Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Fora Grup Użytkowników > Dragon Ball Fans

Notki

Dragon Ball Fans Kliknij tutaj, aby zobaczyć tą grupę

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 09-09-2008, 07:38   #1
Evil_Aragami
Użytkownik Forum
 
Evil_Aragami's Avatar
 
Data dołączenia: 08 01 2008
Lokacja: W óhu.

Posty: 257
Stan: Na Emeryturze
Imię: Aragami
Profesja: Master Sorcerer
Gildia: Choosen Ones
Świat: Ziemia
Poziom: 66
Skille: 66/66
Poziom mag.: 66
Evil_Aragami ma numer GG 9041627
Domyślny DragonBall AF

Co o tym myślicie czy kiedykolwiek powstanie??


Według mnie nigdy niepowstanie chyba ,że jakiś fan zrobi porządną.
__________________
\G/órnik Zabrze
Evil_Aragami jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 09-09-2008, 07:42   #2
Sezowaty
Użytkownik Forum
 
Sezowaty's Avatar
 
Data dołączenia: 16 12 2006
Lokacja: W mieszkaniu...

Posty: 506
Stan: Niegrający
Imię: Qozettos
Profesja: Knight
Poziom: 42
Sezowaty ma numer GG 6070154 Send a message via Skype™ to Sezowaty
Domyślny

DB AF nigdy nie będzie i nie było :S... Ta Manga co krąży po internecie jest robiona wyłącznie przez fanów... A wątpię, żeby jakiemuś fanowi udało się ją zrobić...
__________________
Sezowaty jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 09-09-2008, 08:27   #3
Wyciszony
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 13 05 2007
Lokacja: Gdańsk
Wiek: 31

Posty: 419
Stan: Na Emeryturze
Wyciszony ma numer GG 11583346
Domyślny

Jak dotąd spotkałem się tylko z nieudanymi przeróbkami prawdziwych wycinków DBZ. Nie sądze, aby w przyszłości coś takiego miało powstać, chyba że jakaś firma spróbuje wykorzystać ten tytuł, który ma już jaką taką sławę.
__________________
Jeżeli lubujesz się w klimatach Fantasy, chciałbyś uczestniczyć w sesjach RPG, pragniesz wcielić się w: kochającego przyrodę Elfa, mieszkającego w górach Krasnoluda, lub silnego Człowieka? Nie czekaj dłużej, dołącz do naszej "Tawerny RPG"! Stwórz swoją oryginalną postać i dołącz do świata Fantasy - podróżuj ze swoją drużyną, zabijaj orków, ratuj miasta przed smokami, lub stań po stronie zła...
Wyciszony jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 09-09-2008, 09:43   #4
Juzefek
Użytkownik Forum
 
Juzefek's Avatar
 
Data dołączenia: 11 06 2006
Lokacja: Stg
Wiek: 32

Posty: 1,099
Stan: Na Emeryturze
Imię: Po co
Gildia: to
Świat: czytasz?
Juzefek ma numer GG 6720333
Domyślny

Gdzieś przeczytałem, że ta manga ma wyjść, jest pozwolenie od Akiry, tylko brak ludzi do roboty
__________________
Juzefek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 09-09-2008, 13:00   #5
Sezowaty
Użytkownik Forum
 
Sezowaty's Avatar
 
Data dołączenia: 16 12 2006
Lokacja: W mieszkaniu...

Posty: 506
Stan: Niegrający
Imię: Qozettos
Profesja: Knight
Poziom: 42
Sezowaty ma numer GG 6070154 Send a message via Skype™ to Sezowaty
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Juzefek Pokaż post
Gdzieś przeczytałem, że ta manga ma wyjść, jest pozwolenie od Akiry, tylko brak ludzi do roboty
Podaj link do strony gdzie to jest napisane, bo jakoś nie wieżę, że ktoś ma pozwolenie od Akiry :S I wątpię, żeby do tak słynnego tytułu nie było ludzi do roboty...
__________________
Sezowaty jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 09-09-2008, 17:12   #6
Juzefek
Użytkownik Forum
 
Juzefek's Avatar
 
Data dołączenia: 11 06 2006
Lokacja: Stg
Wiek: 32

Posty: 1,099
Stan: Na Emeryturze
Imię: Po co
Gildia: to
Świat: czytasz?
Juzefek ma numer GG 6720333
Domyślny

To było z pół roku temu Nie pamiętam już , ale jak sobie przypomne, to napisze.
__________________
Juzefek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 21:29.


Powered by vBulletin 3