Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Inne > O wszystkim i o niczym

Notki

O wszystkim i o niczym O tym wszystkim co nie pasuje gdziekolwiek indziej ;)

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 06-09-2004, 22:42   #1
Dr. Omader
Administrator
 
Dr. Omader's Avatar
 
Data dołączenia: 05 01 2004
Lokacja: Happyland :)
Wiek: 37

Posty: 4,290
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Master Sorcerer
Poziom: 104
Domyślny Ordo Invictis! Grupa miłośników Fantasy.

Witajcie przyszli Bracia naszego zakonu!
Do naszego Zakonu Niezwycieżonych moze przystapic kazdy, kto interesuje sie jakas dziedzina Fantasy. Zajmujemy sie wszystkim, a czym sie nie zajmujemy tym sie zaczniemy(o ile to ma zwiazek z Fantasy).

Nasz zakon szuka nowych braci, zarowno tych ktorzy dopiero zaczynaja sie zaglebiac w ten swiat jak i starych wyjadaczy. Jestesmy otwarci na nowe porpozycje. Grasz w MtG? Moze czytasz Sapkowskiego lub Tolkiena? A moze jeszcze innych znakomitych autorow? Byc moze interesuja Cie gry RPG.

Przeorami sa Zaglada i Dr. Omader. Jednak to bracia tworza ten zakon! Im szersze zainteresowania w fantasy tym lepiej.


Na co czekasz? Wstąp juz dziś!


Gloria Ordo Invictis!

Ostatnio edytowany przez Dr. Omader - 06-09-2004 o 22:49.
Dr. Omader jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 10-01-2005, 18:51   #2
Dr. Omader
Administrator
 
Dr. Omader's Avatar
 
Data dołączenia: 05 01 2004
Lokacja: Happyland :)
Wiek: 37

Posty: 4,290
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Master Sorcerer
Poziom: 104
Domyślny

Z racji tego iz za duzo osob zostalo do OI przyjetych wyrzucilem wiekszosc ludzi z roznych wzgledow. Za duzo ilosc osob zanizala poziom grupy.
Mam nadzieje odbudowac OI prawie od nowa.

Jesli chcesz sie dostac napisz tutaj posta.
W poscie napisz w jakie systemy RPG grales, jakie ksiazki cie najbardziej interesuja, swoich ulubionych autorow, swiaty, itp. razem z uzasadnieniem(wymysl cos czym udowodnisz swoj poziom) dlaczego to wlasnie ciebie nam brakuje w Ordo Invictis oraz wymysl cos od siebie zeby nas przekonac ze jestes kims ciekawym kto ma cos madrego do powiedzenia na forum.

Jesli nie masz dostepu do forum Ordo Invictis a taki miales to znaczy ze jestes jednym z ludzi ktorzy zostali wycofani z grupy. Jesli uwazasz ze powinnienes jednak byc w grupie to udowodnij to zglaszajac sie jeszcze raz i pokazujac twoj poziom.
Dr. Omader jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 10-01-2005, 19:13   #3
Nightwalker
Użytkownik Forum
 
Nightwalker's Avatar
 
Data dołączenia: 19 08 2004
Lokacja: Wrocław
Wiek: 34

Posty: 664
Domyślny

Proponuje zmienić nazwę na GTW (Grupa trzymająca władze). Bedziemy mieć range "Lub Czasopisma" i wszystko bedzie spoko
Nightwalker jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 10-01-2005, 19:20   #4
ALBERT
Użytkownik Forum
 
ALBERT's Avatar
 
Data dołączenia: 21 08 2004
Lokacja: Moria
Wiek: 33

Posty: 249
Domyślny

Ja bym się na to pisał ponieważ bardzo lubię Fantasty.
Lubię przeważnie grać w gry RPG (Role playing Game) jak np.:
Baldurs Gate I i II, Icewind dale także I (z dodatkiem heart of winter) oraz II.
Interesuje mnie także twórczość Tolkiena ( najbardziej Władca Pierścieni i Hobbit). Lubię także z kolegą "odtwarzać" wielkie bitwy z Władcy Pierścieni najczęściej przeprawę przez Most Khazza`Dumm [chyba tak się pisze] (obecnie zbieramy fundusze na makietę Morii i Helmowego Jaru)
Bardzo także lubię Diablo 2. (dzięki Lord Sith przypomniałeś mi )
Możliwe że niejestem barwną postacią na forum, ale wydaje mi się, że mógłbym się przydać w Ordo Invictis ponieważ: ( i tu będzie problem )
Jestem z natury osobą rozgadaną i szczerą (czasami za bardzo)
I mam fajny avatar (Just Kidding)
I jeszcze interesuje mnie Warcraft ale to chyba nie ma powiązania .

@Nightwalker:
Dobry pomysł! A ja będę Rywinem albo Michnikiem

Ostatnio edytowany przez ALBERT - 10-01-2005 o 19:30.
ALBERT jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 10-01-2005, 19:28   #5
Lord Sith
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 02 11 2004
Lokacja: Choryniec Zdroj

Posty: 73
Lord Sith ma numer GG 4328723
Domyślny

Ja uwielbiam fantasy.
Lubie gry RPG jak Albert.
Moim ulubionych pisarzem jest John Ronald Reuel Tolkien, a ulubioną książką Władca Pierścieni i Hobbit.
Grałem nałogowo w Diablo II, Tibie, jednak bardzo lubie Divine Divinity.
Nie zalezy mi bardzo na czlonkostwie, jednak chcialbym dolaczyc bo mozna porozmawiac o fantasy, rpgach itp. Jedyny problem może być w tym że nie jestem "starym wyjadaczem" tylko jestem całkiem nowy w tym świecie.

Pozdro
Lord Sith
Lord Sith jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 10-01-2005, 20:12   #6
Wild Dragon
Użytkownik Forum
 
Wild Dragon's Avatar
 
Data dołączenia: 03 01 2005
Lokacja: Mam morze niedaleko ! ;P

Posty: 56
Domyślny

A więc ...
Naprawdę, bardzo chciałabym się zapisać do Zakonu , ponieważ
tak jak wyżej (nie zgapiam ogłoszeń... )
uwielbiam Fantasy i RPG . Pogrywam
w przeróżne gry, lecz do ulubionych wpisuję jedynie
(i między innymi ) Neverwinter Nights ,Diablo II (No i jak nie wpisać tej gry ? )
Icewind Dale II oraz ... Gothic II .
Zaliczam je do najlepszych, ponieważ posiadają niezwykły klimat , przyznajmy, że...
nienaganną grafikę
(choć to nie odgrywa wielkiej roli ... )
oraz mają w sobie ''to coś'' ...
Książka, do której nachętniej do niej powracam to oczywiście Władca Pierścieni ! To jest klasyka ...
Według mnie każdy prawdziwy miłośnik RPG powinien choć raz przeczytać któryś z tomów .
( Przynajmniej się zainteresować ).
Moją pierwszą lekturą Fantasy była książka
,,Cień Elfa'' Elaine Cuninngham, do której czasem powracam . No
cóż, zawsze trzeba jakoś zacząć...
Nie gardzę również Wiedźminem ()

A czemu właśnie mnie brakuje w Waszych szeregach ?
Przyznaję, że sama nie wiem , trzeba mnie najpierw ocenić .
To bardzo trudna ocena , ponieważ ciężko jest ocenić kogoś po tak małej ilości postów ...
Ale się rozpiszę. Obiecuję Byłabym zadowolona z przyjęcia i
starałabym się być coraz bardziej wtajemniczona w dziedzinie RPG i Fantasy .
__________________
Cytuj:
Kowal (22:12)
ha ha ha ale a coto tibja ??????
właśnie, a o so chosi ?

Ostatnio edytowany przez Wild Dragon - 10-01-2005 o 20:16.
Wild Dragon jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 17-02-2005, 09:02   #7
Maethi
Zbanowany
 
Maethi's Avatar
 
Data dołączenia: 16 02 2005
Lokacja: Polska
Wiek: 34
Wpisy bloga: 1

Posty: 411
Maethi ma numer GG 4684801
Domyślny

Moja przygoda z fantasy rozpoczęła się w karczmie "Pod Umytym Kucykiem" gdzie pewien wędrowiec opowiedział mi o człowieku żyjącym w puszczy. Powiedział, ów człowiek zagłębia się w świat inny niż ten w którym żyje.Nagle, ów człowiek zniknął. Z ciekawości wyruszyłem w podróż do puszczy. Gdy dotarłem poznałem człowieka , który napisał wiele książek fantasy -był nim p. Tolkien.Opowiedział mi o świecie fantasy, wprowadził mnie w ten świat.
Dzięki niemu jestem młodym templariuszem fantasy.


Troche śmieszne -mogło mi nie wyjść. Chciałbym w waszej grupie powiększyć moja wiedzę na temat RPG i Fantasy. czytam Tolkiena , czasem Sapkowskiego. Grałem w te bardziej znane RPG - Baldurs Gate 1 /2, Icewind Dale 1/2 ,Diablo 1/2, Runescape, Tibia etc.


©Maethi

Ostatnio edytowany przez Maethi - 17-02-2005 o 12:51. Powód: Błąd w zapisie
Maethi jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 17-02-2005, 09:39   #8
Aureliunkunfun (DruiD)
Użytkownik Forum
 
Aureliunkunfun (DruiD)'s Avatar
 
Data dołączenia: 08 02 2005
Wiek: 30

Posty: 101
Domyślny

oke juz wam mowie jestem maniakiem gier MMORPG takich jak : RuneScape , D2 LoD , Dungeon Siege , Tibia itp.
Jak na razie gralem glownie w MMORPG chetnie pomagam ludzia w problemie w grze w ktora jeste dobry I pomoge kazdemu kto potrzebuje mojej pomocy Nawet moj rl Nick pochodzi z MMORPG
Powiem krotko wierzcie lub nie ale potrzebujecie mnie
__________________
jeste Aureliunkunfun tylko zapomnialem passa do aureliunkunfuna a zapomniales haslo nie wysylalo mi na emaila hasla



Aureliunkunfun (DruiD) jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 17-02-2005, 10:29   #9
Flavius
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 12 06 2004

Posty: 21
Flavius ma numer GG 4479590
Domyślny

Myśle że nadawałbym się do zakonu. Bardzo lubie książki fantasy, głównie sagę DragonLance (Hail Raistlin Majere! Evul Master Sorcerer ), Władcę Pierścieni. Gram w gry jak: Diablo II Pan Zniszczenia (nie lubie tego tłumaczenia) , Morrowind, Helbreath i troche MUDÓW.
Flavius jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 17-02-2005, 11:00   #10
Oxygane
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 13 11 2003
Wiek: 36

Posty: 915
Stan: Niegrający
Oxygane ma numer GG 4384632
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Aureliunkunfun (DruiD)
oke juz wam mowie jestem maniakiem gier MMORPG takich jak : RuneScape , D2 LoD , Dungeon Siege , Tibia itp.
Buhahahahahahaha
Oxygane jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 17-02-2005, 11:05   #11
hoomik
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 29 11 2003

Posty: 2,117
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Oxygane
Buhahahahahahaha
j.w., tyle ze z Dungeon Siege...
hoomik jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 17-02-2005, 11:59   #12
Bambuko
Użytkownik Forum
 
Bambuko's Avatar
 
Data dołączenia: 01 10 2003
Lokacja: Dobów Mniejszy
Wiek: 35

Posty: 2,212
Stan: Niegrający
Domyślny

A Maethi napisał, że gra w te bardziej znane gry RPG jak Dungeon Keeper A w Mortal Kombat to nie grałeś?
__________________
.
Bambuko jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 17-02-2005, 12:02   #13
Caer
Użytkownik Forum
 
Caer's Avatar
 
Data dołączenia: 15 01 2005
Lokacja: Łódź

Posty: 967
Caer ma numer GG 6319946
Domyślny

To moze i ja bym wszedl do do jakieis(jakiejs?) grupy. Mysle, ze czytalem calkiem sporo ksiazek fantasy. Moim ulubionym polskim autorem, a konkretniej autorka jest pani Ewa Bialolecka. "Wiedzmina" Sapkowskiego tez lubie, czytalem go pare razy. Jednym z ulubionych zagranicznych autorow jest John R.R. Tolkien, z jego tworczosci najbardziej lubie "Silmarilliona", czytalem takze "Wladce Pierscieni" i "Hobbita". Jednak na rowni z Tolkienem, stoi niejaki pan George Martin i jego cykl powiesci "Piesn lodu i ognia". Takze trylogia "Wojna pajeczej krolowej", ktora pisalo 2 ludzi z tego co pamietam. Z gier cRPG, najbardziej lubie Icewind Dale I/II, Baldur's Gate I/II, Neverwinter Nights, a takze pare gierek hack'n'slash ktore przypominaja rpg, m.in.: Diablo I/II, Dungeon Siege. Kilka gierek jRPG, czyli: Final Fantasy VII/VIII/IX, nie mialem okazji pograc w X, Legends og Dragoon, Chrono Cross. Z systemow RPG gralem w Warhammera, Wiedzmina, D&D. Czesto, gdy chodzilem z kumplami po osiedlu to gralismy w RPG, ale bez zadnych kartek, kosci i skomplikowanych zasad. A teraz bedzie troche trudniej. Dlaczego wy mnie potrzebujecie? Nie wiem. Mam spore doswiadczenie z grami RPG, znam sporo ksiazek i autorow(tak jak kazdy zreszta). A, zapomnialem dodac, gralem takze w LotR TCG (karcianka), pozdro dla Andrzeja, szefa ligi w moim kochanym miescie. Mysle ze to co napisalem wystarczy, a troche chyba przegialem, ile tu tekstu.
__________________
Follower of the Flying Spaghetti Monster.
Proud Pastafari.

Ostatnio edytowany przez Caer - 17-02-2005 o 12:03.
Caer jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 17-02-2005, 12:11   #14
hoomik
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 29 11 2003

Posty: 2,117
Domyślny

tak troche nie na temat, ale czy moglbys przyblizyc mi system gry "Wiedzmin"? Pierwszy raz o nim slysze, a chetnie bym sprobowal zagrac.
hoomik jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 17-02-2005, 14:18   #15
roland
Użytkownik Forum
 
roland's Avatar
 
Data dołączenia: 04 06 2004
Lokacja: Z nienacka:P

Posty: 486
roland ma numer GG 2839234
Domyślny

Hmm, próbował bym się zapisać do zakonu, ponieważ:
Gram w d&d, l5k, warhammera i neuroshime od jakiegoś czasu(d&d-6 lat, l5k-2 lata, młotek-3 lata, neuroshima-około rok)
Gram w MtG, Star Warsy.
Czytam Pratcheta
Takie tam, czekam na odpowiedź od lidera.
__________________
"Los dzielący ludzkie byty,
na zabójców i zabitych,
zmieści Cię w rubryce szerszej,
tak w tej pierwszej..."
roland jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 17-02-2005, 18:34   #16
dap-galothij
Użytkownik Forum
 
dap-galothij's Avatar
 
Data dołączenia: 15 09 2004
Wiek: 31

Posty: 660
dap-galothij ma numer GG 1502311
Domyślny

poprosiłem o przyłączenie dnia:

14-10-2004

nie zostałem

wszystkie argumenty są w starym temacie o OI

a ponieważ tematu nie znalazłem piszę tutaj:

RPG: Baldur1 2, icewind2, torment, pewnie jeszcze jakies inne

książki: Sapek, Pratchett, Białołęcka, Salvatore, Tolkien, i pewnie jeszcze dużo pomniejszych

Rpg papierkowe: Wiedźmin, Warhammer, inwencje MG(nie było to normalne)

ulubiona rasa:
ulubiony zawód i




proszę o dostęp do grupy.

nie jestem zbyt cierpliwy(przyznaję się do wady), bo już wysłałem PW do Zagłady(miesiąc temu)
dap-galothij jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 17-02-2005, 18:54   #17
Myshacheq
Użytkownik Forum
 
Myshacheq's Avatar
 
Data dołączenia: 16 09 2004
Lokacja: Erran Ithu'il (Jarosław)

Posty: 108
Myshacheq ma numer GG Nie,trojany rozsyłaj
Domyślny

Uuuuu grupa i tak będzie elitarna, sami "znani i lubiani". To, czy ktoś interesuje się fantastyką miało dla was jakieś znaczenie?

Sam się wpisze solidaryzując się z poprzednikami

Fantastyką interesuję się już kilka lat, niedawno zacząłem grać w RPG(Warhammer rulz) długo pogrywałem w Magie i Miecz, Magic the Gathering troszkę poznałem, bitewniaki też. Z literatury to głównie Tolkien, Sapkowski i od kilku dni Pratchet. Jak byłem młodszy grałem w cRPG, jakieś BG2, IWD, czasem Warcraft dla posłuchania sobie muzyczki. Byłem członkiem klubu, ale się rozleciał, po tym jak łoiliśmy się w zbrojach na środku miasta, Policja nas zgarneła i się jakoś skończyło. Z nudów tworzyłem swoje światy fantasy, tworzyłem historie (rekord to 370 punktów) i rysowałem mapki. W sumie nudno, ale tak jest jak się ma psychozę stopnia 2
Jak ktoś chce się podzielić, lub nabyć wiedzę polecam www.k20.pl autorstwa MatKusa
__________________
Nie moja wina, że jestem chory psychicznie
Myshacheq jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 19-02-2005, 17:33   #18
Ing
Użytkownik Forum
 
Ing's Avatar
 
Data dołączenia: 30 11 2004
Lokacja: Thais
Wiek: 36

Posty: 172
Domyślny

Wielmożny Przeorze,
gorącą prośbę, płynącą prost z serca, kieruję do Mistrza, aby przyjąc mą skromną osobę w szeregi bractwa waszego, potęgą nie mającego sobie równych w całej krainie. Zasłynąłem jako doświadczony mag, z wieloletnim stażem. Uczestniczyłem w wyprawach przemierzających cały świat Forgotten Realms, Warhammera, Wampira, Wilkołaka, Zewu Cthulhu. Miałem także przyjemnośc mistrzować wiele z nich - zawsze z satysfakcją śmiertelników czy też nieśmiertelnych, którzy przyjęli los jaki im zaplanowałem. Przez wiele lat szkoliłem także swoją wiedzę na temat wieków średnich, zarówno kultury zacnej europy jak i egzotycznej Japonii. Wiele dzieł mistrzów, pisarzy naszych rodzimych, studiować okazję miałem. Zacnych mistrzów Sapkowskiego, Kossakowskiej, Baniewicza, Piekary, Ziemkiewicza, Zimniaka... Nie gardząc jednocześnie tworami obcego języka - Tolkien, Valesse... Szacunku nie mam jednak dla herezji spisywanych przez samozwańczą mistrzynię imieniem Rowling. Mimo skromności mojej osoby, pominąć nie mogę faktu członkostwa w Bractwie Rycerskim zamku Chojnik, sławnego na całe ziemie południowe, a także posiadania sławnego już wśród pospólstwa miecza - będącego odbiciem duszy wojownika - i kunsztownej zbroi, która nie raz przed śmiertelnym ciosem innowierców mego ciała broniła. Przysięgałem także z pełnym poświęceniem dosnonalić swoje umiejętności walki, by bronić i służyć wiernie memu Bractwu. Nie są mi także obce prawidła gier takich jak M:tg czy LoTR TCG.
__________________
Piroko Linux 2.0
now featuring LDW (Largo Desktop Enviroment) 43.4
50% cute. 50% deadly force. 100% ice cold. ph34r t3h penguin!

copyright: www.megatokyo.com

Ostatnio edytowany przez Ing - 19-02-2005 o 17:35.
Ing jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 17-03-2005, 20:41   #19
lewy/fallen
Użytkownik Forum
 
lewy/fallen's Avatar
 
Data dołączenia: 25 12 2004
Lokacja: Elbląg
Wiek: 35

Posty: 47
Stan: Aktywny gracz
Imię: Lolnikov
Profesja: Knight
Gildia: -
Świat: Azura
Poziom: 27~
Skille: 70/50~
Poziom mag.: 13
lewy/fallen ma numer GG 4868258
Domyślny

Jestem spostrzegawczym oraz inwencyjnym młodzieńcem który szuka społeczeństwa w którym mógłby się komunikować oraz wnieść coś od siebie.
Grywam w gry powszechnie zwane "papierowymi" Dungeons'n'Dragons , Cybrpunk 2.0.2.0. - polska edycja , Magia i Miecz . Nie jestem obojętny również do crpg takich jak : Fallout , Planescape Torment , Baldur's Gate , Vampire Masquarade .
Jednak mam słabość do rpg text-based

Pozdrawiam i cierpliwe czekam na odpowiedź !!
__________________
"I can fly so high I Can fall so deep"


"czas bardzo szybko mija a przy śmierci zostaje chwila"
lewy/fallen jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 17-03-2005, 21:28   #20
TehRegent
Zbanowany
 
TehRegent's Avatar
 
Data dołączenia: 06 02 2005

Posty: 542
TehRegent ma numer GG 4790363
Domyślny

Witam!

Jesli chodzi o fantastyke dopiero zaglebiam sie w klimat. Czytam aktualnie A. Sapkowskiego. Zaczynam tez przygode z D&D i mysle ze gdy bede w OI to poducze sie zasad itd. Wiec czekam na odpowiedz, chociaz mysle ze nie potrzebujecie takiego newbie jak ja .

Żegnam

HAIL ORDO INVICTIS!
TehRegent jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 12:33.


Powered by vBulletin 3