Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Inne > RPG

Notki

RPG Wszystko o grach RPG i cRPG, czy może MMORPG.

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 03-06-2010, 11:26   #2441
eerion
CS Tibia.pl Team
 
eerion's Avatar
 
Data dołączenia: 29 08 2003
Lokacja: Utopia
Wiek: 35
Wpisy bloga: 2

Posty: 2,908
Stan: Niegrający
eerion ma numer GG 4323111
Domyślny

Cytuj:
Jak tak przeglądam ten temat, to nasila się mój głód WoW'owy, tyle miechów już bez WoW'a : O
Ale będę silny.
Surrender to the darkness.
I'll make you a champion... of the scourge...
__________________
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Shinjix
Jezeli juz jestesmy przy Vision of Escaflowne - fajnego hentaja z tego widzialem
Wpuścić takiego maniaka do tematu o anime

eerion.blogspot.com - Jak to gaijin Japonię ogarniał, czyli relacja z kraju kwitnącej wiśni.
eerion jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 03-06-2010, 12:47   #2442
CytrynowySorbet
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 23 02 2008
Lokacja: Szczecin
Wiek: 32

Posty: 1,753
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez eerion Pokaż post
Nie zauważyłeś "" a pod spodem "a tak na serio"?
To był dżołk
Dziwne w tej kwestii nie napisałem nic a ty już odrzucasz z do*******aniem .
A jeśli chodzi o trade - to ani na maggym, ani na sunstriderze ani na moonglade tego nie zaobserwowałem. Była co najwyżej mania anali i dirge
Chciałem ci tylko pokazać, że playerbase jest różny. Są serwery, gdzie horda > ally, są takie, gdzie ally > horda, a są takie, gdzie są sobie równe (chodzi mi o iq graczy). Mnie głównie zniechęca horda właśnie przez doświadczenia w hordzie na BLu. Polacy + dzieci = zło, a horda wydaje się zła (bo przecież ma szalonych orków, strasznych taurenów itp. a ally gejowatych ludzi i dwarfów). Swego czasu nie przepadałem za ally, ale tego po prostu nie dało się znieść. Bo trade był gorszy od chatu na interii.

Cytuj:
Serio?
Mimo wszystko uważam, że głupotą było myśleć, że sam da radę coś zrobić. Jako dowódca wojsk zachował się strasznie nieprofesjonalnie. Gdyby to miało być takie proste, to Tirion przyszedł by na podwieczorek do ICC i sam załatwił sprawę.

Cytuj:
Moje domysły... najpierw się upewnij, zanim będziesz rzucać oszczerstwami.
Zrobiono to pod cinematics - ally zabiło ghule a gdy miało problemy z Vyrkulami to hordziści się po nich przebiegli (masz równie ambitny kontrargument - jesteście słabi. Lubisz takie przepychanki?)


Cytuj:
2. Czekaj czekaj. Co ma do znaczenia fakt po ilu sekundach zaatakował Saurfang, skoro kwestia o której mówie, to że bolvar nie ruszył małym palcem u nogi?
Powinien był ruszyć razem z Saurfangiem i zaatakował Lich Kinga z dwóch stron (na pewno tego by nie wybronił tylko frostmournem ). A co on zrobił? STAŁ W MIEJSCU i jedyne co powiedział to "zapłacisz za to".
Nie no po prostu wielki bohater przymierza.
Jak mówiłem, ludzie to nie wróżki. W jednym ułamku sekundy Dranosh stoi, w kolejnym już leży. To się działo tak szybko, że naprawdę ciężko powiedzieć, że powinien "ruszyć razem z Saurfangiem", skoro ten nie dał żadnego znaku (btw. Garrosh zachował się kompletnie tak samo w trailerze Ulduaru, też ruszył w szale boju [na dodatek przewracając Jaine ]). Po coś te wojska chyba były, a też nic nie zrobiły (o ile pamiętam, to daje się słyszeć tylko "ouuuu"). Lich King to nie kukła, którą można zajść od tyłu :S Może odwoływanie się do jego umiejętności w ICC nie jest zbyt trafne, ale ukazuje jaką ma siłę.

Cytuj:
Więc nie oceniaj zachowania Saurfanga, który robił to co powinien, gdy tych których bronisz zachowali się o wiele gorzej.
Saurfanga (tego dużego) szanuję (nawet na lootship battle mówię na vencie, żeby go nie bili niepotrzebnie ) i po jego synu spodziewałem się czegoś innego. Nie mów, że rzucenie się na LK to jakiś szczyt odwagi i męstwa - co najwyżej niedocenienia przeciwnika. A tak przynajmniej LK został Bolvar, a nie Tirion, który przyda nam się o wiele bardziej.

Cytuj:
Mówisz, że orkowie to debile? Gratuluje. To wracając do już obecnego przykładu - kim są aluchy, skoro Varok Saurfang przejął dowodzenie nad połączoną armią w AQ?
Kurczę, ale co to ma do rzeczy? Ork poprowadził wojska, super. Ja się osobiście cieszę, że horda i ally połączyły się w obliczu zagrożenia, ale traktujesz to tak, jakby Varok był super imba bohaterem. W tym samym czasie kto przewodził Argent Dawn i krucjacie na Naxxramas? Tirion.
Cytuj:
No i ci "debile" podbijają wam troche terenów w cataclyśmie.
I vice versa.

Cytuj:
Ty po prostu uwielbiasz widzieć orków jak w wersji z LoTRa.
Nawet w to nie grałem Po prostu widzę orków jako najeźdźców. Bitwa pod Stormwind nie była miła. Garrosh tylko dolewa oliwy do ognia.

Cytuj:
Niestety tak nie jest czego takie osoby jak Thrall, Varok, Orgrim i paru innych przeczą twojej filozofii.
Mówisz, że Ally to tchórze - niestety tak nie jest czego takie osoby jak Varian, Jaina, Llane i paru innych przeczą twojej filozofii (btw. są to kompletne odzwierciedlenia postaci Hordy pod względem rangi czy roli ).

Cytuj:
No i... czy ktoś poza Strażnikami Tirisfal może się pochwalić czymś pokroju Zsolowania Pit Lorda (Grom) lub samotnie odciągnięciem uwagi samego Sargerasa (Broxigar)?
No na przykład Tirion rozwaleniem Frostmourne, czy Rhonin uwolnieniem Alexstraszy i rozwaleniem Demon Soul, a może Medivh, który, choć opętany przez Sargerasa, pomógł w otwarciu Dark Portalu (a gdyby nie on, to orkowie w końcu zostaliby wybici przez Legion).

Cytuj:
Aha. Na pewno.
Uwierz mi. Garrosh szybko zrobi "świzdu gwizdu ide w pizdu"
The Horde

Displeased with Garrosh Hellscream's rise to power as the new Warchief of the Horde, Cairne Bloodhoof challenges the new leader to an honorable duel in his home kingdom, Thunder Bluff. Cairne dies in recovery from losing the duel, and Garrosh flees, fearing Horde rebellion. We learn through a quest that Cairne Bloodhoof has fallen ill from a poison that the Grimtotems have been slipping into his drinks.

Garrosh leads Horde players in the re-taking of Thunder Bluff for the Horde. The Grimtotems battle bravely, and in the end, they fall.


Cytuj:
1. Nie jest to saronite według informacji jakie były na wow wiki
No chyba nie copper...

Cytuj:
2. Jakbyś przestał zasłaniać oczy patrząc na hordowe lokacje to byś zauważył sporo różnic.
Nawet tytuł artykułu leaka nazywał się "Garrosh: Northrend was merely a setback!"

Cytuj:
Bardzo zręcznie próbujesz uniknąc kwestii uznania Varoka Saurfanga. No cóż, jak nie chcesz czegoś zobaczyć to nie zobaczysz.
Ale gdzie konkretnie? ICC? To w takim razie ty zapominasz o Muradinie.

Cytuj:
Shattrath nie było w żadnym stopniu alliancowe.
Shattrath było świątynią Draeneiów przez zniszczeniem Draenoru.

Cytuj:
Khadgar owszem należał do alliance, ale dołączył do Na'aru, które jest jak najbardziej neutralne (nie wierzysz? Poczytaj historię naaru w nagrandzie i tym jak się zaprzyjaźnił z duchami przodków orczych plemion).
Tirion też jest neutralny, tak jak Rhonin, Alexstrasza, Brann i Khadgar (a w Cataclysm Malfurion) - Blizzard ma tendencję to robienia neutrali z wszystkich bohaterów Alliance, a potem np. ty masz się do czego doczepić, bo Varok należący do hordy poprowadził ally do AQ, a Tirion będący neutralny pomógł w krucjacie na Naxxramas.
Poza tym Naaru to swego rodzaju bogowie właśnie Draeneiów, a nie orków, i to między innymi Velena natchnęły swoją mocą. Poza tym to w Exodarze jest jeden z Naaru, nie mówiąc już o tekście Draeneiów (The Naaru have not forgotten us") i tym, że w skład The Sha'tar wchodzą sami Draeneie.


Cytuj:
Do tego w shatt byli zarówno aldorzy jak i scryersi nie powiązani z żadną frakcją - gdzie ty tutaj widzisz aluchowe miasto to nie mam pojęcia.
Aldorzy odbudowali Shattrath (z pomocą The Sha'tar), które wcześniej także należało do nich. Scryersi przyszli potem, po odłączeniu się od Kael'thasa i nijak mają się do tego miasta, oprócz tego, że tam rezydują i tego, ze pomagają Naaru (którzy to wstawili się za nich, bo tak jak większość bohaterów Alliance, wiedzą, że warto się sprzymierzyć w obliczu zagrożenia >_>). To tak, jakby SW zostało zniszczone, ludzie wrócili i je odbudowali, a potem przyszli neutralni orkowie - czy można powiedzieć, że to już nie jest miasto Alliance? A Dalaran to co - nie jest miastem Alliance?

Cytuj:
Więc jest to końcówka fabuły w W3, która w dużej mierze kręciła się wokół alliancu. Więc na co liczysz? Że nagle wyskoczą hordziści jak króliki z pudełka, by pokazać "my też jesteśmy zajebiści?".
A na co liczyłeś w czasach AQ? Że Varian pojawi się znikąd i poprowadzi Ally przeciw C'thunowi? A może że Bolvar zostawi ledwo co odbudowane i na dodatek skorumpowane miasto i przebędzie cały świat? A może chciałbyś zobaczyć tam Jaine? :S

Cytuj:
Następny będzie o wiele bardziej neutralny.
No nie wiem. Tym razem raczej skupiony wokół Hordy. Gobliny, która zwykły służyć Deathwingowi, Dragonmaw clan, który zostaje przez Garrosha przyłączony do Hordy i kolejne postacie Ally stające się neutral dla hordy.

Cytuj:
c) Brann wielkim odkrywcą był. Tutaj nic nie dodam, bo choc bohaterem trudno go uznać, to w lorze jest b. ważną postacią.
Cóż, gdyby nie on, to pewnego dnia obudzilibyśmy się pod władzą Yogg-Sarona.

Cytuj:
Gdyby to były wyjątki to hordziści nie poszliby za nimi, gdyż byliby oni "zbyt mało krwiożerczy". Jakbyś pograł trochę po stronie hordy byś spotkał o wiele więcej charakterów hordowych posiadających takie cechy jak honor, godność, szacunek, litość, itd. Więc sorka, ale to nie jest żaden wyjątek.
Thrall został wychowany wśród ludzi, stąd jego charakter. A skoro orkowie rządzą się kategoriami które wymieniłeś, to dlaczego napadają i podbijają Ashenvale? Ano dlatego, bo mają nowego lidera. Thrall jest procesorem hordy, jak myśli on, tak będzie myśleć horda.

Cytuj:
Super. Poza barrensami, które zostały rozbite na pół (i północna część dalej pozostaje pod kontrolą hordy) nie wymieniłeś ani jednego miejsca w którym rezydowałaby horda.
Fuu, nie Redrige tylko Stonetalon (zawsze mi się te dwa zone mylą). Alliance przymierzy się z Grimtotemami, bo Garrosh ma zamiar je wybić. W Western Plaguelands nie ma hordy? Nie powiedziałbym, poza tym w tak bliskiej odległości od Undercity, hmm. A powiedz mi, co horda niby podbija oprócz Ashenvale.

Cytuj:
Ach tak. A rozmowa Thralla z Jainą, w której Thrall przekazał detale Jainie, a ona Vrynnowi (który się tym nie przejął) nie istniała?
Nie tyle nie przejął, ale Forsakeni posunęli się za daleko (bo BĄDŹ CO BĄDŹ ta plaga była tworzona pod samym nosem Sylvanas). To jest jak ze Smoleńskiem. Nigdy nie dowiemy się całej prawdy. Może w UC był bunt, a może to był chytry plan Sylvanas?

Cytuj:
1. Wiedział, że to nie byli sojusznicy orków tylko zdrajcy. Powinien wiedzieć, co to jest zdrada, choćby po defiasie czy syndykacie
Zamieszki w hordzie to nie jest sprawa Alliance. Gdyby np. defiasi (jakimś cudem) podbili Thunder Buff, to myślisz, że co by horda pomyślała? To są ludzie. A ludzie = Varian = Alliance.

Cytuj:
2. Właśnie wzorowo pokazałeś, że Variann jest hot-headem. Gdyby zamiast zachować się jak się zachował i zachował się jak Thrall czy Jaina to Lich King by już dawno leżał. Ale nieeee bo po co.
Powiem to samo, co ostatnio pisałem na mmo-championie. Gdyby porwaliby cię np. Arabowie i więzili przez wiele lat, i w końcu być się uwolnił, to oczywiście pałał byś do nich ogromną miłością.

Cytuj:
Widze, że bardzo ładnie moje posty czytasz, skoro odsyłasz mnie do czegoś, co sam poruszyłem.
Czytam, czytam. Chodziło mi o to, że to nie było rozgorączkowanie, tylko nieufność w stosunku do hordy. Potem dostaje te same info od swoich ludzi, i jest już spokojniejszy.


Cytuj:
PS - cytrynowy widze, że ostro zacząłeś. Wyluzujmy z lekka, pokłóćmy się troche delikatniej. Złapałeś wkurwa po moim poście? Wyłącz forum, wróć za godzinę jak odsapniesz i o wiele spokojniej to napiszesz! To działa
z dedykacją dla cytrynki xD
Wkurwa to ja łapię za każdym razem, jak fanboye hordy nawet nie próbują myśleć racjonalnie i ujrzeć Ally jako
1. ofiar najeźdźców.
2. LUDZI (powiedzmy).

Ostatnio edytowany przez CytrynowySorbet - 03-06-2010 o 13:04.
CytrynowySorbet jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-06-2010, 14:34   #2443
_WrD_
Użytkownik Forum
 
_WrD_'s Avatar
 
Data dołączenia: 01 05 2007

Posty: 1,261
_WrD_ ma numer GG 5762125
Domyślny

Kill yourself, dickhead.
_WrD_ jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-06-2010, 16:09   #2444
Tibijczyk222
Użytkownik Forum
 
Tibijczyk222's Avatar
 
Data dołączenia: 08 01 2007
Lokacja: Gdańsk

Posty: 546
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Nie czytałes LotRa cytrynowy? Nieładnie ,nieładnie. A chociaż film oglądałes?
__________________



Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Albertus Pokaż post
wiec czemu jest w języku Polskim a w nazwie po kropce jest .pl ?
żydowska była by po hebrajsku (czy jaki oni tam maja) a po kropce było by .żydy , .jude czy coś tam.
Tibijczyk222 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-06-2010, 17:29   #2445
CytrynowySorbet
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 23 02 2008
Lokacja: Szczecin
Wiek: 32

Posty: 1,753
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Tibijczyk222 Pokaż post
Nie czytałes LotRa cytrynowy? Nieładnie ,nieładnie. A chociaż film oglądałes?
Nic co jest z tym związane. Zawsze miałem bekę z kumpli jak się bulwersowali. Nie będę czytał czy oglądał tylko dlatego, bo ktoś uważa, że powinienem ^^ Będę chciał, to to zrobię.
CytrynowySorbet jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-06-2010, 17:43   #2446
eerion
CS Tibia.pl Team
 
eerion's Avatar
 
Data dołączenia: 29 08 2003
Lokacja: Utopia
Wiek: 35
Wpisy bloga: 2

Posty: 2,908
Stan: Niegrający
eerion ma numer GG 4323111
Domyślny

Cytuj:
Chciałem ci tylko pokazać, że playerbase jest różny. Są serwery, gdzie horda > ally, są takie, gdzie ally > horda, a są takie, gdzie są sobie równe (chodzi mi o iq graczy). Mnie głównie zniechęca horda właśnie przez doświadczenia w hordzie na BLu. Polacy + dzieci = zło,
Spoko. Ja mam zaś doświadczenie z aluchami w RLu i na moongladzie, gdzie jak było ich mniej jak 2 na mnie jednego to się bali mnie zaatakować.
No i masa dzieciarni.
Cytuj:
a horda wydaje się zła (bo przecież ma szalonych orków, strasznych taurenów itp.
Powiem ci, że uśmiałem się przy tych określeniach ;D
Orkowie straszni. Po kampanii w w3 trudno to powiedzieć.
Cytuj:
Swego czasu nie przepadałem za ally, ale tego po prostu nie dało się znieść. Bo trade był gorszy od chatu na interii.
Wybrałeś serwer z polaczkami i się dziwisz?

Cytuj:
Mimo wszystko uważam, że głupotą było myśleć, że sam da radę coś zrobić. Jako dowódca wojsk zachował się strasznie nieprofesjonalnie. Gdyby to miało być takie proste, to Tirion przyszedł by na podwieczorek do ICC i sam załatwił sprawę.
Zostali wysłani po to by albo przedrzeć się do ICC (pare q info), albo pokonać LK (słowa saurfanga w qline i bolvara w cinematicu).
więc...
Cytuj:
Jak mówiłem, ludzie to nie wróżki. W jednym ułamku sekundy Dranosh stoi, w kolejnym już leży. To się działo tak szybko, że naprawdę ciężko powiedzieć, że powinien "ruszyć razem z Saurfangiem", skoro ten nie dał żadnego znaku
Nie dał znaku? Powiedział całe zdanie dobrze świadczące o tym co zrobić

Cytuj:
(btw. Garrosh zachował się kompletnie tak samo w trailerze Ulduaru, też ruszył w szale boju [na dodatek przewracając Jaine ]).
Garrosh jest debilem. Nie wspominałem już o tym?
Cytuj:
Po coś te wojska chyba były, a też nic nie zrobiły (o ile pamiętam, to daje się słyszeć tylko "ouuuu"). Lich King to nie kukła, którą można zajść od tyłu :S Może odwoływanie się do jego umiejętności w ICC nie jest zbyt trafne, ale ukazuje jaką ma siłę.
Zwykły szarak miał się zająć trashem nie LK.
Ale pomijając zdolności LK, itd. to w takim razie dlaczego był wywoływany? Chyba tylko, by się wydarzył straszny event dla lore, bo ja innego konkretnego powodu nie widzę, dla tego co się wydarzyło.
Cytuj:
Saurfanga (tego dużego) szanuję (nawet na lootship battle mówię na vencie, żeby go nie bili niepotrzebnie ) i po jego synu spodziewałem się czegoś innego. Nie mów, że rzucenie się na LK to jakiś szczyt odwagi i męstwa - co najwyżej niedocenienia przeciwnika.
A tak z ciekawości - co innego miał zrobić? 3 kroki w tył i ostatni gasi światło? Razem z Bolvarem wyciągnęli Arthasa z ICC, więc uznał, że to jest jedyna rzecz, którą powinien zrobić. Chyba, że masz jakąś inną ideę, może faktycznie czegoś konkretnego nie uwzględniam

Cytuj:
A tak przynajmniej LK został Bolvar, a nie Tirion, który przyda nam się o wiele bardziej.
Bolvar nie został LK ponieważ chciał. Po prostu nie zaatakował, dostał z barrela, dostał małe rusztowanko, małe torturowanko no i tak wyszło
Fakt, że jest to lepsza opcja niż Tirion, ale bynajmniej to co się stało nie jest dziełem jego zasług.
Cytuj:
Kurczę, ale co to ma do rzeczy? Ork poprowadził wojska, super. Ja się osobiście cieszę, że horda i ally połączyły się w obliczu zagrożenia, ale traktujesz to tak, jakby Varok był super imba bohaterem. W tym samym czasie kto przewodził Argent Dawn i krucjacie na Naxxramas? Tirion.
Czytałem właśnie o Tirionie. Nie przewodził krucjacie na naxxramas.
A z ciekawostek o samym Tirionie.
1. Tirion został wyklęty z Knight of Silver Hand za pomoc orkowi o imieniu Eitrigg, który to uratował w przeszłości Tirionowi życie. Stali się wtedy wielkimi przyjaciółmi.
2. Tirion dla tego orka zaatakował dwukrotnie wojska alliancu, z czego raz w samotnej i desperackiej próbie odbicia pojmanego orka.
3. Więź między Tirionem i Eitriggiem doprowadziła zarówno do neutralności Tiriona jak i tego, że przez nowego Warchiefa - Thralla, Tirion był darzony wielkim szacunkiem.
4. Tirion po wyklęciu żył na małej farmie na terenach, które stały się EPLem. Tam czasami walczył ze scourgem. Potem odkrył, że jego syn stał się scarletem i nawet dorobił się ładnej rangi tam. Tirion prosił graczy o pomoc w wyciagnięciu syna stamtąd, a gdy w końcu go do tego nakłonił - jego syn został zabity przy próbie ucieczki. Dopiero wtedy sam Tirion postanowił wskrzesić Knights of Silver Hand itd. Stał się tak wrogi Arthasowi, gdyż nie patrzył na rasę, był szczery wobec siebie i dzięki czystości jego czynów światłość nie opuściła go nawet po wygnaniu (Za jej pomocą uleczył śmiertelnie rannego Eitrigga).
Jedyny atak na Naxxa wykonał Darion Morgraine z kilkoma osobami zabijając Alexandrosa Morgraina (uwolnił jego duszę) i Kel'Thuzada (zabierając jego filakteria. Zostały one zdane do kolesia, który okazał się agentem Plagi i dostarczył je do Lich Kinga pozwalając mu na wskrzeszenie KT).
Cytuj:
I vice versa.
Gdzie? xD
Cytuj:
Nawet w to nie grałem Po prostu widzę orków jako najeźdźców. Bitwa pod Stormwind nie była miła. Garrosh tylko dolewa oliwy do ognia.
LoTR to nie jest gra xD
Orków widzisz jako najeźdźców, ale albo w twojej filozofii jest jakaś luka, albo wdł. ciebie najeźdźca = debil
Cytuj:
Mówisz, że Ally to tchórze - niestety tak nie jest czego takie osoby jak Varian, Jaina, Llane i paru innych przeczą twojej filozofii (btw. są to kompletne odzwierciedlenia postaci Hordy pod względem rangi czy roli ).
Powiedziałem tak tylko o Bolvarze? A dokładniej, nie że jest tchórzem, ale cwaniakiem
Cytuj:
No na przykład Tirion rozwaleniem Frostmourne, czy Rhonin uwolnieniem Alexstraszy i rozwaleniem Demon Soul, a może Medivh, który, choć opętany przez Sargerasa, pomógł w otwarciu Dark Portalu (a gdyby nie on, to orkowie w końcu zostaliby wybici przez Legion).
1. Tirion miał Asbringera - miecz, którym Alexandros sam usiekł tysiące nieumarłych (podczas jednej bitwy ). Fakt, że Tirion jest potężną osobą, ale bez Ashbringera by tego nie zrobił. Zaś topór Groma nie jest jakimś przepotężnym artefaktem (choć chyba się nim stanie ).
2. Tutaj fakt - uwolnienie Alexstraszy jest dużym osiągnięciem. Choć demonsoul został zniszczony za pomocy łuski samego Deathwinga, wbić jedno w drugie to nie jest halo. No, ale to on to zrobił, więc ok.
3. Medhiv był strażnikiem Tirisfal to raz. Jest to moc całej rady tirisfal zaklęta w jedną osobę. Strażnik to sztucznie stworzona broń (co widać po efektach ubocznych u Medhiva, gdy zapadł z tego powodu w śpiączkę). Co do jego "osiągnięcia". Medhiv był kierowany przez Sargerasa. Otworzył portal by orkowie mogli dokonać INWAZJI na azeroth, przed niczym ich nie ratował. Orkowie mimo straty doskonałych przywódców i większości wojaków w Draenorze byli w stanie przetrwać nie uginając karku przed legionem (mag'tharowie). Więc nie wiem kto ci kit wcisnął, że Medhiv uratował orków, ale to nieprawda .
Cytuj:
The Horde

Displeased with Garrosh Hellscream's rise to power as the new Warchief of the Horde, Cairne Bloodhoof challenges the new leader to an honorable duel in his home kingdom, Thunder Bluff. Cairne dies in recovery from losing the duel, and Garrosh flees, fearing Horde rebellion. We learn through a quest that Cairne Bloodhoof has fallen ill from a poison that the Grimtotems have been slipping into his drinks.

Garrosh leads Horde players in the re-taking of Thunder Bluff for the Horde. The Grimtotems battle bravely, and in the end, they fall.
Oczywiście, Garrosh budzi odrazę masy istot. I dostanie w kniapę za to, nie wiem co to za odpowiedź

Cytuj:
No chyba nie copper...
Według tego co pamiętam jest to dark iron wydobyty z okolic Blackrock mountain.
Cytuj:
Nawet tytuł artykułu leaka nazywał się "Garrosh: Northrend was merely a setback!"
Jakiego artykułu leaka?

Cytuj:
Ale gdzie konkretnie? ICC? To w takim razie ty zapominasz o Muradinie.
AQ. Już nie raz o tym wspominałem. A ty dalej swoje.

Cytuj:
Shattrath było świątynią Draeneiów przez zniszczeniem Draenoru.
Shatt było miastem dreanei, które zostało zdobyte przez fel orków i resztę legionu. Wskrzesili je dopiero Na'aru. Shatt jednak nie jest alliancowe, tak jak Aldorowie nie są aluchami. Ci, którzy dołączyli się do alliance to dreanei, którzy rozbili się w Azerothie. Tak jak Scryersi nie są hordzistami - są dezerterami z armii zdrajcy - Kael'Thasa Sunstridera. Wiem o jaką filozofię ci chodzi - dreanei = ally. Niestety tak nie jest. Bardzo dobrze uświadomi to Cataclysm, gdzie nie gobliny dołączą się do hordy, a jeden z carteli. Np. steamwheedle cartel dalej będzie neutralny.
Cytuj:
Tirion też jest neutralny, tak jak Rhonin, Alexstrasza, Brann i Khadgar (a w Cataclysm Malfurion) - Blizzard ma tendencję to robienia neutrali z wszystkich bohaterów Alliance,
Tirion jest neutralny przez historię, którą ci opisałem trochę wyżej.
Rhonin jest neutralny, gdyż w obliczu zagrożenia Malygosa pokonał swoje animozje. I jest to z tych wszystkich osób najbardziej wroga do hordy postać.
Alexstrasza nigdy nie była z aliantami, co ty chrzanisz? To smok, aspekt życia.
Brann Bronzebeard przedkłada odkrywanie, a później walkę z Yogg-Saronem ponad animozje. Ewentualnie do niego można się przyczepić.
Khadgar - odrzucił alliance i dołączył się do na'aru, które są neutralne, gdyż w nich ujrzał szansę na ocalenie Draenoru przed Legionem i Illidanem.
Malfurion nigdy nie należał do alliance. Był sojusznikiem połączonych wojsk ludzi-HORDY-night elfów podczas obrony Hyjal. Następnie odszedł do emeral dreamu. Nigdy nie dołączył się do ally.
Klasyfikując "rasa = frakcja" daleko nie zajdziesz. Z 6 osób o których piszesz 1 jest kompletnie bez sensu, 1 nigdy nie była w ally, 1 szanowała hordę, 1 stała się neutralna z powodu na'aru, jedna została do neutralności zmuszona i ewentualnie do jednej się tak naprawdę możesz przyczepić.
Nie no po prostu tendencja blizzarda jak w mordę strzelił.
Cytuj:
Tirion będący neutralny pomógł w krucjacie na Naxxramas.
Nie był w naxxramas. Już ci spisałem jego historię, jak nie wierzysz to pokop np. po wow wiki.
Cytuj:
Poza tym Naaru to swego rodzaju bogowie właśnie Draeneiów, a nie orków, i to między innymi Velena natchnęły swoją mocą.
buahahahahahahahahahaha
Na'aru nigdy nie byli bogami dla dreaneiów. Te stwory z czystego światła walczą z burning legionem i pomagają tym, którzy także im się przeciwstawiają. NAtchnęły Velena, gdyż ten był przeciw burning legionowi.
Zaś co do naaru i orków zacytowałes mój fragment, w którym mówie o przyjaźni naaru i orków i twierdzisz, że oni nie są z orkami.
Sami naaru nie są niczym w rodzaju bogów, a z dreaneiami byli dlatego, że do od Dreanei wzięły się takie osoby jak Archimonde czy Kil'jaeden. A wspierali ich, by ci mogli uciec i by mieć osoby do pomocy w walce z legionem.
Cytuj:
Aldorzy odbudowali Shattrath (z pomocą The Sha'tar), które wcześniej także należało do nich. Scryersi przyszli potem, po odłączeniu się od Kael'thasa i nijak mają się do tego miasta, oprócz tego, że tam rezydują i tego, ze pomagają Naaru (którzy to wstawili się za nich, bo tak jak większość bohaterów Alliance, wiedzą, że warto się sprzymierzyć w obliczu zagrożenia >_>).
W KTÓRYM MIEJSCU SHATTRATH BYŁO ALUCHOWE?! PRZESTAŃ WIĄZAĆ DREANEI W SHATT Z ALLY.
Aldorzy podążają za Na'aru. Nie za alliancem czy hordą. Więc skończ.
Cytuj:
To tak, jakby SW zostało zniszczone, ludzie wrócili i je odbudowali, a potem przyszli neutralni orkowie - czy można powiedzieć, że to już nie jest miasto Alliance?
Ale powtarzam po raz kolejny, że shatt nigdy do alliance nie należało.
Cytuj:
A Dalaran to co - nie jest miastem Alliance?
Jest. Ale Rhonin uczynił je neutralnym, gdyż potrzebował każdego do walki z malygosem.
Cytuj:
A na co liczyłeś w czasach AQ? Że Varian pojawi się znikąd i poprowadzi Ally przeciw C'thunowi? A może że Bolvar zostawi ledwo co odbudowane i na dodatek skorumpowane miasto i przebędzie cały świat? A może chciałbyś zobaczyć tam Jaine? :S
Ja na nic nie liczyłem. Przeczytaj mój post jeszcze raz i tyle.
Cytuj:
No nie wiem. Tym razem raczej skupiony wokół Hordy. Gobliny, która zwykły służyć Deathwingowi, Dragonmaw clan, który zostaje przez Garrosha przyłączony do Hordy i kolejne postacie Ally stające się neutral dla hordy.
Gobliny uciekają od Deathwinga.
Dragonmaw clan jest dołączony do hordy, tak jak grimtotemi. Za to Dark Iron dwarfy są dołączane do alliance. Trzeci nie wiem czy tam był czy nie.
I jakie niby postacie ally stają się neutralne? Bo już ci wytłumaczyłem, że malfurion alliancowy nie jest w żadnym calu i nigdy nie był.
Cytuj:
Cóż, gdyby nie on, to pewnego dnia obudzilibyśmy się pod władzą Yogg-Sarona.
Cytuj:
Despite the power of the shackles which the Titans placed on it, Yogg-Saron's influence has been felt throughout Azeroth's history, including during a number of its most pivotal events. The dark whispers of the Old God proved capable of eventually overtaking the mind of its prime warden, Loken, who was then able to subdue the other watchers, facilitating any possible escape Yogg-Saron might attempt.
Yogg-saron od dawna szpącił w losach azerothian. Brann po prostu go odkrył
Cytuj:
Thrall został wychowany wśród ludzi, stąd jego charakter.
Thrall był wychowywany jako gladiator, uczony tylko zabijać i trzymany jak pies. Jedyną osobą, która nie pozwoliła mu znienawidzić ludzi była Taretha. Więc nie mów, że jego charakter jest stąd. Najwięcej swojego charakteru Thrall nauczył się studiując szamanizm oraz rozmawiając z Gromem Hellscreamem.
Cytuj:
A skoro orkowie rządzą się kategoriami które wymieniłeś, to dlaczego napadają i podbijają Ashenvale?
Wojna o surowce? Orkowie potrzebują drewna - jedyne źródło to Ashenvale. To nie podoba się night elfom.
Cytuj:
Fuu, nie Redrige tylko Stonetalon (zawsze mi się te dwa zone mylą). Alliance przymierzy się z Grimtotemami, bo Garrosh ma zamiar je wybić.
O_o.
Pierwsze słysze. Z leaków jak czytałem to grimtotemi wracają do hordy. Jeśli tak no to macie przyczółek
Cytuj:
W Western Plaguelands nie ma hordy? Nie powiedziałbym, poza tym w tak bliskiej odległości od Undercity, hmm. A powiedz mi, co horda niby podbija oprócz Ashenvale.
W western plaguelands nie ma hordy. Horda miała tylko i wyłącznie oddziały w bulwarku - na granicy tirisfal z WPL by bronić się przed plagą.
Kontrolujemy Silverpine kompletnie, idziemy na gilneas.
Hillsbrad miał być zdobyty przez nas, jednak został zniszczony przez katalizm, tak czy siak hillsbrad foothils staje się czysto hordowy.
Cytuj:
Nie tyle nie przejął, ale Forsakeni posunęli się za daleko (bo BĄDŹ CO BĄDŹ ta plaga była tworzona pod samym nosem Sylvanas).
To nie forsakeni posunęli się za daleko tylko zdrajcy. Nie wiem czy wiesz, ale to putricide opracował trutkę, która w ewencie przedWotLKowym powstrzymała plagę, która panoszyła się po azerothie (I shatt, gdzie oddziały shatteredów były doskonałym celem do zamiany w ghule! Wiem, bo sam to kochałem robić ). W undercity pracuje się nad plagą, która zrani też nieumarłych, ale też pracowało nad lekarstwami, czego skutkiem był ratunek przed morzem ghuli tuż przed WotLK.
Cytuj:
To jest jak ze Smoleńskiem. Nigdy nie dowiemy się całej prawdy. Może w UC był bunt, a może to był chytry plan Sylvanas?
Dowiemy się. Sylvanaska jest wroga burning legionowi, gdyż plaga jest jego dzieckiem. A Varimathras okazał się zdrajcą, mimo tego, jak bardzo jej pomógł. To on za wszystkim stał. Sylvanaska musiała uciekać z UC, by ujść z (nie)życiem.

Cytuj:
Zamieszki w hordzie to nie jest sprawa Alliance. Gdyby np. defiasi (jakimś cudem) podbili Thunder Buff, to myślisz, że co by horda pomyślała? To są ludzie. A ludzie = Varian = Alliance.
Thrall nie jest na tyle głupi. Inaczej już dawno albo by się poddał aluchom albo ich wybił. Garrosh to by zaraz krucjatę wysłał, ale to debil.
Co do zamieszek - to nie zamieszki, tylko zdrada. A Varian jak sam powiedział w battle for the undercity wykorzystał to, by próbować zabić thralla (przed czym zatrzymałą go jaina).
Sorka, ale jak ktoś jest na tyle głupi, by w obliczu takiego zagrożenia jak LK robić to co odstawił Varian, to sorka. Bo Jaina i Thrall by dalej tworzyli ten sojusz.
Cytuj:
Powiem to samo, co ostatnio pisałem na mmo-championie. Gdyby porwaliby cię np. Arabowie i więzili przez wiele lat, i w końcu być się uwolnił, to oczywiście pałał byś do nich ogromną miłością.
Dziwne. Thrall także był więziony przez aluchów przez długie lata, walczył na ludzkiej arenie, a gdy w końcu się uwolnił... nie pałał nienawiścią do wszystkiego co ludzkie.
Bardzo dobry argument, pokazuje różnicę klas między Vrynnem a Thrallem.

Cytuj:
Wkurwa to ja łapię za każdym razem, jak fanboye hordy nawet nie próbują myśleć racjonalnie i ujrzeć Ally jako
1. ofiar najeźdźców.
2. LUDZI (powiedzmy).
1. Oczywiście, że ally zostali zaatakowani. Tak jak w przeszłości atakowali różne plemiona trolli (wrogie też hordzie) i całą masę innych plemion i frakcji. Frakcje rosną i zajmują nowe tereny poprzez podbój. Nie wiem w czym tutaj tkwi problem. Stara horda - jeszcze podjudzana przez legion, a nowa - Thralla to też różne kwestie. Weź pod uwagę, że w nowej Hordzie:
a) Orkowie i Trolle nie ruszyły na ally, tylko wyruszyły do kalimdoru, by w azerothie zbudować swój nowy dom.
b) Undeadzi - fakt są efektem plagi i walczą z ludźmi, gdyż powstali na ich terenach. Trudno nazwać ich agresorami, gdyż będąc całkowicie nowym tworem próbowali wywalczyć kąt dla siebie i miejsce zaopatrzenia.
c) Blood elfy były nękane przez dowódcę alliancowego i ich armie.

Owszem - w kontakcie ze starą hordą ally to były ofiary najeźdźców. Ale nie w kontakcie z nową - obecną hordą
2. LUDZI jako ludzkość? W tym momencie próbujesz stworzyć jakieś nienaturalne porównanie, ponieważ my nie mamy konkurencji na swoim poziomie rozwojowym. Więc próby przeniesienia nas w tamten świat są bardzo, ale to bardzo wymuszone.

PS - Tego posta pisałem niecałe 2 godziny m.in. szukając wszystkich potrzebnych informacji. Nie zawiedź mnie Sorbet!
__________________
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Shinjix
Jezeli juz jestesmy przy Vision of Escaflowne - fajnego hentaja z tego widzialem
Wpuścić takiego maniaka do tematu o anime

eerion.blogspot.com - Jak to gaijin Japonię ogarniał, czyli relacja z kraju kwitnącej wiśni.
eerion jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-06-2010, 18:20   #2447
Cygan Slejter
Użytkownik Forum
 
Cygan Slejter's Avatar
 
Data dołączenia: 20 06 2006
Lokacja: Jawor
Wiek: 34
Wpisy bloga: 1

Posty: 828
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Rookstayer
Domyślny

chlopaki blizzard szuka ludzi do pracy , moze to cos dla was?;p
nie no tak na powaznie to gratz waszej wiedzy na temat WoW'a, jakby ludzie takim okiem patrzyli na tą gre to by bylo pieknie
__________________
Cygan Slejter jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-06-2010, 22:25   #2448
CytrynowySorbet
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 23 02 2008
Lokacja: Szczecin
Wiek: 32

Posty: 1,753
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez eerion Pokaż post
Spoko. Ja mam zaś doświadczenie z aluchami w RLu i na moongladzie, gdzie jak było ich mniej jak 2 na mnie jednego to się bali mnie zaatakować.
No i masa dzieciarni.
Eeeehhh, ja też pamiętam jak mnie 80 lev hordziaki oneshottowali podczas levelowania, ale pamiętam też, jak sam znęcałem się w Hillsbrad. Proponuję skończyć ten temat ally i hordy na różnych serwerach, bo chyba zgodzisz się, że wszędzie jest wszystko, a po prostu pewnych rzeczy nie dostrzegamy.

Cytuj:
Powiem ci, że uśmiałem się przy tych określeniach ;D
Orkowie straszni. Po kampanii w w3 trudno to powiedzieć.
A zdziwiłbyś się, jak mało ludzi w ogóle grało w Warcrafta :s Ba, niektórzy z mojej byłej gildii nie wiedzieli, że w ogóle były jakieś gry przed WoWem. Po kampani w w3 hm... A przed? :>

Cytuj:
Wybrałeś serwer z polaczkami i się dziwisz?
Ale to ma też swoje dobre strony Fajnie jest siedzieć w ICC i czekać aż wszyscy dojdą po wipie, cisza na vt, a na generalu nagle... "TWOJA STARA JEST TAK GRUBA, ŻE POTRZEBA 10 WARLOCKÓW ZEBY JĄ ZSUMMONOWAĆ"

Cytuj:
Zostali wysłani po to by albo przedrzeć się do ICC (pare q info), albo pokonać LK (słowa saurfanga w qline i bolvara w cinematicu).
więc...
Do tego odwołam się niżej.

Cytuj:
Nie dał znaku? Powiedział całe zdanie dobrze świadczące o tym co zrobić
To trochę tak, jakby czekać na pulla w raidzie i nagle 1 tank krzyczy to samo co Dranosh Ale ogólnie, to niżej.

Cytuj:
Zwykły szarak miał się zająć trashem nie LK.
Ale pomijając zdolności LK, itd. to w takim razie dlaczego był wywoływany? Chyba tylko, by się wydarzył straszny event dla lore, bo ja innego konkretnego powodu nie widzę, dla tego co się wydarzyło.
Jeśli chcesz znać moje zdanie na ten temat... Ludzie mówią, że ten questline jest epic, ale według mnie to wszystko nie ma sensu. Bo nawet Bolvar + Dranosh to nie jest jakaś specjalna potęga. Chyba po prostu nie mieli jak wkręcić tego wątku z Varimathrasem i Putressem.

Cytuj:
O Tirionie
Tutaj przyznam, mówiłem bez żadnego pokrycia, po prostu Argent Dawn od razu utożsamiam z Tirionem, ale też z Naxxramas.

Cytuj:
LoTR to nie jest gra xD
w/e :x Naprawdę Lotr mnie nie bardzo interesuje, nawet jeśli to ma być mistrzostwo w czymkolwiek to jest.

Cytuj:
Orków widzisz jako najeźdźców, ale albo w twojej filozofii jest jakaś luka, albo wdł. ciebie najeźdźca = debil
W sytuacji orków to w ogóle dla mnie jakaś kpina jest. To nie jest ich planeta, a oni mając wszystko w dupie ścinają drzewa w Ashenvale, które są bardzo ważne dla elfów. No cóż, gdyby nie wasza kochana Garona, to między Varianem i Thrallem doszłoby do porozumienia i dostawaliby drewno. Garona i oczywiście Garrosh.

Cytuj:
Powiedziałem tak tylko o Bolvarze? A dokładniej, nie że jest tchórzem, ale cwaniakiem
Też trochę nietrafne określenie. Bo wątpię, żeby myślał "a idź brudny orku, daj się zatłuc a wtedy ja dokończę resztę i zgarnę całą chwałę".

Cytuj:
1. Tirion miał Asbringera - miecz, którym Alexandros sam usiekł tysiące nieumarłych (podczas jednej bitwy ). Fakt, że Tirion jest potężną osobą, ale bez Ashbringera by tego nie zrobił. Zaś topór Groma nie jest jakimś przepotężnym artefaktem (choć chyba się nim stanie ).
2. Tutaj fakt - uwolnienie Alexstraszy jest dużym osiągnięciem. Choć demonsoul został zniszczony za pomocy łuski samego Deathwinga, wbić jedno w drugie to nie jest halo. No, ale to on to zrobił, więc ok.
Zastanawia mnie tylko, czemu próbujesz szukać wymówek. Tylko czekam, aż powiesz "Gdyby nie Frosmourne i Helm of Domination to nie był by taki silny".

Cytuj:
3. Medhiv był strażnikiem Tirisfal to raz. Jest to moc całej rady tirisfal zaklęta w jedną osobę. Strażnik to sztucznie stworzona broń (co widać po efektach ubocznych u Medhiva, gdy zapadł z tego powodu w śpiączkę). Co do jego "osiągnięcia". Medhiv był kierowany przez Sargerasa. Otworzył portal by orkowie mogli dokonać INWAZJI na azeroth, przed niczym ich nie ratował. Orkowie mimo straty doskonałych przywódców i większości wojaków w Draenorze byli w stanie przetrwać nie uginając karku przed legionem (mag'tharowie). Więc nie wiem kto ci kit wcisnął, że Medhiv uratował orków, ale to nieprawda .
1. Wiem, co to strażnik Tirisfal.
2. Legion manipulował orkami, to fakt, ale gdyby na nim im się nie przydali, to po prostu by ich wybili.

Cytuj:
Oczywiście, Garrosh budzi odrazę masy istot. I dostanie w kniapę za to, nie wiem co to za odpowiedź
Mówię tylko kim stanie się Garrosh.

Cytuj:
Jakiego artykułu leaka?
Kto szuka ten znajdzie :> W sieci jest tego pełno, na mmo-championa nie masz co liczyć.

Cytuj:
AQ. Już nie raz o tym wspominałem. A ty dalej swoje.
Tak mi się wydaje, że ten Varok i AQ to jakieś twoje koło ratunkowe. Porzuć już ten przykład.

Cytuj:
Wiem o jaką filozofię ci chodzi - dreanei = ally. Niestety tak nie jest. Bardzo dobrze uświadomi to Cataclysm, gdzie nie gobliny dołączą się do hordy, a jeden z carteli. Np. steamwheedle cartel dalej będzie neutralny.
Ale w jakimś przykładzie poniżej wspominasz Garithosa, który mimo bycia humanem służył innemu królowi w innych czasach.

Cytuj:
Rhonin jest neutralny, gdyż w obliczu zagrożenia Malygosa pokonał swoje animozje. I jest to z tych wszystkich osób najbardziej wroga do hordy postać.
I przy okazji naskrobał sobie u Varessy

Cytuj:
Alexstrasza nigdy nie była z aliantami, co ty chrzanisz? To smok, aspekt życia.
Może trochę źle się wyraziłem. Ale to orkowie (Dragonmaw wtedy należało do hordy) ją więzili w celu stworzenia Netherdrake'ów. A Ambassador hordy w Wyrmrest Temple? Przechadza się na zewnątrz, podczas gdy Ambassador Alliance siedzi w środku. A jeszcze teraz, keidy w cata Dragonmaw znów dołączają do hordy, Alex się trochę wkurzy.

Cytuj:
Brann Bronzebeard przedkłada odkrywanie, a później walkę z Yogg-Saronem ponad animozje.
Zastanawia mnie to ciągłe używanie słowa animozje. To co z animozją Thralla, który zamiast próbować dogadać się o drewno z Varianem poprzez Jaine albo Night Elfami poprzez Taurenów, zabiera wszystko siłą?

Cytuj:
Khadgar - odrzucił alliance i dołączył się do na'aru, które są neutralne, gdyż w nich ujrzał szansę na ocalenie Draenoru przed Legionem i Illidanem.
Eee, co ty gadasz, jakie odrzucił. On jest i będzie jednym z największych i najpotężniejszych magów Alliance, Naaru odnalazł podczas poszukiwania pomocy i mu tej pomocy udzielili. I:

Cytuj:
Affiliation
Sha'tar, Sons of Lothar, (formely the Alliance Expedition, Alliance of Lordaeron, Kirin Tor)
Occupation Advisor to A'dal (current); Alliance Expedition leader, Archmage of Nethergarde, Kirin Tor archmage,S&L 41 Medivh's apprentice, Ruler of Nethergarde (previous)
mówi chyba samo za siebie. Nadal jest Alluchem, tyle, że w imię większego dobra staje się neutralny.

Cytuj:
Malfurion nigdy nie należał do alliance. Był sojusznikiem połączonych wojsk ludzi-HORDY-night elfów podczas obrony Hyjal. Następnie odszedł do emeral dreamu. Nigdy nie dołączył się do ally.
Ale będzie mężem Tyrande :x

Cytuj:
Nie no po prostu tendencja blizzarda jak w mordę strzelił.
Znów subiektywizm. To nie jest moja opinia, tylko opinia ogólna.

Cytuj:
buahahahahahahahahahaha
Na'aru nigdy nie byli bogami dla dreaneiów.
O jezu, chodzi mi to to: jak Light jest bogiem dla ludzi, tak Naaru dla dreneji, bo są źródłem ich światła.

Cytuj:
W KTÓRYM MIEJSCU SHATTRATH BYŁO ALUCHOWE?! PRZESTAŃ WIĄZAĆ DREANEI W SHATT Z ALLY.
Aldorzy podążają za Na'aru. Nie za alliancem czy hordą. Więc skończ.
Rofl. To wszystko napisałem w 1 poście. A tak cytuje po kolei i pisze "PRZECIEZ JUŻ TŁUMACZYŁEM, SKOŃCZ".

Cytuj:
Dragonmaw clan jest dołączony do hordy, tak jak grimtotemi.
ROFL. Wręcz przeciwnie.
Cytuj:
Za to Dark Iron dwarfy są dołączane do alliance.
Dark Iron Dwarfy wykorzystały okazję, że Magni się... skamienił. Varian się nimi zajmie.

Cytuj:
I jakie niby postacie ally stają się neutralne? Bo już ci wytłumaczyłem, że malfurion alliancowy nie jest w żadnym calu i nigdy nie był.
Jest w pewnym sensie, poprzez Tyrande.

Cytuj:
Thrall był wychowywany jako gladiator, uczony tylko zabijać i trzymany jak pies. Jedyną osobą, która nie pozwoliła mu znienawidzić ludzi była Taretha. Więc nie mów, że jego charakter jest stąd. Najwięcej swojego charakteru Thrall nauczył się studiując szamanizm oraz rozmawiając z Gromem Hellscreamem.
Dziwnie, bo większość też uważa, że jak na orka, to Thrall jest wyjątkowo ludzki.

Cytuj:
Wojna o surowce? Orkowie potrzebują drewna - jedyne źródło to Ashenvale. To nie podoba się night elfom.
Dziwne. Chyba w każdym zone są drzewa. Poza jak jak im nie pasuje, to won do swojego domu, na Draenor (albo jego resztki).

Cytuj:
O_o.
Pierwsze słysze. Z leaków jak czytałem to grimtotemi wracają do hordy. Jeśli tak no to macie przyczółek
Grimtotem Auctionner czy Grimtotem Banker to żadne dowody na to, że Grimtotemi należą do hordy.

Cytuj:
Kontrolujemy Silverpine kompletnie
SUPER, A ALLY KONTROLUJE WESTFALL.

Cytuj:
idziemy na gilneas.
Super, w którym okazuje się, że Sylvanas ma w dupie orków z Garroshem na czele i produkuje DALEJ plage, mimo zakazu Garrosha.

Cytuj:
To nie forsakeni posunęli się za daleko tylko zdrajcy. Nie wiem czy wiesz, ale to putricide opracował trutkę, która w ewencie przedWotLKowym powstrzymała plagę, która panoszyła się po azerothie (I shatt, gdzie oddziały shatteredów były doskonałym celem do zamiany w ghule! Wiem, bo sam to kochałem robić ). W undercity pracuje się nad plagą, która zrani też nieumarłych, ale też pracowało nad lekarstwami, czego skutkiem był ratunek przed morzem ghuli tuż przed WotLK.
Przykro mi, że uważasz mnie za kompletnego nooba. Nie wiem po co mi to tłumaczysz, skoro to wiem. Zdrajcy czy nie zdrajcy, to BYLI forsakeni. I nie Putricide tylko Putress.

Cytuj:
A Varian jak sam powiedział w battle for the undercity wykorzystał to, by próbować zabić thralla (przed czym zatrzymałą go jaina).
Dziwne. A ja myślałem, że po prostu chciał przejąć UC. A na Thralla (jak i całą hordę) się wkurzył, jak zobaczył jakie wynaturzenia produkują.

Cytuj:
Sorka, ale jak ktoś jest na tyle głupi, by w obliczu takiego zagrożenia jak LK robić to co odstawił Varian, to sorka. Bo Jaina i Thrall by dalej tworzyli ten sojusz.
Saufrangs begs to differ Jakoś jest na tyle głupi, by atakować Skybreakera podczas wylotu na ICC.

Cytuj:
Dziwne. Thrall także był więziony przez aluchów przez długie lata, walczył na ludzkiej arenie, a gdy w końcu się uwolnił... nie pałał nienawiścią do wszystkiego co ludzkie.
Bardzo dobry argument, pokazuje różnicę klas między Vrynnem a Thrallem.
Jest różnica. Thrall był młody i miał Tarethe. Varian był sam, miał syna i poddanych, a został porwany w misji politycznej. Miał wyprany mózg, co potem skończyło się lekkim rozdwojeniem jaźni, cóż... Kiedy się bulwersuje, odzywa się w nim ta strona orkowa. Poza tym Thrall to shaman i chyba zgodzisz się ze mną jeśli powiem, że jest sporo inteligentniejszy od Variana.


Cytuj:
1. Oczywiście, że ally zostali zaatakowani. Tak jak w przeszłości atakowali różne plemiona trolli (wrogie też hordzie) i całą masę innych plemion i frakcji.
Bullshit argument, jedyne trolle należące do Hordy to te wygnane z Stranglethorn i nie przyczynili się do tego ludzie. Sand, frost czy forest trolle to nie horda. Poza tym mieli prawo, bo to ich planeta. Taką drogą można osądzić orków, że na Dranenorze atakowali Draenei (w tym, jak sam Saurfang mówi, nawet małe dzieci). Znam tego powody, więc darujmy sobie.

Cytuj:
Frakcje rosną i zajmują nowe tereny poprzez podbój. Nie wiem w czym tutaj tkwi problem.
Horda jest jak USA - w*******a się w Irak choć mają swoje własne tereny. Orkowie na Azeroth są takimi samymi alienami jak Draeneie, z tą różnicą, że Draeneie są pokojowi i zadowalają się skrawkiem własnej ziemi.

Cytuj:
Stara horda - jeszcze podjudzana przez legion, a nowa - Thralla to też różne kwestie.
I Garrosh póki co próbuje na siłę wrócić do tej starej.

Cytuj:
Weź pod uwagę, że w nowej Hordzie:
a) Orkowie i Trolle nie ruszyły na ally, tylko wyruszyły do kalimdoru, by w azerothie zbudować swój nowy dom.
Lol, a czy Jaina i jej zwolennicy to jakieś nowe Alliance? Poza tym o ile pamiętam z W3, to Thrall spotkał trolle już na Kalimdorze, po rozbiciu się.

Cytuj:
b) Undeadzi - fakt są efektem plagi i walczą z ludźmi, gdyż powstali na ich terenach. Trudno nazwać ich agresorami, gdyż będąc całkowicie nowym tworem próbowali wywalczyć kąt dla siebie i miejsce zaopatrzenia.
Zagrabili sobie głównie dołączeniem do hordy. W której skład wchodzą jeszcze ci orkowie, którzy kiedyś pomordowali ich rodziny.

Cytuj:
c) Blood elfy były nękane przez dowódcę alliancowego i ich armie.
Nie nękane, a porzucone na pastwę losu. Ale popatrz, mamy jeszcze High Elfów w Ally, nawet sporo, i żyje im się dobrze. I znów wspomnę orków, którzy kiedyś najechali Quel'Thalas.

Cytuj:
Owszem - w kontakcie ze starą hordą ally to były ofiary najeźdźców. Ale nie w kontakcie z nową - obecną hordą
Tak, a potem chwalisz się ile to w Cata horda podbija.

Cytuj:
PS - Tego posta pisałem niecałe 2 godziny m.in. szukając wszystkich potrzebnych informacji. Nie zawiedź mnie Sorbet!
Ja pisałem dłużej, pierw w przerwach podczas ICC10, potem ICC25 (profesorek 25hc one shot /o/) i TOGC25... Uwielbiam środy i czwartki :*

Edit: Osz w mordę, ale to długie :O

Ostatnio edytowany przez CytrynowySorbet - 03-06-2010 o 22:34.
CytrynowySorbet jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-06-2010, 22:38   #2449
Grue
Użytkownik Forum
 
Grue's Avatar
 
Data dołączenia: 16 06 2005
Lokacja: Poznań - Rataje
Wiek: 37

Posty: 886
Grue ma numer GG 8009267
Domyślny

O kurwa niechce mi sie tego czytac...

Tak do tematu wnoszac, wlasnie mnie 3 ally ujebalo jak mialem >50% hp na mobku. Reslem sie i rozjebalem wszyskich trzech. I kurwa stormscale to serwer najlepszy do pvp? ;/ Chociaz na bg to mi w chuj nie idzie przez lagi i gubie sie w klawiszach xD
__________________
<Take a look inside my head, do you see how I feel, 'cos I'm a freak dirty rocker with sex appeal, 'cos I will take your drugs, and I'll get you high, 'cos I'm a freak dirty rocker, and i'll make you fly>

-- Mitsubishi Eclipse Klub Polska --
www.eclipse.net.pl


Grue jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-06-2010, 23:46   #2450
ponczus
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 19 10 2003
Lokacja: Spod Budki z Piwem
Wiek: 40

Posty: 566
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Bahzell
Świat: Chromaggus
Poziom: 80
Skille: 400/400
Domyślny

Rotfl że wam się chce te qouty tak wstawiać.
__________________
Rogue 80
ponczus jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-06-2010, 23:55   #2451
Rybzor
CS Tibia.pl Team
 
Rybzor's Avatar
 
Data dołączenia: 06 09 1970
Lokacja: Gliwice
Wiek: 33
Wpisy bloga: 1

Posty: 8,452
Stan: Początkujący
Adres Jabbera do Rybzor
Domyślny

Rotfl, że im się chce kłócić o taką durnotę na dłużej niż jedną linijkę
Rybzor jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 04-06-2010, 01:45   #2452
_WrD_
Użytkownik Forum
 
_WrD_'s Avatar
 
Data dołączenia: 01 05 2007

Posty: 1,261
_WrD_ ma numer GG 5762125
Domyślny

A zaczęło się od niewinnego "horde > alliance"...
_WrD_ jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 04-06-2010, 02:22   #2453
eerion
CS Tibia.pl Team
 
eerion's Avatar
 
Data dołączenia: 29 08 2003
Lokacja: Utopia
Wiek: 35
Wpisy bloga: 2

Posty: 2,908
Stan: Niegrający
eerion ma numer GG 4323111
Domyślny

Cytuj:
Eeeehhh, ja też pamiętam jak mnie 80 lev hordziaki oneshottowali podczas levelowania, ale pamiętam też, jak sam znęcałem się w Hillsbrad. Proponuję skończyć ten temat ally i hordy na różnych serwerach, bo chyba zgodzisz się, że wszędzie jest wszystko, a po prostu pewnych rzeczy nie dostrzegamy.
Niech będzie*

* - Ale ally i tak suxą =3

Cytuj:
A zdziwiłbyś się, jak mało ludzi w ogóle grało w Warcrafta :s Ba, niektórzy z mojej byłej gildii nie wiedzieli, że w ogóle były jakieś gry przed WoWem. Po kampani w w3 hm... A przed? :>
Nieznajomość lore nie jest wytłumaczeniem. To tak jakby człowiek bez prawka po stłuczce tłumaczył się, że nie znał tego znaku

Cytuj:
Ale to ma też swoje dobre strony Fajnie jest siedzieć w ICC i czekać aż wszyscy dojdą po wipie, cisza na vt, a na generalu nagle... "TWOJA STARA JEST TAK GRUBA, ŻE POTRZEBA 10 WARLOCKÓW ZEBY JĄ ZSUMMONOWAĆ"
Do tego starczy 3-4 Polaków w jakiejś gildii xD.
A tak poza tym - marna rekompensata

Cytuj:
To trochę tak, jakby czekać na pulla w raidzie i nagle 1 tank krzyczy to samo co Dranosh Ale ogólnie, to niżej.
LEEEEEEROY JENKINS!

Cytuj:
Jeśli chcesz znać moje zdanie na ten temat... Ludzie mówią, że ten questline jest epic, ale według mnie to wszystko nie ma sensu. Bo nawet Bolvar + Dranosh to nie jest jakaś specjalna potęga. Chyba po prostu nie mieli jak wkręcić tego wątku z Varimathrasem i Putressem.
Bo na to wychodzi. Sam questline i event ogólnie jest fajny - bo nie często się zdarzają takie rzeczy. Cutscenki, phase na całe miasta itd
Cytuj:
W sytuacji orków to w ogóle dla mnie jakaś kpina jest. To nie jest ich planeta, a oni mając wszystko w dupie ścinają drzewa w Ashenvale, które są bardzo ważne dla elfów. No cóż, gdyby nie wasza kochana Garona, to między Varianem i Thrallem doszłoby do porozumienia i dostawaliby drewno. Garona i oczywiście Garrosh.
Tak jak draenor to nie jest planeta dreaneiów, ale tylko i wyłącznie orków. Poza tym - tak jak ludzie i high elfy podbijały nowe tereny w swoim świecie (podczas ekspansji - dobrym przykładem są tereny belfów czy EPL gdzie są resztki trollowych osad), to orkowie przyszli do innego świata. Z praktycznego punktu widzenia żadna różnica. I tu inwazja i tu inwazja.
A co do Garony - co ona niby ma do tego? Zaszlachtowała króla Stormwindu podczas drugiej wojny i tyle. W trakcie gdy ona szalała nie było nowej hordy ani niczego w tym stylu
Cytuj:
Też trochę nietrafne określenie. Bo wątpię, żeby myślał "a idź brudny orku, daj się zatłuc a wtedy ja dokończę resztę i zgarnę całą chwałę".
No tak, ale jak wytłumaczyć jego zachowanie (poza "bo tak"/"na potrzeby fabuły") jakoś sensownie? Nawet po śmierci Juniora mówił do LK, że ten zapłaci za swoje zbrodnie xD.
Cytuj:
Zastanawia mnie tylko, czemu próbujesz szukać wymówek. Tylko czekam, aż powiesz "Gdyby nie Frosmourne i Helm of Domination to nie był by taki silny".
Nie jest to wymówka. Ashbringer powstał z kawałka naaru. Jest to prawdopodobnie najpotężniejszy miecz jaki istnieje w azerothie. Zatem jest to fakt, którego nie można ignorować, chyba przyznasz rację.
Cytuj:
1. Wiem, co to strażnik Tirisfal.
2. Legion manipulował orkami, to fakt, ale gdyby na nim im się nie przydali, to po prostu by ich wybili.
Nah. Część plemion przeciwstawiło się legionowi i nic się nie stało. Sytuacja z orkami i legionem jest taka, że sargeras odkrył gul'dana oraz orków i za pomocą skoruptowanego szamana doprowadził do inwazji, obiecując wszystkim wspaniałe nowe tereny, łatwy łup i słabych przeciwników. I gdy ci się zgodzili to otworzył Dark Portal - bo wszystko działo się za pomoca medhiva. Do inwazji na legionu na draenor nigdy nie doszło, a nawet gdyby to (pomijając fakt, że wtedy historia byłaby zupełnie inna, gdyż nie byłoby inwazji na Azeroth) orkowie znaleźliby schronienie pod skrzydłami naaru.
Cytuj:
Mówię tylko kim stanie się Garrosh.
A ja tylko dodaje, że to ciota. Bo mówienia prawdy nigdy nie za wiele
Cytuj:
Kto szuka ten znajdzie :> W sieci jest tego pełno, na mmo-championa nie masz co liczyć.
Sporo leaków na necie znalazłem, ale nie kojarze jakiegoś wielkiego artykułu, bo wydaje mi się, że do takowego nawiązujesz.
A jutro wklepie ten tytuł co powiedziałeś i poszukam.
Cytuj:
Tak mi się wydaje, że ten Varok i AQ to jakieś twoje koło ratunkowe. Porzuć już ten przykład.
Nie koło ratunkowe. To jedna z dwóch sytuacji, gdy horda i alliance się sprzymierzyły i jedyna, gdy stało się to pod wodzą jednego generała. Więc jest to sytuacja dość... unikalna.
Cytuj:
Ale w jakimś przykładzie poniżej wspominasz Garithosa, który mimo bycia humanem służył innemu królowi w innych czasach.
Cytuj:
Garithos was the Grand Marshal leader of remnants of the Kingdom of Lordaeron following its downfall during the Third War, and also de-facto leader of Alliance forces in Lordaeron, the New Alliance.
Serio nie służył alliancowi?
Cytuj:
I przy okazji naskrobał sobie u Varessy
Nom tak z lekka . Cały czas mamy u Varessy hated
Cytuj:
Może trochę źle się wyraziłem. Ale to orkowie (Dragonmaw wtedy należało do hordy) ją więzili w celu stworzenia Netherdrake'ów. A Ambassador hordy w Wyrmrest Temple? Przechadza się na zewnątrz, podczas gdy Ambassador Alliance siedzi w środku. A jeszcze teraz, keidy w cata Dragonmaw znów dołączają do hordy, Alex się trochę wkurzy.
Co do całej sytuacji - Dragonmaw Orcs znaleźli duszę demona, której dostęp został odebrany deathwingowi. Jednak ten był w stanie poprzez duszę demona skoruptować i owinąć sobie wokół palca ten klan, by zaczął wykorzystywać Alexstraszę. Deathwing chciał jej jaj, by za ich pomocą odbudować Black dragonflighty.
Co do ambasadora z wyrmrest temple - i owszem. Sam mówił coś w stylu
"It wasn't the new horde who did such terrible deeds to Alexstrasza. But still it was our keen. It is our duty now to repay this debt to her"
Cytuj:
Zastanawia mnie to ciągłe używanie słowa animozje. To co z animozją Thralla, który zamiast próbować dogadać się o drewno z Varianem poprzez Jaine albo Night Elfami poprzez Taurenów, zabiera wszystko siłą?
Night elfy i taureni mają związek tylko poprzec cenarion circle, który odcina się od wszystkich frakcyjnych kwestii.
Zaś jeśli chodzi o drewno - Wojna o nie została zapoczęta już podczas w3, więc pomijając zażarte boje na tym terenie, to nie ma jak dogadać się z alliancem w tej kwestii. Popatrz na to tak.
1. Jest to jedyne źródło drewna w tej okolicy. Więc stormwind nie jest w stanie zaoferować żadnej alternatywy. Przecież nie będzie drewno transportowane z eastern kingdoms przez cały ocean
2. Dla night elfów te tereny to świętość. Prędzej odstąpią z alliance, niż zgodzą się na ich wycinke.
więc...
Cytuj:
Eee, co ty gadasz, jakie odrzucił. On jest i będzie jednym z największych i najpotężniejszych magów Alliance, Naaru odnalazł podczas poszukiwania pomocy i mu tej pomocy udzielili. I:
Affiliation
Sha'tar, Sons of Lothar, (formely the Alliance Expedition, Alliance of Lordaeron, Kirin Tor)
Occupation Advisor to A'dal (current); Alliance Expedition leader, Archmage of Nethergarde, Kirin Tor archmage,S&L 41 Medivh's apprentice, Ruler of Nethergarde (previous)
Cytuj:
Khadgar, now an advisor to the naaru called A'dal, can be found in the center dome of the Terrace of Light of Shattrath City, located in the western borders of Terokkar Forest. He appears as an NPC representing the need of the Alliance and the Horde to work together to defeat the Burning Legion (much like the Argent Dawn in Azeroth, which encourages the rival factions to ally against the Scourge). It would appear that at some point in their travels, the Expedition encountered the naaru, and have joined their holy quest to stop the Legion in its tracks. Because of Outland's nature, it is a strategic location in the Nether, and is the perfect staging ground for Legion invasions or a resistance.

Khadgar explains to the varied races of Azeroth that although they may have withstood the Burning Legion twice, the Burning Legion is still marching across the universe continuing their Burning Crusade, an ongoing war to snuff out life in the universe, burning planets and crushing everyone in their path and that adventurers must join the fight.[2]
Jakbyś troche pokopał to byś zobaczył, że szefem ekspedycji to on był, nie jest. Dołączył się do naaru w kwestii walki z płonącym legionem. Aby to osiągnąć zignorował to z jakiej frakcji kto jest i akceptuje każdego, kto chce walczyć z legionem. Jak nazwiesz to inaczej, jak nie stanie się neutralną postacią? Bo konktakt np. z Kirin Torem to on miał lata temu.
Cytuj:
Ale będzie mężem Tyrande :x
No cóż, wątpie, żeby jego żonka kazała mu się przyłączyć do alliance za wszelką cenę . Weź pod uwagę, że on ma ważniejsze sprawy, niż kłótnie o takie rzeczy .
A Tyrande też głupia nie jest, by go do tego próbować zmusić.

A tak btw - o tym nie wiedziałem. Aż z radości najade darnassus ze znajomymi niedługo

Cytuj:
Znów subiektywizm. To nie jest moja opinia, tylko opinia ogólna.
Często spotykałem się z takimi opiniami na forach. Niestety większość tych osób wiedzę o lorze miała żadną. To tak jak kłótnia "dlaczego night elfy mogą być magami? LOl blizz niszczy grę OMGOMG". Jak ktoś nie zna lore i nie potrafi nim argumentować swoich wypowiedzi, to dla mnie jego słowa nic nie znaczą. Bo to zwykły krzykacz.
Cytuj:
O jezu, chodzi mi to to: jak Light jest bogiem dla ludzi, tak Naaru dla dreneji, bo są źródłem ich światła.
Światłość bogiem nie jest, to jest inne podejście, ale klasyfikowanie istot jako bogów jest trochę nie na miejscu. Bogami można ewentualnie nazwać Tytanów/Makerów. A nie jakąś rasę. To, że się składa z czystego Lightu (czyli coś co jest bogiem dla azerothian jest ciałem istot pewnej rasy? Trochę nielogiczne to twoje podejście xD) nie oznacza, że są bogami. Jakby tego było mało Naaru potrafią się także spaczyć i emanować mroczną energią, lub tak jak w przypadku M'uru - zamienić się ze źródła światła w Void. Dla dreanei są opiekunami. Tak jak dla duchów nagrandu. Ale nie wyżej.
Cytuj:
ROFL. Wręcz przeciwnie.
Ano. Moje info było outdated
Cytuj:
Dark Iron Dwarfy wykorzystały okazję, że Magni się... skamienił. Varian się nimi zajmie.
Mogę powiedzieć coś podobnego o Dragonmawach. Nie przejmuj się, nie będzie bolało długo xD
Nie powinno
Cytuj:
Dziwnie, bo większość też uważa, że jak na orka, to Thrall jest wyjątkowo ludzki.
Dziwne, bo ludzie mają tendencję do wiązania wszystkich pozytywnych emocji z ludzkimi, zaś negatywnych z nieludzkimi (fakt, tortury wymyśliły u nas zwierzęta nie ludzie). Ludzkość nie jest w stanie spojrzeć sobie w twarz - że tortury, masowe mordy, egzekucje i masa innych rzeczy to zachowania czysto i jak najbardziej ludzkie, w przeciwieństwie do np. matczynej opieki obserwowanej także w naturze.
I takie właśnie "zakłamane" poglądy są przekładane na WoWa. Skąd takie twierdzenia.
Ale podejrzewam, że tutaj zbytnio zapędzamy się w filozofię.
Cytuj:
Dziwne. Chyba w każdym zone są drzewa.
Bynajmniej trzy drzewa na krzyż w barrensie są bardzo kiepskim źródłem surowca

Cytuj:
Poza jak jak im nie pasuje, to won do swojego domu, na Draenor (albo jego resztki).
Aluchy won z terenów byłego Lordareonu, Hillsbrad, Arathi Highlands, gdyż należały one do imperium trolli na długo, zanim ludzkość stworzyła konkretną cywilizację. Była masa cywilizacji istniejących przed aluchami, z którymi toczyli oni wojny - nie tylko horda. Więc równie dobrze można użyć tego samego argumentu - sorka, GTFO to moje tereny.
Humani chcieli terenów/łupów/różnych innych rzeczy to atakowali.
Więc argument niestety żaden w tej kwestii. Każdy robi to co jest dla niego najopłacalniejsze.
Cytuj:
SUPER, A ALLY KONTROLUJE WESTFALL.
W silverpine, w przeciwieństwie do westfall, znajdowały się bazy i encampmenty należące do dalaranu i lordareonu - będących przecież częścią (resztek) 7 ludzkich królestw mających sojusz. Przecież Jaina rządzi niedobitkami z lordareonu i jest w ally, zaś w dalaranie nawet npce mówią "for the alliance"
Cytuj:
Super, w którym okazuje się, że Sylvanas ma w dupie orków z Garroshem na czele i produkuje DALEJ plage, mimo zakazu Garrosha.
Sources please
Najlepiej linki. Poczytałbym sobie.
Cytuj:
Przykro mi, że uważasz mnie za kompletnego nooba. Nie wiem po co mi to tłumaczysz, skoro to wiem. Zdrajcy czy nie zdrajcy, to BYLI forsakeni. I nie Putricide tylko Putress.
No to w takim razie to alliance porywa Thralla w Cata i w 100% zasługuje na otwartą wojnę.
Bo nie ważne kto co tam knuje, to częśc alliancu i mnie nie obchodzi kto za tym stoi - to wasi ludzie. Więc czas wytoczyć ciężkie działa. Czy tak?
Cytuj:
Dziwne. A ja myślałem, że po prostu chciał przejąć UC. A na Thralla (jak i całą hordę) się wkurzył, jak zobaczył jakie wynaturzenia produkują.
Nie. On po prostu chciał wymordować całą hordę
Cytuj:
Saufrangs begs to differ Jakoś jest na tyle głupi, by atakować Skybreakera podczas wylotu na ICC.
Ponieważ w momencie, gdy sojusz upadł otwarte starcia stały sie normalną rzeczą? Vrynn domaga się głów hordy, a my co mamy robić? Stać i patrzeć jak naszych biją? I horda i alliance dążyły do dostania się na szczyt Icecrownu. No i się spotkali, a że po upadku sojuszu byli ze sobą dość kiepsko nastawieni to była strzelanka.
Aha - u mnie to Alliance napada na hordzistów lecących po LK
Cytuj:
Jest różnica. Thrall był młody i miał Tarethe. Varian był sam, miał syna i poddanych, a został porwany w misji politycznej. Miał wyprany mózg, co potem skończyło się lekkim rozdwojeniem jaźni, cóż... Kiedy się bulwersuje, odzywa się w nim ta strona orkowa. Poza tym Thrall to shaman i chyba zgodzisz się ze mną jeśli powiem, że jest sporo inteligentniejszy od Variana.
Zgodzę się .
Poczytałem trochę o Vrynnie
Cytuj:
After the dust had settled from the Third War, Varian journeyed to Theramore to speak with Lady Jaina Proudmoore regarding Horde/Alliance relations. En route, he was abducted by the Defias who had been told of his diplomatic trip through a spy rumored to live within the Kingdom of Stormwind itself. Rumors circulated that he was taken to Alcaz Island and was held captive there.APG #? These rumors were true.
[...]
Varian somehow managed to escape his confinement and leave the island, though his bid for freedom was not wholly successful. Half-drowned and suffering from memory loss, he was found washed up on the shores of Durotar by a caravan of orcs led by the gladiator trainer Rehgar Earthfury. After successfully fighting off an enormous crocolisk using only a stick, he was captured and enslaved as a gladiator by the impressed shaman. Unaware of the human's true identity, Earthfury humorously nicknamed his new slave "Croc-Bait" and threw him into a cage with his other two gladiator slaves: Broll Bearmantle and Valeera Sanguinar. That night, in order to help him remember his past, Broll placed Varian in a trance, wherein he saw a vision of himself as a child in a burning city.
[...]
In thanks for defeating the cave elemental, Broll and Lo'Gosh were invited to the tent of Hamuul Runetotem, elder druid of the tauren. He told Varian the legend of the original Lo'Gosh — a massive, white wolf-beast renowned for its ferocity in battle, already 10,000 years old when the Burning Legion first invaded Azeroth. According to the arch druid, the wolf's legend extended through Azeroth to trolls, goblins and dwarves who all had their own version of the story. In each tale, Lo'Gosh's unyielding will and sheer ferocity enabled him to push through the boundaries of the afterlife to aid his people. Hamuul then gave Lo'Gosh a feather, which Broll immediately recognized as belonging to a hippogryph. The night elf used it to call Sharptalon from Ashenvale, and immediately made a bid for freedom with Lo'Gosh.
Broll and Lo'Gosh eventually reached the Cenarion Enclave in Darnassus, and were summoned to dinner by Tyrande Whisperwind. Tyrande sent the two to Theramore, where Jaina Proudmoore would be able to help restore his memories.
I jak tak czytam to on więcej nacierpiał się od Defiasów, którzy go porwali, więzili i zrobili mu pranie mózgu. Gdy był niewolnikiem w Hordzie nikt (nawet on sam) nie wiedział kim jest ta osoba. Gdyby było to oczywiste, że to król stormwindu Thrall na pewno by go oddał Jainie . Tak czy siak Horda zwróciła mu wolność. Więc powiem ci, że jak tak czytam to o ile Vrynn faktycznie się więcej nacierpiał, to Thrall więcej ucierpiał od przeciwnej frakcji.
Czy może ty to widzisz inaczej? Ciekawi mnie to.
Cytuj:
Bullshit argument, jedyne trolle należące do Hordy to te wygnane z Stranglethorn i nie przyczynili się do tego ludzie. Sand, frost czy forest trolle to nie horda. Poza tym mieli prawo, bo to ich planeta. Taką drogą można osądzić orków, że na Dranenorze atakowali Draenei (w tym, jak sam Saurfang mówi, nawet małe dzieci). Znam tego powody, więc darujmy sobie.
Draenei nie są nativami w draenorze. To byli uciekinierzy z innej planety, na którą przybył sargeras i gdzie zarekrutował kil'jaedena i archimonda wraz z ich plemionami (trzecim plemieniem było plemię Velena).
Co do trolli - nie mówię o hordzie, bo wiem które trolle należą do niej, a które nie.
Poza tym "pełna agresja, bo to nasza planeta" też jest kiepskim argumentem. Albo żyjemy obok siebie, albo najeżdżamy się dla własnych korzyści i nie ma zmiłuj kto, co i jak.
Cytuj:
Horda jest jak USA - w*******a się w Irak choć mają swoje własne tereny. Orkowie na Azeroth są takimi samymi alienami jak Draeneie, z tą różnicą, że Draeneie są pokojowi i zadowalają się skrawkiem własnej ziemi.
I mówi to frakcja, która wpierdzielała się we wszystkie możliwe tereny w azerothie (gdy tylko EK było znane) i wyżynała wszystkie lokalne plemiona. Też możesz powiedzieć, że mają swoje tereny. A jednak dokonywali ekspansji. A jednak tworzyli nowe państwa. A jednak nie mieli przeludnienia
Cytuj:
I Garrosh póki co próbuje na siłę wrócić do tej starej.
Dlatego skończy (taką mam przynajmniej nadzieję) ze strzałą Vol'jina w kniapie.
Nie zdziwiłbym się, gdyby wyszedł patch np. 4.1 lub 4.2 skoncentrowany na rajdach u siebie. Np. Iron dwarfy przejęły władzę w IF i rajdujecie ich tam, zaś Garrosh schronił się u dragonmawów gdzie my ich atakujemy.
Cytuj:
Lol, a czy Jaina i jej zwolennicy to jakieś nowe Alliance? Poza tym o ile pamiętam z W3, to Thrall spotkał trolle już na Kalimdorze, po rozbiciu się.
Nie, Jaina i jej rozbitkowie to resztki Lordareonu.
A Thrall spotkał trolle po drodze, na wyspach otaczających maelstrom.
Cytuj:
Zagrabili sobie głównie dołączeniem do hordy. W której skład wchodzą jeszcze ci orkowie, którzy kiedyś pomordowali ich rodziny.
Dołączyli się do hordy, gdyż sami nie mieliby szans na przetrwanie . Tak jak nocne elfy. Gdyby były zostawione samym sobie by zostały zmiażdżone w kalimdorze. Zaś forsakeni w EK.
Cytuj:
Nie nękane, a porzucone na pastwę losu. Ale popatrz, mamy jeszcze High Elfów w Ally, nawet sporo, i żyje im się dobrze. I znów wspomnę orków, którzy kiedyś najechali Quel'Thalas.
No cóż, Garithros czy jak mu tam było nie porzucił ich, tylko wykorzystywał jak się dało, by przy pierwszej możliwej sposobności ich skazać .
High elfów zostało w ally - ponieważ nie wszystkie należały do Quel'thalas. Częśc np. mieszkała w Dalaranie. Tak jak nie było jednego ludzkiego królestwa tak nie było i jednego elfickiego. Ale to jedno elfickie przemianowało się na Blood elfy i dołączyło do Hordy.
Zaś co do najazdu orków - była to stara horda, która jeszcze miała zmiękczyć śmiertelników przed inwazją legionu. I Lor'Themar dobrze o tym wiedział, dlatego postanowił się do nowej hordy dołączyć, gdyż to był zupełnie inny twór.
Cytuj:
Tak, a potem chwalisz się ile to w Cata horda podbija.
Ponieważ chcąc, nie chcąc, dochodzi do otwartej wojny. A jak już do niej doszło to nie ma zmiłuj - ciśniemy ile się da
Cytuj:
Ja pisałem dłużej, pierw w przerwach podczas ICC10, potem ICC25 (profesorek 25hc one shot /o/) i TOGC25... Uwielbiam środy i czwartki :*
Cieszy mnie to

Cytuj:
Edit: Osz w mordę, ale to długie :O
Nom . I tylko my to czytamy wszystko .


Ja pierdziele. Znowu 2 godziny z życia w pizdu. ARGH! Jest 2:13 ide spać.
__________________
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Shinjix
Jezeli juz jestesmy przy Vision of Escaflowne - fajnego hentaja z tego widzialem
Wpuścić takiego maniaka do tematu o anime

eerion.blogspot.com - Jak to gaijin Japonię ogarniał, czyli relacja z kraju kwitnącej wiśni.
eerion jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 04-06-2010, 07:40   #2454
Tibijczyk222
Użytkownik Forum
 
Tibijczyk222's Avatar
 
Data dołączenia: 08 01 2007
Lokacja: Gdańsk

Posty: 546
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Nie Też czytam i uważam ,że jestescie głupi probujac udowodnić kto jest gorszy poprzez wspominanie kto kiedy był chamski a kto imba pro. Burning legion&scourge>ally&horda

Mnie tylko zastanawia co mniej więcej stanie się z scourge i bolvarem.
Chyba tylko frostmourne kontrolował arthasa ,a skoro miecz już nie ma ,to co? Bolvar będzie w pełni świadomy tego co robi? Co w ogóle stało się z ner'zhulem?
__________________



Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Albertus Pokaż post
wiec czemu jest w języku Polskim a w nazwie po kropce jest .pl ?
żydowska była by po hebrajsku (czy jaki oni tam maja) a po kropce było by .żydy , .jude czy coś tam.

Ostatnio edytowany przez Tibijczyk222 - 04-06-2010 o 07:50.
Tibijczyk222 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 04-06-2010, 11:38   #2455
CytrynowySorbet
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 23 02 2008
Lokacja: Szczecin
Wiek: 32

Posty: 1,753
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Tibijczyk222 Pokaż post
Mnie tylko zastanawia co mniej więcej stanie się z scourge i bolvarem.
Próbowałem znaleźć, ale mi się nie udało (chodzi o screen). Jeśli byłeś w ICC i widziałeś Marrowgara, to będziesz wiedział o co chodzi, bo na alpha był model Fire Marrowgara (Flaaaaaaaaameeeeestoooooooorm inc?).

Cytuj:
Chyba tylko frostmourne kontrolował arthasa ,a skoro miecz już nie ma ,to co? Bolvar będzie w pełni świadomy tego co robi? Co w ogóle stało się z ner'zhulem?
Nie Frostmourne, tylko Helm of Damnation. Po znalezieniu Frosmourna Arthas stawał się DK (miecz był zaklęty), dzięki czemu Lich King (Ner'zhul) mógł kontrolować Arthasa tak jak on teraz kontroluje undeadami.
Sytuacja między Bolvarem i Arthasem jest trochę inna. Arthasem kierowała zawiść i chęć zemsty, był w stanie oddać wszystko, byleby się zemścić na Mal'ganisie. Bolvar to przykład wzorowego paladyna i wciąż chroni go światłość. Zwykli żołnierze padali w ułamku sekundy po zetknięciu z plagą Putressa, a on wytrzymał aż do przybycia smoków. I jak sam mówi: "The dragons' flame sealed my fate", chroni go płomień życia Alexstraszy. No i nie zapominajmy, że pod koniec swojego życia Arthas nie był kontrolowany - on BYŁ Lich Kingiem, a Ner'zhula "wykopał" dość dawno temu. Bolvarem nikt nie steruje, Helm of Domination po prostu zmienił go w bryłę lodu i pozwala mu sterować undeadami... choć nigdy nie wiadomo, czy aby Ner'zhul nie wróci.

@eerion: Nie chce mi się już odpisywać, za dużo tego i zaczynamy się przyczepiać do najmniejszych pierdół Dam tylko tego linka do Sylvanas ignorującej polecenia Garrosha i pokazujący, że NADAL produkuje plagę:

http://img297.imageshack.us/img297/1853/98570645.jpg
Cytuj:
Genn sends you to do one last task - eavesdrop on Sylvannas in the cathedral. As you eavesdrop on her, she is told to cease the application of plague bombs in Gilneas by one of Garrosh's generals. However, as he leaves, Sylvannas tells her High Executor to continue dropping Plague bombs.
CytrynowySorbet jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 04-06-2010, 11:40   #2456
kołbaś
Użytkownik Forum
 
kołbaś's Avatar
 
Data dołączenia: 14 12 2004

Posty: 2,238
kołbaś ma numer GG 7494864
Domyślny

a ja sobie siedze czytam to, gram na gitarce i jest kompletny chillout. A nie jak panowie cisnieniowcy. Eerion, Cytrynowy zluzujcie poslady, posluchajcie smoke on the water i wiecie, chillout. Bo i tak wszyscy znamy lore, i w ally i w hordzie sa badassy jak i heroski, zdarzaja sie dobre i zle chwile/decyzje i wywodzenie tego na swiatlo dzienne spowoduje jedynie zamieszanie, a wniosek powinien byc jeden, i tu i tu jest tak samo.
__________________

I staniemy się pasterzami,
Dla Ciebie mój panie dla Ciebie,
Z Potęgą otrzymaną prosto z Twej dłoni,
Nasze nogi nieść mogą spokojnie Twe rozkazy,
Tak więc rozlejemy rzekę ku Tobie,
I poskramiać duszę będziemy na wieki,
In nomine Patris et Filii,
et Spiritus Sancti. Amen.
kołbaś jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 04-06-2010, 11:50   #2457
Ametystowec
Użytkownik Forum
 
Ametystowec's Avatar
 
Data dołączenia: 28 03 2006
Lokacja: Ustka

Posty: 247
Stan: Niegrający
Domyślny

Elo ziomy, magiem w fire robic enchanty i gemy w sp + crit, nie?

Ostatnio edytowany przez Ametystowec - 04-06-2010 o 11:56.
Ametystowec jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 04-06-2010, 13:22   #2458
eerion
CS Tibia.pl Team
 
eerion's Avatar
 
Data dołączenia: 29 08 2003
Lokacja: Utopia
Wiek: 35
Wpisy bloga: 2

Posty: 2,908
Stan: Niegrający
eerion ma numer GG 4323111
Domyślny

Cytuj:

@eerion: Nie chce mi się już odpisywać, za dużo tego i zaczynamy się przyczepiać do najmniejszych pierdół Dam tylko tego linka do Sylvanas ignorującej polecenia Garrosha i pokazujący, że NADAL produkuje plagę:
Spoko, ale nie widzę tam polecenia garrosha
Ogólnie pokopie niedługo za spoilami ;P


edit:
Jak wklepałem "Garrosh: Northrend was merely a setback!" to wyskoczyło mi to forum na pierwszym miejscu.
Fail xD
__________________
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Shinjix
Jezeli juz jestesmy przy Vision of Escaflowne - fajnego hentaja z tego widzialem
Wpuścić takiego maniaka do tematu o anime

eerion.blogspot.com - Jak to gaijin Japonię ogarniał, czyli relacja z kraju kwitnącej wiśni.

Ostatnio edytowany przez eerion - 04-06-2010 o 16:36.
eerion jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 04-06-2010, 19:04   #2459
Tibijczyk222
Użytkownik Forum
 
Tibijczyk222's Avatar
 
Data dołączenia: 08 01 2007
Lokacja: Gdańsk

Posty: 546
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

W czerwone reckless ametrine albo runed cardinal ruby ,w żołte reckless ametrine ,w niebieskie z bonusem 7 spellpower albo więcej purified dreadstony ,jak nie to reckless ametrine/runed cardinale. (ofc przynajmniej 2 purifiedy na chaotic skyflare Potent ametrinow nie wkładaj ,w gearze jest pełno crita ,w talentach fire też ,tak dużo ,że coraz mniej zyskujesz mając mało haste ,szczegolnie ze fireball ma niepraktycznie długi cast.

A mi się chwilowo w wowa nie cce grac i gram w ... Final Fantasy 1 xd
__________________



Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Albertus Pokaż post
wiec czemu jest w języku Polskim a w nazwie po kropce jest .pl ?
żydowska była by po hebrajsku (czy jaki oni tam maja) a po kropce było by .żydy , .jude czy coś tam.

Ostatnio edytowany przez Tibijczyk222 - 04-06-2010 o 19:29.
Tibijczyk222 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 04-06-2010, 20:40   #2460
eerion
CS Tibia.pl Team
 
eerion's Avatar
 
Data dołączenia: 29 08 2003
Lokacja: Utopia
Wiek: 35
Wpisy bloga: 2

Posty: 2,908
Stan: Niegrający
eerion ma numer GG 4323111
Domyślny

Gemujesz tak, że haste do ok. 800 dalej kryt. W czerwone czysty SP.
__________________
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Shinjix
Jezeli juz jestesmy przy Vision of Escaflowne - fajnego hentaja z tego widzialem
Wpuścić takiego maniaka do tematu o anime

eerion.blogspot.com - Jak to gaijin Japonię ogarniał, czyli relacja z kraju kwitnącej wiśni.
eerion jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 20:10.


Powered by vBulletin 3