|
Notki |
O wszystkim i o niczym O tym wszystkim co nie pasuje gdziekolwiek indziej ;) |
![]() |
|
Opcje tematu
![]() |
![]() |
#1 |
Użytkownik Forum
Data dołączenia: 23 08 2005
Posty: 1,369
![]() |
![]() Od jakiegoś czasu mam bardzo irytujący problem ... irytujący? Miałem na myśli wk****jący do granic możliwości. Nigdzie na internecie nie mogę znaleźć sensownego wytłumaczenia tej padaki. Jak wiadomo google to najczęściej polecana i używana szukajka. Sam korzystam z niej codziennie po 100x. Niestety od jakiegoś czasu z google korzystam 1 lub 2 razy dziennie... Problemem jest to:
![]() Przeczytałem oczywiście co tam pisze. Usuwałem te ciasteczka itp, mam antyvira, komputer jest czysty. Jest na to jakieś lekarstwo? A może coś robię źle? Ludzie bez google nie da się żyć w świecie internetowym. |
![]() |
![]() |
|
![]() |
#2 |
Użytkownik Forum
|
![]() wal formata albo zacznij używać yahoo.
__________________
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
#4 |
Użytkownik Forum
Data dołączenia: 09 04 2007
Lokacja: Port Hope
Posty: 162
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Kolonazbaq
Profesja: Elite Knight
Gildia: Barnacles
Świat: Astera
Poziom: 116
Skille: 88/83
Poziom mag.: 7
|
![]() Nigdy czegoś takiego nie widziałem
![]() ![]() Pozdro^^ |
![]() |
![]() |
![]() |
#5 |
Użytkownik Forum
Data dołączenia: 30 07 2004
Lokacja: who cares.....?
Wiek: 36
Posty: 1,112
Stan: Niegrający
Imię: Scary Menthos
Profesja: Master Sorcerer
Świat: tu i tam
Poziom mag.: wy
![]() |
![]() mozesz wejsc na google przez http://anonymouse.org/, i wszystko bedzie ok. Mozesz sprobowac tez wejsc z innej przegladarki. Pozatym jaki masz net, stale/zmienne ip, siec osiedlowa?
|
![]() |
![]() |