Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Potwory

Notki

Potwory Wszystko o potworach. Jak się zachowują, jakie taktyki, jakie mają słabe punkty. To wszystko znajdziesz tutaj.

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 02-10-2005, 02:45   #1
Fushimi
Guest
 

Posty: n/a
Smutny I co mam teraz robić ? :-((

Hello ,

Tytułem wstępu nadmienię,że w Tibię gram od niedawna co oznacza,że zdarzają mi się jeszcze różne noob'owskie wpadki

Jedna z nich miała miejsce dzisiaj i w związku z nią zwracam się do Was z prośbą o podpowiedz.
Chodzi o to,że z ciekawości wszedłem do dziury na Jakundaf Desert nie przypuszczając , że będzie aż tak bardzo hardcore'owo jak jest

Czy droga do wyjścia z tego syfu jest długa i realna do pokonania przez noob'a [ 21 lvl knight , beznadziejne skille ] ??
Co radzilibyście zrobić - spróbować wydostać się ryzykując dead'a & utratę itemów [ f-sword , tower shield , k-armor ] czy lepiej wezwać posiłki ?

Z góry dzięki za wszystkie porady & sugestie.
Pozdrawiam...
  Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 02-10-2005, 03:40   #2
phoneix
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 21 03 2005
Wiek: 35

Posty: 160
Stan: Niegrający
Profesja: Knight
Świat: Calmera
Poziom: 4x
Skille: 7x/7x
Poziom mag.: 5
Domyślny

Ale podales info. loho... jezeli chcesz zeby ci ktokolwiek pomogl daj skrina z gry gdzie jestes dokladnie, najelpiej jesli masz mapy (sciagnij,popros kumpla etc.) Nic super trudnego pod ta pustynia nie ma (zerki,slime) jak masz uhy przejdziesz, bez - moze byc ciezko... Ja ci dokladnie nie wytlumacze jak wrocic gdyz po pierwsze nie wiem gdzie jestes dokladnie, a pozatym pod ta pustynia bylem raz - na 10k quescie i jedyne co spotkalem to spidery,slimy w ilosciach malych i zerki za sciana (widzialem, nie walczylem) Aha... i co znaczy beznadziejne skille? dla jednego to 70/70 a dla innego 50/50...
phoneix jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 02-10-2005, 09:19   #3
Stryk~~
Użytkownik Forum
 
Stryk~~'s Avatar
 
Data dołączenia: 30 12 2004
Lokacja: Edron-Azura

Posty: 47
Stan: Aktywny gracz
Imię: Strykkar
Profesja: Elder Druid
Gildia: Plx
Świat: Azura
Poziom: 49
Skille: 21/22
Poziom mag.: 56
Stryk~~ ma numer GG 3962261
Domyślny

Da się stamtąd wydostać ale...
raz pomyliliśmy kierunki z jakimis kolesiami na 10k queście i wpadlismy do dziury z której nie można się rope-nąć... jeśli tak masz i w poblizu nie ma potworków... to nigdzie NIE IDZ i daj info ziomkowi żeby przeszedł po całym tunelu i wrzucał do każdej dziury w którą normalnie sie nie wchodzi jakiś przedmiot (butelka, jakies smiecie) tak sie znajdziecie on cie rope-uje i wszystko spoko.

Jeśli gdzieś pójdziesz nie przeżyjesz- zerki + FD ==> z 4 osób przeżyłem tylko ja.
__________________
14:22 You see yourself. You are an elder druid. You are Plx of the Plx (Mustard man).
Stryk~~ jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-10-2005, 17:15   #4
Kuliklot
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 28 08 2005
Lokacja: Stalowa Wola
Wiek: 31

Posty: 24
Stan: Na emeryturze
Imię: Kuliklot
Profesja: Druid
Świat: Calmera
Poziom: 45
Skille: 21/24
Poziom mag.: 49
Kuliklot ma numer GG 7605979
Oczko No to spróbuje pomóc

Byłeś juz na desert quescie??jak tak to idźtą samą drogą obok bramki lvlowej jest teleport wejdź, przeteleportuje CIe do pomiesczenia z nekromatom wyjdź na powierzchnie i end 8). A jak nie zrobiłeś tego deserta to zobacz na www.tibia.org.pl w dziale questy 8) i wejdź na Vocation Quest . A jak Ci się nie chce to wezwij posiłki .

P.S. Lepiej nigdzie nie idź jezeli nie byłeś na desercie bo mozesz się wpakowac w zerka albo fire devila a to bez uh to nie miłe spotkanie

Ostatnio edytowany przez Kuliklot - 03-10-2005 o 17:16.
Kuliklot jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-10-2005, 17:16   #5
Lucky 7
Użytkownik forum
 
Lucky 7's Avatar
 
Data dołączenia: 26 07 2005

Posty: 10
LOL Ja też tam wpadel i prosze o szczegułowe wyjaśnienia

qrwa siedze pisze reposty do gm i nic

Jestem the Best

Ostatnio edytowany przez Lucky 7 - 08-10-2005 o 18:41. Powód: Wydostlem Sie !!!!!!!!!!!
Lucky 7 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-10-2005, 17:22   #6
Midarth
Użytkownik Forum
 
Midarth's Avatar
 
Data dołączenia: 26 05 2004

Posty: 613
Domyślny

Proponuje ściągnąc filmik Cichego ze zwiedzania desert'u [http://tibia.pl/forum/showthread.php?t=45509] i tam znajdziesz bezpieczną drogę powrotną, przez teleport koło desert quest rooma. Podziękuj Cichemu ;p
Midarth jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-10-2005, 18:50   #7
-Res-
Użytkownik Forum
 
-Res-'s Avatar
 
Data dołączenia: 18 12 2004
Lokacja: Niewazne...
Wiek: 32

Posty: 788
Domyślny

Jeżeli jestes w dziurze ze scorpionem,to jak ktos cie ropnie to pojawisz sie w eskorcie zerkow
-Res- jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-10-2005, 19:31   #8
boorex
Zbanowany
 
boorex's Avatar
 
Data dołączenia: 29 07 2005
Lokacja: Wa-wa

Posty: 355
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elite Knight
Świat: Furora
Domyślny

Ja tam na 17 lvlu wpadlem ;p z kolega 10 sorkiem ja knight...i bladzilismy troche napotkalismy beholdera :> ubilismy jeszcze troche pobladzilismy w rozpaczy ujrzelismy teleport wiedzac ze nie mamy nic do stracenia bo inaczej z tego szitu nie wyjdziemy weszlismy w niego i END xD jestesmy na powierzchni ^^
boorex jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 16:42.


Powered by vBulletin 3