Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Wydarzenia ze światów > Furora

Notki

Furora Wydarzenia ze świata Furora Moderowanie nowych tematów na tym forum zostało włączone. Proszę pilnie czekać na akceptację tematu. Moderowanie postów w niektórych tematach zostanie włączone.

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 24-02-2009, 19:48   #13721
Albinute
Użytkownik Forum
 
Albinute's Avatar
 
Data dołączenia: 11 11 2007
Lokacja: Þorlákshöfn

Posty: 46
Stan: Usunięty
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Drago2009 Pokaż post
Nikogo do niczego nie namawiam tylko sugeruje a to wielka różnica a z bajek chłopczyku już dawno wyrosłem.Gubię się w czym w tym że mam rację to cie boli ? Kultura o czym świadczy chyba wiesz co to chociaż znaczy ? Czy ja cię obrażam myśleniem chyba tak bo od razu wolno myślący jestem hahaha ogarnij posta ! Hierarchia to jest w czasie wojny jak wszyscy są zgrani a taki jeden pomiot jak ty robi dziurę w całym to się nie dziw że cię wytykają palcami że jesteś taki a nie inny bo nie słuchasz !
Czy ty czytasz ze zrozumieniem?! Podalem tylko przyklad twojego zachowania odpowiadajac jednoczesnie na twoj post odnosnie mnie i "bohatera dnia", gubisz sie w tym ze nie potrafisz czytac podtekstu i zle interpretujesz slowa. Tematu kultury osobistej oraz poziomu nie musisz mi objasniac. Jestes juz w takim wieku ze powinienes byl byc wojsku i wiedziec co to znaczy hierarchia wartosci i stopni. Nie nazywaj mnie pomiotem bo ci mowie szczera prawde, nic tu nie wniesiesz a i tak nie bedziesz tu pozytywnie traktowany Rest in piece
__________________
Albinute jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 24-02-2009, 19:53   #13722
Delirium_89
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 14 02 2009

Posty: 46
Imię: Darken~
Profesja: Master Sorcerer
Świat: fur* old time
Domyślny

@albinute

O huj Ci chodzi ? Ty jakis niedojebany jestes. Typ pisze, ma jakis pomysl zeby cos sie zmieniło, nikogo nie obraża a Ty sie do niego przypierdoliles huj wi o co, za to że zwrócił uwage jakiemus jebanemu plebowi co kurwa kultury nie ma ? Takich jak ty hujofilców to pała aby na*******ac. WYPIERDAJ STAD MATKOJEBCO ZAJEBANY

Ostatnio edytowany przez Delirium_89 - 24-02-2009 o 19:54.
Delirium_89 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 24-02-2009, 20:03   #13723
Drago2009
Użytkownik Forum
 
Drago2009's Avatar
 
Data dołączenia: 22 01 2009
Lokacja: Poland

Posty: 47
Stan: Aktywny Gracz
Świat: World of Tibia
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Albinute Pokaż post
Czy ty czytasz ze zrozumieniem?! Podalem tylko przyklad twojego zachowania odpowiadajac jednoczesnie na twoj post odnosnie mnie i "bohatera dnia", gubisz sie w tym ze nie potrafisz czytac podtekstu i zle interpretujesz slowa. Tematu kultury osobistej oraz poziomu nie musisz mi objasniac. Jestes juz w takim wieku ze powinienes byl byc wojsku i wiedziec co to znaczy hierarchia wartosci i stopni. Nie nazywaj mnie pomiotem bo ci mowie szczera prawde, nic tu nie wniesiesz a i tak nie bedziesz tu pozytywnie traktowany Rest in piece
Jak zrozumiałeś to po co te teksty ? Doczepiłeś się wojska widzisz dzieciaku byłem we wojsku i na misji pokojowej więc nie masz się do czego doczepiać.Widziałem potworne rzeczy i nie muszę się z tego tłumaczyć a tak między nami pisze się "Rest in Peace"
__________________


Drago2009 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 24-02-2009, 20:08   #13724
reasonTHC
Zbanowany
 
Data dołączenia: 24 12 2008

Posty: 183
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Drago2009 Pokaż post
Jak zrozumiałeś to po co te teksty ? Doczepiłeś się wojska widzisz dzieciaku byłem we wojsku i na misji pokojowej więc nie masz się do czego doczepiać.Widziałem potworne rzeczy i nie muszę się z tego tłumaczyć a tak między nami pisze się "Rest in Peace"
ja bylem na misji na marsa
reasonTHC jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 24-02-2009, 20:17   #13725
dopalacz.Vis
Użytkownik Forum
 
dopalacz.Vis's Avatar
 
Data dołączenia: 27 12 2008
Lokacja: In Your head
Wiek: 14

Posty: 368
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Knight
Gildia: Upon my Lord
Świat: furora
Poziom: 170
Skille: 95/92
Poziom mag.: 08
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez reasonTHC Pokaż post
ja bylem na misji na marsa
Chyba w biedrnoce z sierżantem Twix'em
__________________
Zrobie tu porządki, rozwieje wasze mżonki , jestescie tu potrzebni jak ziemniaczane stonki.


stonki:
-linari_back , DION
-dzidzie2,yołeny,khazule
-bartonisko
-duch niespokojny JM na 100%
-mYchas
-bulbazaur i jego ziomy
-zodix/awangardowy/lukasz92
-sruror mega d381L
dopalacz.Vis jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 24-02-2009, 20:22   #13726
Anegdociarz
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 13 02 2009

Posty: 41
Stan: Aktywny Gracz
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Gazibenzyna Pokaż post
ogolnie to lubi swoja guildzie zrobil sobie nawet dziare "vision" potem powie dzieciom ze w mlodosci z katrila frosty okupowali i sobie pykna taka pamiatke. Co jeszcze?
Gdyby tak hipotetycznie sobie wyobrazić, że jakiś babsztyl, którego nikt inny nie chciał kijem tknąć, zlituje się nad Karolkiem i wyjdzie za niego, tak wyglądałaby rozmowa z tym co by mu spłodziła:

Córka Youena: Tatusiuuuuuu, a co to masz za tatuaż!?
Youen: To długa historia córko, opowiem ci jak nie będziesz już noobem i przestaniesz padac na rooku na cockroachach."
Córka: Ale tatuuuuuusiu, ja musze wiedziec co ten tatuaz znaczy!!"
Youen: No dobra, to taka pamiatka ze starych czasow... Nie moglem znalezc nigdy zadnej dziewczyny, kazde sie ze mnie smialy i mowily ze wygladam jak uciekinier z obozu koncentracyjnego, zadnych lepszych kolegow nie mialem bo tez sie smiali ze jak wiatr zawieje to sie wyginam jak żyto na polu. Ale pewnego dnia spotkalem ludzi, ktorzy mnie przygarneli. W takiej internetowej grze, bylo duzo wiecej takich wcześniaków jak ja, którzy z różnych powodów, bali się wyjść zagrać w gałe z kolegami a woleli siedzieć i jopić się w monitor. Niektórzy z nich byli całkiem normalni, ale było też trochę takich zjebów jak ja, więc szło się dogadać. Dostałem kilka razy po ryju w zyciu, z reguły za twarz lub brali mnie za, jak wspominałem, Żyda. Nie wiedziałem jak się zemścić na tym okrutnym swiecie, ale jako, że moje prawdziwe życie było do bani, postanowiłem uprzykrzyć je innym w grze jaką jest Tibia. Kocham wywalać z expa, i mieć takich fagasów, którzy będą za mnie walczyć na wojnach. Ja rzadko wychodzę z pz jak są jakieś awantury, mam od tego takich frajerów jak Pryszczozbiór czy mój podnóżek Łukasz, który zawsze wybiegał w pierwszym szeregu. To są moi prawdziwi przyjaciele, a szczególnie Łukasz... To nic, że lubi on mnie tylko dlatego bo trochę mojej sławy schodzi na niego, i dzięki mnie ma dostęp do ventrilo i innych bajerów. Gdyby nie ja, on też byłby ruch... w d... na serwie.No ale nic, spotkałem się z moimi kompanami z gildii w realu i było trochę jaj, bo nie przeczuwaliśmy, że tacy brzydcy ludzie mogą wszyscy się nagle zebrać w jednym miejscu. No ale cóż, wreszcie miałem kolegów. I to nie byle jakich. Nazywaliśmy się "blood bros", mimo że i oni mnie mieli w dupie, i ja ich, chodzi raczej o to, kto więcej będzie mieć wypasionych itemków w grze albo zarobi sobie na allegro dzięki swoim bot-knightom. No i wiecie, to była też pierwsza szansa by wypić razem prawdziwej wódki. W przeszłości każdy odmawiał ze mną picia, bo skoro nie miałem zbyt dużo lasek to nazywali mnie "pedałem"... Ale mnie i ludzi z Tibii łączy coś więcej. Łączy nas idea. Łączy nas jedna gildia. Ta gildia nazywa się "VISION!"
Córka: "O k...., ale musiałeś mieć nasrane. A pykałeś jakąkolwiek panienke zanim przygarnęła cie moja stara?"
Youen: Nie no wiesz, ogólnie to nie traciłem czasu na baby. Pierwszy raz miałem kontakt z kobietą na jednym z meetingów, czyli zebrań gdzie każdy opowiadał swoje historie z expowisk i wspólnych huntów. Wtedy była tam taka fajna laska, była jednak troche duzych rozmiarów... Zaimponowała mi jednak swoim wysokim levelem w Tibii, no i nazywała się "Malenkie Malenstwo", więc o jej prawdziwym rozmiarze starałem się nie myśleć, wyobraziłem ją sobie jako ten obrazek z nowymi outfitem "female brotherhood" do którego marszczyłem Freda poprzedniego wieczoru, no i spróbowałem się z nią przelizać.... Ale jej oddech był gorszy od dragon lorda, tak więc spadłem z krzesła i wszystko rozeszło się po kościach.
Córka: A jak mogłabym się wydziedziczyć?
__________________
Wszystko się może zdarzyć.

Ostatnio edytowany przez Anegdociarz - 24-02-2009 o 20:25.
Anegdociarz jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 24-02-2009, 20:23   #13727
Albinute
Użytkownik Forum
 
Albinute's Avatar
 
Data dołączenia: 11 11 2007
Lokacja: Þorlákshöfn

Posty: 46
Stan: Usunięty
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Drago2009 Pokaż post
Jak zrozumiałeś to po co te teksty ? Doczepiłeś się wojska widzisz dzieciaku byłem we wojsku i na misji pokojowej więc nie masz się do czego doczepiać.Widziałem potworne rzeczy i nie muszę się z tego tłumaczyć a tak między nami pisze się "Rest in Peace"
Czy ty naprawde nie potrafisz czytac ze zrozumieniem? Czy ciebie pytalem gdzie byles,co robiles, co widziales?
Mowie o hierarchii zwyklej herarchii!
Jakis tam pleb @up
Tu 90% forum jest w plebach i nie wytlumaczysz im niczego nie bedac Andrzejem! I nie bluznij na mnie zoofilu.
Dla ciebie drago moge nawet napisac z malych.
rest in peace
__________________
Albinute jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 24-02-2009, 20:25   #13728
Swiety
Użytkownik Forum
 
Swiety's Avatar
 
Data dołączenia: 01 05 2008

Posty: 414
Stan: Niegrający
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Drago2009 Pokaż post
Jak zrozumiałeś to po co te teksty ? Doczepiłeś się wojska widzisz dzieciaku byłem we wojsku i na misji pokojowej więc nie masz się do czego doczepiać.Widziałem potworne rzeczy i nie muszę się z tego tłumaczyć a tak między nami pisze się "Rest in Peace"
Tutaj jesteś misjonarzem ta? Myślisz, że przyjdziesz powiesz to co już tysiąc razy było tutaj pisane i proszone nawet przez moderatorów i nic się nie zmieniło?? Właściwie to można Cie brać za takiego samego offtopera jak te forumowe trole do których piszesz.
Swiety jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 24-02-2009, 20:30   #13729
Drago2009
Użytkownik Forum
 
Drago2009's Avatar
 
Data dołączenia: 22 01 2009
Lokacja: Poland

Posty: 47
Stan: Aktywny Gracz
Świat: World of Tibia
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Albinute Pokaż post
Czy ty naprawde nie potrafisz czytac ze zrozumieniem? Czy ciebie pytalem gdzie byles,co robiles, co widziales?
Mowie o hierarchii zwyklej herarchii!
Jakis tam pleb @up
Tu 90% forum jest w plebach i nie wytlumaczysz im niczego nie bedac Andrzejem! I nie bluznij na mnie zoofilu.
Dla ciebie drago moge nawet napisac z malych.
rest in peace
Dobra synku młotka i kowadła nie potrafisz nic więcej niż tylko wciskać co popadnie.Nie chce mi się z tobą rozmawiać bo smuty walisz i smutno więc wez sobie czopek w pupę i po sprawie chyba że ktoś ma inny lek dla tego pana ?
__________________


Drago2009 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 24-02-2009, 20:40   #13730
Albinute
Użytkownik Forum
 
Albinute's Avatar
 
Data dołączenia: 11 11 2007
Lokacja: Þorlákshöfn

Posty: 46
Stan: Usunięty
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Drago2009 Pokaż post
Dobra synku młotka i kowadła nie potrafisz nic więcej niż tylko wciskać co popadnie.Nie chce mi się z tobą rozmawiać bo smuty walisz i smutno więc wez sobie czopek w pupę i po sprawie chyba że ktoś ma inny lek dla tego pana ?
Czlowieku ogarnij sie! Przeciez mnie w ogole nieznasz wiec nie masz prawa do mnie synku mowic. Taki z ciebie wyksztalcony wielki madrala ze juz niechcesz rozmawiac bo zostales przegadany przez "nizsza kulture" jak narazie ty smuty walisz i fantazjujesz co robiles i probojac zablysnac juz napisalem ze nic tu nie wniesiesz wiec do widzenia jesli nie masz nic ciekawszego do napisania.
Rest in peace.
__________________
Albinute jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 24-02-2009, 20:41   #13731
dopalacz.Vis
Użytkownik Forum
 
dopalacz.Vis's Avatar
 
Data dołączenia: 27 12 2008
Lokacja: In Your head
Wiek: 14

Posty: 368
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Knight
Gildia: Upon my Lord
Świat: furora
Poziom: 170
Skille: 95/92
Poziom mag.: 08
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Albinute Pokaż post
Dla ciebie drago moge nawet napisac z malych.
rest in peace
Jemu chodziło o Bład. napisałes "piece". mooron....

@Anegdociarz

Owned xD

@Swiety

Idz dragon ballla poogladaj wkoncu to taka super baja
__________________
Zrobie tu porządki, rozwieje wasze mżonki , jestescie tu potrzebni jak ziemniaczane stonki.


stonki:
-linari_back , DION
-dzidzie2,yołeny,khazule
-bartonisko
-duch niespokojny JM na 100%
-mYchas
-bulbazaur i jego ziomy
-zodix/awangardowy/lukasz92
-sruror mega d381L
dopalacz.Vis jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 24-02-2009, 20:42   #13732
Tymuss
Użytkownik Forum
 
Tymuss's Avatar
 
Data dołączenia: 21 08 2008
Lokacja: Włocławek

Posty: 34
Stan: Niegrający
Profesja: Paladin
Świat: Furora/Nebula
Poziom: 80~
Skille: 83/72
Poziom mag.: 18
Domyślny

Cóż za ironia plynie w postach przeroznych uzytkownikow forum. Z kazdym miesiacem poziom postow staje sie coraz bardziej gorszy. Jak grzyby po deszczu wyrastaja nowe boty co chca sie popisac totalna żenada. Apeluje z tej mownicy o wiecej powagi panowie .

@youen aka <najszybszy do pzta>
Brazyle sie nie boja o swoj lvl, tak jak ty chodz sa totalnymi tempakami

filmik z jednego najlepszych trapow tibi 8.0
http://www.youtube.com/watch?v=0_RiepUKem8
__________________
O Rany Rany! Jestem Niepokonany
Jestem Bogiem, uswiadom to sobie!
Ty tez jestes bogiem, tylko wyobraz to sobie.
Tymuss jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 24-02-2009, 20:47   #13733
Cz4rny
Użytkownik Forum
 
Cz4rny's Avatar
 
Data dołączenia: 28 12 2008
Lokacja: Chełm
Wiek: 31

Posty: 180
Stan: Na Emeryturze
Imię: Gredert
Profesja: Master Sorcerer
Gildia: Vision
Świat: Furora
Poziom: 160
Poziom mag.: 74
Domyślny

@anegdociarz

tak pierdolisz i pierdolisz, a pewnie sam byś chciał być na jego miejscu ^^
Cz4rny jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 24-02-2009, 20:53   #13734
Narazienie
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 19 02 2009

Posty: 4
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Slomix Pokaż post
Thaerus na prezydenta



Up@
Zostawcie Thaerusa i chuj

Thaerus to pleb jakich malo mama go nie kocha i nie umie grac w tibie H@H@H@H@ btw. thaerus na ile akcjach byles ze taki fajter jestes?
Narazienie jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 24-02-2009, 21:03   #13735
Delirium_89
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 14 02 2009

Posty: 46
Imię: Darken~
Profesja: Master Sorcerer
Świat: fur* old time
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Tymuss Pokaż post
Cóż za ironia plynie w postach przeroznych uzytkownikow forum. Z kazdym miesiacem poziom postow staje sie coraz bardziej gorszy. Jak grzyby po deszczu wyrastaja nowe boty co chca sie popisac totalna żenada. Apeluje z tej mownicy o wiecej powagi panowie .

@youen aka <najszybszy do pzta>
Brazyle sie nie boja o swoj lvl, tak jak ty chodz sa totalnymi tempakami

filmik z jednego najlepszych trapow tibi 8.0
http://www.youtube.com/watch?v=0_RiepUKem8
A We wŁocławku podobno ludzie głowy z hujami pozamieniali. Ty masz chyba jedną z mniejszych.
Delirium_89 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 24-02-2009, 21:17   #13736
Drago2009
Użytkownik Forum
 
Drago2009's Avatar
 
Data dołączenia: 22 01 2009
Lokacja: Poland

Posty: 47
Stan: Aktywny Gracz
Świat: World of Tibia
Domyślny Furora Massacre 2009

Dobra jedziemy z tym kosem

http://www.youtube.com/watch?v=MRVID1MLrC0

Mało fragów FRAG by FRAG i koniec sielanki

I jedziemy dalej > Massacre Jan 21 2009

http://www.youtube.com/watch?v=hDFN_...eature=related
__________________



Ostatnio edytowany przez Drago2009 - 24-02-2009 o 21:26. Powód: Furora Massacre Jan 21 2009 by Destructor Strike
Drago2009 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 24-02-2009, 21:27   #13737
reasonTHC
Zbanowany
 
Data dołączenia: 24 12 2008

Posty: 183
Domyślny

ssce byc pierszy na siedemsetnej stronicy ;/


ŁĄŁĄŁAŁĄŁŁĄŁĄLĄLALAA


PJERSZYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYY YYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYY

700
reasonTHC jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 24-02-2009, 21:37   #13738
Alethess
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 05 01 2008

Posty: 24
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Elder Druid
Świat: Furora
Poziom: 140
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez reasonTHC Pokaż post
ssce byc pierszy na siedemsetnej stronicy ;/


ŁĄŁĄŁAŁĄŁŁĄŁĄLĄLALAA


PJERSZYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYY YYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYY

700
"A tak PS. to staje sie porzadnym uzytkownikiem forum od dzis, bede pisac, tak pieknie i poprawnie jak Voypox, tak sensownie jak Yakky, i mam zamiar tak oniesmielac swoja pisownia, jak Diabblord,..."
__________________
Wywiad z Yeetro! http://forum.tibia.pl/showthread.php...19#post2456519
Alethess jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 24-02-2009, 21:45   #13739
Thaerus
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 01 07 2008

Posty: 61
Imię: Thaerus
Profesja: Knight
Świat: Furora
Poziom: 148
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Narazienie Pokaż post
Thaerus to pleb jakich malo mama go nie kocha i nie umie grac w tibie H@H@H@H@ btw. thaerus na ile akcjach byles ze taki fajter jestes?
Nie wiem co chcesz osiagnac tymi nic nie wnoszacymi postami:| Bylem na prawie wszytskich akcjach ominelo mnie moze 3-5 no i te od kiedy mam bana ale za to bardziej mnie ciekawi na ilu ty sie pojawiles
Thaerus jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 24-02-2009, 21:45   #13740
Delirium_89
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 14 02 2009

Posty: 46
Imię: Darken~
Profesja: Master Sorcerer
Świat: fur* old time
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Drago2009 Pokaż post
Dobra jedziemy z tym kosem

http://www.youtube.com/watch?v=MRVID1MLrC0

Mało fragów FRAG by FRAG i koniec sielanki

I jedziemy dalej > Massacre Jan 21 2009

http://www.youtube.com/watch?v=hDFN_...eature=related
Nie zmieniaj tematu, *****amy sie dalej.

Btw. Ja sie tu czuje jak w domu, nie wyobrażam sobie życia bez forum.tibia.pl . Bez was moje życie straciło by kolory. Może i jest czasem nie przyjemnie ale to juz religia tego forum ze sie tyramy. Nie wyobrażam sobie żeby było tu innaczej. DZIEKUJE WAM WSZYSTKIM KOCHAM WAS. gogo 20.000 bluzg post.
Delirium_89 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 2 (zarejestrowanych: 0, gości: 2)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 19:29.


Powered by vBulletin 3