Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Inne > O wszystkim i o niczym

Notki

O wszystkim i o niczym O tym wszystkim co nie pasuje gdziekolwiek indziej ;)

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 15-09-2009, 00:30   #601
Litawor
Użytkownik Forum
 
Litawor's Avatar
 
Data dołączenia: 19 03 2004
Lokacja: Szczecin/Kraków

Posty: 1,657
Domyślny

Zależy, do jakiego gimnazjum się chodziło. Ja w gimnazjum uczyłem się znacznie więcej niż w liceum (nie licząc klasy maturalnej). I Twój opis bardziej mi przystaje do liceum, w którym oceny są do niczego niepotrzebne i można się obijać.
Litawor jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 15-09-2009, 00:31   #602
Albertus
Użytkownik Forum
 
Albertus's Avatar
 
Data dołączenia: 07 07 2006
Lokacja: Siemiatycze
Wiek: 31

Posty: 1,787
Stan: Na Emeryturze
Imię: Moon Durus
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Candia
Poziom: 181
Skille: 29
Poziom mag.: 76
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Yoh Asakura Pokaż post
My w 3 gimnazjum na połowie lekcji graliśmy w karty, a na reszcie ciągle gadaliśmy. A i tak każdy miał lepszą średnią niż ty i twoi epiccy znajomi.


Jak się jest zerem i się chodzi do zety, to być może i się siedzi skruszonym na lekcji. Ale nie mierz każdego swoją miarką.


Sam jesteś zerem , śmieszny jesteś bo myślisz ze Cie wezmą do Arsenalu , to tylko niespełnione marzenie , JA przynajmniej będę miał prace kiedy ty będziesz żebrał pod stadionem w Londynie.

Myślisz ze jesteś lepszy? Wiec powiedz mi co sobą reprezentujesz? Kim ty jesteś ? Jesteś w czymś dobry - Bo nawet prowokacja na forum ci dobrze nie wychodzi. Bo ja ci mogę parę rzeczy wymienić , czym się interesuje i jestem w tym niezły , Ba nie tylko wymienić , mogę co pokazać oczywiście polowe drogi ja i polowe ty (nie grożę ci pięściami jeżeli tak pomyślałeś) ... Lecz sam do niczego jeszcze nie doszedłeś , JA natomiast mam już dużo doświadczeń w rożnych dziedzinach i jestem z tego zadowolony bo to mi dało dużo , i nadal poznaje swoje możliwości itp. wiec w moich oczach to TY jesteś zerem (chyba ze mi coś udowodnisz , wtedy zmienię zdanie)

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez hoomik Pokaż post
1. kurwa, czlowieku, jakie zaleglosci mozna miec w gim? Czytac cie w podstawowce nie nauczyli? Czy moze 4 podstawowych dzialan w matematyce? No bo co innego sie robi w gim? ;
2. tu nie bede dyskutowal, bo sam rowniez bylem czestym bywalcem pobliskiej kafejki netowej w czasach gim, z ta roznica ze u mnie byl cs
3. again - jakiej nauki? ; Gim = rycie na pamiec schematem "zaryje, przyjde, wyklepie, wyjde, zapomne". 2x przeczytanie tego, co tam nauczyciel do zeszytu podyktuje i styka. A co do zlej atmosfery - co, ktos z bara ciagnal? Czy jablkami/sniezkami rzucali?


a w ogole to ide w kime, niektorzy musza wstac rano do roboty, cze
1. pomyśl ze Chemia ,Fizyka Czy Biologia są mi obce a nagle wpadam na poziom 3 klasy gimnazjum. I tak się ciesze ze nie robiąc nic , zaliczyłem tamten rok ;D

3. No właśnie i się nie chciało ryc na pamięć i zaglądać do zeszytu ;D
__________________



Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Rzyttofrajer Pokaż post
potem takie mniej inteligentne beholdery to podchwyca i za wszelka cene chca pokazac ze oni sa jak ich "bogowie"

Ostatnio edytowany przez Albertus - 15-09-2009 o 00:34.
Albertus jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 15-09-2009, 00:36   #603
Yoh Asakura
Użytkownik Forum
 
Yoh Asakura's Avatar
 
Data dołączenia: 29 08 2004
Lokacja: Emirates Stadium
Wpisy bloga: 3

Posty: 5,817
Stan: Niegrający
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Albertus Pokaż post
Sam jesteś zerem , śmieszny jesteś bo myślisz ze Cie wezmą do Arsenalu , to tylko niespełnione marzenie , JA przynajmniej będę miał prace kiedy ty będziesz żebrał pod stadionem w Londynie.
Ty tylko przytaczasz swoje chore antycypację - ja mówię o faktach.

Cytuj:
Myślisz ze jesteś lepszy? Wiec powiedz mi co sobą reprezentujesz?
Ja nie depczę czegoś, czego nie rozumiem, czegoś, co jest ode mnie odmienne, nie rzucam w słabszym kasztanami/śniegiem/jabłkami/czymkolwiek, nie znęcam się nad słabszymi - nie będę więcej wymieniał, bo samo to sprawia, że ja >>>>> ty.

Cytuj:
Kim ty jesteś ? Jesteś w czymś dobry - Bo nawet prowokacja na forum ci dobrze nie wychodzi.
No jak to nie? Przecież właśnie się spinasz, bo cię boli ;]

Cytuj:
Bo ja ci mogę parę rzeczy wymienić , czym się interesuje i jestem w tym niezły
Jesteś zaje***** w robieniu błędów. Woah.
Cytuj:
Ba nie tylko wymienić , mogę co pokazać oczywiście polowe drogi ja i polowe ty (nie grożę ci pięściami jeżeli tak pomyślałeś)
Ty jesteś z zety - panicz nie przyjeżdzą do chłopa, tylko chłop do panicza. Czekam.
Cytuj:
Lecz sam do niczego jeszcze nie doszedłeś
Przepraszam, panie prezydencie/prezesie/premierze.
Cytuj:
JA natomiast mam już dużo doświadczeń w rożnych dziedzinach i jestem z tego zadowolony bo to mi dało dużo , i nadal poznaje swoje możliwości itp. wiec w moich oczach to TY jesteś zerem (chyba ze mi coś udowodnisz , wtedy zmienię zdanie)
Co potrafisz? Upiec kajzerkę? Czy łowić ryby?
__________________
Ooh to be a Gooner.
Yoh Asakura jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 15-09-2009, 00:40   #604
domin3x
Użytkownik Forum
 
domin3x's Avatar
 
Data dołączenia: 13 10 2005
Lokacja: Silesia Inferior

Posty: 2,162
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Xevezq
Profesja: Knight
Świat: Pacera
Poziom: 166
Skille: 96/90
Poziom mag.: 8
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Albertus Pokaż post
Sam jesteś zerem , śmieszny jesteś bo myślisz ze Cie wezmą do Arsenalu , to tylko niespełnione marzenie , JA przynajmniej będę miał prace kiedy ty będziesz żebrał pod stadionem w Londynie.
ty będziesz piekarzem za 1,5k miesięcznie, a on będzie po studiach z otwartą przyszłością

co do gimnazjum - nie uczyłem się nic, na prawie każdą lekcję się spóźniałem 10minut, a drugą część lekcji graliśmy z kumplem w pes'a przez bluetootha, a średnią miałem 4,9 o.o
__________________
Cześć.
.................................................. .................................................. ...................Dzięki.
Cześć.
domin3x jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 15-09-2009, 00:51   #605
Albertus
Użytkownik Forum
 
Albertus's Avatar
 
Data dołączenia: 07 07 2006
Lokacja: Siemiatycze
Wiek: 31

Posty: 1,787
Stan: Na Emeryturze
Imię: Moon Durus
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Candia
Poziom: 181
Skille: 29
Poziom mag.: 76
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Yoh Asakura Pokaż post
Ja nie depczę czegoś, czego nie rozumiem, czegoś, co jest ode mnie odmienne, nie rzucam w słabszym kasztanami/śniegiem/jabłkami/czymkolwiek, nie znęcam się nad słabszymi - nie będę więcej wymieniał, bo samo to sprawia, że ja >>>>> ty.
"...walczyć mogę tylko o coś, co miłuję. Miłuję tylko to, co szanuję, a szanuję jedynie to, co rozumiem."

Moze się nie znęcasz bo sam jesteś ten najsłabszy ;D hahahah

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Yoh Asakura Pokaż post
No jak to nie? Przecież właśnie się spinasz, bo cię boli ;]
nie , po prostu mi się nudzi i ci odpisuje.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Yoh Asakura Pokaż post
Jesteś zaje***** w robieniu błędów. Woah.
każdy ma wady

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Yoh Asakura Pokaż post
Ty jesteś z zety - panicz nie przyjeżdzą do chłopa, tylko chłop do panicza. Czekam.
jakbyś chciał wiedzieć to zawsze żołnierze szlachty jeździli po wioskach i zbierali daninę dla władcy.

Poza tym jaki z Ciebie panicz? Czy masz korzenie szlacheckie przynajmniej od początku 20 wieku? Bo ja akurat mam , moja Prababcia wywodzi się z domy szlacheckiego (dla niedowiarków : Nazwisko panieńskie Zawadzka i jej rodzina miała dworek w Zawadach obok Białegostoku (nigdy tam nie bylem ale słyszałem)
Poproś kogoś z Białegostoku żeby wyruszył na wycieczkę to ci potwierdzi.
Nie wywyższam się tym , ale tez tego nie ukrywam to po prostu cześć mej rodziny a czy lepsza czy gorsza to już nie mój problem. Wiec nie oceniaj tak pochopnie "chłopię" Proponuje polowe drogi , wtedy zobaczysz co ja umiem a ty pokażesz co ty umiesz (nie chodzi o bicie jak tak pomyślałeś)


Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Yoh Asakura Pokaż post
Przepraszam, panie prezydencie/prezesie/premierze.
to ze ktoś coś sobą reprezentuje nie musi mieć wysokiego stanowiska.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Yoh Asakura Pokaż post
Co potrafisz? Upiec kajzerkę? Czy łowić ryby?
Nawet to , znam zawód i do tego mam wiele pasji i zainteresowań. Doznałem w życiu wiele sukcesów i porażek przez co nabrałem doświadczenia , a co ty masz? Cale życie spędziłeś jednakowo i przy pierwszym wietrze zegniesz się i połamiesz...

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez domin3x Pokaż post
ty będziesz piekarzem za 1,5k miesięcznie, a on będzie po studiach z otwartą przyszłością

co do gimnazjum - nie uczyłem się nic, na prawie każdą lekcję się spóźniałem 10minut, a drugą część lekcji graliśmy z kumplem w pes'a przez bluetootha, a średnią miałem 4,9 o.o
Lepszy wróbel w garści niż gołąb na dachu , a tak wogle nikt nie powiedział ze zakończę naukę na zawodowce , tyle ze jak przyjdą cięższe czasy ze nie będzie pracy w kierunku mej dalszej nauki to zawsze będę miał asa w rękawie czyli ten zawód , a on zostanie na lodzie
__________________



Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Rzyttofrajer Pokaż post
potem takie mniej inteligentne beholdery to podchwyca i za wszelka cene chca pokazac ze oni sa jak ich "bogowie"

Ostatnio edytowany przez Albertus - 15-09-2009 o 00:54.
Albertus jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 15-09-2009, 01:14   #606
Gonzo
Dinozaur
 
Gonzo's Avatar
 
Data dołączenia: 27 08 2003
Wiek: 32

Posty: 1,824
Stan: Niegrający
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Albertus Pokaż post
w szkołach belgijskich , nie ma ocen tylko właśnie są %
tam żeby zdać trzeba mieć 51% , wyobrażacie se to na Polskie warunki?? 3/4 rocznika by siedziało w tej samej klasie. ;D (bo u nas 51% to 3 , a większość ma 2 ;D )
Taa, porównuj dalej edukację belgijską do polskiej. Przykład - oni kończą edukację z matematyki na funkcji liniowej. Poziom TAM jest zdecydowanie niższy, ich 50 % to nasze 20-30 % (co nie zmienia faktu, że u mnie w LO dwójka jest od 50 %).

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez hoomik Pokaż post
blagam, zeby miec 2 w gimnazjum to trzeba byc naprawde tepym matolem ;
Niekoniecznie. Trzeba się po prostu nie uczyć, do tego nie musisz być tępym matołem.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Albertus Pokaż post
Myślenie Podstawówki i 1 max 2 Gimnazjum = Iść do szkoły narobić rozróby na lekcjach , podokuczać nauczycielom albo iść na wagary.
Hmm, w klasie miałem tylko 2 osoby które zgrywały takich kozaków. Reszta już w wieku 10 lat miała ambicje i pewne ideały.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Litawor Pokaż post
Zależy, do jakiego gimnazjum się chodziło. Ja w gimnazjum uczyłem się znacznie więcej niż w liceum (nie licząc klasy maturalnej).
Albertus na bank nie chodził do takiego gimnazjum.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Litawor Pokaż post
I Twój opis bardziej mi przystaje do liceum, w którym oceny są do niczego niepotrzebne i można się obijać.
Chyba trochę przesadziłeś - w 1 LO można się obijać, ale w połowie/pod koniec 2 LO już trzeba zacząć przygotowywać się do matury (jeśli ktoś chce zdawać z kilku przedmiotów, i mieć dużo punktów). Wiem, że są tacy, którym wystarczy pół roku aby przygotować się dobrze do matury, ale jest to zdecydowana mniejszość.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Albertus Pokaż post
Lepszy wróbel w garści niż gołąb na dachu , a tak wogle nikt nie powiedział ze zakończę naukę na zawodowce , tyle ze jak przyjdą cięższe czasy ze nie będzie pracy w kierunku mej dalszej nauki to zawsze będę miał asa w rękawie czyli ten zawód , a on zostanie na lodzie
Mamy XXI wiek, nie przesadzaj, nie grozi nam globalny kryzys od tak.

Co do kłótni Yoh'a i Albertus'a - trafił swój na swojego - pamiętajcie, prywatną wymianę zdań (która nic nie wnosi do tematu) prowadźcie sobie przez PW, nie zaśmiecajcie forum, mogą polecieć warny/bany.

Ostatnio edytowany przez Gonzo - 15-09-2009 o 01:16.
Gonzo jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 15-09-2009, 01:45   #607
Albertus
Użytkownik Forum
 
Albertus's Avatar
 
Data dołączenia: 07 07 2006
Lokacja: Siemiatycze
Wiek: 31

Posty: 1,787
Stan: Na Emeryturze
Imię: Moon Durus
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Candia
Poziom: 181
Skille: 29
Poziom mag.: 76
Domyślny

ok już nie będę z nim gadał , najlepiej zignoruje każdy jego post. Nie chce bana.
__________________



Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Rzyttofrajer Pokaż post
potem takie mniej inteligentne beholdery to podchwyca i za wszelka cene chca pokazac ze oni sa jak ich "bogowie"
Albertus jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 15-09-2009, 10:42   #608
Yoh Asakura
Użytkownik Forum
 
Yoh Asakura's Avatar
 
Data dołączenia: 29 08 2004
Lokacja: Emirates Stadium
Wpisy bloga: 3

Posty: 5,817
Stan: Niegrający
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Albertus Pokaż post
"...walczyć mogę tylko o coś, co miłuję. Miłuję tylko to, co szanuję, a szanuję jedynie to, co rozumiem."

Moze się nie znęcasz bo sam jesteś ten najsłabszy ;D hahahah
Jola Rutowicz właśnie wykonała facepalm. Wstydź się.

Cytuj:
jakbyś chciał wiedzieć to zawsze żołnierze szlachty jeździli po wioskach i zbierali daninę dla władcy.
Żołnierz szlachty =/= szlachta. Jak chłop miał sprawę, to nie szedł na układ "a że panie, ciężkie czasy, pół drogi ja, pół ty".

Cytuj:
Poza tym jaki z Ciebie panicz? Czy masz korzenie szlacheckie przynajmniej od początku 20 wieku? Bo ja akurat mam , moja Prababcia wywodzi się z domy szlacheckiego (dla niedowiarków : Nazwisko panieńskie Zawadzka i jej rodzina miała dworek w Zawadach obok Białegostoku (nigdy tam nie bylem ale słyszałem)
Poproś kogoś z Białegostoku żeby wyruszył na wycieczkę to ci potwierdzi.
Nie wywyższam się tym , ale tez tego nie ukrywam to po prostu cześć mej rodziny a czy lepsza czy gorsza to już nie mój problem. Wiec nie oceniaj tak pochopnie "chłopię" Proponuje polowe drogi , wtedy zobaczysz co ja umiem a ty pokażesz co ty umiesz (nie chodzi o bicie jak tak pomyślałeś)
Nawet jeśli masz to szlacheckie pochodzenie - i co z tego? Nadal jesteś ksenofobem i ograniczonym półgłówkiem z mentalnością dresa. Innymi słowy, idealnie pasujesz do swojej szlachty. Chłopie.


Cytuj:
to ze ktoś coś sobą reprezentuje nie musi mieć wysokiego stanowiska.
"...walczyć mogę tylko o coś, co miłuję. Miłuję tylko to, co szanuję, a szanuję jedynie to, co rozumiem."

kthxbye.
Co ty sobą reprezentujesz? Chyba biedę, bo liczy się szacunek ludzi ulicy.

Cytuj:
Nawet to , znam zawód i do tego mam wiele pasji i zainteresowań. Doznałem w życiu wiele sukcesów i porażek przez co nabrałem doświadczenia , a co ty masz? Cale życie spędziłeś jednakowo i przy pierwszym wietrze zegniesz się i połamiesz...
Cytuj:
Don't ever try to judge me dude
You don't know what the fuck I've been through
8 Mila, jakbyś nie wiedział.


Cytuj:
Lepszy wróbel w garści niż gołąb na dachu , a tak wogle nikt nie powiedział ze zakończę naukę na zawodowce , tyle ze jak przyjdą cięższe czasy ze nie będzie pracy w kierunku mej dalszej nauki to zawsze będę miał asa w rękawie czyli ten zawód , a on zostanie na lodzie
Ale ja mam gołębia w garści, ty raptem wróbla. I kto jest lepszy? I uwierz mi, skarbie, dobry psycholog zawsze znajdzie pracę, więc nie musisz się martwić. A jakoś nie chce mi się wierzyć, że ksenofob i mentalny dres może otworzyć wielką korporację piekarniczą.
__________________
Ooh to be a Gooner.
Yoh Asakura jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 15-09-2009, 11:58   #609
Premm
Użytkownik Forum
 
Premm's Avatar
 
Data dołączenia: 24 09 2004

Posty: 199
Imię: Setzer
Profesja: Elite Knight
Świat: UO
Domyślny

Albertus i Yoh chyba się nigdy nie dogadają

Tak czy owak ty "piekarzu" co racja to racja, nie wyciągniesz więcej niż 2 koła miesięcznie (no chyba, że po znajomości) zaś ty "Arsenalu" teraz to też ci bajerancko się nie układa bo pracy za 2 kafle też ci ciężko będzie znaleźć (chyba, że jak pan wyżej - znajomości). Jednak muszę przyznać, że większa szala przechyla się dla Yoh'a, gość przynajmniej będzie miał otwartą drogę po studiach, ale póki co to ten pierwszy "wygrywa" bo przynajmniej będzie miał wcześniej zawód niż Ty.

"Obviously" działa to obopólnie
Premm jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 15-09-2009, 13:48   #610
..::QRAS::..
Manga & Anime
 
..::QRAS::..'s Avatar
 
Data dołączenia: 25 01 2005
Wiek: 35

Posty: 1,795
..::QRAS::.. ma numer GG 638092
Domyślny

Pierdolicie jeden przez drugiego byscie sie za robote wzieli
__________________
Autor tego posta otrzymał pochwałę

" Choc droga jest bez konca , pozornie bez znaczenia , mniemam ze mam powody by drogi swej nie zmieniac... "

..::QRAS::.. jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 15-09-2009, 14:50   #611
Albertus
Użytkownik Forum
 
Albertus's Avatar
 
Data dołączenia: 07 07 2006
Lokacja: Siemiatycze
Wiek: 31

Posty: 1,787
Stan: Na Emeryturze
Imię: Moon Durus
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Candia
Poziom: 181
Skille: 29
Poziom mag.: 76
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Premm Pokaż post
Albertus i Yoh chyba się nigdy nie dogadają

Tak czy owak ty "piekarzu" co racja to racja, nie wyciągniesz więcej niż 2 koła miesięcznie (no chyba, że po znajomości) zaś ty "Arsenalu" teraz to też ci bajerancko się nie układa bo pracy za 2 kafle też ci ciężko będzie znaleźć (chyba, że jak pan wyżej - znajomości). Jednak muszę przyznać, że większa szala przechyla się dla Yoh'a, gość przynajmniej będzie miał otwartą drogę po studiach, ale póki co to ten pierwszy "wygrywa" bo przynajmniej będzie miał wcześniej zawód niż Ty.

"Obviously" działa to obopólnie
nikt nie mówił ze ja się skończę uczyć na zawodowce , tyle ze ja będę miał wykształcenie a w dodatku zawód a on tylko wykształcenie.
__________________



Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Rzyttofrajer Pokaż post
potem takie mniej inteligentne beholdery to podchwyca i za wszelka cene chca pokazac ze oni sa jak ich "bogowie"
Albertus jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 15-09-2009, 14:57   #612
Siriusen
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 15 09 2009
Lokacja: Stalowa Wola

Posty: 7
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Agsan
Profesja: Paladin
Gildia: brak -
Świat: Calmera
Poziom: 20
Skille: 60/45
Poziom mag.: 7
Domyślny Macie racje wam powiem

Niewiele czasu na huncenie a by sie chcialo dobic jakis Lvl
Mówie wam najlepiej maj ci co wczescnie wracaja ze szkoly i maja wolna chate
Siriusen jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 15-09-2009, 15:06   #613
Albertus
Użytkownik Forum
 
Albertus's Avatar
 
Data dołączenia: 07 07 2006
Lokacja: Siemiatycze
Wiek: 31

Posty: 1,787
Stan: Na Emeryturze
Imię: Moon Durus
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Candia
Poziom: 181
Skille: 29
Poziom mag.: 76
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Siriusen Pokaż post
Niewiele czasu na huncenie a by sie chcialo dobic jakis Lvl
Mówie wam najlepiej maj ci co wczescnie wracaja ze szkoly i maja wolna chate
nie zgodzę się ; ja bym se jeszcze w szkole posiedział , a chata obojętnie bo jak gram w tibie to stara ma zakaz wstępu do pokoju ;D ale i tak prawie zawsze sam w domu siedzę.
__________________



Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Rzyttofrajer Pokaż post
potem takie mniej inteligentne beholdery to podchwyca i za wszelka cene chca pokazac ze oni sa jak ich "bogowie"
Albertus jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 15-09-2009, 15:07   #614
Premm
Użytkownik Forum
 
Premm's Avatar
 
Data dołączenia: 24 09 2004

Posty: 199
Imię: Setzer
Profesja: Elite Knight
Świat: UO
Domyślny

No ci powiem szczerze Albertus, że jak wpadłeś w taki samozachwyt w Twojej szkole to coś mi się wydaje, że do innej raczej się wybierać nie będziesz, to tylko moje osobiste zdanie. Będziesz chciał żyć wspomnieniami jak to "fajnie" jest tam, gdzie aktualnie uczęszczasz.

W dodatku tutaj leci kolejny minus na Twą stronę, dodatkowe lata nauki, odpowiedz sobie teraz szczerze na to pytanie: "Czy warto było bym szedł do szkoły zasadniczej, a później chciał się dalej dokształcać w tym kierunku z dodatkowym nakładem?"

Prościej ujmując: "Po kija szedłem do tej szkoły skoro se matury zdać nie mogę, a chciałbym dalej się kształcić? Tylko sobie lat dodatkowej nauki narobiłem?"
Premm jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 15-09-2009, 15:16   #615
morwin
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 05 01 2008

Posty: 127
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Albertus Pokaż post
nikt nie mówił ze ja się skończę uczyć na zawodowce , tyle ze ja będę miał wykształcenie a w dodatku zawód a on tylko wykształcenie.
będziesz miał zawód, bo co to za wykształcenie z wfu, religii czy tam wychowawczej ?
morwin jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 15-09-2009, 16:02   #616
Albertus
Użytkownik Forum
 
Albertus's Avatar
 
Data dołączenia: 07 07 2006
Lokacja: Siemiatycze
Wiek: 31

Posty: 1,787
Stan: Na Emeryturze
Imię: Moon Durus
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Candia
Poziom: 181
Skille: 29
Poziom mag.: 76
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Premm Pokaż post
No ci powiem szczerze Albertus, że jak wpadłeś w taki samozachwyt w Twojej szkole to coś mi się wydaje, że do innej raczej się wybierać nie będziesz, to tylko moje osobiste zdanie. Będziesz chciał żyć wspomnieniami jak to "fajnie" jest tam, gdzie aktualnie uczęszczasz.

W dodatku tutaj leci kolejny minus na Twą stronę, dodatkowe lata nauki, odpowiedz sobie teraz szczerze na to pytanie: "Czy warto było bym szedł do szkoły zasadniczej, a później chciał się dalej dokształcać w tym kierunku z dodatkowym nakładem?"

Prościej ujmując: "Po kija szedłem do tej szkoły skoro se matury zdać nie mogę, a chciałbym dalej się kształcić? Tylko sobie lat dodatkowej nauki narobiłem?"
patrz jaki system. W tej samej szkole jest liceum zaoczne po zawodowe.

Kończę 3 klasę , pracuje a w weekendy co 2 tygodnie przez 2 lata robię se liceum. i mam parę opcji :
jak dobrze pójdzie :
a)iść do wojska (jakby wzięli to dobo)
b) kończyć zaoczne studia które tez są na mojej ulicy ( u nas chyba z 6 szkol a ulica mała ;D )

a jak źle pójdzie to pracuje dalej tyle ze mam średnie.


dodatkowy + ze ja w wieku 18 lat będę mógł sam się utrzymywać ( matka powiedziała ze jak znajdę prace to ona wyjeżdża i mi mieszkanie zostawia) , wiec nie będę zależny od starych do xx lat.
__________________



Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Rzyttofrajer Pokaż post
potem takie mniej inteligentne beholdery to podchwyca i za wszelka cene chca pokazac ze oni sa jak ich "bogowie"

Ostatnio edytowany przez Albertus - 15-09-2009 o 16:04.
Albertus jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 15-09-2009, 16:10   #617
AnonimowyPowrot
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 12 02 2009

Posty: 756
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Albertus Pokaż post
Sam jesteś zerem , śmieszny jesteś bo myślisz ze Cie wezmą do Arsenalu , to tylko niespełnione marzenie , JA przynajmniej będę miał prace kiedy ty będziesz żebrał pod stadionem w Londynie.
POPEŁNIAM GRZECH CIĘŻKI I ZDAJĘ SOBIE Z TEGO SPRAWĘ!

Yoh, jesteś mistrzem, sprowokowałeś kogoś do napisania NAJGŁUPSZEJ wypowiedzi na tym forum. UWIELBIAM CIĘ HAHAHAHA ALBERTUS WYMIATA XD WCZEŚNIEJ NIE NAPISAŁ NIC AŻ TAK GŁUPIEGO, O BOŻE! AAALBERTUUUUUUUUUUS! XDDDDDD KWICZĘ ZE ŚMIECHU!

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Gonzo Pokaż post
Taa, porównuj dalej edukację belgijską do polskiej. Przykład - oni kończą edukację z matematyki na funkcji liniowej. Poziom TAM jest zdecydowanie niższy, ich 50 % to nasze 20-30 % (co nie zmienia faktu, że u mnie w LO dwójka jest od 50 %).
U mnie od 4 klasy, kiedy były normalne oceny 2 zaczyna się od progu 50%. Mam tak do tej pory, bez zmian, na wszystkich przedmiotach... Zeta - jak to genialnie nazywa Yoh - jest jednak ułomna

@Up

Szkoda, w wieku 18 lat nie będziesz mógł pisać już na tym forum, bo nie zarobisz na internet :< Marnie widzę to zostawienie ci domu, oj bardzo marnie.
__________________
http://www.youtube.com/watch?v=ikruy84ZnM4 YEA!

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Blader19948 Pokaż post
  1. Nie poważnie piszę się osobno. Ponieważ "nie" z czasownikami piszę się osobno. Rozumiem, że wam firefox błędy poprawia, ale nie można na niego liczyć w 100%.

Ostatnio edytowany przez AnonimowyPowrot - 15-09-2009 o 16:22.
AnonimowyPowrot jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 15-09-2009, 16:28   #618
Vil
eX Moderator
 
Vil's Avatar
 
Data dołączenia: 13 11 2004
Lokacja: Helsinki
Wiek: 39

Posty: 4,623
Vil ma numer GG 3989309
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Albertus Pokaż post
ja będę miał wykształcenie a w dodatku zawód a on tylko wykształcenie.
będziesz mial zawód i niedokształcenie.
__________________
Vil jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 15-09-2009, 16:40   #619
Lasooch
Użytkownik Forum
 
Lasooch's Avatar
 
Data dołączenia: 08 02 2006

Posty: 3,852
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Inferna
Poziom: 5x
Skille: nvm/nvm
Poziom mag.: 4x
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Ashlon Pokaż post
Bez obrazy, ale polski na 30% to troche wstyd...
Dlaczego?

JP, 30%!11 (j*bać polski, 30%)

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Albertus Pokaż post
w szkołach belgijskich , nie ma ocen tylko właśnie są %
tam żeby zdać trzeba mieć 51% , wyobrażacie se to na Polskie warunki?? 3/4 rocznika by siedziało w tej samej klasie. ;D (bo u nas 51% to 3 , a większość ma 2 ;D )
Moim zdaniem samo zaliczenie przedmiotu powinno nie być wymagane, jak ktoś nie potrzebuje to niech ma 1 i tyle - tylko on będzie mógł z tym mieć problem w przyszłości. Miałbym 1 z polskiego i geografii - poza tym i tak bym zdał, bo i tak się nie uczę. A jak widać po ortografii Albertusa przymus nauki do >=2 nie zdaje egzaminu.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez hoomik Pokaż post
blagam, zeby miec 2 w gimnazjum to trzeba byc naprawde tepym matolem ;
Myślę, że z nieodpowiednimi nauczycielami i przy braku ambicji (czyli mojej głównej, poza lenistwem, wadzie) jest to możliwe - ale też chyba wszystkich dwójkowych z mojej gimnazjalnej klasy mógłbym nazwać debilami.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Ashlon Pokaż post
Starac sie w wypadku podstawowej matury z polskiego? Jesli dobrze pamietam, to za rozwiazanie poprawnie czesci zwiazanej z czytaniem ze zrozumieniem, dostaje sie kolo 40%. Czy uwazasz, ze na mature zasluguje ktos, kto czytac ze zrozumieniem nie potrafi?
Ja nie mówię, że napiszę na równo 30%. Ja mówię tylko, że nie potrzebuję więcej i 30% mnie zadowoli. Inna sprawa, że ja uważam, że matura z polskiego nie powinna być obowiązkowa, a z takim założeniem Twoje drugie pytanie jest bezzasadne

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Albertus Pokaż post
2. Wagary (grałem wtedy w tibie , miałem coś kolo 280 godzin)
W gimnazjum groziła mi kilkukrotnie nieklasyfikacja a nigdy nie miałem dwójki (poza jedną na semestr z religii). W zeszłym roku miałem łącznie około 260 godzin i nie ucząc się spokojnie miałem średnią 3.0 (w drugiej LO) - z dwójkami tylko z polskiego i jeszcze-jednego-przedmiotu-którego-nie-pamiętam (czyli nieistotnego ; )).

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Albertus Pokaż post
"...walczyć mogę tylko o coś, co miłuję. Miłuję tylko to, co szanuję, a szanuję jedynie to, co rozumiem."
Cytat z Mein Kampf. Bardzo dobre źródło inspiracji, taaaak...

@down: czekaj, bo nie rozumiem. Albo właśnie - niepotrzebnie zresztą - przypomniałeś mi cechy Albertusa, albo nie zrozumiałeś jaskrawej ironii. Pewnie dlatego, że powstrzymałem się od wtrącenia 'nazistowskie ścierwo' w odniesieniu do naszego ukochanego forumowego narodowca-piekarza.
__________________
If you come here... you'll find me. I promise.

Ostatnio edytowany przez Lasooch - 15-09-2009 o 17:14.
Lasooch jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 15-09-2009, 17:09   #620
CytrynowySorbet
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 23 02 2008
Lokacja: Szczecin
Wiek: 32

Posty: 1,753
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Albertus Pokaż post
dodatkowy + ze ja w wieku 18 lat będę mógł sam się utrzymywać ( matka powiedziała ze jak znajdę prace to ona wyjeżdża i mi mieszkanie zostawia) , wiec nie będę zależny od starych do xx lat.
Mi się wydaję że dla twojego dobra lepiej by było jakbyś to ty wyjechał, jak najdalej stamtąd.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Lasooch Pokaż post
Cytat z Mein Kampf. Bardzo dobre źródło inspiracji, taaaak...
Nienawiść do żydów i innych mniejszości, antysemityzm, ignorancja... nie mówi ci to czegoś?

@up: Zrozumiałem, zrozumiałem, aż za dobrze (:

Ostatnio edytowany przez CytrynowySorbet - 15-09-2009 o 17:27.
CytrynowySorbet jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 10:53.


Powered by vBulletin 3