|
|||||||
| Notki |
| Inne To co nie pasuje do któregoś z działów a ma związek z Tibią trafia tutaj. |
![]() |
|
|
Opcje tematu |
|
|
#1 |
|
Użytkownik forum
Data dołączenia: 15 04 2005
Posty: 6
|
Mam problem z logowaniem na konto
Przy próbie logowania, albo pisze, że numer lub chasło złe, albo że konto wyłączone na 5 minut i żeby zaczekać. Czy to może być dalszy ciąg problemów serwera logowania? Nadmieniam, że te problemy mam od wczoraj (6 lipiec), a na inne konto loguje się bez problemów. Proszę o pomoc. |
|
|
|
|
|
|
|
#2 |
|
Użytkownik Forum
Data dołączenia: 26 01 2005
Posty: 130
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Larin Lurini
Profesja: Paladin
Świat: Candia
Poziom: 60
Skille: 87/74
Poziom mag.: 16
|
ktoś ci zmiennił passy albo źle piszesz te passy sprawdz czy nie masz tak czasem capslocka
__________________
![]() Firefox i tylko on Ostatnio edytowany przez Faja - 07-07-2005 o 11:32. |
|
|
|
|
|
#3 |
|
Zbanowany
Data dołączenia: 30 04 2005
Lokacja: Krzeslo przed komputerm (na serio Wrocek)
Wiek: 34
Posty: 318
|
Sa 3 opcje
1. ktos cie shakowal i zmienil passy 2. zle wpisujesz passy 3. masz wlaczonego capslocka |
|
|
|
|
|
#4 |
|
Użytkownik forum
Data dołączenia: 15 04 2005
Posty: 6
|
ale na te same dane loguje sie bez problemu przez www...tylko przez gre nie moge
|
|
|
|
|
|
#5 |
|
Użytkownik Forum
Data dołączenia: 29 08 2004
Lokacja: Emirates Stadium
Posty: 5,814
Stan: Niegrający
|
<ten post to missclick,prosze o jego usunięcie.>
__________________
Ooh to be a Gooner. Ostatnio edytowany przez Yoh Asakura - 07-07-2005 o 11:44. |
|
|
|
|
|
#6 |
|
Użytkownik Forum
Data dołączenia: 29 08 2004
Lokacja: Emirates Stadium
Posty: 5,814
Stan: Niegrający
|
Szukaj,tego typu tematów było od groma =.=
__________________
Ooh to be a Gooner. |
|
|
|