Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Multimedia > Zdjęcia

Notki

Zdjęcia Podziel się z innymi wszystkimi swoimi najlepszymi momentami z Tibii.

Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 19-01-2005, 12:06   #121
-Res-
Użytkownik Forum
 
-Res-'s Avatar
 
Data dołączenia: 18 12 2004
Lokacja: Niewazne...
Wiek: 32

Posty: 788
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez luki000
Instynkt

Placki góra xd

Hmm zakład przyjęty placuszku
Chyba sie lubicie
-Res- jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 19-01-2005, 12:07   #122
.:Boixos:.
Użytkownik Forum
 
.:Boixos:.'s Avatar
 
Data dołączenia: 18 01 2005
Lokacja: Gdańsk

Posty: 388
Świat: Obsidia
Domyślny

WoW!Tez bym tak chcial expic;/.Miales wczesniej jakiegos chara ??Bo takie eq na tym lv
__________________
Trójmiasto jest Nasze,
Trójmiasto do Nas należy.
Nie damy nikomu, nikomu nie damy
Trójmiasto do Lechii należy!!
.:Boixos:. jest offline  
stary 19-01-2005, 16:00   #123
NoName
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 18 01 2005

Posty: 13
Domyślny

OMG jacy wy jesteście naiwni... przecież widać że sam nie gra. Dzieli sie kątem na 100%, grają we 2 albo we 3. Dużo gram i wiem że takich skillów i taiego lvlu w takim czasie nigdy by sam nie nabił... Gdyby sam grał to by nawet nie miał czasu się wysrać...Tak więc jak widze posty takie jak "super lvl; jak ty to robisz?;" a Ty odpowiadasz "cieżka praca; tylko sam gram" to aż mi źle sie robi że tak wszystko wsysacie ;/ i nie widzicie jaką wam scieme ciśnie że SAM GRA. Totalne Sharing Accound.
BTW
Na pytherze koleś nabił 101 lvl w 6 tygodni i deleted accound(hmmm... ciekawe czemu?? czyżby sharing accound? ^.- ). Xoheka ty możesz być następny i tak sie nie podniecaj że taki lvl masz bo tu nie ma czym sie chwalić, każdy może dzielić sie kątem i mieć taki lvl i pamiętaj teraz za dzielenie się kątem ban na miesiąc także uważaj
Acha i nie pisz że gadam głupoty i że grasz sam bo ja to wiem że gracie tą postacią w kilka osób.
NoName jest offline  
stary 19-01-2005, 16:06   #124
Masat
Zbanowany
 
Masat's Avatar
 
Data dołączenia: 22 12 2004
Lokacja: Chodzież

Posty: 322
Imię: -
Profesja: Rookstayer
Gildia: -
Świat: -
Poziom: -
Skille: -/-
Poziom mag.: -
Masat ma numer GG 1554799
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez NoName
OMG jacy wy jesteście naiwni... przecież widać że sam nie gra. Dzieli sie kątem na 100%, grają we 2 albo we 3. Dużo gram i wiem że takich skillów i taiego lvlu w takim czasie nigdy by sam nie nabił... Gdyby sam grał to by nawet nie miał czasu się wysrać...Tak więc jak widze posty takie jak "super lvl; jak ty to robisz?;" a Ty odpowiadasz "cieżka praca; tylko sam gram" to aż mi źle sie robi że tak wszystko wsysacie ;/ i nie widzicie jaką wam scieme ciśnie że SAM GRA. Totalne Sharing Accound.
BTW
Na pytherze koleś nabił 101 lvl w 6 tygodni i deleted accound(hmmm... ciekawe czemu?? czyżby sharing accound? ^.- ). Xoheka ty możesz być następny i tak sie nie podniecaj że taki lvl masz bo tu nie ma czym sie chwalić, każdy może dzielić sie kątem i mieć taki lvl i pamiętaj teraz za dzielenie się kątem ban na miesiąc także uważaj
Acha i nie pisz że gadam głupoty i że grasz sam bo ja to wiem że gracie tą postacią w kilka osób.
Zgadzam sie z Tobą
Masat jest offline  
stary 19-01-2005, 16:22   #125
Masat
Zbanowany
 
Masat's Avatar
 
Data dołączenia: 22 12 2004
Lokacja: Chodzież

Posty: 322
Imię: -
Profesja: Rookstayer
Gildia: -
Świat: -
Poziom: -
Skille: -/-
Poziom mag.: -
Masat ma numer GG 1554799
Domyślny

Tak samo Dziewiczy Instynkt to 2 ownerow gdybyscie byli madrzejsci byscie nie pisali w Real Name 2 pseudo >.<
Masat jest offline  
stary 19-01-2005, 16:33   #126
luki000
Użytkownik Forum
 
luki000's Avatar
 
Data dołączenia: 10 11 2003
Wiek: 34

Posty: 87
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez NoName
OMG jacy wy jesteście naiwni... przecież widać że sam nie gra. Dzieli sie kątem na 100%, grają we 2 albo we 3. Dużo gram i wiem że takich skillów i taiego lvlu w takim czasie nigdy by sam nie nabił... Gdyby sam grał to by nawet nie miał czasu się wysrać...Tak więc jak widze posty takie jak "super lvl; jak ty to robisz?;" a Ty odpowiadasz "cieżka praca; tylko sam gram" to aż mi źle sie robi że tak wszystko wsysacie ;/ i nie widzicie jaką wam scieme ciśnie że SAM GRA. Totalne Sharing Accound.
BTW
Na pytherze koleś nabił 101 lvl w 6 tygodni i deleted accound(hmmm... ciekawe czemu?? czyżby sharing accound? ^.- ). Xoheka ty możesz być następny i tak sie nie podniecaj że taki lvl masz bo tu nie ma czym sie chwalić, każdy może dzielić sie kątem i mieć taki lvl i pamiętaj teraz za dzielenie się kątem ban na miesiąc także uważaj
Acha i nie pisz że gadam głupoty i że grasz sam bo ja to wiem że gracie tą postacią w kilka osób.


Ekhm ? To że dla ciebie to czarna magia nie znaczy że to niemożliwe.
Niesądzisz że jest znaczna różnica między moimi 8 mln expa w 3 miesiące a 100lv ( 16 mln expa ) w 6 tygodni ? Chcesz to załóź sobie chara na isarze i obserwój ile jestem online dziennie to może jednak zmienisz zdanie.

mówisz że skili się nieda ? na 8 lv miałem 70/69 i to moge powiedzieć że wtedy nabiłem to na macro przez nocki i dopiero po tym trainie kupiłem pacca i ruszyłem expić Eq? Jak na ten lv to jest cienkie ale takie same było od 25lv~ a to dlatego że to nie jest moja pierwsza postać na isarze

Może małe dzielenie dla ciebei mistrzu :>

Mam 8,2 mln expa w niecałe 90 dni
to jest średnio mniej niż 100k expa dziennie a 100k expa to 3h w kopalni albo w cycopolis lub 2h w orc fortest. A bywały weekendy że robiłem po 400k+ dziennie.


Cóż więcej dodać.... Widzieliście może reklamę pewnego samochodu :>

"Zazdrość, straszna rzecz..."
luki000 jest offline  
stary 19-01-2005, 17:24   #127
luki000
Użytkownik Forum
 
luki000's Avatar
 
Data dołączenia: 10 11 2003
Wiek: 34

Posty: 87
Domyślny

A tutaj, skoczyliśmy se z kumplami na jednego dla i tutaj rezultat
luki000 jest offline  
stary 19-01-2005, 17:41   #128
karat
Użytkownik Forum
 
karat's Avatar
 
Data dołączenia: 01 11 2003
Lokacja: Iława
Wiek: 33

Posty: 357
karat ma numer GG 2179535
Domyślny

Kamień jest tym rezultatem?LOL
__________________
ETERNIA-przyszły sorcer

Pamientajcie 18 kwietnia o dniu moderatora i administratora
karat jest offline  
stary 19-01-2005, 17:48   #129
Sozemego
Użytkownik Forum
 
Sozemego's Avatar
 
Data dołączenia: 20 10 2004
Wiek: 35

Posty: 1,099
Stan: Na Emeryturze
Sozemego ma numer GG 3321585
Domyślny

@up co posądzacie o account(d-.-) sharingJak nie wiecie to sie nie wypowiadajcie. Dobry gracz moze zrobic takie cos. Oczywiscie ten z pythery to nc , ale xoheka na pewno nie. Gra juz dlugo w tą gre, i swoj wynik nie jest wynikiem dzielenia się kontem, ale umiejętnego grania i doswiadczenia :/

a dziewiczy to jeden owner cpacho xD
__________________


Wystaw notkę
Przed wystawieniem notki zapoznaj się z papieżem lub farmaceutą.

Ostatnio edytowany przez Sozemego - 19-01-2005 o 18:04.
Sozemego jest offline  
stary 19-01-2005, 18:44   #130
NoName
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 18 01 2005

Posty: 13
Strzałka

Ekhm.... Xoheka nastepna sciema.... Gram na isarze i SAM mi mówiłeś że nie grasz sam -hahah- za dużo gadasz ziomek, może coś ci mówi Mituso i Pogomca Wampirow? lol? 2 ownerow na jednym cha, a tą postacią jest Xoheka. Oczywiscie nie powiem jaki mam nick na isarze ale nastepnym razem nie gadaj o tym z ludźmi których poznasz że dzielisz sie charem. Także widze że niektórzy sami sie nie znają a gadać lubią dużo
Tak więc mały sekrecik sie wydał co Xoheka?? -,- Następny mrazem napisz czy mam mówić do ciebie Mituso czy Pogromca Wampirow.

See you in game
NoName jest offline  
stary 19-01-2005, 18:54   #131
luki000
Użytkownik Forum
 
luki000's Avatar
 
Data dołączenia: 10 11 2003
Wiek: 34

Posty: 87
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez NoName
Ekhm.... Xoheka nastepna sciema.... Gram na isarze i SAM mi mówiłeś że nie grasz sam -hahah- za dużo gadasz ziomek, może coś ci mówi Mituso i Pogomca Wampirow? lol? 2 ownerow na jednym cha, a tą postacią jest Xoheka. Oczywiscie nie powiem jaki mam nick na isarze ale nastepnym razem nie gadaj o tym z ludźmi których poznasz że dzielisz sie charem. Także widze że niektórzy sami sie nie znają a gadać lubią dużo
Tak więc mały sekrecik sie wydał co Xoheka?? -,- Następny mrazem napisz czy mam mówić do ciebie Mituso czy Pogromca Wampirow.

See you in game
MUEHEHEHEHEHEHEH to ci dopiero xd

Dziwne troszkę nieuważasz? Pogromcy spalił się komp 5 stycznia a na isarze niegra już dawno.


Jeżeli masz zamiar dalej opowiadać takie brednie to lepiej nic niepisz.
luki000 jest offline  
stary 19-01-2005, 19:04   #132
^GoG^
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 14 12 2004

Posty: 8
Domyślny

hunt gs z Xoheka



http://www.damian201.dolsat.pl/gsynext.rec
^GoG^ jest offline  
stary 19-01-2005, 19:21   #133
NoName
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 18 01 2005

Posty: 13
Domyślny

HAHAHA Komputer sie spalił, no nieźle, nie mam zamiaru się z tobą kłócić ale dobrze wiesz to że sam nie grasz i chcesz być kimś lol Ale chcem powiedzieć wszystkim że On nie gra sam i sie zastanówcie zanim coś piszecie o jego lvlach bo niektórzy zachowują sie jak . Nawet jeśli by sam grał (no ale nie gra ) to chyba byś ciągle siedział w domu przed kompem, nie chodzil do szkoły, nic nie jadł i nie spał hehe, ja chcem dać pare przykładów że to nie realne samemu grac no chyba że już skończyłeś studia i nigdziej nie pracujesz hahaha, ale jak mi wiadomo to masz z 16lat czy coś koło tego.
NoName jest offline  
stary 19-01-2005, 19:54   #134
luki000
Użytkownik Forum
 
luki000's Avatar
 
Data dołączenia: 10 11 2003
Wiek: 34

Posty: 87
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez NoName
HAHAHA Komputer sie spalił, no nieźle, nie mam zamiaru się z tobą kłócić ale dobrze wiesz to że sam nie grasz i chcesz być kimś lol Ale chcem powiedzieć wszystkim że On nie gra sam i sie zastanówcie zanim coś piszecie o jego lvlach bo niektórzy zachowują sie jak . Nawet jeśli by sam grał (no ale nie gra ) to chyba byś ciągle siedział w domu przed kompem, nie chodzil do szkoły, nic nie jadł i nie spał hehe, ja chcem dać pare przykładów że to nie realne samemu grac no chyba że już skończyłeś studia i nigdziej nie pracujesz hahaha, ale jak mi wiadomo to masz z 16lat czy coś koło tego.
Bullshit, troche namieszałeś. Grałem Mitusem jako pallem - znudził mi się bo za kazdym raze jak mialem kicka to ginołem, a później grałem knightem (Pogromcą Wampirów) więc jak nie jestes wtajemniczony, to nie gadaj bzdur. I od teraz nie bede rozmawiał z nikim z tibia.pl, tylko będe tu ss-y wrzucać.....
luki000 jest offline  
stary 19-01-2005, 20:18   #135
NoName
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 18 01 2005

Posty: 13
Domyślny

OMG sam teraz sie wtopiłeś, niedawno pisałeś że dla Pogromcy Wampirow komp sie zjarał a teraz piszesz że nim grałeś i ci sie odechciało?? LOL a może tego posta napisał właśnie pogromca wampirów?? haha widze że sami sie zamotaliście.
NoName jest offline  
stary 19-01-2005, 20:22   #136
NoName
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 18 01 2005

Posty: 13
Domyślny

BTW
I jak to można łatwo udowodnić że ktoś dzieli się kątem
acha i jeszcze coś, czemu nie bedziesz odpisywał dla ludzi z tibi.pl ??? boisz się że znowu coś zamotacie, że jeden owner coś innego napisze a drugi coś innego?? plx nie dobijajcie mnie
NoName jest offline  
stary 19-01-2005, 20:41   #137
luki000
Użytkownik Forum
 
luki000's Avatar
 
Data dołączenia: 10 11 2003
Wiek: 34

Posty: 87
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez NoName
BTW
I jak to można łatwo udowodnić że ktoś dzieli się kątem
acha i jeszcze coś, czemu nie bedziesz odpisywał dla ludzi z tibi.pl ??? boisz się że znowu coś zamotacie, że jeden owner coś innego napisze a drugi coś innego?? plx nie dobijajcie mnie
Hehe, mało udowodniłeś. A to co napisałeś to są poszlaki. Więc możesz sie tylko domyślac, Xoheka ma 1 ownera. Jeżeli nie wierzysz to twój problem.

A odpisywać nie będe dla tego, że nie chcem później widzieć na forum, jak ludzie wypisują o mnie bzdury.

Ostatnio edytowany przez luki000 - 19-01-2005 o 20:44.
luki000 jest offline  
stary 19-01-2005, 20:47   #138
Masat
Zbanowany
 
Masat's Avatar
 
Data dołączenia: 22 12 2004
Lokacja: Chodzież

Posty: 322
Imię: -
Profesja: Rookstayer
Gildia: -
Świat: -
Poziom: -
Skille: -/-
Poziom mag.: -
Masat ma numer GG 1554799
Domyślny

Nie ma szans zrobic w 90 dni 80+ lvl jednym graczem chyba ze tak jak mowil qmpel ze bys nic nie jadl etc.Na bank gracie w kilq.ja gram ponad rok i mam 77 lvl i nikt nie zna moich pass i mam jakas satysfakcje z tego, a nie zrobisz 100lvl dolączysz sie do jakies wojny zabiją Cie i na comment "Break" etc.
Masat jest offline  
stary 19-01-2005, 21:04   #139
NoName
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 18 01 2005

Posty: 13
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez luki000
MUEHEHEHEHEHEHEH to ci dopiero xd

Dziwne troszkę nieuważasz? Pogromcy spalił się komp 5 stycznia a na isarze niegra już dawno.


Jeżeli masz zamiar dalej opowiadać takie brednie to lepiej nic niepisz.
Pogromcy spalił sie komp 5 stycznia?? przeciez pisałeś że Ty nim grałeś i ci się odechciało lol? I na tyle udowodniłem że Xoheka ma 2 ownerów że każdy kto gra długo w tibie i ma wyższy lvl powie że tą postacią gra kilka osób.
BTW

Dla mnie możesz mieć 300 lvl, ale i tak bedziesz nikim bo no respect for sharing account.
NoName jest offline  
stary 19-01-2005, 21:08   #140
Miecio89
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 04 01 2005
Lokacja: Opole
Wiek: 35

Posty: 6
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Elite Knight
Świat: Isara
Domyślny

@NoName

Tak sie składa ze taż gram na isarze ( miecio de'troit ) i znam Xoheke z gry jak i z rl. Tym charem gra tylko 1 owner i ty jak nie znasz faktów to lepiej sie nie udzielaj tutaj.

Btw. Wielkie GZ !! Ale ten dzisiejszy RH to poprostu szok
Miecio89 jest offline  
Zamkniety temat.


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 08:57.


Powered by vBulletin 3