Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Wydarzenia ze światów

Notki

Wydarzenia ze światów Na tym forum możesz porozmawiać o wszelkich ważnych wydarzeniach z Twojego serwera.

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 03-09-2005, 11:39   #241
bejo000
Użytkownik Forum
 
bejo000's Avatar
 
Data dołączenia: 28 04 2004
Lokacja: Cieszyn
Wiek: 35

Posty: 37
Stan: Na emeryturze
Profesja: Royal Paladin
Gildia: Era Zero
Świat: Arcania
Poziom: 50
Skille: 82
Poziom mag.: 15
Oczko

Ja chciałbym bardzo żeby NG znów grało na Arcanii, a dla Fosfika i NG ten server jest zdecydowanie za mały. Ja jestem za "wygnaniem" Fosfika, On jest urodzonym przywódcą jak Hitler (albo Bonaparte) ( ) a tacy są zbyt niebespieczni
__________________
Holy BejoXinia~
Arcyn~
bejo000 jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 03-09-2005, 12:05   #242
Lord-Jacko
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 30 08 2005
Lokacja: Stalowa Wola
Wiek: 33

Posty: 100
Stan: Początkujący
Imię: Lord-Jacko
Profesja: Elite Knight
Gildia: BassHunter
Świat: Arcania
Poziom: 97
Skille: 90/86
Poziom mag.: 7
Lord-Jacko ma numer GG 3835205
Domyślny

@ dubros
he ty sie moze dogadzasz bo masz 100+ a z ng chyba nikt nie mial ale ja i inni to nie wiem czy sie z nimi dogadamy ze wzlgedu ze bedziemy latwym lupem i wiem jak szwedzi nie lubia polakow z otsow widzialem jak pyta sie mnie swe? a ja : no pol i juz jestem dead wypas nie ew zgodze sie jak bedziesz mnie protektowal
@bejo
ale jednak serwer potrzebuje przywodcy a predyspozycje ma alfonso moze troche naduzywal wladzy ale to mozna bylo zmienic bez pomocy szwedow
__________________
Kozak Fajter
__________
Best solo:
Best Team:
Lord-Jacko jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-09-2005, 13:39   #243
dubros
Zbanowany
 
Data dołączenia: 27 01 2005
Wiek: 36

Posty: 136
Imię: Ca'fuze
Poziom: 111
Poziom mag.: 20
Domyślny

w dupe se wsadzcie tego fosfika co to on ku** jest? sorc na 129lv i nic wiecej..
wszyscy tak o nim piszecie jak by byl niewiadomo kim i kto mowil ze on byl przywodca arcania poprostu przez dlugi czas turtl;esi zadzili arcania i wszyscy sie fosfika sluchali ale nadszedl czas to zmienic :> wole juz szwedow niz hiszpano na arcani
dubros jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-09-2005, 13:44   #244
PiXik
Zbanowany
 
PiXik's Avatar
 
Data dołączenia: 08 03 2004
Lokacja: Rybnik

Posty: 1,845
Imię: Sir Pix
Profesja: Royal Paladin
Domyślny

ca'fuze a ty kim jesteś 10letnim bachorem który wszystkich wyzywawystarczy popoatrzeć na filmik z lord haszkiem w roli głównej)
PiXik jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-09-2005, 13:53   #245
Lindlay
Zbanowany
 
Lindlay's Avatar
 
Data dołączenia: 01 02 2005
Lokacja: Stołeczne miasto

Posty: 247
Imię: Lindlay
Profesja: Royal Paladin
Świat: Arcania
Poziom: 117
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez dubros
w dupe se wsadzcie tego fosfika co to on ku** jest? sorc na 129lv i nic wiecej..
wszyscy tak o nim piszecie jak by byl niewiadomo kim i kto mowil ze on byl przywodca arcania poprostu przez dlugi czas turtl;esi zadzili arcania i wszyscy sie fosfika sluchali ale nadszedl czas to zmienic :> wole juz szwedow niz hiszpano na arcani
ty chyba nie zdajesz sobie sprawy co to sorc na 130 lvl ;pp

Ostatnio edytowany przez Lindlay - 03-09-2005 o 14:50.
Lindlay jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-09-2005, 14:43   #246
Graal
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 02 09 2005

Posty: 3
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez notop
tak z ciekawosci powiem tylko ze cena fosfika bedzie identyczna jaka kazal sobie zaplacic zeby cafuze
Wpełni sie z tym zgadzam cena byla wzięta z kosmosu, ale z tego co slyszlaem to Drak Thork chcial to do wlasnej kieszeni.

Lindlay ja tez cie kocham tylko z kim rozmawiam bo za jednego prokurator mi grozi

Co do wojny pozyjemy zobaczymy nie moze byc tak ze gosciom sie cos wydaje i robia roz******* z tego powodu bez poparcia zadnym faktem nie lubie czegos takiego, Rafaman vel Head Rapier vel Messiah/Breaker jak robil wojne to przynajmniej nie szukal jakis powodow poprostu wypowiadal ją.
Graal jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-09-2005, 14:49   #247
Lindlay
Zbanowany
 
Lindlay's Avatar
 
Data dołączenia: 01 02 2005
Lokacja: Stołeczne miasto

Posty: 247
Imię: Lindlay
Profesja: Royal Paladin
Świat: Arcania
Poziom: 117
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Graal
Lindlay ja tez cie kocham tylko z kim rozmawiam bo za jednego prokurator mi grozi
w00t ? ;o jest 1 lind czyli ja Armandeo pr0ste ?

Ostatnio edytowany przez Lindlay - 03-09-2005 o 14:53.
Lindlay jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-09-2005, 14:50   #248
dubros
Zbanowany
 
Data dołączenia: 27 01 2005
Wiek: 36

Posty: 136
Imię: Ca'fuze
Poziom: 111
Poziom mag.: 20
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Graal
Wpełni sie z tym zgadzam cena byla wzięta z kosmosu, ale z tego co slyszlaem to Drak Thork chcial to do wlasnej kieszeni.

Lindlay ja tez cie kocham tylko z kim rozmawiam bo za jednego prokurator mi grozi

Co do wojny pozyjemy zobaczymy nie moze byc tak ze gosciom sie cos wydaje i robia roz******* z tego powodu bez poparcia zadnym faktem nie lubie czegos takiego, Rafaman vel Head Rapier vel Messiah/Breaker jak robil wojne to przynajmniej nie szukal jakis powodow poprostu wypowiadal ją.

ta chcial do wlasnej kieszeni bo sam mi mowil ze fosfik pozwolil mu wzisc bo mial "podobno hacka" a cena za 104lvl byla naprawde kosmiczna ....
jak bym mial z 120+ to jeszcze cos ale nie 104 omg po** ich troche ^^
dubros jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-09-2005, 17:21   #249
Realm
Użytkownik Forum
 
Realm's Avatar
 
Data dołączenia: 27 03 2004
Lokacja: Malbork
Wiek: 35

Posty: 89
Stan: Tutor
Imię: Bubble
Profesja: Elder Druid
Świat: Isara
Poziom: 220
Skille: 100/100
Poziom mag.: 10
Realm ma numer GG 1211525
Domyślny

<CUT>

No dobra, czytaj dolny post \/
__________________
Moderator's Power!

Ostatnio edytowany przez Realm - 03-09-2005 o 20:03.
Realm jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-09-2005, 18:53   #250
bejo000
Użytkownik Forum
 
bejo000's Avatar
 
Data dołączenia: 28 04 2004
Lokacja: Cieszyn
Wiek: 35

Posty: 37
Stan: Na emeryturze
Profesja: Royal Paladin
Gildia: Era Zero
Świat: Arcania
Poziom: 50
Skille: 82
Poziom mag.: 15
Domyślny o.0

Realm, powiedz prosze dokładnie o co chodzi... Po co wogule zaczynałeś jeśli nie powiedziałeś co sie stało?
__________________
Holy BejoXinia~
Arcyn~
bejo000 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-09-2005, 18:54   #251
Poll
Zbanowany
 
Data dołączenia: 22 09 2003

Posty: 335
Domyślny

@Up
Omg oceniasz Notopa,mnie,Duliba i innych po zachowaniu jednej osoby?Oo...gratz,bo tak sie nie robi,lol,co ja,albo ktorys z tych moich koelgow ktorych wymienilem siedzi w glowie tej osoby i zrobial to "coś"?--'...powiedz o co chodzi,na forum jak chcesz,albo na priv w grze.Ja akurat anleze do ludzi,ktorzy jesli popelnia jakis blad to potrafia sie przyznac,a niesprawiedliwego huntowania,killa odemnie jakos ejszcze chyba nikt nie zaznal...nie wiem o co chodzi,a wkurza mnie ze po jednej osobie oceniasz cala gildie...jakby dpft nie siedzialo caly czas w pz to napewno tez by cos wywijali.

Yours Lamusini
Poll jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-09-2005, 19:02   #252
PiXik
Zbanowany
 
PiXik's Avatar
 
Data dołączenia: 08 03 2004
Lokacja: Rybnik

Posty: 1,845
Imię: Sir Pix
Profesja: Royal Paladin
Domyślny

invitowanie starego dw w tym roflmana z którym sami walczyliście(roflman nie przyjał zaproszenia chyba)jest po prostu ...komentarz zostawiam osobom które grały na arcani i wiedzą o co chodzi
PiXik jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-09-2005, 19:17   #253
dubros
Zbanowany
 
Data dołączenia: 27 01 2005
Wiek: 36

Posty: 136
Imię: Ca'fuze
Poziom: 111
Poziom mag.: 20
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Realm
gzgzgzgzgzgzgzggzgz

Gratz Notopku, udanej akcji :>

Widzisz jak świat sie zmienia? Jeszcze przed godzinką miałem Cię i twoją "Armię Zbawienia" za kogoś dobrego, a w ciągu 2-3 minut moge zmienić zdanie i powiedzieć że ta twoja Gildia nie jest warta najżadszego gówna...

Nie powiem Ci co sie stało, popytaj swoich "członków gildii" według Ciebie chcących pokoju na Arcanii...
IMO jak wygracie wojne to na Arcanii przez was zapanuje większy chaos niż był do tej pory.
Jak do teraz w jakiś sposób popierałem was: Ca'Fuze, Dulib, Lamusini itp... teraz po tym co sie stało, czuję do was największą pogardę jaką może czuć człowiek. Mam nadzieje, że zginiecie w piekle... za co? a tego sie sami już dowiedzcie, popytajcie swoich kolegów ktorzy ... zacznijcie pytać od Penelope Von'Bols (powinno być Von' Pa & Noo

cya , miło byłochociarz przez trochye pomarzyć ze jak wygracie to Arcania bedzie wolna...

Ahoi!
sorry ale po jaki c*** piszesz takie cos to napisz odrazu co sie stalo bo ja np niewiem bo mam bana jeszcze 1 dzien ...
dubros jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-09-2005, 19:55   #254
Poll
Zbanowany
 
Data dołączenia: 22 09 2003

Posty: 335
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez pawelekthedruid
invitowanie starego dw w tym roflmana z którym sami walczyliście(roflman nie przyjał zaproszenia chyba)jest po prostu ...komentarz zostawiam osobom które grały na arcani i wiedzą o co chodzi

Rolfmana niewiem czy ktos wogole invitowal,hmpf,a nawet jesli to wiedz ze moje stosunki z DW niebyły złe,a przynajmniej z jego wieksza częścią:Galiron,Arthardo,Leytan,Shyan&Davo aurelius,Davo de'capo,Rhargar,Saldov i 5 znich cche nadal grac an Arcani,wiec o co be?Widac nie jestes jakos bezposrednio wmieszany w wydarzenia na arcani...Jak niemasz pewnych info,to sie nie wypowiadaj

Yours Lamu~
Poll jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-09-2005, 20:11   #255
Realm
Użytkownik Forum
 
Realm's Avatar
 
Data dołączenia: 27 03 2004
Lokacja: Malbork
Wiek: 35

Posty: 89
Stan: Tutor
Imię: Bubble
Profesja: Elder Druid
Świat: Isara
Poziom: 220
Skille: 100/100
Poziom mag.: 10
Realm ma numer GG 1211525
Domyślny

Inaczej - Bejo Poll Dubros i inni, ok Sorx, źle zaczołem, nie chodzi akurat tu o was, wybaczcie. Notop sorx też bo wogule nie powinno być tego "Notopq gratzz"

Troszq nerwy mnie poniosły i teraz mam inną wizje niż wtedy kiedy pisałem tamtego posta. A więc nie chodziło mi jedynie o Pene~...

Jak to było? Było Tak:

Stałem przy Wolftower, nic poprostu stałem, czasem zagadałem do kogoś, potem po moim dłuższym milczeniu Pene~, kilka osób co stało przed GH zaczeło mnie atakować, mówiąc że jestem szpiegiem i pracuje dla DPFT, zaraz wylecialo 2-3 osoby z GH i tez nawalalo, zaczolem naturalna rzeczą gadać ze po wojnie hunted i uciekałem do "sklepiku" z dachem niedaleko D-bridge i tam mnie u***ali...

@Do tych ktorych tam nie było : Sorx jeszce raz kto sie uraził tym ze napisalem o was Ca'fuze, Notop, Lamusini, Dulib i reszcie

a zarazem sprobojcie cos zrobic z waszymi l-lvlami ktorzy sa w e0 i mysla ze wszystko im wolno

Nooo Bo ja jestem wkońcu SPy i wogule pracuje dla dpft i po robocie dostaje Demon Helmet >_<
__________________
Moderator's Power!

Ostatnio edytowany przez Realm - 03-09-2005 o 20:13.
Realm jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-09-2005, 20:12   #256
dubros
Zbanowany
 
Data dołączenia: 27 01 2005
Wiek: 36

Posty: 136
Imię: Ca'fuze
Poziom: 111
Poziom mag.: 20
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Poll
Rolfmana niewiem czy ktos wogole invitowal,hmpf,a nawet jesli to wiedz ze moje stosunki z DW niebyły złe,a przynajmniej z jego wieksza częścią:Galiron,Arthardo,Leytan,Shyan&Davo aurelius,Davo de'capo,Rhargar,Saldov i 5 znich cche nadal grac an Arcani,wiec o co be?Widac nie jestes jakos bezposrednio wmieszany w wydarzenia na arcani...Jak niemasz pewnych info,to sie nie wypowiadaj

Yours Lamu~

davo de'capo uuuuubhaeuhae
to byl toni de'capo lolku -.-
dubros jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-09-2005, 20:14   #257
dubros
Zbanowany
 
Data dołączenia: 27 01 2005
Wiek: 36

Posty: 136
Imię: Ca'fuze
Poziom: 111
Poziom mag.: 20
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Realm
Inaczej - Bejo Poll Dubros i inni, ok Sorx, źle zaczołem, nie chodzi akurat tu o was, wybaczcie. Notop sorx też bo wogule nie powinno być tego "Notopq gratzz"

Troszq nerwy mnie poniosły i teraz mam inną wizje niż wtedy kiedy pisałem tamtego posta. A więc nie chodziło mi jedynie o Pene~...

Jak to było? Było Tak:

Stałem przy Wolftower, nic poprostu stałem, czasem zagadałem do kogoś, potem po moim dłuższym milczeniu Pene~, kilka osób co stało przed GH zaczeło mnie atakować, mówiąc że jestem szpiegiem i pracuje dla DPFT, zaraz wylecialo 2-3 osoby z GH i tez nawalalo, zaczolem naturalna rzeczą gadać ze po wojnie hunted i uciekałem do "sklepiku" z dachem niedaleko D-bridge i tam mnie u***ali...

@Do tych ktorych tam nie było : Sorx jeszce raz kto sie uraził tym ze napisalem o was Ca'fuze, Notop, Lamusini, Dulib i reszcie

a zarazem sprobojcie cos zrobic z waszymi l-lvlami ktorzy sa w e0 i mysla ze wszystko im wolno

Nooo Bo ja jestem wkońcu SPy i wogule pracuje dla dpft i po robocie dostaje Demon Helmet >_<

to moze przedstaw sie kim wogole jestes?
dubros jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-09-2005, 20:15   #258
Realm
Użytkownik Forum
 
Realm's Avatar
 
Data dołączenia: 27 03 2004
Lokacja: Malbork
Wiek: 35

Posty: 89
Stan: Tutor
Imię: Bubble
Profesja: Elder Druid
Świat: Isara
Poziom: 220
Skille: 100/100
Poziom mag.: 10
Realm ma numer GG 1211525
Domyślny

w tamtej chwili akurat grałem Mandziack'iem
__________________
Moderator's Power!
Realm jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-09-2005, 20:22   #259
Valest
Użytkownik Forum
 
Valest's Avatar
 
Data dołączenia: 12 08 2005
Lokacja: Szczecin
Wiek: 34

Posty: 406
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elder Druid
Świat: Aldora
Poziom: 110
Skille: xD
Domyślny

Realm@

za***ali cie dla lootu xD
Valest jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-09-2005, 20:22   #260
Telupeje
Użytkownik Forum
 
Telupeje's Avatar
 
Data dołączenia: 17 06 2004
Lokacja: Opole
Wiek: 34

Posty: 261
Domyślny

Hahahahaha
GZ membersow; p
__________________
Madrid, cabron, saluda el campeon!!!
Telupeje jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 15:28.


Powered by vBulletin 3