Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Dla początkujących > Profesje

Notki

Profesje Rycerz, paladyn, czarodziej czy może druid? Wszelkie wywody na temat profesji znajdziesz w tym dziale.

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 05-12-2005, 14:21   #21
Morun Kous
Użytkownik Forum
 
Morun Kous's Avatar
 
Data dołączenia: 23 02 2005
Lokacja: Zduńska Wola
Wiek: 33

Posty: 180
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Morun Kous
Profesja: Sorcerer
Świat: Harmonia
Wyślij wiadomość przez ICQ do Morun Kous Morun Kous ma numer GG 7429105 Morun Kous ma login Tlenu darek_13_1991@tlen.pl Send a message via Skype™ to Morun Kous
Domyślny

Czytając Wasze posty widze, że się kłucicie o postacie/zaklęcia pacc i facc...
Więc, aby niebyło tych kłutni powiem tylko, że aktualnie jestem facc, ale w niedalekiej przyszłości chce kupić pacca....

Tak więc piszcie jakby o pacc i facc. Acha jak ktoś może to niech napisze jakie czary maga sa przydatne na świecie non-pvp (czszególnie te dla facc )
__________________
Morun Kous jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 05-12-2005, 16:57   #22
cineczek
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 02 08 2005

Posty: 15
Domyślny

Weż knajta
cineczek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 05-12-2005, 17:52   #23
Misza
Użytkownik Forum
 
Misza's Avatar
 
Data dołączenia: 30 06 2005
Lokacja: -+*≡☼SZWECJA☼≡*+-
Wpisy bloga: 3

Posty: 1,324
Domyślny

Morun, ty taki mięczak jesteś ^^ Zginąłeś raz na Femour Hills od random PK i już się bałeś z depo wychodzić ^^ Co najlepsze Morun zawsze pyskował, że to ja sprowadziłem na niego nieszczęście, że zablokowałem drogę, etc. Przykład: DS na Ghostlandzie, w takim jakby "sanktuarium" - Morun biegnie, oczywiście pierwszy. DS tez biegnie, tyle że na nas. Skelecik rzucił się na Moruna, ten ucieka. Pokaże jak mniej więcej ta sytuacja wyglądała:
--------
oooooIo Legenda:
ooDoMoo - = ściana o = podłoga
ooooJoo D = DS M = Morun J = Ja
-------- I = Ktoś inny, kto też poszedł z nami na eksplorację

Należało więc biec w prawo [==>]. Morun nie miał żadnych przeszkód, ja biegłem po zupełnie innym torze, a ten padł, bo się zatrzymywał i walił w DSa z HMM -.-" Jak mu o tej sytuacji niedawno przypomniałem, to się drań tłumaczył, że "i tak bym padł, więc chciałem przynajmniej go zatrzymać". Jaaasne, a ja nie gram w RL Tibię, bo na 340 lvl z DSL, MLS i innymi best rare gra jest nudna -.^
Ty Morun porządnie grać nie umiesz, nie wytrzymasz na Harmonii długo [dla niego mana za wolno rośnie, runki są za słabe, potwory za mocne i dają za mało expa. A skille i mlvl za wolno rosną...]. I na następny raz używaj mocy of szukaj button.
@EDIT: Zapomniałem: Morun, ty i PACC, hahahahaah... Nie mówię, że nie masz kasy, bo masz, ale "będzie Ci szkoda", jakbyś po prostu nie mógł powiedzieć, że kupienie PACCa nie jest ZBYTNIO zależne od siebie [siły wyższe ]. Ja za to planuję wykupienie Microsoftu i założenie na jego miejscu wytwórni papieru toaletowego wykonanego z kartek ksero...
__________________
HELIUM~

Ostatnio edytowany przez Misza - 05-12-2005 o 17:56.
Misza jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 05-12-2005, 19:25   #24
Bubble_dudi
Użytkownik forum
 
Bubble_dudi's Avatar
 
Data dołączenia: 05 12 2005
Lokacja: Narol

Posty: 6
Stan: Tutor
Domyślny oj oj oj....

no więc przeczytałem wszystkie posty i to jes tak...po 1 nie można afkować no nie po 2 postać zrób taką jaką lubisz grać a jeśli to cie nie przekonuje zajrzyj do mojego poradnika.....o tu na dole ;] w dopisku
Bubble_dudi jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 05-12-2005, 19:59   #25
Goollintani
Użytkownik forum
 
Goollintani's Avatar
 
Data dołączenia: 05 11 2005
Lokacja: Wrocław
Wiek: 31

Posty: 16
Stan: Na emeryturze
Profesja: Knight
Świat: Astera
Poziom: 27
Skille: 60/58
Poziom mag.: 4
Goollintani ma numer GG 3402960 Goollintani ma login Tlenu tLeN sUxX
Domyślny

knight, czemu? latwe...
super szybkie nabijanie expa/kasy na pierwszych 20 levelach, nie musisz sie meczyc w robienie arrowów itp. oraz runek hmm itp. ta posatc ma najlepszy start i jak chcesz zawojowac (w sensie best lv [choć wątpie ]) to knight...
Goollintani jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 05-12-2005, 20:39   #26
Jerkov Thundersword
Użytkownik Forum
 
Jerkov Thundersword's Avatar
 
Data dołączenia: 19 11 2004

Posty: 635
Stan: Niegrający
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Morun Kous
Wiem, że już były podobne tematy ( może nawet takie same ), ale tam nieznalazłęm dokładnej odpowiedzi na moje pytanie. Tak więc według was jaka jest najlepsza profesja na serverach Non-PvP ( czy jakoś tak ) ??? Proszę niepisać tylko np: "palek bo jest cool" tylko jak można czemu dana profesja, jakie ma zalety na tym serverze a jakie wady, i co o nich sądzicie.

P.S: Modów ładnie proszę o niekasowanie tego tematu. Z góry dziękuje.
Po update najlepszą profesją na non pvp pozostaje rycerz. Można spokojnie trenowac i wypracować naprawdę dobre skille, z zakupem run też nie ma zbytnich problemów. A jak ktoś ci fiknie, możesz na niego coś zlurować, oczywiście w ostateczności...
Jerkov Thundersword jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 06-12-2005, 13:08   #27
Morun Kous
Użytkownik Forum
 
Morun Kous's Avatar
 
Data dołączenia: 23 02 2005
Lokacja: Zduńska Wola
Wiek: 33

Posty: 180
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Morun Kous
Profesja: Sorcerer
Świat: Harmonia
Wyślij wiadomość przez ICQ do Morun Kous Morun Kous ma numer GG 7429105 Morun Kous ma login Tlenu darek_13_1991@tlen.pl Send a message via Skype™ to Morun Kous
Domyślny

Ty Misza to weź się nieodzywaj -.- Po pierwsze niepiszesz na temat. Po drugie nikt Cię nieporsił abyś pisał takie łupoty. niepowiem to prawda - to bymy moje początki w Tibii.... Po trzecie ja przynajmniej niezmienam servera co 1-2 miesiące, tylko z tego powodu, że gonił Cię pk... A teraz taki "mądry" jesteś bo przeczytałeś troszke o Tibi. Jeżeli chodzi o runki mane itp to mi odpowiada i niepisz czegoś co wymyślisz bo z twoją wyobraźnią niejest najlepiej. A na temat PACC Ty się zamknij, bo odkąd jesteś w nowej klasie to ten "kundel" (Misza będzie wiedzieć o co chodzi ) kompletnie mózg Ci "przemielił" a ponadto daaawno się pożądnie niewidzieliśmy, i niewiesz czy chce kupić pacc czy nie...

Czyli podsumowując Ty Michałku nieodzywaj się jak Cię nieproszą, szzcególnie nie na temat oraz z "starymi" wiadomościami...

@EDIT: Jakbym miał opisać Twoje początki w Tibii to można by to wysłąć do "Maratony Uśmiechu" lub do czegoś w tym stylu...

@EDIT2: Jeśli chodzi o tego DS'a to uratowałem Wam (było nas 3 ) tyłek, bo nielicze tu już tego, że gdy uciekaliśmy to Ty lagi miałeś i dosłotwnie "latałeś" w przejściu, które z tego co pamietam było na 3 kratki...
__________________

Ostatnio edytowany przez Morun Kous - 06-12-2005 o 13:12.
Morun Kous jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 06-12-2005, 14:11   #28
Vil
eX Moderator
 
Vil's Avatar
 
Data dołączenia: 13 11 2004
Lokacja: Helsinki
Wiek: 39

Posty: 4,623
Vil ma numer GG 3989309
Domyślny

zalatwcie to na pm -.-
__________________
Vil jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 06-12-2005, 14:23   #29
Misza
Użytkownik Forum
 
Misza's Avatar
 
Data dołączenia: 30 06 2005
Lokacja: -+*≡☼SZWECJA☼≡*+-
Wpisy bloga: 3

Posty: 1,324
Domyślny

Hehe - Shad siedzi obok mnie i mówi "Ja bym teraz postrzelił Moruna, ale kit z tym". Po pierwsze - pierwsze lagi [takie w których bym biegał po korytarzu nie wiedząc o tym] miałem... dopiero na OTSach. Po drugie - nie zmieniałem servów tylko z powodu PK - gdybym chciał, Ella by uciszyła każdego z lvl mniejszym od niej, a rozmawiałaby z każdym kto miałby większy [zresztą, ona nigdy nie atakuje pierwsza - tak samo Xol i reszta ekipy]. Zmieniłem na Honerkę, bo mi się znudziła Pythera - cały czas kolejki i zajęte expo. Z Honery na Pytherę, bo brak mi było PvP [chociaż mój pierwszy PK style był dopiero na Vinerze ^^]. A co do tego "Maratonu", to proszę bardzo - wysyłaj. Może nawet to być Tibijski "Maraton", żeby ludki skapowały "o so chosi". Tak się składa, że moje początki były mniej śmieszne od twojej gry teraz ^^. Nie będę pisał o co mi chodzi, bo nudzi mi się stukanie w tą klawiaturę, żeby udowodnić ludziom, że "wszyscy są głupi, tylko nie ja!". Jak ktoś pragnie zobaczyć jego grę, niech obserwuje postać Gather Jaco na Harmonii. Zauważyłem, że Morun z niej korzysta ^^. I ostatecznie niech zerknie na OTS Your Dreams [tak tak, wiem, zakazane, ale chcę pokazać Morunka] i poszuka postaci o nicku Morun Kous... Bożeee, ja to wpisuję częściej niz mój nick... Też nie lubię takiego zbitego tekstu... A jakby komp/net teraz walnął to bym użył powszechnie znanego urządzenia zwanego kijem baseballowym.
CyA!!!!!!11111oneoneoneraz~
@Vil: Ale ja to uwielbiaaam ^^
__________________
HELIUM~

Ostatnio edytowany przez Misza - 06-12-2005 o 14:24.
Misza jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 06-12-2005, 17:18   #30
Rabanbar
Użytkownik Forum
 
Rabanbar's Avatar
 
Data dołączenia: 10 04 2005
Lokacja: Kraków

Posty: 499
Stan: Na emeryturze
Rabanbar ma numer GG 3067062
Domyślny

Mam cos podobnego tylko mam mniejsze rozterki:

a) Knight (Zawsze lubilem gre rycerzem i zawsze najbardziej lubilem rycerzy)
b) Mag (Gdyby tibia była taka jak obecnie to oczywiscie wybral bym rycerza ale ten update wprowadzil w moje zycie watpliwosci)

Uwagi: Moge miec pacca tylko sie zastanawiam kiedy go aktywowac, wątpliwosci mam z powodu update. Pomozcie zdecydowac bo zawsze mialem klopoty z samodzielnymi decyzjami a niechce dzwonic na horoskop
__________________
Z pamietnika gracza:

Poniedzialek: Otwieram tibia.com a tam keyloggery
Wtorek: Otwieram tibia.org.pl a tam keyloggery
Środa: Otwieram tibia.pl a tam keyloggery
Czwartek: Boje sie otworzyć puszke sardynek
Rabanbar jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 06-12-2005, 17:56   #31
Quezacoatl
Satyryk
 
Quezacoatl's Avatar
 
Data dołączenia: 22 08 2005
Lokacja: Tu i tam
Wiek: 35
Wpisy bloga: 2

Posty: 1,177
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

No więc, jeżeli chodzi o światy non-pvp to myślę że wartość profesji zmienia się tak:
Najgożej: Knight-dlaczego? A dlatego że nie można trenić ani z summonami, ani z innym knightem na party. Pozostają potworki.
Źle: Pall- Ta sama sytuacja, nie trenimy z kumplami bo nie można.
Dobrze: Drut i sorc: oni właściwie nic nie tracą, sorc traci tyle że nie może sie pobawić w pk (bo jest w tym dobry). Obaj mogą być afk, a że nie skillują to im brak party nie przeszkadza.

To jest moja subiektywna ocena tego jaka profesja traci a jaka zyskuje gdy nie ma pvp. Ale wybór zawsze jest w rękach gracza.
Jeżeli ktoś uważa że faworyzuje sorców to sie myli, sam gram knightem na zarówno na pvp jak i non-pvp i sądze że knight jest naj... ale na non-pvp traci najwięcej.
__________________
Modzie! Wpisz się do księgi!
Quezacoatl jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 07-12-2005, 07:15   #32
Lord Yuri of Dragons
Użytkownik forum
 
Lord Yuri of Dragons's Avatar
 
Data dołączenia: 22 09 2005
Lokacja: Włocławek
Wiek: 38

Posty: 6
Stan: Na emeryturze
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Samera
Poziom: 50
Skille: 20/24
Poziom mag.: 52
Lord Yuri of Dragons ma numer GG 8773193
Domyślny

Obecnie zaczolem grac Knajtem na non pvp ;p

jest to wedlug mnie dobra postac ale jest jedno ALE...

ten kto nia gra musi byc Cierpliwy zeby jakies skile zrobic

obecnie na 14 lvl mam 54/54 moze powiecie ze malo
ale do 20 chce miec 70/70.

Pozdro
Lord Yuri of Dragons jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 07-12-2005, 07:58   #33
FanGrek
Użytkownik Forum
 
FanGrek's Avatar
 
Data dołączenia: 30 09 2005
Lokacja: -
Wiek: 29

Posty: 162
Stan: Niegrający
Imię: -
Gildia: -
Świat: -
Poziom: -
Skille: -
Poziom mag.: -
FanGrek ma numer GG 3080554
Domyślny

Ja gram na serverze Non-pvp, wybrałem na początek druida, teraz mam zamiar zrobić sobie palka, druid będzie zarabiał robiąc hmm, uh itp. a palek bedzie zgranial kase, głównie będe grać palladynem, druida mam po to żeby mi zarabiał. A skoro lubisz maga i palladyna, zrób je obie, jedna będzie drugą wspomagać.
FanGrek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 07-12-2005, 22:01   #34
Platonikus
Użytkownik Forum
 
Platonikus's Avatar
 
Data dołączenia: 09 07 2005
Lokacja: Piła
Wiek: 37

Posty: 81
Stan: Tutor
Imię: Platonikus
Profesja: Elder Druid
Świat: Celesta
Poziom: 83
Poziom mag.: 64
Domyślny

Druid RooX

Możesz używać takich czarów jak exura sio koszt tego czaru to 70 many. Pamiętajmy iż w najbliższym update mana na zrobienie exury vity przez Palla/ Sorca zwiekszy sie do 160 hahah. To nam druid... uleczenie kilku osób oraz siebie (exura gran mas res) zajmnie mniej many 150 haha jest jeszce wiele powodocw ot choćby ceny Uhów i ogólnie jeśli grasz na non-pvp to taka Pokojowa postać przydaje się.
__________________
03.07.2005-01.10.2005 Tutor
01.10.2005-22.10.2006 Senior Tutor
Teraz Emerytura... Senator
Platonikus jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 07-12-2005, 22:05   #35
Vil
eX Moderator
 
Vil's Avatar
 
Data dołączenia: 13 11 2004
Lokacja: Helsinki
Wiek: 39

Posty: 4,623
Vil ma numer GG 3989309
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez FanGrek
głównie będe grać palladynem, druida mam po to żeby mi zarabiał. A skoro lubisz maga i palladyna, zrób je obie, jedna będzie drugą wspomagać.
Najlepiej zrobic 4 i grac kazda wspomagajac inna..
Nie prosciej pojsc jedna w pole, zarobic kase i dodatkowo wbic pare leveli ?
__________________
Vil jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 29-11-2009, 20:15   #36
Morets
Użytkownik forum
 
Morets's Avatar
 
Data dołączenia: 27 11 2009
Lokacja: USA / Poland

Posty: 13
Stan: Początkujący
Imię: Morets
Profesja: Sorcerer
Świat: Eternia
Morets ma numer GG Nie powiem!
Król ...........

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Okrutny Pokaż post
Najlepsza jest ta która najbardziej lubisz. Kropka! Nie ma najlepszej postaci, gra sie tym co sie lubi ...
On ma racje, kazdy lubi inna profesie bo kazda ma swoje plusy i munisy poprostu to jest tak dopasowane zeby w grze grala kazda profesja a nie tylko np. Druid... i chyba tak bedzie zawsze
Morets jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 07-01-2010, 00:43   #37
edek69
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 10 02 2009

Posty: 22
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Scene Boy
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Amera
Poziom: 56
Poziom mag.: 47
Domyślny

pomyliłem okna z tematami ;x temat do zamkniecia

Ostatnio edytowany przez edek69 - 07-01-2010 o 00:44.
edek69 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 12-03-2010, 22:04   #38
mattie1333
Użytkownik Forum
 
mattie1333's Avatar
 
Data dołączenia: 17 09 2009
Lokacja: londyn
Wiek: 29

Posty: 27
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Knight
Świat: Antica
Poziom: 000
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Morun Kous Pokaż post
No dobra. Najbardziej lubię palka i maga więc według was, która będzie lepsza ? Może to mi pomoże, bo właśnie między tymi 2 profesjami mam problem, którą wybrać...
zależy, jak masz kasę na kamyki i masz czas na skillowanie to pal, jeśli nie masz kasy na kamyki i nie lubisz skillowac lub nie masz czasu to sorc.
__________________
spojrzałem wyśmiałem, zagrałem pokochałem Tibia 4Eva
mattie1333 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 13-03-2010, 10:05   #39
Sireek
Użytkownik Forum
 
Sireek's Avatar
 
Data dołączenia: 29 01 2009
Lokacja: Bełchatów

Posty: 116
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Evil Ganu
Profesja: Druid
Świat: Harmonia
Domyślny

lol? Ten temat jest z 2005 roku -.-
__________________
Sireek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 12:04.


Powered by vBulletin 3