Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Dla początkujących > Tajemnice Rookgaardu

Notki

Tajemnice Rookgaardu Wyspa początkujacych. Każdy tutaj zaczyna...

Pokaż wyniki sondy: Czy ptrzylaczysz sie do akcji ?
Tak (mam rookstayera) 338 44.07%
Nie (mam rookstayera) 90 11.73%
Nie (poniewaz nie posiadam rookstayera) 339 44.20%
Głosujących: 767. Nie możesz głosować w tej ankiecie

Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 28-11-2005, 22:56   #181
Cossma
Użytkownik Forum
 
Cossma's Avatar
 
Data dołączenia: 29 08 2005
Lokacja: LG TOWN
Wiek: 36

Posty: 401
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Cossma
Profesja: Elite Knight
Poziom: 138
Skille: 94/90
Poziom mag.: 8
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez rookstayerek
Siemka!!!
Ja sie na forum nie wypowiadam bo uważam ze to jest zbiorowisko noobów.
Ale z uwagą przeczytałem ten temat i szukałem czy ktoś znajdzie trafną teorie do rozwiązania zagadki z tymi questami...
I co???
Znalazłem!!!
Tylko niestety teoria rozłożona na części pierwsze i porozrzucana po postach prez różnych urzutkowników...
Zarejestrowałem sie po to żeby wam pokazać że są jeszcze inteligętni tibiańczycy na rooku(nie mówie oczywiście o sobie)
Powiem wam jak rozwiązać zagadkę z ghulem
Chciaż ja nic od siebie nie musze dokładac tylko wystarczy że poskładam wasze rozległe teorie zamieszczone w tym temacie w całość ale rozwiązywanie questów które są przy okazji musicie sami na dtym pomyśleć:
Ale ok juztyle nie gadam tylko sie biore do roboty:
1) Idziemy do gościa w bydunku tam gdzie wyrocznia(ten goć co ma biblioteke)
piszemy:
a]hi
b]mission
c]yes
on nam napisze ze chciałby do krula wysłąć paczke ale nie ma w czym więc szukamy skrzynki(box) i przynosimy ją jemu
gdy już ją mamy to piszemy:
a]hi
b]mission
c] I have got box for you
on sie spyta czy to jest prezent dla niego
ty odpowiadasz "yes"
on sie ucieszy i da ci kulcz bez numeru (key number:xxxx)
ja na początku nie wiedziałem po co mi ten klucz ale jeśli on go dał to znazcy że jest potrzebny do czegoś
2)Teraz idziemy do wiezy waspów i zabieramy kwiat(bedzie on potrzebny w dalszej części "misji"...
idziemy do głównego budynku schodzimy do piwnicy (tam gdzie takzwana "wymienialnia") u góry po prawo jest taki npc kobiecy
idziemy do niego z kwiatkiem i mówimy:
a]hi]
b]i have flower for you]
c]yes
ona da ci drugi klucz który już bedzie czerwony ale takrze bez numeru
potem idziemy do katana room
i tam ustawiamy szkielety w taki sposób jak u ghula i tak jak on chodzimy
po około 2min ghul zacznie coś gadać
więc podejźmy do ściany za którą jest ghul
po chwili pojawi się dźwignia i drzwi podchodzimy do dźwigni i bieżemy use with 1 kluczem a potem na drzwi 2 gim i jesteśmy jesteśmy ghula
i cała filozofia
ja to znalazłem na prywatnej stronie sam praktykowałem i wychodzi trzeba tylko chcieć
co do mino maga spike sworda i dragona powiem jedno
„ghul jest kluczem do tamtych questów ale nie będę więcej gadał bo dostane bana za udostępnianie takich info(zresztą i tak dostane)więc szybko jak zobaczycie to ctrl+c
a potem możecie zrobic stronke i tam swoje info wsadzic
zegnam was panie

„czasami wystarczy tylko pomyśleć”
(powiedział to pewnien mądry sorcerer 150lvl+)

powinieneś bajki dla dzieci pisać
Cossma jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 28-11-2005, 23:18   #182
Padme Light
Użytkownik Forum
 
Padme Light's Avatar
 
Data dołączenia: 14 08 2005
Lokacja: Carlin :)
Wiek: 34

Posty: 38
Stan: Niegrający
Profesja: Druid
Świat: Shivera
Poziom: 12
Skille: 17/17
Poziom mag.: 12
Padme Light ma numer GG 717490
Domyślny

Może jesy związek z tym:
czytałam w którymś tam temacie że w tym budynku co gość szczury kupuje jest na drugim piętrze za zamkniętymi drzwiami dźwignia schowana pod wiadrem niech ktoś pujdzie i zobaczy ja już widziałam i rzeczywiście tam jest.
__________________
Życie i Moc - Stronka o Star Wars, czyli... opowiadanie, szablony na bloga, avatary, tapety... Chcesz wiedzieć więcej? Kliknij a zobaczysz!Wszystko by wspaniała Lady Kenobi! Jak dla mnie numer jeden w Polsce! Polecam!
Padme Light jest offline  
stary 30-11-2005, 18:32   #183
rookstayerek
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 20 11 2005
Lokacja: Carlin

Posty: 15
Stan: Aktywny gracz
Imię: Waszczek
Profesja: Knight
Świat: Pacera
Poziom: 11+
Skille: 37/36
Poziom mag.: 2
rookstayerek ma numer GG 7451338
Domyślny

zamknijcie te japy bo i tak tego nie zrobicie
rookstayerek jest offline  
stary 30-11-2005, 19:20   #184
FarowRime
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 30 11 2005
Wiek: 34

Posty: 33
Profesja: Paladin
Świat: Julera
FarowRime ma numer GG 8296900
Pytanie Nie było spike sworda!!!

Ja dzisiaj widziałem(a raczej nie widziałem ) spike sworda na tej wysepce na rooku!!! serwer titania. Jak bum cyk cyk tego spike sworda tam nie było!!! nie wierzę, że ktoś tego questa wykonał, ale nie było tego sworda! zapomniałem niestety zrobić prt screena, to by wszyscy widzieli!
FarowRime jest offline  
stary 01-12-2005, 03:19   #185
Michael Jackson
Użytkownik Forum
 
Michael Jackson's Avatar
 
Data dołączenia: 19 08 2005

Posty: 101
Profesja: Elder Druid
Domyślny ;p

Własnie sie wczytywalem w te posty i znalazlem wiele ciekawych teroii, ale moze to jest quest na maini tzn ten tp co widac kolo mino maga jest z maina. I kto treraz przekopie caly main hehehe.
Michael Jackson jest offline  
stary 01-12-2005, 10:38   #186
Whitr Mas
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 17 09 2005

Posty: 28
Stan: Rookstayer
Profesja: Brak (Rookgaard)
Świat: Hiberna
Poziom: 12
Skille: 17+/20+
Poziom mag.: 32
Domyślny lol

Cytuj:
Ja słyszałem że trzeba zabić 30 minotaurów w ciągu jednej godziny, pójść do oracle powiedzieć HI. Minotaur Quest. Yes. Bye. Ona zsummonuje 30 minotaurów. Zabij wszystkie i ona da ci klucz do minotaura maga. U minomaga jest teleport do ghoula, a u ghoula do Spike Sworda
hmm... bardzo ciekawa teoria, opowiedział mi ją qmpel mój ;d
Słyszałem jeszcze inna :
Cytuj:
Jak rzucisz na wode 100 torchow to z wody robi się ziemia !
Whitr Mas jest offline  
stary 01-12-2005, 22:05   #187
Etoric
Użytkownik Forum
 
Etoric's Avatar
 
Data dołączenia: 26 10 2005
Wiek: 33

Posty: 1,716
Poziom: 44
Etoric ma numer GG *3224**
Strzałka

ja cos pamietam ze są soft botsy i one są od cipów i w ogole to jest tak ze...to juz staje sie nudne xP ale wierze!


re5pect
__________________

23:28 Andrzej Epa [31]: schowaj te zeby
23:28 Andrzej Epa [31]: nie warcz na mnie

14:23 Thor Orio [124]: Dam itemy za zaufanie, do wygrania nawet bohy oraz rh i takie smietki magiczne , za slabe eq kasa
Etoric jest offline  
stary 02-12-2005, 02:15   #188
Taka patologia
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 30 11 2005
Lokacja: Co sie mnie pytasz?:P

Posty: 30
Stan: Niegrający
Taka patologia ma numer GG 9237546
Pergamin -.-

Nawet nie czytałem całego tematu dlatego że były takich tematów już tysiące ale powiem wam to czego ja się dowiedziałem (a mi warto wierzyć <joke>)
1.Do mino maga na roku nieda się już dostać ponieważ
-kiedyś był klucz otwierający drzwi do niego ale często ludzie "zapominali" zamknąć drzwi i nikt później niemógł sobie zrobić carlin sword questa i cip soft usunął wszystkie klucze na forum tibia.com byl kiedyś temat jak Sunrise i jego przyjaciele pytali się dlaczego zniknęły ich klucze a "bogowie" odpowiedzieli że znikneły na zawsze (tylko niepamiętam dlaczego ale to mało ważne)

-Cip soft nie lubi rookslayerów czy jak tam się oni nazywają bo tylko utrudniają gre ludziom chcącym sie czegoś nauczyć na rooku (pużniej wychodzi taki noob na mainland i myśli że może wszystkim zabijać potwory i utrudniać życie)

2.Jeżeli chodzi o ghoula to niema żadnego dowodu na to czy można się dostać czy nie ale pewna szanująca się gildia "rokowców" na antice i ich przyjaciel Sunrise przekopali praktycznie cały rookgard kilofem i nic <joke?> rozmawiali tak że ze wszystkim npc i też nic i wogole bóg wie co oni jeszcze wymyślili ale w każdym razie nie udało im się dostać do tego monstera . Cip soft uważa rookgard tylko za trening przed właściwym życiem na pełnym tajemnic mainlandzie więc po co miał by byc jakiś ''quest'' na scale armor z ghoula skoro według nich na 8lvl każdy ma opuścić tą ubogą wysepke a kto na 8lvl z eq jakie można zdobyć na rooku i skilami 16/15 mogł by zabić ghoula ?? Czyli do ghoula na rooku nie można się dostać

3.Jeżeli ktoś by miał jakieś wątpiliwości co do dźwigni nad sklepem Toma która jest "ukryta" pod wiaderkiem to jest ona częścią MARTWEGO questa w ktorym można było zdobyc klucz do mino maga

4.uczcie się angielskiego i czytajcie forum na tibia.com to nie bedzie 100 takich samych tematów na tibia.pl

Ale się rozpisałem

Edite : Na "prośbę" Pana piszącego post podemną poprawiłem błędy mam nadzieje że wszystkie

Ostatnio edytowany przez Taka patologia - 02-12-2005 o 23:28.
Taka patologia jest offline  
stary 02-12-2005, 09:40   #189
Etoric
Użytkownik Forum
 
Etoric's Avatar
 
Data dołączenia: 26 10 2005
Wiek: 33

Posty: 1,716
Poziom: 44
Etoric ma numer GG *3224**
Strzałka

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Taka patologia
-Cip soft nielubi rookslayerów
Ale się rozpisałem

Ty zacznij lubić słownik...bo z deka dużo "oRtOgrAfuF" walisz;]
Pierwszo sie naucz j. polskiego;p a potem przerzuc sie na jezyki obce;]

no ale masz troche racji w tym co napisałes
__________________

23:28 Andrzej Epa [31]: schowaj te zeby
23:28 Andrzej Epa [31]: nie warcz na mnie

14:23 Thor Orio [124]: Dam itemy za zaufanie, do wygrania nawet bohy oraz rh i takie smietki magiczne , za slabe eq kasa
Etoric jest offline  
stary 02-12-2005, 13:21   #190
Rychulec
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Taka patologia
Nawet nie czytałem całego tematu dlatego że były takich tematów już tysiące ale powiem wam to czego ja się dowiedziałem (a mi warto wierzyć <joke>)
1.Do mino maga na roku nieda się już dostać ponieważ
-kiedyś był klucz otwierający drzwi do niego ale często ludzie "zapominali" zamknąć drzwi i nikt pużniej niemógł sobie zrobić carlin sword questa i cip soft usunoł wszystkie klucze na forum tibia.com byl kiedyś temat jak Sunrise i jego przyjaciele pytali się dlaczego znikneły ich klucze a "bogowie" odpowiedzieli że znikneły na zawsze (tylko niepamiętam dlaczego ale to mało ważne)

-Cip soft nielubi rookslayerów czy jak tam się oni nazywają bo tylko utrudniają gre ludzią chcącym sie czegoś nauczyć na rooku (pużniej wychodzi taki noob na mainland i myśli że może wszystkim zabijać potwory i utrudniać życie)

2.Jeżeli chodzi o ghoula to niema żadnego dowodu na to czy można się dostać czy nie ale pewna szanująca się gildia "rokowców" na antice i ich przyjaciel Sunrise przekopali praktycznie cały rookgard kilofem i nic <joke?> rozmawiali tak że ze wszystkim npc i też nic i wogole bóg wie co oni jeszcze wymyślili ale w każdym razie nieudało im się dostać do tego monstera . Cip soft uważa rookgard tylko za trening przed właściwym życiem na pełnym tajemnic mainlandzie więc po co miał by byc jakiś ''quest'' na scale armor z ghoula skoro według nich na 8lvl każdy ma opuścić tą ubogą wysepke a kto na 8lvl z eq jakie można zdobyć na rooku i skilami 16/15 mogł by zabić ghoula ?? Czyli do ghoula na rooku nie można się dostać

3.Jeżeli ktoś by miał jakieś wątpiliwości co do dźwigni nad sklepem Toma która jest "ukryta" pod wiaderkiem to jest ona częścią MARTWEGO questa w ktorym można było zdobyc klucz do mino maga

4.uczcie się angielskiego i czytajcie forum na tibia.com to niebedzie 100 takich samych tematów na tibia.pl

Ale się rozpisałem

No nareszcie ktoś mądry sie wypowiedział.
No ale szkoda bo sam mam rookstaylera i by mi sie sprzydał Spike Sword
Albo Scale Armor
 
stary 02-12-2005, 15:39   #191
SirMauter
Użytkownik forum
 
SirMauter's Avatar
 
Data dołączenia: 14 11 2005
Lokacja: Rembertów

Posty: 6
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Sorcerer
Świat: Jamera
Poziom: 21
Skille: 19/26
Poziom mag.: 23
Domyślny

SirMauter jest offline  
stary 25-12-2005, 03:22   #192
Szklanka
Użytkownik forum
 
Szklanka's Avatar
 
Data dołączenia: 24 12 2005
Lokacja: Gliwice
Wiek: 30

Posty: 6
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Sorcerer
Gildia: Killerzy PK
Świat: OTS
Poziom: 20+
Szklanka ma numer GG 7043352
Domyślny

Właśnie zrobiłam sobie new postać na Antice. Chciałabym rozwiazać tą zagadkę, ponieważ intryguje mnie i myślę, że ten quest na spike sword czy scale armor jeszcze jest! Nie mam dowodów, ale możliwe, że z tego powodu, iż kiedyś jakieś nOOby wchodziły i zabierały spike sworda utrudnili quest i trzeba się nad nim trochę pogłowić, bo Cip Soft nie chce aby Spike Sword wziął jakiś 1 lvl-owiec To jest tylko moja opinia!
Szklanka jest offline  
stary 25-12-2005, 09:30   #193
Dico De'Line
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 21 12 2005
Lokacja: Łódź
Wiek: 33

Posty: 15
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Paladin
Świat: Kyra
Poziom: 20
Skille: 55/34
Poziom mag.: 7
Dico De'Line ma numer GG 6574946
Domyślny

Jeden z forumowiczów napisał coś takiego:
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez dawid mag
a ja wam muwie do mino maga mozna doisici mialem klucz i powiem jedno ,, Najciemniej jest pod latarnia" niebede muwil jak sie go robi bo dostane bana ale powiem jedno pokonacie mino mga bedzie teleport do spike sworda i potem trzeb a jedna zecz polozyci zamiast spika
Wydaje się ze to bajka... mozliwe... lecz ,, Najciemniej jest pod latarnia". Da się kliknąć na latarni i ona się wyłacza lyb wlacza... mozna coś sprubować?
Dico De'Line jest offline  
stary 25-12-2005, 09:42   #194
Gejko
Zbanowany
 
Gejko's Avatar
 
Data dołączenia: 12 10 2005
Lokacja: Police

Posty: 57
Stan: Na emeryturze
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Elysia
Poziom: 30
Skille: 19/21
Poziom mag.: 39
Gejko ma numer GG 3758838
Domyślny

Ten quest z minomagiem i ghoulem jest juz dawno zamkniety.
a szkoda
Gejko jest offline  
stary 25-12-2005, 15:02   #195
Szklanka
Użytkownik forum
 
Szklanka's Avatar
 
Data dołączenia: 24 12 2005
Lokacja: Gliwice
Wiek: 30

Posty: 6
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Sorcerer
Gildia: Killerzy PK
Świat: OTS
Poziom: 20+
Szklanka ma numer GG 7043352
Smutny Trudno się mówi, są dowody!!!

Niestety mam dla Was złą wiadomość! Nie można dojśc do minomaga... Kiedyś był ten quest ale już go nie ma! Myślałam, że jest, ale zauważyłam coś na forum...



Ehh, jeśli modki (Sorcia ) tak piszą to tego questa za Chiny nie może być! Przykro mi Najlepiej zamknąć temat. Nie wymyślajcie już bajek!
Szklanka jest offline  
stary 25-12-2005, 19:05   #196
Grzello Masterro
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 21 07 2005
Lokacja: Sandomierz
Wiek: 32

Posty: 95
Stan: Na emeryturze
Świat: Harmonia
Grzello Masterro ma numer GG 2919609
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez moF
I co sie odzywasz jak topicu nizej nie czytales ?! A skad wiesz ze to tylko atrakcja ?! Ty ta gre skreciles ?!

Edit@:
Gdyby sie dalo do tego ghula dojsc to napewno nie bylo by masy life ringow i scale armorow poniewaz malo ktora ekipa byla by wstanie na rooku zabic choc jednego .
O LOL ! A gdzie ty downie masz life ringi czy scale armory na rooku ! BOże .. co za debil :/
__________________
Pasztet roX!
Grzello Masterro jest offline  
stary 25-12-2005, 19:55   #197
xemmoe
Użytkownik Forum
 
xemmoe's Avatar
 
Data dołączenia: 20 10 2004
Lokacja: Destabilizacja
Wiek: 36

Posty: 397
Stan: Na emeryturze
Domyślny

O LOL ! A gdzie ty downie masz life ringi czy scale armory na rooku ! BOże .. co za debil :/
__________________
„Bóg daje nam wolną wolę, ale zaznacza w księdze przeznaczenia punkty zwrotne dla danego przypadku...''
xemmoe jest offline  
stary 25-12-2005, 20:25   #198
Ojczul1
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 08 06 2005

Posty: 411
Domyślny

Up:
Sam jestes debil przeczytaj dokladnie post to zrozumiesz a nie nabijaj posty po koledze 2 debilu.
Nauczie sie czytac ludzie
__________________
Ojczul1 jest offline  
stary 25-12-2005, 22:11   #199
biggercl
Guest
 

Posty: n/a
Żarówka

ja zamiezam tą zagadke rozwiazac wiec poszukuje ludzi chetnych na xanteze kontakt to gg lu e-mail
 
stary 28-12-2005, 09:08   #200
NooB from LW
Użytkownik Forum
 
NooB from LW's Avatar
 
Data dołączenia: 24 12 2005
Lokacja: Lidzbark Warimński
Wiek: 31

Posty: 112
Stan: Na emeryturze
Imię: Nie
Gildia: gram
Świat: juz
Poziom: w
Skille: tibie
NooB from LW ma numer GG 9402597 Send a message via Skype™ to NooB from LW
Domyślny

@mof
Przesadziles
Zacznijmy od tego ile osob zabilo by tego gohula-.-
Dwie? Trzy? Góra cztery lub jakas zgrana ekipa ale z ekipo by sie nikt nie wybral bo nie wiadomo kto by wzial scale armor czy life ringa
A pozatym na mainie zadko kiedy life ring wypada z gohula a ty chcesz bp taszczyc na rooku
NooB from LW jest offline  
Zamkniety temat.


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 08:06.


Powered by vBulletin 3