|
|||||||
| Notki |
| Poradniki Poradniki napisane przez użytkowników forum. Podfora : Wasze propozycje poradników ; Poradniki archwialne; Poradniki nie związane z Tibią |
![]() |
|
|
Opcje tematu |
|
|
#61 | |
|
Użytkownik Forum
Data dołączenia: 18 05 2007
Posty: 15
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Domek
Profesja: Knight
Świat: Samera
Poziom: 16
Skille: 64/62
Poziom mag.: 4
|
Cytuj:
i jeszcze moje 5 groszy ftw to raczej for the world a nie for the win;D
__________________
![]() "It's like poker,you can play your best,but u got to know when to fold your cards."-Mike Shinoda |
|
|
|
|
|
|
|
|
#62 |
|
Użytkownik Forum
Data dołączenia: 19 12 2006
Posty: 2,059
|
Może istnieją dwie odmiany, ale jestem pewien, że ludzie używają ftw jako for the win.
Nie wiem czy Pan Zimne Piwo tu jeszcze zagląda, ale można dodać omw (on my way) Chociaż to rzadko używane. |
|
|
|
|
|
#64 |
|
Użytkownik Forum
Data dołączenia: 01 02 2008
Lokacja: z end of the world
Posty: 23
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Knight
Świat: Berylia
Skille: jakies
Poziom mag.: ..
|
Czy ktos moze mi powiedziec co to znaczy>>>> w/e
btw. Przydalby sie update tego tematu...
__________________
Ja ciebie tez. |
|
|
|
|
|
#66 |
|
Guest
Posty: n/a
|
smth - something, coś
mb - maybe, może bbq - barbeq, rodzaj sosu, słowo czasami używane zamiast fuck (np. wtbbq), często na chatach Ostatnio edytowany przez NoIdea - 16-03-2009 o 21:49. |
|