Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Inne > O wszystkim i o niczym

Notki

O wszystkim i o niczym O tym wszystkim co nie pasuje gdziekolwiek indziej ;)

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 20-07-2005, 12:41   #1
Jagoodek
Użytkownik Forum
 
Jagoodek's Avatar
 
Data dołączenia: 19 06 2005

Posty: 66
Domyślny Alien vs Predator 2

Grał ktoś z was keidyś w AvP2 ?? Co sądzicie otej grze? Podoba się wam czy nie? Kim najbardziej lubicie grać? Czyja kampania wam się najbardzej podobała? Aliena? Predka? MArines?
__________________
Shinobi nie zna skrupułów

Shinobi zawsze da radę
Jagoodek jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 20-07-2005, 12:45   #2
Avager
Użytkownik Forum
 
Avager's Avatar
 
Data dołączenia: 11 11 2004
Lokacja: Opole
Wiek: 34

Posty: 2,396
Avager ma numer GG 1611291
Domyślny

Och ta.... dawno w to grałem, na piracie jak jeszcze Większość CD-keyów była wolna :> i można było grać na necie :>.

Wtedy to najczęściej grałem Marinsem, ta babka... nie pamiętam (ta co na odpowiednich setach broni ma karabin) lub Firmą (corporation) też tym.... co ma karabin (Ten zwykły, Pulse Rifle) .... ostatecznie Alienem, Drone (a jak sie dało to Queen xD ). Ale ostatni raz jak grałem To predatorem, Albo Light Albo Zwykły (ten Heavy jest do kitu -.- ).

Poprostu gra była SUPER !!!!!!!! Szczególnie tryb Survive ! TAm to było siuper mega ultra :>

Tera osobiście nie mam gierki na CD...ani cd-keya więc grać se nie moge :/ ...


Aha, grałem bez dodatku Primal Hunt.
Avager jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 20-07-2005, 13:20   #3
ciemne dropsy
Użytkownik Forum
 
ciemne dropsy's Avatar
 
Data dołączenia: 16 08 2004
Lokacja: Zgorzelec
Wiek: 33

Posty: 725
Stan: Na emeryturze
Profesja: Knight
Świat: solera
Poziom: 8
Skille: zmienne
Domyślny

Gralem... Przeszedlem marinem i alienem... Predatorm sie narzie nie udalo ale zrezygnowalem z grania nim niedlugo po ty jak zaczalem bo juz mi sie zwyczajnie nie chcialo... Ale ogolnie gra jest spoko. Nafajniej sie zabija predatorem ^^ te jego bornie dystansowe
__________________
WWW.RZALIBUL.PRV.PL - macie niepowtarzalna mozliwosc wyrzalenia sie i wyrazenia swoich buluw xD
ciemne dropsy jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 20-07-2005, 13:35   #4
Avager
Użytkownik Forum
 
Avager's Avatar
 
Data dołączenia: 11 11 2004
Lokacja: Opole
Wiek: 34

Posty: 2,396
Avager ma numer GG 1611291
Domyślny

nah, marinsem najlepiej, jak sie chodzi w tych ciemnych tunelach...a tu Krzyk i atak na ciebie xD... najlepiej na tym... najtrudzniejszym ...3 strzały i jesteś martwy xD . Ja predatorem przestałem grać jak była misja z rurami nad wodą w jakiejś jaskini, tam biegały pretoriany...już mi się nie chciało grać ...
Ale i tak Multi wymiatał !
Avager jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 20-07-2005, 13:51   #5
Jagoodek
Użytkownik Forum
 
Jagoodek's Avatar
 
Data dołączenia: 19 06 2005

Posty: 66
Domyślny

yeah....ale alien rulz...Ten klimacik...idziesz po suficie i czaisz sie na gostka...a tu predek od tylu i masz deada -.- Ja tak mialem w multi
__________________
Shinobi nie zna skrupułów

Shinobi zawsze da radę
Jagoodek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 20-07-2005, 15:30   #6
Arthus Drag'Tail
Użytkownik Forum
 
Arthus Drag'Tail's Avatar
 
Data dołączenia: 19 11 2004

Posty: 380
Domyślny

Bardzo duzo w to nie gralem, ale gra mi sie podobala . Najmniej gralem Marine- gra bardzo klimatyczna, lecz nie przypadla mi do gustu. Srednio gralem Predatorem- Tutaj granie sklania sie w strone rzezni, poniewaz jest on dosc wytrzymaly, ma mocne bronie, chociaz skradanie tez nie zaszkodzi Alienem gralem w druga czesc chyba najwiecej.. Od twarzolapa do pelnej formy.. Czaisz sie na scianie... Naciskasz przycisk i DUP- przeciwnik nie ma glowy Fajne to bylo.
Arthus Drag'Tail jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 20-07-2005, 19:44   #7
Raynold
eX Moderator
 
Raynold's Avatar
 
Data dołączenia: 13 10 2003
Lokacja: Tychy
Wiek: 41

Posty: 1,816
Stan: Niegrający
Domyślny

Mi sie jedynie kampanii Marinem nie chcialo przechodzic. W ogole po pierwsze to wszystko przeszedlem Alienem, potem Predatorem. Nie wiem, czemu, ale jednak AvP 1 podobalo mi sie troche bardziej. Wiem, nie bylo tyle mozliwosci co w drugiej czesci itp itd, ale jednak AvP 1 ma w sobie taki jakis bardziej mroczny klimacik ;>

Ale ogolnie podobal mi sie pomysl przechodzenia Aliena przez wszystkie stadia rozwoju, tak samo zdobywanie przez Predatora nowych broni (dodatkowo remote bomb, spear, net) i wspanialego nie_pamietam_jak_sie_to_nazywa urzadzenia do ladowania energii Moze za jakis czas przekonam sie do drugiej czesci, jak troche wiecej pogram.
__________________
Emerytura... Dzięki za wszystko.
Raynold jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 21-07-2005, 16:57   #8
Litawor
Użytkownik Forum
 
Litawor's Avatar
 
Data dołączenia: 19 03 2004
Lokacja: Szczecin/Kraków

Posty: 1,657
Domyślny

Grałem tylko marinem, bo tylko jego kampania miała w sobie ten klimat... Ale nie przeszedłem całej, bo znudziła mi się, zanim doszedłem do końca. Jeśli chodzi o atmosferę strachu, Doom 3 jest znacznie lepszy.
Litawor jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 21-07-2005, 23:25   #9
Avager
Użytkownik Forum
 
Avager's Avatar
 
Data dołączenia: 11 11 2004
Lokacja: Opole
Wiek: 34

Posty: 2,396
Avager ma numer GG 1611291
Domyślny

Doom 3 Ssie ! Zagraj w Silent Hill 4: The room ! Hau hau

Topic:
Marinsem była łatwa kampania... ale koniec do kitu , zabić królową ... jezu ona cieniutka była... wystarczyło biegać w około jakiejś sali... (ich legowiska)

Alienem... koniec też do kitu, obroniłeś swoje legowisko, i złapałeś w kokon tego...profesorka (ten ... taki.... co jest w pokazówce od Marinse chyba... że leży na ziemi z krwią na rękach itp..)

PRedatorem była najnudniejsza gra, ale miał najfajniejsze zabawki :> :
-Włócznia
-Kusza
-Ten... niby throwing star
-Sieć (to było najfajniejsze), (na multi nożem albo pazurami można to było rozwalić)
-Te al'a pazury
-Działko na ramieniu
-ofcoze maska z różnymi rodzajami podglądu xD, lubiłem tak straszyć ludzi na multi (jak gra jesszcze wczesna była i nie każdy z radaru umiał dobrze korzystać - test shoty) gostek podchodzi, a ja zmieniam podglądy (widać u innych wtedy zmiana koloru oczu jeśli jest się nie widzialnym itp...). Tylko zmiana podglądu, strzał z sieci i ze speara w head xD (i ten okrzyk predka xD )
-Ładowarka energii mnie wkurzała .... lepiej jak by się odnawiała systematycznie jak sie nie walczy, klękasz ... czekasz chwilke itp :>
-och yea .... skok fajny xD (wysokie skoki).
-A no i najważniejsze, nie widzialność (nie ma co używać jej jak są w pobliżu same alieny - na multi szczególnie - bo i tak cie zabiją... tam widzi się (alienem) obłoczki wokół postaci... to co one wydzielają ...czy cuś:
Człowiek- niebieskie
Predek - Zielone
Alien - czerwone
Więc łażenie po kanałach i napotkanie żywego marinsa i ominięcie go jest raczej niemożliwe xD ).

Dobra bo ja fabułe zdradzam już się uciszam xD .
Avager jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 06:26.


Powered by vBulletin 3