Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Inne > RPG

Notki

RPG Wszystko o grach RPG i cRPG, czy może MMORPG.

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 02-01-2011, 04:31   #921
Yoh Asakura
Użytkownik Forum
 
Yoh Asakura's Avatar
 
Data dołączenia: 29 08 2004
Lokacja: Emirates Stadium
Wpisy bloga: 3

Posty: 5,817
Stan: Niegrający
Domyślny

"The Infinity Edge of casters"

+155 do AP, pasyw: +30% do AP.

Jeżeli jakikolwiek caster bazujący na manie złoży w ciągu 20 minut Arch Staffa + nową Zhonyę i dostanie support od teamu, insta win.

@Edit:
ponieważ Ryba mówi, że nie jestem pro, postanowiłem to sprawdzić w praktyce: tryhard na normalu, w drużynie bez tanka, pełnym kretynów (malz z clarity i teleport, teleportu nie użył ani razu) i kompletnie nie pasujących do siebie picków, picknąłem sobie Shaco. Poszedłem do jungli w wersji tryhard, wyprzedziłem duo linie w levelach, byłem praktycznie na równi z midem i solo topem. Efekt końcowy: 11/2/9, win, scarrowani by Shaco. Malz, Anivia, kennen, Tristana i pro Yoh vs Tryn, Swain, Nasus, Katarina i Lux. Trynde niszczyłem nawet na jego ulti, moje boxy były narzędziem zniszczenia (inteligentne wykorzystanie chain stuna, o którym taki erverse pewnie nigdy nie słyszał) i często byłem wyzywany od "omg noob lucker", podczas gdy wszystko było obliczone tak, by box podłożony na początku walki uruchomił się w odpowiednim momencie i przechylił szalę na moją stronę. Nie mówię już nawet o akcjach, w którym nurkowałem pod turreta po Lux i w sprytny sposób omijałem root Swaina (refleks w naciskaniu R ftw/). Padłem raz dlatego, że po zabiciu tryndy w ich jungli przy lizardzie dobiła mnie Lux z ulti, drugi raz dlatego, że podczas solowania Barona zleciał się cały mój team i oczywiście w tak niezgrabny sposób, że zaraz przyleciała cała 5 wrogów. Generalnie mój pierwszy tryharding od dawna na duży plus, ciągle po przyłożeniu się do gry jestem w stanie pociągnąć drużynę do zwycięstwa
I to zdziwienie wrogów, kiedy Shaco nurkuje po kogoś pod turreta, zabija jednego i po magicznym wykorzystaniu ulti (które rzadko który Shaco umie wykorzystać) aggro nagle przeskakuje na miniona/klona, a Shaco naciera znowu, nie będąc atakowanym przez turreta...
Eh, to doświadczenie i doskonała znajomość mechaniki gry robią swoje, chyba częściej będę się przykładał do gry
__________________
Ooh to be a Gooner.

Ostatnio edytowany przez Yoh Asakura - 02-01-2011 o 06:40.
Yoh Asakura jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 02-01-2011, 09:48   #922
Luker's
Użytkownik Forum
 
Luker's's Avatar
 
Data dołączenia: 29 11 2008
Lokacja: Warszawa
Wiek: 34
Wpisy bloga: 1

Posty: 519
Stan: Niegrający
Profesja: Rookstayer
Gildia: Brak
Świat: Thoria
Poziom: 1
Skille: 10/10
Luker's ma numer GG 8570011
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Yoh Asakura Pokaż post
"The Infinity Edge of casters"

+155 do AP, pasyw: +30% do AP.

Jeżeli jakikolwiek caster bazujący na manie złoży w ciągu 20 minut Arch Staffa + nową Zhonyę i dostanie support od teamu, insta win.

@Edit:
ponieważ Ryba mówi, że nie jestem pro, postanowiłem to sprawdzić w praktyce: tryhard na normalu, w drużynie bez tanka, pełnym kretynów (malz z clarity i teleport, teleportu nie użył ani razu) i kompletnie nie pasujących do siebie picków, picknąłem sobie Shaco. Poszedłem do jungli w wersji tryhard, wyprzedziłem duo linie w levelach, byłem praktycznie na równi z midem i solo topem. Efekt końcowy: 11/2/9, win, scarrowani by Shaco. Malz, Anivia, kennen, Tristana i pro Yoh vs Tryn, Swain, Nasus, Katarina i Lux. Trynde niszczyłem nawet na jego ulti, moje boxy były narzędziem zniszczenia (inteligentne wykorzystanie chain stuna, o którym taki erverse pewnie nigdy nie słyszał) i często byłem wyzywany od "omg noob lucker", podczas gdy wszystko było obliczone tak, by box podłożony na początku walki uruchomił się w odpowiednim momencie i przechylił szalę na moją stronę. Nie mówię już nawet o akcjach, w którym nurkowałem pod turreta po Lux i w sprytny sposób omijałem root Swaina (refleks w naciskaniu R ftw/). Padłem raz dlatego, że po zabiciu tryndy w ich jungli przy lizardzie dobiła mnie Lux z ulti, drugi raz dlatego, że podczas solowania Barona zleciał się cały mój team i oczywiście w tak niezgrabny sposób, że zaraz przyleciała cała 5 wrogów. Generalnie mój pierwszy tryharding od dawna na duży plus, ciągle po przyłożeniu się do gry jestem w stanie pociągnąć drużynę do zwycięstwa
I to zdziwienie wrogów, kiedy Shaco nurkuje po kogoś pod turreta, zabija jednego i po magicznym wykorzystaniu ulti (które rzadko który Shaco umie wykorzystać) aggro nagle przeskakuje na miniona/klona, a Shaco naciera znowu, nie będąc atakowanym przez turreta...
Eh, to doświadczenie i doskonała znajomość mechaniki gry robią swoje, chyba częściej będę się przykładał do gry
Całą twoja skromność... właśnie podobno masz tam jakąś drużynę... wież co może mały spar? Zobaczymy jaki z ciebie i twoich znajomych "PrO TeAm"...
__________________

----------------- o LoLu... ------------------
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez ruszek Pokaż post
Rybzor i Lukers to wyższa liga, oni z pospólstwem się nie zadają
Luker's jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 02-01-2011, 12:09   #923
Rybzor
CS Tibia.pl Team
 
Rybzor's Avatar
 
Data dołączenia: 06 09 1970
Lokacja: Gliwice
Wiek: 33
Wpisy bloga: 1

Posty: 8,452
Stan: Początkujący
Adres Jabbera do Rybzor
Domyślny

Omg joh nie wiem czy ci ktoś to już mówił (pewnie nie) ale ty po prostu ociekasz zajebistością!
Rybzor jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 02-01-2011, 13:29   #924
Erverse
Użytkownik Forum
 
Erverse's Avatar
 
Data dołączenia: 19 12 2007
Lokacja: Olecko

Posty: 2,259
Stan: Na Emeryturze
Erverse ma numer GG 9055526
Domyślny

Soraweczka mistrzu, nie oglądam tyle hotszota co ty i nie wiem co to jest chain stun ; / może mi to wyjaśnisz na język nie-maniaków-hotszota, wtedy Ci powiem czy wiem co to jest, czy może jednak nie?
Erverse jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 02-01-2011, 13:50   #925
_WrD_
Użytkownik Forum
 
_WrD_'s Avatar
 
Data dołączenia: 01 05 2007

Posty: 1,261
_WrD_ ma numer GG 5762125
Domyślny

Zhonyas Ring wywalony, na jego miejsce 2 itemki: jeden to ten, który Yoh podał na górze strony, drugi to +100 AP, +50 armor, dający pasyw usuniętej Zhonyi (stajesz się untargetable). Nerf Exhausta (teraz nie blinduje, ale zmniejsza dmg z ataków), wardy wróciły takie jakie były, buff Dragona i Barona, cofnięcie nerfa Olafa i Garena. O remake'u Evelynn nie mówili nic...
_WrD_ jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 02-01-2011, 14:20   #926
Erverse
Użytkownik Forum
 
Erverse's Avatar
 
Data dołączenia: 19 12 2007
Lokacja: Olecko

Posty: 2,259
Stan: Na Emeryturze
Erverse ma numer GG 9055526
Domyślny

To, że stajesz się untargetable przez zhonye to nie jest pasyw ;p
Erverse jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 02-01-2011, 15:26   #927
_WrD_
Użytkownik Forum
 
_WrD_'s Avatar
 
Data dołączenia: 01 05 2007

Posty: 1,261
_WrD_ ma numer GG 5762125
Domyślny

No, aktyw, pojebało mi się. Chodziło o dodatkową właściwość ;p
_WrD_ jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 02-01-2011, 15:39   #928
rentonB
Użytkownik Forum
 
rentonB's Avatar
 
Data dołączenia: 12 04 2009
Lokacja: Sverige
Wiek: 32

Posty: 296
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Yoh Asakura Pokaż post
Nikt ci nie broni robienia swojego teamu, klanu.

Przecież jest ich cała masa, rejestrujesz na ESL i jedziesz. Masz w EU chociażby SK Gaming czy Demigio, Dimigio czy jak to się tam nazywa.

Na US CLG, China Hero, itp, itd.
Z Season 2 powinien wejsc clan system, i specjalny chanel Clan Wars, poprostu wchodzisz wybierasz odpowiedni ladder i ci szuka. Clan Elo to tez byl by dobry pomysl.
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Yoh Asakura Pokaż post
Oj Rybciu, widzę, że używasz ratingu i ELO wtedy, kiedy to dla ciebie jest wygodne, a jak Revils spada o 100, to nic się nie stało, przecież to jest losowe

Boisz się, że ten plebs cię rozniesie na drobne strzępy
Bardziej niz przeciwnikow boje sie wlasnego teamu.'
Oczywiscie chodzi o SOLO

Cytuj:
Nerf Exhausta (teraz nie blinduje, ale zmniejsza dmg z ataków), wardy wróciły takie jakie były, buff Dragona i Barona, cofnięcie nerfa Olafa i Garena.
Zapomniales dodac ze exhaust obniza teraz sile wszystkich umiejetnosci o 33%, wkoncu efektowne tez przeciw casterom.

Ostatnio edytowany przez rentonB - 02-01-2011 o 15:42.
rentonB jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 02-01-2011, 16:50   #929
Yoh Asakura
Użytkownik Forum
 
Yoh Asakura's Avatar
 
Data dołączenia: 29 08 2004
Lokacja: Emirates Stadium
Wpisy bloga: 3

Posty: 5,817
Stan: Niegrający
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez _WrD_ Pokaż post
Nerf Exhausta (teraz nie blinduje, ale zmniejsza dmg z ataków),.
To nie jest nerf. To jest remake. Bardzo dobry remake.
__________________
Ooh to be a Gooner.
Yoh Asakura jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 02-01-2011, 21:12   #930
_WrD_
Użytkownik Forum
 
_WrD_'s Avatar
 
Data dołączenia: 01 05 2007

Posty: 1,261
_WrD_ ma numer GG 5762125
Domyślny

Widziałem junglującą AP Eve z Doran's Ringiem. Szło jej nieźle, ale jak każda AP Eve która nie ma Lich Bane i przynajmniej 400 AP, lamiła. Jedyne co potrafiła zrobić to dobijać wrogów z 10% hp. Podczas teamfightów stała w krzakach i czekała, aż wrogowie zaczną uciekać z niskim hp. Fajne 4v5. Nadal nie wiem, czemu ludzie grają AP. A potem narzekają, że Eve jest do dupy i potrzebuje buffa. 'Do dupy' to mało powiedziane, jak gra się AP.
_WrD_ jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 02-01-2011, 21:18   #931
Yoh Asakura
Użytkownik Forum
 
Yoh Asakura's Avatar
 
Data dołączenia: 29 08 2004
Lokacja: Emirates Stadium
Wpisy bloga: 3

Posty: 5,817
Stan: Niegrający
Domyślny

A jeszcze nie tak dawno temu wychwalałeś pod niebiosa AP. Ale potem ja ci podałem build dla evki
__________________
Ooh to be a Gooner.
Yoh Asakura jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 02-01-2011, 22:22   #932
_WrD_
Użytkownik Forum
 
_WrD_'s Avatar
 
Data dołączenia: 01 05 2007

Posty: 1,261
_WrD_ ma numer GG 5762125
Domyślny

Jedyna rzecz, za którą jestem ci wdzięczny, mój ty XXXLOLKING69XXX :*

@edit
Przez tych debilów nigdy nie wyjdę na 1300. Właśnie grałem w teamie z kolesiem, który grał Cassiopeią pierwszy raz. Testować championów na ranked! Oczywiście wziął mida, 0/5. Morde solo na topie przeciw Shenowi - 0/3. Bot - 0/1 i 1/3. A ja nic nie mogłem poradzić, gdy szedłem zgankować Shena to Morde, ten noobchar bez cc, oczywiście ginął, a Shen uciekał z 5% hp. Dwa ranki pod rząd przegrane przez kompletnych kretynów (Ashe z Malady, KK!).

Ostatnio edytowany przez _WrD_ - 03-01-2011 o 08:45.
_WrD_ jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-01-2011, 09:58   #933
Rybzor
CS Tibia.pl Team
 
Rybzor's Avatar
 
Data dołączenia: 06 09 1970
Lokacja: Gliwice
Wiek: 33
Wpisy bloga: 1

Posty: 8,452
Stan: Początkujący
Adres Jabbera do Rybzor
Domyślny

Dont worry ziom, to się często zdarza. Przegrać 3-4 ranki z automatu bo ma się w teamie debili

Btw kupilem sobie nidale. Bardzo micro-intensive champ. Ale fajnie się gra : P. W pierwszej grze zrobiłem 5/5/20. Jeszcze się nie nauczyłem KSować ;<.

Btw joh ty chyba tym grałeś, jakie bierzesz pod to spele?

Ostatnio edytowany przez Rybzor - 03-01-2011 o 11:59.
Rybzor jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-01-2011, 14:29   #934
_WrD_
Użytkownik Forum
 
_WrD_'s Avatar
 
Data dołączenia: 01 05 2007

Posty: 1,261
_WrD_ ma numer GG 5762125
Domyślny

Nidalee trzeba tak micrować jak Zergami w Starcrafcie. Zdecydowanie nie dla mnie
_WrD_ jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-01-2011, 14:50   #935
Erverse
Użytkownik Forum
 
Erverse's Avatar
 
Data dołączenia: 19 12 2007
Lokacja: Olecko

Posty: 2,259
Stan: Na Emeryturze
Erverse ma numer GG 9055526
Domyślny

Nida jest zajebista ; ) najlepszy jest zonk gościa, który schodzi za turreta na 0 hp i się recalluje, gdy tu nagle leci włócznia z dupy

ja zawsze brałem flash+ghost
Erverse jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-01-2011, 15:08   #936
rentonB
Użytkownik Forum
 
rentonB's Avatar
 
Data dołączenia: 12 04 2009
Lokacja: Sverige
Wiek: 32

Posty: 296
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Cleanse must have, inaczej spadasz od 1 stuna.
rentonB jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-01-2011, 18:14   #937
Yoh Asakura
Użytkownik Forum
 
Yoh Asakura's Avatar
 
Data dołączenia: 29 08 2004
Lokacja: Emirates Stadium
Wpisy bloga: 3

Posty: 5,817
Stan: Niegrający
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez rentonB Pokaż post
Cleanse must have, inaczej spadasz od 1 stuna.
Srust have, cleanse to syf, o wiele lepszy jest quicksilver, który usuwa absolutnie wszystko, łącznie z ulti warwicka i inne rzeczy

Na Nidalee Ghost i Flash, chociaż Flash przestał już być taki niezawodny jaki był po nerfie.
__________________
Ooh to be a Gooner.
Yoh Asakura jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-01-2011, 18:37   #938
Erverse
Użytkownik Forum
 
Erverse's Avatar
 
Data dołączenia: 19 12 2007
Lokacja: Olecko

Posty: 2,259
Stan: Na Emeryturze
Erverse ma numer GG 9055526
Domyślny

Co oni w ogóle zrobili z tym flashem?
Erverse jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-01-2011, 21:04   #939
_WrD_
Użytkownik Forum
 
_WrD_'s Avatar
 
Data dołączenia: 01 05 2007

Posty: 1,261
_WrD_ ma numer GG 5762125
Domyślny

Nie unikasz spelli, a tylko zmieniasz miejsce. Na przykład, spada ulti Karthusa. Kiedyś sposobem na uniknięcie go był Flash w odpowiednim momencie. Teraz to nie działa.
_WrD_ jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-01-2011, 21:10   #940
Yoh Asakura
Użytkownik Forum
 
Yoh Asakura's Avatar
 
Data dołączenia: 29 08 2004
Lokacja: Emirates Stadium
Wpisy bloga: 3

Posty: 5,817
Stan: Niegrający
Domyślny

Walić ulti karthusa, nie można już nurkować tak fajnie jak kiedyś.
__________________
Ooh to be a Gooner.
Yoh Asakura jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 08:40.


Powered by vBulletin 3