Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Wydarzenia ze światów

Notki

Wydarzenia ze światów Na tym forum możesz porozmawiać o wszelkich ważnych wydarzeniach z Twojego serwera.

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 21-09-2005, 22:43   #21
Zuno Ryder
Użytkownik Forum
 
Zuno Ryder's Avatar
 
Data dołączenia: 02 02 2005

Posty: 96
Stan: Niegrający
Profesja: Master Sorcerer
Gildia: o/ Avantasia
Świat: Xerena
Poziom mag.: 45
Zuno Ryder ma numer GG 7215823
Cool

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Abor
Wyjaśnijmy sobie pare spraw:
1) Pricelist trzyma ekonomie serwera.
2) Sprzedawanie przedmiotow (NIE RUN) nie lamie zasad price list, mozesz sprzedac k-legi za 16k Ale Bp UH'ow za 2.6k nie
3)Co do PA, aktualnie jest ono coraz to mniejsze. Staramy sie obnizyc nasze PA poniewaz malo kto przychodzi na nasz serwer. I tak oto jak to Cosa~ napisal na forum skonczylo sie wyrzucanie ludzi z Resp'ow.
4)Nie dacie rady sami nas obalic jestesmy za silni

//Zizka
__________________
~~Everybody Dies~~

1) Przez pricelist i avis odchodzi zbyt duzo osob - rano 40-80 osob - fajna ekonomia
2) Gdy koledzy sprzedaja drozej\taniej- hunted
3) Tu sie zgadzam, ale Ahazin, Ehazin i Swanderfinder nie raz wyganiali mnie z larv chociaz bylem 1. i byl list...
4) Tu tez sie zgadzam.
__________________

Ostatnio edytowany przez Zuno Ryder - 21-09-2005 o 22:51.
Zuno Ryder jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 21-09-2005, 22:57   #22
SqTy
Użytkownik Forum
 
SqTy's Avatar
 
Data dołączenia: 21 09 2005
Lokacja: Bydgoszcz
Wiek: 35

Posty: 43
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Elder Druid
Świat: Askara
Poziom: 47
Skille: 19/25
Poziom mag.: 49
SqTy ma numer GG 3266033
Domyślny Stare dobre czasy....

Avis wcale nie jest takie mocne, już kiedyś graczom z morgany udało się ich obalić. A wszystko zaczało sie od zabicia Noonki (była w avis, wtedy miała najwyższy 50mlvl i została zmuszona do przyłączenia się, a zabito ją niewiadomo za co), sporą część graczy strasznie to zirytowało, no i zaczeła się wojna... Istniało wtedy coś takiego jaki Avis Academy (tylko będąc w tej gildi można było sie dostać do Avis), po tym incydencie zbuntowali sie oni i zaczeli walke przeciwko Avis (byłemu sojusznikowi), razem z nimi do walki staneło Sunblade (wtedy jeszcze istniało) oraz kilku graczy z Avis (m.in. Noonka, Rozproowacz i inni), walczyli również inni gracze (np. ja ). Całą sytułacja zakończyła się tym, że Avis rozpadło się i nieistniało przez jakieś 2 miesiące (możę i dłużej, nie pamiętam). Przez cały czas nieistnienia Avis panował względny spokój. Niestety nikt się byłymi Avisami nie przejął, a oni w tym czasie spokojnie nabijali lvle (za co należą im sie gratulacje, bo nie załamali się). No i Avis się odrodziło mocniejsze, lepsze i wogóle, PA stało się normą itp. Wiele osób zaczęło odchodzic z servera, często z powodu Huntów ze strony Avis... No a o tym co się teraz dzieje to ja juz wole nie mówic...

P.S. Raul, ~DaNcEr~ pozdro dla waszej gildi, też kiedyś do niej należalem, zanim się pierwszy raz rozpadła.
P.S.2 Pozdrówcie Areye...
__________________
War, war never changes...
SqTy jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 21-09-2005, 23:01   #23
Sir Patologia
Użytkownik Forum
 
Sir Patologia's Avatar
 
Data dołączenia: 15 04 2004

Posty: 360
Stan: Na emeryturze
Sir Patologia ma numer GG Na PW może ci podam
Domyślny

@Jeszcze raz odpowiadam do Abor
1) Taa, tu sie zgadzam. Ekonomia ekonomią ale te ceny z kosmosu?? Royal Helmet 150 k, Skull Staff 20 k. Takie ceny to na nowych światach są. Zgadnijcie gdzie oprócz Premi jest teraz najmiej osób online (262 na Morgance)?
2) Jasne, a Camel Zdzichu Bialka to miał hunted za dłubanie w nosie
3) Oprócz tych ziomków co są protekt Avis i/lub Inferno to nie jest tak źle.
4) :/ Prawda
__________________

Filmik o Wieśku mistrzu CS'a

Tutaj widzimy graczy Counter-Strike, którym roz**bało przysadki jak Wiesiek zaczął im nakur**ć 500 headów za rogu jedząć czereśnie, teraz do końca życia będą wpierd**ać kiesiel przez słomkę
[REKLAMA ON]
Sir Patologia jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 21-09-2005, 23:02   #24
Zuno Ryder
Użytkownik Forum
 
Zuno Ryder's Avatar
 
Data dołączenia: 02 02 2005

Posty: 96
Stan: Niegrający
Profesja: Master Sorcerer
Gildia: o/ Avantasia
Świat: Xerena
Poziom mag.: 45
Zuno Ryder ma numer GG 7215823
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez SqTy
Avis wcale nie jest takie mocne, już kiedyś graczom z morgany udało się ich obalić. A wszystko zaczało sie od zabicia Noonki (była w avis, wtedy miała najwyższy 50mlvl i została zmuszona do przyłączenia się, a zabito ją niewiadomo za co), sporą część graczy strasznie to zirytowało, no i zaczeła się wojna... Istniało wtedy coś takiego jaki Avis Academy (tylko będąc w tej gildi można było sie dostać do Avis), po tym incydencie zbuntowali sie oni i zaczeli walke przeciwko Avis (byłemu sojusznikowi), razem z nimi do walki staneło Sunblade (wtedy jeszcze istniało) oraz kilku graczy z Avis (m.in. Noonka, Rozproowacz i inni), walczyli również inni gracze (np. ja ). Całą sytułacja zakończyła się tym, że Avis rozpadło się i nieistniało przez jakieś 2 miesiące (możę i dłużej, nie pamiętam). Przez cały czas nieistnienia Avis panował względny spokój. Niestety nikt się byłymi Avisami nie przejął, a oni w tym czasie spokojnie nabijali lvle (za co należą im sie gratulacje, bo nie załamali się). No i Avis się odrodziło mocniejsze, lepsze i wogóle, PA stało się normą itp. Wiele osób zaczęło odchodzic z servera, często z powodu Huntów ze strony Avis... No a o tym co się teraz dzieje to ja juz wole nie mówic...

P.S. Raul, ~DaNcEr~ pozdro dla waszej gildi, też kiedyś do niej należalem, zanim się pierwszy raz rozpadła.
P.S.2 Pozdrówcie Areye...


"P.S.2 Pozdrówcie Areye... " Areya cie zdradzila :>
__________________
Zuno Ryder jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 22-09-2005, 15:19   #25
Abor
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 15 12 2004
Lokacja: Bydgoszcz
Wiek: 35

Posty: 165
Imię: Zizka
Profesja: Royal Paladin
Gildia: Avision
Świat: Morgana
Poziom: 95
Domyślny ...

1)Hmm co do cen, to fakt, ze coniektore powinny byc nizsze.
2)Nie ma huntow bez powodu. Patrz ostatnia akcja z Axmen'a, badz Regap Wir'em.
3)Expic mozna spokojnie jak ktos Cie wywala napisz do Avis , a sytuacja sie wyprostuje
4) I co do cen:
Sprzedawanie np SkullStaff za 21k to nie jest lamanie cennika (20k to cena MINIMALNA, a nie cena ktorej nie mozna podwyzszyc, NIE MOZNA JEJ OBNIZYC )
5) Co do run to na odwrot ceny mozna OBNIZAC, ALE PODWYZAC NIE

P.S. Ogolnie sam zapraszam na Morgane ostatnio duzo moich znajomych wrocilo i do tej pory nei musialem ingerowac <odpukac>

// Zizka
Abor jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 22-09-2005, 15:33   #26
Vasth
Użytkownik Forum
 
Vasth's Avatar
 
Data dołączenia: 04 02 2005
Lokacja: Kraków
Wiek: 32

Posty: 847
Stan: Na Emeryturze
Imię: Ruzam
Profesja: Royal Paladin
Świat: Morgana
Poziom: 142
Vasth ma numer GG 1862917
Domyślny

... bo *******ony benek tak chcial -.-''''

Ostatnio edytowany przez Vasth - 01-10-2005 o 15:47.
Vasth jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 22-09-2005, 20:20   #27
Abor
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 15 12 2004
Lokacja: Bydgoszcz
Wiek: 35

Posty: 165
Imię: Zizka
Profesja: Royal Paladin
Gildia: Avision
Świat: Morgana
Poziom: 95
Domyślny No wlasnie to mnie rozwalilo

Po hacku Zaznosa i tak mieliscie wygrane, ale wiekszosc dala quita badz zaplacila i sie potem przeniosla po wojnie ... NIe rozumiem czemu przestaliscie wlaczyc mimo przewagi...
Abor jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-09-2005, 17:33   #28
Cansser
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

@Zizka and all

Mi Avis nawet pomgło ^^ jak mnie 30 druid pknąć chciał a miał ptotecta Ztyx Drestas (czy jakoś tak) to ztyx napisal do mnie i sie spytal czy tej 30 druid mnie pkowal a ja ze ta i mnie juz nie pkuje.....Ztyx mi pomógł nie wiem jak reszta. a co do price list dyktowanej przez Nizahe.....kilka słów od serca ...... że ceny itemów są takie drogie to mi to nie przeszkadza bo im wiecej kasy musisz uzbierac na dany item to potem większa satysfakcja ale Bp Sd za 4k?? HAHAHAHAHA lol oni marzą.....ja będę spylać po 4.5k-5k i niech mnie nizahe pocałuje w dupe
  Odpowiedz z Cytatem
stary 27-09-2005, 17:41   #29
janou
Użytkownik Forum
 
janou's Avatar
 
Data dołączenia: 27 09 2005

Posty: 62
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Elite Knight
Świat: Morgana
Poziom: 61
Poziom mag.: 6
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Abor
Po hacku Zaznosa i tak mieliscie wygrane, ale wiekszosc dala quita badz zaplacila i sie potem przeniosla po wojnie ... NIe rozumiem czemu przestaliscie wlaczyc mimo przewagi...


WLASNIE!!! wkur**** mnie to^^ no ale teraz Ci co po haku opuscicli server osiedlili sie na furorze i zrobili z niego dosyc fajny saerver nie macie co plakac morgana sie nei zmieni^^ najlepiej jak najszybciej opuscic ten serveer^^ widzialeliscie ile wogole osob tam gra?? odkad zaznos mial haka licza osob spada^^ i spadla o okolo 3 razy^^ morgana spadla na spy nie wiem wogole czemu tam jeszcze graxcie;s

~~yours Ayla~~
janou jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-09-2005, 17:48   #30
janou
Użytkownik Forum
 
janou's Avatar
 
Data dołączenia: 27 09 2005

Posty: 62
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Elite Knight
Świat: Morgana
Poziom: 61
Poziom mag.: 6
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Cansser
@Zizka and all

".. a co do price list dyktowanej przez Nizahe.....kilka słów od serca ...... że ceny itemów są takie drogie to mi to nie przeszkadza bo im wiecej kasy musisz uzbierac na dany item to potem większa satysfakcja ale Bp Sd za 4k?? HAHAHAHAHA lol oni marzą.....ja będę spylać po 4.5k-5k i niech mnie nizahe pocałuje w dupe
.."

muhahah musze CIe poprawic, nie wiesz ze to nie nizahe robil price liste?? znaczy sie tak, on ja robil ale duzo rzeczy uzgadnial na forum z innymi z morgany ceny runek naprzyklad ustalili morganalczycy;s
janou jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-09-2005, 14:35   #31
ben lionhearth
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 23 08 2005
Lokacja: Kraków

Posty: 7
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Royal Paladin
Świat: Furora
Poziom: 40
Skille: 71/47
Poziom mag.: 13
Domyślny

Gralem na morganie bylem w Nemesis i walczylem z Avis pierwsze akcje zapieraly dech w piersiach kazdy kto oglondal filmik z akcji w kanionie niedaleko kazo wie oo czym mówie. Po tym byla nas cała masa mielismy wygraną w kieszeni, ale... calymi dniami siedzielismy w pz a avis nocą sobie expili .... pozniej wyszly nowe światy mam na mysli Berylie itp... ci którzy sie nudzili poszli tam. Pozniej ten hack zaznosa... tez nas to podlamalo az wkoncu przegrana. Moim skromnym zdaniem przegralismy przez brak organizacji... nie zrozumcie mnie zle gdy walczylo samo sunblade i kilku z nemezis wszyscy byli zgrani rozumieli sie a co najwazniejsze słuchali Modora...
gdy zrobilo nas sie wiencej kazdy chcial po swojemu to rozegrac ... i w ten sposob przegralismy. Wielkie dzięki dla wszytkich ktorzy grali na morganie i umieli sie przeciwstawic Avis.... HAIL! SUNBLADE.. HAIL NEMEZIS....
ben lionhearth jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 23:07.


Powered by vBulletin 3