD było. To takie połączenie WILDa i WBTB, a w LD robiłem co chciałem. Super, średnia wychodzi, że co 2-3 dni LD. Po nast. obudzeniu chciałem WILD, ale brat już nie pozwolił ;< (czyt. 2,5 roku ma, i po mnie skakał) I tak fajnie
__________________
Raz jestem, raz mnie nie ma, różnie to bywa
Masz o mnie zdanie? Nie lubisz mnie? Lubisz? Notka! KLIK!!!
A może masz jakiś problem? Nie krępuj się! Pisz na PW! PW!!!
Może przed wpisaniem notki chcesz przejrzeć "stopień inteligencji" moich postów? Przejżyj je! POSTY!!!
Cytuj:
87% osób niepełnoletnich na tym forum zachowuje się jak debile. Jeśli uważasz, że należysz do tych 13%, Przemyśl to jeszcze 3 razy...
Mam 13 lat.
Athelas jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-05-2008, 15:01   #204
Arcan
Użytkownik Forum
 
Arcan's Avatar
 
Data dołączenia: 31 08 2007

Posty: 1,138
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Spiff Pokaż post
ej no LD jest fajne bo zawsze pod koniec snu mialem
i ja ogladam te kursy na YT i nawet koles dobrze gada
tylko w*****a mnie ze nie mam jak robic TR i wlasnie pomozcie, jak ja mam to robic zeby we snie zrobic? (wiem ze mam co 10 min, albo ze cos mam tylko jak w rzeczywistosci to jest to nie robie)
jakies sposoby czy cos?
Jeśli nosisz zegarek, to pewnie masz w nawyku częste spoglądanie na godzinę. Gdy to zrobisz, to za każdym razem odwróć wzrok i spójrz ponownie, upewniając się, że wskazówki (minutowa i godzinna) nie zmieniły położenia. To jeden z najprostszych RT (lub po polsku TR jak kto woli).
Arcan jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-05-2008, 22:36   #205
Arcan
Użytkownik Forum
 
Arcan's Avatar
 
Data dołączenia: 31 08 2007

Posty: 1,138
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Spiff Pokaż post
no moze, ale jesli zawsze na godzine patrze na telefonie i by mi to weszlo w nawyk, to jak niby we snie mialbym sprawdzic godzine jesli tam nie sprawdzam wlasnie godziny? (sni mi sie dom ale zaden zegar, ostatnio mi sie snilo ze sie w*****lem za czalem na*******ac w cos piescia [chyba w sciane czy cos])
Jeśli coś ci wejdzie w nawyk to teoretycznie we śnie też powinien ten nawyk być.
Ważne jest też powiązanie RT z pewnymi znakami. Np, ustalasz sobie, że za każdym razem gdy widzisz dany kolor to robisz RT. Zwiększa to szanse na RT we śnie.
Arcan jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 06-06-2008, 02:29   #206
vuxes
Użytkownik Forum
 
vuxes's Avatar
 
Data dołączenia: 12 09 2006

Posty: 404
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Vuxes
Profesja: Royal Paladin
Gildia: Homerun
Świat: Selena
Poziom: 130
Skille: 95/68
Poziom mag.: 20
Domyślny

W końcu pierwszy LD. I w dodatku WILD-em : ]
__________________
Signed,
Vuxes aka Kogut.




Cruoris the Movie
vuxes jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 06-06-2008, 10:39   #207
Athelas
Użytkownik Forum
 
Athelas's Avatar
 
Data dołączenia: 31 10 2007
Lokacja: Kraków

Posty: 286
Stan: Niegrający
Athelas ma numer GG 8978189
Domyślny

Powrót nastąpił ^^ jestem. Na "Zielonej Szkole" miałem 2 LD (sux, wiem, ale tam nie ma warunków), więc mam 8 ćwiczcie. Szkoda że WiLD mi nie wychodzi, zawsze w pewnym momencie czuje taką klatkę (poznajecie?),boję się, i się wszystko kończy. Choć wiem, że to nie jest TA klatka, to i tak się boję. Ale konwencjonalnie też wchodzi łatwo. jak już mówiłem, ćwiczcie, będzie lepiej na 100%
__________________
Raz jestem, raz mnie nie ma, różnie to bywa
Masz o mnie zdanie? Nie lubisz mnie? Lubisz? Notka! KLIK!!!
A może masz jakiś problem? Nie krępuj się! Pisz na PW! PW!!!
Może przed wpisaniem notki chcesz przejrzeć "stopień inteligencji" moich postów? Przejżyj je! POSTY!!!
Cytuj:
87% osób niepełnoletnich na tym forum zachowuje się jak debile. Jeśli uważasz, że należysz do tych 13%, Przemyśl to jeszcze 3 razy...
Mam 13 lat.
Athelas jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 07-06-2008, 17:13   #208
Darkk'Horseman
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Athelas Pokaż post
Powrót nastąpił ^^ jestem. Na "Zielonej Szkole" miałem 2 LD (sux, wiem, ale tam nie ma warunków), więc mam 8 ćwiczcie. Szkoda że WiLD mi nie wychodzi, zawsze w pewnym momencie czuje taką klatkę (poznajecie?),boję się, i się wszystko kończy. Choć wiem, że to nie jest TA klatka, to i tak się boję. Ale konwencjonalnie też wchodzi łatwo. jak już mówiłem, ćwiczcie, będzie lepiej na 100%
Nie boj sie samego siebie . No niezle widze sie rozwinales, od kiedy cwiczysz?
  Odpowiedz z Cytatem
stary 13-06-2008, 20:47   #209
Molochor
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 24 04 2008
Lokacja: Świnoujście

Posty: 21
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Diomiro
Profesja: Knight
Gildia: Brak
Świat: Unitera
Poziom: 50
Skille: 70/70+
Poziom mag.: 6
Domyślny

Athleas dzięki ci wielkie! ( w którymś tam poście napisałeś o tym jak zrobić full kontrole we śnie i rzeczywiście działa)
A tak w ogóle miałem 10 LD. Afirmacja rox. Stosuje czasami WILD'a ale to rzadko.
__________________
Best solo[MONSTER][/MONSTER] : orc berserker
Best team[MONSTER][/MONSTER] : demon skeleton
best hit: 50


Kopalnie dwarfow rox



xxxxx: buy narkotik rod

Dobrze jest być knightem...
Molochor jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 13-06-2008, 20:50   #210
vuxes
Użytkownik Forum
 
vuxes's Avatar
 
Data dołączenia: 12 09 2006

Posty: 404
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Vuxes
Profesja: Royal Paladin
Gildia: Homerun
Świat: Selena
Poziom: 130
Skille: 95/68
Poziom mag.: 20
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Molochor Pokaż post
Athleas dzięki ci wielkie! ( w którymś tam poście napisałeś o tym jak zrobić full kontrole we śnie i rzeczywiście działa)
A tak w ogóle miałem 10 LD. Afirmacja rox. Stosuje czasami WILD'a ale to rzadko.
Jak to robisz afirmacją?
__________________
Signed,
Vuxes aka Kogut.




Cruoris the Movie
vuxes jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 13-06-2008, 21:21   #211
Kulikos
Użytkownik Forum
 
Kulikos's Avatar
 
Data dołączenia: 15 08 2004
Lokacja: Gdansk

Posty: 780
Stan: Niegrający
Świat: TVP 1
Domyślny

Ludzie mam pytanie. Często miewam LD, ale aż głupio o tym mówić. Sen jakby mnie wyrzuca, albo robi różne wałki (nakrywam dziewczyne kocem, odkrywam w wiadomym celu a tam duży penis, szok taki, że się poprostu budzę) Macie na to jakieś rady? Przez to mam częste LD, kontrola pełna, ale gdy coś mnie konkretnie zszokuje to się budzę. Co robić, żeby nie "odpłynąć" i się nie rozbudzić, kiedy już takowy sen się ma? Z góry dzięki za odpowiedź ;p
__________________
21:00 Auro Dano [13]: buy wand of dwarfenbreath
Oddech krasnoluda r0x

-Hi
-Notka
-No?
-So Stfu&Bye Nob!1
Kulikos jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 13-06-2008, 21:26   #212
Pan i Wladca
BadBoy
 
Pan i Wladca's Avatar
 
Data dołączenia: 10 08 2005
Lokacja: unknown
Wpisy bloga: 2

Posty: 1,343
Stan: Na Emeryturze
Świat: PL
Pan i Wladca ma numer GG 5984090
Domyślny

Jak sie uświadomię, to chodzę jak pijany i mnie wywala
__________________
http://www.ligabbva.pl/
Rzetelnie o La Liga
[center]
Pan i Wladca jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 14-06-2008, 08:13   #213
--Cienius--
Użytkownik Forum
 
--Cienius--'s Avatar
 
Data dołączenia: 07 01 2007
Lokacja: u ciebie

Posty: 1,150
Stan: Zbanowany
Profesja: Elite Knight
Domyślny

@up

Krzycz na caala jape OSTROSx 100000000000000000000000000000 dziala serio tylko nie boj sie nie krzycz w myslach tylko na serio na glos ...

A tera moj problemik a zarazem sukces ^^
Dzis mialem 4 czy 5 LD tym razem bylem u siebie w domu oczywiscie zabralem sie o to co tygryski lubia najabardziej ^^. Wyobrazilem sobie laske ale nie mogla sie pojawic <zonk> to wyskoczylem z okna i zaczalem latac chcialem wykonac "katon gokakoyuuu no jutsu "(czy jak to tam sie pisze) ale tez nie moglem qrwa nue wiem czemu ? Po prostu jakbym byl uwieziony w tym swiecie i tylko moge robic co chce a ja chce stworzyc co chce itp... Np chce teraz chodzic po scianie to ise nie dalo musialem sobie wyobrazic
Jakis help/porady?
__________________
Zarejestruj sie tutaj! PAcc za fasole! Setki osob juz dostalo !!/
Cytuj:
jestem strasznie wkużony stracilem z 8cc
wszystko kupilem co trzeba cały komplet parcela napisałem na góże nick a na dole miasto wlozylem kase i zucilem parcel do skrzynki niestety parrcel leżał
na skrzynce i szybko koles mi zakosil niewiem oco chodzi ale naprawcie mi to blagam 10cc to niejest malo (a tamten koleś mi nieodda wienc jestem tak wkużony że zaraz wyżuce komp przez okno
Co ta tibia robi z dziecmi...
--Cienius-- jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 14-06-2008, 11:22   #214
zoliax
Użytkownik Forum
 
zoliax's Avatar
 
Data dołączenia: 17 12 2004
Lokacja: Białystok
Wiek: 32

Posty: 830
zoliax ma numer GG 6035236 Adres Jabbera do zoliax
Domyślny

Za mało czakry, a bo ja wiem...
Hmm, nie miałem nigdy LD, nie próbowałem tego nigdy na serio, ale czytałem taką książeczkę o podświadomości i odnajduję tu wiele elementów wspólnych.
Nie wiem czy to robisz, czy tego próbowałeś, ale mogę powiedzieć, że autor za każdym razem zaznaczał - żeby wpłynąć na podświadomość należy obrazowo wyobrazić sobie pożądaną scenę(było chyba o tym mówione), słownie wmawiać zdaniami wyraźnie twierdzącymi, wręcz jakby już dana sytuacja miała miejsce, odrzucić od siebie wszytkie myśli przeczące pragnieniom, nie dopuszczać do siebie możliwości, że coś pójdzie nie tak itp, gdyż zwykle takie myśli są silniejsze i je właśnie podświadomość zrealizuje.
Książka dotyczyła wpływania podświadomością na rzeczywistość, jednak te techniki można zastosować i do LD... tak sądzę. ;]

Joseph Murphy, Potęga podświadomości, polecam ;]
__________________
A tak na marginesie.... umrzyj.
zoliax jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 14-06-2008, 12:07   #215
.hobnail
Zbanowany
 
.hobnail's Avatar
 
Data dołączenia: 13 06 2008
Wpisy bloga: 17

Posty: 140
.hobnail ma numer GG 406216 .hobnail ma login Tlenu cornn@tlen.pl
Domyślny

O M G! O_O.
Wczoraj byłem w anime.. rofl XD
.hobnail jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 15-06-2008, 17:39   #216
PwP
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 02 06 2008
Lokacja: Poznań

Posty: 15
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Paladin
Świat: Harmonia
Poziom: 47
Skille: 75/54
Poziom mag.: 11
Domyślny

Witam!
Kiedyś ćwiczyłem LD jednak bez osiągnięć, za to miałem wielokrotne fałszywe przebudzenia. Uczucie tego jest strasznie dziwne. Myśli się, że to nie sen. Ja pamiętam, że raz obudziłem się i zacząłem myśleć o tym co mi sie śniło. W pewnym momencie powiedziałem "Kur*a to jest sen" i się obudziłem. Może ktoś mi dać jakieś porady nie umiem uzyskać świadomości, że śnie. Zaczynam od dzisiaj trenować według tego do podano bo wcześniej używałem jakiś innych sposobów.
PwP jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 15-06-2008, 18:27   #217
Exodus
Użytkownik Forum
 
Exodus's Avatar
 
Data dołączenia: 14 02 2005
Lokacja: Bolesławiec
Wiek: 35

Posty: 1,577
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Kulikos Pokaż post
Ludzie mam pytanie. Często miewam LD, ale aż głupio o tym mówić. Sen jakby mnie wyrzuca, albo robi różne wałki (nakrywam dziewczyne kocem, odkrywam w wiadomym celu a tam duży penis, szok taki, że się poprostu budzę) Macie na to jakieś rady? Przez to mam częste LD, kontrola pełna, ale gdy coś mnie konkretnie zszokuje to się budzę. Co robić, żeby nie "odpłynąć" i się nie rozbudzić, kiedy już takowy sen się ma? Z góry dzięki za odpowiedź ;p
Moze podswiadomie wolisz chlopcow, lecz nie chcesz do siebie dopuscic tej mysli, wiec sie budzisz. xD!
Exodus jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 15-06-2008, 21:27   #218
Explorer of Hell
Użytkownik Forum
 
Explorer of Hell's Avatar
 
Data dołączenia: 29 06 2006
Lokacja: Gliwice
Wiek: 31

Posty: 357
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Elite Knight
Poziom: 95~
Domyślny

Hmm... Mam takie jedno pytanko.
Moj test rzeczywistosci polega na sprawdzaniu godziny na telefonie, popatrzeniu na cos innego i znowu sprawdzeniu godziny. Jezli godzina sie nie zgadza lub cos sie zmienilo oznacza to ze snie, ale... Co, jezeli okaze sie, ze podczas tego snu nie mam w kieszeni mojego telefonu? Nie mam zamiaru marnowac snu na szukanie telefonu po krzakach
Explorer of Hell jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 15-06-2008, 22:22   #219
vuxes
Użytkownik Forum
 
vuxes's Avatar
 
Data dołączenia: 12 09 2006

Posty: 404
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Vuxes
Profesja: Royal Paladin
Gildia: Homerun
Świat: Selena
Poziom: 130
Skille: 95/68
Poziom mag.: 20
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Explorer of Hell Pokaż post
Hmm... Mam takie jedno pytanko.
Moj test rzeczywistosci polega na sprawdzaniu godziny na telefonie, popatrzeniu na cos innego i znowu sprawdzeniu godziny. Jezli godzina sie nie zgadza lub cos sie zmienilo oznacza to ze snie, ale... Co, jezeli okaze sie, ze podczas tego snu nie mam w kieszeni mojego telefonu? Nie mam zamiaru marnowac snu na szukanie telefonu po krzakach
Moim zdaniem jeżeli zawsze wyciągasz go z kieszeni i Ci się to utrwali, to we śnie też będziesz go miał w kieszeni. Nie jestem pewny.
__________________
Signed,
Vuxes aka Kogut.




Cruoris the Movie
vuxes jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 16-06-2008, 11:53   #220
Terrorex
Użytkownik Forum
 
Terrorex's Avatar
 
Data dołączenia: 26 05 2008
Lokacja: Nie Wiem!

Posty: 30
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Knight
Świat: Hiberna
Poziom mag.: 3
Terrorex ma numer GG 12534786
Domyślny

czytalem kiedys lub ogladalem film ze ludzki umysl nie ma ograniczen a czlowiek wykorzystuje 40%-50% jego potencjalu. Stwierdzono ze gdyby wykorzystal 100% latanie teleportacje i wiekszosc rzeczy ktore wymieniliscie nie byly by problemem ciekawe na ile % nalezy opanowac sile woli aby w PEŁNI kontrolowac swiadomy sen

Ostatnio edytowany przez Terrorex - 16-06-2008 o 18:24.
Terrorex jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 06:44.


Powered by vBulletin 3