Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Inne > O wszystkim i o niczym

Notki

O wszystkim i o niczym O tym wszystkim co nie pasuje gdziekolwiek indziej ;)

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 13-01-2005, 11:03   #1
Gesundheit
Użytkownik Forum
 
Gesundheit's Avatar
 
Data dołączenia: 08 01 2005
Wiek: 34

Posty: 250
Domyślny 997,Nasze dzieci,Pod napięciem <Czy nei uważacie że to tylko DLA DOROSŁYCH?

Moim zdaniem dzieci też powinny ogladać dla dorosłych 997,Nasze Dzieci,Pod napięciem dlaczego otóż to pomaga ! widzimy że jak jakiś chcłopiec BIERZE OD NEIZNAJOMEGO CUKIERKA to usypa (w tym czasie dziecko uświadamia sobie że tak moze się stać z nim) a ten nieznajomy go zabija.Ja np. kiedyś w wieku 10 lat ogladałem 997 no i patrze jakiś chłopak pomaga nieznajomemu tamten go zabija i u mnei też była podobna sytuacja! miałem 10 lat wychodze e szkoły jest jakaś 13..ide przez kamienice a tu taki 20-22 chłopak wyskakuje i mówi:cześc.. pomożesz mi bo musze meble zanieśc na górę..a ja na to nei prosze pana..O tata!! gosciu poszedł sobie truchcikiem a ja pobiegłem do autobusu -.- ehh dla mnie powinno być to dla dzieci ponieważ wiedza co się stanie jeżeli to zrobią...a wy jak myślicie?
__________________
Nie jestem n00bem jestem poprostu kontrowersyjnym człowiekiem jak ci się coś nie podoba to wyp.ierdalaj
Gesundheit jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 13-01-2005, 11:28   #2
Shinjix
Master Alucard
 
Shinjix's Avatar
 
Data dołączenia: 27 09 2004
Lokacja: www.tibiaspy.com

Posty: 2,722
Imię: Yatiru
Profesja: Elite Knight
Gildia: Dreamers
Świat: Secura
Shinjix ma numer GG 4032930
Domyślny

Zależy z jakiegu punktu widzenia na to patrzysz.... Taki umysł 8 czy 10 latka jest jeszcze nieuporządkowany i oglądając takie zabijanie czy gwałty może mu się coś poprzestawiać w główce.....
do ostrzegania dzieci przed takimi rzeczami są specjalne programy, albo kasety wideo w wypożyczalni.....
__________________
A Mind is a Terrible Thing to Waste...
†††
In the name of God, impure souls of the living dead shall be banished into eternal damnation. Amen.
†††

I am the pure flame that burns
I am Sirius son
I am the infinite space
I am the most conquering One
Shinjix jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 13-01-2005, 12:41   #3
Parys
Mytho(L)ogy Hero
 
Parys's Avatar
 
Data dołączenia: 13 04 2004
Lokacja: Warszawa
Wiek: 34
Wpisy bloga: 1

Posty: 928
Domyślny

I później taki 10 latek, będzie się bał wyjść na ulicę bo go zgwałcą, a jak ktos sie zapyta, która godzina to on zacznie uciekać bo będzie myślał, że ktoś chce go zaczepić i zabic. A widok krwawiącego czlowieka podoba Ci się? Jkaiś młody to zobaczy powali mu się w glowie i zacznie biegać i bić wszystko do okoła. Bad idea.
__________________
Their fight is your fight, their freedom- your freedom WARSAW 44'


Miasto, które przeżyło własną śmierć!

Regulamin
Zbiór poradników Wystaw notkę! Pajacyk
Parys jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 13-01-2005, 14:07   #4
Kalwin
Użytkownik forum
 
Kalwin's Avatar
 
Data dołączenia: 03 01 2005

Posty: 28
Domyślny

Od mówienia dziecom co jest dobre a złe, co wolno robić a czego nie, są rodzice. I to oni po obejrzeniu takiego programu powinni przestrzec dzieciaka przed różnymi nieprzyjemnymi sytuacjami. Małemu dzieciakowi można dużo wmówić, jakby oglądał taki programy to niewiem co by mu się stało. Chyba to co pisał Mateusz_90

Jeżeli chodzi o młodzież to nie zabroniłbym im oglądania tego (jeżeli są przy zdrowych zmysłach). Mają już wystarczające wiedze o świecie, wiedzą co jest dobre a co złe. Wiec czemu nie?
Kalwin jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 13-01-2005, 14:58   #5
Thero
Użytkownik Forum
 
Thero's Avatar
 
Data dołączenia: 30 12 2004

Posty: 2,105
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Kalwin
Od mówienia dziecom co jest dobre a złe, co wolno robić a czego nie, są rodzice. I to oni po obejrzeniu takiego programu powinni przestrzec dzieciaka przed różnymi nieprzyjemnymi sytuacjami. Małemu dzieciakowi można dużo wmówić, jakby oglądał taki programy to niewiem co by mu się stało. Chyba to co pisał Mateusz_90

Jeżeli chodzi o młodzież to nie zabroniłbym im oglądania tego (jeżeli są przy zdrowych zmysłach). Mają już wystarczające wiedze o świecie, wiedzą co jest dobre a co złe. Wiec czemu nie?
Tak, dla młodzieży może być, chpćby od 12 lat bo żeby obejrzeć "Pod Napięciem" o zwalczaniu pezstępczości w Ameryce trzeba było czekać do pewnej godziny po czym przychodziło się do szkoły na wpół żywy..

@Topic
@Up
Thero jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 13-01-2005, 20:31   #6
Dr.Unknown
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 08 06 2004
Lokacja: 19°58'E 50°05'N
Wiek: 34

Posty: 3,253
Stan: Na Emeryturze
Świat: Secura
Dr.Unknown ma numer GG 3815114 Send a message via Skype™ to Dr.Unknown
Domyślny

"Róbta co chceta"
Nie wiem co jest takiego w tych programach, jeden wręcz śmieszy- a dokładnie rekonstrukcje zdarzeń- ta naturalność aktorów! Nasze dzieci...oglądałem pierwszy odcinek, i taka wypowiedz mi zapadł w pamięć "No wojtuś, weź do buzi pitolka"- co było wypowiedzią ojca-pedofila, potem widząc inne odcinki wydawało się takie monotonne i nudne, a co do "Pod napięciem" to czasem lubie obejżeć i bywa ciekawe.
Dr.Unknown jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 13-01-2005, 20:59   #7
Zyraf
Użytkownik Forum
 
Zyraf's Avatar
 
Data dołączenia: 07 08 2004
Lokacja: Lidzbark
Wiek: 36

Posty: 162
Zyraf ma numer GG 8374789
Domyślny

hmm...
A co jeśli dzieci uznają to za good idea?
NIe wiem ale chyba było dosyc głośno o dziecku co obejrzało batmana i skoczyło z balkonu wierząc że potrafi to co on...
Więc nie zdziwiłbym jakby jakiś dzieciak zaszlachtował matke w śnie dla zabawy... ponieważ takie rzeczy są możliwe!!
__________________
http://www.coldfire.glt.pl
Zyraf jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 13-01-2005, 21:48   #8
Bambuko
Użytkownik Forum
 
Bambuko's Avatar
 
Data dołączenia: 01 10 2003
Lokacja: Dobów Mniejszy
Wiek: 35

Posty: 2,212
Stan: Niegrający
Domyślny

No dobrze, jeśli coś dotyczy nieznajomych. Ale kiedy dziecko zobaczy program, gdzie rodzice, nauczyciele czy jacyś inni 'znajomi' znęcają się nad dziećmi, to może pomyśleć, że jego rodzic, nauczyciel czy jakiś inny 'znajomy' jest zły i co wtedy?
__________________
.
Bambuko jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 14-01-2005, 14:50   #9
gorgi
Użytkownik Forum
 
gorgi's Avatar
 
Data dołączenia: 16 05 2004
Lokacja: ubikacja!

Posty: 610
gorgi ma numer GG 3064753
Domyślny

chociarz może zrobimy ze 997 bedzie też dla dzieci , ale ich rodzice im nie pozwolą tego oglądac bo za dużo przemocy , taka kolej rzeczy
gorgi jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 23:39.


Powered by vBulletin 3