Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Inne > O wszystkim i o niczym

Notki

O wszystkim i o niczym O tym wszystkim co nie pasuje gdziekolwiek indziej ;)

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 08-07-2009, 00:22   #1021
Muszkiet
Zbanowany
 
Data dołączenia: 20 04 2009

Posty: 132
Stan: Początkujący
Profesja: Druid
Świat: Valoria
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Draggy_Slayer Pokaż post
masz racje, teraz wybaczcie ide sie modlic do obrazka/figurki z golym kolesiem przykutym do krzyza o to zebym nie poszedl do piekla
Masz racje. Taki sam sen jak modlenie się do kamienia.

Cytuj:
czyli jak nie bediesz sie modlil do boga to pojdziesz to piekla? przejebane
Słońce świeciło jeszcze długo zanim pojawili się ludzie i wymyślili jakąkolwiek religię. Nikt się do niego nie modlił a jakoś świeciło.

Ostatnio edytowany przez Muszkiet - 08-07-2009 o 00:27.
Muszkiet jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 08-07-2009, 00:26   #1022
Draggy_Slayer
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 09 10 2006

Posty: 912
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elite Knight
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Muszkiet Pokaż post
Masz racje. Taki sam sen jak modlenie się do kamienia.
ja modle sie do kartonu po mleku nie do jakichs glupich kamieni czy jezusow

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Muszkiet Pokaż post

Słońce świeciło jeszcze długo zanim pojawili się ludzie i wymyślili jakąkolwiek religię. Nikt się do niego nie modlił a jakoś świeciło.
a znasz kogos kto byl w piekle/niebie
to ze slonce zgasnie jest pewne to ze istnieje pieklo/niebo nie

Ostatnio edytowany przez Draggy_Slayer - 08-07-2009 o 00:30.
Draggy_Slayer jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-07-2009, 00:31   #1023
Albertus
Użytkownik Forum
 
Albertus's Avatar
 
Data dołączenia: 07 07 2006
Lokacja: Siemiatycze
Wiek: 31

Posty: 1,787
Stan: Na Emeryturze
Imię: Moon Durus
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Candia
Poziom: 181
Skille: 29
Poziom mag.: 76
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Muszkiet Pokaż post
Masz racje. Taki sam sen jak modlenie się do kamienia.

Słońce świeciło jeszcze długo zanim pojawili się ludzie i wymyślili jakąkolwiek religię. Nikt się do niego nie modlił a jakoś świeciło.
no może i świeciło ale wypada mu za to podziękować , za to ze robi coś co dla nas daje życie.

ale i modlac sie do slonca itp. modlimy sie do Boga odpowiedzialnego za dana rzecz , wtedy mozemy kierowac do niego swoje prosby.



@Duch Niespojony

Jak miales tego peha i jestes zydem to mowi sie trudno... Ja nie zrobie z tym nic bo nie moge z tym zrobic nic w chwili obecnej. Poprostu stracilbys u mnie szacunek jaki mam do kazdego na start.


Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Draggy_Slayer Pokaż post
jego poglad jego sprawa, sam bym wolal miec syna skinheda niz corke ktora mialaby faceta ktory ie bylby polakiem.
tu przyznam racje , nie wyobrażam se siedzenia przy jednym stole z jakimś arabem czy czymś takim. Albo bym wywalił córkę z domu a (gdyby cala rodzina była po jej stronie) pierdolną bym drzwiami i zostawił rodzina sama... Honor ponad wszystko.
__________________



Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Rzyttofrajer Pokaż post
potem takie mniej inteligentne beholdery to podchwyca i za wszelka cene chca pokazac ze oni sa jak ich "bogowie"

Ostatnio edytowany przez Albertus - 08-07-2009 o 00:36.
Albertus jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-07-2009, 00:36   #1024
Zegenis
Użytkownik Forum
 
Zegenis's Avatar
 
Data dołączenia: 25 07 2004
Lokacja: Że co?!

Posty: 326
Profesja: Elite Knight
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Albertus Pokaż post
no może i świeciło ale wypada mu za to podziękować , za to ze robi coś co dla nas daje życie.
Nie mam w zwyczaju rozmawiac ani tym bardziej dziekowac rzeczom nie posiadajacym swiadomosci.
Po co dziekowac skoro nie swieci dla nas? Swieci bo swieci, nie robi tego z mysla o nas.
__________________
Apsik ;<

Ostatnio edytowany przez Zegenis - 08-07-2009 o 00:37.
Zegenis jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-07-2009, 00:37   #1025
Czarna_Mamba
Użytkownik Forum
 
Czarna_Mamba's Avatar
 
Data dołączenia: 25 09 2005
Lokacja: Las Vegas, Podlaskie.
Wiek: 30
Wpisy bloga: 4

Posty: 810
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Knight
Świat: kraina czarów
Czarna_Mamba ma numer GG 7048129 Send a message via Skype™ to Czarna_Mamba
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Draggy_Slayer Pokaż post
ja modle sie do kartonu po mleku nie do jakichs glupich kamieni czy jezusow
Pragnę Cię zmartwić, ale obrażanie innych religii nie przedłuża penisa. :<


Możesz nie wierzyć, pewnie. Jednak używanie słowa 'głupi' w stosunku do Jezusa jest naprawdę nie na miejscu. Ja twojego mleka w kartonie nie obrażam. Ale wyrośniesz z tego. <powiedziała 'dorosła' xD>


Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Albertus Pokaż post
tu przyznam racje , nie wyobrażam se siedzenia przy jednym stole z jakimś arabem czy czymś takim. Albo bym wywalił córkę z domu a (gdyby cala rodzina była po jej stronie) pierdolną bym drzwiami i zostawił rodzina sama... Honor ponad wszystko.
I ty śmiesz używać w stosunku do siebie słowa honor?
__________________



Ostatnio edytowany przez Czarna_Mamba - 08-07-2009 o 00:38.
Czarna_Mamba jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-07-2009, 00:38   #1026
Albertus
Użytkownik Forum
 
Albertus's Avatar
 
Data dołączenia: 07 07 2006
Lokacja: Siemiatycze
Wiek: 31

Posty: 1,787
Stan: Na Emeryturze
Imię: Moon Durus
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Candia
Poziom: 181
Skille: 29
Poziom mag.: 76
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Zegenis Pokaż post
Nie mam w zwyczaju rozmawiac ani tym bardziej dziekowac rzeczom nie posiadajacym swiadomosci
i tu jest właśnie wiara , ze istnieje Bóg Słońca ! Potężny który nim włada. Słonce to symbol tak samo jak krzyż , modlisz się do krzyża czy do boga?


Na tym polega religia (chyba każda) ze trzeba w coś wierzyć.
__________________



Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Rzyttofrajer Pokaż post
potem takie mniej inteligentne beholdery to podchwyca i za wszelka cene chca pokazac ze oni sa jak ich "bogowie"

Ostatnio edytowany przez Albertus - 08-07-2009 o 00:39.
Albertus jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-07-2009, 00:39   #1027
Grocix
Użytkownik Forum
 
Grocix's Avatar
 
Data dołączenia: 03 11 2004
Lokacja: Uć
Wiek: 32

Posty: 2,319
Stan: Na Emeryturze
Grocix ma numer GG 6761731
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Albertus Pokaż post
@Duch Niespojony

Jak miales tego peha i jestes zydem to mowi sie trudno... Ja nie zrobie z tym nic bo nie moge z tym zrobic nic w chwili obecnej. Poprostu stracilbys u mnie szacunek jaki mam do kazdego na start.




tu przyznam racje , nie wyobrażam se siedzenia przy jednym stole z jakimś arabem czy czymś takim. Albo bym wywalił córkę z domu a (gdyby cala rodzina była po jej stronie) pierdolną bym drzwiami i zostawił rodzina sama... Honor ponad wszystko.
HAHAHAHAHAHAHAHAAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA xD Sorry za offtop, ale nie mogę z takich ludzi. Stary, naprawdę tak uważasz? Nie dość, że idiotyczny światopogląd, to jeszcze z takim nastawieniem niczego w życiu nie osiągniesz (i nie, nie łudź się, że zostaniesz drugim Hitlerem).
__________________



時を超え捕らえられてる
あふれるこの想いは何?
優しさが目尻に似合う
あの人たちは今どこに居るの?

Grocix jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-07-2009, 00:40   #1028
Draggy_Slayer
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 09 10 2006

Posty: 912
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elite Knight
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Czarna_Mamba Pokaż post
Pragnę Cię zmartwić, ale obrażanie innych religii nie przedłuża penisa. :<


Możesz nie wierzyć, pewnie. Jednak używanie słowa 'głupi' w stosunku do Jezusa jest naprawdę nie na miejscu. Ja twojego mleka w kartonie nie obrażam. Ale wyrośniesz z tego. <powiedziała 'dorosła' xD>

sadze, ze z moim penisem jest wszystko wporzadku nikt przed toba nie narzekal na jego dlugosc wiec w swietle faktu, ze na oczy go nie widzialas i nie zobacyzsz, bo byle komu go nie pokazuje, uwazam ten tekst za napineczke ale kobiecie wybaczam

i jakby elokwencji wystarczylo ci do przeanalizowania posta to zobaczylabys, ze okreslenie glupi bylo uzyte tylko ze wzgledu na cytowany post, ale coz...

przez tyle lat nie wyroslem to juz raczej nie wyrosne

Ostatnio edytowany przez Draggy_Slayer - 08-07-2009 o 00:41.
Draggy_Slayer jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-07-2009, 00:41   #1029
Albertus
Użytkownik Forum
 
Albertus's Avatar
 
Data dołączenia: 07 07 2006
Lokacja: Siemiatycze
Wiek: 31

Posty: 1,787
Stan: Na Emeryturze
Imię: Moon Durus
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Candia
Poziom: 181
Skille: 29
Poziom mag.: 76
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Grocix Pokaż post
HAHAHAHAHAHAHAHAAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA xD Sorry za offtop, ale nie mogę z takich ludzi. Stary, naprawdę tak uważasz? Nie dość, że idiotyczny światopogląd, to jeszcze z takim nastawieniem niczego w życiu nie osiągniesz (i nie, nie łudź się, że zostaniesz drugim Hitlerem).


... ?? To moja sprawa , i zależy co masz na myśli "coś osiągnąć" bo jeżeli chodzi ci o pieniądze to ci powiem ze są rzeczy ważniejsze.
__________________



Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Rzyttofrajer Pokaż post
potem takie mniej inteligentne beholdery to podchwyca i za wszelka cene chca pokazac ze oni sa jak ich "bogowie"
Albertus jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-07-2009, 00:42   #1030
Litawor
Użytkownik Forum
 
Litawor's Avatar
 
Data dołączenia: 19 03 2004
Lokacja: Szczecin/Kraków

Posty: 1,657
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Duch Niespokojny Pokaż post
Ja wrócę jeszcze do tej wolnej woli. To nie tak, że skoro Bóg wie, co zrobimy, to znaczy, że to tak naprawdę nie jest nasza decyzja. No bo Bóg jest w końcu tutaj tylko biernym obserwatorem. A to że, zna nasz wybór zanim go dokonamy nic nie zmienia. Załóżmy, że jednak posiadamy wolną wolę. Po podjęciu każdej decyzji też wiemy, co wybraliśmy. Wiemy, dlatego że ta decyzja znajduje się w punkcie czasu poprzedzającym punk, w którym się obecnie znajdujemy. To chyba nie oznacza, że skoro wiemy, jakiego wyboru dokonaliśmy, to nie mamy wolnej woli? A to tylko nasza "prymitywna" percepcja czasu - jeśli istnieje nieskończony wszechmocny Bóg, to dla niego czas nie biegnie tak jak dla nas. On "jest" w każdym punkcie czasu jednocześnie, dlatego nie można powiedzieć, że on wie co zrobimy przed podjęciem przez nas jakiegokolwiek działania, bo nie ma tu nawet mowy o żadnym "przed" czy "po".
Niezależnie od tego, kto podejmuje decyzję i w którym punkcie w czasie znajduje się Bóg, faktem jest, że dana decyzja jest koniecznością i nie ma dla niej alternatywy. W każdym miejscu w czasie (czyli np. zanim się urodzimy - w każdym momencie przed decyzją), jesteśmy na nią skazani. Nie negowałem w żadnym miejscu tego, że to my sami decydujemy, negowałem jednak istnienie wyboru, prawdziwej (czyli takiej, która może się urzeczywistnić) możliwości zadecydowania inaczej.

Jeśli chcemy skomplikować sprawy, możemy się jeszcze wdać w dyskusję, czy takie rozważania mają sens, jeśli świat (w tym my) działa według reguł stworzonych przez Boga i jedyne zmiany, jakie mogą się dokonać wbrew tym regułą, to te dokonane przez Boga. Ale na rozmowę o tym chyba nie mam siły...

Ostatnio edytowany przez Litawor - 08-07-2009 o 00:48.
Litawor jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-07-2009, 00:43   #1031
Muszkiet
Zbanowany
 
Data dołączenia: 20 04 2009

Posty: 132
Stan: Początkujący
Profesja: Druid
Świat: Valoria
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Draggy_Slayer Pokaż post
a znasz kogos kto byl w piekle/niebie
to ze slonce zgasnie jest pewne to ze istnieje pieklo/niebo nie
Nie znam, ale wolę wierzyć w niewidzialne pokemony(czyli coć co jest głupie, ale nie da się temu zaprzeczyć) niż w to że słońce się skończy jak zapomnę mu podziękować(a przecież jakoś świeciło długo zanim komuś przyszło na myśl że może zgasnąć, czyli taka możliwość została obalona).

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Albertus Pokaż post
no może i świeciło ale wypada mu za to podziękować , za to ze robi coś co dla nas daje życie.
Raczej się tym nie przejmie.
Cytuj:
@Duch Niespojony

Jak miales tego peha i jestes zydem to mowi sie trudno... Ja nie zrobie z tym nic bo nie moge z tym zrobic nic w chwili obecnej. Poprostu stracilbys u mnie szacunek jaki mam do kazdego na start.
A gdybyś ty sie urodził żydem? Co wtedy?
Muszkiet jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-07-2009, 00:44   #1032
Draggy_Slayer
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 09 10 2006

Posty: 912
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elite Knight
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Muszkiet Pokaż post
Nie znam, ale wolę wierzyć w niewidzialne pokemony(czyli coć co jest głupie, ale nie da się temu zaprzeczyć) niż w to że słońce się skończy jak zapomnę mu podziękować(a przecież jakoś świeciło długo zanim komuś przyszło na myśl że może zgasnąć, czyli taka możliwość została obalona).
kurcze nie bralem pod uwage takiej odpowiedzi nie chodzilo mi o przyczyne skutek - brak podziekowania - slonce robi papa, tylko o to, ze generlanie kiedys na bank zgasnie
Draggy_Slayer jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-07-2009, 00:45   #1033
Albertus
Użytkownik Forum
 
Albertus's Avatar
 
Data dołączenia: 07 07 2006
Lokacja: Siemiatycze
Wiek: 31

Posty: 1,787
Stan: Na Emeryturze
Imię: Moon Durus
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Candia
Poziom: 181
Skille: 29
Poziom mag.: 76
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Muszkiet Pokaż post
Nie znam, ale wolę wierzyć w niewidzialne pokemony(czyli coć co jest głupie, ale nie da się temu zaprzeczyć) niż w to że słońce się skończy jak zapomnę mu podziękować(a przecież jakoś świeciło długo zanim komuś przyszło na myśl że może zgasnąć, czyli taka możliwość została obalona).


Raczej się tym nie przejmie.
A gdybyś ty sie urodził żydem? Co wtedy?

wtedy byłbym żydem... chyba proste

i dlatego jestem DUMNY ze URODZIŁEM SIĘ BIAŁY !! BO TO HONOR I ZASZCZYT


PS. mi tez nie chodzi o to ze jak się nie podziękuje to ono zgaśnie , ale jak mama daje ci cukierka to dziękujesz , a jak tego nie zrobisz to ona i tak ci go da... Tyle ze jak to zrobisz ona będzie zadowolona i kupi ci 2 cukierki ;D

a słonce to symbol Boga Słońca , wiec to cos jak krzyż dla Jezusa...
__________________



Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Rzyttofrajer Pokaż post
potem takie mniej inteligentne beholdery to podchwyca i za wszelka cene chca pokazac ze oni sa jak ich "bogowie"

Ostatnio edytowany przez Albertus - 08-07-2009 o 00:47.
Albertus jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-07-2009, 00:45   #1034
Draggy_Slayer
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 09 10 2006

Posty: 912
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elite Knight
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Albertus Pokaż post
wtedy byłbym żydem... chyba proste

i dlatego jestem DUMNY ze URODZIŁEM SIĘ BIAŁY !! BO TO HONOR I ZASZCZYT
zbastuj albertus bo to nie o tym watek wiec moze zakonczmy rozmowy o zydach/nie zydach

@down
bo? nie zapytales mnie dlaczego nie chcialbym zeby moja corka byla z wyznawca innej religii lub z kims innym rasowo, wiec za przeproszeniem zamknij pysk bo w tej kwestii mam osobiste doswiadczenia i to kilkukrotne ktore skonczyly sie niemilo i daj sobie spokoj z zalosnymi obrazkami z demotywatorow czy innego tego typu gowna bo ani to smiesze ani madre

Ostatnio edytowany przez Draggy_Slayer - 08-07-2009 o 00:48.
Draggy_Slayer jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-07-2009, 00:46   #1035
Argen
Użytkownik Forum
 
Argen's Avatar
 
Data dołączenia: 19 12 2006
Wpisy bloga: 1

Posty: 2,059
Domyślny

@Draggy, Albertus

Jesteście tak żałośni w swoich poglądach, że poprostu nie mam siły tego komentować inaczej niż:


P.S.:

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Albertus Pokaż post
wtedy byłbym żydem... chyba proste

i dlatego jestem DUMNY ze URODZIŁEM SIĘ BIAŁY !! BO TO HONOR I ZASZCZYT
http://jajko.acn.waw.pl/obrazki/szport/2a.jpg

Żyd - czarny jak ****.

Ostatnio edytowany przez Argen - 08-07-2009 o 00:48.
Argen jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-07-2009, 00:47   #1036
Czarna_Mamba
Użytkownik Forum
 
Czarna_Mamba's Avatar
 
Data dołączenia: 25 09 2005
Lokacja: Las Vegas, Podlaskie.
Wiek: 30
Wpisy bloga: 4

Posty: 810
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Knight
Świat: kraina czarów
Czarna_Mamba ma numer GG 7048129 Send a message via Skype™ to Czarna_Mamba
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Draggy_Slayer Pokaż post
sadze, ze z moim penisem jest wszystko wporzadku nikt przed toba nie narzekal na jego dlugosc
Uderz w stół, a nożyce się odezwą!

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Draggy_Slayer Pokaż post
i jakby elokwencji wystarczylo ci do przeanalizowania posta to zobaczylabys, ze okreslenie glupi bylo uzyte tylko ze wzgledu na cytowany post, ale coz...
Chyba niezbyt rozumiesz sens słowa "elokwencja"...

"nie do jakichs glupich kamieni czy jezusow"
Samo użycie słowa "głupi" w stosunku do osoby Jezusa jest obrazą religii. Mam głęboko i szeroko, czy wierzysz i czy masz szacunek dla Jego osoby, ale kultura osobista wymaga jakichkolwiek pozorów uszanowania.
__________________


Czarna_Mamba jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-07-2009, 00:47   #1037
Zegenis
Użytkownik Forum
 
Zegenis's Avatar
 
Data dołączenia: 25 07 2004
Lokacja: Że co?!

Posty: 326
Profesja: Elite Knight
Domyślny

Dla ciebie 'honor' i zaszczyt to byc bialym. Dla araba to ze jest arabem moze byc honorem. Uszanuj to a nie zachowujesz sie jakby Polacy byli rasa panow.

Edit: Dooooh... Nie porownuj Slonca ktore swieci bo jest gwiazda ktora z przyjetej definicji swieci do matki ktora daje cukierki.
Slonce nie zaswieci 2 razy mocniej jak sie pomodlisz do niego.
__________________
Apsik ;<

Ostatnio edytowany przez Zegenis - 08-07-2009 o 00:52.
Zegenis jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-07-2009, 00:50   #1038
Albertus
Użytkownik Forum
 
Albertus's Avatar
 
Data dołączenia: 07 07 2006
Lokacja: Siemiatycze
Wiek: 31

Posty: 1,787
Stan: Na Emeryturze
Imię: Moon Durus
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Candia
Poziom: 181
Skille: 29
Poziom mag.: 76
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Zegenis Pokaż post
@Albertus: Mowiles o modleniu sie do Slonca ktore jest gwiazda a nie o Bogu Slonca ; p.
Jak sam to ujales to tak jakbys mowil o modleniu sie katolikow do krzyza a nie Boga ;d
dobrze wiesz o co mi chodzilo , a mowilem zeby modlic sie do slonca nie jako gwiazda tylko bardziej jako symbol a modly kierowane do slonca ida do Boga Slonca. Powiem inaczej , poczytaj mitologie itp. Slowianskie tam bedzie lepiej opisane , ja nie jestem w tym na 200 % obeznany poprostu znam podstawy.


@Up.

To moja sprawa czy to uszanuje czy nie , jak byś zobaczył tyle co ja przez swoje krótkie życie (o obcokrajowców chodzi) to na 99,8 % byś miał poglądy zbliżone do moich ,


... Zastanow sie nad porownaniem Slonca do Matki. A te swiecenie 2xmocniej to metafora
__________________



Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Rzyttofrajer Pokaż post
potem takie mniej inteligentne beholdery to podchwyca i za wszelka cene chca pokazac ze oni sa jak ich "bogowie"

Ostatnio edytowany przez Albertus - 08-07-2009 o 00:53.
Albertus jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-07-2009, 00:50   #1039
Draggy_Slayer
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 09 10 2006

Posty: 912
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elite Knight
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Czarna_Mamba Pokaż post
Chyba niezbyt rozumiesz sens słowa "elokwencja"...

"nie do jakichs glupich kamieni czy jezusow"
Samo użycie słowa "głupi" w stosunku do osoby Jezusa jest obrazą religii. Mam głęboko i szeroko, czy wierzysz i czy masz szacunek dla Jego osoby, ale kultura osobista wymaga jakichkolwiek pozorów uszanowania.
po 1
liczba mnoga - jezusow - swiadczy o przesmiewczym charakterze owej wypowiedzi
po 2
dwa cytaty z postu muszkietera i analogicznie moje wypowiedzi z zamienionymi slowami kluczami

a gwarantuje ci, ze slowo elokwencja rozumiem doskonale
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Czarna_Mamba Pokaż post
Uderz w stół, a nożyce się odezwą!
znizajac sie do twojego poziomu

"aaa piszesz jezus z wielkiej litery chociaz on nie istnieje, wiara w wyimaginowanego boga nie powiekszy twojego biustu"


a co do kultury to nie wiem czy w ramach kultury osobistej mozna dyskutowac o penisach obcych ludzi ja do tego nie przywyklem ale coz, moze u ciebie inna kultura
Draggy_Slayer jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-07-2009, 00:50   #1040
Muszkiet
Zbanowany
 
Data dołączenia: 20 04 2009

Posty: 132
Stan: Początkujący
Profesja: Druid
Świat: Valoria
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Draggy_Slayer Pokaż post
kurcze nie bralem pod uwage takiej odpowiedzi nie chodzilo mi o przyczyne skutek - brak podziekowania - slonce robi papa, tylko o to, ze generlanie kiedys na bank zgasnie
Tym bardziej modły Albertusa nie wiele dadzą.
Muszkiet jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 08:07.


Powered by vBulletin 3