Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Inne > O wszystkim i o niczym

Notki

O wszystkim i o niczym O tym wszystkim co nie pasuje gdziekolwiek indziej ;)

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 31-01-2009, 15:39   #141
Albertus
Użytkownik Forum
 
Albertus's Avatar
 
Data dołączenia: 07 07 2006
Lokacja: Siemiatycze
Wiek: 31

Posty: 1,787
Stan: Na Emeryturze
Imię: Moon Durus
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Candia
Poziom: 181
Skille: 29
Poziom mag.: 76
Domyślny

owszem mogli tak pomyśleć. bardzo niechętnie tam mieszkałem ale bylem zmuszony (wtedy miałem 13/14 lat) wiec za dużo do gadania nie miałem. zresztą mówcie se co chcecie ja będę walczył by w moim mieście nie było takich wynaturzeń

a jak umrę stanę u bram Walhali i krzyknę ze walczyłem !


PS. możecie mieć swoje zdanie , mnie to mało obchodzi tylko za 20/30 lat to wy będziecie mniejszością i to oni będą decydować o waszym losie


EDIT

to co mam ci napisać lasooch? zadaj mi konkretne pytanie.
__________________



Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Rzyttofrajer Pokaż post
potem takie mniej inteligentne beholdery to podchwyca i za wszelka cene chca pokazac ze oni sa jak ich "bogowie"

Ostatnio edytowany przez Albertus - 31-01-2009 o 15:41.
Albertus jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 31-01-2009, 15:41   #142
Exodus
Użytkownik Forum
 
Exodus's Avatar
 
Data dołączenia: 14 02 2005
Lokacja: Bolesławiec
Wiek: 35

Posty: 1,577
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez sphinx123 Pokaż post
Wiesz, paradoks jest taki, że mało kto jest inteligentny ale każdy chce mieć własne zdanie xd Owszem, biała rasa ssie bo żyła w najbardziej dogodnych warunkach XD
Biala rasa po prostu byla najsilniejsza, jak wiadomo na poczatku wszyscy byli czarni i tak wyszlo ze to biali zdominowali swiat, gdy o przetrwanie trzeba bylo walczyc. Teraz wszyscy sa rowni i taka walka juz nie ma miejsca.

@up
teraz tez masz niewiele do gadania, bo z tak radykalnymi pogladami daleko nie zajdziesz

Ostatnio edytowany przez Exodus - 31-01-2009 o 15:42.
Exodus jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 31-01-2009, 15:43   #143
Lasooch
Użytkownik Forum
 
Lasooch's Avatar
 
Data dołączenia: 08 02 2006

Posty: 3,852
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Inferna
Poziom: 5x
Skille: nvm/nvm
Poziom mag.: 4x
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Albertus Pokaż post
PS. możecie mieć swoje zdanie , mnie to mało obchodzi tylko za 20/30 lat to wy będziecie mniejszością i to oni będą decydować o waszym losie
Jeśli tak będzie, to o Twoim również.

A co masz mi napisać - ot, choćby swoją opinię na moją propozycję, żebyś stał się nowym Hitlerem i postawił obozy zagłady dla wszystkich, którzy Ci się nie spodobają.
__________________
If you come here... you'll find me. I promise.
Lasooch jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 31-01-2009, 15:45   #144
Ulrikk
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Mam pytanie:
Czy w średniowieczu lub innej epoce byli homoseksualiści? Bo czasem mi się wydaje, widząc takiego pajacykowa, że to jakiś wymysł 21 wieku.
  Odpowiedz z Cytatem
stary 31-01-2009, 15:45   #145
Straznik Monopolowego
Użytkownik Forum
 
Straznik Monopolowego's Avatar
 
Data dołączenia: 21 06 2005
Lokacja: Chelm

Posty: 898
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Albertus Pokaż post
owszem mogli tak pomyśleć. bardzo niechętnie tam mieszkałem ale bylem zmuszony (wtedy miałem 13/14 lat) wiec za dużo do gadania nie miałem. zresztą mówcie se co chcecie ja będę walczył by w moim mieście nie było takich wynaturzeń

a jak umrę stanę u bram Walhali i krzyknę ze walczyłem !


PS. możecie mieć swoje zdanie , mnie to mało obchodzi tylko za 20/30 lat to wy będziecie mniejszością i to oni będą decydować o waszym losie


EDIT

to co mam ci napisać lasooch? zadaj mi konkretne pytanie.
Mam nadzieje ze podobaja ci sie biale ciuszki bo niedlugo w takich skonczysz

Edit up : oczywiscie ze byli ignorancie
__________________
Cytuj:
i tam gral taki zespul prawdopodobnie jakis z metalici i cos tam spiewali "BANG BANG".
Straznik Monopolowego jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 31-01-2009, 15:47   #146
Litawor
Użytkownik Forum
 
Litawor's Avatar
 
Data dołączenia: 19 03 2004
Lokacja: Szczecin/Kraków

Posty: 1,657
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Albertus Pokaż post
wyobraź sobie jeden z drugim ze widzicie jak wasz ojciec/brat uprawia sex z innym mężczyzna? albo wasz syn , kolega , sąsiad czy ktoś z waszego otoczenia. Wtedy tez tolerowalibyście gejów?
Nie chce mi się na resztę postów odpowiadać, bo przemawiając do rozsądku i tak się fobii i nienawiści nie wypleni. Ale na to pytanie odpowiem - tak, ich upodobania seksualne nie robią mi żadnej różnicy.
Litawor jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 31-01-2009, 15:48   #147
sphinx123
Użytkownik Forum
 
sphinx123's Avatar
 
Data dołączenia: 15 06 2005
Lokacja: Bydgoszcz
Wpisy bloga: 44

Posty: 1,255
Stan: Niegrający
Skille: Milion
Wyślij wiadomość przez ICQ do sphinx123 sphinx123 ma numer GG Siemanowice Adres Jabbera do sphinx123 Send a message via Skype™ to sphinx123
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Ulrikk Pokaż post
Mam pytanie:
Czy w średniowieczu lub innej epoce byli homoseksualiści? Bo czasem mi się wydaje, widząc takiego pajacykowa, że to jakiś wymysł 21 wieku.
Nie utożsamiaj pajacykowa z gejami, to tak jakby uznawać Leppera za wzór heteroseksualistów ; /
__________________
sphinx123 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 31-01-2009, 15:48   #148
Dan the Automator
Dobo Srobo
 
Data dołączenia: 23 07 2003

Posty: 2,368
Domyślny

By nie było, że nie panuje nad sytuacją:

@Slay
Zostaw już go, raz że zniżasz się do jego poziomu, dwa - słyszałem, że to straszliwy bandyta, trzęsie całym swoim gimnazjum a na przerwach nawet pali papierosy!

@Nastoletni Hitler jeden z drugim
Zamknijcie się już, wszyscy mają w dupie wasze śmieszne poglądy, narodowy socjalizm jest niewydolny, nikt nigdy nie będzie liczył się z waszym zdaniem odnośnie "czystości rasowej", więc wasze "a ja bym z gejem/arabem zrobił to i tamto" wsadźcie sobie sami wiecie gdzie (a jeśli się nie domyślacie - w dupę). Życie najprawdopodobniej samo zweryfikuje wasze poglądy, jak np przyjdzie wam pracować w firmie np z zaradnym Azjatą, wasz znajomy okaże się być gejem itd.
Jeśli nie dostosujecie się do reguł kosmopolitycznego świata, i dalej będzie stali twardo za hasełkami w stylu "patriotyzm", "czystość rasy", zostaniecie śmiesznym marginesem, wiecznie sfrustrowanymi nieudacznikami z "to przez żydów/gejów/masonów" na ustach.

Cytuj:
Mam pytanie:
Czy w średniowieczu lub innej epoce byli homoseksualiści? Bo czasem mi się wydaje, widząc takiego pajacykowa, że to jakiś wymysł 21 wieku.
Nie, cholera, wynaleziono 15 dni po zjechaniu pierwszego Forda T z taśmy produkcyjnej...
http://en.wikipedia.org/wiki/Homosexuality#History

@Down
Nie

Ostatnio edytowany przez Dan the Automator - 31-01-2009 o 15:55.
Dan the Automator jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 31-01-2009, 15:50   #149
Lasooch
Użytkownik Forum
 
Lasooch's Avatar
 
Data dołączenia: 08 02 2006

Posty: 3,852
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Inferna
Poziom: 5x
Skille: nvm/nvm
Poziom mag.: 4x
Domyślny

@Dobo: zastanawiam się, czy Twój post odnosi się do mnie, bo najwięcej o Hitlerze krzyczałem - cóż, jeśli tak, to mnie nie zrozumiałeś.

edit: up: okej.
__________________
If you come here... you'll find me. I promise.

Ostatnio edytowany przez Lasooch - 31-01-2009 o 15:57.
Lasooch jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 31-01-2009, 15:51   #150
Exodus
Użytkownik Forum
 
Exodus's Avatar
 
Data dołączenia: 14 02 2005
Lokacja: Bolesławiec
Wiek: 35

Posty: 1,577
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Ulrikk Pokaż post
Mam pytanie:
Czy w średniowieczu lub innej epoce byli homoseksualiści? Bo czasem mi się wydaje, widząc takiego pajacykowa, że to jakiś wymysł 21 wieku.
byli geje, no pewnie nazywani inaczej. I kara za gejizm (fajne slowo xD) byla smierc, nie wiem czy wszedzie, ale chyba w wiekszosci krajow.
Exodus jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 31-01-2009, 15:51   #151
Albertus
Użytkownik Forum
 
Albertus's Avatar
 
Data dołączenia: 07 07 2006
Lokacja: Siemiatycze
Wiek: 31

Posty: 1,787
Stan: Na Emeryturze
Imię: Moon Durus
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Candia
Poziom: 181
Skille: 29
Poziom mag.: 76
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Lasooch Pokaż post
Jeśli tak będzie, to o Twoim również.

A co masz mi napisać - ot, choćby swoją opinię na moją propozycję, żebyś stał się nowym Hitlerem i postawił obozy zagłady dla wszystkich, którzy Ci się nie spodobają.

to powiem tak , o moim tez. Ale ja sie nie dam , z pewnością przegram sam ale nie poddam sie.

hitler dużo złego zrobił dla nas Polaków , ale jedno trzeba mu przyznać , umiał koleś przekonać ludzi. bo ze zwykłego żołnierza który siedział w wiezieniu stal sie fuhrerem
ideaologia nie była w cale jego , w tamtych czasach bardzo wielu ludzi takie poglądy wyznawało. poczytaj sobie trochę o tym. ze przed hitlerem było wielu ludzi z podobnymi poglądami , on poprostu je pozbierał i wybił sie ponad szereg

a czy ja bym chciał? , myślę ze nie poradziłbym se jako wielki wódz narodu Polskiego , ale napewno poparł bym taka osobę która by Startowała z takimi ideami i pomógł bym jej jak tylko bym umiał

Cytuj:
@Nastoletni Hitler jeden z drugim
Zamknijcie się już, wszyscy mają w dupie wasze śmieszne poglądy, narodowy socjalizm jest niewydolny, nikt nigdy nie będzie liczył się z waszym zdaniem odnośnie "czystości rasowej", więc wasze "a ja bym z gejem/arabem zrobił to i tamto" sami wiecie gdzie (a jeśli się nie domyślacie - w dupę). Życie najprawdopodobniej samo zweryfikuje wasze poglądy, jak np przyjdzie wam pracować w firmie np z zaradnym Azjatą, wasz znajomy okaże się być gejem itd.
Jeśli nie dostosujecie się do reguł kosmopolitycznego świata, i dalej będzie stali twardo za hasełkami w stylu "patriotyzm", "czystość rasy", zostaniecie śmiesznym marginesem, wiecznie sfrustrowanymi nieudacznikami z "to przez żydów/gejów/masonów" na ustach.
no i koniec tematu , wole trzymać sie na uboczu wśród swoich niż pracować z gejem czy murzynem.
__________________



Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Rzyttofrajer Pokaż post
potem takie mniej inteligentne beholdery to podchwyca i za wszelka cene chca pokazac ze oni sa jak ich "bogowie"

Ostatnio edytowany przez Albertus - 31-01-2009 o 15:54.
Albertus jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 31-01-2009, 15:55   #152
Shanhaevel
Użytkownik Forum
 
Shanhaevel's Avatar
 
Data dołączenia: 27 08 2004
Lokacja: Uwiędły Las

Posty: 2,391
Shanhaevel ma numer GG dam na pw.
Domyślny

Cytuj:
kobiety z piersiami poniżej DD - DO PIACHU
Co ty pieprzysz, DD to dużo za dużo IMO. : <

@Naziboje
Why don't you just fuck off and die?

Choć przyznać trzeba, że niedługo Francuzi będą mniejszością we Francji (oldjoke: a Paryż stanie się Al-Paris), ale to nie jest powód, by mordować/prześladować nie-białych, nie-katolików, kogokolwiek.
Shanhaevel jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 31-01-2009, 15:59   #153
Ulrikk
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

@Straznik Monopolowego

Jestem ignorantem, bo nie interesuję się homoseksualizmem?

@Topic
Nie trawię tylko, gdy widzę mężczyznę zachowującego się jak kobieta.
  Odpowiedz z Cytatem
stary 31-01-2009, 16:00   #154
Dan the Automator
Dobo Srobo
 
Data dołączenia: 23 07 2003

Posty: 2,368
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Albertus Pokaż post
a czy ja bym chciał? , myślę ze nie poradziłbym se jako wielki wódz narodu Polskiego
...jak już z językiem sobie nie radzisz...

Cytuj:
ale napewno poparł bym taka osobę która by Startowała z takimi ideami i pomógł bym jej jak tylko bym umiał
Leszek Bubel, polecam. Nazwisko nawet adekwatne ;).

Cytuj:
no i koniec tematu , wole trzymać sie na uboczu wśród swoich niż pracować z gejem czy murzynem.
No i git, prowadź sobie stragan ze sznurówkami, bo świat biznesu już dawno pokonał barierę narodową, rasową, ideologiczną.
Dan the Automator jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 31-01-2009, 16:01   #155
Exodus
Użytkownik Forum
 
Exodus's Avatar
 
Data dołączenia: 14 02 2005
Lokacja: Bolesławiec
Wiek: 35

Posty: 1,577
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Albertus Pokaż post

hitler dużo złego zrobił dla nas Polaków , ale jedno trzeba mu przyznać , umiał koleś przekonać ludzi. bo ze zwykłego żołnierza który siedział w wiezieniu stal sie fuhrerem
Hitler byl troche chory umyslowy, i gdy zostal ranny, wlasnie wtedy gdy stracil czesc klejnotow zostal skierowany do kliniki sychiatrycznej. I tam pewien doktor nawbijal mu do glowy wiele roznych rzeczy dotyczacych wladzy, tym samym zmieniajac jego osobowosc. Wczesniej Adolf byl niczym nie wyrozniajacym sie i cichym wojakiem.
Exodus jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 31-01-2009, 16:02   #156
Wielkimanitu
Zbanowany
 
Data dołączenia: 13 01 2009
Lokacja: Kraina zamków i jednego klucza...
Wpisy bloga: 25

Posty: 302
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Ulrikk Pokaż post
Mam pytanie:
Czy w średniowieczu lub innej epoce byli homoseksualiści? Bo czasem mi się wydaje, widząc takiego pajacykowa, że to jakiś wymysł 21 wieku.
Oczywiście, że byli w każdej epoce. Zmieniało się natomiast przyzwolenie społeczne na praktyki inne od panujących. W średniowieczu siłą rzeczy za homoseksualizm (nie karano za gejizm - bo homoseksualnej propagandy, tak jak samolotów albo pociągów wtedy nie było) karano, za to zachowania "pedofilne" (w dzisiejszym rozumieniu - małżeństwa z 13 - 14 latkami) były powszechne. A weźmy taką np. starożytną Grecję - o homoseksualnych związkach np. filozofów, poetów chyba wszyscy słyszeli. Wniosek z tego taki, że dzisiejszy, "tolerancyjny" trend również nie będzie wieczny.
Wielkimanitu jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 31-01-2009, 16:04   #157
Czarna_Mamba
Użytkownik Forum
 
Czarna_Mamba's Avatar
 
Data dołączenia: 25 09 2005
Lokacja: Las Vegas, Podlaskie.
Wiek: 30
Wpisy bloga: 4

Posty: 810
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Knight
Świat: kraina czarów
Czarna_Mamba ma numer GG 7048129 Send a message via Skype™ to Czarna_Mamba
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Albertus Pokaż post
a myślę ze nie poradziłbym se jako wielki wódz narodu Polskiego
Jestem od ciebie rok młodsza i jak na razie wystarcza mi władza nad pilotem.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Albertus Pokaż post
ale napewno poparł bym taka osobę która by Startowała z takimi ideami i pomógł bym jej jak tylko bym umiał
Naprawdę chciałbyś pomóc katowi?
__________________


Czarna_Mamba jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 31-01-2009, 16:05   #158
Albertus
Użytkownik Forum
 
Albertus's Avatar
 
Data dołączenia: 07 07 2006
Lokacja: Siemiatycze
Wiek: 31

Posty: 1,787
Stan: Na Emeryturze
Imię: Moon Durus
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Candia
Poziom: 181
Skille: 29
Poziom mag.: 76
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Dobo Pokaż post
No i git, prowadź sobie stragan ze sznurówkami, bo świat biznesu już dawno pokonał barierę narodową, rasową, ideologiczną.

czy widzisz jakieś przeciwwskazania do prowadzenia jakiejś malej firmy czy czegoś dla osoby która zatrudni do pracy tylko Polaków ? zakładając ze osoba ta ma pieniądze na rozpoczęcie działalności?


Cytuj:
Jestem od ciebie rok młodsza i jak na razie wystarcza mi władza nad pilotem.
ale ja napisałem ze nie chce bo nie dal bym rady.
__________________



Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Rzyttofrajer Pokaż post
potem takie mniej inteligentne beholdery to podchwyca i za wszelka cene chca pokazac ze oni sa jak ich "bogowie"

Ostatnio edytowany przez Albertus - 31-01-2009 o 16:08.
Albertus jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 31-01-2009, 16:08   #159
Vil
eX Moderator
 
Vil's Avatar
 
Data dołączenia: 13 11 2004
Lokacja: Helsinki
Wiek: 39

Posty: 4,623
Vil ma numer GG 3989309
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Albertus Pokaż post
wyobraź sobie jeden z drugim ze widzicie jak wasz ojciec/brat uprawia sex z innym mężczyzna?
a moze przestan sobie wyobrazac ? geja na oczy nie widziales, a to jak wyglada i jak sie zachowuje to jedynie owoc twojego wyobrazenia, ewentualnie propagandy, co na dobra sprawe tez nie wyglada zdrowo, bo normalni ludzie z reguly zajmuja sie czyms innym niz wyobrazanie sobie calujacych gejow.
__________________
Vil jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 31-01-2009, 16:09   #160
Albertus
Użytkownik Forum
 
Albertus's Avatar
 
Data dołączenia: 07 07 2006
Lokacja: Siemiatycze
Wiek: 31

Posty: 1,787
Stan: Na Emeryturze
Imię: Moon Durus
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Candia
Poziom: 181
Skille: 29
Poziom mag.: 76
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Vil Pokaż post
a moze przestan sobie wyobrazac ? geja na oczy nie widziales, a to jak wyglada i jak sie zachowuje to jedynie owoc twojego wyobrazenia, ewentualnie propagandy, co na dobra sprawe tez nie wyglada zdrowo, bo normalni ludzie z reguly zajmuja sie czyms innym niz wyobrazanie sobie calujacych gejow.

widziałem geja i to nie jednego i mnie obrzydza (ale to moja sprawa co mnie obrzydza a co nie) , i se tego nie wyobrażam tylko wam to poleciłem żebyście wyobrazili sobie jakie to jest ohydne
__________________



Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Rzyttofrajer Pokaż post
potem takie mniej inteligentne beholdery to podchwyca i za wszelka cene chca pokazac ze oni sa jak ich "bogowie"
Albertus jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 2 (zarejestrowanych: 0, gości: 2)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 01:52.


Powered by vBulletin 3