Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Dla początkujących > Mainland

Notki

Mainland Wielki i tajemniczy kontynent... Tutaj odkrywamy jego tajemnice...

Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 21-09-2003, 10:18   #1
dj_murphy
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny Polska vs Szwecja - Dlaczego ??

Dlaczego są takie wielkie wojny między Polakami a Szwedami ??? Z tego co słyszałem to bardzo sie nie lubimy. Od czego to sie zaczęło ??? Kolega mówił mi, że nawet jedna babka ciągle mówiła "cze" na każde pytanie żeby jej nie zabili bo była Szwedką.
 

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 21-09-2003, 10:52   #2
Zlodziej
Użytkownik Forum
 
Zlodziej's Avatar
 
Data dołączenia: 20 09 2003
Lokacja: Żyrardów
Wiek: 37

Posty: 57
Domyślny

O boże... znowu....

Dlaczego Polacy się nienawidzą ze Szwedami? Może dlatego że największą nacją są Szwedzi a zaraz potem Polacy?

A więc mechanizm działa tak. Skoro najwięcej jest Szwedów i Polaków to i najwięcej jest dzieci ze Szwecji i Polski grających w Tibię. Przeciętne dziecko nie wie co to honor, kompromis, wdzięczność. Korzysta z tego że gra daje mu pozorną anonimowość. A więc polacy i szwedzi (a nie Polacy i Szwedzi) kradną, zabijają plądrują, żebrają i spammują.

Dzięki temu kształtuje się wizerunek obu narodów w oczach innych tibijczyków. I należy się liczyć z tym, że nie postrzegamy się ze Szwedami źle nawzajem, ale że WSZYSCY naokoło tak nas postrzegają.

koniec wykładu

Pozdrawiam
Zlodziej jest offline  
stary 21-09-2003, 10:54   #3
n0n
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 18 09 2003

Posty: 5
n0n ma numer GG 22
Domyślny

poprostu dla tego se sei kluca ;p chociaz ja nie wiem co polacy maja do szwedow, sam jestem w szwedzkiej gildi i jest mi tam dobrze, a i znam paru z nim lepiej niz polakow
n0n jest offline  
stary 21-09-2003, 11:12   #4
Karol7k
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 21 09 2003

Posty: 68
Domyślny

Ja nie mam nic do szwedów , wręcz przeciwnie , bo czesto ze szwedami chodze na łowy - oni pomagają mnie , a ja im . Nie dostrzegam żeby to akurat polacy i szwedzi mieli spory tylko miedzy sobą , jesli ktos jest hamski to dla wszystkich.
Karol7k jest offline  
stary 21-09-2003, 11:28   #5
Depformypleszer
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 14 09 2003

Posty: 33
Depformypleszer ma numer GG 5911989 Adres Jabbera do Depformypleszer
Domyślny

Ja tam nie mam nic do Szewdow... tylko do PK. Takie mowienie ze ktos sie nie lubi z kims to jest wmawianie sobie sememu czegos dziwnego. Przeciez ile ludzi narzeka na Warszawiakow, Slazakow itd. ? Tak samo jest i tu ;] Poprostu stereotypy... A z koro tak Polacy wojuja ze Szwedami to moze by sie umowic na jakas wiekla walke na otwartym polu i nagrac to wszystko... tak z 50 osob po jednej stronie i 50 podrugiej a moze i wiecej ?

O i jeszcze zeby bylo autentycznie jak na bitwie... najpierw paladyni potem Knajci, magowie po bokach a druidzi z tylu uleczajac. I generalowie ktorzy by mowili na samym poczatku ustawienia formacji od ktorej strony do ktorej i kto idzie paladyni czy najci... Takie cos bylo by fajne. ( Oczywiscie mialo to by charakter nagrania duzej bitwy!)
Depformypleszer jest offline  
stary 21-09-2003, 16:18   #6
Sarath
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 19 09 2003

Posty: 13
Sarath ma numer GG 2544966
Domyślny

Z tą 'wielką wojną' to lekka przesada. Do szwedów nic nie mam i nie doświadczyłem żadnej agresji skierowanej w moją strone wręcz odwrotnie nawet polacy czasem zachowóją się gorzej wzgledem mnie niż jakikolwiek Szwed.
Sarath jest offline  
stary 21-09-2003, 16:32   #7
Depformypleszer
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 14 09 2003

Posty: 33
Depformypleszer ma numer GG 5911989 Adres Jabbera do Depformypleszer
Domyślny

Napij sie cieplej kawy i wypal troche fajek Sartah Jeszcze jestes na rooku zobaczysz co bedzie na mainie
Depformypleszer jest offline  
stary 21-09-2003, 16:38   #8
Dan the Automator
Dobo Srobo
 
Data dołączenia: 23 07 2003

Posty: 2,368
Domyślny

...wszystko z winy idotów i po jednej i po drugiej stronie
Dan the Automator jest offline  
stary 21-09-2003, 16:43   #9
krak
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 21 09 2003

Posty: 16
Domyślny

moim zdaniem szwedzi sa w porzo
gorsi natomiast sa hiszpanie
to oni na danubi chcieli mnie sprowadzic do rooku ale ma sie kumpli
krak jest offline  
stary 21-09-2003, 17:22   #10
Depformypleszer
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 14 09 2003

Posty: 33
Depformypleszer ma numer GG 5911989 Adres Jabbera do Depformypleszer
Domyślny

z drugiej strony jak na swiecie sa takie bannery jak ma Dobo to sie nie dziewie ze polacy nie lubia szwedow i na odwrot ;] Ja wam mowie to stereotypy.
Depformypleszer jest offline  
stary 21-09-2003, 17:22   #11
Ice
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 21 09 2003

Posty: 99
Ice ma numer GG 3776693
Domyślny

Zgadzama sie z tobą Dobo. Wszystko zaczelo sie na Danubi kilka miesecy temu (jesli dobrze pamietam i jesli cos przekrece prosze poprawic) Wiec na Danubi pozarli sie polak ze szwedem (o byle goffno) PK'neli sie nawzajem i zaczely sie mas PK z obu stron potem wplataly sie gildie i mamy 1 Wojne Tibijska po kilku miesiac wszystko wrocilo do normy. (No prawie wszystko jak widac do tej pory) I dlatego polacy i szwedzi sie nie lubia proste i jasne. Ale sa jeszcze ludzie (szwedzi i polacy) ktorzy sie lubia, pomagaja sobie nawzajem czy tesh razem trenuja. ) Mialem nawet kumpla szweda ktory na roku mnie uratowal a ja go na main'nie. O wojnie bylo tak glosno ze sie rozniosla na inne swiaty obie strony pomyslaly ze skoro na Danubi sie leja o kraj to wszedzie sie beda o to lali i dlatego teraz jest tak jak jest (dobrze ze nie ma innych wojen, tyle dobrego)

Pewnie wyjaśniłem nie zbyt zrozumiale ale ci co duzo o tym czytali na forum lub tesh w tym uczestniczyli wiedza o co biega

Pozdrawiam wszystkich
Ice jest offline  
stary 21-09-2003, 18:38   #12
Black Leader
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 21 09 2003

Posty: 42
Black Leader ma numer GG 4146198
Domyślny

Taaak. To wina niektórych złych ludzkich skłonności. Zaczyna się od PKowania. Raz się zapytałem qumpla czemu pkuje ludzi a on na to, że tak po prostu. To mnie dobiło Ja niestety wiem co to znaczy odrabiac expa i skille i dlatego zabijam tylko innych pk za to co robią. No i tak się pkuje, pkuje.... Później zachodzą pewnie takie syuacje: "Patrz Szwed. Ubijemy dziada" (bez obrazy dla good Szwedów). I jeden bije drugiego tamten oddaje i tak w kółko. Sam wkońcu znam takiego Szweda, który jest lepszy od wielu Polaków.
Black Leader jest offline  
stary 21-09-2003, 21:23   #13
Rell HUnter
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 21 09 2003

Posty: 13
Rell HUnter ma numer GG 3577536
Domyślny

Jestem w szwedzkiej gilddiii i dobrz emi tam jest
szwedzi sa porzadni polacy ruwnież też gram na liberze i nei widzałenm ze by polak lał szweda albo an odwrut
Rell HUnter jest offline  
stary 21-09-2003, 21:30   #14
Abdul
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 21 09 2003
Lokacja: Wroclaw

Posty: 196
Domyślny

Na liberze nie ma Konflikow Polsko - Szwedzkich moze dal tego ze to jest USA serv i tam zamaist od zarabania szwedow to gra od zarabania brazylijczykow
Abdul jest offline  
stary 22-09-2003, 07:05   #15
Szumek
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 30 08 2003

Posty: 202
Szumek ma numer GG 2758809
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie dodany przez Zlodziej
O boże... znowu....

Dlaczego Polacy się nienawidzą ze Szwedami? Może dlatego że największą nacją są Szwedzi a zaraz potem Polacy?

A więc mechanizm działa tak. Skoro najwięcej jest Szwedów i Polaków to i najwięcej jest dzieci ze Szwecji i Polski grających w Tibię. Przeciętne dziecko nie wie co to honor, kompromis, wdzięczność. Korzysta z tego że gra daje mu pozorną anonimowość. A więc polacy i szwedzi (a nie Polacy i Szwedzi) kradną, zabijają plądrują, żebrają i spammują.

Dzięki temu kształtuje się wizerunek obu narodów w oczach innych tibijczyków. I należy się liczyć z tym, że nie postrzegamy się ze Szwedami źle nawzajem, ale że WSZYSCY naokoło tak nas postrzegają.

koniec wykładu

Pozdrawiam
Ta wypowiedz Zlodzieja najbardziej mi sie podobala z tych wszystkich ktore tu przeczytalem.
I przychylam sie do tego co on napisal w sym poscie.
Napewno nie tylko ja sie z nim zgadzam.
Szumek jest offline  
stary 22-09-2003, 07:46   #16
Van nister roy
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 19 09 2003

Posty: 38
Van nister roy ma numer GG 2386049
Domyślny

EEE tam szwedzi przegrają Polska żądzi
Van nister roy jest offline  
stary 22-09-2003, 10:51   #17
Phykson
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 19 09 2003

Posty: 52
Phykson ma numer GG 3819709
Domyślny

Ja jak spoczątku wszedłem na ten temat, myślałem, że chodzi o mecz naszych reprezentacji, który się odbył.
Ja tam mam paru kumpli ze Szwecji, ale znam 2 najbardziej podłych PK i oni właśnie są, ze Szwcji
Phykson jest offline  
stary 22-09-2003, 13:27   #18
Abdul
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 21 09 2003
Lokacja: Wroclaw

Posty: 196
Domyślny

Szwedzi sa uciazliwy bo jest ich od za***ebania i trudno zeby nie bylo jakis pomylencuow z kazdego kraju sa jacys pk itp itd
Abdul jest offline  
stary 24-09-2003, 15:19   #19
Aescetic
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 18 09 2003

Posty: 7
Domyślny OoOoO

LOodki ubijac szwedow to jaz taka stara dobra tradycja
Aescetic jest offline  
stary 24-09-2003, 21:48   #20
naruto
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

ja tam nawet sie uczyłem szwedzkiego.jak komuś cos zrobilem a byl szwedem to ladnie przeprosilem i zylem
 
Zamkniety temat.


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 21:34.


Powered by vBulletin 3