|
|
#2 |
|
Użytkownik Forum
Data dołączenia: 20 02 2005
Lokacja: Wrocław
Wiek: 35
Posty: 692
Stan: Niegrający
|
Życzę powodzenia. To naprawdę fajna zabawa i dzięki temu zapewnie poznasz wielu fajnych ludzi z naszego forum.
|
|
|
|
|
#3 |
|
Użytkownik Forum
Data dołączenia: 20 07 2005
Wiek: 32
Posty: 67
|
Lucyper zrob mi prosze jakiegos avatara
Bo niemam ![]() Ostatnio edytowany przez Plaski knight - 21-07-2005 o 21:57. |
|
|
|
|
#4 |
|
Zbanowany
Data dołączenia: 16 02 2005
Lokacja: Polska
Wiek: 36
Posty: 411
|
Dam ci szansę. Jeżeli twój avatar będzie bdb to użyje go ( choć wątpie , ze pobijesz Eileen), jezeli nie pogratuluje rozreklamuje Cie , ale nie uzyje.
prosze o avatar : - wymiary jak na forum - ładny - Feniks z rozłożonymi skrzydłami na tle wybuchającego wulkanu , ognia lub lawy. - reszta do twojej dyspozycji - + mój nick |
|
|
|
|
#5 |
|
Użytkownik Forum
Data dołączenia: 21 06 2005
Lokacja: Carlin
Posty: 45
|
@Eileen
dzięki @Maethi ![]() nie wiem czy ci się spodoba @Plaski Knight już robie edit: już zrobiłem ![]() i jak podoba się? To moje pierwsze prace ![]() Ostatnio edytowany przez Lucyper - 22-07-2005 o 00:39. |
|
|
|
|
#6 |
|
Zbanowany
Data dołączenia: 16 02 2005
Lokacja: Polska
Wiek: 36
Posty: 411
|
Podoba mi się , ale napis. Jedyną wadą jest napis. Proszę zmień go wg. własnej inwencji. Takto bardzo ładnie.
|
|
|
|
|
#7 |
|
Użytkownik Forum
Data dołączenia: 21 06 2005
Lokacja: Carlin
Posty: 45
|
spróboje zmienic bo, ale nie wiem czy ci sie będzie podobac bo ja o w paincie robie bo w tym adobe photoshop 7.0.1 czy jakoś tak nie wiem jak zrobic:/
edit: teraz to jeszcze gorszy mi wyszedł:/ ![]() Ostatnio edytowany przez Lucyper - 22-07-2005 o 10:38. |
|
|
|
|
#8 |
|
Zbanowany
Data dołączenia: 16 02 2005
Lokacja: Polska
Wiek: 36
Posty: 411
|
Pierwsze 2 litery nie pasują...spróbuj zmienic kolor , lub czcionke.
|
|
|
|
|
#9 |
|
Użytkownik Forum
Data dołączenia: 21 06 2005
Lokacja: Carlin
Posty: 45
|
Ostatnio edytowany przez Lucyper - 22-07-2005 o 10:47. |
|
|
|
|
#11 |
|
Użytkownik Forum
Data dołączenia: 21 06 2005
Lokacja: Carlin
Posty: 45
|
a co to ma byc za faraon to ma byc górna częśc sarkofagU?
|
|
|
|
|
#13 |
|
Użytkownik Forum
Data dołączenia: 21 06 2005
Lokacja: Carlin
Posty: 45
|
Ostatnio edytowany przez Lucyper - 22-07-2005 o 11:16. |
|
|
|
|
#15 |
|
Użytkownik Forum
Data dołączenia: 21 06 2005
Lokacja: Carlin
Posty: 45
|
że jest otwarty sarkofag a nim faraon? tak? trochę trudne ale spróbuje
nie wiem oco ci chodzi:/ Ostatnio edytowany przez Lucyper - 22-07-2005 o 11:27. |
|
|
|
|
#17 |
|
Zbanowany
Data dołączenia: 16 02 2005
Lokacja: Polska
Wiek: 36
Posty: 411
|
Lucyper pasuje mi taki , chciałbym ci jednak przypomnieć o panującej zasadzie : 100x100 i wielkosc 19.5 kb
|
|
|
|
|
#18 |
|
Użytkownik Forum
Data dołączenia: 20 07 2005
Wiek: 32
Posty: 67
|
Lucyper podobi mi sie avatar ale jak bys mogl t popraw napis jest trochce taki nieczytelny jakis
![]() |
|
|
|
|
#19 |
|
Użytkownik forum
Data dołączenia: 21 07 2005
Lokacja: Płock
Wiek: 33
Posty: 21
|
ja tez prosze z moim nickiem na czarno ze znakiem copyrigh
|
|
|
|
|
#20 |
|
Użytkownik Forum
Data dołączenia: 07 07 2005
Wiek: 35
Posty: 83
|
ja tez cie prosze o jakis super avarcik zeby odjazdowy
![]() ![]() i napis Żuczek |
|
|