Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Inne > O wszystkim i o niczym

Notki

O wszystkim i o niczym O tym wszystkim co nie pasuje gdziekolwiek indziej ;)

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 29-08-2008, 09:49   #261
Erhion
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 04 03 2006

Posty: 2,104
Domyślny

Cytuj:
Planeta jest za daleko by cokolwiek zrobiła, musiałaby mieć jakiś napęd w sobie by dolecieć do Ziemi w czasie 4 lat.
Omg. Ona pojawia się u nas raz na 3600 lat. Wiec ona leci już od daaaaawna a nie od 4 lat. Boże więcej używania głowy.



Mniej więcej taka jest orbita Nibiru. Lekko obok orbity Ziemi. I TERAZ INFO DLA NIEDOWIARKÓW I CAŁEJ RESZTY. ROK OBIEGOWY ZIEMI WOKÓŁ SŁOŃCA 365 DNI (TYLE TRWA PODRÓŻ ZIEMI PO SWOJEJ ORBICIE).

OBIEG NIBIRU TRWA 3600 LAT. TYLE TRWA JEJ LOT PO SWOJEJ ORBICIE. WIEC ONA KURWA NIE MA SILNIKÓW CZY INNEGO GÓWNA TYLKO TO NORMALNY RUCH PLANETY.

A to, że przelatuje blisko orbity Ziemi może być katastrofalne. A przeleci obok nas właśnie w 2012 roku. I W 2012 ROKU ONA BEDZIE OBOK NAS BO TAKA JEST JEJ WĘDRÓWKA ORBITALNA. ONA NIE POSTANOWIŁA SOBIE PRZYLECIEĆ JAK GWIAZDA ŚMIERCI Z STAR WARS, A TAKA JEST JEJ NATURALNA ORBITA!

Może niektórzy zajarzą.

Ostatnio edytowany przez Erhion - 29-08-2008 o 09:52.
Erhion jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 29-08-2008, 09:58   #262
Misiuuu
Użytkownik Forum
 
Misiuuu's Avatar
 
Data dołączenia: 27 01 2007
Lokacja: Tarnów

Posty: 495
Stan: Na Emeryturze
Świat: Elysia/Kyra
Poziom: 85+
Domyślny

ja pierdole jacy wy jesteście pojebani ;x

za każdym zakrętem czai się jakiś skurwysyn z nożem który może zakończyć wasz żywot a wy się przejmujecie tym że jakaś planeta co do której istnienia nikt nie ma pewności może uderzyć w nas i zakończyć nasze słodki żywot? ja pierole, ludzie gdzie wy życie macie, ja gdybym tak jak wy był wielkim zapalonym świrusem astronomicznym i wiedział że za te pojebane 4 lata nastąpi koniec świata, to wyrzuciłbym komputer przez okno, olał szkołe i wszystko co gdzieś mnie trzyma, i cieszył się życiem, zobaczył to czego jeszce nie widziałem a moge nie zobaczyć za te 4 lata, a nie jak wy, siedział i użerał się z dzieciakami z forum o tym że takie coś istnieje

mam czasami wrażenie że na takich forach o takich rzeczach piszą tylko ludzie którym już tak odjebało na tym punkcie że zostali wyśmiani i odepchnięci przez najbliższe otoczenie... znajdźcie sobie jakiedo super extra doktora rehabilitowanego i profesora nauk i z nim sobie o tym pomajaczcie, bo czy tutaj, na forum którego średnia wieku userów nie przekracza pewnie 12 lat ma to sens?
__________________
pozdro
kisiello
__________________
03:44 Icarus Grimm [7]: and see ya tomorrow
03:44 Vivienne De Marco [100]: what see?
03:44 Icarus Grimm [7]: lol
03:44 Icarus Grimm [7]: see you tomorrow
03:44 Icarus Grimm [7]: ??
03:44 Vivienne De Marco [100]: what i see?


Ostatnio edytowany przez Misiuuu - 29-08-2008 o 10:03.
Misiuuu jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 29-08-2008, 10:01   #263
Cafe
Użytkownik Forum
 
Cafe's Avatar
 
Data dołączenia: 18 07 2005
Lokacja: Daleko
Wpisy bloga: 1

Posty: 516
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Elder Druid
Świat: Iridia
Cafe ma numer GG 5247922
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Misiuuu Pokaż post
ja pierdole jacy wy jesteście pojebani ;x

za każdym zakrętem czai się jakiś skurwysyn z nożem który może zakończyć wasz żywot a wy się przejmujecie tym że jakaś planeta co do której istnienia nikt nie ma pewności może uderzyć w nas i zakończyć nasze złotki żywot? ja pierole, ludzie gdzie wy życie macie, ja gdybym tak jak wy był wielkim zapalonym świrusem astronomicznym i wiedział że za te pojebane 4 lata nastąpi koniec świata, to wyrzuciłbym komputer przez okno, olał szkołe i wszystko co gdzieś mnie trzyma, i cieszył się życiem, zobaczył to czego jeszce nie widziałem a moge nie zobaczyć za te 4 lata, a nie jak wy, siedział i użerał się z dzieciakami z forum o tym że takie coś istnieje

mam czasami wrażenie że na takich forach o takich rzeczach piszą tylko ludzie którym już tak odjebało na tym punkcie że zostali wyśmiani i odepchnięci przez najbliższe otoczenie... znajdźcie sobie jakiedo super extra doktora rehabilitowanego i profesora nauk i z nim sobie o tym pomajaczcie, bo czy tutaj, na forum którego średnia wiekó userów nie przekracza pewnie 12 lat ma sens?
Zostaniesz moim kolegom ? :<
__________________
Kiedy czegoś gorąco pragniesz,
to cały Wszechświat działa potajemnie,
by udało ci się to osiągnąć.
Cafe jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 29-08-2008, 10:12   #264
Misiuuu
Użytkownik Forum
 
Misiuuu's Avatar
 
Data dołączenia: 27 01 2007
Lokacja: Tarnów

Posty: 495
Stan: Na Emeryturze
Świat: Elysia/Kyra
Poziom: 85+
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Cafe Pokaż post
Zostaniesz moim kolegom ? :<
bardzo chętnie, jeśli mam uratować twą duszę przed tym czymś xd
__________________
pozdro
kisiello
__________________
03:44 Icarus Grimm [7]: and see ya tomorrow
03:44 Vivienne De Marco [100]: what see?
03:44 Icarus Grimm [7]: lol
03:44 Icarus Grimm [7]: see you tomorrow
03:44 Icarus Grimm [7]: ??
03:44 Vivienne De Marco [100]: what i see?

Misiuuu jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 29-08-2008, 10:31   #265
karate:]
Użytkownik Forum
 
karate:]'s Avatar
 
Data dołączenia: 22 08 2006

Posty: 194
Stan: Na emeryturze
Profesja: Knight
Świat: Obsidia
Domyślny

Naukowcy w tej chwili moga przewidziec czy w ciagu 50 lat nie uderzy, badz nie bedzie w poblizu ziemi planetoida o srednicy 300m. Nibiru podobno jest wielka i za 4 lata ma przeleciez obok Ziemi. Jezeli tak mialoby byc widoczna bylaby juz przez glupie teleskopy, bo bylaby blizej niz Uran czy Neptun. Pozdro.
__________________
Ultimate Knight Guide
http://forum.tibia.pl/showthread.php?t=105443
karate:] jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 29-08-2008, 10:39   #266
Erhion
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 04 03 2006

Posty: 2,104
Domyślny

Karate - Nibiru prawdopodobnie jest brązowym karłem i zostanie zauważony dopiero gdy zostanie oświetlony przez nasze słońce.

Taka jest jedna z teorii.

Poza tym poczytaj cały temat dałej już tutaj film ze zdjęciami tej planety. I jest widoczna przez twoje głupie teleskopy.
Erhion jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 29-08-2008, 10:43   #267
GASZ
Użytkownik Forum
 
GASZ's Avatar
 
Data dołączenia: 08 08 2008

Posty: 41
Domyślny

Cholera jakie to pesymistyczne forum sie zrobiło :/ Wszyscy tylko o końcach świata.
GASZ jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 29-08-2008, 10:50   #268
Erhion
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 04 03 2006

Posty: 2,104
Domyślny

GASZ myślę, że ludzie po prostu wyczekują czegoś co zmieni świat. Ja sam mam dość tego co ludzie robią z Ziemią, jak się wzajemnie zabijają, itp. Jeśli Nibiru czy coś innego ma to zmienić to mnie to cieszy.
Erhion jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 29-08-2008, 11:04   #269
Glacial
Użytkownik Forum
 
Glacial's Avatar
 
Data dołączenia: 25 11 2004

Posty: 357
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Bloodwin Pokaż post
Omg. Ona pojawia się u nas raz na 3600 lat. Wiec ona leci już od daaaaawna a nie od 4 lat. Boże więcej używania głowy.
Widać nie czytałeś ostatnich kilku stron.
Ktoś z "obozu" o prawdziwości teorii końca świata w 2012, powiedział, że w tej chwili ta planeta jest gdzieś za Plutonem i dlatego, niektórzy żartują, że podmiotowa planeta musi mieć rakiety w tyłku, żeby dolecieć do nas w ciągu 4 lat - lub jest niczym myśląca "Solaris" Stanisława Lema
Glacial jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 29-08-2008, 11:07   #270
karate:]
Użytkownik Forum
 
karate:]'s Avatar
 
Data dołączenia: 22 08 2006

Posty: 194
Stan: Na emeryturze
Profesja: Knight
Świat: Obsidia
Domyślny

http://img171.imageshack.us/my.php?i...eztytuuas1.png
rysunek Steve'a Barrneous'a wybitnego uczonego. Nie slyszales o nim? Hmm ciekawe.

Co strona to inna teoria =)
__________________
Ultimate Knight Guide
http://forum.tibia.pl/showthread.php?t=105443
karate:] jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 29-08-2008, 11:08   #271
Erhion
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 04 03 2006

Posty: 2,104
Domyślny

Nibiru porusza się z jakąś prędkością. Na jej podstawie obliczono, ze pojawi się u nas w 2012 roku.

Karate teraz to ci brakuje argumentów. Zaczynasz się wyśmiewać a to już debilizm. Jak masz zamiar prowadzić tak dyskusje to nie masz po co - bo błaźnisz siebie.

Ostatnio edytowany przez Erhion - 29-08-2008 o 11:09.
Erhion jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 29-08-2008, 11:08   #272
Wylansowany
Użytkownik Forum
 
Wylansowany's Avatar
 
Data dołączenia: 27 05 2007
Lokacja: Gorzów Wlkp.

Posty: 868
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Glacial Pokaż post
Widać nie czytałeś ostatnich kilku stron.
Ktoś z "obozu" o prawdziwości teorii końca świata w 2012, powiedział, że w tej chwili ta planeta jest gdzieś za Plutonem i dlatego, niektórzy żartują, że podmiotowa planeta musi mieć rakiety w tyłku, żeby dolecieć do nas w ciągu 4 lat - lub jest niczym myśląca "Solaris" Stanisława Lema
Każdy źle interpretuje tą Nibru. Jeśli ona orbituje wokół słońca, to ine przybliża się i nie oddala tylko jest cały czas na tej samej "linii". Chyba, że to kometa...
Wylansowany jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 29-08-2008, 11:19   #273
karate:]
Użytkownik Forum
 
karate:]'s Avatar
 
Data dołączenia: 22 08 2006

Posty: 194
Stan: Na emeryturze
Profesja: Knight
Świat: Obsidia
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Bloodwin Pokaż post
Nibiru porusza się z jakąś prędkością. Na jej podstawie obliczono, ze pojawi się u nas w 2012 roku.

Karate teraz to ci brakuje argumentów. Zaczynasz się wyśmiewać a to już debilizm. Jak masz zamiar prowadzić tak dyskusje to nie masz po co - bo błaźnisz siebie.
Ja blaźnie. Podaj mi miejsce w ktorym teraz znajduje sie Nibiru. Nawet orientacyjnie.
__________________
Ultimate Knight Guide
http://forum.tibia.pl/showthread.php?t=105443
karate:] jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 29-08-2008, 11:25   #274
Erhion
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 04 03 2006

Posty: 2,104
Domyślny

A skąd mam wiedzieć? Na razie jest ona widoczna z teleksopów na biegunie północnym lub południowym ale nie podano gdzie jest dokładnie, bo chyba niewiadomo. To, że niewiemy gdzie dokładnie jest nie znaczy, że nie istnieje.

Poza tym naukowcy od dawna mówią, że poza plutonem musi być jakieś duże ciało, bo coś stamtąd oddziałuje na ostatnie planety układu słonecznego.
Erhion jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 29-08-2008, 11:37   #275
Anerian
Użytkownik Forum
 
Anerian's Avatar
 
Data dołączenia: 17 04 2007
Lokacja: Wieś na zadupiu co się zowie Kraków
Wiek: 31

Posty: 185
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Aneriano
Profesja: Paladin
Świat: Valoria
Poziom: 8
Skille: 47/47
Poziom mag.: 2
Anerian ma numer GG 1494880
Domyślny

up: zgadza się, ale to ciało nie musi być w żadnym wypadku planetą z rakietą w dupie, która zapiernicza tak szybko jak się da, żeby zdążyć na herbatke na ziemi w 2012
Anerian jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 29-08-2008, 11:43   #276
neopostman
Użytkownik Forum
 
neopostman's Avatar
 
Data dołączenia: 24 09 2005
Lokacja: Łowicz.
Wiek: 36
Wpisy bloga: 6

Posty: 1,227
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Royal Paladin
Świat: Nova
Poziom: 114
Skille: 101/84
Poziom mag.: 24
Wyślij wiadomość przez ICQ do neopostman neopostman ma numer GG trzeba sobie zasłuży Adres Jabbera do neopostman Send a message via Skype™ to neopostman
Domyślny

W każdym razie.. Poczekamy zobaczymy, nawet jeśli to dziwadło ma na nas lecieć to trudno, każdy kiedyś musi umrzeć a póki co niech cieszy się życiem ; P.

Ostatnio edytowany przez neopostman - 29-08-2008 o 11:46.
neopostman jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 29-08-2008, 11:44   #277
Glacial
Użytkownik Forum
 
Glacial's Avatar
 
Data dołączenia: 25 11 2004

Posty: 357
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Bloodwin Pokaż post
Nibiru porusza się z jakąś prędkością. Na jej podstawie obliczono, ze pojawi się u nas w 2012 roku.
Jesteś w stanie przytoczyć nazwisko astronoma, bądź grupy innych uczonych, którzy to wyliczyli, czy po prostu wyjąłeś to zdanie z jakiejś pseudonaukowej strony z darmową domeną?

Z http://pl.wikipedia.org/wiki/Nibiru
Ukryty tekst:
Według pisarzy, Zecharii Sitchina i Buraka Eldema Niburu w sumeryjskich zapisach odnosi się do nieodkrytej planety, ale te stwierdzenia nie są brane poważnie przez ekspertów astronomii i archeologii.

oraz
Ukryty tekst:
Obecnie NASA odkryła planetę karłowatą o trajektorii częściowo podobnej do powyżej opisanej i nazwano ją Eris. Peryhelium jej orbity wynosi 38 j.a., a zatem nie przecina ona naszego układu planetarnego, którego najdalszy obiekt Neptun posiada aphelium równe 30 j.a. Także okres obiegu wokół Słońca nie odpowiada zapiskom sumeryjskim, gdyż wynosi 578 lat.

Ostatnio edytowany przez Glacial - 29-08-2008 o 11:56. Powód: literówka
Glacial jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 29-08-2008, 12:53   #278
janek@
Użytkownik Forum
 
janek@'s Avatar
 
Data dołączenia: 22 03 2005

Posty: 1,033
Stan: Niegrający
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Bloodwin Pokaż post
Omg. Ona pojawia się u nas raz na 3600 lat. Wiec
OBIEG NIBIRU TRWA 3600 LAT. TYLE TRWA JEJ LOT PO SWOJEJ ORBICIE. WIEC ONA KURWA NIE MA SILNIKÓW CZY INNEGO GÓWNA TYLKO TO NORMALNY RUCH PLANETY.
Ta i na pewno z tego punkcika
http://pl.youtube.com/watch?v=2835QkjzaEQ przez 4 lata qrwa pizgnie o ziemie.

Weź mnie nie rozmieszaj, jeżeli ten punkcik jest prawdziwy to jest o wiele, wiele, wiele bardziej oddalony od nas niż mars, podróż twrałaby minimum 12 lat... Z resztą co to za qrwa filmik ukazujący planete? A gdzie w nim są gwiazdy? -.- Może powiesz że jest ich za mało żeby je ujrzeć o w końcu 100 miliardów tak od razu się nie da zoabczyć, przy doskonałej pogodzie(bo praktycznie w takiej robi się zdjęcia) i na biegunie gdzie atmosfery jest "najmniej"...

Ostatnio edytowany przez janek@ - 29-08-2008 o 12:55.
janek@ jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 29-08-2008, 13:07   #279
karate:]
Użytkownik Forum
 
karate:]'s Avatar
 
Data dołączenia: 22 08 2006

Posty: 194
Stan: Na emeryturze
Profesja: Knight
Świat: Obsidia
Domyślny

Cytuj:
Karate - Nibiru prawdopodobnie jest brązowym karłem i zostanie zauważony dopiero gdy zostanie oświetlony przez nasze słońce.

Taka jest jedna z teorii.

Poza tym poczytaj cały temat dałej już tutaj film ze zdjęciami tej planety. I jest widoczna przez twoje głupie teleskopy.
Cytuj:

Poza tym naukowcy od dawna mówią, że poza plutonem musi być jakieś duże ciało, bo coś stamtąd oddziałuje na ostatnie planety układu słonecznego.
To w koncu karzel czy duze cialo? Zreszta, Nibiru=/=Planeta X, bo Planeta X wg obliczen ma okres w przedziale 1000-2300 lat, wiec nieco mniejszy niz potencjalne Niburu.
__________________
Ultimate Knight Guide
http://forum.tibia.pl/showthread.php?t=105443
karate:] jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 29-08-2008, 13:08   #280
Oerciak
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 30 04 2007
Lokacja: Toruń
Wiek: 31

Posty: 649
Oerciak ma numer GG 4853370
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Bloodwin
Omg. Ona pojawia się u nas raz na 3600 lat. Wiec ona leci już od daaaaawna a nie od 4 lat. Boże więcej używania głowy.
Ta... Ale z tego co wyczytałem to ta planeta jest TERAZ za plutonem, a to zdeczka za daleko...

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Bloodwin
To, że niewiemy gdzie dokładnie jest nie znaczy, że nie istnieje.
Ale to też zwiększa prawdopodobieństwo, że nie istnieje...

Dlaczego tak uparcie bronisz tę teorię? Ona nie ma sensu! Dlaczego 3600 lat temu nic się nie stało? Gdyby coś się stało to na 100% starożytni by to zapisali. Ale NIC takiego nie ma. Jesteś znudzonym dzisiejszym stanem rzeczy, to że na świecie nic się nie dzieje i tak jak wielu podobnie Tobie ludzi zaczynasz w to wierzyć, bo to zmieni Twoje życie, oraz będzie się coś dziać i to w atrakcyjnie krótkim czasie.

A tak na prawdę... to jest g*wno prawda, ta teoria. Pseudonaukowy bełkot. To że naukowcy odkryli planetę za plutonem to nei znaczy od razu, że ma tor lotu mogący dokonać spusztoszenia.

Ostatnio edytowany przez Oerciak - 29-08-2008 o 13:16.
Oerciak jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 01:03.


Powered by vBulletin 3