Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Inne

Notki

Inne To co nie pasuje do któregoś z działów a ma związek z Tibią trafia tutaj.

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 26-08-2010, 13:06   #1
Vikoxx
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny Pomysł!!

Wpadłem na pomysł, aby w tibi umieścić czaty z wszelkich krajów. Np Chat-PL
Chat-BR itp.
Co o tym sądzicie?
  Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 26-08-2010, 13:42   #2
Erverse
Użytkownik Forum
 
Erverse's Avatar
 
Data dołączenia: 19 12 2007
Lokacja: Olecko

Posty: 2,259
Stan: Na Emeryturze
Erverse ma numer GG 9055526
Domyślny

Naucz się angielskiego.
Erverse jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 26-08-2010, 14:32   #3
Otha
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 25 08 2010
Lokacja: Poznań
Wiek: 33

Posty: 7
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Knight
Świat: Refugia
Poziom: 15
Skille: 72/72
Poziom mag.: 4
Domyślny

Popieram UP... Jeśli nie radzisz sobie z podstawami jezyka angielskiego to Tibia nie jest gra dla Ciebie... A jesli chodzi o Chaty narodowosciowe to jest glupi pomysl gdyz juz jest RL-Chat ktory na wiekszosci serwerow jest nie uzywany a mozna tam rozmawiac w dowolnym jezyku na dowolne tematy...
Otha jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 26-08-2010, 15:04   #4
Bluray
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 30 08 2007
Lokacja: Outland
Wpisy bloga: 2

Posty: 1,077
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Rookstayer
Bluray ma numer GG 9804717
Domyślny

Czat spamujących polaczków... ciekawe.
Bluray jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-08-2010, 09:35   #5
Lil'Cherry
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Gram w tą grę od Września 2005 roku i muszę przyznać, że mnie osobiście ta gra nauczyła troszkę angielskiego.
Jak by nie patrzeć, nie było tylu boterów i łatwiej było nawiązać kontakt, a dzisiaj...
Ukryty tekst:

Sytuacja z życia wzięta:
xxx: Sell Royal Helmet - DSM - Tower Shield - Travel (offert please) < - ja
yyy: offert tower shield <- kupujący gracz
xxx: Tell me your offert please.
yyy: no you
xxx: So my price for tower shield is 9k, but i accept iteam like (3x woi, or 2 gs silk)
yyy: offert tower shield <- wtf!
xxx: 9k but i accept iteams
yyy: pl?
xxx: tak : )
yyy: ile chcesz za tarcze?
xxx: a ile dasz?
yyy: offert?

I w tym momencie, nie wytrzymałem i sprzedałem u NPC za 8k...
  Odpowiedz z Cytatem
stary 27-08-2010, 09:42   #6
Lasooch
Użytkownik Forum
 
Lasooch's Avatar
 
Data dołączenia: 08 02 2006

Posty: 3,852
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Inferna
Poziom: 5x
Skille: nvm/nvm
Poziom mag.: 4x
Domyślny

@Lil'Cherry: Twój angielski też potężnie ssie.
__________________
If you come here... you'll find me. I promise.
Lasooch jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-08-2010, 09:56   #7
Shivek
CS Tibia.pl Team
 
Shivek's Avatar
 
Data dołączenia: 27 06 2007
Lokacja: Gdynia

Posty: 1,017
Stan: Niegrający
Imię: Nie
Gildia: graj
Świat: w
Poziom: ten
Skille: syf
Poziom mag.: !!
Shivek ma numer GG 1086148
Domyślny

Haha, już sobie wyobrażam chat PL:
Kod:
Polaczek: Zginolem znowu ma ktos plate armorta prosze o szybkom pomoc ab thais, lub veno
JakiśtamBR: Fuck PL Fuck PL Fuck PL Fuck PL Fuck PL Fuck PL Fuck PL Fuck PL Fuck PL Fuck PL Fuck PL
KolegaJakiegośtamBR: Brasil rlz Brasil rlz Brasil rlz Brasil rlz Brasil rlz Brasil rlz Brasil rlz Brasil rlz Brasil rlz Brasil rlz Brasil rlz Brasil rlz 
Polaczek: ej gadajcie po polsku bo ja waz nie rozumiem dopeiro bende mia.l angeski w szkole!!!!!!!!!!11
TradeNoob: <<//Sell MPA, 3x Demon Shield, Avenger, 4x Dragon Scale Mail, 10x Boots of Haste, 4x Dragon Shield\\>>[Your offer or bb]<<
Polaczek: Dasz mi MPA
Debilktorysiezalogował: Nie dawaj mo kurwa, ja nie mam nic huju
JakiśtamBR: Fuck PL Fuck PL Fuck PL Fuck PL Fuck PL Fuck PL Fuck PL Fuck PL Fuck PL Fuck PL Fuck PL
JakiśtamBR: Fuck PL Fuck PL Fuck PL Fuck PL Fuck PL Fuck PL Fuck PL Fuck PL Fuck PL Fuck PL Fuck PL
Polaczek: kto mi powie jak zaraportowac ludzi bo na otsie pisalem tylko do gemuw
KolegaJakiegośtamBR: Brasil rlz Brasil rlz Brasil rlz Brasil rlz Brasil rlz Brasil rlz Brasil rlz Brasil rlz Brasil rlz Brasil rlz Brasil rlz Brasil rlz
__________________
Z13 - Oddział tibijskich GM'ów
-------------------------

-------------------------
Rzehój
Ukryty tekst:
tekst przymiotnik lub rzeczownik określający niespecjalnie inteligentną osobę. Rzechóje zazwyczaj zawalają forum głupimi pytaniami i/lub głupimi odpowiedziami.
Shivek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-08-2010, 10:48   #8
Lil'Cherry
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Lasooch Pokaż post
@Lil'Cherry: Twój angielski też potężnie ssie.
Bez przesady, jak bym miał pisać gramatycznie to tym bardziej by nikt nie zrozumiał (taki server...).
Druga sprawa, zdana matura na 90%, zaliczony pierwszy rok na piątkę, pięć wypadów do UK (akurat nie na zmywak itp.)... ale przecież to nie tWOJA sprawa, więc dzięki cI. Następnym razem postaram się dogadać z kimś na moim serverze, wysilając się i pisząc poprawnie zachowując wszystkie formy gramatyki... albo od razu pójdę do NPC...
Pozdrawiam cIĘ.
  Odpowiedz z Cytatem
stary 27-08-2010, 11:50   #9
Lasooch
Użytkownik Forum
 
Lasooch's Avatar
 
Data dołączenia: 08 02 2006

Posty: 3,852
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Inferna
Poziom: 5x
Skille: nvm/nvm
Poziom mag.: 4x
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Lil'Cherry Pokaż post
Bez przesady, jak bym miał pisać gramatycznie to tym bardziej by nikt nie zrozumiał (taki server...).
Druga sprawa, zdana matura na 90%, zaliczony pierwszy rok na piątkę, pięć wypadów do UK (akurat nie na zmywak itp.)... ale przecież to nie tWOJA sprawa, więc dzięki cI. Następnym razem postaram się dogadać z kimś na moim serverze, wysilając się i pisząc poprawnie zachowując wszystkie formy gramatyki... albo od razu pójdę do NPC...
Pozdrawiam cIĘ.
Jeśli osoba pisząca 'offert' lub 'iteam' (powtarzasz ten błąd, więc wiem, że to nie literówka) ma 90% z matury z angielskiego, to bardzo źle to świadczy o poziomie tejże matury. A piątka z angielskiego to nie problem, nieważne, czy to studia czy podstawówka.

FYI: 97% podst, 96% rozsz, 100% obie ustne. Z obu pisemnych wyszedłem przed upływem połowy czasu.

Abstrahując: jeśli chce cI się szukać nabywcy po to, żeby sprzedać przedmiot o 1k drożej (i do tego podróżować), to gratuluję umiejętności zarządzania czasem. Dla 600 gp zysku nie opłaca się go marnować.
__________________
If you come here... you'll find me. I promise.

Ostatnio edytowany przez Lasooch - 27-08-2010 o 11:51.
Lasooch jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-08-2010, 12:08   #10
Seeleesee1992
Użytkownik Forum
 
Seeleesee1992's Avatar
 
Data dołączenia: 08 08 2008

Posty: 394
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Paladin
Poziom: 45
Skille: 75/59
Poziom mag.: 12
Domyślny

Łiiiiiiiiiiii, jaki fajny flejmik się robi ;D

@top
Słaby pomysł ;p
__________________
"Qui non est mecum, contra me est"
Seeleesee1992 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-08-2010, 12:11   #11
Lil'Cherry
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Lasooch Pokaż post
Jeśli osoba pisząca 'offert' lub 'iteam' (powtarzasz ten błąd, więc wiem, że to nie literówka) ma 90% z matury z angielskiego, to bardzo źle to świadczy o poziomie tejże matury. A piątka z angielskiego to nie problem, nieważne, czy to studia czy podstawówka.
Zapewne poziom twojej matury był bardzo wysoki i czujesz dumę, że uzyskałeś taki wynik... ja uzyskałem taki jaki uzyskałem i jestem jakim jestem i potrafię co potrafię i cieszę się z tego jaki jestem, chociaż jest masę rzeczy które bym w sobie zmienił, a tY jesteś jedną z osób która wywarła na mnie wpływ i wezmę się w końcu za poprawienie angielskiego, bo może i faktycznie czy to 90, czy 95 czy 100% to nic nie daje, liczy się to co się umie.

Cytuj:
Abstrahując: jeśli chce cI się szukać nabywcy po to, żeby sprzedać przedmiot o 1k drożej (i do tego podróżować), to gratuluję umiejętności zarządzania czasem. Dla 600 gp zysku nie opłaca się go marnować.
Tak bym musiał lecieć do NPC, wydawać na statek, a tak bym wyszedł na większy + niż u NPC.
Ekonomia >sux<

Cytuj:
Z obu pisemnych wyszedłem przed upływem połowy czasu.
Mogę cIĘ dotknąć?
  Odpowiedz z Cytatem
stary 27-08-2010, 14:12   #12
Rybzor
CS Tibia.pl Team
 
Rybzor's Avatar
 
Data dołączenia: 06 09 1970
Lokacja: Gliwice
Wiek: 33
Wpisy bloga: 1

Posty: 8,452
Stan: Początkujący
Adres Jabbera do Rybzor
Domyślny

Lasooh ty po prostu ociekasz zajebistością

prawie...

@down
Sry, ale to nie ja wypisuje jakie mam wyniki matur w temacie z jakimś pomysłem lol.

Ostatnio edytowany przez Rybzor - 27-08-2010 o 14:58.
Rybzor jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-08-2010, 14:35   #13
Lasooch
Użytkownik Forum
 
Lasooch's Avatar
 
Data dołączenia: 08 02 2006

Posty: 3,852
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Inferna
Poziom: 5x
Skille: nvm/nvm
Poziom mag.: 4x
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Lil'Cherry Pokaż post
Zapewne poziom twojej matury był bardzo wysoki i czujesz dumę, że uzyskałeś taki wynik... ja uzyskałem taki jaki uzyskałem i jestem jakim jestem i potrafię co potrafię i cieszę się z tego jaki jestem, chociaż jest masę rzeczy które bym w sobie zmienił, a tY jesteś jedną z osób która wywarła na mnie wpływ i wezmę się w końcu za poprawienie angielskiego, bo może i faktycznie czy to 90, czy 95 czy 100% to nic nie daje, liczy się to co się umie.
Czepiam się cIEBIE głównie dlatego, że krytykujesz czyjś angielski, a sam piszesz 'offert'. Co do dumy z wyniku - wiele on dla mnie nie znaczy, bo i tak 100% z podstawowego angielskiego na studia dawał mi tyle, co 4% z fizyki, a punktów rekrutacyjnych miałem ponad dwa razy tyle, co wynosił próg. Ale jak się licytujemy, to się licytujemy.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Lil'Cherry Pokaż post
Tak bym musiał lecieć do NPC, wydawać na statek, a tak bym wyszedł na większy + niż u NPC.
Ja do NPC latam jak mi się zbierze parę BP loota. A ekonomia ekonomią, jest coś takiego jak koszt alternatywny.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Rybzor Pokaż post
Lasooh ty po prostu ociekasz zajebistością
Powiedział fajny-na-siłę Ryba-knight ; ] wiesz, że Cię kocham :*
__________________
If you come here... you'll find me. I promise.

Ostatnio edytowany przez Lasooch - 27-08-2010 o 14:36.
Lasooch jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-08-2010, 15:02   #14
Jagred
Użytkownik Forum
 
Jagred's Avatar
 
Data dołączenia: 03 01 2008
Wiek: 38

Posty: 375
Profesja: Elder Druid
Świat: Premia
Domyślny

A ja mialem 96 % i nigdy nie bylem za granica i nigdy nie rozmawialem z native speakerem i jestem fajniejszy od was.

Co za roznica jak kto gada? czy nie potraficie porozmawiac na temat czyli: na temat czatow pl?
poprzechwalajcie sie na priv ile to mieliscie.

O boze moja frustracja siegnela dzisiaj zenitu... normalnie tylko tego mi brakowalo do szczescia. Jeszcze w pracy akurat musi byc taki leniwy dzien... no normalnie szok w trampkach. Dobrze ze to juz weekend.
__________________
Zamierzasz odpowiedzieć na mojego posta?
Błagam Cię, napisz inteligentnie albo nie pisz wcale.
Jagred jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 09:45.


Powered by vBulletin 3