Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Fora główne > Niusy

Notki

Niusy Nowosci z świata Tibii dostarczone przez naszych nieustraszonych korespondentów.

Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 20-11-2009, 17:10   #1
Voniek
eX Moderator
 
Data dołączenia: 24 09 2006

Posty: 1,273
Domyślny Skrywane tajemnice.

CipSoft czekał cały tydzień na posłańca, który mógłby przynieść wiadomość od Amaro, że jest zdrowy i bezpieczny. Posłaniec nie przyszedł, ale wczoraj, kiedy dotarli do biura, znaleźli skrawki papieru rozrzucone po podłodze- był to porwany list. Od razu rozpoznali ostry i wyrazisty charakter pisma Amaro. Starali się poskładać wszystkie kawałki w całość, jednak nie byli w stanie odnaleźć części z nich. Niemniej jednak chcą się podzielić z nami tym, co udało się odczytać.

Moi drodzy,

Mam nadzieję, że mój ostatni list nie przysporzył wam wielu zmartwień. Powoli przyzwyczajam się do obecności mroku patrzącego na mnie zza Szczytów Płomienia Smoka, a opowieść samotnego podróżnika podtrzymuje mnie na duchu. Tak jak mówił, można natknąć się tutaj na nie lada wyzwania i zagrożenia oraz przygody, które oczywiście z chęcią poznaję.


Na północno-wschodnich stepach Zao, u podnóży Szczytów Płomienia Smoka, podróżnik spotkał starego kapłana, jaszczura Zalamona. Szukał pomocy w walce z Dragonkin, który sieje spustoszenie za górami na tzw. Parnych Polach (Muggy Plains). Choć obecność mroku czyhającego za górami nadal przyprawia mnie o gęsią skórkę, podróżnik przekonał mnie do zaoferowania pomocy Zalamonowi. Choć nie jestem już nowicjuszem podróżnik jest bardziej doświadczony i przystosowany. Nigdy nie wiesz jakie zagrożenia czekają na was, tak więc czuję się bezpieczniej przy jego boku.


Najpierw jednak chcę wrócić na Stepy. Pewnie zadajecie sobie pytanie dlaczego chce narażać się na ponownie spotkanie z hordą, przed którą uciekałem kilka dni temu? Cóż moi drodzy przyjaciele, teraz wiem czyje były to odgłosy. To byli Orkowie! Dacie wiarę?! Mój przyjaciel - samotny podróżnik obserwował je raz z ukrycia. Mają chyba nietypowo silnego i wyszkolonego przywódcę, który nie jest Orkiem. Chciałbym się dowiedzieć więcej o tym tajemniczym przywódcy i orkach, jestem ciekaw z kim oni walczą. Jestem pewien, że ma to coś wspólnego z barykadą miasta i wyczuwam zagrożenie ... <zaginiony fragment>; Tymczasem samotny podróżnik odwiedzi krasnoludy w Farmine. Podczas swoich podróży odnalazł tajemnicze Księgi Mądrości, które może odczytać jedynie mędrzec w Farmine. <zagubiony fragment>





Ach bym zapomniał, jest jeszcze jedno miejsce jakie chcemy odwiedzić przed przekroczeniem Szczytów Płomienia Smoka. Góry otaczające Farmine skrywają sekret... Cóż, teraz prawdopodobnie nie jest to już sekret. Wczoraj spotkaliśmy młodego krasnoluda, który uciekł z pracy w Farmine. Był bardzo, ale to bardzo rozmowny. Widocznie z ciekawości musiał się wspiąć na górę po winoroślach, po których Ongulf zakazał chodzić. Niezwykle podniecony opowiadał nam o prymitywnym plemieniu ludzi, które znalazł. Matko Przenajświętsza! Jaskiniowcy! Cóż za sensacyjne odkrycie! Nasz młody przyjaciel mówił tak szybko, że nie zrozumiałem wszystkiego, co powiedział. Dość często wspominał słowo Lazaran, które prawdopodobnie oznacza przywódcę plemienia. Opowiedział nam o świętej czaszce, która ...<zaginiony fragment> ... i nagle pokazał nam dziwny taniec. Uznaliśmy, że powinniśmy uważać na siebie. Podróżnik postanowił zabrać żółtodzioba do Farmine, a ja do nich dołączę później jak tylko odwiedzę dziwne przymierze na Stepach…<zaginiony fragment>


... powinniśmy przedstawić naszego nowego, młodego przyjaciela Spectulusowi. Ach ten dziwaczny astronom z Edron... Myślę, że razem będzie im dobrze. Podczas mojej ostatniej wizyty opowiedział mi o Lightboat i jego obsesji na punkcie przepłynięcia Morza Światła za pomocą dziwnego urządzenia. Żółtodziób może być w stanie pomóc Spectulusowi przy budowie tego czegoś. Oboje wydają się podchodzić do tego bardzo entuzjastycznie w przeciwieństwie do mnie, gdyż ja podchodzę sceptycznie do wszelki pomysłów Spectulusa.


Lepiej zakończę w tym momencie, muszę się jeszcze przygotować do powtórnej wycieczki do ruin na Stepach. Nie wiem, kiedy będę w stanie napisać ponownie drodzy przyjaciele, ale nie martwcie się o mnie.

Z poważaniem,
Amaro


Wszyscy są zachwyceni emocjonującymi przygodami Amaro, dlatego też otworzono specjalny temat podsumowujący tą zapowiedź. Otwarcie zaś tematu do opinii nastąpi w poniedziałek, 23 listopada, więc będzie szansa podzielenia się swoimi refleksjami na ten temat. Więcej zdjęć z terenów można znaleźć na wspieranych i promowanych stronach.

Wyrusz w nieznane!
__________________
Voniek jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 20-11-2009, 17:47   #2
Cezzy
Użytkownik Forum
 
Cezzy's Avatar
 
Data dołączenia: 15 11 2009
Lokacja: Saron
Wiek: 29

Posty: 45
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Rookstayer
Świat: Saphira
Poziom: 20+
Skille: 22 Dist
Cezzy ma numer GG 1080695
Domyślny

Nareszczie coś do poczytania. Ale musze przyznać, że bardziej od historii przypominało to pseudo-zapowiedz updatu w stylu Cipsoftu.. :<
__________________
www.youtube.com/watch?v=CLArRijg_vw
Endriu Welc 80lv Rookstayer Trapped by Cezzy n Zumaru
Cezzy jest offline  
stary 20-11-2009, 17:47   #3
Mohammed
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 18 01 2009
Lokacja: Gdynia
Wiek: 28

Posty: 93
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Jaag Vlik
Profesja: Elder Druid
Świat: Secura
Poziom: 35
Poziom mag.: 30
Mohammed ma numer GG 11505071 Send a message via Skype™ to Mohammed
Domyślny

Niedość że muated lizardy to jeszcze full dwarfów, orców...i jakieś jaskiniowe ludki..ehh...Exp,exp, exp
Mohammed jest offline  
stary 20-11-2009, 19:06   #4
Vertiro
Użytkownik Forum
 
Vertiro's Avatar
 
Data dołączenia: 01 05 2008

Posty: 43
Stan: Na Emeryturze
Imię: Vertiro
Profesja: Elite Knight
Świat: Jamera
Poziom: 122
Domyślny

może być, coś w końcu muszą robić.
__________________
In Memory of Old Times ...
Vertiro jest offline  
stary 20-11-2009, 21:11   #5
Seereek
Zbanowany
 
Data dołączenia: 15 11 2009
Lokacja: w karlin

Posty: 127
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Seereek
Profesja: Master Sorcerer
Świat: karllin
Poziom: 24
Domyślny

O co wam chodzi? Narzekacie ,że nie ma gdzie expic a pierdolicie jak dodadzą rox exp place ;/ a co do historyjki zajebista =d
Seereek jest offline  
stary 20-11-2009, 21:31   #6
Askaral
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 03 01 2006
Lokacja: Tchais

Posty: 785
Imię: Wychowawca
Profesja: Elder Druid
Świat: Celesta
Poziom: 27!
Skille: wielkie
Poziom mag.: He
Domyślny

Beznadziejna pseudo-rpgowa historyjka.
__________________
Jeśli powyższy post w jakikolwiek sposób łamie regulamin forum to śmiało zgłoś go moderatorowi. Ja dostanę punkty, które później wymienię na nagrody a ty będziesz miał satysfakcje z wypełnienia swojego obowiązku.
Askaral jest offline  
stary 20-11-2009, 21:44   #7
Marecki666
Użytkownik Forum
 
Marecki666's Avatar
 
Data dołączenia: 27 12 2005
Lokacja: Lublin

Posty: 579
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Knight
Gildia: Innomin8s
Świat: noobtional pvp
Domyślny

ale wymyslaja, ktory idiota by sie chcial kolegowac z tymi wyjadaczami?:d
Marecki666 jest offline  
stary 20-11-2009, 22:12   #8
Frezko
Użytkownik Forum
 
Frezko's Avatar
 
Data dołączenia: 12 12 2008
Lokacja: Venore

Posty: 134
Stan: Usunięty
Imię: Ferionix
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Xerena
Poziom: 140
Skille: 30/30
Poziom mag.: 78
Frezko ma numer GG 2997386
Domyślny

Cytuj:
narażać się na ponownie spotkanie z hordą
Czego już nie zwalą z wowa

@Topic
Historia jak zwykle napisana w bardzo słabym stylu na odwal w sumie po tylu rozczarowaniach i kłamstwach z ich strony mnie to nie dziwi do tego jakieś dzikusy dodadzą żal.
__________________
Nie gram w tibie
Frezko jest offline  
stary 20-11-2009, 22:44   #9
Filet
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 26 06 2007

Posty: 20
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Frezko Pokaż post
Czego już nie zwalą z wowa

@Topic
Historia jak zwykle napisana w bardzo słabym stylu na odwal w sumie po tylu rozczarowaniach i kłamstwach z ich strony mnie to nie dziwi do tego jakieś dzikusy dodadzą żal.
A wiesz, że słowo "horda" nie występuje tylko w wow'ie? Horda to także, dajmy na to, grupa ludzi, orków (?). A przed taką grupą, nasz bohater uciekał w poprzedniej zapowiedzi (nie jest to nazwa jednej ze stron konfliktu) =]
Aha, no i jakie kłamstwa nam safundowali?


Wam to dogodzić nie można. Co CipSoft zrobi - zrobi to źle. Jak dla mnie idą w dobrą stronę, starają się odkopać ten klimat RPG. Szkoda tylko, że gracze tego klimatu nie szukają (Byleby wszystko zrobić jak najszybciej, a to się przecież nie liczy). Mam wrażenie, że takze postawili na questy. Oby ich było jak najwięcej, bo myśle, żę są jeszcze gracze, którzy nie wspomagają się spoilami (zupełnie inna gra...). Ja jestem ciekaw następnych zapowiedzi, jak i finalnego rezultatu.
Filet jest offline  
stary 21-11-2009, 01:20   #10
Kusnier
Użytkownik Forum
 
Kusnier's Avatar
 
Data dołączenia: 03 01 2005
Lokacja: Newcastle

Posty: 1,003
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Elder Druid
Świat: Secura
Poziom: 176
Poziom mag.: 76
Kusnier ma numer GG 1337666
Domyślny

Imo bardzo milo sie czytalo i nie narzekajcie tak
__________________
Internet - 40 zł~
Pacc - 85zł
Widok matki pobitej krzesłem - Bezcenny
Kusnier jest offline  
stary 21-11-2009, 09:00   #11
Krajzel
Użytkownik Forum
 
Krajzel's Avatar
 
Data dołączenia: 19 08 2006

Posty: 619
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Krajzel
Profesja: Elite Knight
Gildia: Casa Rosso
Świat: Iridia
Poziom: 123
Skille: b.d.
Poziom mag.: 8
Krajzel ma numer GG 9625503
Domyślny

Według mnie taki sposób przedstawiania update powinien być zawsze, fajnie się czyta i daje odczucie klimatu rpg. Ale bezmózgie dzieci neo przyzwyczaiły się to teasera typu : będą nowe potwory, będą nowe expowiska, będzie XXX i płaczą.
Krajzel jest offline  
stary 21-11-2009, 12:25   #12
Elendart
Użytkownik Forum
 
Elendart's Avatar
 
Data dołączenia: 21 05 2004
Lokacja: gdansk
Wiek: 33

Posty: 272
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Isaorden
Profesja: Royal Paladin
Świat: Guardia
Poziom: 132
Skille: 102
Poziom mag.: 21
Elendart ma numer GG 9858035
Domyślny

ok fajnie ze cos robia ale nie oszukujmy sie historyjka bardzo slabo napisana. i zostanie dodana rasa "jaskiniowcow" wtf? ciekawe czy dodadza cos rownie gownianego jak sluby
Elendart jest offline  
stary 21-11-2009, 13:05   #13
ruszek
Użytkownik Forum
 
ruszek's Avatar
 
Data dołączenia: 01 08 2009

Posty: 1,417
Domyślny

@Krajzel

Fakt, czuć klimat rpg, ale akurat w tym teaserze go nie czuje. BARDZO słabo napisane. Nie mówię że mi się to nie podoba.. Po prostu strasznie słabo napisane. Do doopy z takim teaserem.
__________________
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Astilinek
nie będę się z tobą spierał, bo prezentujesz poziom rynsztoku pustaku zajebany
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Zabec Pokaż post
ja to kupiłem mamie kolczyki 250 zl
dla taty klapki kuboty 25zl
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Duch Niespokojny Pokaż post
Masz rację. Jestem pewny, że ci łysi panowie są po prostu fascynatami historii starożytnej.
ruszek jest offline  
stary 22-11-2009, 02:40   #14
Beh0lder
Użytkownik Forum
 
Beh0lder's Avatar
 
Data dołączenia: 08 03 2009
Lokacja: tutaj

Posty: 903
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Filet Pokaż post
Jak dla mnie idą w dobrą stronę, starają się odkopać ten klimat RPG. Szkoda tylko, że gracze tego klimatu nie szukają (Byleby wszystko zrobić jak najszybciej, a to się przecież nie liczy). Mam wrażenie, że takze postawili na questy. Oby ich było jak najwięcej, bo myśle, żę są jeszcze gracze, którzy nie wspomagają się spoilami (zupełnie inna gra...). Ja jestem ciekaw następnych zapowiedzi, jak i finalnego rezultatu.
Ymh szkoda tylko , że zjebali go m.in ulatwiając oaka.
Opowiastki nawet nie chce mi sie czytać ale mam wrażenie , że i ten update sobie ominę...
__________________
Tak mało ludzi uważa , że jestem debilem ,czuję się taki nie spełniony .
Beh0lder jest offline  
stary 22-11-2009, 21:30   #15
Frezko
Użytkownik Forum
 
Frezko's Avatar
 
Data dołączenia: 12 12 2008
Lokacja: Venore

Posty: 134
Stan: Usunięty
Imię: Ferionix
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Xerena
Poziom: 140
Skille: 30/30
Poziom mag.: 78
Frezko ma numer GG 2997386
Domyślny

Cytuj:
A wiesz, że słowo "horda" nie występuje tylko w wow'ie? Horda to także, dajmy na to, grupa ludzi, orków (?).
Ogólnie to Horda kojarzy się z wowem i mogli użyc innych sformułowań np takie jak Wataha albo inaczej to sformułowac
np na coś takiego
Cytuj:
narażać się na ponownie spotkanie z hordą orków, przed którą uciekałem kilka dni temu?
Cytuj:
Aha, no i jakie kłamstwa nam safundowali?
Choc by to że w newsie pisali że bardzo dużo pracują i mają mało czasu na wyrobienie się a na ich stronie o rekrutacji pisali że mają dużo wolnego czasu

Cytuj:
Wam to dogodzić nie można. Co CipSoft zrobi - zrobi to źle.
Kilka rzeczy zrobił dobrze np addony no ale wiele rzeczy cipsoft zrobił źle jak czytałem fora innych gier online to tam prawie wszyscy wyrażali się pozytywnie tutaj wiele osób wyraża się negatywnie i cip papra swoją robotę

Cytuj:
Jak dla mnie idą w dobrą stronę, starają się odkopać ten klimat RPG
To bezsensowna bajeczka do tego w bardzo kiepskim wykonaniu a nie klimat RPG

Cytuj:
Szkoda tylko, że gracze tego klimatu nie szukają
Tu nie ma co szukac klimat jest bezsensowny to obraza dla RPG nazywac tibie tym mianem nic się nie dzieje,żadnych zwrotów akcji Wszystko się kończy pozytywnie i tekst typu że demony poszukują pomocy no litości
__________________
Nie gram w tibie
Frezko jest offline  
stary 26-11-2009, 17:38   #16
alexner
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 04 11 2009

Posty: 7
Profesja: Rookstayer
Świat: Guardia
Poziom: 9
Skille: 24/23
Poziom mag.: 1
Domyślny Proszę, proszę

Kroi się coś na miarę PoI Quest i Inqisiton Quest. Będzie ciekawie. I trudno
alexner jest offline  
stary 27-11-2009, 15:45   #17
bozyszczur
Użytkownik Forum
 
bozyszczur's Avatar
 
Data dołączenia: 20 01 2009

Posty: 58
Domyślny

Nikt wam nie karze w to grac, a odkad gram w ta gre to kazdy tylko narzeka. To sie niepodoba tamto sie niepodoba.
Nie wszystko jest dla kazdego, mi na przyklad niepodobaja sie sluby domki a najbardziej to miasto yalahar a wieceie jakie jest na to lekarstwo? poprostu w to nieingerowac. Do yalahar niechodze domku niemam i slubu niemam zamiaru brac. Ale najlepsze rozwiazanie wg was jest narzekac i spamowac kazde forum ze gre psuja.
bozyszczur jest offline  
Zamkniety temat.

Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 01:45.


Powered by vBulletin 3