Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Inne

Notki

Inne To co nie pasuje do któregoś z działów a ma związek z Tibią trafia tutaj.

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 14-04-2004, 19:10   #1
zenonov
Użytkownik Forum
 
zenonov's Avatar
 
Data dołączenia: 11 04 2004

Posty: 59
Domyślny RASIZM W TIBII !!!

Opowiem wam historyjkę:

Dawno, dawno temu (przedwczoraj) Zenonov wracał z łowów na wild Warriorów nic nie podejrzewając zatrzymał się koło 2 kolesi(jak się póżniej okazało-- brazylijczyków(z małej litery)). Przyzwali sobie Demon skeletona i Orc berserkera(pewnie do treningu). Zenonov skuszony tym podszedł bliżej i powiedział, że popatrzy na trening. Na to te 2 &^%& spytały czy nie jest on brazylijczykiem(z małej litery). odrzekł, że nie. Gdy zobaczyli jego level bez zastanowienia napuścili potworki. Zenonov umarł i stracił swój plate armor. Od dziś Zenonov bardziej uważa i poluje na brazylijczyków.

Ale długie

Cytuj:
"W życiu liczą się tylko chwile"
zenonov jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 14-04-2004, 19:23   #2
monaldo ETERNIA
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 31 03 2004

Posty: 13
Domyślny

To były chyba odosobninone przypadki, znam wiel Brazilijczyków (Z dużej litery), z którymi żyje jak równy z równym. Na RL jest więcej raśizmu niż w tibi !
monaldo ETERNIA jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 14-04-2004, 19:26   #3
Jedi
Użytkownik Forum
 
Jedi's Avatar
 
Data dołączenia: 21 08 2003
Lokacja: Kołobrzeg City

Posty: 386
Stan: Na emeryturze
Jedi ma numer GG 2163513
Domyślny

Heh Mnie też denerwuje ta zaraza ziemniaczana. Ciągle jakieś lolki pytają się br? br? Tak nachalny nie jest chyba żaden naród. I ten ich szkardany język. Ale najgorsze jest to, że tarasują nam depo. Skąd wogólne w tym kraju trzeciego świata mają internet? Co już znudziała im się Luz Marija i Don Emeralda, że w tibie muszą grac?
__________________
Z socjalistycznym pozdrowieniem
Jedi
Jedi jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 14-04-2004, 19:29   #4
Soul River
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 26 07 2003

Posty: 20
Domyślny

jaki rasizm !!!!!

sorogore (eternia) bardzo zasluzyl sie dla polski robiac mass pk polakow . polacy przez ktorych opinia byla zal nie zyja -- maja nauczke

nawet szwedzi prubowali zabic sorogore pomagajac tym samym polakom--- i tak sie im nie udalo


to pisal soul RL friend



pozdro dla wszystkich polakow na eterni od sorogore (gmina buczkowice)
Soul River jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 14-04-2004, 19:32   #5
Maciek Mur
Zbanowany
 
Maciek Mur's Avatar
 
Data dołączenia: 10 04 2004
Lokacja: Braniewo
Wiek: 31

Posty: 187
Maciek Mur ma numer GG 4134333
Domyślny

Wedug mnie braziliczycy to utrzymyani w nędzy ludzie , którzy chodzasz w grze chcą być chociaż w jednej rzeczy ciut lepszy niż inni. Tą rzecza jat pytanie :"br?"
Maciek Mur jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 14-04-2004, 20:49   #6
Maleto
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Jest tyle samo nOObow, PKerow, Thiefow i Looterow brazylijskich (z malej bo to przymiotnik ) co polskich. W każdej rodzinie jest jakaś czarna owca. Znam wielu fajnych brazylijczykow i wielu fajnych szwedow itd. Nie ma narodów gorszych i lepszych.
  Odpowiedz z Cytatem
stary 14-04-2004, 20:53   #7
Dar!0
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 09 04 2004

Posty: 83
Domyślny

brazylijczycy i rasizm... hmmmm nie... mam wielu kumpli z Brazylii i jakoś nie czuję napiętnowania z ich strony ze względu na to że jestem polakiem, mam stricte polski nick i nie wstydzę się swojej polskości... raz nawet odganiali ode mnie cholernych szwedzików którym się stare dzieje przypomniały i po pytaniu do mnie pol? jak odpowiedziałem twierdząco zaczęli mnie pakować ale co tam... - brazylijczycy są naprawdę niezłym narodem... i tyle

edit #1:
Cytuj:
Oryginalnie dodany przez Jedi
Naród jak każdy inny europejski naród i wcale Polski nie są najpiękniejsze...
off-topic : no to jest akurat prawda... gadałem w realu w te wakacje z kilkoma włochami i niemcami i polki krótko mówiąc mają opinie najłatwiejszych do zbajerowania lasek dla obcokrajowca - bo wystarczy nie mówić po naszemu mieć jakiś niewielki hajs i jakieś nawet pożyczone od tatusia auto i połowa nóg stoi dla Ciebie otworem
Dar!0 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 14-04-2004, 21:43   #8
Jedi
Użytkownik Forum
 
Jedi's Avatar
 
Data dołączenia: 21 08 2003
Lokacja: Kołobrzeg City

Posty: 386
Stan: Na emeryturze
Jedi ma numer GG 2163513
Domyślny

LOL to chyba najbardziej nOObowy i lolowaty w całej tibii. Ocziwiście zaraz wszyscy wyskoczą, że mają kumpli z Brazylii (zawsze 1 post w liczniku do przodu). A Brazylijczyk pisze się z dużej litery.
__________________
Z socjalistycznym pozdrowieniem
Jedi
Jedi jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 14-04-2004, 21:49   #9
Dan the Automator
Dobo Srobo
 
Data dołączenia: 23 07 2003

Posty: 2,368
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie dodany przez Soul River
jaki rasizm !!!!!

sorogore (eternia) bardzo zasluzyl sie dla polski robiac mass pk polakow . polacy przez ktorych opinia byla zal nie zyja -- maja nauczke
Tak, tylko dlaczego musiał zabijać tak wartościowych Polaków jak np Pozeracz Chmur? Bo nie jest to osoba która mogłaby psuć opinie...
Dan the Automator jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 14-04-2004, 21:55   #10
Villen
Użytkownik Forum
 
Villen's Avatar
 
Data dołączenia: 29 02 2004
Lokacja: Dębowy Zagajnik
Wiek: 42

Posty: 364
Domyślny

Pierw zastanówcie się nad naszym narodem dlaczego ich nie lubią inne narody a potem nad innymi narodami i macie już odpowiedz.Pomyślcie czego nienawidzicie w naszym narodzie a zrozumiecie co widza inni.
Villen jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 14-04-2004, 23:35   #11
Jedi
Użytkownik Forum
 
Jedi's Avatar
 
Data dołączenia: 21 08 2003
Lokacja: Kołobrzeg City

Posty: 386
Stan: Na emeryturze
Jedi ma numer GG 2163513
Domyślny

Burp A kto nienawidzi naszego narodu? Co za ostre słowa. Gadałem na czacie w tibii właśnie gdy był poruszaby ten temat. Nikt nic do Polaków nie miał tylko, że mamy za ciężki język Naród jak każdy inny europejski naród i wcale Polski nie są najpiękniejsze...
__________________
Z socjalistycznym pozdrowieniem
Jedi
Jedi jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 15-04-2004, 07:47   #12
Xodapi
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 07 12 2003

Posty: 177
Domyślny

znam też kilku Brazylijczyków. 2/3 to hamy strasznie, ale ta 1/3 to kumple lepsi niż większość polaków
__________________
Julera > Elite Knight > 88lvl > 88/86 > 7mlvl
Xodapi jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 15-04-2004, 09:10   #13
Master magi
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 30 01 2004

Posty: 110
Domyślny

BR to zajebiste chamy ,lootery i gnoje.Zawsze gdy gram i stoje w depo widze same napisy "br??".Gdy siedze na rotach i ziomek sie zaypta "br??" i ja powiem nie to odrazu mi wybija all roty:/Wogle to sa jacys dziwni ludzie.Nie wiem skad oni maja tam komputery i internet!!
Nie mam zadnego kumpla z brazylii ale mam za to z izraela(nawet wporzo)
Master magi jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 15-04-2004, 13:52   #14
Gangrel
Fallen Angel
 
Gangrel's Avatar
 
Data dołączenia: 26 01 2004
Lokacja: At the end of Rainbow.
Wiek: 34

Posty: 3,001
Stan: Na Emeryturze
Imię: Va'esse
Profesja: Elite Knight
Gildia: Dreamers
Świat: Secura
Poziom: 48
Gangrel ma numer GG 1366254 Gangrel ma login Tlenu gangrel_6@tlen.pl
Domyślny

Tak rasizm jest w tibi od dawna. Ale najwięcej huntów na narody jest na Polaków
__________________
Va'esse deireadh aep eigean...

Gangrel jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 15-04-2004, 15:15   #15
nawigator
Użytkownik Forum
 
nawigator's Avatar
 
Data dołączenia: 05 10 2003
Lokacja: Swinoujscie :)
Wiek: 43

Posty: 501
Imię: XXX
Profesja: Elite Knight
Świat: Nova
Poziom: 73
Skille: 103/102
Poziom mag.: 8
Wyślij wiadomość przez ICQ do nawigator nawigator ma numer GG Ni podam :p nawigator ma login Tlenu Oddech xD
Domyślny

heh. kiedys braziliany byli tacy w miare... ale wyglada na to ze im coraz gorzej jest -.-

kiedys bylo tradycyjne "brasuca?" a teraz zrobili sie leniwi i mówia tylko "br?"

kiedys takze mozna bylo sie z nimi dogadac a ostatnio jak sprzedawalem C arm to bylo tak : puscilem msg na trade i jakis czlowiek mnie msguje i mówi "i buy c arm" to ja powiedzialem "offer" a on "25k" zdziwilem sie bardzo i zarazem ucieszylem bo c arm na servie na którym gram chodzxi po 15-20 k. wszystko fajnie tylko ze jak przyszedlem do depo daje na trade swojego c arma a on mi swojego... wygladalo na to ze chcial sprzedac swojego a napisal "buy" heh mogli by sie uczyc angielskiego -.-"

jeszcze jedna sprawa... oni bardza lubia krasc i sie droczyc...
lowilem sobie rybki moim druidem... nagle przychodzi jakis koles i mówi "hi" odpowiedzialem to samo a on "br? br?" ja mówie "no" i ide dalej z rybkami nagle cos mi zabraklo powiedzialem zeby oddal... on nie chcial wiec sie zdenerwowalem.. dostal 2 sd na ostrzezenie... dlaej nie chcial oddac dostal jeszcze 2 i upadl.. wyciagnelem swoje rybki.. c arma i bp uh najsmieszniejsze ze to byl 27 pally a mój druid mial tylko 19 level

ogólnie:
zadko mozna teraz spotkac polaka który np mówi "pol?" a bardzo czesto mozna spotkac brazylijczyka który mówi "br?" wiec wyglada na to ze oni nie jako cofneli sie w rozwoju ... bo kiedys tego u nicyh nie bylo -.- aha i jescze jedno strasznie sie woza mysla ze maja paru dobrych h leveli to im wszystko wolno... jednego mój druid przekonal ze tak nie jest ;D
__________________
103/102

23:00 You advanced in sword fighting. (103)
19:33 You advanced in shielding. (102) !!!!
12:59 You advanced to magic level 8.

Myslisz ze wiesz co to jest zycie ? -.-' Spróbuj tego...
http://www.gangstawar.com/index.php?act=speclink&speclink=f6pm690047
nawigator jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 15-04-2004, 15:24   #16
zuczek
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 22 03 2004

Posty: 51
Domyślny

Br? Jak ja tego nienawidze . Już dwa razy zginołem przez to, podchodzi koleś i pyta "br?" odpowiadam "no" i bum chwila ucieczki, biały napis i ponowne logowanie. Brazylijczycy według mnie są jacyś porąbani.
zuczek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 15-04-2004, 15:28   #17
Mleczyk
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 21 03 2004
Lokacja: Rivia ;)

Posty: 137
Mleczyk ma numer GG 3445000 Mleczyk ma login Tlenu franticcccc@tlen.pl
Domyślny

Cytuj:
[i]. Skąd wogólne w tym kraju trzeciego świata mają internet? Co już znudziała im się Luz Marija i Don Emeralda, że w tibie muszą grac?
wow, i kto tu jest rasistą?? a język mają piękny, wiem, bo sie uczę hiszpańskiego (to nie to samo co brazylijski, ale też fajne)

myśle, że tak czy siak tibia powinna łączyć a nie dzielić. ja jestem zdecydowanie antyrasistą, często mam przez to prze***ane (naszywki na plecaku :/) ale trzymam się tego. jeśli już będe w tibii zabijał other players, to bez względu na rase, wiek, kolor skóry i ta dalej...

pozdrawiam
Mleczyk jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 15-04-2004, 16:17   #18
Jedi
Użytkownik Forum
 
Jedi's Avatar
 
Data dołączenia: 21 08 2003
Lokacja: Kołobrzeg City

Posty: 386
Stan: Na emeryturze
Jedi ma numer GG 2163513
Domyślny

Ta nie ma pięknego języka brazylisjkiego... bo oni mówią po portugalsku. Pewnie dlatego. A mi hiszpański sie nie podoba. Nie to co język naszych braci ze wschodu. Z nimi to przynajmniej można się dogadać. A ta inteligencja brazylijska nie zna angielskiego, nie wie zawet o co mi chodzi jak mówie offer. Mleczyk co widzisz w mojej wypowiedzi rasistowskiego? To kraj słabo rozwinięty i duża cześć społeczeństwa to plebs widać od razu, że niewykształcony. Oni mają już taką manie z tym "br?". Ja o to sie pytam jedynie jak robie interesy, a nie na każdym kroku. I dalej mnie zastanawia skąd oni mają internet? Pewnie łączą sie przez modem jeszcze Oby mieli kryzys taki jak ich sąsiedzi na Argentnie
__________________
Z socjalistycznym pozdrowieniem
Jedi
Jedi jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 15-04-2004, 17:04   #19
Vodinesi
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 10 10 2003
Lokacja: Piła
Wiek: 33

Posty: 90
Profesja: Paladin
Vodinesi ma numer GG 1381429
Domyślny :/

Cienka sprawa jest z tym "br?"...
W końcu aj juz nie wiem o co im chodzi?
Czy oni szukaja ofiar do pekowania...czy szukaja przyjaciół...czy jak?

Raz przez to padłem od tego momentu każdy brazylijczyk od ktorego usłyszę wspaniałe powitanie w stylu "br?" będzie dla mnie nikim...
Vodinesi jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 15-04-2004, 18:02   #20
Tomi....
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 04 04 2004

Posty: 43
Wyślij wiadomość przez ICQ do Tomi....
Domyślny

Nawet fajne...
ale Brazylijczycy som debilami nielubie ich
Wcionsz Brascura??
LOL
Tomi.... jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 10:47.


Powered by vBulletin 3