Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Dla początkujących > Tajemnice Rookgaardu

Notki

Tajemnice Rookgaardu Wyspa początkujacych. Każdy tutaj zaczyna...

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 25-12-2005, 22:48   #21
Kshaq
Prezes Supportu
 
Kshaq's Avatar
 
Data dołączenia: 14 09 2005

Posty: 847
Domyślny

O qrcze... Sry za te śnieżki zupełnie zapomniałem o tym quescie i wcale się nie dziwie, bo nie mam pacca...
Kshaq jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 25-12-2005, 23:32   #22
Dweron Abyth
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 31 05 2005
Lokacja: Sieradz
Wiek: 33

Posty: 78
Domyślny

Dziwi mnie 3 strony topicku i jeszcze nikt nie powiedzial co jest mitem (ewentualnie całkowita bzdura), a co nadal jest zagadka.

Tunel main<--->rook
Nie ma czegos takiego jest zato tunel który pozwala na wyjscie poza wioske na 1 lvl (bardzo nie bezpieczny, sporo poisonów) no i po za tym pewna ksiązka z mino hell mówi ona o teleporcie przez który sie minosy dostaly z maina na rook w celu opanowaniu tej ze wysepki niestety portal jest niestabilny czy cos takiego i posilki docieraja tam niezwykle rzadko a mino mage zamknal sie w swojej celi i knóje jak zniszczyc kolonie ludzka jest to jednak tylko bajka która ma nadac grze klimat

Spike Sword
Najprawdopodbniej istniał wiele lat temu na niego quest (napewno dłuzej niż 2 lata, gadałem z instynktem powiedziała mi że gra już ponad 2 lata a więc gdyby był wtedy to by go miała) najprawdopodbniej zwiazany z Mino Magiem

Mino Mage
Najprawdopodobniej quest na spike sworda (nie aktywny). O ile sie nie myla wlasnie z niego Sunrise zlootował Brass Armor (o ile sie nie myle ktos z anticy ma tez druga sztuke). No jak wszystkim doskonale widomo klucze do mino mage zsotaly zniszczone przez cipsoft

Ghoul
Nigdy nie był dostępny, nie jest dostępny i zapewnie nigdy też go nei udostępnią. Ozdóbka przy katana room i tyle.

Kwiatek w "Mino Tower"
Bug graficzny który był wałkowany już w którymś temacie opcja "szukaj" nie gryzie.

Dźwignia Toma
Tez jest o tym temat (mojega autorstawa) sprawa otwarta
Dweron Abyth jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 26-12-2005, 16:29   #23
Kshaq
Prezes Supportu
 
Kshaq's Avatar
 
Data dołączenia: 14 09 2005

Posty: 847
Domyślny

Długo nad tym myślałeś nie... Chciałeś pokazać, że coś wiesz... Powiem ci jedno ty nic nie wiesz... Skąd możesz wiedzieć co jedst ozdobą, a co aktywnym questem... A może jak Bubble masz męża lub żone GM'a (Bubble akurat mam męża)... Jesteś tajnym agentem i dostajesz wiadomości od Cip Softu... Aha jest jezcze jedno rozwiązanie... Jesteś n00bem, który chce się popisać tym co mówili inni... O tunelu, którym można wyjść za miasto wie prawie każdy Rookstayer, więc po co to pisać jak już były o tym tematy... Koleś ty chyba nie zrozumiałeś przesłania tego tematu więc się nie odzywaj...
Kshaq jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 26-12-2005, 16:58   #24
Rabanbar
Użytkownik Forum
 
Rabanbar's Avatar
 
Data dołączenia: 10 04 2005
Lokacja: Kraków

Posty: 499
Stan: Na emeryturze
Rabanbar ma numer GG 3067062
Domyślny

Maz bubble to gm!

Ten tekst widzielem ostatnio przy sprawie bana cachera z dopiskiem "Najdurniejsze z oskarzen jakie widzialem".
__________________
Z pamietnika gracza:

Poniedzialek: Otwieram tibia.com a tam keyloggery
Wtorek: Otwieram tibia.org.pl a tam keyloggery
Środa: Otwieram tibia.pl a tam keyloggery
Czwartek: Boje sie otworzyć puszke sardynek
Rabanbar jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 26-12-2005, 17:46   #25
Kshaq
Prezes Supportu
 
Kshaq's Avatar
 
Data dołączenia: 14 09 2005

Posty: 847
Domyślny

Tak mąż Bubble to GM, a dokładniej Nietzsche... A co do sprawy Cachera to też o tym słyszałem zresztą było już dużo takich spraw... Ja słyszałem o zbanowaniu Cachera za prawdopodobne dzelenie postaci...
Kshaq jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 26-12-2005, 18:22   #26
Kajt
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 08 10 2005
Lokacja: Lubań
Wiek: 34

Posty: 77
Stan: Na emeryturze
Kajt ma numer GG 4921629
Domyślny

Temat nie rozwiazał rzadnej sprawy jak inne tego typu tematy , ale pomył dobry.ja uważam że nie ważne czy te questy istnieją czy nie , ale wazne abyśmy próbowali je rozwiazać bo to umili nam gre . Dla niektórych niemozliwością jest uzbierac 100 platynek na rooku( ja sobie tym rzucałem po stole z kumplem hehe: P) , dla innych wejscie do minosa na skałe(rzaden problem) a jeszcze inni głowia się jak widzą PD(niestety nie posiadam) , ale widziałem knight armor(na serw tescie , koles mówił że miał to przed testem jush dziwne) . Najlepsi (niestety nie jestem aż taki najlepszy ) głowią się jak zdobyć spike sworda itp i dobrze oprzynajmniej to uprzyjemni grę . Słyszałem o różnych ekspedycjach , ale niestety nikt nie pisze nic konkretnego więc prosze jeśli ktooś przekpie caly mino hel kilofem niech o tym napisze i powie dokładnie co jest pewne w ten sposób szybciej wyeliminujemy nieprawidłowe rozwiązania. pozdro 4 all rookslayers starajcie się.
__________________
rookstayer[hacked], kniht[hacked], sorc[hacked], resztę charów oddałem.
Kajt jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 26-12-2005, 19:03   #27
Kshaq
Prezes Supportu
 
Kshaq's Avatar
 
Data dołączenia: 14 09 2005

Posty: 847
Domyślny

No nareszcie ktoś coś powiedział zgodnego z prawdą... Co do tych expedycji to chciałbym wszystkich zachęcić do zrobienia sobie Rookstayera na Inferni... Ja mam tak Swojego i mimo wielu znajomych Rookstayerów nigdy nie poszliśmy na Mino hella w celu przeszukania go... Myśle, że jeśli ktoś będzie chciał dowiedzieć się czegoś więcej o Mino hello i będzie go chciał całego przekopać to ja odrazu proponuje swoją pomoc
Kshaq jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 26-12-2005, 20:38   #28
H_A_W_K
Użytkownik Forum
 
H_A_W_K's Avatar
 
Data dołączenia: 12 08 2005
Lokacja: Legnica
Wiek: 33

Posty: 96
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Fiirma
Profesja: Master Sorcerer
Gildia: Orient
Świat: Arcania
Poziom: 167
Skille: 10/27
Poziom mag.: 76
H_A_W_K ma numer GG 1996048
Domyślny

Tak czytatm posty w tym temacie i zastanawiam sie o tym zagłebieniu obok komnaty Mino Maga , moze trzeba tam wykonac teleport i moze teleportujemy sie do komnaty mino maga

Moge to przetestowac ale need troche ludzi do tego teleporta jakby co to MSG do Hanio Rookslayers na Hibernie
__________________


H_A_W_K jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 26-12-2005, 20:45   #29
ESQ
Użytkownik forum
 
ESQ's Avatar
 
Data dołączenia: 13 08 2005
Lokacja: Bieszczady
Wiek: 34

Posty: 15
Stan: Aktywny gracz
Imię: Karimak
Profesja: Royal Paladin
Świat: Secura
Poziom: 50~
Skille: 75+
Poziom mag.: 16
ESQ ma numer GG 7920598
Domyślny

A próbował ktoś może, położyć na piecyku bronze amulet, który nieza często wypada z mino ? (Mino... mm...)
ESQ jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-12-2005, 18:23   #30
Rookmaniac
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 15 09 2005

Posty: 5
Stan: Niegrający
Domyślny

A teraz ja wam cos powiem znacie quest na paradox tower co ghoul przesuwa skrzynkie i jak przesunie w odpowiednie miejsce to teleportuje na wyzszy poziom moze tak samo jest na na rooku ;P wezcie 3 skrzynki powstawcie je obok drzwi kolo mino maga wejddzie na nie poczekajcie chwile i zobaczycie jak minos przesuwa skrzynke moze jak ja dosunie powiedzmy w odpowiednie miejsce to was teleportnie ;P ;D
Rookmaniac jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-12-2005, 23:49   #31
Pan Klocek
Rook-User roku 2007
 
Pan Klocek's Avatar
 
Data dołączenia: 22 06 2004
Lokacja: Zielona Góra
Wiek: 40

Posty: 716
Stan: Niegrający
Imię: Pan Klocek
Profesja: Rookstayer
Świat: Titania
Poziom: 51
Skille: 27 fist
Domyślny

Ktos cos mowil o przekopaniu mino hell??
Ja juz przekopalem kilofem cale mino hell(poziom labiryntu, poziom z orkami, poziom z mino magiem). Przekopalem katana quest (poziom z rotami i ten z ghoulem), poison spider cave tez juz przekopalem CALY, podziemia pod stajnia w miescie tez przekopane i jeszcze wiele innych miejsc! Ale to bylo przed 2 updatami byc moze cos sie zmienilo, jak cos mnie najdzie to przekopie jeszcze raz
A po updacie to pierwesze co zrobilem to pobieglem na nowa plaze na rooku i przekopalem ja cala szpadlem (jak ktos nie wie to mozna kopac piasek tak samo jak na pustyni) 10x kazdego hexa i tez nic.
Aktualnie pracuje nad jeszcze jednym motywem, potrzebuje jeszcze na to jakies 5 dni jak nie wyjdzie to chociaz screen bedzie fajny
Pan Klocek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-12-2005, 06:55   #32
Tyranitar
Użytkownik forum
 
Tyranitar's Avatar
 
Data dołączenia: 28 11 2004
Wiek: 43

Posty: 15
Domyślny

jakies dziwne to
Tyranitar jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-12-2005, 15:39   #33
Kshaq
Prezes Supportu
 
Kshaq's Avatar
 
Data dołączenia: 14 09 2005

Posty: 847
Domyślny

spoko spoko kop dalej może odkopiesz coś ciekawego... A co do tych skrzynek to tak mino mag ją przesówa, ale czy teleportnie... Możliwe ja narazie nie chce próbować się do niego teleportować... Jak nabije se 20 lvl to pogadamy (mam 26% do 15 i dzisiaj go nabije) Bronze amulet- myśle, że on akurat nie ma nic wspólnego z tym questem a szczególnie z piecykiem, ale zawsze można spróbować...
Kshaq jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 29-12-2005, 10:37   #34
Kshaq
Prezes Supportu
 
Kshaq's Avatar
 
Data dołączenia: 14 09 2005

Posty: 847
Domyślny

Właśnie co do tunelu z Rooka na Maina... Mógłby mi ktoś przypomnieć na jakiej wyspie lodowej znajduje się domek mikołaja... Prawdopodobnie jeśli taki tunel istnieje albo kiedykolwiek istniał to wyjście było na lodowych wyspach (o tym gdzieś czytałem...) Był ss jak rookstayer zdobywa Spike Sworda i ma buty do chodzernia po wodzie... Jeśli to wszystko jest prawdą to te buty ma albo ze skrzyni z questem albo z domku św. mikołaja... tylko jak osoba siedzaca na rooku mogla sie tam dostac... :d
Kshaq jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 29-12-2005, 15:55   #35
Rookmaniac
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 15 09 2005

Posty: 5
Stan: Niegrający
Domyślny

Domek znajduje sie na wyspie VEGA ;D
Rookmaniac jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 30-12-2005, 17:15   #36
Kshaq
Prezes Supportu
 
Kshaq's Avatar
 
Data dołączenia: 14 09 2005

Posty: 847
Domyślny

wiesz może i masz racje ale myślałem ze jesli wszyscy wpisza tu prawdziwe i zwiazane fakty dotyczace calego rooka moze cos sie zrobi i zlozy to w logiczna calosc...
Kshaq jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 30-12-2005, 17:49   #37
Marcepanowy maciek
Użytkownik Forum
 
Marcepanowy maciek's Avatar
 
Data dołączenia: 03 12 2004
Lokacja: świnoujście
Wiek: 31

Posty: 75
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Knight
Świat: Julera
Poziom: 16
Skille: 60/60
Poziom mag.: 4
Marcepanowy maciek ma numer GG 4133230
Domyślny

dobra ja nie jestem rookstayerem i nieinteresowałem się zagadkami rooka ale jedna rzecz mnie zaintrygowała: może ktoś już to widział i robił to z tym więc proszę mnie nie krytykować i nie najeżdżać ale na poziomie przed mino hell(tzn. jedno piętro wyżej) jest taka dziura po prawej stronie tego pomieszczenia ale jest tylko jedno ale... blok skalny ją blokuje i niewiem może ktoś to rozwiąże ale jak coś to i tak przemyślcie to
__________________
bezradny maly czlowieczek
Sorcerer
12 lvl
10 magic lvl (trenie)
Julera
carlin
Marcepanowy maciek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 30-12-2005, 18:13   #38
Kshaq
Prezes Supportu
 
Kshaq's Avatar
 
Data dołączenia: 14 09 2005

Posty: 847
Domyślny

tak sa tam dwie dziury ale nic niestety z nimi nie da sie zrobic ale ....no wlasnie zawsze zostaje to ale.. .:d
Kshaq jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 30-12-2005, 20:04   #39
Potito Knight
Użytkownik forum
 
Potito Knight's Avatar
 
Data dołączenia: 29 12 2005
Lokacja: Chełm

Posty: 11
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Elite Knight
Świat: Refugia
Poziom: 60
Skille: 78/75
Poziom mag.: 6
Oczko Brass Armor

a co do brass armora którego posiadaja 2 osoby na antice (wedlug jakiegos uzytkownika forum), ten item mógl byc kiedys dostepny, np. znalazlem screena z samego poczotku tibi , jak na rooku ktos ma double axe, teraz nie dostepne , tak samo ktos moze miec brass armor - tez obecnie niedostepny...
Potito Knight jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 30-12-2005, 20:51   #40
Jarryn the Rookguardian
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 23 11 2005
Lokacja: Dolny Śląsk
Wiek: 33

Posty: 16
Profesja: Rookstayer
Świat: Inferna
Poziom: 31
Domyślny

A ja lubie jak są takie niepewności . Między innymi to mnie trzyma na rooku, żeby jak co się stanie (dowiemy się czegos) od razu to zrobić np. odwiedzic mino maga w jego pokoiku.

PS. Wierze z zjawiska paranormlne, a odkrycie np. jak dostać sie do ghula to na pewno takie zjawisko ;].
Jarryn the Rookguardian jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 13:01.


Powered by vBulletin 3