Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Wydarzenia ze światów

Notki

Wydarzenia ze światów Na tym forum możesz porozmawiać o wszelkich ważnych wydarzeniach z Twojego serwera.

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 24-12-2005, 17:58   #21
Micheł
Guest
 

Posty: n/a
Brak ikony

Ja jednak wierze, że brazyliczykom tylko się nudziło. Myśle, Coronel madureira nie będzie już więcej atakował kogo popadnie. A zreszta komu to przeszkadza, jeśli nie ma się noobowego lvla , to spokojnie można się schować do depo, a przecież nie cale granie polega na siedzeniu przy depo w Ab.
  Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 24-12-2005, 21:04   #22
obserwator_pythery
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 22 12 2005

Posty: 30
Problem Skandal

Ja tez w tym wszystkim uczestniczylem -.-. Pierwszym zaatakowanym byl Dart Ridaow (32ms) ktory tylko dzienki manie uszedlz zycziem.
Proponuje wynies sie z ab i czekac na reakcjie polskih h-leveli
Gratki dla darta mimo iz pewne nooby blokowaly depo uszedl z zyciem




Je... BR mma ich dosc :>
obserwator_pythery jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 24-12-2005, 21:07   #23
NooB from LW
Użytkownik Forum
 
NooB from LW's Avatar
 
Data dołączenia: 24 12 2005
Lokacja: Lidzbark Warimński
Wiek: 31

Posty: 112
Stan: Na emeryturze
Imię: Nie
Gildia: gram
Świat: juz
Poziom: w
Skille: tibie
NooB from LW ma numer GG 9402597 Send a message via Skype™ to NooB from LW
Domyślny

Tylko ze polskich h-lvli jest mniej niz br h-lvli

@Michel

Ale do depo tez trzeba chodzic -.- A pozatym jak jakis maker stal i sd czy uhy robil. Dla niektorych stanie pod depo to jest sposob na zarabianie kasy (moze nia samo stanie tylko robienie run)

Ostatnio edytowany przez NooB from LW - 24-12-2005 o 21:11.
NooB from LW jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 24-12-2005, 21:32   #24
obserwator_pythery
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 22 12 2005

Posty: 30
Problem jasne

A poco lazic do depo w ab najlepiej sie wyniesc -.- i uwiezciemi mam grubo ponad 25 level i wiem co sie dzieje. Czekajmy na porot polsich h-leveli ze swiat elli morda xola i alba. Moze br przejdzie ale trzeba byc przygotowanym na najgorsze. Kur... a co do robienia run myslisz ze nie wiem jak wyglada blokowanie depo?? Dart ich suwa a oni spowrotem ^^ Pozatym polacy t nooby <niektorzy oczywiscie> Ma'ker gleus(jakos tam) zdrjca powiezial ze jest [polakiem ale kofa br i ich popiera bo polacy to nooby. Niektorzy nmie miaja chonoru.

Co do gildi to jest jeszcze SAnctus Orbis gdzie sda pokazne levele <Kali,soliz,vixid,vel etc.)

Miejmy nadzieje ze br przejdzie a jesli nie to mam plan jak ioch wykonczyc ich wlasna bronia ^^. Ale nie chce zapeszac papatki
obserwator_pythery jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 24-12-2005, 22:51   #25
Alora
Użytkownik Forum
 
Alora's Avatar
 
Data dołączenia: 03 06 2005
Lokacja: Daleko Daleko

Posty: 184
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elite Knight
Świat: Iridia
Domyślny Br in Pythera

Ludziki. Na każdym serwie narazie oprócz Furory jest tak że narzekacie mniej lub bardziej na Szwedów albo Brazylijczyków. Powód? Przebili was w expie,skillach,mlvlach a teraz zabijają polaków. Dlaczego?
Ponieważ też by mnie szlag trafił jak n00bki pod depo mówią Fu** all BR albo Fu** all Swe, kradna loot bagi, zabijają potworki do treningu, a najbardziej jak
"kozaczą". Dlatego nie dziwcie się że zdenerwowani Brazylijczycy czy Szwedzi
tępia was. Pythera jest przegrana i dobrze o tym wiecie. Dlatego weźcie się wynieście na inny serwer pvp lub na non-pvp.

Down: Ludzie a czemu was tak obrzucali? Bo mają złe wspomnienia z innych serwerów. Wątpie żeby polacy się zebrali. Na Iridi to już mieli się zebrać od
baaaaaaaaaardzo dawna a jakos Arcanium ciągle rządzi.
__________________
http://www.pajacyk.pl

Pomóż głodnym dzieciom!

Ostatnio edytowany przez Alora - 25-12-2005 o 13:56. Powód: Literówki
Alora jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 25-12-2005, 08:16   #26
Morun Kous
Użytkownik Forum
 
Morun Kous's Avatar
 
Data dołączenia: 23 02 2005
Lokacja: Zduńska Wola
Wiek: 33

Posty: 180
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Morun Kous
Profesja: Sorcerer
Świat: Harmonia
Wyślij wiadomość przez ICQ do Morun Kous Morun Kous ma numer GG 7429105 Morun Kous ma login Tlenu darek_13_1991@tlen.pl Send a message via Skype™ to Morun Kous
Domyślny

@UP

Czy Ty myślisz, że taka Ellarien, Xolbar Kalimanti (czy jakoś tak) po roku czasu expienia aby mieć ten z 80/100lvl poprostu odejdzie z servera ?? Pomyśl Ty czasem....

A jeśli chodzi o br to wkońcu pożałuja, bo jak mówi przysłowie (czy co to to jest ): "Jak Polak chce, to potrafi" więc jeśli niebędziemy się chcieli "wynieść" z servera to poprustu będziemy walczyć, lub normalnie napisać do GM.....
__________________
Morun Kous jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 25-12-2005, 08:59   #27
NooB from LW
Użytkownik Forum
 
NooB from LW's Avatar
 
Data dołączenia: 24 12 2005
Lokacja: Lidzbark Warimński
Wiek: 31

Posty: 112
Stan: Na emeryturze
Imię: Nie
Gildia: gram
Świat: juz
Poziom: w
Skille: tibie
NooB from LW ma numer GG 9402597 Send a message via Skype™ to NooB from LW
Domyślny

@alora

Jak by im chodzilo tylko o zabijanie tych co krzyczą "Fuck ALL br" albo "All br is son of bitch" to bym nie padl bo tego nie krzyczalem
Sam madueira krzyczal pod depo "i hate polak"

@obsertwator pytchera

Br są wszędzie jak skonczą z ab to przejdą na inne miasta
to jest sposób ale na krótką mete

Ostatnio edytowany przez NooB from LW - 25-12-2005 o 09:00.
NooB from LW jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 25-12-2005, 09:14   #28
obserwator_pythery
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 22 12 2005

Posty: 30
Problem LoL

Alora nie wiesz to sie nieodzywaj. Pod depo wyzwiska Br zaczęly sie gdy Br zaatakowaly Darta !! Więc siue nie mądrz bo nei wiesz. To oni zaczęli atakowac wiec sie nie dziw ze polakow trafil szlak-.-.
Zgadzam sie z morusem taka Ellarien albo kalimati maja odejsc z serve przez br?? Ktorzy sa strasznym,i PA.

A i co do załozyciela tematu który twierdzi iż Etela nie ma to koniec.
Widac też jestes malo poinformowany. To Etel nauczyl Br wtracania sie do spraw polakow.
Wystarczy dac przyklad Xantharaxa ktorego Etel lal razem ze Skrolem dla zabawy.
Albo przyklad Alberta który byl huncony za nic przezs etela i peko
( Za to że Hani shakowal soliza a albert przekonal go zeby oddac te runy ;/ wiec hani oddal tyle ze w ten czas soliz byl retried i Etel PA stwierdzil ze te runy im sie orzydzadza i zaczal ich huntowac)

A pozatym jak etel ma powstrzymac horde br <lol> a co on mja najwiekrzy level na opytherze -.- wystarczy ze skroll go huntuje i juz etel ucieka z serva muhahha

Polacy trzymajmy sie rzaem i prosze was nie wyzywajcie br przyjdzie czas to sie zemscimy
obserwator_pythery jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 25-12-2005, 10:16   #29
Rivaro
Użytkownik forum
 
Rivaro's Avatar
 
Data dołączenia: 10 12 2005
Lokacja: Leszno
Wiek: 34

Posty: 8
Stan: Aktywny gracz
Imię: Rivaro
Profesja: Elder Druid
Świat: Pythera
Poziom: 42
Skille: 21/25
Poziom mag.: 47
Rivaro ma numer GG 5953491
Domyślny Szkoda

Troche szkoda mi tych mlaych lvli ale jak cos pisza do h-lvli glupiego to o sie dziwicie albo spanuja a od tego trzeba zaczac ze najwicej noobow jest polakow ;/ . A ja lubie Polakow ale jak cos pisza to mnie to wkurza;/
Rivaro jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 25-12-2005, 10:30   #30
Rivaro
Użytkownik forum
 
Rivaro's Avatar
 
Data dołączenia: 10 12 2005
Lokacja: Leszno
Wiek: 34

Posty: 8
Stan: Aktywny gracz
Imię: Rivaro
Profesja: Elder Druid
Świat: Pythera
Poziom: 42
Skille: 21/25
Poziom mag.: 47
Rivaro ma numer GG 5953491
Domyślny szkoda

Szkoda Mi tych malych lvli ale jak pisza to h-lvli jakiego guwna to co sie dziwic a najwiecje nobow jest polakow i stoja pod dp i np "zabieraja dedy -.- jak ktos kogos zabije" . Ja lubie Polakow a nie noobow o cos clay czas prosza ;/ . I mi sie wydaje ze to sie skonczy a ten msg do gma nic nie dadza
-.- trzymjacie sie cya
Rivaro jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 25-12-2005, 10:36   #31
shpyo
Programista
 
Data dołączenia: 14 07 2005
Lokacja: Thais

Posty: 18
Stan: Aktywny gracz
Imię: Zebrak
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Eternia
Poziom: 46
Skille: 20/25
Poziom mag.: 51
Domyślny

Hmm, cytowane tutaj wypowiedzi brazylijczyków i polaków podchodzą pod rasizm... z tego co wiem to takie zachowanie łamie regulamin Tibii.

Nie jestem z Waszego świata, ale to mi przyszło do głowy jako osoba stojąca z boku. Gdyby sie uprzeć to wystarczyłoby zrobić kilka screenów (czy też nagrać film) jak wyzyją nas (Polaków) i dać to gdzieś na forum. Na reakcję "góry" nie trzeba będzie czekać długo

pozdrawiam i życzę powodzenia!
__________________
shpyo jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 25-12-2005, 15:25   #32
Kerul
Użytkownik forum
 
Kerul's Avatar
 
Data dołączenia: 01 07 2005
Wiek: 32

Posty: 6
Kerul ma numer GG 2555425
Domyślny

@Rivero
Racja, jesli chcemy aby bry sie od nas odczepily, to nie wyzywajmy ich tylko szukajmy wspolnego jezyka.
Filmu sie nie da nagrać bo jak ktos ogladnie film to zobaczy tylko od polaków "f**k br" "hail polska" "br noobs". Moze przestańmy ich wyzywać to oni przestaną nas atakowac.
A moze to był tylko "gwiazdkowy prezent" od brów
Dzisiaj siedziałem na tibii i juz ich nie widzialem, mam nadzieje, że się wynieśli
Kerul jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 25-12-2005, 18:23   #33
TehRegent
Zbanowany
 
TehRegent's Avatar
 
Data dołączenia: 06 02 2005

Posty: 542
TehRegent ma numer GG 4790363
Domyślny

Ehh...br tacy zawsze byli, ale jeden br nie jest rasista-Skroll Madera- pomagal Polakom caly czas.

A co to Coroneli to sa komunistyczne, 12-letnie typy z Sao Paulo, ktorzy graja w 7 osob jedny charem
TehRegent jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 25-12-2005, 18:33   #34
Kerul
Użytkownik forum
 
Kerul's Avatar
 
Data dołączenia: 01 07 2005
Wiek: 32

Posty: 6
Kerul ma numer GG 2555425
Pytanie Coronel Bornegio ??

Pamiętam, że swego czsu Coronel Bornegio miał opis, że nie przeszkadza mu czy to pl, br, czy swe. Spróbuję się z nim dogadać
Kerul jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 25-12-2005, 20:33   #35
Rivaro
Użytkownik forum
 
Rivaro's Avatar
 
Data dołączenia: 10 12 2005
Lokacja: Leszno
Wiek: 34

Posty: 8
Stan: Aktywny gracz
Imię: Rivaro
Profesja: Elder Druid
Świat: Pythera
Poziom: 42
Skille: 21/25
Poziom mag.: 47
Rivaro ma numer GG 5953491
Domyślny fajnie albo glupio

Powiem tak ja tak sobie lubie br ale zawsze mam kumpli u br oni sa psoko jak ty dla nich jestes i zawsze o tym sie przekonam bo br mi zawsze pomagalo jak mogli a coronle wiekoszco sa fajni taki jak peko,barbosa,carlos itp .
I od tego zaczac ze peko mi pomogl kilka razy i jest fajny ja go lubie bornegio tylko nie lubi polakow najbardziej wogle hail preto wiekszosc tam ludzi nie lubi polakow ale cuz sie dziwic. Jak noby pisza cos do nich ;/ a poznije sie dziwice ze jestescie huntowni ;/ ja tam nie jestem huntowany bo nic nie gadam ;/ takie teksty "pls free items";/ albo "Fucking noob";/ itp dlugo by wymieniac i wstyd przynosicie tymi nickami nie ktorymi;/ zal mi tych nickow oglem;/. A wogle co gadac jak i tak bedziecie tak robic ;/
Rivaro jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 26-12-2005, 13:37   #36
pwkucia
Użytkownik Forum
 
pwkucia's Avatar
 
Data dołączenia: 06 04 2005
Lokacja: Nie wiesz?
Wiek: 30

Posty: 35
Stan: Początkujący
Profesja: Brak (Rookgaard)
Gildia: ---
Świat: Balera
Poziom: 2
Skille: ----
pwkucia ma numer GG 2745734 Send a message via Skype™ to pwkucia
Domyślny

mimo to ze br'y opanowaly Pythere NIGDY NIE PRZESTANE grac na pytherze. Polacy tez sa duza grupa na pytherze wiec nie uskarzajcie sie (no hcyba ze na to ze ktos ma 24 lvl i mowi plx fri itams)
__________________
"...A człowiek pokonał bestię i ta wróciła do królestwa Beliara..."

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Autor nieznany
"Jeśli czegoś potrzebujesz, idź do Khorinis. Tam na pewno można to kupić."
pwkucia jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 26-12-2005, 14:25   #37
Ziutek666
Użytkownik Forum
 
Ziutek666's Avatar
 
Data dołączenia: 14 07 2005

Posty: 32
Domyślny

ehh Brazylom w koncu kiedys przejdzie i nie bada masakrowali TYLKO polakow ale i wszystkich po kolei
__________________
Namu celofyzu.
Ziutek666 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 26-12-2005, 14:58   #38
*Nitro* PL
Użytkownik Forum
 
*Nitro* PL's Avatar
 
Data dołączenia: 10 05 2005
Lokacja: z daleka
Wiek: 35

Posty: 110
Stan: Na emeryturze
Profesja: Paladin
Gildia: All Stars
Świat: Pythera
Poziom: 60
Poziom mag.: 16
*Nitro* PL ma numer GG 7978600
Domyślny

Raczej szans nie ma z br na pytherze bo pl 100+lvl to tylko Mord i Kali a następny Damu (92lvl), także gildi raczej nie ma która by z hlp wygrała jezeli br będą chcieli pythere to wyelemiinuja nas Polaków szybko i bez problemu.
Ale oni narazie z tego co czytam zabijaja tylko low lvl czyli chyba o cos innego im łazi.
__________________

Siddhart - My Dice
*Nitro* PL jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 26-12-2005, 17:32   #39
etelek
Użytkownik Forum
 
etelek's Avatar
 
Data dołączenia: 13 05 2005
Lokacja: Lidzbark Warmiński
Wiek: 33

Posty: 47
Stan: Początkujący
Profesja: Elite Knight
Świat: Pythera
Poziom: 107
Skille: 93/89
Poziom mag.: 7
etelek ma numer GG 2608249
Domyślny Pfff.

Tak naprawde to h*j wy wiecie. Gadacie ze kali wam pomoze , ella xolbar albo mord , a tak naprawde Kali ella xolbar i albert to najgorsze lamy jakie znam , jezeli chodzi o kaliego to wszystkie jego problemy ja zalatwialem , ja bilem typow a on w depo siedzial i sie podlizywal , jak np bylo gdy stary owner soliza chcial go huntowac za to ze nie chcial kupic od niego mmsa , wiec gdy kali sie boli soliza to napewno zabije madu !! Jezeli br beda chcieli wytepic polakow to to zrobia , z reszta madu nie bije tych co lubi , np mnie nie rusza , i moich kumpli tez nie ruszy , wystarczylo z nim pogadac , wiec gdy ktos chce pomocy to pisac postaram sie cos zrobic. A powodem tego ze Madureira klepie polakow jest rzadzenie Polakow na hibernie , jego 2gim swiecie , tak mi powiedzial gdy gadalismy , a to ze drzecie morde "FUCK BR" i grozicie im wojna nic wam nie da .......


A i do typa co mowi ze uciekam przed skrollem , to gowno prawda , kazdy kto obserwowal bylem retired 3 dni zanim sie dowiedzialem o swoim huncie , i tak jak mam wpisane w comment "retired because of rl life " , z niczego wam sie nie musze tlumaczyc ,a jak jestes taki madry to sam walcz sam na pol serwera ,tyle ......
__________________
www.photobucket.com/albums/y158/etelek
etelek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 26-12-2005, 18:21   #40
obserwator_pythery
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 22 12 2005

Posty: 30
Domyślny Muhahha

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez etelek
Tak naprawde to h*j wy wiecie. Gadacie ze kali wam pomoze , ella xolbar albo mord , a tak naprawde Kali ella xolbar i albert to najgorsze lamy jakie znam , jezeli chodzi o kaliego to wszystkie jego problemy ja zalatwialem , ja bilem typow a on w depo siedzial i sie podlizywal , jak np bylo gdy stary owner soliza chcial go huntowac za to ze nie chcial kupic od niego mmsa , wiec gdy kali sie boli soliza to napewno zabije madu !! Jezeli br beda chcieli wytepic polakow to to zrobia , z reszta madu nie bije tych co lubi , np mnie nie rusza , i moich kumpli tez nie ruszy , wystarczylo z nim pogadac , wiec gdy ktos chce pomocy to pisac postaram sie cos zrobic. A powodem tego ze Madureira klepie polakow jest rzadzenie Polakow na hibernie , jego 2gim swiecie , tak mi powiedzial gdy gadalismy , a to ze drzecie morde "FUCK BR" i grozicie im wojna nic wam nie da .......


A i do typa co mowi ze uciekam przed skrollem , to gowno prawda , kazdy kto obserwowal bylem retired 3 dni zanim sie dowiedzialem o swoim huncie , i tak jak mam wpisane w comment "retired because of rl life " , z niczego wam sie nie musze tlumaczyc ,a jak jestes taki madry to sam walcz sam na pol serwera ,tyle ......

Muhahahhaha ty jestes boski muhahha Etel kofam cie
A na kyrze to jestes online?? muhaha co nie spojze to online XD nab plx
I nie wyzywaj Elli xola ani innego polskiego h-levela -.-
ze oni ci dupy nie liza albo ze sie spotrzegli jakim jestes glombem <Kali dobrze zrobiles). Tylko hani ci lize dupencjie to on jest boski <nab plx> Wozisz sie Etel wozisz sie XD a jak zaczynaleas to ellce w dupe wlaziles
ciekawe czemu jak sie wlanczas to stoisz w depo ^^ boisz sie ze ci depo blokna jak sie madera dopadnie i nalezaloby ci sie XD malo kto cie lubi

Tylko w jednym cie popieram nie wrzescie Fuck BR bo pokazujecie jakie z wasd nooby <Etel nab plx>
obserwator_pythery jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 18:46.


Powered by vBulletin 3