Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Inne > RPG

Notki

RPG Wszystko o grach RPG i cRPG, czy może MMORPG.

Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 29-12-2004, 15:38   #1
Owoc
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 26 10 2003

Posty: 264
Strzałka World of WarCraft!

No, no, minęło trochę czasu od kiedy pisałem tu posta... mało kto już mnie pamięta... może nikt?
Do rzeczy:
23 listopada 2004 nastąpiła premiera WoW w USA. Na podst. informacji z CDA 13/2004, już pierwszego dnia kupiło grę 240K osób, 200K założyło konta i serwery zostały zapchane. Słowem: OGROMNY suckes WoW w USA.
Na europejską premierę trzeba jeszcze poczekać. CDA 13/2004 podało informację, że premiera ma odbyć się pod koniec lutego/na początku marca, ale (na szczęście) chyba nie mają racji - o tym za chwilę Mieli za to rację, gdy mówili, że gra nie ma polskiego wydawcy, mimo że "CD-Project podobno mocno o WoW walczy, ale na razie efektów brak". Gdy jednak wejdziemy na www.timsoft.pl, zobaczymy tam dwie dobre wiadomości: Po pierwsze, ma być w sprzedaży już (dopiero?) od 31 stycznia 2005. Po drugie, można zamówić już teraz - i chyba warto, ponieważ "(...) ilość WOW, która trafi do Polski może być bardzo ograniczona i zamówienia będziemy realizować w kolejności zgłoszeń. Podobno w ogóle ilość egzemplarzy, która trafi do europejskich graczy ma być ograniczona aby nie przeciążyć serwerów w pierwszym okresie (...)." Nie będę szczegółowo opisywał gry - możecie wejsc na www.worldofwarcraft.com (oficjalna - ma fajne tapety BTW ) i www.worldofwar.net (nieoficjalna) jak i http://forums.rpgforums.net (nieoficjalne forum o WoW, D2, GW), albo kupic CDA - i opiszę grę krótko: MMORPG w świecie Warcraft. Najgorszym problemem jest cena: 197.90 za zakup i abonament równy ok. 2x więcej co PACC w Tibii... chyba jednak warto!

Ostatnio edytowany przez Owoc - 29-12-2004 o 15:44.
Owoc jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 29-12-2004, 15:52   #2
cFaniak
Użytkownik Forum
 
cFaniak's Avatar
 
Data dołączenia: 05 09 2004
Lokacja: Ciemna uliczka, miedzy innymi cFaniakami =] Liczba postow: Sprzedam Ci te infromacje za... 5k
Wiek: 31

Posty: 444
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Sorcerer
Świat: Lunara
Poziom: 9
Poziom mag.: 5
cFaniak ma numer GG 4166359
Domyślny

Wdlug mnie za drogo. Chcociaz mnie nigdy nei ciagnely... No moze ciagnely zaawansowane MMORPG, ale finanse :/ Nie dla mnie zabawka.
__________________
Hail Metal Militia!
cFaniak jest offline  
stary 30-12-2004, 11:30   #3
Kredi
Użytkownik Forum
 
Kredi's Avatar
 
Data dołączenia: 21 08 2004
Lokacja: L-Przestrzeń
Wiek: 33

Posty: 353
Stan: Niegrający
Domyślny

Czytałem bo kupiłem specjalnie dla Space Hacka ale i tak mnie płyty komp nie czyta Gra zapowiada sie dobrze ale zobaczymy kiedy wyjdzie w polsce
__________________
za dużo kb w podpisie
Kredi jest offline  
stary 30-12-2004, 11:35   #4
ALBERT
Użytkownik Forum
 
ALBERT's Avatar
 
Data dołączenia: 21 08 2004
Lokacja: Moria
Wiek: 33

Posty: 249
Domyślny

Gra musi być zawaliście fajna...
Tylko drogo...
nie opłaca się.
ALBERT jest offline  
stary 25-02-2005, 08:27   #5
n00bster
Użytkownik forum
 
n00bster's Avatar
 
Data dołączenia: 07 11 2004
Lokacja: Galactic
Wiek: 33

Posty: 28
Wyślij wiadomość przez ICQ do n00bster n00bster ma numer GG tajny n00bster ma login Tlenu ni posiadam Adres Jabbera do n00bster
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez ALBERT
Gra musi być zawaliście fajna...
Tylko drogo...
nie opłaca się.
Gra JEST zawaliscie fajna. W niczym nie podobna do tibi. No.. może w tym że nabija sie expa. Ale w tibi nie mozesz odstawaiac streeptizu za kase a tam moge(sexy elfki rulz). Drogo? Zostań GM'em.(Ciekawe czy tez sa 2d i maja 4 animacje ruchu? )
n00bster jest offline  
Zamkniety temat.


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 08:12.


Powered by vBulletin 3